Tulemused

29mai23

Linnaorienteerumine

Päevak

Glehni park

Korraldaja: SK100

Lisainfo: http://www.linnaorienteerumine.ee

280 osalejat

ORANZ 22 KP 4,60km

1
00:34:03
2
Georg Caius KUTSAR
1997 Ilves
Ilves
00:40:53 +06:50
3
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:40:58 +06:55
4
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:42:10 +08:07
5
Oliver KRUUSPAN
2003 Tallinna Kristiine Gümna
Tallinna Kristiine Gümna
00:42:20 +08:17
6
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:42:47 +08:44
7
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:44:55 +10:52
8
Martin LAASMAA
1984 SK100
SK100
00:45:50 +11:47
9
00:46:34 +12:31
10
Tarvi SALU
1898
00:46:57 +12:54
11
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:47:49 +13:46
12
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:48:16 +14:13
13
00:49:11 +15:08
14
Oskar LIIVER
2009 SK100
SK100
00:49:26 +15:23
15
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:49:49 +15:46
16
Pille RASK
1963
00:49:59 +15:56
17
00:50:02 +15:59
18
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:51:40 +17:37
19
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:51:44 +17:41
20
Adele LAASMAA
1990 Kobras
Kobras
00:52:31 +18:28
21
00:52:40 +18:37
22
00:53:15 +19:12
23
00:53:52 +19:49
24
00:54:33 +20:30
25
00:55:20 +21:17
26
Marge LILLE
1971 Harju OK
Harju OK
00:55:21 +21:18
27
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
00:56:11 +22:08
28
00:56:15 +22:12
29
Laura KIVI
1992
00:57:04 +23:01
30
Jaron KUUSK
2009 SK100
SK100
00:57:31 +23:28
31
00:57:52 +23:49
32
Sten VESKIMÄGI
2011 SK100
SK100
00:57:53 +23:50
33
Jana REIKOP
1967 TON
TON
00:58:25 +24:22
34
Siim AUL
2010
00:58:29 +24:26
35
TON
00:58:58 +24:55
36
Grete Liis KELDER
2009 SK100
SK100
00:59:48 +25:45
37
01:00:03 +26:00
38
Mihkel RAIDAL
1898
01:00:28 +26:25
39
01:00:38 +26:35
40
01:01:23 +27:20
41
Liis KIKAS
1983 Keskkonnaministeerium
Keskkonnaministeerium
01:01:50 +27:47
42
01:01:58 +27:55
43
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
01:02:02 +27:59
44
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
01:02:34 +28:31
45
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
01:02:44 +28:41
46
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:02:51 +28:48
47
Kirsi PÄÄRSOO
1984 Norma
Norma
01:04:00 +29:57
48
Tarmo KOOR
1981
01:04:04 +30:01
48
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
01:04:04 +30:01
50
Anu ISBERG
1971
01:04:19 +30:16
51
Priit PÕDER
1982 Saue kool
Saue kool
01:04:45 +30:42
52
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
01:05:19 +31:16
53
Andra AINSAAR
1898
01:05:39 +31:36
54
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
01:06:40 +32:37
55
Johann Markus LÄTT
2009 SK100
SK100
01:07:31 +33:28
56
01:07:43 +33:40
57
Gordei RIBÕTKIN
1898
01:07:44 +33:41
58
Katerina MAASIK
1990 Küberväejuhatus
Küberväejuhatus
01:07:45 +33:42
59
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:07:48 +33:45
60
Veste KIVIPALU
1973 LSF PT
LSF PT
01:08:04 +34:01
61
Eve HUNT
1977
01:08:06 +34:03
62
01:08:15 +34:12
63
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
01:08:18 +34:15
64
Marko KARM
1996 Norma
Norma
01:12:37 +38:34
65
Kristina RUDENKO
1993 Norma
Norma
01:12:40 +38:37
66
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
01:13:33 +39:30
67
Eha ARB
1951
01:14:11 +40:08
68
01:14:21 +40:18
69
Lehti HALDNA
1964 Swedbank SK
Swedbank SK
01:14:56 +40:53
70
Tiia LAUL
1963
01:17:43 +43:40
71
01:23:52 +49:49
72
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
01:24:15 +50:12
73
01:24:23 +50:20
74
01:27:25 +53:22
75
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
01:31:39 +57:36
76
Revo PAUK
1966
01:36:38 +02:35
77
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
01:37:02 +02:59
78
01:39:00 +04:57
79
01:39:08 +05:05
80
01:39:12 +05:09
81
Liisi JÕELEHT
1898
01:40:30 +06:27
82
01:44:08 +10:05
83
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:52:14 +18:11
84
01:52:20 +18:17
85
01:52:38 +18:35
86
Liina SUKK
1986
01:54:10 +20:07
87
02:11:54 +37:51

PUNANE 28 KP 5,90km

1
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:35:44
2
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:37:29 +01:45
3
00:39:05 +03:21
4
00:41:03 +05:19
5
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:41:35 +05:51
6
Indrek REITSAK
1977 Mercury
Mercury
00:41:39 +05:55
7
00:42:04 +06:20
8
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:42:27 +06:43
9
Joonas VAABEL
1978 Padriku pedaalijad
Padriku pedaalijad
00:43:23 +07:39
10
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:43:53 +08:09
11
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:43:55 +08:11
12
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:43:59 +08:15
13
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:44:12 +08:28
14
00:44:16 +08:32
15
00:44:26 +08:42
16
Koit UUS
1984 LHV
LHV
00:44:36 +08:52
17
00:44:46 +09:02
18
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:45:11 +09:27
19
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:45:14 +09:30
20
Klemet-Gustav TAMM
1996 Bolt
Bolt
00:45:35 +09:51
21
Kristo PROOSVÄLI
1977 RoadWolf
RoadWolf
00:46:01 +10:17
22
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:46:07 +10:23
23
Tarmo ROOS
1984 West
West
00:46:15 +10:31
24
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:46:18 +10:34
25
00:46:26 +10:42
26
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:46:37 +10:53
27
00:47:05 +11:21
28
Maria NOVOKOVICH
1988 SRD
SRD
00:47:14 +11:30
29
00:47:20 +11:36
30
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:47:31 +11:47
31
Andreas ELLERVEE
1993 Koslep
Koslep
00:48:18 +12:34
32
Epp KÄPA
1971 Peko
Peko
00:49:45 +14:01
33
00:49:48 +14:04
34
00:50:18 +14:34
35
00:50:34 +14:50
36
00:50:43 +14:59
37
00:50:50 +15:06
38
Taavi KAINEL
-0001
00:51:17 +15:33
39
Edgars URBANS
1898
00:51:25 +15:41
40
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:51:46 +16:02
41
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:51:55 +16:11
41
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:51:55 +16:11
43
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:52:37 +16:53
44
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:53:50 +18:06
45
00:54:02 +18:18
46
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:54:15 +18:31
47
00:54:41 +18:57
48
Sergei MUIZNIEKS
1978 Saros Est
Saros Est
00:54:53 +19:09
49
00:55:08 +19:24
50
00:55:11 +19:27
51
TON
00:55:29 +19:45
52
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
00:56:03 +20:19
53
Tanel PAPP
1995 Võru
Võru
00:56:11 +20:27
54
00:56:13 +20:29
55
Rivo BONDER
1898
00:56:15 +20:31
56
00:57:09 +21:25
57
00:57:28 +21:44
58
Marvin ÜÜRIKE
1992 Norma
Norma
00:57:40 +21:56
59
Joel RILLO
1985
00:57:59 +22:15
60
Varvara GULJAJEVA
1984 Tallinn
Tallinn
00:58:06 +22:22
61
00:58:22 +22:38
62
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:58:31 +22:47
63
00:58:38 +22:54
63
00:58:38 +22:54
65
01:00:22 +24:38
66
01:00:47 +25:03
67
Priit DANELSON
1898
01:01:40 +25:56
68
01:02:05 +26:21
69
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
01:02:13 +26:29
70
01:02:17 +26:33
71
01:02:58 +27:14
72
01:03:24 +27:40
73
01:03:38 +27:54
74
01:03:40 +27:56
75
01:04:23 +28:39
76
01:05:20 +29:36
77
01:05:33 +29:49
78
01:06:40 +30:56
79
Gustavo RODRIGUES
1898
01:07:04 +31:20
80
Pavel KATLEROV
1898
01:10:24 +34:40
81
01:12:27 +36:43
82
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
01:15:37 +39:53
83
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
01:16:23 +40:39
84
01:24:10 +48:26
85
01:49:07 +13:23

RATAS 28 KP 5,90km

1
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:40:20

ROHELINE 16 KP 3,10km

1
00:23:38
2
Henrik ERM
2011 SK Xdream
SK Xdream
00:25:00 +01:22
3
ANNE MARI KÄÄP
1898
00:25:09 +01:31
4
00:29:21 +05:43
5
00:29:54 +06:16
6
Ruth SEVERT
1970 SK100
SK100
00:32:42 +09:04
7
Nadezda GATLEROVA
1898
00:32:46 +09:08
8
00:33:27 +09:49
9
Reimo UNT
1976
00:34:09 +10:31
10
GAG
00:34:20 +10:42
11
00:35:12 +11:34
12
00:37:52 +14:14
13
Kerli PAASOJA
1898
00:40:09 +16:31
14
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:40:14 +16:36
15
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:40:33 +16:55
16
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:41:07 +17:29
17
00:42:07 +18:29
18
Robert Kenneth JÄRVE
2011 SK Fortis
SK Fortis
00:42:39 +19:01
19
Kai PERTEL
1974
00:44:59 +21:21
20
00:45:37 +21:59
21
Anton IAROSHEVICH
2010 TKVG
TKVG
00:45:44 +22:06
22
00:47:56 +24:18
23
Konrad KELP
2017 Kolde Lasteaed
Kolde Lasteaed
00:48:00 +24:22
24
Evan Villu PÕLDMÄE
2012 Kivimäe Põhikool
Kivimäe Põhikool
00:48:51 +25:13
25
Markus PÕDER
2012 Saue kool
Saue kool
00:49:37 +25:59
26
Lauren HEILO
2011 Audentese SK
Audentese SK
00:49:51 +26:13
27
00:50:51 +27:13
28
Anna-Maria KAHUR
1898
00:51:10 +27:32
29
00:53:12 +29:34
30
Markus SOLOVJOV
2013 Audentese Spordikool
Audentese Spordikool
00:53:37 +29:59
31
Triinu ARB
-0001
00:54:14 +30:36
32
Gloria KALBUS
2010 Audentese Spordiklubi
Audentese Spordiklubi
00:55:06 +31:28
33
Krister ALMRE
2012 SK100
SK100
00:55:14 +31:36
34
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:56:07 +32:29
35
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:56:33 +32:55
36
00:57:13 +33:35
37
00:58:55 +35:17
38
Tarmo LÕO
1955
00:59:36 +35:58
39
01:00:03 +36:25
40
Lenna Lotta PÕLDMÄE
2015 Kivimäe Põhikool
Kivimäe Põhikool
01:01:47 +38:09
41
Lea KOREM
-0001
01:02:08 +38:30
42
Jako SIMM
2014 Audentes
Audentes
01:03:53 +40:15
43
Loore LEPIK
2010 Tallinna Kesklinna Põhik
Tallinna Kesklinna Põhik
01:03:56 +40:18
44
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:04:29 +40:51
45
01:06:11 +42:33
46
Kaisa Kadi VIRU
2016 TON
TON
01:09:06 +45:28
47
Flo SOE
2016
01:09:08 +45:30
48
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
01:10:01 +46:23
49
01:17:24 +53:46
50
01:37:31 +13:53
51
01:37:37 +13:59
52
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
02:00:26 +36:48

SININE 9 KP 1,40km

1
Kristjan PÕDER
2018 Vikerkaare lasteaed
Vikerkaare lasteaed
00:20:36
2
William MÄNNI
2014 Sparta
Sparta
00:21:10 +00:34
3
Mark HOREV
2017 Kolde Lasteaed
Kolde Lasteaed
00:28:08 +07:32
4
00:29:00 +08:24
5
Lorely TAMMEMÄE
2017 SK100
SK100
00:29:23 +08:47
6
Devon TAMMEMÄE
2020 SK100
SK100
00:29:28 +08:52
7
00:29:31 +08:55
8
Mari-Liis MUIŽNIEKS
2013 Tallinna Saksa Gümnaasiu
Tallinna Saksa Gümnaasiu
00:29:35 +08:59
9
00:30:45 +10:09
10
Lennart LAASMAA
2021 SK100
SK100
00:30:57 +10:21
11
00:32:44 +12:08
12
00:35:52 +15:16
13
00:36:16 +15:40
14
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:36:40 +16:04
15
00:43:14 +22:38
16
00:45:02 +24:26
17
00:45:20 +24:44
18
00:57:06 +36:30
19
00:57:12 +36:36
20
00:58:05 +37:29

VALIK

1
Norma
00:34:01 29
2
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:52:30 29
3
Mati KARU
1981 JOKA
JOKA
00:52:57 29
4
Kristin DÜÜNA
2000 Rapla ÜG
Rapla ÜG
00:53:10 29
5
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:53:10 29
6
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
01:04:23 29
7
Helin PUKSAND
1970 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:11:08 29
8
01:41:47 29
9
00:52:36 28
10
Kadri KADAK
1981 Sparta
Sparta
01:08:03 28
11
01:08:07 28
12
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
00:51:42 27
13
Kadri ONEMAR
1898
01:04:02 27
14
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
01:15:26 27
15
Gerd Herman VEEBER
1992 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
00:40:40 26
16
01:44:49 26
17
01:09:39 25
18
Anni LAANE
2008 Tallinna Nõmme Põhikool
Tallinna Nõmme Põhikool
01:44:49 25
19
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:32:02 21
20
00:39:23 21
21
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:50:38 21
22
Sandra MÄNNIK
2010 SK100
SK100
01:16:00 21
23
Merle LICHTFELDT
1974 ACE
ACE
01:15:51 20
24
00:28:16 19
25
Md Mursalin Hossain RABBI
1898 x211
x211
01:37:30 18
26
01:07:28 17
27
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:37:08 16
28
Andres PÕDER
2011 Sparta
Sparta
01:07:29 16
29
Reimo NEUMANN
2008 Audentes
Audentes
01:09:39 16
30
Hanna-Brit PIHT
2012 Mercury
Mercury
00:38:18 15
31
Maria JÄRVIS
1979 36661
36661
00:57:18 14
32
Henrik SÜVARI
2021 SK Mercury
SK Mercury
00:30:59 8
33
00:57:29 8
34
Pärt TAMMEMÄE
2019 SK100
SK100
00:28:28 4
35
Sören TAMMEMÄE
2018 SK100
SK100
00:28:52 4