Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988110.678114.93113.98111.24107.92105.28
2Lauri SILD1990101.597108.91103.61102.42102.0091.01
3Kristo HEINMANN198991.6711100.0794.5692.0885.9685.69
4Sander VAHER198590.81792.7692.3192.2190.9685.83
5Ats SõNAJALG199085.721789.5987.3886.8886.8477.93
6Sergei RJABõSHKIN199285.291294.5788.7083.9782.6976.54
7Jaagup TRUUSALU198881.311488.6585.4479.4576.6276.39
8Reigo TEERVALT199477.681481.9679.7278.5876.0272.10
9Tõnis LAUGESAAR199474.21782.1774.6874.5073.8665.82
10Andreas KRAAS197873.571282.8774.6973.1669.7067.41
11Kenny KIVIKAS199173.454102.3892.5887.6884.63
12Andres SAETALU199572.932177.0374.8171.8870.7570.18
13Reimo LIIV199472.871976.9774.9472.0371.7568.66
14Kaarel Hendrik ZERNANT199872.591778.9974.6971.8569.9967.44
15Uku-Laur TALI199271.17975.1075.0373.5267.9564.23
16Hannes POOLAMETS199468.901871.7071.6770.5565.8564.75
17Kaarel VESILIND200067.70971.0070.2667.3265.4164.53
18Alar KUME199067.352071.6870.5067.3563.7063.54
19Kustu KüNNAPAS200165.572369.7369.6266.9161.2460.33
20Siim KLAIS198665.471568.1966.9864.9264.6262.64
21Peeter PIHL198465.29487.5080.5779.9478.42
22Ain FJODOROV197263.901370.4065.8563.4659.9259.85
23Oliver KüTT199863.181272.3961.7661.2461.0559.47
24Kiur Erik EENSAAR199962.891866.7564.3863.3060.1559.86
25Tiit TäHNAS198061.911669.9461.9761.9458.6157.08
26Andrei NIKITIN196861.651463.4962.3061.2660.9260.26
27Karel-Sander KLJUZIN199961.54868.6464.2163.4557.4453.97
28Marek KARM199061.32676.1469.2355.3854.8550.98
29Sander PRITSIK200161.302766.1363.4160.3359.9056.73
30Alar ABRAM197261.151465.5662.0259.9459.4858.74
31Hando ALLMANN200160.322663.2662.0058.9958.9458.39
32Mehis MURU198960.28667.6165.8160.2157.3750.42
33Sander MIRME198159.331561.7860.5759.7057.7256.90
34Raido LAIDLA198658.95965.2661.4158.4156.2153.46
35Randy KORB197158.701061.1160.5958.7357.1755.90
36Andres RõõM199958.341261.2758.7957.4757.4456.71
37Priit PääSLANE196758.061262.0462.0055.9355.8454.47
38Tiit TALI196057.581160.6757.9056.7456.7355.84
39Mati KORROL197357.322362.4958.6656.3054.5954.55
40Mati MäGI197857.231960.9757.4156.0756.0155.67
41Maido KALJUR196056.972558.9858.8857.2755.6454.06
42Raivo REIMAN196956.961060.1858.3056.7755.5254.03
43Janek KäHR198356.902163.3957.6956.2153.6553.54
44Kaido NURJA196956.701657.3857.1256.8956.4655.63
45Mati TIIT197156.65764.1858.4854.2453.8652.51
46Tarmo SIIMSAARE198156.63761.4555.9255.7255.2754.79
47Toomas MAST196456.58763.8161.6456.4255.1845.83
48Raiko MARRANDI200156.401560.3257.6856.8855.0752.03
49Meelis MERENäKK197456.381259.3356.7756.5956.5252.67
50Dmitri SHVED197056.131160.2559.8255.6053.8351.13
51Markus PUUSEPP198656.02481.3470.4367.9760.38
52Tõnu LILLELAID198055.931163.5463.4754.9952.5145.13
53Mart KOPPEL196955.852558.8057.5956.8454.2051.83
54Kristjan KARABELNIK198155.45762.0458.7753.0151.9651.47
55Meelis ZIMMERMANN196855.411358.5455.9055.5253.7453.36
56Kaarel KALLAS198255.071856.4555.6454.8254.3254.10
57Lauri BEILMANN197655.041059.2257.8854.6152.2651.25
58Paavo RõIGAS196954.891257.8257.1255.6752.8251.02
59Anti SULAVEE198354.59562.4558.9756.7550.8943.88
60Allar KIVIL197654.32856.5656.0756.0251.6451.31
61Tanel KANNEL197353.72861.1657.7651.4950.3247.85
62Antti ROOSE196453.571958.7152.9452.8752.1551.17
63Tarmo KLAAR197453.522757.6756.9651.9250.6150.42
64Vjatseslav SAFONOV200253.381759.1456.6354.5150.6345.97
65Kaido HALLIK197353.351055.5554.8353.2751.6951.41
66Ilmar UDAM197353.311460.6954.5151.2850.3549.72
67Kaupo JäRVE197452.841656.0055.6353.5151.3047.76
68Olle Ilmar JAAMA200452.811857.0757.0554.1249.4546.35
69Timo PALO197952.651060.2153.0652.4949.7847.71
70Eduard PUKKONEN196052.461055.7053.7153.1051.1348.68
71Raivo LAANEMETS196852.40654.7353.3352.3451.4850.12
72Toomas MARRANDI197952.20559.6559.6257.9446.0737.71
73Tõnu TäNAV196352.16754.2752.7852.4450.7450.55
74Andres TALVER196051.931955.0052.5451.6651.1149.33
75Mihkel MAHLA200351.761759.4858.4250.8246.4743.61
76Dag AINSOO197751.72854.5754.5152.8848.9847.68
77Danilo PIHT197251.462154.1552.7851.7349.8948.77
78Kaljo JULGE195751.151754.8853.3349.8949.2748.40
79Meelis MäLTER197551.021356.6853.1649.8049.3546.11
80Inno LING196550.821658.8057.1551.4243.5543.17
81Heino OLLIN199650.73385.5685.4282.68
82Raivo PELLJA196450.681157.3552.1751.4446.4845.97
83Martin AUNIN197150.531455.5752.0950.8147.3546.83
84Jürgen JOONAS200350.492256.0453.1849.7246.9546.57
85Aleksander KEPLER200150.431759.5352.4547.2046.8146.17
86Urmas SULAOJA196350.291253.8753.1348.9048.5846.98
87Taivo TIMMUSK198350.29856.8653.3148.4546.5546.27
88Mati PREITOF196049.942451.5750.6050.1848.7648.58
89Allar PADARI196849.731255.8048.5648.4248.1047.76
90Taivo TALI196649.611355.2552.1948.1946.2546.19
91Eerik PRIKS200149.611254.2953.8649.4845.4045.02
92Mart KüLVIK196049.461052.1650.7449.7048.6046.10
93Margus KLEMENTSOV197249.431252.0651.1849.6547.7346.54
94Jaanus REHA195949.351751.1749.8049.3248.2948.17
95Vladislav PAHHOMENKOV197149.041655.3449.5548.5246.1945.59
96Erko JAKOBSON197949.011454.4752.7747.8945.7044.22
97Priit TALU197248.891249.6749.3148.7148.5148.23
98Ott RAKKASELG197948.741055.9948.7648.1345.7845.04
99Tõnu ILVES196348.341550.4649.7147.9047.5846.06
100Enn JAAMA196948.31754.1651.0749.0943.8043.42
101Rain LILLSOO197048.03755.4050.5348.0245.0741.14
102Tõnis JääDMAA200247.832050.2949.3248.7745.5445.23
103Lauri OLLI197247.731159.1448.3045.5443.3142.34
104Vladimir SAVINOV196447.451148.7648.7247.6146.4745.67
105Mairo KIRSS198046.99852.0851.8845.0942.9942.89
106Rain JAAKSOO198346.791152.0247.4947.3347.1039.99
107Arvo KIVIKAS195046.431650.8746.7445.3545.1044.11
108Mihkel NAHKUR195946.321549.8546.8446.3144.5444.06
109Raul KANGUR197046.261549.1747.4145.4744.7744.46
110Sixten SILD196446.141049.8347.4846.1444.3942.86
111Vallo VAHER197646.081149.9147.6346.8845.6940.28
112Tarmo KUUB197846.05759.4350.2346.9737.2036.43
113Raul LAAS195946.052049.0145.9945.6645.1244.46
114Alar VIITMAA197045.90462.6460.0953.9852.77
115Margus MARRANDI197345.74755.3244.4544.4144.3540.18
116Ivo MILLER197745.711850.8946.2145.2644.2042.00
117Andrus RäMMANN196045.701654.9446.2842.7142.4942.09
118Ülo VIRU196445.671050.0646.4744.9644.4342.43
119Viktor KASSATKIN197145.61655.4747.8842.7241.3840.59
120Rein UNT194945.521746.8546.6845.9644.6643.43
121Raido KISS200045.281451.4247.2444.9243.6039.20
122Artur SOO200345.182851.9446.2843.9842.2441.44
123Erki KRIKS197645.06753.9544.6444.3842.6739.68
124Marko KüLAOTS197844.791255.8849.0541.0839.4238.50
125Toivo SAUE194844.57947.6045.5545.0142.4342.26
126Kevin HALLOP199744.51755.2647.6744.1240.2935.21
127Samuel KOLSAR200344.221448.7843.8343.1242.9342.44
128Indrek LILLSOO197344.20655.4247.2841.6540.4536.18
129Timmo TAMMEMäE198444.07380.3673.6866.30
130Andres LAAS196143.89455.7755.7554.6253.32
131Tarvo AVASTE196943.76459.6855.6253.9949.52
132Jüri ROKKO195343.472746.3443.0742.9642.7642.20
133Lauri RUBERG198743.30751.3043.8541.1840.4839.68
134Madis OSJAMETS198142.84943.8243.6143.4842.8140.46
135Lauri TARLAP197542.652050.7745.5445.1938.3433.43
136Kai SAKSMAN195042.53843.6143.2542.7642.3440.68
137August JAKOBSON200642.471748.3446.3445.7737.7334.17
138Heini TAMMIK195342.442447.9844.5140.6539.8639.18
139Martin Erik MARIPUU200242.411253.4641.1540.5640.4836.42
140Maksim GUREJEV196342.22845.9043.6142.5739.8939.13
141Hannu PLOOMPUU198742.15553.0642.0540.5338.0837.01
142Kristjan-Martin KIRJANEN199442.101445.0944.3442.7041.2437.14
143Riho MäNNI195142.081745.0342.7442.1341.7238.76
144Tõnis PIIRISILD197342.07649.4747.5244.1734.8934.32
145Mehis UDAM200441.971149.2248.6246.3733.4832.18
146Sander NAHKOR198841.62754.4354.3637.6233.7227.95
147Nansen PALO200541.562244.9443.2142.1639.0538.43
148Heiti HALLIKMA197041.53467.1354.4543.9042.19
149Arthur RAICHMANN197241.39549.2341.4840.1038.5337.59
150Raio PIIROJA197940.96553.0546.7342.3633.8428.80
151Ülo TIMUSKA196140.94747.2641.6839.6539.5336.60
152Rein ROONI195740.791642.3541.3141.0040.5138.76
153Raivo ERIK196840.74550.8843.8942.4137.7728.73
154Ossi PRIKS200540.591652.9347.3445.9030.1326.67
155Andrei MITENKOV196240.52646.5241.2739.6938.6236.48
156Rein KRIKS195140.201942.5241.1039.3739.0438.99
157Mikk PõDRA198440.17753.3643.6740.1436.3327.36
158Martin MURAKAS198940.13844.4541.5140.2238.3536.13
159Tiit TATTER194840.111744.2639.8639.4638.5538.42
160Koit PAASMA195040.071342.6340.9339.9239.3537.51
161Markus KALJUR200640.012444.2442.0641.7840.7031.26
162Aleksandr SHVED199239.92468.6951.0142.7837.14
163Anders ÅKERMAN197339.84452.1950.2749.9546.81
164Urmas TAMMEMäE196039.57845.3638.6538.4037.8837.57
165Jüri MERIRAND195539.541946.4143.4736.4935.9635.35
166Ragnar KRANBERG200239.511044.9743.5338.4635.6034.99
167Toomas TARVE196339.49543.3642.5441.7736.7932.99
168Meelis MäLBERG197039.42547.9345.5342.1737.0124.47
169Heno IVANOV197639.08453.4649.2248.1244.62
170Mihkel MäLTER194539.082042.2839.4339.1038.1036.50
171Peep KOPPEL194639.012442.5740.9338.1136.7436.70
172Lauri LEPPIK196439.001941.8540.6239.5936.6836.26
173Chris Marcus KRAHV200538.892348.5646.0642.4131.4125.99
174Toomas TALUMAA197038.87742.9242.0740.7035.5433.13
175Kalev RUBERG195938.33840.8439.4438.9136.8335.65
176Aleksander PRITSIK196238.291339.9438.8338.6538.1235.90
177Tarmo TOLM197938.17549.4244.0943.3641.8412.15
178Sven ORAS198938.11648.0340.1239.5532.5730.29
179Jaan VIIRMANN200237.87549.8840.2236.6234.2628.39
180Oliver IMMATO198637.83449.3749.1448.2442.40
181Rasmus KRUUSA200037.78463.6052.9143.1529.23
182Tarmo TARLAP197037.49648.3636.9236.1133.8032.27
183Jaak ROHTSALU196037.37844.2642.0336.0935.3529.13
184Olev PIIRISILD200437.251353.7441.8630.9030.7229.05
185Kurmet KUTTI200537.051945.1140.7538.9536.2124.25
186Urmas LAEV196237.02841.0037.3636.8635.1434.76
187Juho WESTERLUND198936.82383.1254.8246.18
188Mihkel JäRVEOJA198636.79371.9962.6749.28
189Silvar SAVOLAINEN197436.771340.7540.2039.2933.5530.04
190Alar ALAJAAN197936.621646.9840.6539.8227.8427.82
191Jüri JOONAS199236.49745.5040.9137.2429.8528.97
192Eero RUOKAMO195336.41642.0541.8036.2032.5729.43
193Rafael GORDON194636.081538.4835.8335.8335.2335.04
194Raivo PANKER196535.751241.5736.3333.7633.5633.53
195Anti PARIK195335.721339.4936.0535.6535.0032.43
196Tago TEETAMM197535.72740.9935.3835.3034.8432.08
197Lauri PäHN199835.49464.0242.0039.9531.49
198Rain VELLERIND196535.43841.4136.6235.8033.1230.18
199Martin VILISMäE198935.16369.3957.5848.84
200Rein HANSTEIN194935.141436.3335.7535.2534.4133.94
201Ülo VAINURA194635.021438.4836.2033.6633.4333.35
202Mart OSTRA196934.99641.2438.7535.3329.8229.80
203Kristjan LEIGER197034.85835.8635.7934.4234.3833.82
204Rain EENSAAR197434.83361.5657.9054.68
205Risto RANDMA197734.37455.2353.1237.3026.18
206Väino ELLAMIK197134.32448.7242.5542.4337.90
207Karmo TISLER200334.192346.7533.1131.6230.3029.18
208Lembit NöPS195133.921539.9233.8832.6432.5830.57
209Andrus VIILMA197833.381137.6535.8134.0430.1729.21
210Koit KOLSAR197732.97939.4235.2732.8231.4725.86
211Rein ZAITSEV196932.88537.6134.7933.6229.3329.07
212Andres VIIRA196732.56838.9738.7232.7228.5023.87
213Kalle NELK195032.311739.3332.0930.8829.8529.38
214Udo LüüS195532.092035.5233.8632.3929.7128.96
215Andrus SIPSAKA196131.701042.9929.2929.1528.5628.53
216Tõnu SIKKAL195531.56840.8433.6029.3227.0227.01
217Vello POST195831.55835.5634.1631.5628.2628.23
218Kalju TOOMAS194731.41933.6233.5132.8130.0827.04
219Aivar MEINDOK196231.34441.3141.1938.2036.02
220Siim LANNES197831.30743.6736.0431.4724.6320.67
221Aivar SARAP196931.15451.9950.5534.6318.60
222Toomas VOOLAID196630.95834.8732.3331.6528.4627.42
223Siim TURBAN200130.88749.5042.2124.9719.3318.39
224Indrek ÜMARIK196530.53356.4351.8044.43
225Aimur RAUDSEPP195530.471231.3831.0730.6429.7029.55
226Tauno KURE195730.461333.4530.4830.3229.1528.88
227Heiki SAVITSCH197230.03743.7235.1330.2323.5717.49
228Raiko ALLIKSAAR200630.00939.5433.4332.2627.6717.12
229Ott-Kaarel KALM199129.89547.2643.0328.6616.0414.47
230Jaak REIMAA195529.881136.7731.7528.4327.9524.50
231Raul KUDRE197029.75353.8550.3344.55
232Tõnu RAID193929.372131.0330.6729.1928.8527.12
233Hanno-Laur KUNNUS200129.181245.5726.1825.9325.0523.15
234Jaanus JõGIS197629.15452.7538.4536.9617.57
235Indrek VIIKMAA197129.13836.4228.8527.6327.0425.72
236Bert Joosep PANKER200628.812240.3433.7926.0221.9821.94
237Margus JAANUS196228.67637.4631.6328.9424.7120.61
238Olle KäRNER197728.48280.1162.27
239Jaak JAAGUS195628.13534.8331.0326.9926.3021.50
240Igors BOGDANOVS196928.10634.8730.0326.1724.9324.51
241Rünno SULG197328.101833.7628.5327.7427.2523.20
242Mart ARU197427.87447.1138.7227.1026.44
243Martin KAUP197527.40359.5346.0531.43
244Sander ANNUS197327.09345.6945.2944.46
245Ando POST196027.06437.0635.9833.3728.88
246Timo KUDRE200527.051736.8926.5025.8323.9222.13
247Indrek SAAREPERA196826.97436.7734.7932.5730.74
248Madis HAUG196526.581433.1326.2825.5824.3723.55
249Tiit PLOOMPUU195126.551131.7930.3327.1322.7320.77
250Indrek REITSAK197726.52448.6744.7828.0711.10
251Veiko VINKEL199626.51356.0239.6536.88
252Gion SCHNYDER198626.44284.6147.61
253Enn AEDNA194426.381434.0824.8924.6624.1324.13
254Ahto KARU195525.94932.2226.8226.6523.2120.81
255Kalmer KEEVEND195725.811235.9132.1624.2219.2217.56
256Artur RAUK198625.79358.8047.1023.04
257Alo SäKK198025.74351.0148.1029.60
258Märt KIVILA198225.33346.6641.7738.23
259Silver EENSAAR197825.32263.3663.23
260Avo VEERMäE195025.30437.3435.2929.9923.86
261Toomas TELGMA196525.221035.3424.7123.7121.2521.11
262Tõnu ILLARU197124.97345.7739.8539.21
263Johannes EHALA198624.79349.0739.7135.18
264Alexander KHALYAPIN196824.69531.2530.3924.9021.2015.73
265Marti RANNE196924.65438.6733.0429.2022.34
266Andres KäVER197424.52935.4430.8230.8213.0412.50
267Otto Toomas KIBENA200524.421737.1023.1121.3021.0319.58
268Juhan BACHMANN194324.361927.4924.6624.2823.0722.30
269Mihhail TAIVERE194024.261526.0024.3623.8623.6623.42
270Lauri Juhan LIIVAMäGI198124.18346.4540.2934.18
271Tanel PAPP199524.14345.2841.1334.30
272Märt KESKüLA197624.05450.9033.5624.6211.19
273Kaspar KAROLIN200524.011735.6722.8822.6919.6819.15
274Erkki PENU197123.88345.2643.7630.36
275Daniel VASSER198323.87346.7640.9831.63
276Ralf KIVIL200523.74826.3624.4824.1522.6321.09
277Mattias MAIDLA200323.712134.9633.0318.3716.6515.55
278Jaanus VILJAMAA196323.68732.0830.2225.1719.4111.54
279Ragnar ILP197923.64836.5331.5120.1215.8614.16
280Renno MERENäKK200523.581438.3622.2820.3719.5217.37
281Eero MõTTUS197423.51346.2239.3631.97
282Rauno PAHAPILL200023.42830.2625.6422.4921.4117.32
283Markus JUHKAM200723.412235.5021.8021.4819.3418.91
284Alar ASSOR198523.32347.0942.1227.39
285Tarmo RAIDMA196923.13341.3438.1336.17
286Riho KLEMENT198922.75534.0033.9318.0413.9713.81
287Kalmer KOOSAPOEG197222.63439.4933.6233.55 6.50
288Argo KAUGE196422.57434.3330.8824.7722.87
289Jürgen EINPAUL198322.54259.7552.96
290Kalvo KRIISK197922.47525.3224.7524.4421.5416.31
291Mati POOM194422.412423.5223.4522.6322.2420.21
292Jonatan KARJUS199122.34269.1642.56
293Erik AIBAST197322.21262.0948.95
294Paul AUG195121.99341.9034.3233.75
295Aare LIMBERG195321.90524.4423.6521.4520.8319.14
296Rein KüTTIM193921.87629.3125.6721.4419.1413.79
297Andres LAUBA197721.59259.2448.69
298Tarvo KLAASIMäE198121.55260.2547.51
299Ain NEMVALTS196821.41336.9436.5333.58
300Margus LEHTME198221.37437.5033.6630.76 4.92
301Rein TOOMAS196121.26438.4835.3630.58 1.86
302Elmo PäRNA194420.831626.5224.7219.9317.1715.80
303Viljar VAINOLA197520.671025.2820.6620.5119.0617.86
304Jüri TäHEMAA194420.671223.6421.3619.9219.3219.12
305Matti BETLEM196020.61337.5235.7629.75
306Andri KEPLER200420.57631.2523.1623.1117.92 7.40
307Raul OLESK196020.34430.7330.3721.4819.14
308Priit NARUSK197720.26341.7237.6321.93
309Maanus UDAM200620.181429.3920.7218.1317.0415.61
310Lauri MALSROOS198620.17259.7041.13
311Sven RINGVEE197919.86346.1735.4717.65
312Oliver KIMASK200419.681930.9718.9217.7716.4714.25
313Riho KOKK195619.60334.8133.0230.15
314Kevin Markus KORROL200419.491231.3023.1517.7612.9712.25
315Laur-Rogert SULG200619.432032.9117.7916.5315.5914.31
316Raul HINDOV196819.38248.8548.05
317Priit RANDMAN198919.34257.3939.31
318Mart ELLER197219.04332.1532.1430.90
319Agu KOPPA194718.771721.1319.3318.4317.9017.06
320Heiki RAMMUL194818.51523.4223.1022.7922.22 1.03
321Heikki KYYRöNEN194618.44334.7431.7125.75
322Arne SAMMEL195518.41333.0731.8827.11
323Nikolai KUHA194118.411023.2321.9417.1015.4114.37
324Olavi LOO197118.36250.3341.45
325Endel REMMET193718.22722.8322.2421.0518.11 6.88
326Sander SAARING200518.20435.4723.2517.6114.66
327Veiko HINTSOV196918.17345.4244.74 0.67
328Gert SAAMANN196818.14330.9330.8028.97
329Marios TAMMES200118.11434.9632.6215.33 7.66
330Valeri KURAGIN197317.97337.6427.5924.62
331Einar LUUP196517.92247.7141.90
332Ants TAMM194317.711618.6618.5418.3816.6016.37
333Tarmo PERTEL198317.31343.3527.8915.32
334Kardo KUTTI200817.281633.3615.0314.5512.5410.90
335Jakob KOPPEL200617.241524.9018.0615.8714.8912.50
336Oleg KOSHIK198517.14623.2516.9816.4014.8214.23
337Raido MITT199117.05185.24
338Pear POST196617.03243.9941.17
339Mairolt KAKKO196816.99248.2236.71
340Tarmo LILLSOO016.98250.8234.09
341Kaspar MILL200416.921125.8619.1115.4114.72 9.49
342Enar NõMMISTE198716.91242.9641.58
343Johannes TASA195016.87244.2840.06
344Roman SHVED197016.85430.0425.4019.05 9.76
345Ando VIISPERT197616.831041.7320.9012.47 4.86 4.20
346Fred NEEDO198316.78242.9240.97
347Arne KOLK195016.52523.4822.0113.8712.7310.53
348Karel KURAGIN200116.36722.8019.2115.5914.81 9.41
349Indrek MAHLA197616.29427.1922.1116.7515.40
350Ragnar KRUUSLA198516.26243.0138.29
351Uku AASRAND200416.04244.3635.86
352Mati PILT195116.03433.0326.9114.81 5.40
353Martin SIMPSON198715.97179.84
354Mati KALLEMETS194715.92424.3120.6620.3114.31
355Väino AUL194815.69438.9428.69 5.44 5.40
356Maido MäOMA198415.09240.3535.08
357Maarius KOTSULIM200614.991720.2616.3913.7813.3211.22
358Karel JUNG200714.981427.6725.29 8.10 7.08 6.77
359Jakob VESKE200314.92525.6217.6415.14 9.18 7.03
360Mart JAKOBSON197214.37338.6521.0412.16
361Ilmar KIRJANEN195014.33334.5323.1913.91
362Veiko LILLE198314.25339.1627.67 4.41
363Erkki LEPIK197614.09243.0027.44
364Marek NõMM197913.48167.41
365Mihkel ABRAM200313.44527.4418.99 8.63 8.43 3.73
366Sergei SHVED196713.42420.2718.6418.34 9.84
367Rando MARRANDI199613.16329.0819.5017.23
368Aares FJODOROV198013.10239.8825.64
369Jaan OLVET196912.75241.3122.45
370Tiit OLJU195412.55519.4816.9812.27 7.44 6.56
371Mati RANDOJA194912.40333.6328.22 0.14
372Jaan AINELO195812.34331.1417.6412.91
373Hannes LUIDALEPP198212.26234.0127.31
374Kaspar PääRSON200212.19160.97
375Heiki TOMANN198012.15231.3529.40
376Indrek ROASTO198012.05324.4219.8815.93
377Rasmus SAARE200512.011318.3412.1510.7210.31 8.55
378Martin TõRRA194111.93718.6113.4811.9911.93 3.66
379Marek MäOMA198611.87159.35
380Märt MARIPUU198111.86417.3516.3714.2211.38
381Veljo VASK197411.73249.42 9.23
382Matti YLILUIKKI196511.72158.60
383Ragnar ROOBA200211.65158.26
384Ragnar LEIMANN198111.61339.1518.03 0.89
385Allan ANNISTE196411.57322.0120.0815.78
386Ranno KANNEL200511.55339.4415.28 3.02
387Guntis ARNICANS196811.54157.70
388Pärtel KüLVIK200711.541331.66 8.29 6.51 6.09 5.14
389Kristofer PäHKLEPA199911.41326.8919.1910.99
390Kaspar Mathias KORROL200711.26429.8222.04 3.54 0.89
391Heljus SAKS198911.25244.6611.60
392Urmo KESKüLA197711.18155.92
393Jaan TARMAK198511.15155.73
394Janar SAKS200211.13419.7015.7010.2310.03
395Mait TõNISSON197310.93232.9621.67
396Robert PIHU200210.79431.1713.78 5.35 3.64
397Ilmar MõISTLIK194410.79422.3014.2411.21 6.18
398Armo HIIE196810.74153.72
399Tanel MõTTUS198510.65227.8525.38
400Siim PELLO200710.631320.1912.43 8.50 6.64 5.37
401Daniel SIBUL200410.49822.2013.93 8.13 5.65 2.55
402Tauno MURAKAS198010.42233.3318.75
403Andre NõMM197410.34151.72
404Kaur KASE198710.33151.67
405Marlon NAAN200610.33823.37 7.97 7.50 7.37 5.43
406Aare HUIK196910.29227.0824.38
407Henri PERILLUS200510.261216.7312.1510.24 9.39 2.77
408Toomas TAMMER197610.14150.71
409Jüri PüSSIM194210.07421.8112.7411.11 4.71
410Emil EENSAAR200410.04150.20
411Peedo PIHLAMäGI1958 9.98226.6723.22
412Mattias BLEHNER1995 9.90149.51
413Martin OSMIN1979 9.86149.32
414Kalev KüLAASE1981 9.85226.1723.08
415Arvo SALA1970 9.81149.07
416Kuno ROOBA1972 9.79148.97
417Jüri KADAJA1953 9.77228.2820.57
418Kerto KAASIKU2007 9.77421.1214.08 7.38 6.26
419Kaido EICHFUS1975 9.61148.06
420Sander BLEHNER1972 9.59239.21 8.73
421Priit ÖVERUS1966 9.54147.68
422Jaak TEPPAN1984 9.49147.43
423Tanel SAUE1974 9.43335.0411.53 0.60
424Mihkel JäRVE1985 9.42237.84 9.26
425Kirill KLENSKI1978 9.40146.98
426Toomas NAELAPää1950 9.361014.9810.48 8.54 7.57 5.24
427Audun PALO2008 9.361425.39 6.85 5.64 4.66 4.26
428Aimar JAAKSON1978 9.36532.05 5.87 4.85 2.59 1.43
429Oliver ANNUS2003 9.06244.71 0.58
430Toomas MATTUS2005 9.04615.9511.82 7.72 7.00 2.70
431Mart SOOBERG1978 8.94315.6614.6714.38
432Marek ATONEN1977 8.94144.71
433Marko TEDER1985 8.85144.25
434Ando LAVRITS1979 8.80143.98
435Mait MäNDMETS1974 8.79143.97
436Marek PRITSIK1987 8.78143.91
437Laurits RüTMAN2005 8.75618.45 8.71 7.76 5.29 3.56
438Rain MURU1980 8.72143.60
439Timo SUPPI1978 8.71143.57
440Urmo LIBLIK1982 8.71143.54
441Villem PIIRIMäE2008 8.68813.5712.53 6.90 5.26 5.14
442Rene POST1992 8.63143.16
443Priit POOPUU1980 8.63143.16
444Indrek KAROLIN1973 8.63143.14
445Aleksander HLEBNIKOV1971 8.62710.82 8.67 8.42 7.83 7.36
446Anti KALLE1970 8.55142.76
447Joe LEPP1967 8.53142.67
448Kaupo KALJUMETS1987 8.50142.48
449Tõnu KUUSIK1956 8.46518.06 6.59 6.54 6.09 5.04
450Mihkel LIIVAGO2003 8.46426.52 8.58 7.16 0.03
451Stanislav TOLMATSOV1986 8.33234.91 6.72
452Hendrik LAANEMAA2003 8.32416.6413.96 7.82 3.20
453Jürjo LOKK1982 8.30141.51
454Lembit VASSIL1941 8.27417.1514.14 8.12 1.94
455Siim VANAHANS1980 8.27141.34
456Robin OLLI2007 8.21916.6510.51 4.91 4.63 4.34
457Alari LUMBERG1982 8.21141.03
458Jaanus AUS1974 8.13140.64
459Rait PALLO1974 8.05140.23
460Priit TRUUSALU1963 8.04414.5311.43 9.15 5.11
461Martin TAMPUU1999 8.04235.45 4.74
462Tiit POOPUU1981 8.02140.09
463Marko SüLD1978 7.95220.1219.65
464Sven-Erik REBANE1992 7.84139.20
465Ahti BLEIVE1967 7.81139.05
466Riho ENNI1980 7.79219.9319.00
467Kristjan LINNUS1993 7.76138.80
468Priit POTTER1981 7.43137.17
469Otto PLUUM2006 7.30515.64 9.46 6.87 3.00 1.53
470Michael RAER1983 7.25219.9316.30
471Tanel ESTA1977 7.24220.4215.80
472Aleksei SPIRIDONOV1972 7.19220.2915.67
473Madis LEPIKSAAR1989 7.19135.93
474Kaspar ANNUS2006 7.18135.91
475Johan ALENIUS1967 7.06135.28
476Tiit RIISALO1967 7.03135.16
477Romet KRIKS2007 7.021515.87 5.01 4.96 4.85 4.40
478Tarvi OLLI1978 7.00134.99
479Robert SANDER2005 6.90324.04 8.86 1.59
480Heino REBANE1954 6.88134.41
481Jakob VINKEL1941 6.70218.0515.45
482Harry VEIDE1952 6.69133.45
483Raido AREN1983 6.54132.70
484Andreas TäHNAS2003 6.54513.77 7.85 7.66 1.93 1.47
485Toivo MURAKAS1985 6.52132.59
486Jaan KALLAK1981 6.51132.54
487Alo VAHTRE1999 6.50217.8614.62
488August ALBERT1964 6.31131.54
489Arseni KRAMARENKO2007 6.30317.2114.10 0.19
490Joonas HALAPUU2000 6.27220.2711.08
491Marek LEINER1973 6.23131.16
492Heigo PõLD1968 6.15130.75
493Paul PIIRIMäE2006 6.13410.96 8.88 5.65 5.18
494Lauri ALLMANN1975 6.08223.95 6.46
495Paul POOPUU1958 6.06130.30
496Aigar PINDMAA1957 6.05130.26
497Jukka KARVONEN0 5.99129.94
498Jaak KANNISTE1960 5.97129.84
499Villu SERV1999 5.96129.82
500Leonid MALIKOV1979 5.96129.82
501Jüri VANAVESKI1966 5.95129.75
502Erko ÕUNAPUU1974 5.93129.67
503Martin LIIDLEIN1993 5.93228.58 1.06
504Joosep AINJäRV2002 5.92419.53 6.08 3.97 0.04
505Karl-Markus JANNO2007 5.891416.42 3.77 3.21 3.09 2.97
506Mati KARP1952 5.87216.5612.79
507Rait LILLE1971 5.84129.19
508Kunnar VAHI1972 5.74128.71
509Margus VENELAINE1970 5.72128.62
510Tõnis HALDNA1965 5.68128.39
511Meelis LAURIMAA1983 5.55127.77
512Sander KUUSK1991 5.52127.61
513Eero JOONAS1969 5.50220.00 7.50
514Aarne IDAVAIN1952 5.49314.89 7.14 5.42
515Arvo SOOSALU1952 5.46127.31
516Raivo MITT1971 5.44410.6110.58 3.65 2.35
517Kalju VAIKJäRV1954 5.38220.37 6.54
518Eerik LOSSMANN1964 5.36126.82
519Karli LAMBOT1970 5.36126.80
520Raivo ARU1976 5.33126.65
521Mati OJANDU1951 5.33126.63
522Rando JAAKSOO2007 5.3112 7.79 5.03 4.68 4.58 4.49
523Sergei MUIZNIEKS1978 5.14317.96 7.53 0.19
524Mattis ALLIKSOO1979 5.12125.60
525Meelis KADAK1984 5.10125.52
526Mati TATRIK1965 5.08125.40
527Sander KOLLOM1971 5.03125.16
528Mihkel KALMARU1970 4.99124.94
529Indrek JENTSON1964 4.90219.23 5.29
530Sass SAAT1986 4.89124.44
531Valdis PUZANOV1964 4.87124.33
532Kerdo MäNNILAAN2003 4.82214.45 9.63
533Ardo PAJUR1974 4.81124.05
534Jan AAS1974 4.78213.6910.21
535Romet SUTT1995 4.71123.54
536Jarmo KAASIKU1999 4.67123.33
537Kalev HUNT1951 4.66123.32
538Kaimo MAISTE1980 4.64123.18
539Arto RAMMUL1976 4.63216.88 6.27
540Madis ORAS1950 4.46122.28
541Uku VIISPERT2004 4.399 7.74 4.56 4.21 2.82 2.60
542Tõnu JääDMAA1966 4.39121.93
543Kai WILLADSEN1952 4.35219.07 2.70
544Matis OTTAN1997 4.33215.62 6.03
545Peeter SALONG1982 4.32121.62
546Lukas DEININGER1998 4.26121.31
547Raul ADARI1990 4.24219.20 1.98
548Kristo OJA1996 4.14312.45 4.40 3.86
549Uku JOONAS2008 4.1312 5.12 4.18 4.11 3.73 3.50
550Rain KAUGE1994 4.07120.36
551Jaanus TEPPAN0 4.05213.31 6.96
552Tormi VAHAR1991 4.04120.20
553Jari JULGE1993 4.00120.00
554Vahur PALU1965 3.97119.83
555Vello LOORITS1941 3.83217.29 1.87
556Konstantin RAZDOLSKI2007 3.82212.87 6.22
557Tammo ESTA1974 3.80119.02
558Viesturs LUCANS1960 3.79118.97
559Kaarel PIIRIMäE1979 3.77118.83
560Kristjan KIVIPALU1973 3.75214.68 4.08
561Erik KERSNA2007 3.7316 4.67 4.55 3.52 3.04 2.89
562Ats VIRUMäE1946 3.723 9.59 4.66 4.37
563Anton ROOLAID1977 3.689 6.79 6.34 3.04 1.62 0.61
564Veikko TAMLAK1968 3.68118.39
565Kalju TAMMEVESKI1963 3.65118.25
566Neeme KALDA1983 3.64118.18
567Markus ZIMMERMANN2006 3.617 7.38 7.12 1.29 1.20 1.08
568Martin ILVES1942 3.48217.37 0.05
569Heinar RADIN1973 3.48212.91 4.50
570Arti ALBERT1980 3.46117.28
571Vahur PAJOMäGI1974 3.44117.21
572Kalev KUKK1951 3.39213.03 3.92
573Mikk TALI1988 3.39216.51 0.42
574Magnar MõTTUS2007 3.3516 4.03 3.82 3.47 2.96 2.47
575Juho HEINRAND1940 3.34116.68
576Olavi MäTIK1974 3.292 8.58 7.89
577Stefan KIVIL2009 3.245 4.33 3.94 2.80 2.61 2.52
578Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.225 6.11 4.05 2.88 2.56 0.51
579Hans Gustav KõLJALG2004 3.21313.53 2.46 0.05
580Kalju TILK1941 3.18214.81 1.10
581Tõnu KARP1957 3.18115.88
582Kaarel TAMPUU2003 3.132 8.02 7.61
583Heino PEETERSON1937 3.07311.43 3.79 0.14
584Mauri SINNELä1952 2.99114.94
585Andres KEERNIK2009 2.986 4.52 3.94 3.68 1.43 1.35
586Margus SARAP1965 2.94114.72
587Märt VIIDU2007 2.905 4.70 4.13 3.23 2.09 0.36
588Tanel LAANEVäLI2008 2.8412 4.23 3.52 2.49 2.46 1.49
589Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.803 6.92 3.67 3.40
590Margus MäLL1985 2.782 8.36 5.56
591Rainer JõESAAR1985 2.74113.69
592Pjotr AKSJONOV1948 2.685 8.79 1.92 1.87 0.78 0.04
593Silver REBENITS1978 2.65113.23
594Alo SüVARI1976 2.643 4.99 4.44 3.77
595Allan ROOSIMäGI1985 2.64213.17 0.03
596Andrei SEMENKOV1976 2.58112.88
597Toomas KOPPEL1953 2.522 8.27 4.34
598Kert PALLO2005 2.50112.51
599Lukas SIEGERT2008 2.466 3.98 3.43 2.44 1.51 0.93
600Aivar LIIVRAND1962 2.44112.18
601Romet PAATSI2008 2.4111 2.93 2.35 2.27 2.24 2.24
602Gregor NARUSK2006 2.34111.69
603Siim ROHT2005 2.24111.22
604Timo ASIKAINEN1958 2.20111.01
605Vello KROHN1940 2.19110.97
606Ago KäIS1953 2.19110.96
607Roland JOHANSON2007 2.195 3.26 2.62 2.18 1.65 1.24
608Mati KüLAASE1949 2.17110.84
609Andre BELJAEV2000 2.162 9.86 0.96
610Kiur KALDMAA2007 2.133 4.30 3.39 2.98
611Anti TOHVA2008 1.9911 2.77 2.00 1.86 1.70 1.61
612Darius KOSTõGOV2004 1.851 9.24
613Hendrik LILLSOO2007 1.751 8.76
614Mattias PIHU2004 1.742 8.30 0.38
615Mart VENDELIN1944 1.721 8.59
616Askar NEUMANN2001 1.702 4.79 3.69
617Teet BELJAEV2002 1.652 7.64 0.62
618Tõnu TOLM1953 1.621 8.08
619Reigo KEEM2007 1.629 2.58 1.84 1.50 1.36 0.80
620Ove-Markus KASEMäGI2007 1.605 4.92 1.41 1.23 0.45 0.01
621Dmitri JAKOVLEV1988 1.521 7.58
622Aimar LIIVER1974 1.511 7.53
623Lev MIGDALSKI1939 1.501 7.52
624Lembit TALLI1949 1.501 7.49
625Karl-Mattias JUHKAM2009 1.486 2.67 1.73 1.60 0.77 0.62
626Erik PETERSEN2006 1.451 7.24
627Kerten MATTO2002 1.412 3.67 3.37
628Mihkel TALI2006 1.374 3.45 2.50 0.80 0.08
629Erkki PäHN2003 1.332 5.86 0.81
630Jaan METSA1971 1.331 6.65
631Kevin KASAK2006 1.314 6.41 0.09 0.03 0.01
632Madis MEIMRE1979 1.271 6.37
633Mattias MEIMRE2006 1.231 6.15
634Mihkel TAMMARU1983 1.121 5.59
635Emil ÅKERMAN2007 1.062 3.52 1.78
636Rein KIISLER1941 1.022 5.01 0.07
637Ivo TAMM1978 1.001 5.02
638Sven-Andres NIGLAS2004 0.992 3.80 1.16
639Hugo RüüTLI2008 0.997 1.51 1.21 0.96 0.71 0.55
640Jakob KIRS2006 0.981 4.91
641Henri KERSNA2009 0.922 2.97 1.64
642Ervin PEIK1966 0.911 4.54
643Kristjan RAAVA2004 0.861 4.31
644Hendrik KAVANT2004 0.861 4.30
645Jan-Erik KäRNER2006 0.853 3.58 0.57 0.10
646Kusti PRIKS2008 0.831 4.16
647Alari UUSNA1969 0.821 4.12
648Martin Dominik LUKJANOV2005 0.811 4.06
649Martin PETTAI1983 0.792 2.65 1.31
650Rein EIGER1972 0.781 3.89
651Jaan MILJAN1947 0.771 3.86
652Vladimir HANSING1970 0.762 3.57 0.25
653Reno Robin REHEMETS2008 0.765 1.47 1.19 0.70 0.31 0.11
654Ants LIIVAMäGI2006 0.752 2.28 1.46
655Margus MAIDLA1973 0.741 3.69
656Rain PAJUR1976 0.661 3.29
657Hillar PETERSEN1982 0.641 3.20
658Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.542 2.60 0.12
659Kalmer PIISKOP1978 0.541 2.71
660Otto Georg KIKERPILL2005 0.532 2.33 0.34
661Juhan MAHLA2009 0.531 2.63
662Alarich PAAS2005 0.481 2.41
663Aare AAN1983 0.431 2.15
664Mihkel ROOSMA2004 0.401 1.98
665Rimo PALUSALU1972 0.351 1.76
666Jasper UUSMAA2008 0.342 0.88 0.84
667Sander LEPP2008 0.348 0.78 0.39 0.23 0.21 0.10
668Karel Markus KäHR2009 0.311 1.53
669Oliver KASK2005 0.301 1.49
670Ivo TAMLA1960 0.293 1.17 0.19 0.08
671Manivald JAKOBSON2010 0.271 1.34
672Mairo TOHUS2003 0.221 1.09
673Artur MICHELSON2004 0.211 1.06
674Dag KIVILA1964 0.191 0.94
675Vladimir VARI1947 0.141 0.70
676Rein JõGISMAN2006 0.092 0.46 0.01
677Aleksandr GNIDENKO1961 0.092 0.30 0.17
678Raul JõGISMAN2005 0.071 0.37
679Hannes TAMMISTE2008 0.072 0.35 0.02
680Valter PLOOM1941 0.071 0.36
681Atso KESKüLA2010 0.071 0.33
682Kaspar KIMASK2005 0.011 0.04
683Marcus-Sebastian ILUMäE2008 0.011 0.03
684Kaur KANNEL2007 0.011 0.03
685Juhan PAE2007 0.011 0.03
686Kaur KOOSAPOEG2007 0.001 0.01
687Dmitri FEDOTOV2004 0.001 0.01
5 parima keskmine punkt: 96.09
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind