Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988117.128119.11118.66118.45115.69113.69
2Kenny KIVIKAS1991111.7515114.17112.03111.50110.67110.38
3Lauri SILD1990107.199118.12108.72105.50102.21101.39
4Kristo HEINMANN1989100.4015104.78103.93101.6496.2995.34
5Sander VAHER198599.3918106.87105.6196.8794.7092.90
6Sergei RJABõSHKIN199287.22994.9792.0990.7580.6877.61
7Ats SõNAJALG199083.781990.1689.3381.0180.6977.71
8Andreas KRAAS197883.771787.6084.7883.2882.0781.14
9Raido MITT199180.723106.7390.3287.84
10Tõnis LAUGESAAR199478.20581.5180.6480.0776.5372.27
11Andres SAETALU199576.701283.9480.2174.4173.9670.97
12Olle KäRNER197776.671092.5774.5272.6772.0471.53
13Uku-Laur TALI199276.232085.8575.0374.4473.7472.11
14Kaur KASE198775.972284.1276.2274.7972.9571.76
15Jaagup TRUUSALU198875.641288.0875.6873.4670.7570.21
16Markus PUUSEPP198673.71489.4081.8679.4576.89
17Timmo TAMMEMäE198472.38680.8976.9971.4566.9965.59
18Reimo LIIV199471.971576.1473.7872.8268.6168.52
19Reigo TEERVALT199471.25878.1773.5973.3266.4664.73
20Oliver KüTT199870.671977.2471.1070.8867.2866.84
21Armo HIIE196870.641075.1972.4670.9467.8266.79
22Rain EENSAAR197470.51881.4772.7667.0366.2465.06
23Karel-Sander KLJUZIN199969.621087.7975.5764.5661.0459.14
24Lauri PäHN199869.561771.1170.5369.1469.0667.98
25Marek KARM199067.62973.5966.4666.3366.0965.64
26Kaarel VESILIND200067.131873.7767.2365.7565.1263.76
27Alar ABRAM197267.091369.2368.2567.2365.7964.93
28Randy KORB197167.001071.0468.7065.8265.7063.72
29Ain FJODOROV197265.781768.7366.8465.0864.8263.45
30Ott RAKKASELG197965.771069.4166.3466.3063.9962.80
31Tanel PAPP199565.521174.3665.4263.3662.9561.53
32Tiit TALI196065.322570.0366.1365.6563.1061.69
33Andres RõõM199964.521771.3170.4860.9260.2959.62
34Andreas AADLI199664.431967.0965.6464.8164.7059.89
35Raivo REIMAN196964.391270.2268.1663.2060.1860.17
36Tarvo AVASTE196964.35865.5464.4264.3963.8763.53
37Siim KLAIS198664.341470.9066.7365.2563.9654.85
38Priit PääSLANE196764.301469.8165.6565.1461.3759.55
39Paavo RõIGAS196964.231070.3668.8562.1961.3358.40
40Alar KUME199064.161867.4866.0862.9762.8461.45
41Marek NõMM197964.03185.38
42Andrei NIKITIN196863.791067.2164.1563.2962.9861.33
43Rimmo RõõM199663.481175.6569.6461.0056.2054.90
44Tanel MõTTUS198562.88864.1163.8962.7762.7060.92
45Raul KUDRE197062.58666.5466.3062.2960.9156.85
46Ilmar UDAM197362.442165.1961.9861.8961.6061.53
47Maido KALJUR196061.911567.0164.6760.9558.6958.24
48Mati KORROL197361.643164.8262.2660.8660.5959.67
49Kaupo JäRVE197461.252662.7562.2261.4660.1059.74
50Kaarel Hendrik ZERNANT199861.151767.0560.6660.5459.2958.22
51Danilo PIHT197260.832064.7164.7059.4858.4256.86
52Meelis MERENäKK197460.781868.7465.3258.2556.0655.54
53Peeter PIHL198460.75181.00
54Kaido NURJA196960.05761.4060.4159.8459.5159.07
55Antti ROOSE196460.012763.7560.5459.3758.2558.13
56Dag AINSOO197759.74763.3059.9059.4258.4457.63
57Alex TREIER200059.472065.9061.0659.4555.7155.21
58Raivo LAANEMETS196859.37965.8162.9959.0754.7154.29
59Tanel KANNEL197359.161261.1959.4759.0658.2657.83
60Kaarel KALLAS198259.141763.1459.6559.1157.0756.75
61Mati MäGI197859.132562.7459.3657.9357.8557.78
62Hannes POOLAMETS199458.74679.1757.9253.3752.0451.22
63Mart KOPPEL196958.742060.9959.6159.5456.8156.76
64Tiit TäHNAS198058.72565.2863.1358.5356.7749.89
65Kaljo JULGE195758.702561.8860.0257.6457.3356.65
66Meelis ZIMMERMANN196858.701262.7557.8557.7657.7157.41
67Meelis MäLTER197558.691560.4860.1259.2956.8256.75
68Rain JAAKSOO198358.572260.4759.1258.6157.5757.06
69Toomas MARRANDI197958.46764.2659.1958.0557.4153.38
70Andres TALVER196058.271359.9259.3958.8156.7356.49
71Tarmo KLAAR197457.962960.0759.2958.5356.7655.17
72Taivo TALI196657.832264.9063.3555.4453.9051.54
73Raivo PELLJA196457.781369.6762.0753.8453.1350.17
74Raul LAAS195957.682769.0357.1755.1253.7853.31
75Priit RANDMAN198957.62571.5462.3355.5053.1745.58
76Lauri BEILMANN197657.611665.1256.1055.7755.6255.46
77Rein ZAITSEV196957.581066.6858.6054.5754.1053.94
78Kevin HALLOP199757.17864.4963.9957.4252.2547.70
79Mart KüLVIK196057.061259.9657.3556.1456.0455.80
80Margus MARRANDI197357.031261.9861.1757.6152.6151.78
81Hando ALLMANN200156.902060.0659.7256.6654.2153.85
82Mati PREITOF196056.562361.8759.9553.9653.5153.50
83Silver EENSAAR197856.16481.0968.2150.5549.77
84Margus KLEMENTSOV197255.99859.1358.7156.8452.8452.41
85Tiit POOPUU198155.83759.0457.3055.9853.6553.17
86Vladimir SAVINOV196455.791264.1054.7353.8153.5352.78
87Lauri MALSROOS198655.73380.5978.7037.40
88Kiur Erik EENSAAR199955.592161.8856.3454.2253.7851.73
89Mairo KIRSS198055.521061.5559.8653.7952.4949.90
90Erki KRIKS197655.481564.1756.1853.8953.1850.00
91Martin KAUP197555.381961.8556.3954.3953.6750.59
92Enn JAAMA196955.23964.1557.0553.9553.9147.08
93Martin AUNIN197155.161357.7956.3354.8254.2752.60
94Eduard PUKKONEN196055.091356.0055.5555.1954.6454.09
95Johannes EHALA198654.981656.6855.2554.6854.2953.98
96Markus Rene PAE199754.82367.5264.9760.98
97Erkki AADLI197454.80368.5364.3260.55
98Tõnis KRUUSMAA197754.72470.1663.3258.8450.88
99Urmas SULAOJA196354.642058.4858.1153.1652.3051.16
100Jaanus REHA195954.421557.0255.3354.0653.0052.70
101Vallo VAHER197654.221257.7056.4056.0251.4249.57
102Sander MIRME198154.12561.3759.0553.0949.2747.81
103Andres LAAS196154.10758.7655.4953.2351.8951.15
104Taavi TATSI197853.91861.5654.6252.4350.8150.13
105Lauri OLLI197253.651657.3055.1654.2351.6549.90
106Rene POST199253.61367.5062.6659.04
107Allar PADARI196853.311359.5754.8651.3050.8050.02
108Rein ROONI195753.092756.9652.7552.4052.4050.92
109Ülo VIRU196452.781362.2553.8051.7348.3047.82
110Kaido HALLIK197352.78657.7656.9654.9748.5945.62
111Neeme LOORITS196852.74955.5353.8352.3351.5750.42
112Kristjan KARABELNIK198152.72563.1261.3657.3650.5031.26
113Inno LING196552.68862.1354.3953.1848.1345.55
114Taivo TIMMUSK198352.471056.8553.6251.8450.7049.34
115Daniel VASSER198352.41760.0454.2953.4748.3345.90
116Sander PRITSIK200152.312257.7654.8350.7449.2848.92
117Aleksander KEPLER200151.912557.4851.5351.3151.0048.23
118Lauri TAMMEMäE198851.60266.2562.75
119Priit ÖVERUS196651.43956.9851.9750.1049.7848.33
120Johan ALENIUS196751.361055.8253.5451.9648.5146.95
121Raul KANGUR197051.191057.8350.9450.9049.6346.65
122Tago TEETAMM197550.98962.6752.9947.7546.0145.47
123Heno IVANOV197650.771057.0352.3449.5048.7046.30
124Erik AIBAST197350.59361.9658.3158.30
125Heiti HALLIKMA197050.43466.6858.9258.0340.51
126Aleksander PRITSIK196250.161555.5651.7549.8547.1446.52
127Tarmo SIIMSAARE198150.13270.3954.94
128Mati TIIT197150.02457.3956.8154.3653.75
129Rein UNT194949.811951.4351.1049.5848.4748.45
130Tarmo TOLM197949.64457.7954.6854.5353.62
131Sander ANNUS197349.53653.1252.0651.1646.3644.94
132Arvo KIVIKAS195049.502155.4449.8849.8647.0545.28
133Mehis MURU198949.50369.2555.7849.66
134Raiko MARRANDI200149.383056.2751.4950.5346.6841.94
135Tomi-Andre PIIRMETS199849.341062.6656.1345.3643.0039.56
136Mihkel NAHKUR195948.991151.8549.1848.1947.9347.82
137Jaan TARMAK198548.95664.1859.3653.4043.0924.70
138Aleksandr SHVED199248.91457.3855.6152.6651.71
139Sixten SILD196448.76950.4949.9949.7447.4946.09
140Väino ELLAMIK197148.49358.6358.2354.29
141Kristo SIRK199948.421257.8248.5348.3444.5042.92
142Marek MäOMA198648.28458.4858.0354.2143.85
143Lauri LAHTMäE196848.10463.3052.3449.3848.76
144Mart OSTRA196948.001151.2247.7647.1047.0346.89
145Jüri MERIRAND195547.912651.8348.2946.9146.4746.05
146Alar ALAJAAN197947.802855.3849.4846.8845.4141.85
147Jüri ROKKO195347.773650.1049.8047.8746.2344.87
148Arthur RAICHMANN197247.57752.6749.5048.9343.9642.80
149Janek PIIRISILD199647.48660.5856.9546.1540.5233.20
150Peeter VõRK196547.22162.96
151Marko KüLAOTS197847.101448.1347.9147.2346.3945.86
152Ragnar ROOBA200246.981355.6952.1350.0641.6735.35
153Markus SULG200146.951461.5648.5646.4740.9337.22
154Martin VILISMäE198946.89162.52
155Toomas MAST196446.77459.1752.9551.7643.99
156Kristaps GRINBERGS198646.73357.6255.7951.53
157Vladislav PAHHOMENKOV197146.682349.9547.1946.8144.9244.55
158Martin SIMPSON198746.68282.2334.47
159Sven REA196946.38952.0650.4248.2141.8039.42
160Tõnu ILLARU197146.36460.4059.9551.8033.88
161Rein KRIKS195146.301247.3246.9446.0145.8145.40
162Andres ARUOTS199946.26852.1250.9649.6842.0136.55
163Alar VIITMAA197046.16161.55
164Arne SAMMEL195546.111346.8246.5646.1645.5945.43
165Raido KISS200045.751549.3448.2246.3645.3239.53
166Tiit RIISALO196745.74954.9548.6443.8342.7138.57
167Rain LILLSOO197045.73552.1747.2143.6643.0142.58
168Alar ASSOR198545.63461.5761.0240.1640.04
169Matti BETLEM196045.461748.7246.2645.4244.1642.72
170Andres VIIRA196745.41755.9150.3349.0140.7331.09
171Jonatan KARJUS199145.36259.6253.78
172Pear POST196645.27751.5450.7444.7242.1437.20
173Kristjan TäLL199545.25950.2849.5143.4043.2639.79
174Lauri TARLAP197545.021251.6345.9245.8941.8039.84
175Tiit TATTER194845.01748.6946.3544.1043.2042.72
176Andres LAUBA197745.00356.9551.3250.56
177Andre NõMM197444.99159.99
178Heini TAMMIK195344.693146.2244.8444.6444.5843.18
179Tarmo KUUB197844.63663.4647.2543.6140.6328.22
180Kustu KüNNAPAS200144.522349.7847.5642.8642.5439.88
181Kuno ROOBA197244.50260.1351.11
182Andres PAE197044.26458.8052.6647.9137.33
183Lauri RUBERG198744.20847.1147.0045.1141.8839.92
184Villu SERV199944.161648.9445.2642.6242.4341.53
185Udo LüüS195543.802146.0945.4343.3542.8541.30
186Jaak ROHTSALU196043.76848.3547.6541.3441.3240.13
187Aivar MEINDOK196243.72854.1150.2641.5736.7535.90
188Tõnu TäNAV196343.65357.2751.8045.00
189Mattis ALLIKSOO197943.60553.3449.8347.3933.9033.53
190Tõnu SIKKAL195543.441245.3444.4144.0642.5840.79
191Rain VELLERIND196543.34756.0142.8641.2839.4537.08
192Kai SAKSMAN195043.28848.0547.7141.8240.7538.08
193Taimar VäLJATAGA197843.26254.2753.89
194Koit PAASMA195043.051049.9143.0241.8040.2840.22
195Johannes TASA195042.92747.0346.1043.4940.8537.11
196Mairolt KAKKO196842.75753.9253.6837.0734.8334.23
197Sergei SHVED196742.591050.3544.0541.2240.8136.51
198Urmo LIBLIK198242.55351.6851.6246.86
199Indrek VIIKMAA197142.511643.9643.1642.5142.2340.71
200Indrek MAHLA197642.50847.3646.5243.8639.0435.70
201Erko JAKOBSON197942.241551.4042.3241.2338.6837.59
202Eerik PRIKS200142.18646.1945.1144.3643.2032.04
203Urmas TAMMEMäE196042.111151.9343.2042.0237.6735.75
204Martin Erik MARIPUU200241.962251.5447.2741.7636.6032.65
205Peep KOPPEL194641.923244.9544.7542.2039.2538.43
206Raivo ERIK196841.76559.8947.3237.8835.8127.91
207Sven ORAS198941.70452.4852.0547.2533.57
208Sander NAHKOR198841.54859.4448.2234.0833.3332.63
209Kevin JAASKA199941.401045.7844.1541.7339.0036.33
210Martti PARVE196141.39258.5944.89
211Emil EENSAAR200441.392557.6145.3634.6834.6534.65
212Riho MäNNI195141.181049.6642.7242.2938.1533.08
213Jörgen LIISTER199041.14154.86
214Oskar RAUDNE200241.12154.82
215Peep OTSTAVEL197241.04355.9350.8538.08
216Märten Henrik PAIS199840.88154.51
217Kalev RUBERG195940.851649.1241.2540.9936.8636.03
218Joonas HALAPUU200040.761845.3344.3642.3137.3734.41
219Tarmo LAHT196540.69251.4150.32
220Martin MURAKAS198940.68269.1732.54
221Lauri LEPPIK196440.581744.5341.1439.5239.1538.54
222Rein HANSTEIN194940.542341.4541.3540.2640.1039.52
223Mihkel MäLTER194540.482642.7341.8841.2738.3238.21
224Mattias RENNEL198740.42362.7942.5837.28
225Ülo VAINURA194640.402042.4341.7840.3239.6337.86
226Tauno MURAKAS198040.32557.9751.2936.9334.0921.33
227Olavi LOO197140.10354.9954.3332.20
228Väino AUL194840.06949.4440.0839.8737.3633.56
229Andrus SIPSAKA196139.861142.4740.4839.6939.1037.57
230Kai WILLADSEN195239.78645.4042.9037.6737.0635.89
231Anti PARIK195339.652441.3840.2039.2938.7138.66
232Janek ORRO197339.59152.79
233Allan ROOSIMäGI198539.571145.2341.4238.6036.7435.86
234Petri VääNäNEN197539.49152.66
235Toomas VOOLAID196639.461646.9141.3937.7835.7035.50
236Raul OLESK196039.42643.1141.2638.6837.3636.71
237Toivo SAUE194839.40348.9048.6841.49
238Sulev KRAAM198039.12152.16
239Kristjan-Martin KIRJANEN199439.08550.9145.2236.0034.0729.20
240Rainer KRAVETS200039.02364.0061.6412.08
241Raivo PANKER196538.981546.1639.0838.4736.1435.04
242Tõnu ILVES196338.87349.8947.2440.06
243Ragnar KRUUSLA198538.66355.2243.6637.58
244Tauno KURE195738.521344.3540.4537.4335.5734.79
245Ilmar KIRJANEN195038.391247.8742.5839.5932.0229.89
246Kalvo KRIISK197938.361341.9140.7639.1038.5431.48
247Artur RAUK198638.29455.6939.3139.1336.03
248Kalle NELK195038.271843.2637.7737.3536.7336.26
249Ando POST196037.76452.8848.9442.4523.56
250Sven-Erik REBANE199237.69549.7046.8339.8735.5216.53
251Rafael GORDON194637.67743.2639.6337.2736.0732.11
252Andres KäVER197437.661342.7340.3840.0635.9829.14
253Tanel ESTA197737.60541.0140.7640.4634.8130.97
254Kalju TOOMAS194737.431241.2039.4538.4137.0531.04
255Tauno TIIRATS199137.37149.82
256Kirill KLENSKI197837.28149.71
257Sander LINNUS199137.00149.33
258Tõnis HALDNA196536.99446.0645.1137.8035.44
259Mart JAKOBSON197236.96541.1138.7235.3935.1734.43
260Heikki KYYRöNEN194636.94939.3539.0936.3735.1534.75
261Jaanus JõGIS197636.71348.0642.6238.89
262Marko SüLD197836.70939.3839.3838.5735.2030.95
263Tanel KALM198436.66257.1334.52
264Einar RAUDKEPP196536.46348.5948.4631.64
265Veiko HINTSOV196936.44445.8245.2840.7030.15
266Indrek KAROLIN197336.31148.41
267Ahti BLEIVE196736.28148.37
268Vello POST195836.261040.5336.7036.2835.4732.32
269Allar KIVIL197636.24456.0454.8225.4124.78
270Indrek LILLSOO197336.18458.2845.8843.4513.21
271Kristjan LEIGER197036.10739.5437.5537.4236.5029.48
272Aivar LEHT197136.08348.2345.2033.91
273Tõnis JääDMAA200236.041344.5038.3836.9734.0826.28
274Raul HINDOV196835.97453.2147.2534.6824.72
275Ragnar KRANBERG200235.802140.6737.0735.1834.2331.85
276Aimur RAUDSEPP195535.76939.1538.4637.6235.0928.47
277Maksim GUREJEV196335.64541.6436.3035.7635.3829.10
278Raido LAIDLA198635.49958.8738.0137.7024.1018.76
279Urmas LAEV196235.491042.8635.2934.3632.8832.04
280Einar LUUP196535.35253.8834.50
281Ott TOOMET197035.34545.3941.3737.6731.0421.23
282Kristjan MAADE197335.19146.92
283Leonid MALIKOV197935.17146.90
284Taavi KALA198635.11259.4228.35
285Jaak JAAGUS195635.08543.7541.3534.4629.5926.27
286Priit NARUSK197734.98250.0237.44
287Indrek JENTSON196434.91939.3939.2534.1632.2429.50
288Kristofer PäHKLEPA199934.831538.9537.4934.4632.1331.12
289Arvo LAANEMETS197234.62243.9642.60
290Rasmus KRUUSA200034.591042.1537.6031.5431.1130.53
291Mihkel MAHLA200334.532139.7534.2833.8832.6832.05
292Tiit PLOOMPUU195134.452136.0035.6034.7833.4632.41
293Mika ILOMäKI197134.20145.60
294Märt KIVILA198234.17145.56
295Viktor KASSATKIN197134.08450.9044.5234.5921.46
296Mattis JAAMA199234.07145.43
297Tõnu NURM194733.80738.8534.0333.2332.4530.42
298Silvar SAVOLAINEN197433.731341.0638.0533.4233.0323.09
299Uku ROONI198933.60144.80
300Margus JAANUS196233.221138.1335.5531.3531.2129.88
301Märt ROOSAARE198733.20449.3434.4633.5830.17
302Tarmo RAIDMA196933.18540.4039.3237.2030.6718.31
303Margus VENELAINE197033.17144.23
304Taavi KUHA198333.17243.2239.71
305Eero RUOKAMO195333.13343.6242.3031.02
306Dainis MäNNISTE200232.951040.3837.5332.0629.3425.43
307Ülo TIMUSKA196132.77351.1838.6225.86
308Taavi TAMBUR032.63143.51
309Andres HIIEMäE197632.40541.0338.4737.8730.3214.33
310Lembit NöPS195132.35735.0134.1731.9431.6628.95
311Enar NõMMISTE198732.33637.8433.6030.5830.0429.57
312Indrek SAAREPERA196832.32246.9533.86
313Tõnu TAAL195432.22245.2835.26
314Jaan RöNKKö032.15451.8646.2229.0315.79
315Vilnis VELKERIS195632.06347.6140.0025.56
316Aare HUIK196931.99344.4139.9428.56
317Meelis MäLBERG197031.82142.43
318Kaspar PääRSON200231.74251.2928.07
319Alo JäRVE197431.73142.31
320Sergey SELEZNEV199031.61544.0743.7327.0323.0520.15
321Jaan OLVET196931.47340.7337.1033.25
322Tõnis PIIRISILD197331.37250.3828.04
323Dag KIVILA196431.23141.64
324Joonas OJA198830.81141.08
325Andres NöPS199630.58140.77
326Priit TRUUSALU196330.58245.1531.29
327Ragnar ILP197930.451041.4832.8529.5728.0320.31
328Eero MõTTUS197430.34437.3236.1531.3830.00
329Karli LAMBOT197030.32140.42
330Siim TURBAN200130.301036.7534.8128.6326.1925.14
331Kalmer KEEVEND195730.26939.2936.5729.2725.1421.02
332Kert LINDEBERG198030.25239.1836.44
333Indrek ÜMARIK196530.24140.32
334Jaak KõIVA198230.11140.14
335Andy KARJUS196630.07541.6836.4134.2419.4618.56
336Heiki SAVITSCH197229.96645.0332.5430.1227.3614.76
337Siim VOLLMER198329.91139.88
338Jüri MäRTMAA195929.91139.88
339Karlis MAGONS195029.74242.9931.36
340Paul AUG195129.61341.0332.2731.22
341Veikko TAMLAK196829.47534.1933.7531.3924.3123.71
342Arti ALBERT198029.44341.8835.4326.58
343Ain NEMVALTS196829.38139.18
344Riho ENNI198029.00138.67
345Tammo ESTA197428.69241.2530.48
346Samuel KOLSAR200328.672047.5927.4826.8122.6318.82
347August ALBERT196428.64138.19
348Ahto KARU195528.51733.8133.5526.0325.8523.29
349Mart ARU197428.18137.58
350Pekka SAALASTI028.07240.1330.05
351Rein KüTTIM193928.061735.7228.3727.6524.8323.72
352Jukka KARVONEN028.03343.3541.1714.41
353Mati KIISLER200127.96934.3430.1829.9228.5516.79
354Kalev SIRGE027.87137.16
355Guntis ARNICANS196827.80137.07
356Harry VEIDE195227.66235.7333.43
357Juhan BACHMANN194327.662332.2627.7726.3926.1325.77
358Lasse KATAJA194627.62238.6330.42
359Janar SAKS200227.591434.5927.2426.8624.9324.33
360Mihhail TAIVERE194027.481329.9228.6527.2826.3825.15
361Jürgen JOONAS200327.441544.7729.9229.8516.5016.16
362Jaak REIMAA195527.42834.1630.2428.6322.9021.18
363Priit TALU197227.27349.6625.4821.09
364Raul REILJAN199127.26136.34
365Henn ANTSON196027.20136.27
366Tanel HEINSOO027.17536.1434.0229.7029.66 6.31
367Jarmo KAASIKU199926.92458.0133.7922.88 4.97
368Jüri VANAVESKI196626.56135.41
369Elmo PäRNA194426.411932.2825.5925.3425.0423.82
370Ain PELLO196926.30234.3531.41
371Aleksei KOMAROV197625.97740.2333.8024.7016.5114.61
372Marko TEDER198525.89338.6137.5315.24
373Sulev TUUDE195525.78134.37
374Tõnu RAID193925.731229.0925.2724.8824.7024.70
375Ants TAMM194325.702027.6626.3025.1825.0824.27
376Jasper ANIJäRV199825.691152.6426.9117.9116.5714.43
377Rünno SULG197325.691632.9927.0525.7221.5221.16
378Oleg KOSHIK198525.381136.8426.5823.6120.0619.82
379Enn AEDNA194425.371327.4526.0525.7624.7322.85
380Argo KAUGE196425.24337.4129.9021.77
381Märt KESKüLA197625.12638.7531.6524.2724.25 6.70
382Mattias MAIDLA200325.082331.3327.6524.6524.0517.71
383Taavi-Kalle KIISLER199325.05729.8428.9826.9421.2718.23
384Heino REBANE195424.58437.1131.0624.6016.48
385Arvo RAJA196124.54246.0515.31
386Toomas TALUMAA197024.51738.0832.9321.6618.0711.83
387Pent PAALBERG199524.38231.8129.14
388Ardo PAJUR197424.32336.6534.8614.31
389Kaupo OTS197924.27132.36
390Georg PAAL200124.05551.7431.4117.7111.06 8.33
391Lauri KUKK199724.05132.06
392Sulev KUIV195624.02440.4129.4621.6915.18
393Paul POOPUU195824.02342.4025.8216.54
394Jüri KADAJA195323.96131.95
395Timo KALJUR198523.89131.86
396Andrei SEMENKOV197623.88335.2025.1523.92
397Tarmo VILLUM198023.85131.80
398Veiko PAK196523.84131.78
399Meelis LAURIMAA198323.82131.76
400Viljar VAINOLA197523.811230.1527.3723.6419.2218.68
401Aigar PINDMAA195723.57239.3119.61
402Lauri TEDER198023.56828.4127.4522.6720.1419.12
403Agu KOPPA194723.363124.4724.0623.3522.7922.11
404Martin MARGA198823.17130.89
405Markus Harald PAIS200022.92130.56
406Kalju TILK194122.771626.4624.1321.4821.2020.58
407Toomas TIIVEL197422.73229.5427.28
408Sander TOMSON199922.13533.8731.6422.0012.7010.42
409Nikolai KUHA194122.121325.5022.2822.2020.8919.75
410Kalmer KOOSAPOEG022.05336.4820.9520.39
411Armin VILMS198221.84337.1420.3319.60
412Mart SOOBERG197821.83328.0926.0322.92
413Martin LAASMAA198421.81434.5433.1922.29 6.91
414Artur SOO200321.291631.5724.6520.7414.7814.70
415Jaan ORAV194021.251123.1722.1421.2319.8619.83
416Madis MOOR198821.22232.5220.54
417Kaimo KääRMANN-LIIVE197521.22128.29
418Valdis PUZANOV196421.18128.24
419Aleksandr PETUHHOV197421.08128.11
420Gert SAAMANN196821.05538.7933.4116.29 9.70 7.06
421Märt MARIPUU198121.00430.8829.6317.9214.89
422Tanel SAUE197420.97229.3023.12
423Ivo MILLER197720.95537.2819.8618.9117.2511.45
424Herkki SUURMAN196520.91436.9134.9013.92 7.22
425Tõnu KUUSIK195620.90531.0324.0423.8416.08 9.51
426Arne KOLK195020.80524.7521.7420.4118.8718.25
427Priit TRANSTOK198620.63346.7216.0110.08
428Hanno-Laur KUNNUS200120.601030.8726.0319.1713.8613.07
429Mati PILT195120.48225.8125.39
430Madis HAUG196520.46736.2324.2023.59 9.87 8.39
431Kasper KEERBERG200120.42533.8632.6817.6810.54 7.34
432Rasmus SOTNIK199320.39434.7030.0125.04 0.88
433Avo EENSAAR194720.38629.9728.3615.0714.9113.60
434Marti RANNE196920.36238.7412.17
435Aleksander TALI199220.22245.97 4.58
436Martin ILVES194220.15725.6122.4619.7318.8314.12
437Jüri KõIV196420.00126.66
438Mati TõNUS194119.931124.4320.4319.9518.5016.32
439Kristjan KIVIPALU197319.66126.22
440Mikk KALAMEES199319.61126.15
441Jan BIRNSTOCK197319.53126.04
442Tarmo PERTEL198319.52126.03
443Mati RANDOJA194919.48628.5326.8316.0113.4012.61
444Eerik LOSSMANN196419.42229.7418.81
445Jaak KANNISTE196019.30125.74
446Rainer RAMMUL197719.30331.8219.3516.94
447Alexander KHALYAPIN196819.21125.61
448Aivar KRUUP198519.09125.46
449Lembit TALLI194919.03125.37
450Mati POOM194419.001720.9419.5518.7118.0117.81
451Michael RAER198318.94334.2528.42 4.17
452Toomas TELGMA196518.89821.7920.5119.1616.5316.48
453Kalev KUKK195118.89626.5021.7216.4415.0714.72
454Tarmo TARLAP197018.87336.1526.04 4.40
455Mikk PõDRA198418.78125.04
456Karmo KüBARSEPP199018.58429.7521.0816.8214.94
457Jan AAS197418.50226.1220.14
458Koit KOLSAR197718.47333.7227.29 4.18
459Mati KALLEMETS194718.43330.1019.0715.87
460Tiit VAINURA197418.42124.56
461Mehis UDAM200418.361132.6920.6514.4912.9911.00
462Ülar MARK196818.32124.42
463Tiit KOPPEL194418.192021.4520.3418.1717.6213.35
464Margus LEHTME198218.17336.5026.58 1.04
465Hans KOPPEL199518.14240.62 4.73
466Vladimir SIDOROV195917.92226.1218.68
467Rauno PAHAPILL200017.87832.3324.7814.62 8.93 8.68
468Mikk KELDER200117.84230.6113.98
469Jüri JOONAS199217.67123.56
470Kalju TAMMEVESKI196317.64123.52
471Siim DüüNA199617.60123.47
472Aare LIMBERG195317.51224.5419.24
473Taimo NELLIS017.13122.84
474Avo VEERMäE195017.00225.9716.54
475Endel REMMET193716.721221.3418.4915.7114.2313.85
476Silver REBENITS197816.70122.26
477Priit LEPMETS197116.58240.56 0.90
478August JAKOBSON200616.432829.8114.5313.3412.5711.91
479Jüri TäHEMAA194416.351023.6515.5714.9014.7612.89
480Martin PETTAI198316.301419.1816.0915.7515.3615.10
481Filipp PETUHHOV200216.29121.72
482Marek PRITSIK198716.28228.1312.56
483Martti KULDMA197116.10321.1719.5516.09
484Ando VIISPERT197616.03444.2026.56 0.30 0.18
485Olle Ilmar JAAMA200416.00717.1716.4416.0515.7714.58
486Peeter KIRSS199015.92121.23
487Toomas KOPPEL195315.86121.14
488Vahur PAJOMäGI197415.62428.1218.2213.49 9.60
489Ossi PRIKS200515.56920.6219.8115.4411.7510.19
490Vaabo ANNUS194215.49625.2915.2515.1313.41 8.39
491Janek KäHR198315.49434.1517.3714.48 2.84
492Jaakko TEPPO015.40323.7518.8411.77
493Alar RUUTOPõLD015.14120.19
494Heiki RAMMUL194815.12819.2616.5215.2912.3312.22
495Margus ESNAR196315.11120.15
496Peep EOMOIS195514.83119.77
497Vjatseslav SAFONOV200214.80925.2020.8612.9510.86 4.12
498Fred VIIDUL197614.77119.70
499Arvo SOOSALU195214.77119.69
500Heino MARDISTE193614.73518.0815.7113.4413.4412.96
501Urmas HEINSOO195614.71235.85 0.92
502Enn KUUSIK194814.45119.26
503Karmo TISLER200014.231324.2913.8812.9210.21 9.83
504Chris Marcus KRAHV200514.222217.6017.1813.0311.7511.55
505Aivar SARAP196914.22118.96
506Mikk TALI198814.21232.51 3.02
507Kevin Markus KORROL200414.151222.7418.4313.00 9.81 6.76
508Mihkel KALMARU197014.07118.76
509Toomas NAELAPää195014.011023.7818.4612.87 8.39 6.53
510Ilmar MõISTLIK194413.84318.3316.8613.64
511Rain VAIKMäE198913.82118.42
512Kalle OJASOO195813.74118.32
513Heiki Rein KIISLER199513.70219.3314.93
514Olavi MäTIK197413.68221.9412.26
515Karl PEHK198813.67118.23
516Kristjan LAUGESAAR199813.60425.8618.6015.60 0.39
517Georg SOOBERG194113.48819.9415.1013.3810.02 8.94
518Tõnu LOOG196013.46222.2311.42
519Jürmo ROOMA200013.44228.91 4.69
520Jaan TOHUS196113.36117.81
521Tõnu SELLIN196113.29117.72
522Mauri SINNELä195213.25117.66
523Andri KEPLER200413.201722.0212.2410.7010.7010.35
524Ulf ALENIUS012.95117.27
525Rain KAUGE199412.93217.1815.15
526Kalev ÕUNSAAR194912.74116.99
527Marvin SCHöNITZ199912.72116.96
528Mihkel ABRAM200312.60636.17 9.74 9.34 3.91 3.85
529Jüri PüSSIM194212.58424.2318.04 7.57 6.06
530Jakob VESKE200312.481015.4014.8111.2011.17 9.80
531Renno MERENäKK200512.321318.4413.3310.52 9.69 9.62
532Jaan VIIRMANN200212.06220.1310.02
533Ranno KANNEL200512.03931.80 9.91 7.51 5.52 5.43
534Mihkel LIIVAGO200311.961221.9611.21 9.53 9.10 8.00
535Sten Marten RAUDVER200111.79220.04 9.44
536Olev PIIRISILD200411.60514.5213.3011.43 9.79 8.95
537Kalju VAIKJäRV195411.57326.3711.23 3.23
538Andres VESILIND197711.56430.2912.73 7.91 0.47
539Timmo TOHUS199911.42115.23
540Ats VIRUMäE194611.40619.1617.77 9.49 5.79 4.77
541Martin TõRRA194111.35717.1812.2511.4910.93 4.89
542Lembit VASSIL194111.24314.5314.3510.79
543Jaan MILJAN194711.12322.1011.49 5.66
544Alo VAHTRE199910.95324.6711.84 2.13
545Andres VAHER197810.76215.3611.53
546Henry KüüNEMäE197910.75114.33
547Sass SAAT198610.61114.15
548Tiit OLJU195410.50419.0111.7410.56 5.37
549Juho HEINRAND194010.49419.0816.2110.94 0.40
550Teivo TõEMETS198510.46113.95
551Kristo OJA199610.46318.0313.70 5.19
552Mehis METSMA198310.37113.82
553Timo KUDRE200510.311113.80 9.66 9.43 9.36 9.30
554Rein TOOMAS196110.25113.66
555Rein KIISLER194110.13313.1912.78 9.80
556Tarmo MAASING1963 9.84113.12
557Christian LääN0 9.77113.02
558Mati KARP1952 9.75317.0211.40 5.99
559Raivo MITT1971 9.60218.48 5.51
560Reigo LEHTLA1970 9.56112.75
561Tõnu KARP1957 9.51314.99 9.86 8.70
562Kerdo MäNNILAAN2003 9.31612.5711.4910.08 9.17 3.26
563Ralf KIVIL2005 9.22610.9010.14 8.95 8.69 7.41
564Kaarel TAMPUU2003 8.84716.1812.92 5.27 5.24 4.58
565Vello KROHN1940 8.77518.7811.06 8.36 3.31 2.36
566Esa TARKIAINEN1945 8.66211.79 9.86
567Roman KATTAI1966 8.59111.45
568Dmitri BUTKOVSKI2001 8.51111.35
569Nansen PALO2005 8.481210.20 8.51 8.21 8.02 7.46
570Tõnis SAARNAK1977 8.47111.29
571Otto Toomas KIBENA2001 8.461810.02 8.34 8.31 8.19 7.46
572Bert Joosep PANKER2006 8.422010.66 8.41 8.08 7.68 7.26
573Jari JULGE1993 8.38111.17
574Marken MURUMAA1986 8.32111.09
575Markus KALJUR2006 8.281710.23 8.76 7.75 7.39 7.28
576Genri-Roland STEPANJUGA2003 8.23219.83 0.75
577Siim ROHT2005 8.189 8.70 8.60 7.93 7.85 7.80
578Toivo MURAKAS1985 7.89316.1410.00 1.69
579Karel KURAGIN2001 7.77323.40 2.90 1.12
580Ekke Tõnn RüTMAN2003 7.68711.13 8.00 7.04 6.44 5.78
581Andres VAIDE1984 7.60110.13
582Riho KILP1941 7.49613.83 9.94 8.43 3.74 1.53
583Lev MIGDALSKI1939 7.43416.25 8.39 8.31 0.06
584Henry-Markus RADALA0 7.361 9.81
585Anton ROOLAID1977 7.331111.95 8.97 6.67 4.60 4.45
586Kaspar KAROLIN2005 7.2911 8.91 7.60 7.03 6.51 6.38
587Valter PLOOM1941 7.28217.97 0.22
588Oliver TENNISBERG2003 7.181 9.57
589Paul Theodor ZUPPING2003 7.121 9.50
590Jakob KOPPEL2006 7.121517.94 5.26 4.43 3.98 3.97
591Ragnar LEIMANN1981 6.971 9.29
592Mattias VõSUPäRG2003 6.931 9.24
593Sander SAARING2005 6.873 9.41 7.79 7.03
594Hendrik LAANEMAA2003 6.571 8.76
595Annes NAAN1959 6.49211.23 4.99
596Aleksandr GNIDENKO1961 6.31418.95 8.73 0.27 0.10
597Heldur VäLJAMäE1948 6.28212.09 3.61
598Markus LEPMETS2001 6.20215.02 0.47
599Jaan Peeter VILJAMAA2003 6.20516.68 7.47 3.01 1.96 1.86
600Robert SANDER2005 6.057 9.40 7.98 5.68 5.05 2.14
601Vladimir VARI1947 6.03314.30 4.47 2.52
602Vladislav MOISSEJEV2002 5.991012.5110.46 3.35 2.73 0.92
603Matis MäRTSON1965 5.991 7.99
604Vello LOORITS1941 5.99210.76 4.21
605Robert PIHU2002 5.98316.82 2.67 1.61
606Ivo TAMLA1960 5.88313.61 4.56 2.59
607Sergei MUIZNIEKS1978 5.72310.91 8.38 0.91
608Jaan TIITS1950 5.691 7.59
609Jevgeni SHEJANOV1973 5.651 7.53
610Daniel SIBUL2004 5.555 7.82 7.29 7.20 3.10 2.32
611Laur-Rogert SULG2006 5.4116 9.76 4.87 4.67 3.99 3.77
612Raivo LEHT1953 5.331 7.11
613Arnold KRISTJUHAN1969 5.321 7.09
614Mihkel TALI2006 5.2819 8.97 5.89 4.81 3.88 2.83
615Hendri PARROL1991 5.121 6.82
616Jaanus VILJAMAA1963 5.102 8.54 4.20
617Indrek VOLENS1973 5.071 6.76
618Enno LELUMEES1939 5.053 8.58 8.19 1.05
619Rasmus SAARE2005 5.0114 6.09 5.31 5.07 4.31 4.25
620Mihkel TAMMER2005 5.001 6.66
621Meelis ATONEN1966 5.001 6.66
622Maanus UDAM2006 4.9111 8.66 6.04 4.30 3.13 2.44
623Laurits RüTMAN2005 4.76712.40 4.42 3.20 2.70 1.08
624Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
625Mario ATONEN1995 4.701 6.26
626Hendrik VIJA2002 4.69415.21 4.78 0.54 0.33
627Kaspar JOALA2005 4.596 5.36 4.85 4.67 4.25 3.83
628Kaur HALLIK2006 4.464 6.31 6.14 5.21 2.15
629Lauri EHRENPREIS1981 4.441 5.92
630Sander KOLLOM1971 4.401 5.86
631Marlon VIRVE2003 4.3812 5.07 4.97 4.66 4.03 3.18
632Väino KUNDLA1954 4.301 5.73
633Heiki REBANE1982 4.231 5.64
634Taimo LIPP1974 4.201 5.60
635Siim TüRK1993 4.141 5.52
636Kaspar AADLI2004 3.992 9.96 0.01
637Karel JUNG2007 3.961 5.28
638Kari HOVI1949 3.811 5.08
639Kalev BOGDANOV1956 3.766 7.94 3.43 2.90 2.82 1.71
640Pärtel KüLVIK2007 3.751 5.00
641Andreas KEPP2003 3.555 7.69 4.68 2.88 1.86 0.63
642Villem PIIRIMäE2008 3.521 4.69
643Lauri LUIGE1986 3.501 4.67
644Mihkel ESNAR2006 3.423 5.50 3.82 2.74
645Priit PAABO1982 3.362 6.37 2.02
646Kaarel KOITMETS1936 3.349 4.40 3.77 3.49 3.04 1.98
647Taavi TäNAV1984 3.223 5.71 5.54 0.11
648Andreas TäHNAS2003 3.182 5.78 2.16
649Dmitri JAKOVLEV1988 3.161 4.21
650Maik LINT1983 3.111 4.15
651Kaspar Mathias KORROL2007 3.071 4.09
652Pjotr AKSJONOV1948 2.963 5.65 3.15 1.63
653Toomas MATTUS2005 2.934 3.94 3.59 3.57 1.91
654Otto PLUUM2006 2.916 4.51 3.53 3.31 1.77 1.44
655Rando JAAKSOO2007 2.901 3.86
656Markus JUHKAM2007 2.835 6.93 4.61 1.55 0.71 0.35
657Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
658Heino PEETERSON1937 2.742 5.08 1.76
659Audun PALO2008 2.611 3.48
660Mattias BLEHNER1995 2.561 3.42
661Peeter HARRO1947 2.551 3.40
662Erki UBINA1975 2.372 3.58 2.34
663Heini KOPPEL1947 2.341 3.12
664Christopher LääN2001 2.231 2.97
665Raiko ALLIKSAAR2006 2.075 4.94 1.95 1.36 1.23 0.87
666Ivo TAMM1978 1.993 6.07 0.74 0.23
667Laur LAANETU2006 1.953 4.26 1.32 1.29
668Eric VOOLAID2003 1.904 7.40 0.97 0.04 0.03
669Juhan TAMM1945 1.761 2.35
670Markus ZIMMERMANN2006 1.728 3.34 2.30 1.43 0.89 0.64
671Kerto KAASIKU2007 1.721 2.29
672Paul PIIRIMäE2006 1.665 5.45 1.18 0.98 0.35 0.33
673Karl Jakop PINTMANN2003 1.633 3.75 1.20 0.82
674Rainer KEPP2005 1.611 2.15
675Feliks KIPPER1931 1.546 3.01 2.39 1.75 0.39 0.16
676Joosep LAAGEMANN2004 1.541 2.05
677Jakob Kaur KELDER2004 1.441 1.92
678Sven-Andres NIGLAS2004 1.375 3.26 2.14 1.38 0.04 0.01
679Maarius KOTSULIM2006 1.353 3.74 0.64 0.39
680Askar NEUMANN2001 1.331 1.77
681Jaak VääRSI0 1.241 1.66
682Hugo Enrico PABOR2005 1.242 1.91 1.18
683Guido TREES1958 1.161 1.55
684Uku VIISPERT2004 1.107 3.20 1.89 0.33 0.07 0.02
685Jan-Erik KäRNER2006 0.902 2.25 0.01
686Markus EINBERG2005 0.891 1.19
687Kerten MATTO2002 0.874 2.32 1.12 0.30 0.14
688Märt SAEGA2006 0.861 1.15
689Roland JOHANSON2007 0.801 1.07
690Joosep AINJäRV2002 0.803 1.54 0.88 0.41
691Mairo TOHUS2003 0.791 1.05
692Karl-Mattias JUHKAM2009 0.771 1.03
693Alarich PAAS2005 0.712 1.48 0.30
694Jan TSIZIK2004 0.671 0.89
695Kristjan-Erik KAHU2004 0.651 0.87
696Mathias LOONA2004 0.633 1.60 0.37 0.26
697Henri PERILLUS2005 0.553 1.04 0.85 0.04
698Heino HEINLOO1931 0.491 0.66
699Romet KRIKS2007 0.411 0.55
700Kennet KEERBERG2007 0.411 0.54
701Martin TAMPUU1999 0.352 0.66 0.21
702Joosep LOOST1983 0.261 0.35
703Kevin KASAK2006 0.235 0.45 0.33 0.18 0.16 0.04
704Christopher VAKRõõM2007 0.221 0.30
705Alar HEINRAND1977 0.181 0.24
706Mihkel Herbert PAIS2002 0.171 0.23
707Agu LIPPING1943 0.102 0.25 0.01
708Reigo KEEM2007 0.081 0.10
709David VALLNER1976 0.061 0.08
710Aigar KALLAS1973 0.061 0.08
711Sergei LOPUHHIN1979 0.031 0.04
712Neeme KALDA1983 0.021 0.03
713Sergei ANDRUSHKO2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 107.17
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind