Tulemused

Päevak

Noblessneri kvartal

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Olga Andrejeva

75 osalejat

M21RO 25 KP 4,80km

2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:20:57

ORM14 10 KP 1,30km

3
00:21:27

ORM16 14 KP 2,50km

3
00:22:19

ORM21A 25 KP 4,80km

2
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:34:45 +13:43
2
00:41:14 +20:12
2
00:26:36 +05:34
2
Taavi AUN
1995
00:33:28 +12:26
2
Morten VAALMA
1991 MHG
MHG
00:26:12 +05:10
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:25:30 +04:28
2
Norma
00:22:35 +01:33
2
Priit TALU
1972 West
West
00:22:23 +01:21
2
00:21:02

ORM21B 20 KP 3,30km

6
Erkki SEINRE
1984 BuildingLabel
BuildingLabel
00:59:07 +43:26
6
Ardo EERO
1898 x81
x81
00:35:09 +19:28
6
Tarmo HENRIK
1898 x82
x82
00:36:20 +20:39
6
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:27:21 +11:40
6
Rainer GEORGI
1898 x77
x77
00:32:38 +16:57
6
00:26:10 +10:29
6
Tarmo KOOR
1981
00:24:47 +09:06
6
00:24:24 +08:43
6
00:20:06 +04:25
6
00:15:41

ORM40 25 KP 4,80km

3
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
00:33:38 +10:02
3
Viljar VAINOLA
1975 Mercury
Mercury
00:35:55 +12:19
3
00:27:48 +04:12
3
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:29:27 +05:51
3
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:26:39 +03:03
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:25:46 +02:10
3
00:24:56 +01:20
3
00:24:05 +00:29
3
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:23:36

ORM50 20 KP 3,30km

8
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:22:55 +03:23
8
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:19:32

ORM65 20 KP 3,30km

7
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:34:31 +10:30
7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:24:01

ORN14 10 KP 1,30km

2
Kirke SEPP
2015 Gustav Adolfi Gümnaasium
Gustav Adolfi Gümnaasium
00:20:16 +00:26
2
Elli LILLELAID
2019 Tammed
Tammed
00:23:19 +03:29
2
00:19:50

ORN16 14 KP 2,50km

2
00:39:40

ORN21A 25 KP 4,80km

4
00:51:21 +22:55
4
Marija GRIFFEL
1898 x63
x63
00:41:16 +12:50
4
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:33:30 +05:04
4
00:32:16 +03:50
4
00:29:28 +01:02
4
Heleri KIRSS
1983 Koop
Koop
00:28:26

ORN21B 20 KP 3,30km

1
Anna MOVKO
1898 x91
x91
01:15:44 19

ORN21C 14 KP 2,50km

4
Maarja MAIVEL
1898 x25
x25
00:22:47 +06:00
4
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:28:13 +11:26
4
00:16:47

ORN40 20 KP 3,30km

1
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:28:16 20

ORN50 20 KP 3,30km

3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:24:39 +00:14
3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:47:19 +22:54
3
Pille RASK
1963
00:24:25

ORN65 20 KP 3,30km

4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:47:22 +00:24
4
Heli KAIN
-0001
00:47:26 +00:28
4
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:46:58

TILLU 3 KP 0,00km

1
00:01:12 +00:19
1
00:01:15 +00:22
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:53

VALIK

1
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
01:06:24 25
2
Tõnis PRANGLI
1984 Võru
Võru
00:41:44 24
3
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:10:22 20
4
Kelly PENDER
1898 x95
x95
01:10:39 20
5
Peeter KAIN
-0001
00:26:33 11
6
00:09:53 9
7
Marleen LUTS
1898 x32
x32
00:01:50 5