VETERANIDE  TIITLIVÕISTLUSED
Maailmakarikavõistlused
III Karin Laine N65 tava 1995 Peterburi, Venemaa
I Leida Sevruk N80 tava 1995 Peterburi, Venemaa
I Tõnu Savi M50 tava 1995 Peterburi, Venemaa
I Leida Sevruk N80 tava 1996 Murcia, Hispaania
II Marje Viirmann N35 tava 1997 Minnesota, USA
Maailmameistrivõistlused
I Leida Sevruk N85 tava 1998 Novi Bor, Tšehhoslovakkia
I Leida Sevruk N85 tava 1999 Aarhus, Taani
I Leida Sevruk N85 tava 2001 Nida, Leedu
III Marje Viirmann N40 tava 2003 Halden, Norra
III Valve Nõmme N80 tava 2003 Halden, Norra
II Marje Viirmann N45 tava 2006 Wiener Neustadt, Austria
III Elga Adrat N70 tava 2006 Wiener Neustadt, Austria
II Marje Viirmann N45 tava 2007 Kuusamo, Soome
III Marje Viirmann N45 sprint 2008 Leiria, Portugal
III Richard Rooden M85 sprint 2008 Leiria, Portugal
II Armo Hiie M40 tava 2008 Leiria, Portugal
III Marje Viirmann N50 sprint 2010 Neuchâtel, Šveits
II Kiira Tarassova N70 tava 2010 Neuchâtel, Šveits
II Marje Viirmann N50 sprint 2011 Pecs, Ungari
III Ilse Uus N70 tava 2011 Pecs, Ungari
III Marje Viirmann N50 tava 2012 Bad Harzburg, Saksamaa
II Kirti Rebane N40 sprint 2013 Sestriere, Itaalia
II Marje Viirmann N50 sprint 2013 Sestriere, Itaalia
II Maire Raid N75 tava 2013 Sestriere, Itaalia
III Ilse Uus N75 tava 2013 Sestriere, Itaalia
II Richard Rooden M90 tava 2013 Sestriere, Itaalia
I Merike Vanjuk N35 sprint 2014 Porto Alegra, Brasiilia
II Triin-Britt Preden N40 sprint 2014 Porto Alegra, Brasiilia
I Jana Kink N45 sprint 2014 Porto Alegra, Brasiilia
I Merike Vanjuk N35 tava 2014 Porto Alegra, Brasiilia
II Jana Kink N45 tava 2014 Porto Alegra, Brasiilia
III Airi Alnek N50 tava 2014 Porto Alegra, Brasiilia
III Reet Johanson N55 tava 2014 Porto Alegra, Brasiilia
III Anu Åkerman N35 sprint 2015 Göteborg, Rootsi
III Kirti Rebane N40 sprint 2015 Göteborg, Rootsi
III Anu Åkerman N35 tava 2015 Göteborg, Rootsi
III Marje Viirmann N55 tava 2015 Göteborg, Rootsi
II Kirti Rebane N40 sprint 2016 Tallinn 
I Airi Alnek N50 sprint 2016 Tallinn
I Marje Viirmann N55 sprint 2016 Tallinn
I Ilse Uus N75 sprint 2016 Tallinn 
III Kirti Rebane N40 tava 2016 Kõrvemaa
I Marje Viirmann N55 tava 2016 Kõrvemaa
III Tiiu Tiigimäe N80 tava 2016 Kõrvemaa
II Andreas Kraas M35 tava 2016 Kõrvemaa
III Heino Mardiste M80 tava 2016 Kõrvemaa
II Merike Vanjuk N40 sprint 2017 Uus-Meremaa
II Merike Vanjuk N40 tava 2017 Uus-Meremaa
II Kirti Rebane N45 sprint 2018 Taani
II Ilse Uus N80 sprint 2018 Taani
I Kirti Rebane N45 lühi 2018 Taani
II Ilse Uus N80 lühi 2018 Taani
I Kirti Rebane N45 tava 2018 Taani
II Kirti Rebane N45 tava 2019 Läti
III Marje Viirmann N55 lühi 2019 Läti
I Merike Vanjuk N45 tava 2021 Ungari
II Merike Vanjuk N45 lühi 2021 Ungari
III Merike Vanjuk N45 sprint 2021 Ungari
II Jana Kink N50 tava 2021 Ungari
III Jana Kink N50 lühi 2021 Ungari
III Airi Alnek N55 sprint 2021 Ungari
II Hille Tasa N70 sprint 2021 Ungari
III Hille Tasa N70 tava 2021 Ungari
Suusaorienteerumise maailmameistrivõistlused
I Ingrit Kala N35 tava 2003 Eesti, Haanja
II Piret Niglas N35 tava 2003 Eesti, Haanja
I Marje Viirmann N40 tava 2003 Eesti, Haanja
III Karin Laine N70 tava 2003 Eesti, Haanja
II Ingrit Kala N35 tava 2004 Soome
II Ingrit Kala N35 tava 2005 Šveits
II Ingrit Kala N35 tava 2006 Läti
I Marje Viirmann N45 tava 2006 Läti
II Raul Kudre M35 tava 2006 Läti
III Heigo Põld M40 tava 2008 Šveits
II Mirja Virve N35 tava 2013 Läti
I Ingrit Kala N45 tava 2013 Läti
II Saima Värton N55 tava 2013 Läti
III Siiri Poopuu N55 tava 2013 Läti
I Mirja Virve N35 tava 2014 Eesti, Pannjärve
III Ingrit Kala N45 tava 2014 Eesti, Pannjärve
II Marje Viirmann N50 tava 2014 Eesti, Pannjärve
I Karin Laine N80 tava 2014 Eesti, Pannjärve
II Arne Kivistik M80 tava 2014 Eesti, Pannjärve
I Ingrit Kala N50 tava 2018 USA
I Ingrit Kala N50 lühi 2018 USA
I Raul Kudre M45 tava 2018 USA
Rattaorienteerumise maailmameistrivõistlused
II Alar Viitmaa M40 tava 2010 Poola
I Ingrit Kala N40 tava 2014 Poola
II Ingrit Kala N40 sprint 2014 Poola
III Ingrit Kala N40 lühi 2014 Poola
III Alar Viitmaa M40 lühi 2014 Poola
I Ingrit Kala N45 lühi 2016 Leedu
I Ingrit Kala N45 tava 2016 Leedu
II Ingrit Kala N45 sprint 2016 Leedu
II Erik Aibast M40 lühi 2016 Leedu
III Mait Mändmets M40 lühi 2016 Leedu
III Mait Mändmets M40 tava 2016 Leedu
III Alar Viitmaa M45 sprint 2016 Leedu
I Raul Kudre M45 lühi 2019 Saksamaa
II Ingrit Kala N50 lühi 2019 Saksamaa
II Ingrit Kala N50 ühis 2019 Saksamaa