WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988116.6913119.11118.66118.45113.99113.22
2Kenny KIVIKAS1991110.3713114.17112.03110.38108.18107.09
3Lauri SILD1990108.1113118.12107.21105.69105.50104.04
4Sander VAHER1985104.1019106.87105.87105.85101.65100.25
5Kristo HEINMANN198998.1414103.93101.6499.7596.2989.11
6Peeter PIHL198492.12694.8794.8394.0288.5788.31
7Tõnis LAUGESAAR199488.531097.8191.4290.6981.5181.21
8Sergei RJABõSHKIN199286.748101.1790.7589.9077.6174.29
9Olle KäRNER197781.74594.1692.5779.8773.4768.61
10Ats SõNAJALG199081.361389.3381.0180.1979.4376.85
11Andreas KRAAS197879.62684.7883.2880.2675.6874.09
12Raido MITT199178.822106.7390.32
13Reigo TEERVALT199474.131178.1773.9273.8773.3271.36
14Andres SAETALU199573.811877.3274.4173.9672.3770.97
15Timmo TAMMEMäE198470.90580.8971.4569.5766.9965.59
16Jaagup TRUUSALU198870.80875.6873.4670.2167.3867.27
17Reimo LIIV199469.511273.7872.5268.6168.5264.11
18Kaur KASE198769.361474.7971.7668.0967.2564.93
19Uku-Laur TALI199268.831373.7469.3867.7267.2866.05
20Lauri PäHN199868.691571.1170.8867.8067.5366.12
21Marek KARM199068.611085.1566.3365.6464.9361.01
22Markus PUUSEPP198667.89589.4081.8676.8958.6532.65
23Randy KORB197167.79876.4071.1765.3263.3062.76
24Andrei NIKITIN196867.741177.2470.3664.1563.6663.29
25Tiit TALI196067.451673.1567.3466.0766.0564.62
26Armo HIIE196867.24775.1967.5166.9664.5961.94
27Priit PääSLANE196767.22969.9469.8167.7564.8963.73
28Oliver KüTT199867.051470.8870.8366.4263.6963.44
29Alar ABRAM197266.65769.2368.2567.0164.7963.95
30Kaarel VESILIND200066.381973.7765.7565.1263.7663.51
31Ain FJODOROV197266.271367.7166.9166.8465.0864.82
32Tarvo AVASTE196965.31966.7365.5465.4964.4264.39
33Paavo RõIGAS196965.041072.1365.3864.1562.1961.33
34Ott RAKKASELG197964.711569.4165.8863.1862.8062.29
35Maido KALJUR196063.971469.6664.2862.2661.8761.78
36Meelis ZIMMERMANN196863.421372.1062.6261.5960.7460.06
37Meelis MERENäKK197462.741370.7668.7459.8558.2556.11
38Andreas AADLI199662.602465.6464.8164.7059.8957.97
39Karel-Sander KLJUZIN199961.96587.7959.1458.4355.8148.61
40Mati KORROL197361.921764.8263.2761.5060.0060.00
41Kaupo JäRVE197461.772363.7562.7362.2260.1060.03
42Rein ZAITSEV196961.661266.6864.5459.7159.2958.08
43Rimmo RõõM199661.541175.6561.1659.7956.2054.90
44Andres RõõM199961.531370.4860.2959.5159.0558.32
45Raivo PELLJA196461.261069.6768.2558.6455.9153.84
46Raul KUDRE197061.18571.2262.2960.9156.6754.83
47Tiit TäHNAS198061.13763.1362.1962.1759.6258.53
48Antti ROOSE196461.111763.7561.2660.9559.8259.76
49Mati MäGI197861.091966.3360.3559.9159.5159.36
50Kaarel Hendrik ZERNANT199860.921467.0560.6660.5459.2957.07
51Kaarel KALLAS198260.341265.5160.6959.6559.1156.75
52Dag AINSOO197759.70663.3060.5359.4258.4456.81
53Kaido HALLIK197359.69972.2159.3357.7654.9754.17
54Eduard PUKKONEN196059.331564.6061.2259.6256.0055.19
55Tanel MõTTUS198559.19763.8962.7760.9259.7248.64
56Alar KUME199059.171267.4859.3858.4158.1052.47
57Andres TALVER196059.081060.8460.5059.3959.0555.62
58Margus KLEMENTSOV197258.57563.9861.6859.1358.3549.73
59Tarmo KLAAR197458.522365.6560.0758.4754.9953.40
60Mart KOPPEL196958.371860.9959.6158.2656.7656.23
61Kaljo JULGE195757.961562.5558.3757.6455.8955.33
62Mati PREITOF196057.922261.8761.0859.2955.0452.32
63Jaanus REHA195957.87864.5261.8457.0253.5852.39
64Mart KüLVIK196057.601060.0459.9656.1456.0455.80
65Danilo PIHT197257.351164.7058.4255.3355.0353.26
66Aleksandr SHVED199257.07859.9859.1957.3855.6153.18
67Sander MIRME198156.96562.0461.3759.0553.0949.27
68Tiit POOPUU198156.93961.6456.5455.9855.6954.80
69Meelis MäLTER197556.91760.1259.2956.8256.7551.57
70Erki KRIKS197656.751161.9761.7953.5853.2353.18
71Inno LING196556.74767.4362.9559.6648.1345.55
72Alex TREIER200056.601765.9055.7155.2153.2152.99
73Siim KLAIS198656.58865.2563.9657.5649.7046.42
74Toomas MAST196456.21665.2056.6154.5252.9551.76
75Alar VIITMAA197056.09277.9362.29
76Taivo TALI196656.051664.9058.1253.9052.3750.98
77Enn JAAMA196956.00869.9764.1551.7747.0847.02
78Gion SCHNYDER198655.92271.1668.63
79Arthur RAICHMANN197255.831061.5860.9655.0451.9849.60
80Martin AUNIN197155.67960.9156.3354.8253.6952.60
81Raul LAAS195955.661769.0353.7852.2151.8351.47
82Ilmar UDAM197355.46663.6561.8956.7348.0746.97
83Hando ALLMANN200155.381660.0656.6654.2153.8552.12
84Erkki AADLI197455.28370.2464.3260.55
85Vladimir SAVINOV196455.24860.2855.3954.7353.1752.65
86Tõnis KRUUSMAA197755.17270.1667.76
87Urmas SULAOJA196355.001560.0758.8552.7652.3051.03
88Raivo REIMAN196954.76470.2260.1859.9553.01
89Priit ÖVERUS196654.721058.9955.2354.1953.2351.97
90Kiur Erik EENSAAR199954.612156.3454.4054.3154.2253.78
91Rain JAAKSOO198354.351559.1256.9755.0652.3448.27
92Priit RANDMAN198953.65371.5462.3355.50
93Tomi-Andre PIIRMETS199853.61961.2658.0656.1347.2645.36
94Einar RAUDKEPP196553.38858.0457.9553.8848.5948.46
95Heno IVANOV197653.361457.1257.0351.7251.4349.50
96Rein ROONI195753.351956.4354.9853.7750.9450.63
97Johannes EHALA198653.341256.6854.2952.6551.6751.41
98Raul KANGUR197053.161357.8353.4552.1151.3451.08
99Mairo KIRSS198052.68561.5560.8852.6249.9038.46
100Lauri OLLI197252.611056.1854.4852.9851.6547.76
101Rein UNT194952.031354.5251.9951.4351.1051.09
102Jonatan KARJUS199151.79269.8559.62
103Erik AIBAST197351.36361.9661.0158.30
104Aleksander PRITSIK196251.261557.6155.2049.8547.1446.52
105Kevin HALLOP199751.26663.9957.4247.7046.6640.54
106Aleksander KEPLER200151.222157.4851.5351.0048.2347.84
107Rain EENSAAR197451.07266.2461.44
108Tarmo SIIMSAARE198150.55370.3954.9453.07
109Tõnis PIIRISILD197350.39653.1452.2450.7050.3845.51
110Mihkel NAHKUR195950.301451.8151.2951.2749.1847.93
111Allar PADARI196850.17854.8650.6250.0247.8947.44
112Sander PRITSIK200149.932054.8349.2848.9248.4248.20
113Lauri TAMMEMäE198849.69166.25
114Mati TIIT197149.67364.1557.3953.75
115Janek PIIRISILD199649.44761.9160.5846.1540.5238.05
116Ando POST196049.37756.6049.2347.4347.0346.55
117Heiti HALLIKMA197049.32461.7658.9258.0340.51
118Johan ALENIUS196749.30955.8251.9646.9546.8744.91
119Rein KRIKS195149.281450.7850.0249.5648.3447.68
120Margus MARRANDI197349.18558.3757.2351.7840.1538.39
121Jüri ROKKO195349.162651.5450.0449.5147.8746.85
122Ants TURBAN196449.15556.9153.1952.3750.9432.32
123Matti YLILUIKKI196549.10165.47
124Ülo VIRU196449.041153.8052.1048.3047.2343.79
125Jürgen EINPAUL198348.99165.32
126Andre NõMM197448.89165.18
127Martin KAUP197548.81656.3949.8147.1745.9144.77
128Taivo TIMMUSK198348.801051.0650.7048.5847.4846.20
129Aivar LEHT197148.72856.3550.0648.4645.2043.54
130Rene POST199248.68262.6659.04
131Väino ELLAMIK197148.49358.6358.2354.29
132Ragnar KRUUSLA198548.38557.1454.1152.7440.3437.58
133Marek MäOMA198648.28458.4858.0354.2143.85
134Raio PIIROJA197948.22164.29
135Tõnu ILLARU197148.14260.4059.95
136Heini TAMMIK195347.991952.0348.4847.5747.0244.84
137Ragnar ROOBA200247.961855.6952.1350.0641.6740.25
138Tammo ESTA197447.74362.9353.4952.09
139Tiit TATTER194847.741148.6948.3248.0547.2846.35
140Sixten SILD196447.61557.4550.4949.7441.1039.25
141Kaido NURJA196947.43259.5159.07
142Lauri TARLAP197547.381356.5551.6348.1740.7039.84
143Taavi TATSI197847.23454.6253.4251.7550.13
144Jüri MERIRAND195547.061748.3048.2946.4746.2046.05
145Hannes POOLAMETS199446.94357.9255.7252.04
146Tõnu SIKKAL195546.751651.8346.3745.7945.3444.41
147Arne SAMMEL195546.661248.3948.0446.0145.5945.27
148Dmitri SHVED197046.52162.02
149Lauri LAHTMäE196846.39259.8556.12
150Lauri BEILMANN197646.171050.6249.2146.0143.2541.74
151Arvo KIVIKAS195046.161053.5247.0543.9243.3042.99
152Vladislav PAHHOMENKOV197146.151950.2247.1946.8144.5941.92
153Andres ARUOTS199946.021058.7049.6842.0642.0137.65
154Raul OLESK196045.83651.7749.8645.4542.2639.83
155Heino OLLIN199645.83161.11
156Alar ASSOR198545.63461.5761.0240.1640.04
157Tanel PAPP199545.59561.5345.4444.9640.8535.17
158Koit PAASMA195045.461249.9146.0945.8643.0242.40
159Tanel ESTA197745.37554.2446.4243.7741.5540.88
160Villu SERV199945.291450.5448.4545.2641.5340.65
161Sven ORAS198945.10359.8859.6839.61
162Vallo VAHER197645.02557.7047.0146.8537.6835.86
163Ahti BLEIVE196744.90661.0051.9848.3731.6331.50
164Mehis MURU198944.87355.7852.9449.66
165Toomas MARRANDI197944.81258.0553.97
166Kuno ROOBA197244.50260.1351.11
167Artur RAUK198644.46755.6952.1439.3139.1336.03
168Marko KüLAOTS197844.41946.3945.8645.6243.5440.64
169Tarmo TOLM197944.26454.6854.1947.0540.79
170Andres PAE197044.26458.8052.6647.9137.33
171Juho-Veikko HYTöNEN198544.25262.5848.05
172Viktor KASSATKIN197144.24158.99
173Toivo SAUE194844.22451.2350.7649.4245.12
174Tanel KANNEL197344.21458.2657.2247.0233.98
175Udo LüüS195544.151446.0944.9543.5143.3542.85
176Indrek VIIKMAA197143.931251.0943.9642.5141.3840.71
177Urmas TAMMEMäE196043.801147.8246.1443.2042.0239.84
178Anti PARIK195343.802150.5744.8242.3940.8840.32
179Varis PEISENIEKS195743.48157.97
180Väino AUL194843.47748.0745.4645.2140.0838.55
181Andrus SIPSAKA196143.431048.9246.9642.4739.6939.10
182Kevin JAASKA199943.271044.8744.1543.5642.0641.73
183Roman GUSEINOV198943.11352.9251.5447.70
184Priit TALU197243.08459.1951.8548.1532.28
185Silver EENSAAR197842.79257.2049.77
186Rafael GORDON194642.74746.1443.0942.0642.0640.35
187Aivar MEINDOK196242.64850.2644.1741.5741.2835.90
188Allar KIVIL197642.58365.6359.2325.41
189Kai SAKSMAN195042.49745.9442.8042.3042.1039.29
190Alar ALAJAAN197942.181955.3844.3537.5237.3536.31
191Raivo LAANEMETS196842.17259.0746.36
192Tõnu ILVES196342.12361.8256.2630.57
193Markus Rene PAE199741.71467.5260.9846.1110.75
194Peep KOPPEL194641.582244.7544.2940.3539.8738.64
195Sander ANNUS197341.30253.1250.13
196Einar LUUP196541.15358.9945.1441.12
197Ülo VAINURA194641.151149.3642.4339.1337.5937.23
198Tarmo LAHT196540.69251.4150.32
199Eerik PRIKS200140.671045.1144.3643.2037.0133.66
200Sergey SELEZNEV199040.40754.7150.7833.5932.5730.34
201Mihkel MäLTER194540.311741.8841.2740.1739.2039.04
202Markus SULG200140.181361.5640.9337.2232.9528.26
203Mart ELLER197240.12548.7144.3437.7737.4632.30
204Jaan TARMAK198540.09559.3653.4043.0924.7019.88
205Kalju VAIKJäRV195440.06842.4341.7841.4838.7435.86
206Andres LAAS196139.92153.23
207Sergei SHIROKOV197239.88153.17
208Andres KäVER197439.72850.2844.6142.7335.9824.99
209Toomas ELLERVEE196239.62347.6247.0045.20
210Vilnis VELKERIS195639.53547.6146.4140.0038.0525.56
211Toomas VOOLAID196639.511446.9139.3837.7837.7635.70
212Petri VääNäNEN197539.49152.66
213Kustu KüNNAPAS200139.461749.7842.5436.1835.9032.91
214Kalle NELK195039.351241.9441.7137.9637.7737.35
215Aleksandr PETUHHOV197439.16152.22
216Anders ÅKERMAN197338.95151.94
217Tõnu TäNAV196338.91351.8043.6641.87
218Kalju TOOMAS194738.811441.6341.2039.4535.9235.86
219Kristjan-Martin KIRJANEN199438.77450.9144.3142.8034.29
220Vello POST195838.76740.7840.5838.5637.7636.12
221Urmo LIBLIK198238.71151.62
222Sven-Erik REBANE199238.61249.7046.83
223Andy KARJUS196638.61451.5649.4136.4134.22
224Tiit RIISALO196738.50248.6447.60
225Tauno KURE195738.491044.3540.4538.3637.4331.88
226Rein HANSTEIN194938.481343.4837.8137.6537.5235.94
227Lauri LEPPIK196438.481343.9238.9938.5436.0334.91
228Kristjan LEIGER197038.24840.6639.5437.5537.5535.91
229Raiko MARRANDI200138.212051.4936.1835.9635.0632.34
230Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
231Priit TRUUSALU196337.63845.1545.0337.6831.2928.98
232Tauno TIIRATS199137.37149.82
233Jaak JAAGUS195637.36643.7541.3535.7833.8032.14
234Veljo VASK197437.20149.60
235Toomas TALUMAA197037.16744.4038.6938.0833.3131.33
236Pear POST196637.15250.7442.14
237Sergei SHVED196737.06944.0540.8136.5134.1429.80
238Indrek MAHLA197637.04647.6143.8635.7034.3823.63
239Sander LINNUS199137.00149.33
240Marko SüLD197836.91542.4639.3839.3832.2231.13
241Dag KIVILA196436.77149.03
242Raivo PANKER196536.741339.0838.4736.7635.0434.37
243Tanel KALM198436.66257.1334.52
244Indrek JENTSON196436.57842.3739.3937.4534.1629.50
245Martin Erik MARIPUU200236.541147.2741.7631.9831.1530.53
246Ilmars LIMBENS194836.51251.2340.04
247Georgiy MAVCHUN198836.48246.6544.54
248Raido KISS200036.421345.3239.5337.1130.8029.33
249Aare LIMBERG195336.32640.6639.5135.2235.0731.13
250Ahto KARU195536.291140.7236.9835.9134.3133.55
251Mattias RENNEL198736.29253.4537.28
252Rünno SULG197336.281244.4938.4236.9031.5330.06
253Raivo ERIK196835.97543.0137.8835.8135.2427.91
254Aimur RAUDSEPP195535.93739.8838.4637.6935.0928.52
255Kalev RUBERG195935.92741.2538.7436.8632.5730.19
256Mart JAKOBSON197235.90541.1438.7338.7235.3925.51
257Harry VEIDE195235.72346.6243.7235.73
258Jaak REIMAA195535.69646.3038.2535.0831.3827.43
259Lauri RUBERG198735.60747.2539.9233.8628.9728.00
260Andres HIIEMäE197635.50448.5641.0337.8730.32
261Marek ATONEN197735.35248.3440.03
262Taavi KALA198635.11259.4228.35
263Matti BETLEM196035.07946.2638.1533.6829.7027.56
264Margus TINNO197435.05146.74
265Priit NARUSK197734.98250.0237.44
266Tarmo KUUB197834.94351.6847.2524.39
267Allan ROOSIMäGI198534.941145.2341.4235.4126.3926.25
268Tarmo TARLAP197034.78349.1337.4836.15
269Rain LILLSOO197034.67243.6643.01
270Eero RUOKAMO195334.53347.2243.6231.02
271Lauri MALSROOS198634.41248.6237.40
272Martin SULTS199934.36738.8635.3335.2135.0427.37
273Jaak ROHTSALU196034.25453.4636.6433.3628.76
274Märt KIVILA198234.17145.56
275Kaupo OTS197934.10145.47
276Mattis JAAMA199234.07145.43
277Heikki KYYRöNEN194633.94535.9735.7434.7531.6531.61
278Timo KALJUR198533.80346.0141.4131.86
279Uku ROONI198933.60144.80
280Lasse KATAJA194633.58342.0740.7435.72
281Andrus RäMMANN196033.54344.0143.8230.55
282Kalvo KRIISK197933.54941.9141.4031.4828.1924.71
283Mart OSTRA196933.53349.7545.7322.87
284Neeme LOORITS196833.38253.8329.61
285Lembit NöPS195133.29739.8334.9331.6630.4829.56
286Tarmo RAIDMA196933.24144.32
287Pekka SAALASTI033.20144.26
288Riho MäNNI195133.19446.6842.7533.5924.51
289Enar NõMMISTE198733.16635.1733.7133.3432.2231.36
290Aldis LAPINS195133.16340.4440.3936.20
291Kristofer PäHKLEPA199933.061037.8432.8332.7331.1230.79
292Jaak KANNISTE196032.78143.71
293Kristjan KARABELNIK198132.70250.5031.26
294Martin LAASMAA198432.40943.5734.5433.1028.2622.52
295Maksim GUREJEV196332.31443.2635.7635.3829.18
296Erko JAKOBSON197932.29736.7535.2433.0130.3126.15
297Tõnu TAAL195432.22245.2835.26
298Veiko PAK196532.09240.7239.51
299Aare HUIK196931.99344.4139.9428.56
300Arvo LAANEMETS197231.95142.60
301Paul AUG195131.88248.4931.22
302Pent PAALBERG199531.80142.40
303Alo JäRVE197431.73142.31
304Aleksei KOMAROV197631.70643.6340.2330.6725.2218.74
305Ilmar KIRJANEN195031.651034.4232.1432.0229.8929.80
306Holger POST199631.53342.5034.4534.33
307Indrek SAAREPERA196831.35246.9531.42
308Tõnis JääDMAA200231.331438.3836.9734.0825.7721.43
309Rando MARRANDI199631.27242.2835.89
310Timo ASIKAINEN195831.09251.3926.34
311Peedo PIHLAMäGI195831.06240.2437.41
312Rain VELLERIND196531.00255.0222.48
313Rasmus KRUUSA200030.931142.1530.5327.7627.4926.72
314Tiit PLOOMPUU195130.901034.7833.2732.1328.7125.62
315Taavi PERV199630.81141.08
316Joonas OJA198830.81141.08
317Oliver IMMATO198630.80141.06
318Andres NöPS199630.58140.77
319Ago KäIS195330.55140.73
320Enn AEDNA194430.501033.7931.7430.6828.7627.52
321Eero MõTTUS197430.34437.3236.1531.3830.00
322Sulev KUIV195630.31140.41
323Tago TEETAMM197530.22246.0129.55
324Mihhail TAIVERE194030.161135.3631.3928.8827.9027.28
325Madis ORAS195030.14340.5540.5325.28
326Jüri MäRTMAA195929.91139.88
327Mati KIISLER200129.881334.3429.9229.0228.3227.81
328Endel REMMET193729.86834.0833.5728.8826.5626.20
329Emil EENSAAR200429.841834.6834.6534.6529.8415.38
330Märt MARIPUU198129.31238.6234.66
331Argo LOO196929.30239.8733.39
332Siim HELMOJA199929.28537.7633.2430.9822.9221.52
333Andres LAUBA197729.20336.1534.4132.51
334Dainis MäNNISTE200229.141040.3832.0629.3423.2920.62
335Siim TURBAN200129.051136.7528.2227.5626.5426.19
336Elmo PäRNA194429.031532.2831.3630.7626.5824.17
337Tanel VAINURA197928.87239.4032.78
338Joonas HALAPUU200028.871134.4132.1231.5123.5722.73
339Mihkel MAHLA200328.791433.8832.6831.6125.0920.70
340Jaan OLVET196928.78337.5234.9729.07
341August ALBERT196428.64138.19
342Indrek LILLSOO197328.60258.2813.21
343Margus JAANUS196228.53733.0929.8829.3926.4323.85
344Tanel SAUE197428.35347.6529.3023.12
345Tõnis HALDNA196528.35137.80
346Rein LANI195828.22137.63
347Jukka KARVONEN028.03343.3541.1714.41
348Riho ENNI198027.76243.2526.15
349Sander NAHKOR198827.72259.44 9.86
350Arvo AMBEL198327.71336.9735.6525.18
351Sulev TUUDE195527.59336.1234.3726.90
352Taivo TäHT196827.42239.1829.37
353Arti ALBERT198027.38241.8826.58
354Raul REILJAN199127.26136.34
355Peep OTSTAVEL197227.20338.1231.7626.13
356Henn ANTSON196027.20136.27
357Mikk TALI198827.11545.4730.6430.0526.39 3.02
358Karli LAMBOT197026.94240.4226.93
359Heino REBANE195426.82336.5833.4924.60
360Mati PILT195126.67241.2925.39
361Johannes TASA195026.58347.0331.5715.21
362Kalle LUUK195426.52135.36
363Toomas TIIVEL197426.37233.3232.61
364Ants TAMM194326.321427.6626.5526.3026.0125.08
365Siim ROMANOV199026.23134.97
366Leonid MALIKOV197926.20134.94
367Fedor PREDKO200126.16430.4729.7828.8727.15
368Märt KESKüLA197625.99733.5833.0731.6524.25 7.39
369Janar SAKS200225.901434.5927.2424.9324.3318.42
370Martin SIMPSON198725.85134.47
371Indrek KAROLIN197325.69444.0829.0228.1212.97
372Lauri Juhan LIIVAMäGI198125.66330.5830.1029.89
373Kai WILLADSEN195225.59235.8928.08
374Tõnu NURM194725.52134.03
375Oleg KOSHIK198525.451136.8427.7123.6119.7019.38
376Kalju TAMMEVESKI196325.41336.8228.2124.64
377Ardo PAJUR197425.17248.6114.31
378Marti RANNE196925.14236.2026.64
379Urmas LAEV196224.87335.6828.6723.44
380Jukka HONKASAARI024.84133.12
381Mati RANDOJA194924.79533.9132.2527.6718.9011.24
382Kristjan TäLL199524.78439.7937.0825.87 7.39
383Jaanus VILJAMAA196324.77633.5529.3627.8024.62 8.54
384Jüri KADAJA195324.74132.99
385Sulev KRAAM198024.67235.2526.42
386Mikk PõDRA198424.60236.4725.04
387Georg Caius KUTSAR199724.56333.7026.7226.26
388Nikolai KUHA194124.561527.9024.8324.7823.0022.28
389Eerik LOSSMANN196424.55435.0128.5626.7118.81
390Kalju TILK194124.471127.9025.1524.5923.3721.32
391Marko TEDER198524.43233.4927.58
392Tiit VAINURA197424.27132.36
393Martin MARGA198824.19337.0029.7918.60
394Kalmer KOOSAPOEG024.19439.9134.4620.0513.08
395Aigar PINDMAA195723.91439.3133.0828.86 5.01
396Samuel KOLSAR200323.841527.4826.8122.6321.7420.52
397Kristjan MAADE197323.81446.9222.8819.5416.50
398Jürgen JOONAS200323.81829.9229.8526.0619.0114.20
399Argo KAUGE196423.67237.4121.77
400Georg PAAL200123.36451.7431.4111.06 9.62
401Toomas TELGMA196523.29731.0929.2220.5119.1616.48
402Jasper AINJäRV199823.27833.3526.9126.2816.5713.24
403Markus Harald PAIS200022.92130.56
404Veikko TAMLAK196822.80130.40
405Henri SOOME199322.76231.1425.75
406Tõnis SAARNAK197722.75234.1422.74
407Andres VIIRA196722.70334.7028.9816.45
408Raido LAIDLA198622.57438.0137.7013.7410.86
409Silvar SAVOLAINEN197422.56642.4623.0922.2514.8010.20
410Kalmer KEEVEND195722.06531.1229.2126.1914.73 9.07
411Tarvi VIIK197422.05129.40
412Tõnu LOOG196022.03632.2527.4522.2316.8111.42
413Mattias MAIDLA200321.921727.6524.6524.0517.4915.77
414Raivo LEHT195321.80231.2523.25
415Renek LOORENS198221.69128.92
416Kristo SIRK199921.65530.8828.7423.0913.9111.63
417Jaan KOSTJUKOV198721.55128.73
418Ilmar MõISTLIK194421.43331.0925.2419.29
419Jaan AINELO195821.38128.51
420Kalev ÕUNSAAR194921.36236.4016.99
421Hans Mark VõSU199621.29128.38
422Sander TOMSON199921.26633.8723.7422.0013.9912.70
423Kaimo KääRMANN-LIIVE197521.22128.29
424Mattias BLEHNER199521.17444.5034.5411.64 3.42
425Madis HAUG196521.17736.2323.5920.1915.96 9.87
426Tõnu RAID193920.94533.3629.0922.1918.64 1.41
427Tiit OLJU195420.49533.9323.2421.7219.01 4.54
428Vahur VEEROJA198520.44127.25
429Rasmus SOTNIK199320.39434.7030.0125.04 0.88
430Enn KUUSIK194820.33127.11
431Ragnar KRANBERG200220.25440.6737.0712.08 0.18
432Toivo BIRK195720.18326.8023.1421.28
433Kalev KUKK195120.17126.90
434Rein KüTTIM193920.16733.3929.3526.63 5.73 5.70
435Lauri TEDER198020.05227.4522.67
436Arvo RAJA196119.99346.0515.31 9.18
437Margus LEHTME198219.93126.58
438Andrus VIILMA197819.93327.1322.9620.24
439Tauno MURAKAS198019.92327.6625.3617.28
440Tõnu KUUSIK195619.88331.0320.8918.25
441Mikk KALAMEES199319.61126.15
442Jan BIRNSTOCK197319.53126.04
443Jüri KõIV196419.52226.6622.15
444Arne KOLK195019.43327.1223.2018.25
445Michael RAER198319.42429.3529.0023.81 4.17
446Alexander KHALYAPIN196819.21125.61
447Juhan BACHMANN194318.95923.6621.7017.5917.5314.29
448Raido VIKS198618.92323.5522.7820.44
449Vjatšeslav SAFONOV200218.90125.20
450Viljar VAINOLA197518.84823.6419.2218.6816.7115.93
451Juha ERONEN018.73124.97
452Alo VAHTRE199918.63333.6820.2511.84
453Aivar JõGIAAS196918.60124.80
454Jaan MILJAN194718.57432.3123.9914.7311.49
455Martin AADLI199918.46124.61
456Daniel VASSER198318.41124.54
457Tiit KOPPEL194418.212318.9218.3518.1717.9917.62
458August JAKOBSON200618.151829.8125.6714.5310.4710.29
459Hans KOPPEL199518.14240.62 4.73
460Jüri JOONAS199217.67123.56
461Rudolf MüRK194217.63328.1425.65 8.44
462Jarmo KAASIKU199917.47333.7922.89 4.97
463Jüri TäHEMAA194417.11823.6517.2914.9514.9014.76
464Mati SARAP198717.07222.1520.53
465Mati TõNUS194117.061023.3218.6616.5013.5213.28
466Paul POOPUU195816.94225.8216.54
467Hanno-Laur KUNNUS200116.78930.8719.1713.0710.7910.01
468Keijo RANTALA016.56122.08
469Raiko JOOL200116.52423.2618.7316.0715.36
470Anatoli MäNNI194916.40121.87
471Tõnu KARP195716.33121.77
472Esko VANAHUNT199916.29221.6119.12
473Neeme KALDA198316.26326.5319.4011.46
474Martti KULDMA197116.10321.1719.5516.09
475Andres VESILIND197715.77830.2914.5713.3312.73 7.91
476Toomas NAELAPää195015.74921.3115.9415.6913.9811.76
477Olavi HEINONEN015.67120.90
478Jaan ORAV194015.52323.0821.6510.04
479Agu KOPPA194715.511324.4716.6813.4111.5211.49
480Koit KOLSAR197715.39427.2919.4017.53 4.18
481Jürmo ROOMA200015.31326.0523.28 4.69
482Gert SAAMANN196814.97433.5016.29 9.70 7.06
483Ülo TUUR194514.92119.90
484Taimo LIPP197414.87119.83
485Martin MURAKAS198914.87327.0422.69 2.76
486Peeter VIIK194914.82119.76
487Taavi-Kalle KIISLER199314.66318.2318.1515.37
488Heiki RAMMUL194814.55723.6714.3912.2211.4411.04
489Tarmo MAASING196314.52119.36
490Hillar NIKKARI196314.36119.15
491Aivar SARAP196914.22118.96
492Joe LEPP196714.16118.88
493Oskar RAUDNE200214.13616.7016.2013.8612.3011.58
494Jaan TOHUS196113.85217.8116.82
495Rain VAIKMäE198913.82118.42
496Ossi PRIKS200513.81620.6220.6010.19 8.84 8.79
497Kalle OJASOO195813.74118.32
498Heino PEETERSON193713.71526.4417.9013.76 8.67 1.76
499Heiki Rein KIISLER199513.70219.3314.93
500Olavi MäTIK197413.68221.9412.26
501Rein KIISLER194113.68118.24
502Ülar MARK196813.48524.4221.9714.21 4.91 1.87
503Olle Ilmar JAAMA200413.47423.3414.5813.73 8.20
504Mattias VõSUPäRG200313.29422.7416.6811.87 7.79
505Silver REBENITS197813.15117.54
506Mati KARP195213.12217.0215.78
507Ulf ALENIUS013.00117.33
508Karmo TISLER200012.931424.2913.8812.92 8.27 5.27
509Jaan OLLINO194412.91420.9317.8111.32 7.32
510Siim LANNES197812.91117.21
511Rain KAUGE199412.88117.18
512Martin PETTAI198312.83716.0915.3615.1010.60 6.98
513Tanel HEINSOO012.76229.70 2.21
514Hendri PARROL199112.74324.6613.48 6.82
515Marvin SCHöNITZ199912.72116.96
516Avo VEERMäE195012.40116.54
517Kasper KEERBERG200112.34220.3010.54
518Vello KROHN194012.26423.7719.16 9.19 2.36
519Esa TARKIAINEN194512.26416.4816.3511.79 9.86
520Ats VIRUMäE194612.23332.61 5.79 4.77
521Sergei MUI?NIEKS197811.94218.9510.91
522Olev PIIRISILD200411.681114.5213.3011.43 9.79 9.36
523Otto BALCK200311.51413.5813.5813.3510.64
524Timmo TOHUS199911.42115.23
525Kari HOVI194911.25115.00
526Karmo KüBARSEPP199011.21114.94
527Lembit VASSIL194110.85314.5312.9610.79
528Heiki SAVITSCH197210.82114.43
529Ragnar ILP197910.79318.0013.35 6.73
530Lev MIGDALSKI193910.73319.6617.50 0.71
531Mart SOOBERG197810.70315.3713.56 8.82
532Joosep SEDMAN198710.66215.7910.85
533Tarvo JõESTE197010.39113.86
534Enno LELUMEES193910.31515.9513.6311.22 7.77 2.97
535Andri KEPLER200410.181712.2410.7010.35 8.91 8.72
536Tõnu LAUTER196610.18223.47 1.97
537Ott-Kaarel KALM199110.16113.55
538Heikki SUSIMAA195610.12113.50
539Martin ILVES1942 9.85216.14 8.49
540Artur SOO2003 9.69620.7411.30 8.58 4.91 2.91
541Georg SOOBERG1941 9.64219.94 4.17
542Rauno PAHAPILL2000 9.55424.78 8.93 8.68 0.07
543Rein TOOMAS1961 9.52213.6610.13
544Marek PRITSIK1987 9.42112.56
545Karel KURAGIN2001 9.38623.4010.37 9.12 2.90 1.12
546Mati KALLEMETS1947 9.36112.48
547Chris Marcus KRAHV2005 9.331311.55 9.03 9.03 9.03 7.99
548Annes NAAN1959 9.18414.2711.2310.30 4.99
549Mihkel LIIVAGO2003 9.161211.2110.40 9.53 8.56 6.12
550Kalev BOGDANOV1956 9.161022.72 7.94 6.88 4.75 3.49
551Tõnis TOOM1998 9.13112.18
552Rainer KRAVETS2000 9.06112.08
553Heino MARDISTE1936 9.02112.02
554Väino KUNDLA1954 8.86216.43 5.73
555Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
556Jakob VESKE2003 8.70715.40 9.80 7.44 6.68 4.19
557Priit LAOS1979 8.57212.68 8.75
558Dmitri BUTKOVSKI2001 8.51111.35
559Pjotr AKSJONOV1948 8.40415.8714.00 7.27 0.20
560Urmas HEINSOO1956 8.39220.05 0.92
561Timo KUDRE2005 8.3511 9.66 9.36 8.43 7.55 6.74
562Arne KIVISTIK1933 8.29111.05
563Herkki SUURMAN1965 7.90313.1312.86 1.90
564Ralf KIVIL2005 7.774 9.45 8.95 8.71 7.41
565Andres SAETALU1963 7.75214.80 4.58
566Mart VENDELIN1944 7.74212.68 6.68
567Rain AUS1992 7.73110.30
568Ando VIISPERT1976 7.66326.56 0.30 0.18
569Mehis UDAM2004 7.66210.90 8.25
570Mario SAARE1984 7.63110.17
571Hendrik VIJA2002 7.61315.21 6.28 5.38
572Priit TRANSTOK1986 7.56110.08
573Jörn AADNEVIK1975 7.55311.68 9.04 5.92
574Aleksandr GNIDENKO1961 7.431 9.91
575Otto Toomas KIBENA2001 7.411310.02 7.46 6.86 6.56 6.15
576Indrek ROASTO1980 7.301 9.74
577Andres PALK1965 7.251 9.67
578Neeme MALVA1955 7.181 9.57
579Mihkel ABRAM2003 7.147 9.60 7.19 6.49 6.49 5.95
580Raiko LEITEN2001 7.101 9.46
581Daniel SIBUL2004 7.0610 8.31 7.82 7.29 6.49 5.40
582Kaarel TAMPUU2003 6.987 9.54 9.50 6.86 5.48 3.53
583Ragnar LEIMANN1981 6.971 9.29
584Kaspar KAROLIN2005 6.9413 7.60 7.16 7.03 6.51 6.38
585Reio ROSIN2003 6.621 8.82
586Kristo OJA1996 6.493 8.93 8.79 5.19
587Renno MERENäKK2005 6.432 8.15 7.93
588Jan AAS1974 6.431 8.57
589Toomas KOPPEL1953 6.351 8.47
590Heldur VäLJAMäE1948 6.28212.09 3.61
591Ilmar KASK1936 6.261 8.35
592Askar NEUMANN2001 6.26310.71 9.61 1.77
593Bert Joosep PANKER2006 6.238 8.08 7.68 6.38 5.14 3.86
594Heini KOPPEL1947 6.202 8.26 7.24
595Jaan KORROL1970 5.691 7.59
596Nansen PALO2005 5.681 7.57
597Jevgeni SHEJANOV1973 5.651 7.53
598Siim ROHT2005 5.625 7.85 7.80 6.81 5.40 0.23
599Jüri PüSSIM1942 5.452 7.57 6.06
600Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
601Rasmus SAARE2005 5.3114 6.09 5.98 5.31 5.02 4.16
602Robert SANDER2005 5.234 8.11 5.68 5.05 4.39
603Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
604Madis LEPIKSAAR1989 5.151 6.87
605Ranno KANNEL2005 5.073 7.51 5.52 4.87
606Ekke Tõnn RüTMAN2003 4.942 8.00 4.36
607Kaspar JOALA2003 4.596 5.36 4.85 4.67 4.25 3.83
608Krister KASEMAA1999 4.50210.17 1.07
609Ivo MURU1964 4.401 5.87
610Teivo TõEMETS1985 4.271 5.69
611Vladimir VARI1947 4.211 5.62
612Marlon VIRVE2003 4.209 5.07 4.97 4.03 3.76 3.18
613Siim TüRK1993 4.141 5.52
614Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
615Valter PLOOM1941 3.911 5.21
616Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
617Vladislav MOISSEJEV2002 3.79412.51 2.73 0.92 0.69
618Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
619Agu LIPPING1943 3.61310.80 1.08 0.86
620Paul Theodor ZUPPING2003 3.573 9.50 2.72 0.38
621Mati POOM1944 3.533 9.26 2.34 0.85
622Jaanus-Janari KOGERMAN1980 3.531 4.70
623Lauri LUIGE1986 3.501 4.67
624Mart ULM1984 3.481 4.64
625Laur-Rogert SULG2006 3.479 4.87 3.99 3.19 2.72 2.60
626Aleksander TALI1992 3.441 4.58
627Mihkel ESNAR2006 3.423 5.50 3.82 2.74
628Kerten MATTO2002 3.409 4.44 4.21 3.82 2.32 2.22
629Markus KALJUR2006 3.365 7.28 3.12 2.30 2.30 1.78
630Aron KONKS2004 3.341 4.46
631Kerdo MäNNILAAN2003 3.34411.49 3.17 0.18 0.01
632Saimon TAMMISTE2004 3.262 7.27 0.87
633Mihkel TALI2006 3.177 5.89 4.81 2.64 1.26 1.25
634Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
635Maik LINT1983 3.111 4.15
636Jakob KOPPEL2006 3.068 3.98 3.82 3.50 3.01 0.98
637Madis TOOMING1995 2.981 3.98
638Hendrik BLEIVE2005 2.872 6.48 0.70
639Janek JõGIS1971 2.861 3.82
640Riho KILP1941 2.823 3.78 3.44 2.75
641Toivo MURAKAS1985 2.771 3.69
642Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
643Andreas KEPP2003 2.673 4.68 2.88 1.86
644Raiden METSA2004 2.653 8.17 0.66 0.54
645Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.569 4.16 3.21 1.96 1.86 1.59
646Otto PLUUM2006 2.285 4.51 3.53 1.77 1.44 0.13
647Laur LAANETU2006 2.232 4.26 1.32
648Martin TõRRA1941 2.001 2.67
649Ivo TAMM1978 1.993 6.07 0.74 0.23
650Eric VOOLAID2003 1.955 6.18 1.42 1.15 0.97 0.03
651Laur Joonas JäRVPõLD2004 1.943 4.07 2.39 0.38
652Anton ROOLAID1977 1.935 4.92 3.62 0.90 0.12 0.08
653Maanus UDAM2006 1.882 3.13 1.57
654Oliver TENNISBERG2003 1.802 2.87 1.64
655Uku VIISPERT2004 1.744 4.02 1.89 1.80 0.02
656Robert PIHU2002 1.712 2.67 1.61
657Jan-Erik KäRNER2006 1.691 2.25
658Rainer KEPP2005 1.611 2.15
659Priit PAABO1982 1.521 2.02
660Karl Jakop PINTMANN2003 1.506 3.75 1.20 1.02 0.82 0.70
661Jakob Kaur KELDER2004 1.441 1.92
662Kristjan-Erik KAHU2004 1.393 3.66 0.87 0.37
663Mathias LOONA2004 1.373 2.77 1.71 0.37
664Filipp PETUHHOV2002 1.341 1.79
665Markus ZIMMERMANN2006 1.325 3.34 2.30 0.89 0.04 0.03
666Hugo Enrico PABOR2005 1.242 1.91 1.18
667Ivo TAMLA1960 1.212 2.95 0.07
668Sven-Andres NIGLAS2004 1.105 4.16 0.88 0.28 0.15 0.01
669Kaarel KOITMETS1936 1.063 3.00 0.70 0.03
670Villem PIIRIMäE2008 1.041 1.39
671Raiko ALLIKSAAR2006 1.021 1.36
672Paul Pärtel VELLERIND2004 0.971 1.29
673Toomas MATTUS2005 0.932 1.91 0.41
674Alarich PAAS2005 0.873 1.48 1.30 0.30
675Joosep LAAGEMANN2004 0.862 2.05 0.11
676Märt SAEGA2006 0.861 1.15
677Riko MäESAAR2003 0.832 1.81 0.26
678Joosep AINJäRV2002 0.803 1.54 0.88 0.41
679Mairo TOHUS2003 0.791 1.05
680Kaspar AADLI2004 0.773 1.24 0.76 0.72
681Genri-Roland STEPANJUGA2003 0.561 0.75
682Martin TAMPUU1999 0.491 0.66
683Heino HEINLOO1931 0.491 0.66
684Erik Marten ZERNANT2009 0.461 0.61
685Kennet KEERBERG2007 0.411 0.54
686Juhan SEDMAN1958 0.401 0.53
687Paul PIIRIMäE2006 0.382 0.62 0.33
688Otto Georg KIKERPILL2005 0.322 0.60 0.21
689Kevin Markus KORROL2004 0.282 0.46 0.25
690Feliks KIPPER1931 0.252 0.39 0.23
691Roland JOHANSON2007 0.231 0.31
692Kevin KASAK2006 0.235 0.45 0.33 0.18 0.16 0.04
693Maarius KOTSULIM2006 0.143 0.39 0.08 0.01
694Nikita OSTRETSOV2005 0.131 0.17
695David VALLNER1976 0.061 0.08
696Aigar KALLAS1973 0.061 0.08
697Sergei LOPUHHIN1979 0.031 0.04
698Reigo KEEM2007 0.011 0.02
699Sergei ANDRUSHKO2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 107.48
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind