Tulemused

29okt.23

Põlva 1. pühapäevak

Päevak

Põlva linn

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

119 osalejat

RADA1 28 KP 5,22km

1
Ilves
00:30:29
2
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:31:16 +00:47
3
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:32:21 +01:52
4
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:32:46 +02:17
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:33:30 +03:01
6
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:33:54 +03:25
7
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:34:08 +03:39
8
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:34:48 +04:19
9
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:35:43 +05:14
10
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:36:44 +06:15
11
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:37:33 +07:04
12
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:37:42 +07:13
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:39:08 +08:39
14
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:39:10 +08:41
15
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:39:19 +08:50
16
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:39:42 +09:13
17
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:39:44 +09:15
18
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:39:58 +09:29
19
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:40:00 +09:31
20
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:41:15 +10:46
21
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:41:39 +11:10
22
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:42:44 +12:15
23
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:43:31 +13:02
24
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:44:39 +14:10
25
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:45:26 +14:57
26
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:45:29 +15:00
27
Märt VIIDU
2007 Võru
Võru
00:46:23 +15:54
28
Kati VÕRK
1974 -
-
00:47:13 +16:44
29
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:47:37 +17:08
30
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:47:38 +17:09
31
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:47:39 +17:10
32
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:48:02 +17:33
33
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:48:58 +18:29
34
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:49:34 +19:05
35
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
00:51:36 +21:07
36
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:51:38 +21:09
37
Eke OTS
2009 Võru
Võru
00:51:58 +21:29
38
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
00:53:46 +23:17
39
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:54:25 +23:56
40
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:54:35 +24:06
41
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
00:55:02 +24:33
42
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:55:11 +24:42
43
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:55:14 +24:45
44
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:59:17 +28:48
45
Anne OTS
1980 Võru
Võru
01:00:56 +30:27
46
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:02:49 +32:20
47
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
01:05:53 +35:24
48
Triinu LAAN
1975 SK Aigu Om
SK Aigu Om
01:09:18 +38:49
49
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:11:36 +41:07
50
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:15:43 +45:14
51
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:15:58 +45:29
52
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:16:11 +45:42
53
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
01:18:18 +47:49
54
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:20:33 +50:04
55
Madis KAASIK
1992 Tartu
Tartu
01:20:35 +50:06
56
Carlos ja Eveliis KOPPEL
1898 Peipsi
Peipsi
01:20:43 +50:14
57
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
01:22:55 +52:26
58
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:27:32 +57:03
59
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:27:33 +57:04
60
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:31:35 +01:06

RADA2 15 KP 2,77km

1
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:27:33
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:28:01 +00:28
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:28:20 +00:47
4
Hanna AVIKSON
2012 -
-
00:31:54 +04:21
5
Liisa AVIKSON
2010 Põlva
Põlva
00:31:58 +04:25
6
Aron AVIKSON
2014 Põlva
Põlva
00:32:05 +04:32
7
Marko AVIKSON
1980 Kobras
Kobras
00:32:07 +04:34
8
Hanna REIN
1992 Acino
Acino
00:33:08 +05:35
9
-
00:33:09 +05:36
10
Ats OTS
2011 Võru
Võru
00:33:17 +05:44
11
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:34:39 +07:06
12
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:35:16 +07:43
13
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:36:08 +08:35
14
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:37:29 +09:56
15
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:37:54 +10:21
16
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:37:56 +10:23
17
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:41:50 +14:17
18
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
00:43:36 +16:03
19
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
00:44:13 +16:40
20
Urmas KÕRGVEE
1979 Tartu LV
Tartu LV
00:44:26 +16:53
21
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
00:44:27 +16:54
22
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:50:08 +22:35
23
Robert MÄRTIN
2010 Võru KLK
Võru KLK
00:51:33 +24:00
24
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:52:02 +24:29
25
Aasa REISBERG
2012 MTÜ Lapsed Õue
MTÜ Lapsed Õue
00:52:58 +25:25
26
-
00:52:59 +25:26
27
-
00:53:00 +25:27
28
Mehis REISBERG
2015 MTÜ Lapsed Õue
MTÜ Lapsed Õue
00:53:01 +25:28
29
-
00:53:37 +26:04
30
Meeli METS
1984 -
-
00:53:51 +26:18
31
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:54:51 +27:18
32
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
00:54:57 +27:24
33
Lennart KURE
2017 Kanepi
Kanepi
00:55:47 +28:14
34
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:58:56 +31:23
35
Marten MUUGA
1898 Põlva
Põlva
01:01:31 +33:58
35
Annika MUUGA
1898 Põlva
Põlva
01:01:31 +33:58
37
Mirtel MUUGA
2013 Põlva
Põlva
01:01:32 +33:59
38
Iiris PARKSEPP
1898 -
-
01:02:45 +35:12
39
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
01:02:48 +35:15
40
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:07:45 +40:12
41
Miko MÄNNISTE
1898 -
-
01:08:30 +40:57
42
Joosep MÄNNISTE
1898 -
-
01:09:23 +41:50
43
Tiiu TÕRRA
1979 Kobras
Kobras
01:24:52 +57:19
44
Marie TÕRRA
2019 Tartu
Tartu
01:25:12 +57:39

VALIK

1
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
00:43:43 27
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:10:40 27
3
Indrek OTS
1975 Võru
Võru
00:34:05 26
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:37:25 26
5
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:39:15 26
6
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:49:07 25
7
Ralf PUUSEPP
1990 Võru
Võru
00:58:03 25
8
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:25:53 22
9
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:40:30 19
10
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:08:12 19
11
Peeter PÕDER
1965 Põlva
Põlva
00:52:48 18
12
Gerty KARILAID-VIDDER
1989 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:37:12 16
13
Katrin VIILU
1960 Kobras
Kobras
00:25:26 11
14
Tuule PAI
2014 -
-
00:26:45 9
15
Eedel SILD
2020 Võru
Võru
00:25:44 5