Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988113.756122.41120.17111.24107.92107.02
2Lauri SILD1990107.787115.91108.91106.28105.40102.42
3Kristo HEINMANN1989102.7214113.84102.57101.65100.9694.56
4Sander VAHER198586.675100.5692.3185.8377.4577.20
5Ats SõNAJALG199086.211393.8990.4086.8882.8777.03
6Sergei RJABõSHKIN199283.961097.1686.0083.5876.5476.52
7Jaagup TRUUSALU198877.181082.9779.4576.6276.3970.48
8Reigo TEERVALT199475.911582.9281.9672.1071.4071.15
9Uku-Laur TALI199275.871082.1378.4375.8375.0367.95
10Andreas KRAAS197875.491083.2778.9074.6973.1667.41
11Reimo LIIV199473.661576.9774.7372.8472.0371.75
12Kenny KIVIKAS199172.14498.4191.2786.4084.63
13Kaarel Hendrik ZERNANT199869.931574.6971.8569.9967.6065.51
14Lauri MALSROOS198668.53681.5773.5766.1261.6959.70
15Alar KUME199068.431773.1170.5067.6767.3563.54
16Marek KARM199066.78777.9573.4469.2357.9055.38
17Oliver KüTT199865.31874.7271.1562.4560.8257.42
18Kaarel VESILIND200064.82970.2668.2965.5861.1058.85
19Andres RõõM199964.46974.2166.4665.3858.7957.47
20Ain FJODOROV197264.291069.0765.5563.4663.4559.92
21Lauri PäHN199864.21969.2068.2364.1964.0255.40
22Siim KLAIS198663.231166.9864.9262.6462.3559.28
23Randy KORB197163.07967.1064.7864.7060.0658.73
24Kustu KüNNAPAS200162.441469.7367.6360.3357.3557.14
25Alar ABRAM197262.38968.5564.4460.2259.9458.74
26Andrei NIKITIN196862.201565.0563.4961.2660.9260.26
27Andres SAETALU199562.011171.8866.5858.0157.4256.16
28Tarmo SIIMSAARE198161.85866.2563.0562.5761.4555.92
29Kiur Erik EENSAAR199961.821567.2963.3060.1559.8658.49
30Tiit TäHNAS198060.991569.9461.9758.6157.4157.03
31Hannes POOLAMETS199460.79771.6764.7559.4855.8952.15
32Sander PRITSIK200160.261867.9660.3359.9057.3355.78
33Hando ALLMANN200159.491964.2058.9458.3958.1957.73
34Tiit TALI196059.441361.6960.6760.2257.9056.74
35Alar VIITMAA197059.32766.3363.4160.0953.9852.77
36Jürgen EINPAUL198358.62566.0462.8459.7552.9651.52
37Priit PääSLANE196758.311163.3262.0055.9355.8454.47
38Sander MIRME198158.301264.2059.7056.6556.2954.67
39Meelis MERENäKK197458.081260.7359.3357.2356.5956.52
40Sander NAHKOR198858.00965.7857.7857.6454.4354.36
41Karel-Sander KLJUZIN199957.92669.6064.2157.4453.9744.37
42Mati KORROL197357.621859.2058.7558.1256.3055.74
43Raivo REIMAN196957.33760.9559.5459.4854.0352.65
44Mati TIIT197156.65764.1858.4854.2453.8652.51
45Meelis ZIMMERMANN196856.481160.3658.3855.9054.0153.74
46Kaarel KALLAS198256.421261.5856.4555.6454.3254.10
47Mart KOPPEL196956.271658.8656.8455.7455.7054.20
48Maido KALJUR196056.132158.9857.2755.6454.6154.16
49Janek KäHR198355.401557.6957.2556.2153.6552.19
50Inno LING196555.291258.0257.1555.7052.8752.72
51Jaanus REHA195955.141460.2259.9154.5951.1749.80
52Lauri BEILMANN197655.12960.5254.6154.1753.7952.50
53Kaupo JäRVE197454.941761.4856.0053.5152.4351.30
54Eduard PUKKONEN196054.901259.1455.7055.3753.1051.21
55Raivo PELLJA196454.751261.6356.4955.3351.4448.87
56Ilmar UDAM197354.711560.6956.1554.5151.3150.89
57Rasmus KRUUSA200054.43663.6055.5952.9151.7448.30
58Antti ROOSE196454.331758.4655.9953.6452.9450.64
59Andres TALVER196054.231559.1154.7153.6752.5451.11
60Mati PREITOF196054.191858.3056.3755.4950.6050.18
61Ott RAKKASELG197953.82962.7756.3456.0848.1345.78
62Allar KIVIL197653.75556.5656.0756.0251.6448.45
63Urmas SULAOJA196353.261159.4857.0053.8748.9047.04
64Allar PADARI196852.981258.4458.3251.7648.2948.10
65Mati MäGI197852.971156.0153.9653.4151.1450.35
66Tõnu TäNAV196352.62656.2554.2752.4450.7449.38
67Rain EENSAAR197452.59475.0368.4861.5657.90
68Andrus RäMMANN196052.521563.0453.2451.8951.2843.13
69Raivo LAANEMETS196852.15654.7353.3351.4851.1050.12
70Kaido NURJA196951.92656.4656.3954.4347.9144.40
71Heiti HALLIKMA197051.91563.3858.5149.5845.9042.19
72Paavo RõIGAS196951.831255.6753.4651.0249.6049.40
73Taivo TIMMUSK198351.68758.6756.8648.4548.1746.27
74Danilo PIHT197251.551354.6052.7851.7349.8948.77
75Kaljo JULGE195751.411854.3353.3350.2449.8949.27
76Erko JAKOBSON197951.301360.3054.4751.3145.7044.74
77Meelis MäLTER197551.301358.9252.7149.8048.9646.11
78Taivo TALI196651.211158.7352.1950.9448.1946.02
79Vladimir SAVINOV196450.661058.2454.1948.3446.4746.06
80Toomas MARRANDI197950.19557.7555.8653.5546.0737.71
81Raiko MARRANDI200150.151160.3256.8145.2444.2344.17
82Mehis MURU198950.13567.6165.0560.2150.42 7.37
83Toomas MAST196450.05758.4852.0751.4545.8342.41
84Tõnu ILVES196349.961155.1349.7149.5047.9047.58
85Timo PALO197949.89860.3552.4947.7145.1343.79
86Mairo KIRSS198049.66767.1350.1845.0942.9942.89
87Tarmo KLAAR197449.522354.2949.6448.7247.8147.15
88Dmitri SHVED197049.51857.5450.9547.4146.3145.34
89Sander ANNUS197348.99553.0352.9348.8445.6944.46
90Raido KISS200048.901256.2451.4248.5944.5343.73
91Tanel KANNEL197348.81554.2950.3249.5047.8542.11
92Erik AIBAST197348.68466.0664.9762.0950.30
93Priit TALU197248.54659.5950.9648.2342.7841.14
94Ivo MILLER197748.091553.2950.8946.6345.2644.39
95Raul LAAS195947.572052.7649.0145.9945.1244.96
96Olle Ilmar JAAMA200447.571254.1251.1646.9243.2842.36
97Maksim GUREJEV196347.55856.2749.4045.9043.6142.57
98Eerik PRIKS200147.52953.8649.4845.5145.0243.74
99Lauri OLLI197247.391058.6154.6854.2542.3427.05
100Arvo KIVIKAS195047.131151.2250.8745.3144.3143.95
101Martin AUNIN197146.92751.2550.8148.6147.3536.60
102Rain JAAKSOO198346.791152.0247.4947.3347.1039.99
103Aleksander KEPLER200146.521353.8846.4044.8444.4243.06
104Ülo VIRU196446.42952.3551.4347.6244.9635.75
105Rein UNT194946.321449.1046.6846.2445.9643.60
106Mart KüLVIK196046.11550.7448.6045.0843.9242.21
107Jüri ROKKO195346.002351.6446.2645.3343.6843.07
108Margus KLEMENTSOV197245.751047.4446.5446.1945.1243.48
109Martin KAUP197545.69655.9654.4445.3942.1230.56
110Raul KANGUR197045.581049.1747.4145.4744.4641.39
111Toivo SAUE194845.531052.3845.5544.3642.9142.43
112Jürgen JOONAS200345.391153.1847.9846.5741.4037.84
113Lauri TARLAP197545.382250.7745.5445.5445.2339.83
114Lauri RUBERG198745.18753.1048.8843.8540.4839.57
115Vladislav PAHHOMENKOV197145.101349.5548.3944.0641.9141.57
116Kaido HALLIK197344.42458.4355.5554.8353.27
117Jüri MERIRAND195544.341946.4146.1046.0545.9037.24
118Kai SAKSMAN195044.131046.0144.6543.6243.6142.76
119Rein ROONI195744.121747.2644.3043.7942.9142.35
120Andrei MITENKOV196244.11849.5646.5243.5141.2739.69
121Kevin HALLOP199744.05655.2651.5444.1235.2134.11
122Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
123Väino ELLAMIK197143.82648.7244.2742.5542.4341.15
124Olle KäRNER197743.58380.1175.5362.27
125Raio PIIROJA197943.50460.2153.1353.0551.11
126Heini TAMMIK195343.392147.9846.5641.6840.8839.86
127Aivar MEINDOK196243.15654.7445.4841.3138.2036.02
128Mihkel NAHKUR195943.15946.3044.5444.0642.4838.36
129Marko KüLAOTS197843.12950.0649.0541.0239.4236.03
130Erki KRIKS197642.96849.1444.3842.6739.6838.91
131Martin Erik MARIPUU200242.951052.5745.6740.5640.4835.48
132Toomas TALUMAA197042.70651.0543.5742.6240.7035.54
133Vjatseslav SAFONOV200242.20953.1250.6342.3635.5329.34
134Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
135Matti BETLEM196041.97553.1344.9644.4837.5229.75
136Priit POOPUU198041.93458.4155.8853.1942.15
137Urmas TAMMEMäE196041.88851.0042.8838.9938.6537.88
138Samuel KOLSAR200341.63951.2442.4440.1937.5636.71
139Neeme LOORITS196841.52461.1258.5352.6435.29
140Indrek LILLSOO197341.48647.3941.7141.6540.4536.18
141Madis OSJAMETS198141.47743.8243.6143.4840.4635.99
142Riho MäNNI195141.141245.0343.1142.7438.7636.07
143Martin MURAKAS198941.09844.4543.2141.5140.2236.06
144Arthur RAICHMANN197240.96645.3643.2340.1038.5337.59
145Mihkel MAHLA200340.931157.5550.8232.5231.9631.81
146Koit PAASMA195040.901144.3443.3039.9239.3537.61
147Tõnis LAUGESAAR199440.85373.8665.5664.81
148Tiit TATTER194840.761244.2141.7041.2438.4238.21
149Vallo VAHER197640.71746.8845.9639.4936.7034.50
150Rain LILLSOO197040.26550.5346.3245.0741.1418.25
151Tiit POOPUU198140.22455.2754.9450.7840.09
152Rein KRIKS195139.741147.0741.1038.8135.9035.80
153Rafael GORDON194639.341144.1241.0839.8435.8335.83
154Eero RUOKAMO195339.32747.6141.8038.4136.2032.57
155Anti PARIK195339.271545.3340.8839.4935.6535.00
156Mihkel MäLTER194538.941444.2939.4339.1036.3735.51
157Peep KOPPEL194638.771841.1239.3238.1137.8737.42
158Kalev RUBERG195938.67941.6939.4739.4436.8335.93
159Urmas LAEV196238.67841.0039.4738.6437.3636.86
160Jaanus JõGIS197638.44552.7546.4638.4536.9617.57
161Ülo VAINURA194638.411340.8740.2738.4836.2436.20
162Jaak ROHTSALU196037.95844.9444.2636.0935.3529.13
163Raido LAIDLA198637.85457.3156.4853.4621.98
164Artur SOO200337.772042.2438.2336.6536.0835.65
165Dag AINSOO197737.73454.5747.6843.4142.99
166Tõnis JääDMAA200237.501348.7736.5235.0934.2432.86
167Raivo PANKER196537.481541.1638.1336.3336.2635.50
168Aleksander PRITSIK196237.171241.5139.9438.6533.0132.76
169Märt KESKüLA197636.93550.9039.1436.4433.5624.62
170Heiki SAVITSCH197236.52843.9837.2336.0435.1330.23
171Heno IVANOV197636.41449.2649.2244.6238.95
172Rain VELLERIND196536.18749.0641.4133.1230.1827.13
173Rein HANSTEIN194935.831040.5335.2535.0134.4133.94
174Ragnar ROOBA200235.72455.1448.0038.3337.14
175Tago TEETAMM197535.72640.9935.3835.3034.8432.08
176Enar NõMMISTE198735.71447.5146.4842.9641.58
177Lauri LEPPIK196435.661636.6836.2635.7435.1434.50
178Rein ZAITSEV196935.41644.9637.6136.0629.3329.07
179Priit ÖVERUS196635.18448.4147.6840.2139.59
180Markus KALJUR200634.921944.2441.2732.3329.2327.54
181August JAKOBSON200634.721540.5437.7335.8732.8026.66
182Andres VIIRA196734.45750.0437.1232.7228.5023.87
183Kasper KEERBERG200134.44453.6252.4640.7125.39
184Lembit NöPS195134.431239.9236.9033.8832.6428.79
185Indrek ÜMARIK196534.34361.3758.5551.80
186Udo LüüS195533.951541.5937.1032.3929.7128.96
187Mart OSTRA196933.81838.7535.3333.9731.1629.82
188Aleksandr SHVED199233.55458.1351.0142.7815.82
189Mehis UDAM200433.541237.2836.8733.4832.1827.90
190Alar ALAJAAN197933.48946.9842.1827.8427.8222.56
191Vello POST195833.39736.8335.5634.1631.5628.82
192Kristjan LEIGER197033.341035.8635.7933.8231.9529.27
193Tiit PLOOMPUU195133.231738.6632.6231.7931.6731.42
194Margus MARRANDI197333.17444.8244.4540.1836.41
195Tauno KURE195733.081042.0233.4530.4830.3229.15
196Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
197Tarvo AVASTE196932.64359.6853.9949.52
198Olev PIIRISILD200432.311141.8630.9030.7229.0529.02
199Guntis ARNICANS196832.21361.0957.7042.26
200Margus LEHTME198232.09549.0337.5035.3433.66 4.92
201Kalle NELK195032.071241.6732.0929.8529.3827.34
202Kristofer PäHKLEPA199931.88547.2736.0630.0126.8919.19
203Veiko VINKEL199631.59456.0239.6536.8825.40
204Ilmar KIRJANEN195031.23641.1038.3433.3623.1920.16
205Kristjan-Martin KIRJANEN199431.17734.4432.1130.2529.5429.52
206Oliver IMMATO198631.12357.1049.3749.14
207Raivo ERIK196831.09443.9843.9843.8923.59
208Ossi PRIKS200530.821047.9030.1326.1025.3324.66
209Koit KOLSAR197730.73644.6839.4225.8623.0720.63
210Andres KäVER197430.55936.6335.4430.8227.0022.88
211Aimur RAUDSEPP195530.391131.7231.3829.7029.5929.55
212Peeter PIHL198430.08278.4272.00
213Toomas TELGMA196529.98937.7835.3431.9423.7121.11
214Ragnar KRUUSLA198529.95358.1753.2738.29
215Margus JAANUS196229.78536.9934.3228.9424.7123.95
216Mairolt KAKKO196829.39356.7051.7638.47
217Tõnu SIKKAL195529.34833.6029.7629.3227.0227.01
218Tarmo KUUB197829.17446.5842.6740.8215.78
219Enn JAAMA196928.95351.0750.2543.42
220Siim TURBAN200128.61836.9131.3030.5224.9719.33
221Jaak JAAGUS195628.13734.8331.0326.9926.3021.50
222Kalmer KEEVEND195727.771340.6032.1624.2222.6619.22
223Tarmo RAIDMA196927.76441.3438.1334.3125.03
224Ragnar ILP197927.69540.2336.5329.0820.1212.50
225Silver EENSAAR197827.61271.6366.43
226Jaak REIMAA195527.47631.7528.4327.9524.7224.50
227Marek ATONEN197727.34358.8949.1628.66
228Andy KARJUS196627.25442.5032.0431.5430.15
229Andrus SIPSAKA196127.08644.9728.5324.7720.0417.07
230Nansen PALO200526.991333.1930.7825.1223.2822.59
231Mihkel JäRVEOJA198626.93271.9962.67
232Tarmo TOLM197926.73349.4243.3640.86
233Andrus VIILMA197826.67534.0430.1728.7920.1720.16
234Enn AEDNA194426.251334.0824.8924.6624.1323.50
235Juho WESTERLUND198926.23284.9546.18
236Gert SAAMANN196826.13439.9530.9330.8028.97
237Tõnu RAID193925.981527.1226.6925.7425.3025.05
238Ahto KARU195525.94832.2226.8226.6523.2120.81
239Timo KUDRE200525.801531.7631.6523.9222.1319.54
240Chris Marcus KRAHV200525.751531.4125.5625.0123.4823.29
241Karmo TISLER200025.601830.3029.1823.6822.4822.35
242Hanno-Laur KUNNUS200125.501127.2126.1825.9325.0523.15
243Viktor KASSATKIN197125.49343.3642.7241.38
244Kalju TOOMAS194725.28832.8129.5627.0424.7912.22
245Ülo TIMUSKA196125.09439.6539.5328.3017.97
246Valeri KURAGIN197325.08437.6435.5327.5924.62
247Tõnu ILLARU197124.97345.7739.8539.21
248Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
249Olavi LOO197124.37343.8341.4536.57
250Kalvo KRIISK197924.36530.9725.3224.7524.4416.31
251Mihhail TAIVERE194024.351227.8823.8623.6623.4222.91
252Rauno PAHAPILL200024.29830.2625.6422.4921.6521.41
253Mattias MAIDLA200324.041738.2434.9616.6515.5514.81
254Daniel VASSER198323.87346.7640.9831.63
255Juhan BACHMANN194323.861427.6424.6623.0722.3021.64
256Hannu PLOOMPUU198723.43342.0538.0837.01
257Elmo PäRNA194423.351427.4426.5224.7219.9318.12
258Alar ASSOR198523.32347.0942.1227.39
259Rainer KRAVETS200022.96257.9156.88
260Marko SüLD197822.73439.1434.7320.1219.65
261Anti SULAVEE198322.67262.4550.89
262Pear POST196622.04341.1737.9631.09
263Viljar VAINOLA197522.03925.8325.2820.6620.5117.86
264Siim LANNES197821.91436.5127.7424.6320.67
265Sixten SILD196421.82337.9836.4934.64
266Madis HAUG196521.75926.5123.5523.0321.3914.28
267Mati POOM194421.551923.8623.4522.2419.3618.82
268Maanus UDAM200621.361435.3120.7218.1317.0415.61
269Joonas HALAPUU200021.34352.1834.2320.27
270Bert Joosep PANKER200621.332026.0221.9821.9419.5917.10
271Ando POST196021.30337.1935.9833.31
272Rein TOOMAS196121.26438.4835.3630.58 1.86
273Ralf KIVIL200521.20626.3624.4824.1521.09 9.94
274Artur RAUK198621.18258.8047.10
275Kevin Markus KORROL200421.14938.2731.3013.5112.2510.37
276Markus JUHKAM200721.011923.5021.8021.4819.3418.91
277Endel REMMET193720.98822.8322.2421.0519.7219.08
278Rein KüTTIM193920.90428.4927.3625.9822.65
279Rene POST199220.89261.2743.16
280Otto Toomas KIBENA200120.881423.1121.3021.0319.5819.36
281Igors BOGDANOVS196920.72430.0326.1724.5122.89
282Kristjan KARABELNIK198120.69251.9651.47
283Kaspar KAROLIN200520.651322.8822.6919.6819.0418.94
284Sven ORAS198920.60340.1232.5730.29
285Raiko ALLIKSAAR200620.56936.1521.9117.1216.7710.83
286Priit NARUSK197720.26341.7237.6321.93
287Eero MõTTUS197420.22339.3631.9729.76
288Andres LAUBA197720.05252.2548.01
289Tarmo TARLAP197019.98334.9432.7032.27
290Mart ELLER197219.85336.2132.1530.90
291Toomas VOOLAID196619.51431.6527.4226.7711.70
292Renno MERENäKK200519.451123.9722.2819.5215.7415.72
293Ain NEMVALTS196819.35336.9433.5826.22
294Priit RANDMAN198919.34257.3939.31
295Jüri TäHEMAA194419.27721.3619.9219.1218.4317.53
296Kalmer KOOSAPOEG197219.18339.4933.6222.77
297Ants TAMM194319.051622.3018.6618.5418.3817.39
298Silvar SAVOLAINEN197418.96440.2026.0014.4114.18
299Marti RANNE196918.81338.6733.0422.34
300Tauno MURAKAS198018.80341.9233.3318.75
301Väino AUL194818.47438.3228.6919.92 5.44
302Aleksei KOMAROV197618.41339.9727.7424.35
303Nikolai KUHA194118.41623.2321.9417.1015.4114.37
304Argo KAUGE196418.12434.3330.8822.87 2.52
305Oleg KOSHIK198517.89527.0016.9816.4014.8214.23
306Arne KOLK195017.87523.4822.0117.2813.8712.73
307Sven RINGVEE197917.84336.0735.4717.65
308Agu KOPPA194717.591621.1320.6017.0616.4112.75
309Mikk PõDRA198417.52336.3330.1821.09
310Riho KLEMENT198917.19334.0033.9318.04
311Mart ARU197417.17247.1138.72
312Mihkel ABRAM200317.15627.4422.2618.99 8.63 8.43
313Ando VIISPERT197616.83941.7320.9012.47 4.86 4.20
314Tammo ESTA197416.79243.3840.56
315Fred NEEDO198316.78242.9240.97
316Rünno SULG197316.561023.1317.9717.2113.8110.69
317Heino OLLIN199616.54182.68
318Mati PILT195116.46328.3027.0726.91
319Johan ALENIUS196716.05244.9935.28
320Märt KIVILA198216.00241.7738.23
321Jaanus VILJAMAA196315.80432.0824.5519.41 2.96
322Mart JAKOBSON197215.66335.8821.4021.04
323Alo SäKK015.54248.1029.60
324Oliver KIMASK200415.511518.9217.7716.4714.2510.12
325Kerdo MäNNILAAN200315.41436.6216.3514.45 9.63
326Magnar ALEV197215.41238.5738.47
327Peedo PIHLAMäGI195815.38241.5035.40
328Mihkel JäRVE198515.31437.8416.6312.82 9.26
329Mattis ALLIKSOO197915.26250.6825.60
330Raul OLESK196015.22330.7323.8821.48
331Maido MäOMA198415.09240.3535.08
332Kaarel BARINOV198514.94238.7735.93
333Raul VIITMAA200214.80244.9429.06
334Rimmo RõõM199614.56172.79
335Kaspar PääRSON200214.33237.3834.28
336Raido AREN198314.29335.2032.70 3.53
337Jakob KOPPEL200614.241218.0615.8712.5012.3912.38
338Tõnu KUUSIK195614.06533.0118.06 6.59 6.54 6.09
339Ragnar LEIMANN198113.93439.1518.0311.58 0.89
340Jonatan KARJUS199113.83169.16
341Paul POOPUU195813.80238.6830.30
342Aare LIMBERG195313.78324.4423.6520.83
343Harry VEIDE195213.66234.8333.45
344Indrek MAHLA197613.63324.5122.1121.51
345Markus PUUSEPP198613.59167.97
346Jakob VESKE200313.57617.6415.1413.3112.94 8.84
347Paul AUG195113.53245.2622.37
348Kai WILLADSEN195213.49238.8228.63
349Marek NõMM197913.48167.41
350Karel KURAGIN200113.43522.8019.2112.58 9.22 3.36
351Indrek KAROLIN197313.36243.1423.64
352Heikki KYYRöNEN194613.29234.7431.71
353Timmo TAMMEMäE198413.26166.30
354Janar SAKS200213.25619.7015.7010.5710.2310.04
355Emil EENSAAR200413.12323.7122.7419.13
356Maarius KOTSULIM200613.071216.3913.7813.3211.2210.64
357Arne SAMMEL195512.99233.0731.88
358Tõnis VAIKSAAR198412.98164.90
359Erkki PENU197112.75245.2618.49
360Rasmus SAARE200512.75918.3412.2212.1510.7210.31
361Petri VääNäNEN197512.57162.87
362Martti PARVE196112.57162.84
363Kurmet KUTTI200512.51724.2513.41 8.85 8.04 7.98
364Meelis MäLBERG197012.43237.6924.47
365Mati RANDOJA194912.40333.6328.22 0.14
366Martin TAMPUU199912.36235.4526.33
367Laur-Rogert SULG200612.351816.5314.3111.96 9.76 9.19
368Ago KäIS195312.23232.9628.20
369Heiki TOMANN198012.15231.3529.40
370Tarvo KLAASIMäE198112.05160.25
371Jaan VIIRMANN200212.00336.6214.97 8.40
372Marek MäOMA198611.87159.35
373Matti YLILUIKKI196511.72158.60
374Märt MARIPUU198111.67232.4625.90
375Ranno KANNEL200511.57339.5515.28 3.02
376Hendrik LAANEMAA200311.38516.6415.2913.96 7.82 3.20
377Risto RANDMA197711.33237.3019.33
378Heljus SAKS198911.25244.6611.60
379Urmo KESKüLA197711.18155.92
380Jaan TARMAK198511.15155.73
381Martin TõRRA194111.02620.0018.6111.93 2.46 2.11
382Heiki RAMMUL194810.73523.4223.10 5.94 1.03 0.16
383Kevin JAASKA199910.65153.27
384Kaimo MAISTE198010.61229.8723.18
385Michael RAER198310.57236.9515.90
386Oliver ANNUS200310.56441.59 8.43 2.22 0.58
387Heino REBANE195410.56234.4118.38
388Joosep TAMMEMäE199010.54152.69
389Tõnu LILLELAID198010.50152.51
390Andre NõMM197410.34151.72
391Kaur KASE198710.33151.67
392Laurits RüTMAN200510.30626.82 8.71 6.59 5.29 4.10
393Aare HUIK196910.29227.0824.38
394Toomas KOPPEL195310.25229.2821.97
395Taavi TATSI197810.18150.88
396Aivar LEHT197110.17150.87
397Toomas TAMMER197610.14150.71
398Tiit RIISALO196710.13150.64
399Henri PERILLUS200510.03915.7812.1510.07 9.39 2.77
400Veljo VASK1974 9.88149.42
401Martin OSMIN1979 9.86149.32
402Arvo SALA1970 9.81149.07
403Taaniel TOOMING1992 9.80149.01
404Arvo LAANEMETS1972 9.78148.88
405Jaan AINELO1958 9.76231.1417.64
406Indrek REITSAK1977 9.73148.67
407Kaido EICHFUS1975 9.61148.06
408Sulev KRAAM1980 9.60148.01
409Andres ARUOTS1999 9.56147.81
410Einar LUUP1965 9.54147.71
411Marten VUNUKAINEN1991 9.52147.62
412Gion SCHNYDER1986 9.52147.61
413Siim PELLO2007 9.52627.85 6.64 5.37 4.14 3.58
414Jaak TEPPAN1984 9.49147.43
415Indrek VIIKMAA1971 9.42225.7221.40
416Mati KALLEMETS1947 9.31321.7514.3110.48
417Lauri Juhan LIIVAMäGI1981 9.29146.45
418Jüri JOONAS1992 9.22240.91 5.19
419Aigar PINDMAA1957 9.18230.2615.65
420Georg PAAL2001 9.16228.1517.66
421Kaido LEPIK1990 9.09145.44
422Veiko HINTSOV1969 9.08145.42
423Aleksei SPIRIDONOV1972 9.05229.2415.99
424Mart SOOBERG1978 8.94315.6614.6714.38
425Raul KUDRE1970 8.91144.55
426Johannes TASA1950 8.86144.28
427Ando LAVRITS1979 8.80143.98
428Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
429Marek PRITSIK1987 8.78143.91
430Martin ILVES1942 8.77318.3817.37 8.08
431Rudolf MüRK1942 8.76318.2717.07 8.48
432Robin OLLI2007 8.76727.71 4.91 4.64 3.62 2.90
433Rain MURU1980 8.72143.60
434Timo SUPPI1978 8.71143.57
435Toomas TARVE1963 8.67143.36
436Tarmo PERTEL1983 8.67143.35
437Tanel KALM1984 8.64143.22
438Aleksander HLEBNIKOV1971 8.62710.82 8.67 8.42 7.83 7.36
439Karli LAMBOT1970 8.55226.8015.94
440Ilmar MõISTLIK1944 8.54322.3014.24 6.18
441Joe LEPP1967 8.53142.67
442Kaspar ANNUS2006 8.52142.62
443Kaupo KALJUMETS1987 8.50142.48
444Kristo SIRK1999 8.49142.46
445Kalev KüLAASE1981 8.48142.39
446Allan ANNISTE1964 8.42222.0120.08
447Kristjan MAADE1973 8.36141.79
448Jürjo LOKK1982 8.30141.51
449Siim VANAHANS1980 8.27141.34
450Alari LUMBERG1982 8.21141.03
451Sander SAARING2005 8.17223.2517.61
452Kuno ROOBA1972 8.16140.78
453August ALBERT1964 8.15140.77
454Jaanus AUS1974 8.13140.64
455Ats VIRUMäE1946 8.05418.1412.49 5.24 4.37
456Rait PALLO1974 8.05140.23
457Mattias BLEHNER1995 8.04229.4210.79
458Pärtel KüLVIK2007 8.031114.11 8.29 6.51 6.09 5.14
459Aares FJODOROV1980 7.98139.88
460Martin LAASMAA1984 7.92139.60
461Tõnu NURM1947 7.88139.40
462Mikk TALI1988 7.85322.3016.51 0.42
463Sven-Erik REBANE1992 7.84139.20
464Ahti BLEIVE1967 7.81139.05
465Toomas NAELAPää1950 7.76614.98 8.54 7.57 4.29 3.42
466Kristjan LINNUS1993 7.76138.80
467Kaspar MILL2004 7.71415.4114.72 6.61 1.81
468Priit POTTER1981 7.43137.17
469Mait TõNISSON1973 7.43137.16
470Kalju TILK1941 7.41321.1314.81 1.10
471Tiit OLJU1954 7.23319.4810.09 6.56
472Aimar JAAKSON1978 7.21332.05 2.59 1.43
473Villem PIIRIMäE2008 7.19513.5712.53 5.14 4.51 0.19
474Madis LEPIKSAAR1989 7.19135.93
475Mati TATRIK1965 7.02225.40 9.69
476Tarvi OLLI1978 7.00134.99
477Tanel PAPP1995 6.86134.30
478Toomas VIIRA1973 6.84134.20
479Ardi KALJUVEE1983 6.83134.17
480Tarmo LILLSOO0 6.82134.09
481Janar MEES1974 6.76133.81
482Tõnu JääDMAA1966 6.71321.9311.47 0.15
483Andreas TäHNAS2003 6.54513.77 7.85 7.66 1.93 1.47
484Jaan KALLAK1981 6.51132.54
485Alo VAHTRE1999 6.50217.8614.62
486Erko ÕUNAPUU1974 6.35131.73
487Karel JUNG2007 6.348 8.92 8.10 5.12 4.78 4.78
488Marek LEINER1973 6.23131.16
489Andre BELJAEV2000 6.19411.86 9.86 8.29 0.96
490Hendri PARROL1991 6.16221.81 8.99
491Ott-Kaarel KALM1991 6.10216.0414.47
492Lauri ALLMANN1975 6.08223.95 6.46
493Jaan METSA1971 6.04130.19
494Mati KüLAASE1949 6.03130.15
495Silver REBENITS1978 6.01130.07
496Jukka KARVONEN0 5.99129.94
497Jaak KANNISTE1960 5.97129.84
498Villu SERV1999 5.96129.82
499Leonid MALIKOV1979 5.96129.82
500Jüri VANAVESKI1966 5.95129.75
501Joosep AINJäRV2002 5.92419.53 6.08 3.97 0.04
502Rait LILLE1971 5.84129.19
503Robert PIHU2002 5.83313.7811.73 3.64
504Rando MARRANDI1996 5.82129.08
505Roman SHVED1970 5.76219.05 9.76
506Kunnar VAHI1972 5.74128.71
507Martin LIIDLEIN1993 5.72128.58
508Tõnu KARP1957 5.69128.44
509Sergei SHVED1967 5.64218.34 9.84
510Rein KIISLER1941 5.57319.67 6.76 1.43
511Meelis LAURIMAA1983 5.55127.77
512Veiko LILLE1983 5.53127.67
513Erkki LEPIK1976 5.49127.44
514Arvo SOOSALU1952 5.46127.31
515Askar NEUMANN2001 5.42318.60 4.79 3.69
516Eerik LOSSMANN1964 5.36126.82
517Raivo ARU1976 5.33126.65
518Mati OJANDU1951 5.33126.63
519Rando JAAKSOO2007 5.3112 7.79 5.03 4.68 4.58 4.49
520Sander BLEHNER1972 5.22217.39 8.73
521Kerto KAASIKU2007 5.20414.08 6.26 5.06 0.59
522Aivar PAAS1968 5.19125.93
523Andres PAE1970 5.14125.70
524Priit TRUUSALU1963 5.14311.43 9.15 5.11
525Otto PLUUM2006 5.125 9.46 6.87 4.76 3.00 1.53
526Meelis KADAK1984 5.10125.52
527Henri SOOME1993 5.07125.37
528Sander KOLLOM1971 5.03125.16
529Silver TILGA1982 4.99124.95
530Mihkel KALMARU1970 4.99124.94
531Paul Pärtel VELLERIND2004 4.92124.59
532Indrek JENTSON1964 4.90219.23 5.29
533Sergey SELEZNEV1990 4.89124.47
534Sass SAAT1986 4.89124.44
535Valdis PUZANOV1964 4.87124.33
536Ardo PAJUR1974 4.81124.05
537Jüri PüSSIM1942 4.77212.7411.11
538Taavet TUISK2003 4.74123.70
539Anton ROOLAID1977 4.747 6.79 6.73 6.34 2.14 1.70
540Romet SUTT1995 4.71123.54
541Peeter August LEHT1999 4.67123.33
542Kalev HUNT1951 4.66123.32
543Jaanus-Janari KOGERMAN1980 4.66123.29
544Kaspar Mathias KORROL2007 4.59222.04 0.89
545Paul PIIRIMäE2006 4.493 8.88 7.93 5.65
546Jaan OLVET1969 4.49122.45
547Madis ORAS1950 4.46122.28
548Kardo KUTTI2008 4.34414.55 3.47 2.64 1.06
549Tarmo SAARE1964 4.34121.69
550Peeter SALONG1982 4.32121.62
551Meelis ATONEN1966 4.31121.55
552Allan ROOSIMäGI1985 4.29317.09 4.31 0.03
553Lukas DEININGER1998 4.26121.31
554Marlon VIRVE2006 4.163 7.97 7.50 5.33
555Jüri KADAJA1953 4.11120.57
556Mart VERNIK1977 4.11120.53
557Rain KAUGE1994 4.07120.36
558Jaanus TEPPAN0 4.05213.31 6.96
559Indrek ROOS1978 4.05120.26
560Tormi VAHAR1991 4.04120.20
561Jari JULGE1993 4.00120.00
562Indrek ROASTO1980 3.98119.88
563Heino PEETERSON1937 3.97315.94 3.79 0.14
564Vahur PALU1965 3.97119.83
565Rein EIGER1972 3.95215.85 3.89
566Mihkel LIIVAGO2003 3.884 8.58 7.16 3.63 0.03
567Markus ZIMMERMANN2006 3.878 7.38 7.12 2.36 1.29 1.20
568Lembit VASSIL1941 3.82217.15 1.94
569Heini KOPPEL1947 3.81218.14 0.90
570Kaarel PIIRIMäE1979 3.77118.83
571Uku JOONAS2008 3.749 4.18 4.11 3.73 3.50 3.18
572Erik KERSNA2007 3.7312 4.67 4.55 3.52 3.04 2.89
573Aivar SARAP1969 3.72118.60
574Toivo MURAKAS1985 3.71118.54
575Audun PALO2008 3.709 4.66 3.96 3.82 3.18 2.90
576Veikko TAMLAK1968 3.68118.39
577Neeme KALDA1983 3.64118.18
578Uku VIISPERT2004 3.487 7.74 4.56 2.60 1.44 1.07
579Arti ALBERT1980 3.46117.28
580Vahur PAJOMäGI1974 3.44117.21
581Kristo KEEVEND1981 3.43117.13
582Mihkel TALI2006 3.415 9.22 3.45 3.17 0.80 0.41
583Juho HEINRAND1940 3.34116.68
584Mati KARP1952 3.31116.56
585Romet KRIKS2007 3.318 5.01 3.61 3.27 2.45 2.21
586Olavi MäTIK1974 3.292 8.58 7.89
587Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.225 6.11 4.05 2.88 2.56 0.51
588Evert PADARI1998 3.22211.34 4.76
589Arvo RAJA1961 3.21116.04
590Hans Gustav KõLJALG2004 3.20213.53 2.46
591Andri KEPLER2004 3.16212.73 3.07
592Kaarel TAMPUU2003 3.132 8.02 7.61
593Jakob VINKEL1941 3.09115.45
594Mauri SINNELä1952 2.99114.94
595Andres KEERNIK2009 2.986 4.52 3.94 3.68 1.43 1.35
596Toomas MATTUS2005 2.983 7.72 7.00 0.18
597Margus SARAP1965 2.94114.72
598Raivo MITT1971 2.76210.58 3.24
599Martin PETTAI1983 2.70210.86 2.65
600Tanel LAANEVäLI2008 2.6210 4.23 3.52 2.46 1.49 1.38
601Andrei SEMENKOV1976 2.58112.88
602Kert PALLO2005 2.50112.51
603Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
604Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
605Vello KROHN1940 2.39210.97 0.97
606Juhan PAE2007 2.372 9.98 1.86
607Gregor NARUSK2006 2.34111.69
608Siim ROHT2005 2.24111.22
609Kiur KALDMAA2007 2.244 4.30 3.39 2.98 0.54
610Roland JOHANSON2007 2.196 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
611Pjotr AKSJONOV1948 2.143 8.79 1.87 0.04
612Kerten MATTO2002 2.103 3.67 3.44 3.37
613Daniel SIBUL2004 1.963 6.35 2.55 0.92
614Anti TOHVA2008 1.948 2.77 2.00 1.86 1.61 1.47
615Stefan KIVIL2009 1.893 4.33 2.61 2.52
616Magnar MõTTUS2007 1.8711 2.96 2.15 1.90 1.58 0.78
617Darius KOSTõGOV2004 1.851 9.24
618Mart VENDELIN1944 1.721 8.59
619Karl-Mattias JUHKAM2009 1.707 2.93 1.73 1.60 1.45 0.77
620Georg Sten TOOTS1999 1.681 8.41
621Rasmus TOMMULA2005 1.602 7.97 0.05
622Ove-Markus KASEMäGI2007 1.605 4.92 1.41 1.23 0.45 0.01
623Karl-Markus JANNO2007 1.597 2.14 1.78 1.74 1.20 1.07
624Janek JõGIS1971 1.581 7.91
625Märt VIIDU2007 1.543 4.13 3.23 0.36
626Teet BELJAEV2002 1.531 7.64
627Dmitri JAKOVLEV1988 1.521 7.58
628Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
629Henri KERSNA2009 1.503 2.97 2.90 1.64
630Lembit TALLI1949 1.501 7.49
631Feliks KIPPER1931 1.482 5.67 1.71
632Reigo KEEM2007 1.468 2.58 1.84 1.36 0.80 0.70
633Erkki PäHN2003 1.332 5.86 0.81
634Kevin KASAK2006 1.314 6.41 0.09 0.03 0.01
635Kalju VAIKJäRV1954 1.311 6.54
636Madis MEIMRE1979 1.271 6.37
637Robert SANDER2005 1.252 4.67 1.59
638Janar PäHN1976 1.251 6.23
639Romet PAATSI2008 1.217 2.11 1.80 1.16 0.54 0.43
640Kennet KEERBERG2007 1.171 5.87
641Sven-Andres NIGLAS2004 1.123 3.80 1.16 0.65
642Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
643Kaspar KIMASK2005 1.052 3.42 1.84
644Ivo TAMM1978 1.001 5.02
645Jakob KIRS2006 0.981 4.91
646Ervin PEIK1966 0.911 4.54
647Kristo OJA1996 0.881 4.40
648Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
649Ekke Tõnn RüTMAN2003 0.861 4.28
650Kusti PRIKS2008 0.831 4.16
651Alari UUSNA1969 0.821 4.12
652Eric VOOLAID2003 0.791 3.93
653Kalev KUKK1951 0.781 3.92
654Vladimir HANSING1970 0.762 3.57 0.25
655Margus MAIDLA1973 0.741 3.69
656Jaan Peeter VILJAMAA2003 0.731 3.67
657Sander Daniel LEHT2008 0.711 3.54
658Aksel KUKK2008 0.681 3.40
659Rain PAJUR1976 0.661 3.29
660Hillar PETERSEN1982 0.641 3.20
661Hugo RüüTLI2008 0.583 1.21 0.96 0.71
662Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
663Stanislav TOLMATSOV1986 0.541 2.69
664Vello LOORITS1941 0.511 2.53
665Reno Robin REHEMETS2008 0.504 1.47 0.70 0.31 0.03
666Alarich PAAS2005 0.481 2.41
667Hillar NIKKARI1963 0.461 2.32
668Otto Georg KIKERPILL2005 0.432 1.82 0.34
669Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.432 2.12 0.03
670Aare AAN1983 0.431 2.15
671Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
672Kaido REIMAN1978 0.391 1.94
673Rimo PALUSALU1972 0.351 1.76
674Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
675Oliver KASK2005 0.301 1.49
676Sigmar SEERMANN2002 0.291 1.43
677Mairo TOHUS2003 0.221 1.09
678Artur MICHELSON2004 0.211 1.06
679Dag KIVILA1964 0.191 0.94
680Vladimir VARI1947 0.141 0.70
681Jan-Erik KäRNER2006 0.132 0.57 0.10
682Jaan OLLINO1944 0.131 0.65
683Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.131 0.64
684Tanel SAUE1974 0.121 0.60
685Rein JõGISMAN2006 0.092 0.46 0.01
686Raul JõGISMAN2005 0.071 0.37
687Valter PLOOM1941 0.071 0.36
688Sander LEPP2008 0.074 0.21 0.06 0.04 0.04
689Ivo TAMLA1960 0.052 0.19 0.08
690Arseni KRAMARENKO2007 0.041 0.19
691Aleksandr GNIDENKO1961 0.031 0.17
692Laur LAANETU2006 0.021 0.12
693Karel Markus KäHR2009 0.011 0.05
694Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
695Kaur KOOSAPOEG2007 0.001 0.01
696Indrek NOOR2004 0.001 0.01
697Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 99.43
0
10
20
30
40
50
60
70
80
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind