Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988109.037114.93113.98111.24105.2899.72
2Kenny KIVIKAS199199.387103.66102.3899.4198.8592.58
3Lauri SILD199098.066108.91103.61102.4291.0184.35
4Kristo HEINMANN198992.6212100.0794.5692.0890.4285.96
5Sander VAHER198590.81792.7692.3192.2190.9685.83
6Sergei RJABõSHKIN199289.541297.5194.5788.7083.9782.97
7Ats SõNAJALG199085.721389.5987.3886.8886.8477.93
8Jaagup TRUUSALU198883.241289.3988.6585.4476.3976.33
9Reigo TEERVALT199477.681381.9679.7278.5876.0272.10
10Tõnis LAUGESAAR199474.21682.1774.6874.5073.8665.82
11Peeter PIHL198473.45487.5080.5779.9478.42
12Andres SAETALU199572.931977.0374.8171.8870.7570.18
13Heino OLLIN199671.87385.5685.4282.68
14Andreas KRAAS197871.791082.8773.1669.7067.1966.04
15Reimo LIIV199470.231676.9774.9467.9066.1765.17
16Kaarel Hendrik ZERNANT199869.261278.9969.9967.4465.8964.00
17Uku-Laur TALI199268.77775.1073.5267.9566.8460.45
18Kaarel VESILIND200067.701071.0070.2667.3265.4164.53
19Hannes POOLAMETS199466.771671.7070.5565.8563.0562.68
20Alar KUME199065.901771.6870.5063.7063.3860.26
21Kustu KüNNAPAS200165.572469.7369.6266.9161.2460.33
22Raido MITT199163.93185.24
23Siim KLAIS198663.251168.1964.6262.6461.5059.28
24Ain FJODOROV197263.241170.4065.8563.4658.5257.97
25Oliver KüTT199863.181172.3961.7661.2461.0559.47
26Markus PUUSEPP198663.03481.3470.4367.9760.38
27Timmo TAMMEMäE198462.43380.3673.6866.30
28Kiur Erik EENSAAR199962.041766.7564.3860.1559.8659.07
29Marek KARM199061.32676.1469.2355.3854.8550.98
30Sander PRITSIK200161.302666.1363.4160.3359.9056.73
31Tiit TäHNAS198060.921269.9461.9458.6157.0857.03
32Alar ABRAM197260.881565.5662.0259.4858.7458.61
33Andrei NIKITIN196860.441263.4962.3059.0958.6758.67
34Hando ALLMANN200160.322363.2662.0058.9958.9458.39
35Mehis MURU198960.28667.6165.8160.2157.3750.42
36Martin SIMPSON198759.88179.84
37Karel-Sander KLJUZIN199959.62668.6464.2163.4557.4444.37
38Sander MIRME198159.331361.7860.5759.7057.7256.90
39Raido LAIDLA198658.95965.2661.4158.4156.2153.46
40Randy KORB197158.861261.1160.5958.7357.1756.69
41Andres RõõM199958.621361.2758.7958.1557.4757.44
42Tõnu LILLELAID198058.201263.5463.4756.4854.9952.51
43Tiit TALI196057.25860.6756.7456.7456.2455.84
44Mati MäGI197857.231860.9757.4156.0756.0155.67
45Raiko MARRANDI200156.981860.3257.6856.8855.0754.95
46Raivo REIMAN196956.961060.1858.3056.7755.5254.03
47Olle KäRNER197756.95280.1162.27
48Mati KORROL197356.892062.4958.6654.5954.5554.18
49Priit PääSLANE196756.79862.0462.0054.4754.2851.14
50Toomas MAST196456.58763.8161.6456.4255.1845.83
51Janek KäHR198356.391863.3957.6955.1653.5452.19
52Meelis MERENäKK197456.381359.3356.7756.5956.5252.67
53Kaido NURJA196956.291657.3857.1256.8955.6354.43
54Dmitri SHVED197056.13960.2559.8255.6053.8351.13
55Kristjan KARABELNIK198155.39762.0458.7753.0151.9651.19
56Vjatseslav SAFONOV200255.351959.1456.6355.8354.5150.63
57Meelis ZIMMERMANN196855.13958.5455.9055.5253.3652.34
58Lauri BEILMANN197655.041059.2257.8854.6152.2651.25
59Maido KALJUR196055.012558.8854.3854.0653.8853.85
60Mart KOPPEL196955.002458.8057.5954.2052.5951.83
61Paavo RõIGAS196954.891157.8257.1255.6752.8251.02
62Anti SULAVEE198354.59562.4558.9756.7550.8943.88
63Kaarel KALLAS198254.251356.4554.8254.1053.4852.41
64Tanel KANNEL197353.72861.1657.7651.4950.3247.85
65Antti ROOSE196453.571858.7152.9452.8752.1551.17
66Tarmo KLAAR197453.522757.6756.9651.9250.6150.42
67Kaido HALLIK197353.351055.5554.8353.2751.6951.41
68Alar VIITMAA197053.13462.6460.0959.4253.98
69Ilmar UDAM197353.021460.6954.5151.2849.7248.88
70Gion SCHNYDER198652.89284.6147.61
71Olle Ilmar JAAMA200452.811757.0757.0554.1249.4546.35
72Eduard PUKKONEN196052.461355.7053.7153.1051.1348.68
73Raivo LAANEMETS196852.40654.7353.3352.3451.4850.12
74Toomas MARRANDI197952.20559.6559.6257.9446.0737.71
75Juho WESTERLUND198952.17383.1254.8246.18
76Tarmo SIIMSAARE198151.96561.4555.7254.7945.1742.65
77Mihkel MAHLA200351.761759.4858.4250.8246.4743.61
78Andres TALVER196051.161655.0052.5451.6648.4548.15
79Mart KüLVIK196051.141354.5252.1650.7449.7048.60
80Meelis MäLTER197551.021156.6853.1649.8049.3546.11
81Kaljo JULGE195750.771354.8853.3349.2748.6447.74
82Kaupo JäRVE197450.761355.6352.0151.3047.7647.08
83Silver EENSAAR197850.64263.3663.23
84Danilo PIHT197250.591854.1552.7849.8948.7747.34
85Aleksander KEPLER200150.561659.5352.4547.2046.8146.79
86Jürgen JOONAS200350.492356.0453.1849.7246.9546.57
87Martin AUNIN197150.231255.5752.0950.8146.8345.83
88Taivo TIMMUSK198350.13756.8653.3147.6546.5546.27
89Tõnu TäNAV196350.10552.7852.4450.5549.3845.34
90Martin VILISMäE198949.81369.3957.5848.84
91Dag AINSOO197749.73754.5152.8848.9847.6844.60
92Allar PADARI196849.731355.8048.5648.4248.1047.76
93Timo PALO197949.66860.2153.0649.7847.1438.13
94Eerik PRIKS200149.611154.2953.8649.4845.4045.02
95Andres LAAS196149.38455.7755.7554.6253.32
96Rain EENSAAR197449.34361.5657.9054.68
97Tarvo AVASTE196949.23459.6855.6253.9949.52
98Raivo PELLJA196449.11957.3552.1746.4845.0044.53
99Vladislav PAHHOMENKOV197149.041355.3449.5548.5246.1945.59
100Priit TALU197248.941249.6749.3148.7148.5248.51
101Mati PREITOF196048.852351.5748.7648.5848.5146.84
102Margus KLEMENTSOV197248.821052.0651.1849.6547.7343.48
103Inno LING196548.741558.8057.1543.5542.3641.84
104Mihkel JäRVEOJA198648.51271.9949.28
105Urmas SULAOJA196348.471253.1348.9048.5846.9844.78
106Tõnu ILVES196348.341450.4649.7147.9047.5846.06
107Erko JAKOBSON197948.331054.4752.7747.8943.7442.77
108Enn JAAMA196948.31754.1651.0749.0943.8043.42
109Jaanus REHA195948.291649.3248.2948.1748.0247.67
110Rain LILLSOO197048.03755.4050.5348.0245.0741.14
111Heno IVANOV197647.96553.4649.2248.1244.6244.36
112Tõnis JääDMAA200247.831750.2949.3248.7745.5445.23
113Lauri OLLI197247.731159.1448.3045.5443.3142.34
114Allar KIVIL197647.46656.0751.6451.3148.4529.85
115Vladimir SAVINOV196447.45948.7648.7247.6146.4745.67
116Ott RAKKASELG197947.12755.9948.7645.0443.0342.79
117Mati TIIT197147.07364.1851.2050.75
118Heiti HALLIKMA197046.73467.1354.4543.9042.19
119Taivo TALI196646.541155.2546.2546.1945.7839.23
120Arvo KIVIKAS195046.431450.8746.7445.3545.1044.11
121Mihkel NAHKUR195946.321349.8546.8446.3144.5444.06
122Sixten SILD196446.141049.8347.4846.1444.3942.86
123Vallo VAHER197646.08849.9147.6346.8845.6940.28
124Tarmo KUUB197846.05759.4350.2346.9737.2036.43
125Mairo KIRSS198045.89652.0851.8842.9942.8939.60
126Margus MARRANDI197345.74755.3244.4544.4144.3540.18
127Kaspar PääRSON200245.73160.97
128Andrus RäMMANN196045.701354.9446.2842.7142.4942.09
129Ülo VIRU196445.671050.0646.4744.9644.4342.43
130Raul LAAS195945.401948.8945.6644.8644.4643.15
131Raido KISS200045.281251.4247.2444.9243.6039.20
132Artur SOO200345.182551.9446.2843.9842.2441.44
133Jürgen EINPAUL198345.08259.7552.96
134Anders ÅKERMAN197344.82452.1950.2749.9546.81
135Jonatan KARJUS199144.69269.1642.56
136Marko KüLAOTS197844.621155.8848.2441.0839.4238.50
137Raul KANGUR197044.571449.1744.9844.7744.4639.45
138Erik AIBAST197344.42262.0948.95
139Jaan TARMAK198544.42255.7355.31
140Risto RANDMA197744.32555.2353.1249.7837.3026.18
141Rain JAAKSOO198344.271047.4947.3347.1039.9939.44
142Samuel KOLSAR200344.221648.7843.8343.1242.9342.44
143Indrek LILLSOO197344.20655.4247.2841.6540.4536.18
144Rein UNT194944.161446.8544.6643.4343.4342.43
145Matti YLILUIKKI196543.95158.60
146Ivo MILLER197743.861646.2145.2644.2042.0041.61
147Ragnar ROOBA200243.70158.26
148Jüri ROKKO195343.472546.3443.0742.9642.7642.20
149Toivo SAUE194843.45647.6045.5545.0142.2636.83
150Viktor KASSATKIN197143.36555.4747.8842.7240.5930.13
151Lauri RUBERG198743.30751.3043.8541.1840.4839.68
152Guntis ARNICANS196843.28157.70
153Indrek ÜMARIK196543.25356.4351.8044.43
154Andres LAUBA197743.17259.2448.69
155Riho MäNNI195143.131845.0344.0242.7442.1341.72
156Tarvo KLAASIMäE198143.10260.2547.51
157Lauri TARLAP197542.831850.7745.5445.1938.3434.29
158Oliver IMMATO198642.56449.3749.1448.2442.40
159Rasmus KRUUSA200042.50463.6052.9143.1529.23
160August JAKOBSON200642.471448.3446.3445.7737.7334.17
161Heini TAMMIK195342.442547.9844.5140.6539.8639.18
162Lauri PäHN199842.41264.0242.00
163Aleksandr SHVED199242.33268.6937.14
164Erki KRIKS197642.30553.9544.6439.6838.9134.31
165Raul KUDRE197042.14353.8550.3344.55
166Kristjan-Martin KIRJANEN199442.101045.0944.3442.7041.2437.14
167Mehis UDAM200441.97949.2248.6246.3733.4832.18
168Kai SAKSMAN195041.68643.6143.2542.7640.6838.11
169Martin MARGA198841.62155.50
170Nansen PALO200541.561944.9443.2142.1639.0538.43
171Arthur RAICHMANN197241.39549.2341.4840.1038.5337.59
172Raio PIIROJA197941.31554.8246.7342.3633.8428.80
173Ülo TIMUSKA196140.94747.2641.6839.6539.5336.60
174Raivo ERIK196840.74550.8843.8942.4137.7728.73
175Ossi PRIKS200540.591452.9347.3445.9030.1326.67
176Marek NõMM197940.59154.12
177Lauri LEPPIK196440.431741.8541.7540.6239.5938.36
178Lauri MALSROOS198640.33259.7041.13
179Armo HIIE196840.29153.72
180Rein KRIKS195140.201942.5241.1039.3739.0438.99
181Mikk PõDRA198440.17753.3643.6740.1436.3327.36
182Martin Erik MARIPUU200240.131153.4641.1540.4836.4229.12
183Tiit TATTER194840.081644.2639.8639.4638.5538.25
184Koit PAASMA195040.071142.6340.9339.9239.3537.51
185Markus KALJUR200640.012344.2442.0641.7840.7031.26
186Kaur KASE198739.90251.6748.07
187Chris Marcus KRAHV200539.712048.5646.0642.4131.4130.13
188Urmas TAMMEMäE196039.57845.3638.6538.4037.8837.57
189Jüri MERIRAND195539.541646.4143.4736.4935.9635.35
190Ragnar KRANBERG200239.511044.9743.5338.4635.6034.99
191Toomas TARVE196339.49643.3642.5441.7736.7932.99
192Meelis MäLBERG197039.42547.9345.5342.1737.0124.47
193Toomas TAMMER197639.39152.52
194Aleksander PRITSIK196239.111340.0339.9438.8338.6538.12
195Toomas TALUMAA197038.87742.9242.0740.7035.5433.13
196Martin KAUP197538.82359.5346.0531.43
197Raul HINDOV196838.76248.8548.05
198Priit RANDMAN198938.68257.3939.31
199Rein ROONI195738.581641.0040.5138.7637.1335.52
200Sander ANNUS197338.37345.6945.2944.46
201Peep KOPPEL194638.362342.5740.9336.7436.7034.86
202Kalev RUBERG195938.33840.8439.4438.9136.8335.65
203Mihkel MäLTER194538.332042.2839.1038.1036.5035.68
204Maksim GUREJEV196338.27643.6142.5739.8936.2529.05
205Sven ORAS198938.11648.0340.1239.5532.5730.29
206Madis OSJAMETS198138.07743.8242.8135.9934.0733.68
207Kevin HALLOP199738.01547.6740.2935.2134.1132.77
208Urmo KESKüLA197737.93150.57
209Jaan VIIRMANN200237.87549.8840.2236.6234.2628.39
210Taavi PALO198737.77150.36
211Martin MURAKAS198937.69644.4540.2238.3536.1329.31
212Emil EENSAAR200437.65150.20
213Tarmo TARLAP197037.49648.3636.9236.1133.8032.27
214Olev PIIRISILD200437.251153.7441.8630.9030.7229.05
215Mattias BLEHNER199537.13149.51
216Kurmet KUTTI200537.051745.1140.7538.9536.2124.25
217Urmas LAEV196237.02841.0037.3636.8635.1434.76
218Hannu PLOOMPUU198737.00353.0640.5337.01
219Martin OSMIN197936.99149.32
220Arvo SALA197036.80149.07
221Silvar SAVOLAINEN197436.771340.7540.2039.2933.5530.04
222Kuno ROOBA197236.73148.97
223Olavi LOO197136.71250.3341.45
224Tõnis PIIRISILD197336.64449.4744.1734.8934.32
225Artur RAUK198636.53358.8047.1023.04
226Jüri JOONAS199236.49745.5040.9137.2429.8528.97
227Eero RUOKAMO195336.41642.0541.8036.2032.5729.43
228Alo SäKK198036.27451.0148.1032.4829.60
229Rafael GORDON194636.081738.4835.8335.8335.2335.04
230Kaido EICHFUS197536.05148.06
231Einar LUUP196535.84247.7141.90
232Alar ALAJAAN197935.791346.9840.6539.8227.8423.67
233Priit ÖVERUS196635.76147.68
234Anti PARIK195335.641239.4936.0535.6534.2332.77
235Jaak TEPPAN198435.57147.43
236Rain VELLERIND196535.43841.4136.6235.8033.1230.18
237Aivar MEINDOK196235.26441.3141.1938.2036.02
238Kirill KLENSKI197835.23146.98
239Aivar SARAP196935.05451.9950.5534.6318.60
240Märt KIVILA198234.99146.66
241Andrei MITENKOV196234.90441.2739.6938.6235.54
242Rein ZAITSEV196934.82539.0037.6134.7933.6229.07
243Eero MõTTUS197434.66146.22
244Joe LEPP196734.65146.20
245Raivo PANKER196534.301041.5733.7633.5633.5329.10
246Lauri Juhan LIIVAMäGI198134.26346.4540.2934.18
247Tanel PAPP199534.20345.2841.1334.30
248Karmo TISLER200334.192146.7533.1131.6230.3029.18
249Rein HANSTEIN194934.161236.3335.7533.9433.2831.48
250Johannes EHALA198634.11449.0739.7135.1827.62
251Siim LANNES197834.09843.6736.0434.6331.4724.63
252Pear POST196634.06243.9941.17
253Kristjan LEIGER197034.05635.8634.4234.3833.8231.78
254Tago TEETAMM197534.01540.9935.3835.3032.0826.32
255Mairolt KAKKO196833.97248.2236.71
256Tarmo LILLSOO033.96250.8234.09
257Kalle NELK195033.881539.3336.1132.0931.0030.88
258Daniel VASSER198333.82346.7640.9831.63
259Enar NõMMISTE198733.82242.9641.58
260Johannes TASA195033.74244.2840.06
261Aares FJODOROV198033.62353.1339.8825.64
262Ahti BLEIVE196733.57244.8839.05
263Fred NEEDO198333.56242.9240.97
264Marek ATONEN197733.53144.71
265Heljus SAKS198933.49144.66
266Andrus VIILMA197833.38937.6535.8134.0430.1729.21
267Marko TEDER198533.19144.25
268Ando LAVRITS197932.98143.98
269Mait MäNDMETS197432.98143.97
270Marek PRITSIK198732.93143.91
271Koit KOLSAR197732.78935.2734.9332.8231.4729.41
272Rain MURU198032.70143.60
273Timo SUPPI197832.68143.57
274Urmo LIBLIK198232.66143.54
275Erkki PENU197132.50343.7640.5930.36
276Ülo VAINURA194632.451133.6633.4333.3531.3430.48
277Rene POST199232.37143.16
278Priit POOPUU198032.37143.16
279Ragnar KRUUSLA198532.26143.01
280Andres VIIRA196732.19838.9738.7232.7228.5022.04
281Uku AASRAND200432.09244.3635.86
282Anti KALLE197032.07142.76
283Kaupo KALJUMETS198731.86142.48
284Udo LüüS195531.861835.5233.8632.3928.9628.57
285Andrus SIPSAKA196131.701042.9929.2929.1528.5628.53
286Alar ASSOR198531.59142.12
287Tarmo RAIDMA196931.58338.1337.1536.17
288Tõnu SIKKAL195531.56840.8433.6029.3227.0227.01
289Priit NARUSK197731.29141.72
290Paul AUG195131.16341.9034.3233.75
291Jürjo LOKK198231.13141.51
292Siim VANAHANS198031.01141.34
293Siim TURBAN200130.88749.5042.2124.9719.3318.39
294Lembit NöPS195130.481332.5831.8930.5728.7928.58
295Indrek SAAREPERA196830.35436.7734.7932.5730.74
296Ain NEMVALTS196830.33336.9436.5333.58
297Bert Joosep PANKER200630.322040.3433.7929.5326.0221.94
298Sander NAHKOR198830.29554.4354.3627.9514.53 0.20
299Maido MäOMA198430.26140.35
300Rait PALLO197430.17140.23
301Tiit POOPUU198130.07140.09
302Heiki SAVITSCH197230.03743.7235.1330.2323.5717.49
303Raiko ALLIKSAAR200630.00939.5433.4332.2627.6717.12
304Ott-Kaarel KALM199129.89547.2643.0328.6616.0414.47
305Tõnu ILLARU197129.89139.85
306Indrek REITSAK197729.84448.6744.7828.0711.10
307Erkki LEPIK197629.65343.0034.2127.44
308Sven-Erik REBANE199229.40139.20
309Tõnu RAID193929.372131.0330.6729.1928.8527.12
310Mart OSTRA196929.28441.2438.7529.8020.35
311Matti BETLEM196029.19337.5235.7629.75
312Hanno-Laur KUNNUS200129.181245.5726.1825.9325.0523.15
313Risto KALJUND198929.02138.69
314Jaanus JõGIS197628.84138.45
315Indrek VIIKMAA197128.64836.4228.8527.6327.0423.28
316Jaak ROHTSALU196028.30442.0329.1327.3327.29
317Valeri KURAGIN197328.23137.64
318Toomas VOOLAID196628.22634.8732.3328.4626.7718.67
319Ando POST196028.14337.0633.3728.88
320Sven RINGVEE197928.13346.1735.4717.65
321Jaak REIMAA195528.131036.7731.7527.9524.5019.68
322Rünno SULG197328.101833.7628.5327.7427.2523.20
323Priit POTTER198127.88137.17
324Indrek KAROLIN197327.87243.1426.53
325Tarmo TOLM197927.79344.0941.8412.15
326Riho KOKK195627.76334.8133.0230.15
327Kalju TOOMAS194727.65733.6233.5130.0827.0414.02
328Timo KUDRE200527.051336.8926.5025.8323.9222.13
329Madis LEPIKSAAR198926.95135.93
330Kaspar ANNUS200626.93135.91
331Madis HAUG196526.581333.1326.2825.5824.3723.55
332Tiit PLOOMPUU195126.55931.7930.3327.1322.7320.77
333Johan ALENIUS196726.46135.28
334Tiit RIISALO196726.37135.16
335Tarvi OLLI197826.24134.99
336Aimur RAUDSEPP195526.111231.0730.6429.5520.7918.49
337Arne SAMMEL195526.08333.0731.8827.11
338Airet KOLK196326.05134.73
339Ilmar KIRJANEN195025.90134.53
340Heino REBANE195425.81134.41
341Mart ARU197425.80438.7227.1026.4422.41
342Veiko HINTSOV196925.74345.4244.74 0.67
343Jaan OLVET196925.50241.3122.45
344Kalmer KOOSAPOEG197225.46439.4933.6233.55 6.50
345Argo KAUGE196425.39434.3330.8824.7722.87
346Kalmer KEEVEND195725.241135.9132.1622.6419.2216.26
347Kaspar KAROLIN200525.181635.6724.9822.8822.6919.68
348Tauno KURE195725.181030.3228.8823.3822.1321.18
349Harry VEIDE195225.09133.45
350Raul OLESK196025.08530.7330.3723.6621.4819.14
351Renno MERENäKK200525.071438.3624.8422.2820.3719.52
352Marti RANNE196924.90233.0429.20
353Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
354Margus JAANUS196224.61437.4631.6320.6119.69
355Hannes LUIDALEPP198224.53234.0127.31
356Tarmo PERTEL198324.53343.3527.8915.32
357Raido AREN198324.53132.70
358Andres KäVER197424.46835.4430.8230.8213.0412.20
359Toivo MURAKAS198524.44132.59
360Jaan KALLAK198124.41132.54
361Toomas TELGMA196524.31835.3424.7121.2521.0519.21
362Mihhail TAIVERE194024.281426.0024.3623.8623.7623.42
363Juhan BACHMANN194324.231727.4924.6624.2823.0721.64
364Alari LUMBERG198224.19132.25
365Mart ELLER197224.11132.14
366Margus LEHTME198224.04437.5033.6630.76 4.92
367Otto Toomas KIBENA200524.041537.1023.1121.0319.5819.36
368Enn AEDNA194424.021024.6624.1324.1323.6823.50
369Gert SAAMANN196823.91230.8028.97
370Jaak JAAGUS195623.89331.0326.9926.30
371Ralf KIVIL200523.74626.3624.4824.1522.6321.09
372Mattias MAIDLA200323.711834.9633.0318.3716.6515.55
373Jaanus VILJAMAA196323.68732.0830.2225.1719.4111.54
374Avo VEERMäE195023.66235.2923.86
375August ALBERT196423.66131.54
376Ragnar ILP197923.64836.5331.5120.1215.8614.16
377Kevin LEPP199623.28131.04
378Meelis LAURIMAA198323.20230.2427.77
379Heigo PõLD196823.06130.75
380Mati POOM194422.912223.5223.4522.7122.6322.24
381Markus JUHKAM200722.832035.5021.8019.3418.9118.60
382Rein KüTTIM193922.80729.3125.6721.4419.1418.46
383Riho KLEMENT198922.75534.0033.9318.0413.9713.81
384Igors BOGDANOVS196922.61434.8725.4924.9315.21
385Kalvo KRIISK197922.47525.3224.7524.4421.5416.31
386Jukka KARVONEN022.46129.94
387Villu SERV199922.37129.82
388Leonid MALIKOV197922.37129.82
389Jüri VANAVESKI196622.31129.75
390Erko ÕUNAPUU197422.25129.67
391Roman SHVED197022.18230.0425.40
392Marios TAMMES200122.17534.9632.6220.2615.33 7.66
393Rait LILLE197121.89129.19
394Taavi TAMMIK199321.86129.15
395Mait TõNISSON197321.85232.9621.67
396Jaak KANNISTE196021.81129.08
397Kunnar VAHI197221.53128.71
398Margus VENELAINE197021.46128.62
399Tõnis HALDNA196521.29128.39
400Tanel MõTTUS198521.29227.8525.38
401Renno NELLIS198221.14128.19
402Veiko LILLE198321.02339.1630.61 4.41
403Ahto KARU195520.94726.8223.2120.1118.6515.92
404Laur-Rogert SULG200620.891732.9121.6417.7916.5315.59
405Tauno MURAKAS198020.83233.3318.75
406Sander KUUSK199120.71127.61
407Andri KEPLER200420.57731.2523.1623.1117.92 7.40
408Vello POST195820.55528.2628.2320.9420.01 5.30
409Arvo SOOSALU195220.48127.31
410Sander SAARING200520.47435.4723.2517.6114.66
411Mart JAKOBSON197220.36338.6521.0412.16
412Jüri TäHEMAA194420.361023.6421.3619.3219.1218.34
413Aigar PINDMAA195720.32332.6630.26 8.79
414Maanus UDAM200620.181229.3920.7218.1317.0415.61
415Karli LAMBOT197020.10126.80
416Mati OJANDU195119.97126.63
417Peedo PIHLAMäGI195819.96226.6723.22
418Kalev KüLAASE198119.70226.1723.08
419Märt KESKüLA197619.65333.5624.6211.19
420Jaanus AUS197419.42125.89
421Kevin Markus KORROL200419.341031.3023.1517.7612.9711.52
422Heikki KYYRöNEN194619.31125.75
423Mattis ALLIKSOO197919.20125.60
424Sander BLEHNER197219.18239.21 8.73
425Aare LIMBERG195319.14423.6521.4520.8319.14
426Meelis KADAK198419.14125.52
427Karel KURAGIN200119.09623.0222.8019.2115.5914.81
428Mati TATRIK196519.05125.40
429Sander KOLLOM197118.87125.16
430Oliver KIMASK200418.851530.9718.9217.7716.4710.12
431Mihkel JäRVE198518.84237.84 9.26
432Jüri KADAJA195318.82228.2818.76
433Rando MARRANDI199618.65329.0819.5017.23
434Viljar VAINOLA197518.42720.6620.5119.0616.6615.22
435Kaspar MILL200418.381125.8619.1116.8115.4114.72
436Sass SAAT198618.33124.44
437Indrek MAHLA197618.33427.1922.1116.7515.40
438Eerik LOSSMANN196418.31124.41
439Ants TAMM194318.211321.1818.5418.3816.6016.37
440Oliver ANNUS200318.12244.71 0.58
441Ardo PAJUR197418.04124.05
442Mati KALLEMETS194717.91424.3120.6620.3114.31
443Väino AUL194817.66438.9428.69 5.44 5.40
444Jarmo KAASIKU199917.50123.33
445Kardo KUTTI200817.281633.3615.0314.5512.5410.90
446Jakob KOPPEL200617.241324.9018.0615.8714.8912.50
447Indrek ROASTO198017.07324.4219.8815.93
448Endel REMMET193716.99522.8320.1018.1117.02 6.88
449Madis ORAS195016.71122.28
450Stanislav TOLMATSOV198616.65234.91 6.72
451Mati PILT195116.52433.0320.1814.81 5.40
452Agu KOPPA194716.401619.3318.4317.9017.06 9.29
453Allan ANNISTE196416.40322.0120.0815.78
454Ranno KANNEL200516.36339.4415.28 3.02
455Rauno PAHAPILL200016.32422.4921.4114.9513.67
456Peeter SALONG198216.21121.62
457Oleg PODLIPSKI195316.18121.58
458Ando VIISPERT197616.11741.7320.9012.47 3.08 2.35
459Martin TAMPUU199916.08235.45 4.74
460Lukas DEININGER199815.98121.31
461Marko SüLD197815.91220.1219.65
462Riho ENNI198015.57219.9319.00
463Sergei SHVED196715.56220.2718.64
464Rain KAUGE199415.27120.36
465Elmo PäRNA194415.161419.9315.8013.5513.4713.03
466Tormi VAHAR199115.15120.20
467Jari JULGE199315.00120.00
468Nikolai KUHA194114.92821.9415.4114.3712.6510.25
469Rein TOOMAS196114.89235.36 1.86
470Vahur PALU196514.87119.83
471Mihkel KALMARU197014.75119.67
472Karel JUNG200714.651227.6725.29 7.08 6.77 6.44
473Michael RAER198314.49219.9316.30
474Tanel ESTA197714.49220.4215.80
475Maarius KOTSULIM200614.461320.2616.3913.7811.2210.64
476Indrek JENTSON196414.42119.23
477Aleksei SPIRIDONOV197214.38220.2915.67
478Tammo ESTA197414.27119.02
479Viesturs LUCANS196014.23118.97
480Mihkel ABRAM200314.21327.4418.99 3.73
481Kaarel PIIRIMäE197914.12118.83
482Veikko TAMLAK196813.79118.39
483Kalju TAMMEVESKI196313.69118.25
484Neeme KALDA198313.63118.18
485Tiit OLJU195413.63619.4816.9812.2711.96 7.44
486Arne KOLK195013.57323.4813.8710.53
487Ilmar MõISTLIK194413.40222.3011.21
488Jakob VINKEL194113.40218.0515.45
489Tanel SAUE197413.36335.0411.53 0.60
490Märt MARIPUU198113.35417.3516.3714.2211.38
491Oleg KOSHIK198513.34323.2514.23 9.60
492Heiki RAMMUL194813.04322.7922.22 1.03
493Arti ALBERT198012.96117.28
494Janar SAKS200212.93319.7015.7010.23
495Vahur PAJOMäGI197412.91117.21
496Kaimo MAISTE198012.88223.18 9.01
497Kaspar Mathias KORROL200712.67429.8222.04 3.54 0.89
498Joonas HALAPUU200012.54220.2711.08
499Rasmus SAARE200512.521218.3414.6810.7210.31 8.55
500Juho HEINRAND194012.51116.68
501Robert PIHU200212.14431.1713.78 5.35 3.64
502Tõnu KARP195711.91115.88
503Martin LIIDLEIN199311.86228.58 1.06
504Jakob VESKE200311.85325.62 9.18 7.03
505Rudolf MüRK194211.84220.74 8.87
506Uko KõRGE196511.56115.42
507Jüri PüSSIM194211.33421.8112.7411.11 4.71
508Pärtel KüLVIK200711.241131.66 8.29 6.51 5.14 4.62
509Mauri SINNELä195211.21114.94
510Margus SARAP196511.04114.72
511Tõnu JääDMAA196611.00221.93 5.58
512Mart SOOBERG197811.00114.67
513Eero JOONAS196911.00220.00 7.50
514Kerto KAASIKU200710.99421.1214.08 7.38 6.26
515Kalju VAIKJäRV195410.76220.37 6.54
516Daniel SIBUL200410.68722.2013.93 8.13 5.65 3.51
517Siim PELLO200710.631120.1912.43 8.50 6.64 5.37
518Mihkel LIIVAGO200310.62226.52 0.03
519Rainer JõESAAR198510.27113.69
520Henri PERILLUS200510.261116.7312.1510.24 9.39 2.77
521Raivo ARU197610.21113.62
522Paul PIIRIMäE200610.09519.7610.96 8.88 5.65 5.18
523Silver REBENITS1978 9.92113.23
524Toomas MATTUS2005 9.90715.9511.82 7.72 7.01 7.00
525Margus MäLL1985 9.86320.89 8.36 5.56
526Robert SANDER2005 9.77324.04 8.86 1.59
527Jaan AINELO1958 9.68112.91
528Andrei SEMENKOV1976 9.66112.88
529Mati KARP1952 9.59112.79
530Jan AAS1974 9.56213.6910.21
531Priit TRUUSALU1963 9.47214.53 9.15
532Marlon NAAN2006 9.40623.37 7.50 7.37 5.43 3.32
533Audun PALO2008 9.401425.39 6.85 5.64 4.66 4.44
534Kert PALLO2005 9.38112.51
535Aimar JAAKSON1978 9.36532.05 5.87 4.85 2.59 1.43
536Arto RAMMUL1976 9.26216.88 6.27
537Aivar LIIVRAND1962 9.13112.18
538Otto PLUUM2006 9.06315.64 9.46 6.87
539Arseni KRAMARENKO2007 8.93317.2114.10 0.19
540Laurits RüTMAN2005 8.75618.45 8.71 7.76 5.29 3.56
541Kai WILLADSEN1952 8.71219.07 2.70
542Villem PIIRIMäE2008 8.68913.5712.53 6.90 5.26 5.14
543Matis OTTAN1997 8.66215.62 6.03
544Heino PEETERSON1937 8.57111.43
545Raul ADARI1990 8.47219.20 1.98
546Aleksander HLEBNIKOV1971 8.45612.6610.82 7.83 7.36 3.57
547Siim ROHT2005 8.42111.22
548Timo ASIKAINEN1958 8.26111.01
549Kristofer PäHKLEPA1999 8.24110.99
550Vello KROHN1940 8.23110.97
551Ago KäIS1953 8.22110.96
552Robin OLLI2007 8.21916.6510.51 4.91 4.63 4.34
553Mati KüLAASE1949 8.13110.84
554Jaanus TEPPAN0 8.11213.31 6.96
555Tõnu KUUSIK1956 8.05418.06 6.59 6.09 5.04
556Toomas NAELAPää1950 8.04814.9810.48 5.24 5.23 4.29
557Joosep AINJäRV2002 7.83219.53 0.04
558Aarne IDAVAIN1952 7.78314.89 7.14 5.42
559Vello LOORITS1941 7.66217.29 1.87
560Konstantin RAZDOLSKI2007 7.64212.87 6.22
561Ragnar LEIMANN1981 7.57218.03 0.89
562Kristjan KIVIPALU1973 7.50214.68 4.08
563Sergei MUIZNIEKS1978 7.28317.96 7.53 0.19
564Valdis PUZANOV1964 7.161 9.55
565Romet KRIKS2007 7.021315.87 5.01 4.96 4.85 4.40
566Martin ILVES1942 6.97217.37 0.05
567Heinar RADIN1973 6.96212.91 4.50
568Veljo VASK1974 6.921 9.23
569Lembit VASSIL1941 6.86314.14 8.12 1.94
570Kalev KUKK1951 6.78213.03 3.92
571Mikk TALI1988 6.77216.51 0.42
572Taimar TILGRE1963 6.611 8.81
573Martin TõRRA1941 6.58613.4811.99 3.66 3.53 0.24
574Hendrik LILLSOO2007 6.571 8.76
575Mart VENDELIN1944 6.441 8.59
576Kalju TILK1941 6.36214.81 1.10
577Raivo MITT1971 6.12410.6110.58 3.65 2.35
578Tõnu TOLM1953 6.061 8.08
579Karl-Markus JANNO2007 5.891316.42 3.77 3.21 3.09 2.97
580Kristo OJA1996 5.87312.45 4.40 3.86
581Dmitri JAKOVLEV1988 5.691 7.58
582Aimar LIIVER1974 5.651 7.53
583Lev MIGDALSKI1939 5.641 7.52
584Lembit TALLI1949 5.621 7.49
585Erik PETERSEN2006 5.431 7.24
586Märt KüNNAPAS1942 5.281 7.04
587Allan ROOSIMäGI1985 5.28213.17 0.03
588Ats VIRUMäE1946 5.283 9.59 4.66 4.37
589Toomas KOPPEL1953 5.042 8.27 4.34
590Kalev HUNT1951 5.001 6.66
591Jaan METSA1971 4.991 6.65
592Andreas TäHNAS2003 4.86313.77 1.93 1.47
593Madis MEIMRE1979 4.781 6.37
594Rando JAAKSOO2007 4.7610 5.03 5.02 4.68 4.58 4.49
595Mattias MEIMRE2006 4.611 6.15
596Hans Gustav KõLJALG2004 4.54313.53 2.46 0.05
597Andre BELJAEV2000 4.332 9.86 0.96
598Mihkel TAMMARU1983 4.191 5.59
599Uku VIISPERT2004 4.158 7.74 4.56 4.21 2.82 1.44
600Uku JOONAS2008 4.1312 5.12 4.18 4.11 3.73 3.50
601Jaan Peeter VILJAMAA2003 3.963 6.92 3.67 3.40
602Ivo TAMM1978 3.761 5.02
603Alo SüVARI1976 3.743 4.99 4.44 3.77
604Markus ZIMMERMANN2006 3.564 7.38 7.12 1.20 0.12
605Mattias PIHU2004 3.472 8.30 0.38
606Märt VIIDU2007 3.446 4.70 4.13 3.23 3.05 2.09
607Ervin PEIK1966 3.411 4.54
608Erik KERSNA2007 3.3712 4.67 3.52 3.04 2.89 2.75
609Magnar MõTTUS2007 3.3515 4.03 3.82 3.47 2.96 2.47
610Teet BELJAEV2002 3.302 7.64 0.62
611Kristjan RAAVA2004 3.231 4.31
612Hendrik KAVANT2004 3.221 4.30
613Kert PIIRAK2008 3.171 4.22
614Stefan KIVIL2009 3.143 4.33 3.94 2.80
615Alari UUSNA1969 3.131 4.18
616Kusti PRIKS2008 3.121 4.16
617Martin Dominik LUKJANOV2005 3.041 4.06
618Kiur KALDMAA2007 3.023 4.30 3.39 2.98
619Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.023 6.11 4.05 0.51
620Rein EIGER1972 2.921 3.89
621Jaan MILJAN1947 2.901 3.86
622Andres KEERNIK2009 2.855 4.52 3.94 3.68 1.43 0.70
623Tanel LAANEVäLI2008 2.8411 4.23 3.52 2.49 2.46 1.49
624Margus MAIDLA1973 2.771 3.69
625Askar NEUMANN2001 2.771 3.69
626Kevin KASAK2006 2.572 6.41 0.01
627Lukas SIEGERT2008 2.564 3.98 3.43 2.44 1.51
628Rein KIISLER1941 2.543 5.01 3.88 0.07
629Rain PAJUR1976 2.471 3.29
630Romet PAATSI2008 2.419 2.93 2.35 2.27 2.24 2.24
631Hillar PETERSEN1982 2.401 3.20
632Roland JOHANSON2007 2.196 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
633Kristjan MAISTE2006 2.181 2.91
634Emil ÅKERMAN2007 2.122 3.52 1.78
635Kalmer PIISKOP1978 2.031 2.71
636Anti TOHVA2008 1.9911 2.77 2.00 1.86 1.70 1.61
637Juhan MAHLA2009 1.971 2.63
638Ove-Markus KASEMäGI2007 1.923 4.92 1.41 0.45
639Henri KERSNA2009 1.842 2.97 1.64
640Reigo KEEM2007 1.627 2.58 1.84 1.50 1.36 0.80
641Karl-Mattias JUHKAM2009 1.615 2.67 2.02 1.73 1.60 0.05
642Aare AAN1983 1.611 2.15
643Uku NõMM2009 1.571 2.09
644Ants LIIVAMäGI2006 1.502 2.28 1.46
645Mihkel ROOSMA2004 1.481 1.98
646Rimo PALUSALU1972 1.321 1.76
647Oliver KASK2005 1.121 1.49
648Anton ROOLAID1977 1.117 3.04 1.62 0.61 0.20 0.10
649Hans-Kristjan KUNINGAS2003 1.092 2.60 0.12
650Otto Georg KIKERPILL2005 1.072 2.33 0.34
651Jan-Erik KäRNER2006 1.053 3.58 0.10 0.04
652Mihkel TALI2006 1.032 2.50 0.08
653Manivald JAKOBSON2010 1.011 1.34
654Martin PETTAI1983 0.981 1.31
655Mario MADDISON1979 0.901 1.20
656Ivo TAMLA1960 0.881 1.17
657Sven-Andres NIGLAS2004 0.871 1.16
658Mairo TOHUS2003 0.821 1.09
659Artur MICHELSON2004 0.801 1.06
660Reno Robin REHEMETS2008 0.784 1.47 1.19 0.70 0.11
661Pjotr AKSJONOV1948 0.783 1.92 0.78 0.04
662Hugo RüüTLI2008 0.755 1.51 1.21 0.55 0.33 0.15
663Karel Markus KäHR2009 0.742 1.53 0.33
664Jasper UUSMAA2008 0.692 0.88 0.84
665Jasper KäRNER2010 0.511 0.68
666Sander LEPP2008 0.346 0.78 0.39 0.23 0.21 0.10
667Raul JõGISMAN2005 0.281 0.37
668Valter PLOOM1941 0.271 0.36
669Atso KESKüLA2010 0.251 0.33
670Rein JõGISMAN2006 0.192 0.46 0.01
671Aleksandr GNIDENKO1961 0.192 0.30 0.17
672Hannes TAMMISTE2008 0.152 0.35 0.02
673Ranet RäNDLA2008 0.141 0.19
674Mati RANDOJA1949 0.111 0.14
675Erik Marten ZERNANT2009 0.061 0.08
676Kaspar KIMASK2005 0.031 0.04
677Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.021 0.03
678Kaur KANNEL2007 0.021 0.03
679Juhan PAE2007 0.021 0.03
680Madis SAMMELSELG2005 0.011 0.01
681Kaur KOOSAPOEG2007 0.011 0.01
682Dmitri FEDOTOV2004 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 97.98
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind