Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988118.299119.53119.11118.66118.45115.69
2Kenny KIVIKAS1991111.7515114.17112.03111.50110.67110.38
3Lauri SILD1990110.639118.12113.11108.72108.38104.82
4Kristo HEINMANN1989102.5215105.98104.78103.93101.6496.29
5Sander VAHER198596.7113105.6196.8794.7094.5191.87
6Sergei RJABõSHKIN199286.131194.9792.0982.1880.7280.68
7Andreas KRAAS197883.361887.6087.2982.0781.1478.71
8Ats SõNAJALG199083.272091.4490.1680.3177.7176.71
9Raido MITT199177.832106.7387.84
10Uku-Laur TALI199277.361985.8579.3175.0374.4472.16
11Olle KäRNER197776.701192.1274.5272.6772.6471.53
12Jaagup TRUUSALU198875.38988.0877.1371.0970.5270.08
13Kaur KASE198774.801684.1276.2272.9571.7668.96
14Peeter PIHL198474.39491.9385.3581.0072.33
15Andres SAETALU199574.00883.9480.2173.4766.4066.00
16Tõnis LAUGESAAR199472.83588.5376.5372.2766.6960.12
17Rain EENSAAR197471.331081.4772.7668.3567.0567.03
18Reimo LIIV199470.961381.3772.8268.6167.9064.11
19Marek NõMM197970.47386.8785.3876.48
20Reigo TEERVALT199470.021176.3973.5967.7267.2265.18
21Oliver KüTT199869.881677.2471.1067.2866.9566.84
22Tanel PAPP199569.381674.3671.1068.5467.4665.42
23Armo HIIE196868.911072.4670.9467.8266.7966.52
24Markus PUUSEPP198668.75390.5179.4572.68
25Lauri PäHN199868.721670.5369.1469.0667.9866.91
26Randy KORB197167.931071.0468.7068.4165.8265.70
27Marek KARM199067.89673.5967.6766.4666.0965.64
28Alar ABRAM197266.641669.2367.2366.0065.7964.93
29Siim KLAIS198666.261271.3870.9066.7363.9658.35
30Tiit TALI196065.062470.0366.1365.6563.1060.40
31Ain FJODOROV197264.971868.7366.8465.0862.7361.46
32Kaarel VESILIND200064.781567.2365.3165.1263.2862.97
33Kaarel Hendrik ZERNANT199864.611471.9163.3862.9062.6762.19
34Karel-Sander KLJUZIN199963.99875.5764.5661.0460.1258.68
35Juho WESTERLUND198963.89185.18
36Alar KUME199063.561966.0863.8262.9762.8462.11
37Priit PääSLANE196763.431465.6565.4365.1461.3759.55
38Andrei NIKITIN196862.90867.2162.9862.7961.4560.05
39Paavo RõIGAS196962.711070.3668.8558.4058.2357.69
40Ilmar UDAM197361.982465.1961.9861.6061.5359.62
41Maido KALJUR196061.911767.0164.6760.9558.6958.24
42Andres RõõM199961.721571.3160.9259.6259.0857.66
43Raivo REIMAN196961.541068.1663.2060.1758.6957.48
44Kiur Erik EENSAAR199961.191863.5763.5061.8861.6055.41
45Timmo TAMMEMäE198460.91377.7576.9960.23
46Kaupo JäRVE197460.652762.7562.2261.4658.8258.02
47Mati KORROL197360.412862.2660.8660.5959.6758.68
48Kaido NURJA196960.051061.4060.4159.8459.5159.07
49Hannes POOLAMETS199460.01679.1758.3058.0053.3751.22
50Andreas AADLI199659.97867.0964.8159.8957.5150.56
51Tarvo AVASTE196959.83664.3963.1362.1455.5753.91
52Jaan TARMAK198559.52564.1861.3160.5358.7052.88
53Raivo LAANEMETS196859.37965.8162.9959.0754.7154.29
54Meelis ZIMMERMANN196859.221063.2162.7557.7657.7154.69
55Danilo PIHT197259.202164.7159.4857.5557.4156.86
56Ott RAKKASELG197959.05766.3063.9960.9953.3050.67
57Sander MIRME198158.97965.8261.3757.1156.2254.35
58Kaarel KALLAS198258.911663.1462.0157.0756.7555.57
59Antti ROOSE196458.792860.5459.2558.2558.1357.79
60Mati MäGI197858.772362.7458.4057.8557.7857.09
61Tanel KANNEL197358.731161.1959.4759.0657.8356.11
62Mart KOPPEL196958.732160.9959.6159.5456.8156.70
63Tiit TäHNAS198058.43570.0857.7357.2654.8952.18
64Kaljo JULGE195758.412561.8860.0257.3356.6556.17
65Rain JAAKSOO198358.142460.4758.6157.5757.0656.97
66Dag AINSOO197758.04663.1359.9057.6355.0154.53
67Meelis MERENäKK197457.631565.3256.6356.0655.5454.58
68Lauri BEILMANN197657.611565.1256.1055.7755.6255.46
69Andres TALVER196057.511159.9258.8156.7356.4955.62
70Hando ALLMANN200157.312259.7259.2557.6855.0154.90
71Meelis MäLTER197557.181560.4859.2957.0454.8754.20
72Margus MARRANDI197357.031161.9861.1757.6152.6151.78
73Toomas MARRANDI197956.83664.2659.1957.4153.3849.92
74Silver EENSAAR197856.62381.0968.2150.55
75Tarmo KLAAR197456.462959.2958.5356.7655.1752.53
76Tiit POOPUU198155.83559.0457.3055.9853.6553.17
77Alex TREIER200055.811461.0659.4555.2153.2150.11
78Vladimir SAVINOV196455.791064.1054.7353.8153.5352.78
79Mart KüLVIK196055.771258.5357.3555.1854.0953.68
80Lauri MALSROOS198655.73380.5978.7037.40
81Inno LING196555.671262.1356.8354.3953.1851.83
82Raivo PELLJA196455.641465.1762.0753.1350.1747.68
83Taivo TALI196655.521963.3557.2855.4451.5450.01
84Enn JAAMA196955.52857.0957.0555.6053.9553.91
85Rimmo RõõM199655.44569.6461.0054.9052.8038.86
86Martin AUNIN197155.421657.7956.3354.8254.2753.91
87Rein ZAITSEV196955.201258.6055.8554.5754.1052.90
88Priit RANDMAN198955.19478.4468.0853.1745.58
89Lauri TAMMEMäE198855.14366.2565.6162.75
90Mati TIIT197155.04567.7056.8154.3653.6642.65
91Jaanus REHA195954.962057.0255.3855.3354.0653.00
92Taivo TIMMUSK198354.961059.5156.8554.1452.4451.84
93Erkki AADLI197454.80368.5364.3260.55
94Margus KLEMENTSOV197254.791258.7156.8453.1552.8452.41
95Mati PREITOF196054.702159.9553.9653.5153.5052.56
96Erki KRIKS197654.641464.1756.1853.8950.0048.97
97Raul KUDRE197054.61466.5466.3056.8553.01
98Urmas SULAOJA196354.361758.4858.1153.1651.1650.89
99Sander PRITSIK200154.162157.7656.6153.2252.4650.74
100Andres LAAS196154.10758.7655.4953.2351.8951.15
101Martin KAUP197554.101761.8554.3953.6750.5949.98
102Kevin HALLOP199753.80864.4957.4952.2547.5447.24
103Daniel VASSER198353.62960.0454.2953.4751.9948.33
104Johannes EHALA198653.481155.2554.6854.2951.6751.49
105Allar PADARI196853.211259.5754.8651.3050.8049.53
106Raul LAAS195953.182757.1755.1253.3151.5048.81
107Rein ROONI195753.092856.9652.7552.4052.4050.92
108Lauri OLLI197253.071657.3055.1654.2349.9048.77
109Mairo KIRSS198053.071059.8653.7952.4949.9049.30
110Eduard PUKKONEN196053.021455.5554.0952.5451.9650.95
111Neeme LOORITS196852.74855.5353.8352.3351.5750.42
112Vallo VAHER197652.721556.4056.0251.4250.2149.57
113Alar VIITMAA197052.05362.2961.5559.87
114Erik AIBAST197351.96366.7858.3158.30
115Mehis MURU198951.81369.2563.9649.66
116Heiti HALLIKMA197051.46466.6855.3955.1351.51
117Priit ÖVERUS196651.43856.9851.9750.1049.7848.33
118Aleksander KEPLER200150.912657.4851.3149.2648.6747.84
119Raul KANGUR197050.721057.8351.5450.9446.6646.65
120Kristjan KARABELNIK198150.67463.1261.3657.3643.34
121Rene POST199250.62167.50
122Ülo VIRU196450.561362.2551.7347.8247.2343.79
123Rainer KRAVETS200050.26264.0061.64
124Kustu KüNNAPAS200150.192452.6752.4549.7848.5147.56
125Tago TEETAMM197550.16762.6752.9947.7545.4741.94
126Tarmo TOLM197949.64457.7954.6854.5353.62
127Arvo KIVIKAS195049.531855.4449.8849.8647.2145.28
128Aleksander PRITSIK196249.401455.5651.7547.1446.6045.93
129Jonatan KARJUS199149.33371.6353.7848.68
130Tanel MõTTUS198549.04264.1158.50
131Tõnis KRUUSMAA197749.03363.3258.8450.88
132Rein UNT194948.901950.9848.6548.4748.4547.97
133Marko KüLAOTS197848.891454.7848.1347.9147.2346.39
134Mihkel NAHKUR195948.85951.8549.1848.1947.9347.12
135Raiko MARRANDI200148.652856.2750.5347.8346.6841.94
136Heno IVANOV197648.481052.3449.5048.7046.8744.99
137Kristo SIRK199948.421057.8248.5348.3444.5042.92
138Taavi TATSI197848.36761.5652.4350.8139.1437.84
139Lauri LAHTMäE196848.10463.3052.3449.3848.76
140Mart OSTRA196948.001151.2247.7647.1047.0346.89
141Vladislav PAHHOMENKOV197147.802451.2349.9546.8146.1144.92
142Arthur RAICHMANN197247.80852.6749.6248.9343.9643.84
143Kristjan TäLL199547.55950.6250.2849.5143.9543.40
144Janek KäHR198347.471253.7851.5347.7145.3338.99
145Väino ELLAMIK197147.26652.3750.3547.2043.9142.47
146Peeter VõRK196547.22162.96
147Jüri MERIRAND195547.112751.8348.2946.9144.8243.71
148Ragnar KRUUSLA198547.00755.2249.1744.9743.6641.98
149Martin VILISMäE198946.89162.52
150Kristaps GRINBERGS198646.73357.6255.7951.53
151Martin SIMPSON198746.68282.2334.47
152Sander ANNUS197346.46652.0651.1646.3644.9437.79
153Sixten SILD196446.43949.9947.4946.0945.4043.19
154Sven REA196946.38952.0650.4248.2141.8039.42
155Arne SAMMEL195546.111246.8246.5646.1645.5945.43
156Jüri ROKKO195345.943550.1049.8046.2342.0641.49
157Toivo SAUE194845.89750.4148.9048.6841.4939.97
158Rein KRIKS195145.801146.9446.0145.8145.2145.03
159Lauri RUBERG198745.74947.6247.1147.0045.1141.88
160Andres VIIRA196745.41755.9150.3349.0140.7331.09
161Martin Erik MARIPUU200245.252256.0351.5447.2736.6034.80
162Jaak ROHTSALU196045.23948.3547.6547.4841.3441.32
163Tarmo SIIMSAARE198145.17160.23
164Ragnar ROOBA200245.151152.4350.0641.6740.7940.79
165Petri VääNäNEN197545.11264.4448.34
166Tiit TATTER194845.01848.6946.3544.1043.2042.72
167Andres LAUBA197745.00356.9551.3250.56
168Andre NõMM197444.99159.99
169Toomas MAST196444.97459.1752.9543.9943.77
170Tarmo KUUB197844.63663.4647.2543.6140.6328.22
171Heini TAMMIK195344.353146.2244.6444.5843.1843.14
172Alar ALAJAAN197944.192649.4846.8845.4141.8537.35
173Matti BETLEM196043.941348.7245.4244.1642.7238.67
174Tõnu TäNAV196343.65357.2751.8045.00
175Mattis ALLIKSOO197943.60553.3449.8347.3933.9033.53
176Tõnu SIKKAL195543.401045.3444.4144.0642.5840.61
177Rain VELLERIND196543.34956.0142.8641.2839.4537.08
178Tauno MURAKAS198043.29757.9751.2936.9336.1934.09
179Andrus RäMMANN196043.27848.8943.7841.7841.1640.74
180Taimar VäLJATAGA197843.26254.2753.89
181Raido KISS200043.031049.3448.2246.3639.0632.19
182Kuno ROOBA197242.96451.1949.6947.1342.93
183Mairolt KAKKO196842.75753.9253.6837.0734.8334.23
184Kaido HALLIK197342.72156.96
185Janek PIIRISILD199642.71156.95
186Riho MäNNI195142.661149.6642.7242.2940.4838.15
187Veiko VINKEL199642.38355.7654.9638.86
188Erko JAKOBSON197942.241351.4042.3241.2338.6837.59
189Rasmus KRUUSA200042.23950.6846.4244.9037.6031.54
190Eerik PRIKS200142.18546.1945.1144.3643.2032.04
191Mattias RENNEL198742.15262.7942.58
192Koit PAASMA195042.131244.3243.7541.9340.3540.28
193Johan ALENIUS196742.10553.5448.5146.9539.8121.71
194Indrek MAHLA197642.05847.3646.5243.8639.0433.48
195Dmitri SHVED197041.55259.9643.92
196Martti PARVE196141.39258.5944.89
197Sven ORAS198941.34552.4852.0547.2533.5721.37
198Tiit RIISALO196741.31854.9543.8342.7138.5726.51
199Jörgen LIISTER199041.14154.86
200Oskar RAUDNE200241.12154.82
201Johannes TASA195041.07746.1043.4940.8537.8037.11
202Peep OTSTAVEL197241.04355.9350.8538.08
203Emil EENSAAR200440.892257.6145.3634.6534.6532.20
204Märten Henrik PAIS199840.88154.51
205Kai SAKSMAN195040.86648.0547.7140.7538.0829.71
206Urmas TAMMEMäE196040.85751.9343.2037.6735.7535.68
207Udo LüüS195540.742145.4341.3040.9139.9836.10
208Joonas HALAPUU200040.622045.3344.3642.3137.3733.73
209Kalev RUBERG195940.581649.1241.2540.9936.0335.53
210Lauri LEPPIK196440.581544.5341.1439.5239.1538.54
211Rein HANSTEIN194940.542341.4541.3540.2640.1039.52
212Artur RAUK198640.49355.6951.1836.03
213Peep KOPPEL194640.453844.9542.2039.2538.4337.43
214Egon MõEK197440.30153.74
215Olavi LOO197140.10354.9954.3332.20
216Tarvo KLAASIMäE198140.01153.35
217Sergei SHVED196739.97650.3541.2237.6336.5134.14
218Martin MURAKAS198939.96469.1740.9734.9032.54
219Raivo ERIK196839.89459.8947.3239.0531.04
220Tarmo RAIDMA196939.87944.2740.4039.3238.1837.20
221Kai WILLADSEN195239.78545.4042.9037.6737.0635.89
222Indrek VIIKMAA197139.651243.1642.2340.7137.1435.02
223Mihkel MäLTER194539.642542.7341.2738.3238.2137.69
224Janek ORRO197339.59152.79
225Allan ROOSIMäGI198539.571045.2341.4238.6036.7435.86
226Markus SULG200139.56848.5646.4737.2234.9030.67
227Rafael GORDON194639.541243.2640.7239.6337.2736.80
228Tiit TOOMAS198939.43152.57
229Raul OLESK196039.42643.1141.2638.6837.3636.71
230Urmo LIBLIK198239.42251.6846.86
231Sander NAHKOR198839.33948.3948.2234.0833.3332.63
232Ülo VAINURA194639.322041.7840.3239.6337.8637.03
233Sulev KRAAM198039.12152.16
234Kalle NELK195038.922043.2641.6937.7736.2635.63
235Tõnu ILVES196338.87349.8947.2440.06
236Väino AUL194838.74849.4439.8737.3633.5633.49
237Allar KIVIL197638.69456.0454.8236.3224.78
238Anti PARIK195338.682041.3839.2938.7138.6635.36
239Aivar MEINDOK196238.63654.1141.5736.7532.6528.09
240Tarmo LAHT196538.56151.41
241Marek MäOMA198638.43256.5039.58
242Tõnu NURM194738.401240.1638.8538.2638.2636.45
243Villu SERV199938.25948.9442.6242.4332.0425.23
244Ilmar KIRJANEN195038.171247.8742.5839.5930.9129.89
245Lauri TARLAP197538.06845.9245.8941.8033.2023.51
246Ivo MILLER197738.021243.2242.5237.2834.2432.83
247Ando POST196037.76452.8848.9442.4523.56
248Sven-Erik REBANE199237.69549.7046.8339.8735.5216.53
249Tanel ESTA197737.60541.0140.7640.4634.8130.97
250Toomas VOOLAID196637.491446.9141.3935.5034.2529.38
251Alar ASSOR198537.47248.0845.60
252Raido LAIDLA198637.35858.8747.0138.0124.1018.76
253Kirill KLENSKI197837.28149.71
254Ragnar KRANBERG200237.132740.6738.4937.0735.1834.23
255Jürgen JOONAS200337.092044.7738.9335.5233.3032.92
256Oliver IMMATO198637.04149.39
257Tõnis HALDNA196536.99446.0645.1137.8035.44
258Mart JAKOBSON197236.96641.1138.7235.3935.1734.43
259Jaanus JõGIS197636.71348.0642.6238.89
260Marko SüLD197836.701239.3839.3838.5735.2030.95
261Raivo PANKER196536.561247.5046.1636.1428.2124.81
262Veiko HINTSOV196936.44445.8245.2840.7030.15
263Urmas LAEV196236.441042.8636.7935.2934.3632.88
264Vello POST195836.261040.5336.7036.2835.4732.32
265Mihkel MAHLA200336.222039.7537.7835.4334.2833.88
266Kalvo KRIISK197936.191140.7639.1038.5431.5930.97
267Marko TEDER198536.16550.6938.7438.6137.5315.24
268Aleksandr SHVED199236.16448.8746.7137.9527.16
269Pear POST196636.12551.5444.7237.2034.1412.98
270Andres KäVER197436.041440.3840.0635.9834.6429.14
271Raul HINDOV196835.97453.2147.2534.6824.72
272Heikki KYYRöNEN194635.79639.3539.0936.3735.1529.00
273Aimur RAUDSEPP195535.761039.1538.4637.6235.0928.47
274Indrek KAROLIN197335.69248.4140.82
275Samuel KOLSAR200335.622247.5941.1433.8228.0927.48
276Kalju TOOMAS194735.551241.2038.4137.0530.8630.22
277Leonid MALIKOV197935.50246.9041.86
278Andrus SIPSAKA196135.401240.4837.5737.4230.7730.75
279Lembit NöPS195135.381038.8835.7835.0134.9132.31
280Rain LILLSOO197035.36452.1747.2142.5815.21
281Einar LUUP196535.35253.8834.50
282Ott TOOMET197035.34545.3941.3737.6731.0421.23
283Tomi-Andre PIIRMETS199835.21562.6639.5639.5134.23 0.08
284Kevin JAASKA199935.20645.7839.0036.3332.8522.06
285Priit TALU197235.02650.5249.6625.5925.4823.83
286Kristofer PäHKLEPA199934.761138.9537.4934.4632.1330.79
287Arvo LAANEMETS197234.62243.9642.60
288Tiit PLOOMPUU195134.582136.0035.5234.7833.4633.16
289Aleksander TALI199234.48145.97
290Kristjan LEIGER197034.431037.4237.2636.5030.6430.34
291Tõnu ILLARU197134.27251.8033.88
292Mika ILOMäKI197134.20145.60
293Viktor KASSATKIN197134.08450.9044.5234.5921.46
294Silvar SAVOLAINEN197433.731341.0638.0533.4233.0323.09
295Tauno KURE195733.661435.5734.7933.5432.5431.88
296Uku ROONI198933.60144.80
297Margus JAANUS196233.221338.1335.5531.3531.2129.88
298Märt ROOSAARE198733.20449.3434.4633.5830.17
299Margus VENELAINE197033.17144.23
300Taavi KUHA198333.17243.2239.71
301Aivar LEHT197132.86248.2333.91
302Ülo TIMUSKA196132.77351.1838.6225.86
303Taavi TAMBUR032.63143.51
304Jürgen EINPAUL198332.38143.18
305Enar NõMMISTE198732.33637.8433.6030.5830.0429.57
306Jaan RöNKKö032.15451.8646.2229.0315.79
307Eero MõTTUS197431.85242.3037.32
308Meelis MäLBERG197031.82142.43
309Andres PAE197031.78245.2334.22
310Markus Rene PAE199731.78264.9714.47
311Kaspar PääRSON200231.74251.2928.07
312Magnar ALEV197231.67142.23
313Ragnar ILP197931.671241.4832.8529.5728.0326.41
314Ahti BLEIVE196731.62252.0027.06
315Sergey SELEZNEV199031.61544.0743.7327.0323.0520.15
316Eero RUOKAMO195331.53242.3036.52
317Jaan OLVET196931.47340.7337.1033.25
318Dag KIVILA196431.23141.64
319Arti ALBERT198030.92241.8835.43
320Kristjan-Martin KIRJANEN199430.74345.2234.0729.20
321Maksim GUREJEV196330.33341.6436.3029.10
322Kalmer KEEVEND195730.26939.2936.5729.2725.1421.02
323Kert LINDEBERG198030.25239.1836.44
324Siim TURBAN200130.24842.9434.8128.6325.1419.70
325Indrek ÜMARIK196530.24140.32
326Jaak KõIVA198230.11140.14
327Tõnis JääDMAA200230.10644.5036.9734.0826.28 8.68
328Heiki SAVITSCH197229.96645.0332.5430.1227.3614.76
329Siim VOLLMER198329.91139.88
330Jüri MäRTMAA195929.91139.88
331Jarmo KAASIKU199929.76558.0133.7929.1322.88 4.97
332Karlis MAGONS195029.74242.9931.36
333Paul AUG195129.61341.0332.2731.22
334Veikko TAMLAK196829.47534.1933.7531.3924.3123.71
335Erko ÕUNAPUU197429.44139.25
336Paul POOPUU195829.40342.4035.5325.82
337Ain NEMVALTS196829.38139.18
338Indrek LILLSOO197329.27445.8843.4527.5413.21
339Riho ENNI198029.20339.0038.6725.40
340Jaak JAAGUS195628.99435.6834.4632.4326.27
341Tammo ESTA197428.69241.2530.48
342August ALBERT196428.64138.19
343Ahto KARU195528.37733.8132.8626.0325.8523.29
344Andres ARUOTS199928.26452.1250.9613.43 9.07
345Rünno SULG197328.241632.9928.3727.0526.6726.11
346Mart ARU197428.18137.58
347Pekka SAALASTI028.07240.1330.05
348Rein KüTTIM193928.061535.7228.3727.6524.8323.72
349Kalev SIRGE027.87137.16
350Guntis ARNICANS196827.80137.07
351Juhan BACHMANN194327.662732.2627.7726.3926.1325.77
352Tanel KALM198427.66136.88
353Mihhail TAIVERE194027.631429.9228.6527.2827.1425.15
354Jaak REIMAA195527.42834.1630.2428.6322.9021.18
355Urmas HEINSOO195626.89135.85
356Aigar PINDMAA195726.87435.2632.8131.7519.61
357Valeri KURAGIN197326.62239.5027.05
358Jüri VANAVESKI196626.56135.41
359Ain PELLO196926.30234.3531.41
360Tõnu RAID193925.731229.0925.2724.8824.7024.70
361Andy KARJUS196625.64441.6834.2419.4618.56
362Oliver OJASOO198125.57134.09
363Kristjan LINNUS199325.39133.85
364Harry VEIDE195225.07133.43
365Michael RAER198325.07234.2528.42
366Andres SAAL199525.02238.5723.97
367Enn AEDNA194424.991627.4525.7624.7323.9223.09
368Viljar VAINOLA197524.951130.1527.3726.5421.4619.22
369Indrek JENTSON196424.60339.2532.2415.34
370Janar SAKS200224.581627.2426.8623.7423.3621.71
371Heino REBANE195424.58437.1131.0624.6016.48
372Artur SOO200324.532031.5724.6523.1022.5820.74
373Avo VEERMäE195024.50235.2925.97
374Dainis MäNNISTE200224.40537.5325.4324.7018.2616.06
375Pent PAALBERG199524.38231.8129.14
376Ardo PAJUR197424.32336.6534.8614.31
377Kaupo OTS197924.27132.36
378Taavi-Kalle KIISLER199324.08429.8428.9826.9421.27
379Elmo PäRNA194424.052325.5925.3425.0423.8220.45
380Lauri KUKK199724.05132.06
381Sulev KUIV195624.02440.4129.4621.6915.18
382Jüri KADAJA195323.96131.95
383Timo KALJUR198523.89131.86
384Tanel HEINSOO023.88436.1434.0229.66 6.31
385Andrei SEMENKOV197623.88335.2025.1523.92
386Tarmo VILLUM198023.85131.80
387Veiko PAK196523.84131.78
388Meelis LAURIMAA198323.82131.76
389Sander TOMSON199923.73131.64
390Ants TAMM194323.631725.1825.0124.2723.0920.59
391Rauno PAHAPILL200023.20937.4932.3321.2914.6210.29
392Martin MARGA198823.17130.89
393Mattias MAIDLA200323.022131.3324.6524.0517.7117.38
394Indrek SAAREPERA196822.96233.8623.53
395Toomas TALUMAA197022.87638.0832.9321.6618.07 3.61
396Agu KOPPA194722.823324.0623.3522.7922.1121.77
397Lasse KATAJA194622.82130.42
398Märt KESKüLA197622.81438.7531.6524.27 6.70
399Toomas TIIVEL197422.73229.5427.28
400Kalju TILK194122.591526.4624.1321.4821.2019.70
401Mati PILT195122.59230.6725.81
402Kaarel PIIRIMäE197922.53130.04
403Vjatseslav SAFONOV200222.251625.7922.8221.1920.8620.57
404Martin LAASMAA198422.19233.1922.29
405Lauri TEDER198022.10828.4127.7320.1419.1215.10
406Kalmer KOOSAPOEG022.05336.4820.9520.39
407Oleg KOSHIK198522.04826.5824.3820.0619.8219.38
408Endel REMMET193721.971528.4522.6121.9618.4918.34
409Armin VILMS198221.84337.1420.3319.60
410Mart SOOBERG197821.83328.0926.0322.92
411Eerik LOSSMANN196421.83229.7424.83
412Jürmo ROOMA200021.68128.91
413Vallo MäNNISTE198721.52128.69
414Alexander KHALYAPIN196821.35432.3825.6119.6317.27
415Jaan ORAV194021.251123.1722.1421.2319.8619.83
416Madis MOOR198821.22232.5220.54
417Valdis PUZANOV196421.18128.24
418Andres HIIEMäE197621.12238.4714.33
419Aleksandr PETUHHOV197421.08128.11
420Gert SAAMANN196821.05538.7933.4116.29 9.70 7.06
421Märt MARIPUU198121.00430.8829.6317.9214.89
422Mati KIISLER200120.97630.1828.5516.7916.4112.94
423Tanel SAUE197420.97229.3023.12
424Jasper ANIJäRV199820.93552.6417.9114.4314.37 5.32
425Herkki SUURMAN196520.91436.9134.9013.92 7.22
426Argo KAUGE196420.67229.9021.77
427Mehis UDAM200420.661532.6921.6120.6514.4913.88
428Priit TRANSTOK198620.63346.7216.0110.08
429Jakob VESKE200320.60923.9720.4520.3419.8418.42
430Kasper KEERBERG200120.51633.8632.6817.6810.54 7.81
431Aare LIMBERG195320.39328.1824.5419.24
432Avo EENSAAR194720.38629.9728.3615.0714.9113.60
433Marti RANNE196920.36238.7412.17
434Koit KOLSAR197720.18433.7226.5120.52 8.94
435Martin ILVES194220.15725.6122.4619.7318.8314.12
436Aleksei KOMAROV197620.15633.8024.7016.5114.6111.13
437Aare HUIK196920.10338.2818.0714.58
438Mati POOM194420.052422.8320.9419.5518.7118.20
439Jüri KõIV196420.00126.66
440Mati TõNUS194119.931024.4320.4319.9518.5016.32
441Kristjan KIVIPALU197319.66126.22
442Mikk KALAMEES199319.61126.15
443Olle Ilmar JAAMA200419.581121.2821.0920.3018.0617.17
444Tarmo PERTEL198319.52126.03
445Mati RANDOJA194919.48528.5326.8316.0113.4012.61
446Jaak KANNISTE196019.30125.74
447Arne KOLK195019.30424.7521.7420.4118.87
448Rainer RAMMUL197719.30331.8219.3516.94
449Aivar KRUUP198519.09125.46
450Lembit TALLI194919.03125.37
451Chris Marcus KRAHV200519.002321.9719.5818.6717.6017.18
452August JAKOBSON200618.972729.8119.3317.4414.9413.34
453Kalev KUKK195118.89626.5021.7216.4415.0714.72
454Mikk PõDRA198418.78125.04
455Olev PIIRISILD200418.70719.7019.5518.8418.3817.05
456Tarmo TARLAP197018.64335.3426.04 4.40
457Karmo KüBARSEPP199018.58429.7521.0816.8214.94
458Jan AAS197418.50226.1220.14
459Mati KALLEMETS194718.43330.1019.0715.87
460Tiit VAINURA197418.42124.56
461Vaabo ANNUS194218.341025.2918.6217.4115.2515.13
462Margus LEHTME198218.17336.5026.58 1.04
463Vladimir SIDOROV195917.92226.1218.68
464Rein TOOMAS196117.88240.16 4.55
465Mikk KELDER200117.84230.6113.98
466Hanno-Laur KUNNUS200117.67726.0319.1716.2113.8613.07
467Kalju TAMMEVESKI196317.64123.52
468Siim DüüNA199617.60123.47
469Karmo TISLER200017.491622.9619.7515.8615.3913.51
470Ossi PRIKS200517.451020.6219.8119.6315.4411.75
471Henn ANTSON196017.19231.6511.32
472Taimo NELLIS017.13122.84
473Georg PAAL200117.11520.5919.6719.2617.71 8.33
474Nikolai KUHA194116.94925.5019.7515.8413.64 9.98
475Nansen PALO200516.701920.4520.2716.5616.0310.20
476Silver REBENITS197816.70122.26
477Renno MERENäKK200516.661919.2218.4418.3813.9213.33
478Rudolf MüRK194216.63122.17
479Priit LEPMETS197116.58240.56 0.90
480Tõnu KUUSIK195616.53424.0423.8416.08 9.51
481Heiki SAVITSCH197216.31121.75
482Filipp PETUHHOV200216.29121.72
483Marek PRITSIK198716.28228.1312.56
484Tiit KOPPEL194415.991421.4520.3413.3513.2111.58
485Peeter KIRSS199015.92121.23
486Toomas KOPPEL195315.86121.14
487Vahur PAJOMäGI197415.62428.1218.2213.49 9.60
488Toomas TELGMA196515.50621.7916.5315.0612.0712.06
489Jaakko TEPPO015.40323.7518.8411.77
490Timo KUDRE200515.311420.7515.7014.4613.8011.82
491Aivar LIIVRAND196215.20120.26
492Alar RUUTOPõLD015.14120.19
493Margus ESNAR196315.11120.15
494Mikk TALI198815.02232.51 5.05
495Heiki RAMMUL194814.90819.2616.2115.2912.3311.39
496Jaanus VILJAMAA196314.86326.9914.7010.77
497Peep EOMOIS195514.83119.77
498Fred VIIDUL197614.77119.70
499Martin PETTAI198314.771019.1816.0915.7514.33 8.51
500Arvo SOOSALU195214.77119.69
501Heino MARDISTE193614.73518.0815.7113.4413.4412.96
502Mihkel LIIVAGO200314.551221.9614.3212.6612.6211.21
503Enn KUUSIK194814.45119.26
504Kristjan MAADE197314.35119.13
505Ats VIRUMäE194614.34719.5019.1617.77 9.49 5.79
506Jüri PüSSIM194214.26424.2318.0413.52 7.57
507Kevin Markus KORROL200414.151222.7418.4313.00 9.81 6.76
508Mihkel KALMARU197014.07118.76
509Ilmar MõISTLIK194413.84318.3316.8613.64
510Rain VAIKMäE198913.82118.42
511Kalle OJASOO195813.74118.32
512Karl PEHK198813.67118.23
513Kristjan LAUGESAAR199813.60425.8618.6015.60 0.39
514Tõnu LOOG196013.46222.2311.42
515Jaan TOHUS196113.36117.81
516Tõnu SELLIN196113.29117.72
517Mauri SINNELä195213.25117.66
518Ando VIISPERT197613.08344.20 1.04 0.91
519Ulf ALENIUS012.95117.27
520Kaimo KääRMANN-LIIVE197512.95117.26
521Rain KAUGE199412.93217.1815.15
522Martin TõRRA194112.84817.1812.3312.2511.4910.93
523Kalev ÕUNSAAR194912.74116.99
524Georg SOOBERG194112.65815.1013.9313.3810.8310.02
525Hans KOPPEL199512.45440.62 5.39 4.73 4.61
526Mihkel ABRAM200312.37736.17 9.74 9.34 3.91 2.68
527Jaan VIIRMANN200212.06220.1310.02
528Jüri TäHEMAA194411.81815.5713.7512.8911.01 5.85
529Sten Marten RAUDVER200111.79220.04 9.44
530Andri KEPLER200411.67922.0210.7010.07 7.89 7.67
531Kalju VAIKJäRV195411.57326.3711.23 3.23
532Arvo RAJA196111.48115.31
533Timmo TOHUS199911.26215.2312.92
534Tarvo JõESTE197011.21114.95
535Jaan MILJAN194711.12322.1011.49 5.66
536Kaarel TAMPUU200310.95916.1815.1412.92 5.27 5.24
537Alo VAHTRE199910.95324.6711.84 2.13
538Ranno KANNEL200510.91831.80 9.91 5.43 3.88 3.55
539Andres VAHER197810.76215.3611.53
540Henry KüüNEMäE197910.75114.33
541Sass SAAT198610.61114.15
542Kerdo MäNNILAAN200310.56712.5711.5310.08 9.40 9.20
543Tiit OLJU195410.50419.0111.7410.56 5.37
544Juho HEINRAND194010.49419.0816.2110.94 0.40
545Teivo TõEMETS198510.46113.95
546Kristo OJA199610.46318.0313.70 5.19
547Mehis METSMA198310.37113.82
548Markus KALJUR200610.201716.8810.23 8.76 7.75 7.39
549Rein KIISLER194110.13313.1912.78 9.80
550Ago KäIS195310.08113.44
551Tarmo MAASING1963 9.84113.12
552Christian LääN0 9.77113.02
553Mati KARP1952 9.75317.0211.40 5.99
554Ralf KIVIL2005 9.64710.9010.14 9.53 8.95 8.69
555Otto Toomas KIBENA2001 9.631615.45 8.34 8.31 8.19 7.86
556Reigo LEHTLA1970 9.56112.75
557Tõnu KARP1957 9.51314.99 9.86 8.70
558Daniel SIBUL2004 9.02912.92 9.71 8.43 7.20 6.83
559Rasmus SAARE2005 8.991511.40 9.60 9.19 7.70 7.04
560Vello KROHN1940 8.77618.7811.06 8.36 3.31 2.36
561Askar NEUMANN2001 8.65219.85 1.77
562Bert Joosep PANKER2006 8.642110.6610.13 8.41 7.26 6.74
563Toomas NAELAPää1950 8.62918.46 8.39 5.99 5.66 4.60
564Raivo MITT1971 8.62518.48 8.92 6.27 5.51 3.92
565Roman KATTAI1966 8.59111.45
566Tõnis SAARNAK1977 8.47111.29
567Jari JULGE1993 8.38111.17
568Marken MURUMAA1986 8.32111.09
569Genri-Roland STEPANJUGA2003 8.23219.83 0.75
570Maido MäOMA1984 8.14110.86
571Madis HAUG1965 8.02524.20 8.39 3.47 3.02 1.00
572Markus JUHKAM2007 7.901215.95 6.93 5.85 5.61 5.16
573Toivo MURAKAS1985 7.89316.1410.00 1.69
574Jaan Peeter VILJAMAA2003 7.70316.68 7.47 3.01
575Ekke Tõnn RüTMAN2003 7.68711.13 8.00 7.04 6.44 5.78
576Andres VAIDE1984 7.60110.13
577Jakob KOPPEL2006 7.581817.94 6.28 5.26 4.43 3.97
578Riho KILP1941 7.49613.83 9.94 8.43 3.74 1.53
579Siim ROHT2005 7.436 8.70 8.60 7.93 7.85 4.09
580Lev MIGDALSKI1939 7.43416.25 8.39 8.31 0.06
581Henry-Markus RADALA0 7.361 9.81
582Anton ROOLAID1977 7.331211.95 8.97 6.67 4.60 4.45
583Valter PLOOM1941 7.28217.97 0.22
584Oliver TENNISBERG2003 7.181 9.57
585Sander SAARING2005 6.873 9.41 7.79 7.03
586Robert PIHU2002 6.75516.82 8.16 5.86 2.83 0.07
587Hendrik LAANEMAA2003 6.571 8.76
588Laur-Rogert SULG2006 6.5016 9.76 7.78 5.64 4.67 4.64
589Annes NAAN1959 6.49211.23 4.99
590Aleksandr GNIDENKO1961 6.31418.95 8.73 0.27 0.10
591Maanus UDAM2006 6.2815 8.66 6.29 6.04 5.86 4.57
592Heldur VäLJAMäE1948 6.28212.09 3.61
593Mattias VõSUPäRG2003 6.282 9.24 6.45
594Markus LEPMETS2001 6.20215.02 0.47
595Karel JUNG2007 6.058 6.90 6.43 5.85 5.79 5.28
596Vladimir VARI1947 6.03314.30 4.47 2.52
597Laurits RüTMAN2005 6.03812.40 7.42 4.42 3.20 2.70
598Matis MäRTSON1965 5.991 7.99
599Vello LOORITS1941 5.99210.76 4.21
600Ivo TAMLA1960 5.88313.61 4.56 2.59
601Jaan TIITS1950 5.691 7.59
602Raivo LEHT1953 5.331 7.11
603Arnold KRISTJUHAN1969 5.321 7.09
604Robert SANDER2005 5.086 9.40 7.98 3.81 2.14 2.07
605Indrek VOLENS1973 5.071 6.76
606Enno LELUMEES1939 5.053 8.58 8.19 1.05
607Mihkel TAMMER2005 5.001 6.66
608Meelis ATONEN1966 5.001 6.66
609Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
610Mario ATONEN1995 4.701 6.26
611Hendrik VIJA2002 4.69415.21 4.78 0.54 0.33
612Kaur HALLIK2006 4.464 6.31 6.14 5.21 2.15
613Lauri EHRENPREIS1981 4.441 5.92
614Sander KOLLOM1971 4.401 5.86
615Toomas MATTUS2005 4.376 7.22 3.94 3.59 3.57 3.54
616Väino KUNDLA1954 4.301 5.73
617Heiki REBANE1982 4.231 5.64
618Taimo LIPP1974 4.201 5.60
619Siim TüRK1993 4.141 5.52
620Mihkel TALI2006 4.0716 8.97 3.88 2.83 2.44 2.22
621Kaspar KAROLIN2005 4.007 8.91 5.50 2.65 2.23 0.69
622Kaspar AADLI2004 3.992 9.96 0.01
623Heino PEETERSON1937 3.952 5.08 4.79
624Kari HOVI1949 3.811 5.08
625Paul PIIRIMäE2006 3.746 6.23 5.45 4.86 1.18 0.98
626Sergei MUIZNIEKS1978 3.722 8.38 0.91
627Pärtel KüLVIK2007 3.637 5.00 4.51 3.20 3.02 2.44
628Villem PIIRIMäE2008 3.521 4.69
629Lauri LUIGE1986 3.501 4.67
630Karel KURAGIN2001 3.462 6.45 2.20
631Priit PAABO1982 3.362 6.37 2.02
632Kaarel KOITMETS1936 3.348 4.40 3.77 3.49 3.04 1.98
633Andreas KEPP2003 3.332 7.69 0.63
634Andres VESILIND1977 3.282 4.26 3.95
635Taavi TäNAV1984 3.223 5.71 5.54 0.11
636Rando JAAKSOO2007 3.218 4.29 3.86 3.08 2.98 1.83
637Dmitri JAKOVLEV1988 3.161 4.21
638Riko MäESAAR2003 3.133 8.01 2.95 0.07
639Joosep AINJäRV2002 3.053 6.50 3.37 0.88
640Vladislav MOISSEJEV2002 3.03710.46 3.35 0.92 0.25 0.16
641Paul Theodor ZUPPING2003 2.992 7.43 0.05
642Pjotr AKSJONOV1948 2.963 5.65 3.15 1.63
643Andreas TäHNAS2003 2.873 5.78 2.18 2.16
644Andre BELJAEV2000 2.841 3.79
645Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
646Hugo Enrico PABOR2005 2.622 4.56 1.99
647Audun PALO2008 2.611 3.48
648Peeter HARRO1947 2.551 3.40
649Raiko ALLIKSAAR2006 2.426 4.94 2.64 1.95 1.36 1.23
650Erki UBINA1975 2.372 3.58 2.34
651Heini KOPPEL1947 2.341 3.12
652Christopher LääN2001 2.231 2.97
653Martin TAMPUU1999 2.212 5.32 0.21
654Kalev BOGDANOV1956 2.171 2.90
655Eric VOOLAID2003 2.123 7.40 0.04 0.03
656Kurmet KUTTI2005 2.113 4.54 2.76 0.16
657Märt VIIDU2007 2.006 3.54 2.94 2.06 1.16 0.31
658Laur LAANETU2006 1.953 4.26 1.32 1.29
659Kiur KALDMAA2007 1.893 5.28 1.02 0.38
660Marlon VIRVE2006 1.837 4.66 2.35 1.34 0.45 0.33
661Kaspar Mathias KORROL2007 1.762 4.09 0.32
662Juhan TAMM1945 1.761 2.35
663Reiko KALLAS2006 1.725 2.93 2.53 1.65 1.08 0.41
664Kerto KAASIKU2007 1.721 2.29
665Joosep LAAGEMANN2004 1.541 2.05
666Roland JOHANSON2007 1.496 2.22 2.13 1.63 1.07 0.39
667Feliks KIPPER1931 1.475 3.01 2.39 1.75 0.16 0.05
668Erik KERSNA2007 1.434 4.05 1.06 0.70 0.54
669Sven-Andres NIGLAS2004 1.375 3.26 2.14 1.38 0.04 0.01
670Otto PLUUM2006 1.342 3.31 0.03
671Jaak VääRSI0 1.241 1.66
672Guido TREES1958 1.161 1.55
673Maarius KOTSULIM2006 1.104 3.74 0.64 0.39 0.10
674Kerten MATTO2002 0.993 1.44 1.12 0.95
675Anton VONK2007 0.911 1.21
676Romet KRIKS2007 0.904 3.00 0.55 0.29 0.18
677Markus EINBERG2005 0.891 1.19
678Uku VIISPERT2004 0.857 3.20 0.49 0.33 0.14 0.07
679Mairo TOHUS2003 0.791 1.05
680Karl-Mattias JUHKAM2009 0.771 1.03
681Oliver KIMASK2004 0.766 3.49 0.15 0.11 0.02 0.02
682Mathias LOONA2004 0.742 1.60 0.26
683Kevin KASAK2006 0.695 1.52 1.09 0.54 0.22 0.06
684Jan TSIZIK2004 0.671 0.89
685Mehis MOOR2007 0.633 2.20 0.03 0.01
686Magnar MõTTUS2007 0.562 1.26 0.14
687Hugo RüüTLI2008 0.515 2.14 0.26 0.11 0.05 0.01
688Henri PERILLUS2005 0.485 1.04 0.85 0.44 0.04 0.03
689Markus ZIMMERMANN2006 0.477 1.43 0.64 0.22 0.04 0.03
690Kennet KEERBERG2007 0.411 0.54
691Kaspar KIMASK2005 0.354 1.29 0.24 0.03 0.01
692Joosep LOOST1983 0.261 0.35
693Kaspar JOALA2005 0.241 0.32
694Christopher VAKRõõM2007 0.221 0.30
695Ats-Kristjan KASEMäGI2006 0.181 0.24
696Alar HEINRAND1977 0.181 0.24
697Mihkel Herbert PAIS2002 0.171 0.23
698Agu LIPPING1943 0.102 0.25 0.01
699Reigo KEEM2007 0.093 0.17 0.10 0.04
700Neeme KALDA1983 0.021 0.03
701Darius KOSTõGOV2004 0.011 0.02
702Sergei ANDRUSHKO2005 0.011 0.01
703Ove-Markus KASEMäGI2007 0.011 0.01
704Kaspar MILL2004 0.011 0.01
705Jan-Erik KäRNER2006 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 107.98
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind