WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988113.1112119.11113.99113.22110.44108.79
2Kenny KIVIKAS1991107.0212114.17108.18107.09102.98102.70
3Lauri SILD1990104.7713107.21105.69105.50104.04101.39
4Sander VAHER1985104.4020106.87105.87105.85101.74101.65
5Kristo HEINMANN198993.701499.7596.2995.4289.1187.91
6Peeter PIHL198492.12994.8794.8394.0288.5788.31
7Sergei RJABõSHKIN199290.989101.1790.7590.5989.9082.49
8Tõnis LAUGESAAR199489.261397.8191.4290.6984.5081.88
9Olle KäRNER197785.95894.1692.5784.1679.8778.97
10Ats SõNAJALG199085.511793.1389.3383.9081.0180.19
11Andreas KRAAS197882.61984.7883.4783.2881.0780.47
12Jaagup TRUUSALU198876.041086.6675.6874.1973.4670.21
13Marek KARM199075.42985.1584.8475.8766.3364.93
14Reigo TEERVALT199474.131178.1773.9273.8773.3271.36
15Andres SAETALU199573.812077.3274.4173.9672.3770.97
16Raido MITT199173.25292.8090.32
17Timmo TAMMEMäE198470.90580.8971.4569.5766.9965.59
18Armo HIIE196870.401175.1971.0970.1568.0767.51
19Lauri PäHN199870.281974.0871.1170.8867.8067.53
20Reimo LIIV199470.231673.7872.5268.6168.5267.72
21Alar ABRAM197270.061075.7370.0669.2368.2567.01
22Kaur KASE198769.831374.7974.0768.0967.2564.93
23Erkki AADLI197469.66676.0172.5270.2465.2364.32
24Uku-Laur TALI199268.831273.7469.3867.7267.2866.05
25Oliver KüTT199868.651771.4570.8870.8366.4263.69
26Tiit TALI196068.251973.1568.6467.3466.0766.05
27Andrei NIKITIN196868.181277.2470.3665.5064.1563.66
28Priit PääSLANE196768.161169.9469.8168.4267.7564.89
29Markus PUUSEPP198667.89589.4081.8676.8958.6532.65
30Randy KORB197167.79876.4071.1765.3263.3062.76
31Paavo RõIGAS196967.771274.5872.1365.3864.1562.59
32Ott RAKKASELG197966.931869.4168.1968.0165.8863.18
33Ain FJODOROV197266.271367.7166.9166.8465.0864.82
34Tarvo AVASTE196965.31966.7365.5465.4964.4264.39
35Kaarel VESILIND200065.252073.7765.7563.7663.5159.48
36Meelis ZIMMERMANN196864.801472.1066.9362.6261.5960.74
37Maido KALJUR196064.651669.6665.1964.2862.2661.87
38Heino OLLIN199664.31480.9571.9871.7761.11
39Andres RõõM199964.211470.4863.9563.4262.9260.29
40Ilmar UDAM197364.07971.3263.6561.8961.8661.65
41Erik AIBAST197363.94573.0070.6061.9661.0153.13
42Lauri TAMMEMäE198863.88284.2775.44
43Meelis MERENäKK197463.871570.7668.7461.7659.8558.25
44Mati KORROL197363.392064.8264.5863.2762.7661.50
45Heiti HALLIKMA197063.30670.4767.3061.7658.9258.03
46Tomi-Andre PIIRMETS199863.061269.4168.7561.2658.0657.81
47Tanel MõTTUS198563.04967.9163.8962.7760.9259.72
48Mati MäGI197862.782266.3365.5261.7960.3559.91
49Rimmo RõõM199662.521275.6561.1661.1259.7954.90
50Raivo PELLJA196462.421269.6768.2559.6258.6455.91
51Margus KLEMENTSOV197262.11867.1063.9861.6859.1358.66
52Jaanus REHA195961.961166.6164.5261.8459.8357.02
53Karel-Sander KLJUZIN199961.96587.7959.1458.4355.8148.61
54Andreas AADLI199661.942565.6464.7061.5159.8957.97
55Janek PIIRISILD199661.931066.0664.9161.9160.5856.21
56Kaupo JäRVE197461.852463.7562.7362.6660.1060.03
57Rein ZAITSEV196961.661266.6864.5459.7159.2958.08
58Meelis MäLTER197561.411065.7665.0860.1259.2956.82
59Kaido HALLIK197361.311172.2162.2859.3357.7654.97
60Raul KUDRE197061.18571.2262.2960.9156.6754.83
61Tiit TäHNAS198061.13863.1362.1962.1759.6258.53
62Inno LING196561.12967.4363.9162.9559.6651.67
63Antti ROOSE196461.111863.7561.2660.9559.8259.76
64Kaarel KALLAS198261.041465.5160.6960.2259.6559.11
65Kaarel Hendrik ZERNANT199860.921567.0560.6660.5459.2957.07
66Toomas MARRANDI197959.98569.7768.3358.0553.9749.80
67Tarmo KLAAR197459.712565.6560.0759.1558.4755.20
68Dag AINSOO197759.70663.3060.5359.4258.4456.81
69Alar KUME199059.431367.4859.3858.4158.1053.78
70Kaljo JULGE195759.401862.5662.5558.3757.6455.89
71Eduard PUKKONEN196059.331564.6061.2259.6256.0055.19
72Mati PREITOF196059.192461.8761.0859.2958.6855.04
73Andres TALVER196059.081160.8460.5059.3959.0555.62
74Aleksandr SHVED199259.05963.1159.9859.1957.3855.61
75Martin SIMPSON198758.81178.41
76Mart KüLVIK196058.731161.4860.0459.9656.1456.04
77Mart KOPPEL196958.371960.9959.6158.2656.7656.23
78Mairo KIRSS198058.29561.5560.8859.1857.2052.62
79Enn JAAMA196957.80969.9764.1556.0351.7747.08
80Vladimir SAVINOV196457.78967.4360.2855.3953.1752.65
81Taivo TALI196657.641964.9058.9358.1253.9052.37
82Danilo PIHT197257.351164.7058.4255.3355.0353.26
83Sander MIRME198156.96562.0461.3759.0553.0949.27
84Tiit POOPUU198156.931061.6456.5455.9855.6954.80
85Erki KRIKS197656.751261.9761.7953.5853.2353.18
86Raul LAAS195956.722069.0354.8753.7853.7152.21
87Tarmo SIIMSAARE198156.69570.3969.7554.9453.0735.29
88Siim KLAIS198656.58865.2563.9657.5649.7046.42
89Toomas MAST196456.57665.2056.6154.7454.5251.76
90Kaido NURJA196956.27562.1059.5159.0756.7143.98
91Alex TREIER200056.201865.9055.7155.2152.9951.17
92Alar VIITMAA197056.09277.9362.29
93Rain EENSAAR197456.03370.0766.2461.44
94Gion SCHNYDER198655.92271.1668.63
95Urmas SULAOJA196355.851760.0758.8555.2552.7652.30
96Arthur RAICHMANN197255.831061.5860.9655.0451.9849.60
97Mehis MURU198955.74665.6255.7852.9452.7551.62
98Martin AUNIN197155.671060.9156.3354.8253.6952.60
99Hando ALLMANN200155.381960.0656.6654.2153.8552.12
100Rein ROONI195755.212256.7156.4354.9854.1453.77
101Tõnis KRUUSMAA197755.17270.1667.76
102Martin KAUP197554.85865.4456.3955.4349.8147.17
103Raivo REIMAN196954.76470.2260.1859.9553.01
104Priit ÖVERUS196654.721158.9955.2354.1953.2351.97
105Kiur Erik EENSAAR199954.702056.3454.4054.3154.2554.22
106Juho-Veikko HYTöNEN198554.61382.1062.5848.05
107Rain JAAKSOO198354.351659.1256.9755.0652.3448.27
108Sixten SILD196453.67959.1057.4551.5550.4949.74
109Priit RANDMAN198953.65371.5462.3355.50
110Mihkel NAHKUR195953.601760.3253.3251.8151.2951.27
111Einar RAUDKEPP196553.38858.0457.9553.8848.5948.46
112Heno IVANOV197653.361457.1257.0351.7251.4349.50
113Ants TURBAN196453.36856.9153.3853.1952.3750.94
114Johannes EHALA198653.341356.6854.2952.6551.6751.41
115Raul KANGUR197053.161557.8353.4552.1151.3451.08
116Tõnis PIIRISILD197353.01758.6153.1452.2450.7050.38
117Lauri OLLI197252.611056.1854.4852.9851.6547.76
118Tanel KANNEL197352.08563.9158.2657.2247.0233.98
119Rein UNT194952.031454.5251.9951.4351.1051.09
120Margus MARRANDI197351.83758.3757.2351.7851.6240.15
121Jonatan KARJUS199151.79269.8559.62
122Allar PADARI196851.69962.4750.6250.0247.8947.44
123Rein KRIKS195151.611855.6652.0250.7850.0249.56
124Mati TIIT197151.58464.1557.3953.9553.75
125Einar LUUP196551.46566.8758.9945.1745.1441.12
126Aleksander PRITSIK196250.791657.6155.2049.8546.5244.76
127Sander PRITSIK200150.042054.8349.4949.2848.4248.20
128Jüri ROKKO195350.012851.5450.7450.0449.5148.24
129Ando POST196049.96856.6049.5149.2347.4347.03
130Georgiy MAVCHUN198849.36383.0246.6544.54
131Johan ALENIUS196749.30955.8251.9646.9546.8744.91
132Aleksander KEPLER200149.162051.5351.0048.2347.8447.19
133Matti YLILUIKKI196549.10165.47
134Jürgen EINPAUL198348.99165.32
135Heini TAMMIK195348.972252.0349.7348.4847.5747.02
136Silver EENSAAR197848.93365.7357.2049.77
137Andre NõMM197448.89165.18
138Kari LEHTO196048.85264.7357.39
139Taivo TIMMUSK198348.801051.0650.7048.5847.4846.20
140Aivar LEHT197148.72856.3550.0648.4645.2043.54
141Rene POST199248.68262.6659.04
142Tiit TATTER194848.561350.4848.6948.3248.0547.28
143Tarmo KUUB197848.54563.0655.3151.6848.2524.39
144Väino ELLAMIK197148.49358.6358.2354.29
145Ragnar KRUUSLA198548.38557.1454.1152.7440.3437.58
146Raio PIIROJA197948.22164.29
147Tõnu ILLARU197148.14260.4059.95
148Lauri BEILMANN197647.751257.1250.6246.0143.2541.74
149Tammo ESTA197447.74362.9353.4952.09
150Andrus RäMMANN196047.53658.5947.9944.0143.8243.26
151Kevin HALLOP199747.51563.9947.7046.6640.5438.66
152Urmas TAMMEMäE196047.461355.2247.8246.1444.9343.20
153Arne SAMMEL195547.421549.0748.3948.0446.0145.59
154Sven ORAS198947.39459.8859.6851.4539.61
155Lauri TARLAP197547.381556.5551.6348.1740.7039.84
156Tõnu SIKKAL195547.291951.8347.1446.3745.7945.34
157Tõnu ILVES196347.27461.8261.4256.2630.57
158Taavi TATSI197847.23454.6253.4251.7550.13
159Jüri MERIRAND195547.061848.3048.2946.4746.2046.05
160Dmitri SHVED197046.52162.02
161Lauri LAHTMäE196846.39259.8556.12
162Indrek VIIKMAA197146.251552.3051.0943.9642.5141.38
163Arvo KIVIKAS195046.161053.5247.0543.9243.3042.99
164Vladislav PAHHOMENKOV197146.152050.2247.1946.8144.5941.92
165Ülo VIRU196446.101153.8052.1048.3038.7137.61
166Andres ARUOTS199946.021058.7049.6842.0642.0137.65
167Raul OLESK196045.83651.7749.8645.4542.2639.83
168Alar ASSOR198545.63461.5761.0240.1640.04
169Kuno ROOBA197245.52460.1351.1146.5244.53
170Koit PAASMA195045.461349.9146.0945.8643.0242.40
171Tanel ESTA197745.37554.2446.4243.7741.5540.88
172Väino AUL194845.36848.0747.9645.4645.2140.08
173Villu SERV199945.291550.5448.4545.2641.5340.65
174Vallo VAHER197645.02557.7047.0146.8537.6835.86
175Ahti BLEIVE196744.90661.0051.9848.3731.6331.50
176Marko KüLAOTS197844.851046.3945.8645.6243.5442.85
177Mairolt KAKKO196844.81366.3146.7245.13
178Hannes POOLAMETS199444.55457.9255.7252.0432.30
179Artur RAUK198644.46755.6952.1439.3139.1336.03
180Tarmo TOLM197944.26454.6854.1947.0540.79
181Kevin JAASKA199944.251146.6044.8744.1543.5642.06
182Viktor KASSATKIN197144.24158.99
183Marek MäOMA198644.23358.0354.2143.85
184Toivo SAUE194844.22451.2350.7649.4245.12
185Udo LüüS195544.151746.0944.9543.5143.3542.85
186Anti PARIK195343.802350.5744.8242.3940.8840.32
187Ragnar ROOBA200243.591955.6952.1340.2535.4434.46
188Alar ALAJAAN197943.552055.3844.3544.2037.5236.31
189Varis PEISENIEKS195743.48157.97
190Andrus SIPSAKA196143.431048.9246.9642.4739.6939.10
191Mart OSTRA196943.30551.6649.7546.4745.7322.87
192Roman GUSEINOV198943.11352.9251.5447.70
193Priit TALU197243.08459.1951.8548.1532.28
194Rafael GORDON194642.74846.1443.0942.0642.0640.35
195Allar KIVIL197642.58365.6359.2325.41
196Kai SAKSMAN195042.49645.9442.8042.3042.1039.29
197Andres KäVER197442.411050.2844.6142.7340.8933.56
198Raivo LAANEMETS196842.17259.0746.36
199Andres PAE197042.16358.8052.6637.33
200Peep KOPPEL194641.582344.7544.2940.3539.8738.64
201Sander ANNUS197341.30253.1250.13
202Aimur RAUDSEPP195541.201149.7940.2039.8838.4637.69
203Ülo VAINURA194641.151249.3642.4339.1337.5937.23
204Kustu KüNNAPAS200140.991949.7842.5440.5736.1835.90
205Eerik PRIKS200140.671345.1144.3643.2037.0133.66
206Sergey SELEZNEV199040.40754.7150.7833.5932.5730.34
207Mihkel MäLTER194540.401841.8841.2740.1739.4739.20
208Aivar MEINDOK196240.29750.2644.1741.2835.9029.86
209Markus Rene PAE199740.24467.5254.4846.1110.75
210Raivo ERIK196840.23749.1943.0137.8835.8135.24
211Markus SULG200140.181261.5640.9337.2232.9528.26
212Mart ELLER197240.12548.7144.3437.7737.4632.30
213Jaan TARMAK198540.09559.3653.4043.0924.7019.88
214Kalju VAIKJäRV195440.06842.4341.7841.4838.7435.86
215Margus ANDRESSON197039.98153.31
216Tõnu TäNAV196339.89451.8043.6641.8739.98
217Sergei SHIROKOV197239.88153.17
218Tauno KURE195739.871244.3540.4538.7638.3637.43
219Johannes TASA195039.80553.2251.9947.0331.5715.21
220Jaak ROHTSALU196039.71553.4646.8636.6433.3628.22
221Toomas ELLERVEE196239.62347.6247.0045.20
222Kalev RUBERG195939.61748.6541.2538.7436.8632.57
223Priit EVARDI197339.55152.73
224Vilnis VELKERIS195639.53547.6146.4140.0038.0525.56
225Toomas VOOLAID196639.511546.9139.3837.7837.7635.70
226Petri VääNäNEN197539.49152.66
227Andy KARJUS196639.48551.5649.4136.4134.2225.82
228Indrek ÜMARIK196539.48152.64
229Rain VELLERIND196539.37555.0253.0238.3228.0022.48
230Kalle NELK195039.351341.9441.7137.9637.7737.35
231Arvi ANTON199239.26152.35
232Aleksandr PETUHHOV197439.16152.22
233Marek ATONEN197739.07457.5848.3440.0327.68
234Anders ÅKERMAN197338.95151.94
235Kalju TOOMAS194738.811641.6341.2039.4535.9235.86
236Kristjan-Martin KIRJANEN199438.77450.9144.3142.8034.29
237Vello POST195838.76740.7840.5838.5637.7636.12
238Urmo LIBLIK198238.71151.62
239Raid VELLERIND199538.65151.53
240Sven-Erik REBANE199238.61249.7046.83
241Tiit RIISALO196738.50248.6447.60
242Rando MARRANDI199638.48458.2042.2835.8934.66
243Rein HANSTEIN194938.481443.4837.8137.6537.5235.94
244Lauri LEPPIK196438.481343.9238.9938.5436.0334.91
245Raido KISS200038.351645.3239.5337.1136.3333.46
246Kristjan LEIGER197038.24840.6639.5437.5537.5535.91
247Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
248Priit TRUUSALU196338.061045.1545.0337.6831.2931.17
249Raiko MARRANDI200137.912351.4936.1835.9635.0630.88
250Erko JAKOBSON197937.86953.9736.7535.2433.0130.31
251Tarmo LAHT196537.74150.32
252Martin SULTS199937.47842.8938.8635.3335.2135.04
253Tanel PAPP199537.44445.4444.9640.8535.17
254Tauno TIIRATS199137.37149.82
255Jaak JAAGUS195637.36743.7541.3535.7833.8032.14
256Riho MäNNI195137.29546.6842.7538.9333.5924.51
257Pear POST196637.15250.7442.14
258Jaak REIMAA195537.10746.3038.2535.0834.4731.38
259Rünno SULG197337.081444.4938.4236.9032.9132.66
260Sergei SHVED196737.061044.0540.8136.5134.1429.80
261Indrek MAHLA197637.04647.6143.8635.7034.3823.63
262Sander LINNUS199137.00149.33
263Raivo PANKER196536.741339.0838.4736.7635.0434.37
264Harry VEIDE195236.65446.6243.7236.8335.73
265Indrek JENTSON196436.57842.3739.3937.4534.1629.50
266Martin Erik MARIPUU200236.541047.2741.7631.9831.1530.53
267Timo ASIKAINEN195836.51351.3951.1426.34
268Ilmars LIMBENS194836.51251.2340.04
269Lauri MALSROOS198636.46148.62
270Aare LIMBERG195336.32740.6639.5135.2235.0731.13
271Ahto KARU195536.291240.7236.9835.9134.3133.55
272Mattias RENNEL198736.29253.4537.28
273Toomas TALUMAA197035.93744.4038.6933.3131.9431.33
274Mart JAKOBSON197235.90541.1438.7338.7235.3925.51
275Veljo VASK197435.71249.6039.67
276Lauri RUBERG198735.60747.2539.9233.8628.9728.00
277Risto KIILBERG197735.58147.44
278Andres HIIEMäE197635.50448.5641.0337.8730.32
279Marko SüLD197835.37542.4639.3832.2231.6531.13
280Ago KäIS195335.27247.4440.73
281Taavi KALA198635.11259.4228.35
282Matti BETLEM196035.071046.2638.1533.6829.7027.56
283Martin LAASMAA198435.071043.5735.8734.5433.1028.26
284Margus TINNO197435.05146.74
285Priit NARUSK197734.98250.0237.44
286Allan ROOSIMäGI198534.941145.2341.4235.4126.3926.25
287Tago TEETAMM197534.88347.5346.0129.55
288Tarmo TARLAP197034.78349.1337.4836.15
289Argo LOO196934.75349.4039.8733.39
290Rain LILLSOO197034.67243.6643.01
291Eero RUOKAMO195334.53347.2243.6231.02
292Toomas TAMMER197634.44145.92
293Kaupo OTS197934.10145.47
294Mattis JAAMA199234.07145.43
295Tiit PLOOMPUU195133.971240.9834.7833.2732.1328.71
296Heikki KYYRöNEN194633.94535.9735.7434.7531.6531.61
297Timo KALJUR198533.80346.0141.4131.86
298Kristo SIRK199933.79744.5941.6730.8828.7423.09
299Uku ROONI198933.60144.80
300Lasse KATAJA194633.58342.0740.7435.72
301Lembit NöPS195133.57839.8334.9331.6630.9530.48
302Neeme LOORITS196833.38253.8329.61
303Mikk TALI198833.30645.4733.9530.6430.0526.39
304Mattias BLEHNER199533.26744.5035.7434.5433.7717.75
305Tarmo RAIDMA196933.24144.32
306Veiko VINKEL199633.21144.28
307Pekka SAALASTI033.20144.26
308Enar NõMMISTE198733.16635.1733.7133.3432.2231.36
309Aldis LAPINS195133.16340.4440.3936.20
310Kalvo KRIISK197933.13941.4039.8731.4828.1924.71
311Kristofer PäHKLEPA199933.061037.8432.8332.7331.1230.79
312Taimar VäLJATAGA197832.97143.96
313Kristjan KARABELNIK198132.70250.5031.26
314Maksim GUREJEV196332.69543.2635.7635.3829.1819.87
315Siim HELMOJA199932.57637.9737.7633.2430.9822.92
316Dag KIVILA196432.49249.0332.20
317Veiko PAK196532.09240.7239.51
318Aare HUIK196931.99344.4139.9428.56
319Arvo LAANEMETS197231.95142.60
320Pent PAALBERG199531.80142.40
321Mihhail TAIVERE194031.781335.3634.4331.3928.8828.85
322Aleksei KOMAROV197631.70543.6340.2330.6725.2218.74
323Ilmar KIRJANEN195031.651034.4232.1432.0229.8929.80
324Reigo LEHTLA197031.47141.96
325Rasmus KRUUSA200031.471442.1533.2227.7627.4926.72
326Indrek SAAREPERA196831.35246.9531.42
327Mati KIISLER200131.331535.0734.3429.9229.0228.32
328Tõnis JääDMAA200231.331438.3836.9734.0825.7721.43
329Siim TURBAN200131.131436.7536.5628.2227.5626.54
330Peedo PIHLAMäGI195831.06240.2437.41
331Sven REA196930.88141.17
332Paul AUG195130.82348.4931.2229.08
333Taavi PERV199630.81141.08
334Joonas OJA198830.81141.08
335Oliver IMMATO198630.80141.06
336Jaak KANNISTE196030.67243.7132.96
337Rein KüTTIM193930.63833.3932.5831.2029.3526.63
338Georg Caius KUTSAR199730.58449.2533.7026.7226.26
339Enn AEDNA194430.501233.7931.7430.6828.7627.52
340Endel REMMET193730.411034.0833.5728.9628.8826.56
341Jürjo LOKK198230.41140.54
342Eero MõTTUS197430.34437.3236.1531.3830.00
343Sulev KUIV195630.31140.41
344Lauri KUKK199730.28140.37
345Holger POST199630.20442.5034.4534.3322.93
346Madis ORAS195030.14340.5540.5325.28
347Jüri MäRTMAA195929.91139.88
348Emil EENSAAR200429.841934.6834.6534.6529.8415.38
349Tõnu LOOG196029.79834.3032.7432.2527.4522.23
350Tõnu TAAL195429.57345.2835.2623.84
351Andres LAUBA197729.51436.1534.4132.5128.09
352Margus JAANUS196229.46933.0929.8829.3928.4926.43
353Märt MARIPUU198129.31238.6234.66
354Jaan OLVET196929.30437.5234.9729.0728.66
355Ain PELLO196929.16138.88
356Arvo SOOSALU195229.15138.87
357Dainis MäNNISTE200229.141140.3832.0629.3423.2920.62
358Elmo PäRNA194429.031732.2831.3630.7626.5824.17
359Sulev TUUDE195528.96436.1234.3731.3426.90
360Oleg KOSHIK198528.911236.8436.6827.7123.6119.70
361Ülo TIMUSKA196128.90138.53
362Tanel VAINURA197928.87239.4032.78
363Joonas HALAPUU200028.871134.4132.1231.5123.5722.73
364Mihkel MAHLA200328.791433.8832.6831.6125.0920.70
365Indrek LILLSOO197328.60258.2813.21
366Tanel SAUE197428.35347.6529.3023.12
367Tõnis HALDNA196528.35137.80
368Jaak KõIVA198228.35137.80
369Rein LANI195828.22137.63
370Jukka KARVONEN028.03343.3541.1714.41
371Riho ENNI198027.76243.2526.15
372Sander NAHKOR198827.72259.44 9.86
373Arvo AMBEL198327.71336.9735.6525.18
374Taivo TäHT196827.42239.1829.37
375Arti ALBERT198027.38241.8826.58
376Mikk PõDRA198427.35136.47
377Kalev ÕUNSAAR194927.30136.40
378Raul REILJAN199127.26136.34
379Peep OTSTAVEL197227.20338.1231.7626.13
380Henn ANTSON196027.20136.27
381Rait LILLE197127.05136.07
382Karli LAMBOT197026.94240.4226.93
383Jasper AINJäRV199826.93933.3531.5426.9126.2816.57
384Heino REBANE195426.82336.5833.4924.60
385Mati PILT195126.67241.2925.39
386Kalle LUUK195426.52135.36
387Ants TAMM194326.321527.6626.5526.3026.0125.08
388Siim ROMANOV199026.23134.97
389Fedor PREDKO200126.16430.4729.7828.8727.15
390Tõnu RAID193926.13633.3629.0927.3822.1918.64
391Märt KESKüLA197625.99733.5833.0731.6524.25 7.39
392Janar SAKS200225.901634.5927.2424.9324.3318.42
393Georg PAAL200125.90751.7431.4118.4916.8111.06
394Tanel KALM198425.89134.52
395Jaanus JõGIS197625.70134.27
396Indrek KAROLIN197325.69444.0829.0228.1212.97
397Lauri Juhan LIIVAMäGI198125.66330.5830.1029.89
398Kai WILLADSEN195225.59235.8928.08
399Tõnu NURM194725.52134.03
400Erkki PENU197125.42133.89
401Kalju TAMMEVESKI196325.41336.8228.2124.64
402Toomas TIIVEL197425.22333.3232.6123.09
403Kalju TILK194125.211427.9025.1525.0624.5923.37
404Ardo PAJUR197425.17248.6114.31
405Marti RANNE196925.14236.2026.64
406Toomas TELGMA196525.13831.0929.2225.6920.5119.16
407Märt KIVILA198225.01133.35
408Meelis ATONEN196624.98133.31
409Urmas LAEV196224.87335.6828.6723.44
410Jukka HONKASAARI024.84133.12
411Mati RANDOJA194924.79533.9132.2527.6718.9011.24
412Kristjan TäLL199524.78439.7937.0825.87 7.39
413Jaanus VILJAMAA196324.77633.5529.3627.8024.62 8.54
414Jüri KADAJA195324.74132.99
415Sulev KRAAM198024.67235.2526.42
416Nikolai KUHA194124.561527.9024.8324.7823.0022.28
417Eerik LOSSMANN196424.55435.0128.5626.7118.81
418Marko TEDER198524.54333.4927.5825.54
419Tiit VAINURA197424.27132.36
420Martin MARGA198824.19337.0029.7918.60
421Kalmer KOOSAPOEG024.19439.9134.4620.0513.08
422Aigar PINDMAA195723.91439.3133.0828.86 5.01
423Samuel KOLSAR200323.841627.4826.8122.6321.7420.52
424Kristjan MAADE197323.81446.9222.8819.5416.50
425Jürgen JOONAS200323.81829.9229.8526.0619.0114.20
426Sander BLEHNER197223.72237.1122.19
427Argo KAUGE196423.67237.4121.77
428Kalmer KEEVEND195723.31731.1229.2126.1915.3214.73
429Markus Harald PAIS200022.92130.56
430Veikko TAMLAK196822.80130.40
431August ALBERT196422.80238.1918.80
432Tõnis SAARNAK197722.75234.1422.74
433Andres VIIRA196722.70334.7028.9816.45
434Raido LAIDLA198622.57438.0137.7013.7410.86
435Karl PEHK198822.56130.08
436Leonid MALIKOV197922.52234.9421.36
437Tiit OLJU195422.12633.9323.2421.7219.0112.69
438Tarvi VIIK197422.05129.40
439Mattias MAIDLA200321.921927.6524.6524.0517.4915.77
440Raivo LEHT195321.80231.2523.25
441Renek LOORENS198221.69128.92
442Alo VAHTRE199921.57233.6820.25
443Ilmar MõISTLIK194421.55431.0925.2420.1719.29
444Jaan KOSTJUKOV198721.55128.73
445Joe LEPP196721.42234.6618.88
446Jaan AINELO195821.38128.51
447Hans Mark VõSU199621.29128.38
448Sander TOMSON199921.26633.8723.7422.0013.9912.70
449Madis HAUG196521.17736.2323.5920.1915.96 9.87
450Arne KOLK195020.98427.1224.6723.2018.25
451Lauri ALLMANN197520.68127.57
452Vahur VEEROJA198520.44127.25
453Rasmus SOTNIK199320.39434.7030.0125.04 0.88
454Enn KUUSIK194820.33127.11
455Ragnar KRANBERG200220.25440.6737.0712.08 0.18
456Ragnar ILP197920.20451.7218.0013.35 6.73
457Toivo BIRK195720.18326.8023.1421.28
458Kalev KUKK195120.17126.90
459Tõnu KUUSIK195620.10431.0320.8919.1618.25
460Lauri TEDER198020.05227.4522.67
461Arvo RAJA196119.99346.0515.31 9.18
462Margus LEHTME198219.93126.58
463Andrus VIILMA197819.93327.1322.9620.24
464Tauno MURAKAS198019.92327.6625.3617.28
465Taavi-Kalle KIISLER199319.69435.7818.2318.1515.37
466Jürmo ROOMA200019.68526.6326.0523.2817.76 4.69
467Henri SOOME199319.63331.1425.7512.41
468Mikk KALAMEES199319.61126.15
469Jan BIRNSTOCK197319.53126.04
470Jüri KõIV196419.52226.6622.15
471Michael RAER198319.42429.3529.0023.81 4.17
472Alexander KHALYAPIN196819.21125.61
473Silvar SAVOLAINEN197418.97542.4622.2514.8010.20 5.16
474Juhan BACHMANN194318.95923.6621.7017.5917.5314.29
475Raido VIKS198618.92323.5522.7820.44
476Vjatšeslav SAFONOV200218.90125.20
477Viljar VAINOLA197518.84823.6419.2218.6816.7115.93
478Juha ERONEN018.73124.97
479Aivar JõGIAAS196918.60124.80
480Jaan MILJAN194718.57432.3123.9914.7311.49
481Martin AADLI199918.46124.61
482Daniel VASSER198318.41124.54
483Mati TõNUS194118.331323.3218.6617.2716.5015.91
484Tiit KOPPEL194418.212418.9218.3518.1717.9917.62
485Hans KOPPEL199518.14240.62 4.73
486Jüri JOONAS199217.67123.56
487Rudolf MüRK194217.63328.1425.65 8.44
488Tarmo ANTON198517.58123.44
489Taimo NELLIS017.57123.43
490Kaimo KääRMANN-LIIVE197517.43228.2915.28
491Aleksander TALI199217.36339.1517.55 4.58
492Raiko JOOL200117.31623.2618.7316.0715.3613.14
493Gert SAAMANN196817.18433.5026.08 9.70 7.06
494August JAKOBSON200617.172025.6717.6117.5514.5310.47
495Jüri TäHEMAA194417.11823.6517.2914.9514.9014.76
496Mati SARAP198717.07222.1520.53
497Paul POOPUU195816.94225.8216.54
498Tarvo JõESTE197016.80228.1413.86
499Hanno-Laur KUNNUS200116.78930.8719.1713.0710.7910.01
500Keijo RANTALA016.56122.08
501Anatoli MäNNI194916.40121.87
502Tõnu KARP195716.33121.77
503Esko VANAHUNT199916.29221.6119.12
504Neeme KALDA198316.26326.5319.4011.46
505Jano JäRVELAID198216.22121.63
506Martti KULDMA197116.10321.1719.5516.09
507Toomas NAELAPää195016.091021.3115.9415.6913.9813.51
508Heino PEETERSON193715.97626.4417.9013.7613.10 8.67
509Andres VESILIND197715.77830.2914.5713.3312.73 7.91
510Olle Ilmar JAAMA200415.72523.3418.7414.5813.73 8.20
511Olavi HEINONEN015.67120.90
512Agu KOPPA194715.511324.4716.6813.4111.5211.49
513Koit KOLSAR197715.39427.2919.4017.53 4.18
514Jaan ORAV194015.32423.0821.6513.3310.04
515Vello KROHN194015.32623.7721.2019.16 9.19 3.29
516Heino MARDISTE193615.14225.8312.02
517Ülo TUUR194514.92119.90
518Taimo LIPP197414.87119.83
519Martin MURAKAS198914.87327.0422.69 2.76
520Karmo KüBARSEPP199014.83119.77
521Peeter VIIK194914.82119.76
522Heiki RAMMUL194814.55723.6714.3912.2211.4411.04
523Tarmo MAASING196314.52119.36
524Kasper KEERBERG200114.41320.3020.0210.54
525Hillar NIKKARI196314.36119.15
526Karmo TISLER200014.251524.2913.8812.9211.87 8.27
527Aivar SARAP196914.22118.96
528Jarmo KAASIKU199914.18433.7922.89 4.97 1.37
529Oskar RAUDNE200214.13616.7016.2013.8612.3011.58
530Riivo KILJAK198913.93118.57
531Rain VAIKMäE198913.82118.42
532Heiki Rein KIISLER199513.70219.3314.93
533Olavi MäTIK197413.68221.9412.26
534Ülar MARK196813.48524.4221.9714.21 4.91 1.87
535Martin ILVES194213.29322.2916.14 8.49
536Mattias VõSUPäRG200313.29422.7416.6811.87 7.79
537Silver REBENITS197813.15117.54
538Mati KARP195213.12217.0215.78
539Jaan OLLINO194413.12620.9317.8111.32 8.21 7.32
540Ulf ALENIUS013.00117.33
541Siim LANNES197812.91117.21
542Martin PETTAI198312.83716.0915.3615.1010.60 6.98
543Tenno ALAMAA196612.78117.04
544Tanel HEINSOO012.76229.70 2.21
545Hendri PARROL199112.74324.6613.48 6.82
546Marvin SCHöNITZ199912.72116.96
547Ats VIRUMäE194612.71432.6113.34 5.79 4.77
548Jaan TOHUS196112.62116.82
549Avo VEERMäE195012.40116.54
550Esa TARKIAINEN194512.26416.4816.3511.79 9.86
551Chris Marcus KRAHV200512.171322.2311.55 9.03 9.03 9.03
552Artur SOO200311.84820.7413.6711.30 8.58 4.91
553Olev PIIRISILD200411.681114.5213.3011.43 9.79 9.36
554Otto BALCK200311.51413.5813.5813.3510.64
555Ossi PRIKS200511.37620.6010.19 8.84 8.79 8.42
556Sander ÖVERUS199611.36115.14
557Matis MäRTSON196511.32224.32 3.99
558Rain KAUGE199411.29217.1811.05
559Peeter KIRSS199011.28115.04
560Kari HOVI194911.25115.00
561Timo KUDRE200510.991219.94 9.66 9.36 8.43 7.55
562Lembit VASSIL194110.85314.5312.9610.79
563Heiki SAVITSCH197210.82114.43
564Joosep SEDMAN198710.66215.7910.85
565Mart SOOBERG197810.41515.3713.5610.49 8.82 3.82
566Georg SOOBERG194110.38319.9412.52 4.17
567Andri KEPLER200410.331812.2410.7010.35 9.47 8.91
568Enno LELUMEES193910.31515.9513.6311.22 7.77 2.97
569Kalev KõIVA195810.30113.74
570Tõnu LAUTER196610.18223.47 1.97
571Ott-Kaarel KALM199110.16113.55
572Heikki SUSIMAA195610.12113.50
573Mart VENDELIN194410.06316.1412.68 6.68
574Toomas KOPPEL1953 9.81216.06 8.47
575Sergei MUIžNIEKS1978 9.70318.9510.91 4.36
576Mihkel LIIVAGO2003 9.661411.2110.40 9.53 8.58 8.56
577Rauno PAHAPILL2000 9.55424.78 8.93 8.68 0.07
578Rein TOOMAS1961 9.52213.6610.13
579Hendrik VIJA2002 9.39415.2114.87 6.28 5.38
580Karel KURAGIN2001 9.38623.4010.37 9.12 2.90 1.12
581Mati KALLEMETS1947 9.36112.48
582Madis MOOR1988 9.35112.47
583Annes NAAN1959 9.18414.2711.2310.30 4.99
584Kalev BOGDANOV1956 9.16922.72 7.94 6.88 4.75 3.49
585Rainer KRAVETS2000 9.06112.08
586Kaarel TAMPUU2003 9.01913.67 9.54 9.50 6.86 5.48
587Mattis ALLIKSOO1979 8.98111.97
588Lev MIGDALSKI1939 8.97419.6617.50 2.00 0.71
589Väino KUNDLA1954 8.86216.43 5.73
590Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
591Jakob VESKE2003 8.70715.40 9.80 7.44 6.68 4.19
592Indrek ROASTO1980 8.62211.81 9.74
593Priit LAOS1979 8.57212.68 8.75
594Indrek PUNG1985 8.56111.41
595Dmitri BUTKOVSKI2001 8.51111.35
596Rein KIISLER1941 8.42218.24 2.80
597Urmas HEINSOO1956 8.39220.05 0.92
598Ralf KIVIL2005 8.355 9.45 8.95 8.71 7.41 7.21
599Arne KIVISTIK1933 8.29111.05
600Askar NEUMANN2001 8.13210.71 9.61
601Mehis UDAM2004 8.04412.2710.90 8.25 4.33
602Kaspar KAROLIN2005 7.971411.55 7.60 7.16 7.03 6.51
603Herkki SUURMAN1965 7.90313.1312.86 1.90
604Andres SAETALU1963 7.75214.80 4.58
605Pjotr AKSJONOV1948 7.73515.8714.00 7.27 1.33 0.20
606Rain AUS1992 7.73110.30
607Mario SAARE1984 7.63110.17
608Priit TRANSTOK1986 7.56110.08
609Jörn AADNEVIK1975 7.55311.68 9.04 5.92
610Aleksandr GNIDENKO1961 7.431 9.91
611Otto Toomas KIBENA2001 7.411310.02 7.46 6.86 6.56 6.15
612Andres PALK1965 7.251 9.67
613Mihkel ABRAM2003 7.258 9.60 7.19 6.49 6.49 6.48
614Neeme MALVA1955 7.181 9.57
615Raiko LEITEN2001 7.101 9.46
616Kristo OJA1996 7.092 8.93 8.79
617Daniel SIBUL2004 7.0610 8.31 7.82 7.29 6.49 5.40
618Ragnar LEIMANN1981 6.971 9.29
619Martin TAMPUU1999 6.73216.16 0.66
620Reio ROSIN2003 6.621 8.82
621Matis PääSLANE1993 6.571 8.76
622Mati POOM1944 6.56416.71 9.26 2.34 0.85
623Tõnis TOOM1998 6.46212.18 3.98
624Jüri PüSSIM1942 6.463 9.16 7.57 6.06
625Renno MERENäKK2005 6.432 8.15 7.93
626Jari JULGE1993 6.431 8.57
627Jan AAS1974 6.431 8.57
628Heldur VäLJAMäE1948 6.28212.09 3.61
629Ilmar KASK1936 6.261 8.35
630Bert Joosep PANKER2006 6.238 8.08 7.68 6.38 5.14 3.86
631Heini KOPPEL1947 6.202 8.26 7.24
632Vaabo ANNUS1942 6.131 8.17
633Enno LEPVALTS0 6.121 8.16
634Jaan KORROL1970 5.691 7.59
635Nansen PALO2005 5.681 7.57
636Jevgeni SHEJANOV1973 5.651 7.53
637Siim ROHT2005 5.625 7.85 7.80 6.81 5.40 0.23
638Sander KOLLOM1971 5.621 7.49
639Jaan TIITS1950 5.531 7.37
640Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
641Rasmus SAARE2005 5.3114 6.09 5.98 5.31 5.02 4.16
642Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
643Madis LEPIKSAAR1989 5.151 6.87
644Robert SANDER2005 5.085 8.11 5.68 5.05 4.39 2.17
645Ranno KANNEL2005 5.073 7.51 5.52 4.87
646Markus KALJUR2006 5.01710.04 7.28 3.12 2.30 2.30
647Riho KILP1941 4.895 9.02 5.45 3.78 3.44 2.75
648Kaspar JOALA2003 4.596 5.36 4.85 4.67 4.25 3.83
649Krister KASEMAA1999 4.50210.17 1.07
650Ivo MURU1964 4.401 5.87
651Teivo TõEMETS1985 4.271 5.69
652Vladimir VARI1947 4.211 5.62
653Marlon VIRVE2003 4.209 5.07 4.97 4.03 3.76 3.18
654Ekke Tõnn RüTMAN2003 4.153 8.00 4.36 2.30
655Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
656Alar HEINRAND1977 3.941 5.25
657Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
658Vladislav MOISSEJEV2002 3.79412.51 2.73 0.92 0.69
659Anton ROOLAID1977 3.757 8.64 4.92 3.62 0.90 0.68
660Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
661Agu LIPPING1943 3.61310.80 1.08 0.86
662Paul Theodor ZUPPING2003 3.573 9.50 2.72 0.38
663Jaanus-Janari KOGERMAN1980 3.531 4.70
664Alari UUSNA1969 3.511 4.68
665Lauri LUIGE1986 3.501 4.67
666Mart ULM1984 3.481 4.64
667Laur-Rogert SULG2006 3.4710 4.87 3.99 3.19 2.72 2.60
668Mihkel ESNAR2006 3.423 5.50 3.82 2.74
669Kerten MATTO2002 3.409 4.44 4.21 3.82 2.32 2.22
670Aron KONKS2004 3.341 4.46
671Kerdo MäNNILAAN2003 3.34411.49 3.17 0.18 0.01
672Mihkel TALI2006 3.177 5.89 4.81 2.64 1.26 1.25
673Reiko KALLAS2006 3.162 7.74 0.16
674Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
675Maik LINT1983 3.111 4.15
676Jakob KOPPEL2006 3.068 3.98 3.82 3.50 3.01 0.98
677Vootele JAGOMäGI1996 3.051 4.07
678Madis TOOMING1995 2.981 3.98
679Hendrik BLEIVE2005 2.872 6.48 0.70
680Janek JõGIS1971 2.861 3.82
681Valter PLOOM1941 2.842 5.21 1.90
682Toivo MURAKAS1985 2.771 3.69
683Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
684Filipp PETUHHOV2002 2.722 5.00 1.79
685Andreas KEPP2003 2.673 4.68 2.88 1.86
686Raiden METSA2004 2.653 8.17 0.66 0.54
687Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.569 4.16 3.21 1.96 1.86 1.59
688Saimon TAMMISTE2004 2.413 7.27 0.87 0.35
689Eric VOOLAID2003 2.405 6.18 2.29 1.42 1.15 0.97
690Karl Jakop PINTMANN2003 2.387 5.12 3.75 1.20 1.02 0.82
691Otto PLUUM2006 2.285 4.51 3.53 1.77 1.44 0.13
692Laur LAANETU2006 2.232 4.26 1.32
693Martin TõRRA1941 2.001 2.67
694Ivo TAMM1978 1.993 6.07 0.74 0.23
695Laur Joonas JäRVPõLD2004 1.943 4.07 2.39 0.38
696Raiko ALLIKSAAR2006 1.802 3.15 1.36
697Oliver TENNISBERG2003 1.802 2.87 1.64
698Uku VIISPERT2004 1.744 4.02 1.89 1.80 0.02
699Robert PIHU2002 1.712 2.67 1.61
700Jan-Erik KäRNER2006 1.691 2.25
701Maanus UDAM2006 1.633 3.13 1.57 1.07
702Rainer KEPP2005 1.611 2.15
703Priit PAABO1982 1.521 2.02
704Varmo IVASK2003 1.511 2.01
705Jakob Kaur KELDER2004 1.441 1.92
706Kristjan-Erik KAHU2004 1.393 3.66 0.87 0.37
707Sven-Andres NIGLAS2004 1.385 4.16 1.45 0.88 0.28 0.15
708Mathias LOONA2004 1.373 2.77 1.71 0.37
709Markus ZIMMERMANN2006 1.325 3.34 2.30 0.89 0.04 0.03
710Hugo Enrico PABOR2005 1.242 1.91 1.18
711Ivo TAMLA1960 1.212 2.95 0.07
712Toomas PUSS1952 1.101 1.47
713Kaarel KOITMETS1936 1.063 3.00 0.70 0.03
714Villem PIIRIMäE2008 1.041 1.39
715Paul Pärtel VELLERIND2004 0.971 1.29
716Toomas MATTUS2005 0.932 1.91 0.41
717Joosep AINJäRV2002 0.924 1.54 1.25 0.88 0.41
718Alarich PAAS2005 0.873 1.48 1.30 0.30
719Märt SAEGA2006 0.861 1.15
720Riko MäESAAR2003 0.832 1.81 0.26
721Joosep LAAGEMANN2004 0.623 2.05 0.11 0.02
722Kaspar AADLI2004 0.614 1.24 0.76 0.72 0.01
723Maarius KOTSULIM2006 0.564 2.02 0.39 0.08 0.01
724Genri-Roland STEPANJUGA2003 0.561 0.75
725Heino HEINLOO1931 0.491 0.66
726Erik Marten ZERNANT2009 0.461 0.61
727Kennet KEERBERG2007 0.411 0.54
728Juhan SEDMAN1958 0.401 0.53
729Guido TREES1958 0.381 0.51
730Paul PIIRIMäE2006 0.382 0.62 0.33
731Kevin Markus KORROL2004 0.353 0.51 0.46 0.25
732Otto Georg KIKERPILL2005 0.322 0.60 0.21
733Feliks KIPPER1931 0.252 0.39 0.23
734Roland JOHANSON2007 0.231 0.31
735Kevin KASAK2006 0.235 0.45 0.33 0.18 0.16 0.04
736Ando VIISPERT1976 0.192 0.30 0.18
737Nikita OSTRETSOV2005 0.131 0.17
738David VALLNER1976 0.061 0.08
739Aigar KALLAS1973 0.061 0.08
740Sergei LOPUHHIN1979 0.031 0.04
741Jaan LOIDE1945 0.021 0.03
742Reigo KEEM2007 0.011 0.02
5 parima keskmine punkt: 104.60
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind