Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Lauri SILD1990105.475115.91106.28105.40102.0097.74
2Kristo HEINMANN1989103.0812113.84102.57101.65100.9696.40
3Timo SILD198891.504122.41120.17107.92107.02
4Ats SõNAJALG199084.121093.8990.4082.8777.0276.43
5Sergei RJABõSHKIN199283.96997.1686.0083.5876.5476.52
6Uku-Laur TALI199278.471182.1380.9278.4375.8375.03
7Jaagup TRUUSALU198877.83982.9782.6776.6276.3970.48
8Kaarel Hendrik ZERNANT199876.801783.1082.8880.4269.9967.60
9Reigo TEERVALT199473.561782.9272.1071.4071.1570.23
10Andreas KRAAS197872.64783.2778.9067.4167.1966.42
11Oliver KüTT199872.571275.0874.7271.4871.1570.42
12Kaarel VESILIND200071.311176.2473.5772.1868.2966.27
13Lauri PäHN199870.651180.8370.7869.2068.2364.19
14Reimo LIIV199470.541374.7372.8472.0367.9165.17
15Andres RõõM199969.48774.2173.8667.4866.4665.38
16Lauri MALSROOS198668.53581.5773.5766.1261.6959.70
17Alar KUME199066.821673.1167.6767.3565.3660.61
18Randy KORB197163.911067.1064.7864.7062.3860.58
19Andres SAETALU199563.73871.8869.2663.3058.0156.18
20Ain FJODOROV197263.11969.0765.5563.4559.9257.57
21Marek KARM199063.02577.9573.4457.9055.3850.44
22Alar ABRAM197262.801068.5564.4460.8360.2259.94
23Andrei NIKITIN196861.911365.0562.0861.2660.9260.26
24Kiur Erik EENSAAR199961.411567.7067.2958.4957.0656.50
25Tarmo SIIMSAARE198160.70766.2563.0562.5755.9255.72
26Hando ALLMANN200160.621964.3364.2058.9458.1957.43
27Siim KLAIS198660.331266.9862.6460.4157.2854.35
28Kustu KüNNAPAS200159.871567.6360.6757.3557.1456.54
29Priit PääSLANE196759.431063.3259.6459.5158.8655.84
30Raivo REIMAN196959.34660.9560.8259.5459.4855.93
31Tiit TäHNAS198059.061361.9760.2858.6157.4157.03
32Tarvo AVASTE196958.73662.4161.5458.9856.7353.99
33Tiit TALI196058.661661.6960.2257.9056.7456.73
34Sander PRITSIK200158.541767.9657.3356.0755.7855.58
35Mati KORROL197357.691859.2058.7558.1256.3056.09
36Meelis MERENäKK197457.601160.7358.0057.2356.5255.53
37Sander NAHKOR198857.391165.7857.7857.6454.4351.33
38Sander MIRME198157.071064.2056.6556.2954.6753.52
39Tanel KANNEL197356.61858.7658.0056.5255.5054.29
40Alar VIITMAA197056.29566.3363.4152.7751.6147.31
41Maido KALJUR196056.132058.9857.2755.6454.6154.16
42Raivo PELLJA196455.791161.6356.4955.3354.0851.44
43Meelis ZIMMERMANN196855.791160.3658.3854.0153.7452.45
44Mart KOPPEL196955.431658.8656.8455.7455.7050.02
45Kenny KIVIKAS199155.22398.4191.2786.40
46Antti ROOSE196455.161758.4655.9954.4653.6453.26
47Jürgen EINPAUL198355.09566.0462.8451.5250.0544.98
48Ilmar UDAM197355.041360.6956.1554.5152.5651.31
49Eduard PUKKONEN196054.901159.1455.7055.3753.1051.21
50Jaanus REHA195954.841060.2259.9154.5951.1748.29
51Janek KäHR198354.781657.2556.3056.2152.1452.01
52Kaupo JäRVE197454.711461.4856.0052.4352.3651.30
53Kaarel KALLAS198254.69961.5855.6454.3252.4149.48
54Danilo PIHT197254.621356.1155.5254.6054.1052.78
55Andres TALVER196054.581559.1154.7153.6752.8552.54
56Karel-Sander KLJUZIN199954.57669.6057.4453.9747.4744.37
57Inno LING196554.291658.0255.7052.8752.7252.14
58Lauri BEILMANN197654.27960.5254.1753.7952.5050.39
59Raivo LAANEMETS196854.26756.7155.0754.7353.3351.48
60Kaido NURJA196954.26556.4656.3956.1354.4347.91
61Mati PREITOF196054.191958.3056.3755.4950.6050.18
62Ott RAKKASELG197953.82762.7756.3456.0848.1345.78
63Allar PADARI196853.651458.4458.3251.7651.4548.29
64Urmas SULAOJA196353.371159.4857.0053.8748.9747.55
65Vladimir SAVINOV196453.151058.2456.0654.1948.9248.34
66Mati MäGI197852.981056.0453.9653.4151.1450.35
67Toomas MAST196452.82758.4852.0751.5651.4550.53
68Andrus RäMMANN196052.521263.0453.2451.8951.2843.13
69Meelis MäLTER197551.761558.9252.7149.8048.9648.41
70Taivo TALI196651.211158.7352.1950.9448.1946.02
71Sander VAHER198551.043100.5677.4577.20
72Kaljo JULGE195750.131554.3350.2449.2748.4048.40
73Martin AUNIN197149.97851.9151.2550.7148.6147.35
74Timo PALO197949.89760.3552.4947.7145.1343.79
75Tarmo KLAAR197449.842554.2949.6448.7248.7247.81
76Tõnu ILVES196349.66655.1349.7149.5047.9046.06
77Mairo KIRSS198049.66767.1350.1845.0942.9942.89
78Taivo TIMMUSK198349.50658.6748.4548.1746.2745.95
79Rasmus KRUUSA200049.49755.5951.7448.3047.9343.90
80Tiit POOPUU198149.40555.2754.9450.7844.6641.36
81Tõnu TäNAV196349.33556.2554.2750.7445.7839.62
82Erko JAKOBSON197949.281360.3051.3145.7044.7444.36
83Sander ANNUS197348.99553.0352.9348.8445.6944.46
84Dmitri SHVED197048.89657.5450.9547.4146.3142.22
85Martin KAUP197548.86755.9654.4446.4045.3942.12
86Erki KRIKS197648.831151.9850.1449.1448.5244.38
87Priit TALU197248.54559.5950.9648.2342.7841.14
88Paavo RõIGAS196948.37753.4651.0249.4046.4841.47
89Olle Ilmar JAAMA200448.121454.1253.7851.1646.9234.63
90Ragnar KRUUSLA198547.76558.1753.2751.0538.2938.00
91Maksim GUREJEV196347.55956.2749.4045.9043.6142.57
92Ivo MILLER197747.441453.2950.8946.6344.3942.00
93Aleksander KEPLER200147.391553.8851.3046.4043.0642.33
94Lauri OLLI197247.39958.6154.6854.2542.3427.05
95Mehis MURU198947.26465.0560.2159.0751.99
96Raul LAAS195947.261352.7649.0145.1244.9644.46
97Raiko MARRANDI200146.801256.8146.4944.2344.1742.28
98Ragnar ROOBA200246.79955.1452.1348.0039.9338.73
99Jüri ROKKO195346.372451.6446.2645.3344.4444.16
100Raido KISS200046.36856.2448.5944.5343.7338.73
101Rein UNT194946.321449.1046.6846.2445.9643.60
102Rein ROONI195745.892047.2646.4246.0745.3944.30
103Margus KLEMENTSOV197245.75947.4446.5446.1945.1243.48
104Arvo KIVIKAS195045.731051.2245.3144.3143.9543.86
105Lauri RUBERG198745.18753.1048.8843.8540.4839.57
106Marko KüLAOTS197845.111350.0649.0543.6141.7941.02
107Ülo VIRU196444.60952.3551.4347.6235.8635.75
108Toivo SAUE194844.521252.3844.3642.9142.4340.50
109Rein KRIKS195144.491347.0746.9144.2443.0741.18
110Jüri MERIRAND195544.401946.1046.0545.9044.1339.80
111Kai SAKSMAN195044.05846.0144.6543.6243.6142.34
112Andrei MITENKOV196243.90849.5646.5243.5141.2738.62
113Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
114Mihkel MAHLA200343.781557.5550.8239.4839.0931.96
115Vallo VAHER197643.65747.2645.9644.8343.4836.70
116Kasper KEERBERG200143.63553.6252.4645.9540.7125.39
117Kevin HALLOP199743.56555.2651.5444.1234.1132.77
118Vladislav PAHHOMENKOV197143.551348.3944.0643.0541.9140.32
119Raio PIIROJA197943.50460.2153.1353.0551.11
120Heiti HALLIKMA197043.47463.3858.5149.5845.90
121Toomas MARRANDI197943.31457.7555.8653.5549.41
122Samuel KOLSAR200343.221551.2446.9240.2140.1937.56
123Indrek LILLSOO197343.21650.3447.3941.7140.4536.18
124Toomas TALUMAA197042.70551.0543.5742.6240.7035.54
125Mati TIIT197142.59458.4852.5151.2050.75
126Koit PAASMA195042.461244.3444.2443.3040.6339.79
127Sven ORAS198942.45547.2847.1643.7838.2435.81
128Hannes POOLAMETS199442.31459.4855.8952.1544.02
129Rain JAAKSOO198342.23852.0247.3340.4339.9931.37
130Rein ZAITSEV196942.05744.9644.8643.0141.3536.06
131Priit POOPUU198041.93458.4155.8853.1942.15
132Raul KANGUR197041.85847.4145.4741.3938.7236.24
133Enn JAAMA196941.62550.8550.2543.4237.4426.13
134Jürgen JOONAS200341.541347.9841.9141.4040.2536.16
135Neeme LOORITS196841.52461.1258.5352.6435.29
136Lauri TARLAP197541.162245.5445.2339.8338.1237.07
137Martin MURAKAS198941.09944.4543.2141.5140.2236.06
138Heini TAMMIK195341.081846.5641.6840.8839.1037.20
139Jaak ROHTSALU196041.04744.9444.5444.2636.0935.35
140Rain EENSAAR197441.01375.0368.4861.56
141Tiit TATTER194841.001544.2141.7041.2439.2038.67
142Arthur RAICHMANN197240.96645.3643.2340.1038.5337.59
143Mihkel NAHKUR195940.89946.3044.5438.3637.6937.54
144Indrek KAROLIN197340.56551.5247.7043.1436.7823.64
145Anti PARIK195340.511645.3340.9540.8839.4935.91
146Mihkel MäLTER194540.211644.2940.5039.4339.1037.71
147Raivo PANKER196540.201344.3641.1639.2438.1338.10
148Tago TEETAMM197539.67651.8440.9935.3835.3034.84
149Rafael GORDON194639.591344.1241.0839.8437.0735.83
150Priit ÖVERUS196639.57548.4141.6840.2139.5927.97
151Eero RUOKAMO195339.32747.6141.8038.4136.2032.57
152Eerik PRIKS200139.12745.5143.7437.6334.4434.27
153Matti BETLEM196039.05553.1344.9644.4829.7522.91
154Peep KOPPEL194638.982241.1239.3238.5038.1137.87
155Udo LüüS195538.951541.5939.5638.7337.7937.10
156Rain VELLERIND196538.80749.0648.6737.5530.1828.56
157Urmas TAMMEMäE196038.77551.0042.8838.9937.8823.10
158Marek MäOMA198638.71459.3551.0642.3640.79
159Kalev RUBERG195938.691041.6939.4739.4436.8336.03
160Urmas LAEV196238.67741.0039.4738.6437.3636.86
161Tõnu SIKKAL195538.631043.5042.0440.8936.0630.65
162Jaanus JõGIS197638.44552.7546.4638.4536.9617.57
163Ülo VAINURA194638.411140.8740.2738.4836.2436.20
164Rein HANSTEIN194938.221540.6940.5337.4437.1935.25
165Märt KESKüLA197638.04950.9039.1436.4433.5630.16
166Riho MäNNI195138.041043.1142.7436.0735.3732.89
167Raido LAIDLA198637.85457.3156.4853.4621.98
168Martin Erik MARIPUU200237.56952.5745.6730.7929.6729.12
169Lembit NöPS195137.511239.9237.6237.3636.9035.73
170Kalle NELK195037.251341.6737.5336.7435.2835.01
171Mart KüLVIK196037.09450.7448.6043.9242.21
172Vjatseslav SAFONOV200237.03753.1242.3635.5329.3424.79
173Aleksander PRITSIK196236.66841.5139.9436.9533.0131.91
174Erik AIBAST197336.27366.0664.9750.30
175Madis OSJAMETS198135.81543.6143.4840.4635.2316.27
176Pear POST196635.75641.1737.9634.2734.2531.09
177Tiit PLOOMPUU195135.742039.8238.6635.9232.6231.69
178Enar NõMMISTE198735.71447.5146.4842.9641.58
179Aivar MEINDOK196235.69554.7445.4841.3118.7618.16
180Andres VIIRA196735.55650.0437.1234.0032.7223.87
181Lauri LEPPIK196435.501536.6836.2635.7434.5034.30
182Vello POST195835.46939.2036.8335.5634.1631.56
183Väino ELLAMIK197134.41448.7244.2741.1537.90
184Johan ALENIUS196733.99445.0044.9944.6635.28
185Heiki SAVITSCH197233.97643.9837.2336.0435.1317.49
186Jaak REIMAA195533.63836.9734.5134.1434.0928.43
187Aleksandr SHVED199233.55458.1351.0142.7815.82
188Tarmo RAIDMA196933.51541.3438.1334.3128.7625.03
189Viktor KASSATKIN197133.44443.3642.0041.3840.47
190Andrus SIPSAKA196132.93844.9733.5832.8128.5324.77
191Märt KIVILA198232.91443.7341.7740.8038.23
192Oliver IMMATO198632.70357.1057.0349.37
193Artur SOO200332.661438.2336.6530.9229.8527.63
194Tauno KURE195732.35742.0233.4530.4829.1526.66
195Rainer KRAVETS200032.23357.9156.8846.34
196Mart OSTRA196932.08835.3333.9731.1630.1329.82
197Kristofer PäHKLEPA199931.88847.2736.0630.0126.8919.19
198Kristjan LEIGER197031.84835.8633.8231.9529.2728.28
199Raivo ERIK196831.67446.8043.9843.9823.59
200Veiko VINKEL199631.59456.0239.6536.8825.40
201Aimur RAUDSEPP195531.481032.8931.7231.7131.3829.70
202Alar ALAJAAN197931.331042.1830.5229.0127.8427.10
203Ilmar KIRJANEN195031.23641.1038.3433.3623.1920.16
204Ragnar KRANBERG200231.14548.4832.2726.9125.8522.20
205Margus LEHTME198231.11449.0337.5035.3433.66
206Markus KALJUR200631.101841.2732.3329.2326.7025.98
207Kalmer KEEVEND195731.091240.6033.1329.2528.2324.22
208Kalvo KRIISK197930.92737.7536.6830.9724.7524.44
209Kristjan KARABELNIK198130.54354.4951.9646.26
210Koit KOLSAR197730.33544.6831.6628.8225.8620.63
211August JAKOBSON200630.141540.5435.8732.8022.2019.27
212Kalju TOOMAS194729.821234.9232.8129.5627.0424.79
213Margus JAANUS196229.78536.9934.3228.9424.7123.95
214Siim TURBAN200129.64736.9131.3030.5230.1419.33
215Mehis UDAM200429.591037.2836.8727.9026.6919.22
216Kaido HALLIK197329.47358.4353.2735.67
217Mairolt KAKKO196829.39356.7051.7638.47
218Tarmo KUUB197829.17446.5842.6740.8215.78
219Timo KUDRE200529.121432.0831.7631.6526.1723.92
220Aare LIMBERG195329.03735.4131.5630.0724.4423.65
221Maido MäOMA198428.46444.5738.5435.0824.09
222Mattias MAIDLA200328.271738.2434.9627.5922.3218.23
223Daniel VASSER198328.24440.9836.6131.9631.63
224Silver EENSAAR197827.61271.6366.43
225Nansen PALO200527.581342.2233.1925.1218.8618.50
226Heno IVANOV197627.49349.2649.2238.95
227Marek ATONEN197727.34358.8949.1628.66
228Andy KARJUS196627.25442.5032.0431.5430.15
229Peeter PIHL198426.95272.0062.73
230Ahto KARU195526.82732.2227.6126.8226.6520.81
231Tarmo TOLM197926.73349.4243.3640.86
232Enn AEDNA194426.701034.0825.7624.8924.6624.13
233Jaak JAAGUS195626.70634.8331.0326.3021.5019.82
234Andrus VIILMA197826.67534.0430.1728.7920.1720.16
235Andres LAUBA197726.65352.2548.0132.99
236Tõnis JääDMAA200226.54834.2430.3425.5822.8019.74
237Olev PIIRISILD200426.28830.9030.7229.0523.9816.75
238Toomas TELGMA196526.21937.7831.9423.7121.1116.53
239Avo VEERMäE195026.03437.3434.3929.9928.41
240Tõnu RAID193926.021826.7026.6925.7425.6925.30
241Indrek MAHLA197625.36444.6136.1824.5121.51
242Ossi PRIKS200525.31847.9025.7819.2917.2616.32
243Margus MARRANDI197325.19347.1644.8233.98
244Juhan BACHMANN194324.641527.6425.4624.6623.0722.39
245Kristjan-Martin KIRJANEN199424.61434.4432.1129.5227.00
246Hanno-Laur KUNNUS200124.17827.2126.1825.0521.8720.54
247Chris Marcus KRAHV200524.131529.7025.5623.4823.2918.64
248Indrek ÜMARIK196523.98261.3758.55
249Rein KüTTIM193923.36528.4927.3625.9822.6512.33
250Elmo PäRNA194423.351427.4426.5224.7219.9318.12
251Hannu PLOOMPUU198723.28342.0538.0836.27
252Mihhail TAIVERE194022.761027.8823.8622.4720.4319.15
253Anti SULAVEE198322.67262.4550.89
254Allar KIVIL197622.52256.5656.02
255Andres KäVER197422.41736.6327.0022.8813.0512.50
256Karmo TISLER200022.131323.8623.6822.4821.1519.48
257Marko SüLD197821.99439.1434.7320.1215.98
258Alexander KHALYAPIN196821.55431.2530.3924.9021.20
259Mati POOM194421.552023.8623.4522.2419.3618.82
260Tõnis VAIKSAAR198421.39264.9042.03
261Ando POST196021.30337.1935.9833.31
262Rein TOOMAS196121.26438.4835.3630.58 1.86
263Ragnar ILP197921.23440.2329.0820.1216.70
264Artur RAUK198621.18258.8047.10
265Rain LILLSOO197021.14346.3241.1418.25
266Mihkel ABRAM200321.04727.8727.4422.2618.99 8.63
267Guntis ARNICANS196820.67261.0942.26
268Viljar VAINOLA197520.49825.8320.6620.5117.8617.57
269Eero MõTTUS197420.22339.3631.9729.76
270Emil EENSAAR200420.03623.7122.7419.1318.4916.07
271Dag AINSOO197719.96252.1147.68
272Paul POOPUU195819.90338.6830.5030.30
273Mart ELLER197219.85336.2132.1530.90
274Ants TAMM194319.811622.3020.6218.9218.6618.54
275Endel REMMET193719.61822.8319.7219.0818.2918.11
276Tarmo TARLAP197019.56334.9432.7030.18
277Rauno PAHAPILL200019.56622.4921.6521.4117.3214.95
278Nikolai KUHA194119.56623.2322.8621.9415.4114.37
279Maanus UDAM200619.451335.3120.7215.6114.9810.62
280Mati RANDOJA194919.43335.2833.6328.22
281Jüri TäHEMAA194419.27721.3619.9219.1218.4317.53
282Raiko ALLIKSAAR200619.19936.1521.9119.3810.83 7.70
283Mihkel JäRVE198519.17637.8419.3116.6312.82 9.26
284Aivar LEHT197119.12250.8744.75
285Rünno SULG197319.051123.1323.1117.9717.2113.81
286Toomas VOOLAID196619.01335.9831.6527.42
287Marek PRITSIK198718.99339.0133.6722.27
288Aivar JõGIAAS196918.89521.4120.9718.7918.2715.00
289Tauno MURAKAS198018.80341.9233.3318.75
290Väino AUL194818.72338.3235.3519.92
291Agu KOPPA194718.622021.1320.6017.9117.0616.41
292Aleksei KOMAROV197618.41339.9727.7424.35
293Allan ROOSIMäGI198518.29531.3923.3617.0915.30 4.31
294Taavi TATSI197818.14250.8839.81
295Renno MERENäKK200518.111223.9719.5215.7415.7215.61
296Karmo KüBARSEPP199018.09333.9731.5924.91
297Jaan VIIRMANN200217.71436.6228.5614.97 8.40
298Valeri KURAGIN197317.55335.5327.5924.62
299Otto Toomas KIBENA200117.291321.0319.3617.3916.9211.74
300Joonas HALAPUU200017.28252.1834.23
301Harry VEIDE195217.15334.8333.4517.49
302Markus JUHKAM200717.111723.5021.8015.2313.4611.58
303Tõnu ILLARU197117.00245.7739.21
304Juho WESTERLUND198916.99184.95
305Mart JAKOBSON197216.94335.8827.4021.40
306Tammo ESTA197416.79243.3840.56
307Fred NEEDO198316.78242.9240.97
308Tõnis PIIRISILD197316.76249.4734.32
309Bert Joosep PANKER200616.531921.9415.5015.4515.1914.59
310Mati PILT195116.46328.3027.0726.91
311Heiki RAMMUL194816.41723.4223.1014.8210.5410.19
312Mart ARU197416.39247.1134.86
313Aigar PINDMAA195716.35335.8630.2615.65
314Michael RAER198316.19336.9528.1015.90
315Olavi LOO197116.08243.8336.57
316Jaanus VILJAMAA196315.80432.0824.5519.41 2.96
317Märt MARIPUU198115.69432.4625.9010.08 9.99
318Mihkel LIIVAGO200315.60823.5718.6818.61 8.58 8.56
319Timmo TOHUS199915.55327.5726.3823.81
320Kerdo MäNNILAAN200315.41436.6216.3514.45 9.63
321Magnar ALEV197215.41238.5738.47
322Peedo PIHLAMäGI195815.38241.5035.40
323Mattis ALLIKSOO197915.26250.6825.60
324Martin TõRRA194115.21822.2320.0018.6111.93 3.28
325Olle KäRNER197715.11175.53
326Madis HAUG196515.01526.5123.0311.9711.89 1.65
327Kaarel BARINOV198514.94238.7735.93
328Oleg KOSHIK198514.92427.0016.9816.4014.23
329Arne KOLK195014.90522.0120.0217.2812.73 2.47
330Mati KALLEMETS194714.86427.7421.7514.3110.48
331Kevin Markus KORROL200414.81638.2713.51 7.74 7.38 7.15
332Raul VIITMAA200214.80244.9429.06
333Rimmo RõõM199614.56172.79
334Lauri Juhan LIIVAMäGI198114.38246.4525.47
335Kaspar PääRSON200214.33237.3834.28
336Sven RINGVEE197914.31236.0735.47
337Ats VIRUMäE194614.23518.4118.1416.8612.49 5.24
338Sixten SILD196414.23236.4934.64
339Karel KURAGIN200114.21523.0822.8012.58 9.22 3.36
340Gert SAAMANN196814.18239.9530.93
341Ragnar LEIMANN198113.93439.1518.0311.58 0.89
342Kaspar KAROLIN200513.891119.0417.3612.4011.10 9.56
343Riho KLEMENT198913.85326.9922.5719.70
344Ranno KANNEL200513.77539.5515.28 5.64 5.34 3.02
345Tõnu KUUSIK195613.67533.0118.06 6.59 6.54 4.16
346Arvo AMBEL198313.64426.0921.5210.66 9.95
347Markus PUUSEPP198613.59167.97
348Paul AUG195113.53245.2622.37
349Tanel PAPP199513.50167.48
350Kai WILLADSEN195213.49238.8228.63
351Marek NõMM197913.48167.41
352Heikki KYYRöNEN194613.29234.7431.71
353Janar SAKS200213.21519.7015.7010.5710.0410.03
354Ardo PAJUR197413.09241.4224.05
355Indrek ROOS197812.87244.1020.26
356Siim LANNES197812.85236.5127.74
357Erkki PENU197112.75245.2618.49
358Petri VääNäNEN197512.57162.87
359Martti PARVE196112.57162.84
360Mihkel JäRVEOJA198612.53162.67
361Ain NEMVALTS196812.34235.4926.22
362Taavi KUHA198312.31239.1722.40
363Rene POST199212.25161.27
364Ando VIISPERT197612.25841.73 7.39 4.86 4.20 3.08
365Ago KäIS195312.23232.9628.20
366Marti RANNE196912.20238.6722.34
367Tõnis LAUGESAAR199411.89159.44
368Ekke Tõnn RüTMAN200311.72430.0521.94 4.28 2.33
369Veiko KüTT198611.58157.88
370Priit RANDMAN198911.48157.39
371Tõnu KARP195711.41228.5928.44
372Stanislav TOLMATSOV198611.39424.6519.5410.07 2.69
373Jaan OLVET196911.38228.7328.16
374Kurmet KUTTI200511.35724.25 8.64 8.04 7.98 7.84
375Risto RANDMA197711.33237.3019.33
376Maarius KOTSULIM200611.25713.7811.2210.6410.5110.08
377Sander LEMBRA199511.23419.9118.6612.82 4.76
378Mart SOOBERG197811.22415.6614.3813.7712.30
379Urmo KESKüLA197711.18155.92
380Jaan TARMAK198511.15155.73
381Laurits RüTMAN200511.13726.8215.00 6.59 4.10 3.13
382Ilmar MõISTLIK194410.95418.4815.8514.24 6.18
383Tõnis KRUUSMAA197710.83154.14
384Raul KUDRE197010.75153.73
385Toomas NAELAPää195010.68618.0314.98 8.54 7.57 4.29
386Kevin JAASKA199910.65153.27
387Einar LUUP196510.63153.14
388Igors BOGDANOVS196910.58230.0322.89
389Oliver ANNUS200310.56441.59 8.43 2.22 0.58
390Sander SAARING200510.54323.2522.24 7.22
391Joosep TAMMEMäE199010.54152.69
392Jakob KOPPEL200610.531218.0612.5012.39 4.91 4.80
393Sven LUKS196810.44152.18
394Andre NõMM197410.34151.72
395Toomas KOPPEL195310.25229.2821.97
396Kalmer KOOSAPOEG197210.24325.2922.77 3.12
397Toomas TAMMER197610.14150.71
398Tiit RIISALO196710.13150.64
399Lauri LAHTMäE196810.12150.60
400Oliver KIMASK2004 9.931318.9210.12 7.49 6.84 6.30
401Indrek JENTSON1964 9.93230.4119.23
402Veljo VASK1974 9.88149.42
403Taaniel TOOMING1992 9.80149.01
404Arvo LAANEMETS1972 9.78148.88
405Priit TRANSTOK1986 9.76236.3512.43
406Jaan AINELO1958 9.76231.1417.64
407Andreas TäHNAS2003 9.68613.77 9.88 9.26 7.85 7.66
408Alo SäKK0 9.62148.10
409Sulev KRAAM1980 9.60148.01
410Andres ARUOTS1999 9.56147.81
411Marten VUNUKAINEN1991 9.52147.62
412Alar ASSOR1985 9.42147.09
413Rasmus SAARE2005 9.391012.2210.7210.31 8.55 5.15
414Taimar VäLJATAGA1978 9.39146.94
415Laur-Rogert SULG2006 9.371611.96 9.76 9.19 8.85 7.07
416Martin ILVES1942 9.23418.4818.38 8.08 1.23
417Georg PAAL2001 9.16228.1517.66
418Kaido LEPIK1990 9.09145.44
419Veiko HINTSOV1969 9.08145.42
420Kristjan TäLL1995 9.06145.29
421Aleksei SPIRIDONOV1972 9.05229.2415.99
422Renek LOORENS1982 9.03145.15
423Silvar SAVOLAINEN1974 8.99326.0014.41 4.55
424Siim PELLO2007 8.98627.85 6.64 4.14 3.58 2.71
425Andres VAIDE1984 8.98227.4017.48
426Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
427Rudolf MüRK1942 8.76318.2717.07 8.48
428Riho KOKK1956 8.76224.0019.82
429Einar RAUDKEPP1965 8.74143.71
430Priit LEPMETS1971 8.72143.62
431Rain MURU1980 8.72143.60
432Timo SUPPI1978 8.71143.57
433Toomas TARVE1963 8.67143.36
434Kaupo OTS1979 8.66143.30
435Tanel KALM1984 8.64143.22
436Jarmo KAASIKU1999 8.58142.89
437Joe LEPP1967 8.53142.67
438Kaspar ANNUS2006 8.52142.62
439Kristo SIRK1999 8.49142.46
440Kalev KüLAASE1981 8.48142.39
441Heljus SAKS1989 8.44230.5911.60
442Kristjan MAADE1973 8.36141.79
443Priit NARUSK1977 8.34141.72
444Robin OLLI2007 8.34727.71 4.64 3.62 2.90 2.84
445Alari LUMBERG1982 8.21141.03
446Jüri JOONAS1992 8.18140.91
447Kuno ROOBA1972 8.16140.78
448August ALBERT1964 8.15140.77
449Veikko TAMLAK1968 8.14140.71
450Jaanus AUS1974 8.13140.64
451Ralf KIVIL2005 8.12414.8311.95 9.94 3.88
452Rait PALLO1974 8.05140.23
453Mattias BLEHNER1995 8.04229.4210.79
454Martin LAASMAA1984 7.92139.60
455Henri PERILLUS2005 7.91615.7810.07 9.39 2.77 1.56
456Tõnu NURM1947 7.88139.40
457Kristjan LINNUS1993 7.76138.80
458Raido AREN1983 7.75235.20 3.53
459Fred VIIDUL1976 7.72138.62
460Pärtel KüLVIK2007 7.651014.11 8.29 6.09 5.14 4.62
461Meelis MäLBERG1970 7.54137.69
462Mait TõNISSON1973 7.43137.16
463Indrek SAAREPERA1968 7.40137.00
464Jaan KOSTJUKOV1987 7.30136.48
465Kalev SIRGE0 7.16135.79
466Jakob VESKE2003 7.02313.3112.94 8.84
467Aimar JAAKSON1978 6.94432.05 2.59 0.05 0.03
468Karel JUNG2007 6.8713 8.92 8.10 6.04 5.82 5.46
469Reigo LEHTLA1970 6.87134.33
470Toomas VIIRA1973 6.84134.20
471Ardi KALJUVEE1983 6.83134.17
472Tarmo LILLSOO0 6.82134.09
473Janar MEES1974 6.76133.81
474Margus ESNAR1963 6.74133.69
475Johannes TASA1950 6.74225.80 7.89
476Johannes EHALA1986 6.67133.37
477Kaimo KääRMANN-LIIVE1975 6.59132.96
478Alo VAHTRE1999 6.50217.8614.62
479Madis MOOR1988 6.48132.38
480Tarmo MAASING1963 6.47132.36
481Erko ÕUNAPUU1974 6.35131.73
482Mihkel TALI2006 6.301112.22 9.22 3.46 3.45 3.17
483Meelis LAURIMAA1983 6.25131.25
484Marek LEINER1973 6.23131.16
485Paul PIIRIMäE2006 6.236 8.88 7.93 5.65 5.10 3.58
486Karl PEHK1988 6.23131.14
487Andre BELJAEV2000 6.19411.86 9.86 8.29 0.96
488Hendri PARROL1991 6.16221.81 8.99
489Anton ROOLAID1977 6.129 8.60 6.79 6.73 6.34 2.14
490Aleksander HLEBNIKOV1971 6.116 9.88 7.83 7.36 3.57 1.91
491Argo KAUGE1964 6.07227.83 2.52
492Jaan METSA1971 6.04130.19
493Mikk PõDRA1984 6.04130.18
494Mati KüLAASE1949 6.03130.15
495Silver REBENITS1978 6.01130.07
496Jukka KARVONEN0 5.99129.94
497Mart SUURSU0 5.99129.93
498Kaimo MAISTE1980 5.97129.87
499Jaak KANNISTE1960 5.97129.84
500Riivo KILJAK1989 5.85129.24
501Rait LILLE1971 5.84129.19
502Sergei MUIZNIEKS1978 5.79128.97
503Roman SHVED1970 5.76219.05 9.76
504Jürmo ROOMA2000 5.75128.77
505Sass SAAT1986 5.69128.47
506Rando JAAKSOO2007 5.6712 7.79 5.25 5.23 5.06 5.03
507Carl SõLG1980 5.59127.95
508Rein KIISLER1941 5.57319.67 6.76 1.43
509Kerto KAASIKU2007 5.54420.90 5.06 1.17 0.59
510Veiko LILLE1983 5.53127.67
511Eerik LOSSMANN1964 5.36126.82
512Raivo ARU1976 5.33126.65
513Tanel HEINSOO0 5.31126.53
514Martin TAMPUU1999 5.27126.33
515Hendrik LAANEMAA2003 5.26315.29 7.82 3.20
516Peeter KIRSS1990 5.22126.10
517Aivar PAAS1968 5.19125.93
518Indrek VIIKMAA1971 5.14125.72
519Andres PAE1970 5.14125.70
520Meelis KADAK1984 5.10125.52
521Henri SOOME1993 5.07125.37
522Algirdas SKUDRICKAS1966 5.02125.10
523Silver TILGA1982 4.99124.95
524Mihkel KALMARU1970 4.99124.94
525Heino PEETERSON1937 4.93415.94 4.80 3.79 0.14
526Paul Pärtel VELLERIND2004 4.92124.59
527Sergey SELEZNEV1990 4.89124.47
528Jüri VANAVESKI1966 4.89124.47
529Valdis PUZANOV1964 4.87124.33
530Ülo TIMUSKA1961 4.84124.20
531Raul OLESK1960 4.78123.88
532Andri KEPLER2004 4.74512.73 5.79 3.07 1.26 0.86
533Taavet TUISK2003 4.74123.70
534Romet SUTT1995 4.71123.54
535Helger OREL2002 4.69123.47
536Askar NEUMANN2001 4.68218.60 4.79
537Peeter August LEHT1999 4.67123.33
538Kalev HUNT1951 4.66123.32
539Jaanus-Janari KOGERMAN1980 4.66123.29
540Mikk TALI1988 4.46122.30
541Daniel SIBUL2004 4.466 6.35 5.17 4.70 3.51 2.55
542Tarmo SAARE1964 4.34121.69
543Vello LOORITS1941 4.32219.08 2.53
544Meelis ATONEN1966 4.31121.55
545Kalju TILK1941 4.23121.13
546Otto PLUUM2006 4.223 9.46 6.87 4.76
547Toivo BIRK1957 4.20121.00
548Arne SAMMEL1955 4.18120.89
549Mati KARP1952 4.15216.56 4.17
550Jüri KADAJA1953 4.11120.57
551Mart VERNIK1977 4.11120.53
552Kalju VAIKJäRV1954 4.07120.34
553Toivo LEMPU1953 4.07120.33
554Tormi VAHAR1991 4.04120.20
555Marlon VIRVE2006 4.034 7.97 5.33 3.46 3.40
556Markus ZIMMERMANN2006 4.0210 7.12 3.90 3.15 3.11 2.81
557Vello KROHN1940 3.97316.50 2.37 0.97
558Rauno UUSKüLA1990 3.93119.67
559Kalev ÕUNSAAR1949 3.84119.22
560Heini KOPPEL1947 3.81218.14 0.90
561Kaspar MILL2004 3.72414.72 2.68 0.93 0.25
562Toivo MURAKAS1985 3.71118.54
563Heino REBANE1954 3.68118.38
564Kardo KUTTI2008 3.65314.55 2.64 1.06
565Neeme KALDA1983 3.64118.18
566Uku JOONAS2008 3.625 4.18 4.11 3.73 3.50 2.58
567Kerten MATTO2002 3.578 3.69 3.67 3.58 3.49 3.44
568Kennet KEERBERG2007 3.543 9.87 5.87 1.94
569Sander BLEHNER1972 3.48117.39
570Kristo KEEVEND1981 3.43117.13
571Erik KERSNA2007 3.3513 4.55 3.52 3.04 2.89 2.75
572Vahur PAJOMäGI1974 3.34116.72
573Olavi MäTIK1974 3.292 8.58 7.89
574Mihkel NAAGEL1983 3.26116.29
575Evert PADARI1998 3.22211.34 4.76
576Arvo RAJA1961 3.21116.04
577Karli LAMBOT1970 3.19115.94
578Vaabo ANNUS1942 3.182 8.39 7.49
579Rein EIGER1972 3.17115.85
580Jari JULGE1993 3.14115.70
581Kaarel TAMPUU2003 3.132 8.02 7.61
582Audun PALO2008 3.005 4.66 3.96 3.18 2.90 0.31
583Alar RUUTOPõLD0 2.89114.44
584Jüri PüSSIM1942 2.87114.36
585Ingmar KASEMETSA0 2.81114.04
586Pjotr AKSJONOV1948 2.803 8.79 3.35 1.87
587Mikk KADAK1989 2.75113.77
588Romet KRIKS2007 2.7510 3.61 3.27 2.45 2.21 2.20
589Hans Gustav KõLJALG2004 2.71113.53
590Mart VENDELIN1944 2.69113.44
591Roland JOHANSON2007 2.659 3.52 3.26 2.62 2.18 1.65
592Kalev KUKK1951 2.63113.15
593Toomas MATTUS2005 2.564 7.72 4.87 0.18 0.01
594Juho HEINRAND1940 2.54112.71
595Kert PALLO2005 2.50112.51
596Tiit OLJU1954 2.49210.09 2.35
597Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
598Vallo VARJO1961 2.41112.06
599Enn KUUSIK1948 2.41112.05
600Kevin KASAK2006 2.409 6.41 2.24 1.90 1.02 0.45
601Juhan PAE2007 2.372 9.98 1.86
602Robert PIHU2002 2.35111.73
603Tõnu JääDMAA1966 2.32211.47 0.15
604Ants LIIVAMäGI2006 2.283 4.63 4.01 2.75
605Tanel LAANEVäLI2008 2.276 4.23 3.52 2.46 0.78 0.34
606Kiur KALDMAA2007 2.244 4.30 3.39 2.98 0.54
607Jaan TOHUS1961 2.20110.98
608Martin PETTAI1983 2.17110.86
609Joosep AINJäRV2002 2.012 6.08 3.97
610Villem PIIRIMäE2008 1.973 5.14 4.51 0.19
611Mati TATRIK1965 1.941 9.69
612Kaspar KIMASK2005 1.946 3.42 2.27 1.84 1.81 0.35
613Ilmar LEGENKOV1992 1.901 9.52
614Uku VIISPERT2004 1.896 4.56 1.44 1.43 1.07 0.95
615Kaspar VALPER2000 1.871 9.36
616Markus LEPMETS2001 1.871 9.33
617Darius KOSTõGOV2004 1.851 9.24
618Andres KEERNIK2009 1.813 3.94 3.68 1.43
619Lukas SIEGERT2008 1.783 3.98 3.43 1.51
620Igor ZURJARI1959 1.741 8.68
621Georg Sten TOOTS1999 1.681 8.41
622Rasmus TOMMULA2005 1.633 7.97 0.14 0.05
623Stefan KIVIL2009 1.633 3.02 2.61 2.52
624Janek JõGIS1971 1.581 7.91
625Anti TOHVA2008 1.585 2.77 2.00 1.61 1.47 0.04
626Tõnis USTAV2004 1.571 7.83
627Lev MIGDALSKI1939 1.562 7.70 0.09
628Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
629Reiko KALLAS2006 1.492 4.17 3.28
630Feliks KIPPER1931 1.482 5.67 1.71
631Peeter VIIK1949 1.431 7.15
632Ain RELO1938 1.411 7.05
633Erkki PäHN2003 1.332 5.86 0.81
634Rainer RAMMUL1977 1.331 6.66
635Ats-Kristjan KASEMäGI2006 1.322 6.11 0.51
636Janar PäHN1976 1.251 6.23
637Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
638Magnar MõTTUS2007 1.119 2.15 1.51 0.78 0.59 0.53
639Vladimir VARI1947 1.102 4.82 0.70
640Karl-Mattias JUHKAM2009 1.033 2.93 1.45 0.75
641Jevgeni SHEJANOV1973 1.021 5.09
642Reigo KEEM2007 1.014 2.58 1.84 0.63 0.01
643Ivo TAMM1978 1.001 5.02
644Robert SANDER2005 0.931 4.67
645Sven-Andres NIGLAS2004 0.892 3.80 0.65
646Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
647Eric VOOLAID2003 0.862 3.93 0.37
648Alari UUSNA1969 0.821 4.12
649Vladimir HANSING1970 0.762 3.57 0.25
650Eimar JõGISU1942 0.751 3.75
651Jaan Peeter VILJAMAA2003 0.731 3.67
652Märt VIIDU2007 0.722 3.23 0.36
653Sander Daniel LEHT2008 0.711 3.54
654Robert SAMMEL2006 0.691 3.44
655Aksel KUKK2008 0.681 3.40
656Rain PAJUR1976 0.661 3.29
657Raivo MITT1971 0.651 3.24
658Henri KERSNA2009 0.581 2.90
659Valter PLOOM1941 0.551 2.77
660Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
661Peeter ILVES1973 0.521 2.58
662Jan-Erik KäRNER2006 0.512 1.97 0.57
663Alarich PAAS2005 0.481 2.41
664Hillar NIKKARI1963 0.461 2.32
665Georg SOOBERG1941 0.461 2.32
666Karl-Markus JANNO2007 0.442 1.20 1.00
667Otto Georg KIKERPILL2005 0.432 1.82 0.34
668Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.432 2.12 0.03
669Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
670Kaido REIMAN1978 0.391 1.94
671Ove-Markus KASEMäGI2007 0.372 1.41 0.45
672Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
673Reno Robin REHEMETS2008 0.302 1.47 0.03
674Sigmar SEERMANN2002 0.291 1.43
675Romet PAATSI2008 0.283 1.16 0.20 0.03
676Toomas ROOLAID1981 0.241 1.21
677Hugo RüüTLI2008 0.241 1.21
678Dag KIVILA1964 0.191 0.94
679Markus EINBERG2005 0.181 0.88
680Riho KILP1941 0.151 0.76
681Jaan OLLINO1944 0.131 0.65
682Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.131 0.64
683Kaarel KOITMETS1936 0.111 0.54
684Kaspar Mathias KORROL2007 0.101 0.49
685Ivo TAMLA1960 0.083 0.19 0.12 0.08
686Sander LEPP2008 0.052 0.21 0.06
687Laur LAANETU2006 0.021 0.12
688Guido TREES1958 0.021 0.12
689Kaur KOOSAPOEG2007 0.011 0.06
690Karel Markus KäHR2009 0.011 0.05
691Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
692Randy OREL1968 0.001 0.01
693Mairo TOHUS2003 0.001 0.01
694Indrek NOOR2004 0.001 0.01
695Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 93.63
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind