Võistlus

12aug.21

Tallinna Neljapäevak

START 16:00..19:30,
FINIŠ suletakse kell 20:30

ERIBUSS:  Tasuta Norma Eribuss väljub Ümera Hesburgeri Google Maps. juurest parklast kell 16:00. Tagasi Tallinna väljub buss kell 19:00.

TÄHISTUS VÕISTLUSKESKUSESSE: algab Piibe maantee 33. kilomeetrilt, Venemäe tee ristilt, 1km  Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskust.
Google Map

VÕISTLUSKESKUS:  asub Piiri tee kolmandal kolimeetril.
Google Map

PARKIMINE: saab olema metsateedel, suusaradadel ja sihtidel. Kitsas aga mahume - järgige parkijate juhendamist.

RAJAMEISTRITEAVE: Ännijärve kutsub seiklema ja mustikaid sööma. Metsas on 40 kontrollpunkti. Kohati on punkte tihedalt, tasub olla tähelepanelik. Läbitavus varieerub väga heast kehvani, kohati esineb oksarisu ning mustikas on kõrge. Maastik on reljeefne ja tõusud on osadel radadel paratamatud. Rohukasv on endiselt kõrge, osati juba lamandunud ning seetõttu on lagedatel ja eriti viirutusega raiesmikel liikumine kohati Raskendatud, kuid mitte lootusetu. Leidub jooksmist abistavaid teid. Soo-raba on kuivemapoolne, kuid kohati pehme ja esineb ka vesisemaid kohti. Ohukohad järsemad nõlvad. Nõgest ei leidnud, kui leiate- olge tervendatud.

LEGENDID ja RADADE PIKKUSED

NÖÖRIRADA: Avatud kell 17:00..19:00. Nööriraja tulemused jooksvalt SIIT.

LASTEHOID: 17:00..20:00

STEBBY pilet osta palun enne 14:00

TOITLUSTUS: Taas saab pannkooki, suppi ja muud head paremat Kohvik "Rahva Võit" varasalvest.

VÄLIMÜÜK: 
Skvaier OÜ (Mati Poom) orienteerumise- ja muud sporditarbed.

Ännijärve kutsub seiklema ja mustikaid sööma. Metsas on 40 kontrollpunkti. Kohati on punkte tihedalt, tasub olla tähelepanelik. Läbitavus varieerub väga heast kehvani, kohati esineb oksarisu ning mustikas on kõrge. Maastik on reljeefne ja tõusud on osadel radadel paratamatud. Rohukasv on endiselt kõrge, osati juba lamandunud ning seetõttu on lagedatel ja eriti viirutusega raiesmikel liikumine kohati Raskendatud, kuid mitte lootusetu. Leidub jooksmist abistavaid teid. Soo-raba on kuivemapoolne, kuid kohati pehme ja esineb ka vesisemaid kohti. Ohukohad järsemad nõlvad. Nõgest ei leidnud, kui leiate- olge tervendatud.

RAJAMEISTER: Heidi Sild

Ännijärve
Päevak
Ännijärve
Ava kaart: 2019040
Korraldaja: TON
Lisainfo: https://ton.ee/
Tule kohale: