WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988116.078119.11118.66118.45113.69110.44
2Kenny KIVIKAS1991111.7517114.17112.03111.50110.67110.38
3Lauri SILD1990105.509118.12105.50102.21101.39100.26
4Kristo HEINMANN1989100.4015104.78103.93101.6496.2995.34
5Sander VAHER1985100.2617106.87105.6197.2396.8794.70
6Andreas KRAAS197883.771087.6084.7883.2882.0781.14
7Ats SõNAJALG199083.511690.1689.3381.0180.1976.85
8Sergei RJABõSHKIN199283.30694.9792.0990.7577.6161.09
9Tõnis LAUGESAAR199482.97791.4281.5181.2180.6480.07
10Raido MITT199180.723106.7390.3287.84
11Peeter PIHL198478.01494.8388.3182.5681.00
12Andres SAETALU199576.701483.9480.2174.4173.9670.97
13Jaagup TRUUSALU198875.501288.0875.6873.4670.2170.08
14Kaur KASE198775.172084.1276.2274.7971.7668.96
15Uku-Laur TALI199274.231685.8574.4473.7469.3867.72
16Markus PUUSEPP198673.71489.4081.8679.4576.89
17Oliver KüTT199871.471777.2471.1070.8870.8367.28
18Reigo TEERVALT199471.251078.1773.5973.3266.4664.73
19Reimo LIIV199471.251573.7872.8272.5268.6168.52
20Armo HIIE196869.99775.1972.4670.9466.7964.59
21Lauri PäHN199869.931771.1170.8870.5369.1467.98
22Karel-Sander KLJUZIN199969.62987.7975.5764.5661.0459.14
23Timmo TAMMEMäE198469.03580.8971.4566.9965.5960.23
24Randy KORB197168.411071.1771.0468.7065.8265.32
25Alar ABRAM197267.501169.2368.2567.2367.0165.79
26Kaarel VESILIND200067.131873.7767.2365.7565.1263.76
27Ain FJODOROV197267.041668.7367.7166.8466.8465.08
28Priit PääSLANE196766.541269.9469.8167.7565.6559.55
29Marek KARM199066.30773.5966.3365.6464.9361.01
30Olle KäRNER197766.26392.5772.6768.61
31Paavo RõIGAS196965.621170.3668.8565.3862.1961.33
32Tiit TALI196065.611670.0366.0765.6564.6261.69
33Tarvo AVASTE196965.31966.7365.5465.4964.4264.39
34Ott RAKKASELG197965.141269.4166.3063.9963.1862.80
35Andres RõõM199964.521671.3170.4860.9260.2959.62
36Andreas AADLI199664.432267.0965.6464.8164.7059.89
37Rain EENSAAR197464.29572.7667.0366.2461.4453.98
38Raivo REIMAN196963.74970.2268.1660.1860.1759.95
39Rimmo RõõM199663.481175.6569.6461.0056.2054.90
40Alar KUME199063.451667.4866.0862.9761.4559.25
41Raul KUDRE197062.58666.5466.3062.2960.9156.85
42Andrei NIKITIN196862.48964.1563.6663.2961.3359.96
43Maido KALJUR196062.061367.0164.6762.2658.2458.11
44Tanel PAPP199561.94874.3665.4262.9561.5345.44
45Kaupo JäRVE197461.852462.7562.7362.2261.4660.10
46Mati MäGI197861.742466.3362.7460.3559.9159.36
47Kaarel KALLAS198261.621865.5163.1460.6959.6559.11
48Kaarel Hendrik ZERNANT199861.151667.0560.6660.5459.2958.22
49Tiit TäHNAS198061.13763.1362.1962.1759.6258.53
50Mati KORROL197361.032264.8261.5060.8659.6758.28
51Meelis MERENäKK197460.901568.7465.3258.2556.1156.06
52Danilo PIHT197260.831964.7164.7059.4858.4256.86
53Ilmar UDAM197360.801563.6561.9861.8959.6256.86
54Raivo PELLJA196460.031569.6762.0758.6455.9153.84
55Antti ROOSE196459.951963.7560.5459.3758.2857.79
56Andres TALVER196059.941260.8460.5059.9259.3959.05
57Meelis ZIMMERMANN196859.671262.7562.6257.8557.7157.41
58Alex TREIER200059.471965.9061.0659.4555.7155.21
59Rein ZAITSEV196959.44966.6859.2958.6058.0854.57
60Tanel MõTTUS198559.19663.8962.7760.9259.7248.64
61Tanel KANNEL197359.161061.1959.4759.0658.2657.83
62Dag AINSOO197759.12663.3059.4258.4457.6356.81
63Meelis MäLTER197558.69860.4860.1259.2956.8256.75
64Toomas MARRANDI197958.46764.2659.1958.0557.4153.38
65Mati PREITOF196058.382261.8761.0859.9555.0453.96
66Margus MARRANDI197358.27861.9861.1758.3757.2352.61
67Mart KOPPEL196958.141760.9959.6156.8156.7656.51
68Kaido NURJA196958.13560.4159.8459.5159.0751.83
69Tarmo KLAAR197457.962860.0759.2958.5356.7655.17
70Mart KüLVIK196057.911460.0459.9657.3556.1456.04
71Rain JAAKSOO198357.871659.1258.6157.5757.0656.97
72Raul LAAS195957.682569.0357.1755.1253.7853.31
73Priit RANDMAN198957.62571.5462.3355.5053.1745.58
74Taivo TALI196657.611564.9063.3555.4453.9050.46
75Tiit POOPUU198157.52961.6459.0457.3055.9853.65
76Lauri BEILMANN197657.351465.1256.1055.7755.4654.31
77Erki KRIKS197657.321364.1761.7953.8953.5853.18
78Mati TIIT197157.29564.1557.3956.8154.3653.75
79Kevin HALLOP199757.17864.4963.9957.4252.2547.70
80Raivo LAANEMETS196857.12865.8159.0754.7154.2951.71
81Tomi-Andre PIIRMETS199857.071062.6661.2658.0656.1347.26
82Sander MIRME198156.96662.0461.3759.0553.0949.27
83Mairo KIRSS198056.94761.5560.8859.8652.4949.90
84Kaljo JULGE195756.341757.6456.6556.1755.8955.33
85Silver EENSAAR197856.16481.0968.2150.5549.77
86Kiur Erik EENSAAR199956.122061.8856.3454.4054.2253.78
87Vladimir SAVINOV196456.03964.1055.3954.7353.1752.78
88Lauri MALSROOS198655.73380.5978.7037.40
89Aleksandr SHVED199255.60759.1957.3855.6153.1852.66
90Hando ALLMANN200155.382160.0656.6654.2153.8552.12
91Erkki AADLI197454.80368.5364.3260.55
92Lauri LAHTMäE196854.73563.3059.8552.3449.3848.76
93Tõnis KRUUSMAA197754.72470.1663.3258.8450.88
94Martin KAUP197554.641361.8556.3954.3950.5949.98
95Johannes EHALA198654.511156.6855.2554.6854.2951.67
96Jaanus REHA195954.261057.0255.3353.5853.0052.39
97Lauri OLLI197254.041256.1855.1654.2352.9851.65
98Siim KLAIS198653.72765.2563.9649.7046.4243.28
99Eduard PUKKONEN196053.70956.0055.1954.6451.9650.71
100Arthur RAICHMANN197253.681161.5855.0452.6749.6049.50
101Rene POST199253.61367.5062.6659.04
102Allar PADARI196853.271159.5754.8651.3050.6250.02
103Martin AUNIN197152.84856.3354.8253.6952.6046.76
104Kaido HALLIK197352.78657.7656.9654.9748.5945.62
105Kristjan KARABELNIK198152.72563.1261.3657.3650.5031.26
106Ülo VIRU196452.661262.2553.8051.7348.3047.23
107Daniel VASSER198352.41760.0454.2953.4748.3345.90
108Sander PRITSIK200152.312357.7654.8350.7449.2848.92
109Raul KANGUR197052.13957.8351.3450.9450.9049.63
110Taivo TIMMUSK198351.961256.8551.8451.0650.7049.34
111Jonatan KARJUS199151.92369.8559.6253.78
112Aleksander KEPLER200151.912457.4851.5351.3151.0048.23
113Aleksander PRITSIK196251.901755.5655.2051.7549.8547.14
114Rein ROONI195751.892056.9652.7550.6349.6749.45
115Enn JAAMA196951.63764.1553.9147.0847.0246.00
116Lauri TAMMEMäE198851.60266.2562.75
117Margus KLEMENTSOV197251.50461.6859.1358.3549.73
118Urmas SULAOJA196350.931253.1652.3050.8950.4147.91
119Heno IVANOV197650.651057.0351.7249.5048.7046.30
120Inno LING196550.63662.1354.3948.1345.5542.95
121Erik AIBAST197350.59361.9658.3158.30
122Heiti HALLIKMA197050.43466.6858.9258.0340.51
123Priit ÖVERUS196650.31754.1953.2351.9749.7842.37
124Rein UNT194950.211051.4351.1050.4849.5848.47
125Tarmo SIIMSAARE198150.13270.3954.94
126Vallo VAHER197649.76857.7049.4447.7947.0146.85
127Johan ALENIUS196749.63955.8251.9648.5146.9544.91
128Alar VIITMAA197049.54262.2961.55
129Mihkel NAHKUR195949.501251.2951.2749.1847.9347.82
130Mehis MURU198949.50369.2555.7849.66
131Jüri ROKKO195349.462950.1050.0449.8049.5147.87
132Matti YLILUIKKI196549.10165.47
133Jaan TARMAK198548.95664.1859.3653.4043.0924.70
134Andre NõMM197448.89165.18
135Sixten SILD196448.76850.4949.9949.7447.4946.09
136Väino ELLAMIK197148.49358.6358.2354.29
137Janek PIIRISILD199648.45760.5856.9546.1540.5238.05
138Alar ALAJAAN197948.302555.3849.4846.8845.4144.35
139Marek MäOMA198648.28458.4858.0354.2143.85
140Raio PIIROJA197948.22164.29
141Mart OSTRA196947.99951.2247.7647.1047.0346.83
142Tõnu TäNAV196347.92557.2751.8045.0043.6641.87
143Jüri MERIRAND195547.911951.8348.2946.9146.4746.05
144Rein KRIKS195147.671149.5648.3447.3246.9446.19
145Taavi TATSI197847.23454.6253.4251.7550.13
146Peeter VõRK196547.22162.96
147Marko KüLAOTS197847.101448.1347.9147.2346.3945.86
148Arvo KIVIKAS195047.001455.4447.0545.2843.9243.30
149Ragnar ROOBA200246.981455.6952.1350.0641.6735.35
150Kristaps GRINBERGS198646.73357.6255.7951.53
151Martin SIMPSON198746.68282.2334.47
152Tarmo TOLM197946.68457.7954.6854.1940.79
153Arne SAMMEL195546.60948.0446.8246.5646.0145.59
154Andres ARUOTS199946.26852.1250.9649.6842.0136.55
155Vladislav PAHHOMENKOV197146.211650.2247.1946.8144.9241.92
156Markus Rene PAE199745.95467.5264.9760.9810.75
157Heino OLLIN199645.83161.11
158Raido KISS200045.751449.3448.2246.3645.3239.53
159Einar RAUDKEPP196545.75553.8848.5948.4646.2031.64
160Alar ASSOR198545.63461.5761.0240.1640.04
161Villu SERV199945.541748.9448.4545.2642.6242.43
162Tiit TATTER194845.40648.6946.3544.6444.1043.20
163Tago TEETAMM197545.13662.6746.0145.4741.9429.55
164Andres LAUBA197745.00356.9551.3250.56
165Raivo ERIK196844.78759.8947.3243.0137.8835.81
166Tarmo KUUB197844.63663.4647.2543.6140.6328.22
167Toomas MAST196444.62459.1752.9551.7634.45
168Aivar MEINDOK196244.62654.1150.2641.5741.2835.90
169Heini TAMMIK195344.522348.4844.8444.6442.8541.81
170Kuno ROOBA197244.50260.1351.11
171Lauri TARLAP197544.461251.6345.9245.8939.8439.02
172Artur RAUK198644.46555.6952.1439.3139.1336.03
173Andres PAE197044.26458.8052.6647.9137.33
174Markus SULG200144.221461.5646.4740.9337.2234.90
175Lauri RUBERG198744.20747.1147.0045.1141.8839.92
176Tõnu SIKKAL195544.031445.3444.4144.0643.7842.58
177Udo LüüS195543.731846.0945.4343.3542.8540.91
178Tõnu ILLARU197143.70360.4059.9533.88
179Kai SAKSMAN195043.68848.0545.9442.8042.3039.29
180Matti BETLEM196043.651248.7246.2645.4244.1633.68
181Varis PEISENIEKS195743.48157.97
182Ando POST196043.41556.6047.4347.0342.4523.56
183Kustu KüNNAPAS200143.251449.7847.5642.5439.8836.51
184Sergei SHVED196742.591050.3544.0541.2240.8136.51
185Koit PAASMA195042.53949.9143.0240.3740.0039.37
186Eerik PRIKS200142.27846.1945.1144.3643.2032.49
187Ragnar KRUUSLA198542.26457.1452.7440.3437.58
188Raiko MARRANDI200142.232351.4946.6841.9435.9635.06
189Indrek VIIKMAA197142.071043.9643.1642.5141.3839.35
190Sergey SELEZNEV199041.97754.7150.7843.7333.5927.03
191Andres KäVER197441.891350.2842.7340.3840.0635.98
192Erko JAKOBSON197941.861151.4042.3241.2337.5936.75
193Sven ORAS198941.70452.4852.0547.2533.57
194Neeme LOORITS196841.66453.8351.5750.1529.61
195Einar LUUP196541.65258.9945.14
196Urmas TAMMEMäE196041.581051.9343.2042.0235.7534.98
197Hannes POOLAMETS199441.55457.9252.0451.2223.48
198Kevin JAASKA199941.401045.7844.1541.7339.0036.33
199Martti PARVE196141.39258.5944.89
200Toivo SAUE194841.15351.2348.9045.12
201Jörgen LIISTER199041.14154.86
202Oskar RAUDNE200241.12154.82
203Märten Henrik PAIS199840.88154.51
204Anti PARIK195340.872242.3941.3840.3240.2040.04
205Kalev RUBERG195940.851449.1241.2540.9936.8636.03
206Peep KOPPEL194640.842244.9544.7540.3537.4336.73
207Sander NAHKOR198840.76659.4448.2234.0832.6329.44
208Tarmo LAHT196540.69251.4150.32
209Sven REA196940.47652.0648.2139.4232.5630.10
210Mattias RENNEL198740.42362.7942.5837.28
211Kristo SIRK199940.30857.8248.3444.5030.8819.96
212Mairolt KAKKO196840.26153.68
213Indrek MAHLA197640.12747.6143.8639.0435.7034.38
214Joonas HALAPUU200039.921545.3344.3642.3134.4133.21
215Andres LAAS196139.92153.23
216Sander ANNUS197339.84153.12
217Peep OTSTAVEL197239.75455.9350.8538.1231.76
218Janek ORRO197339.59152.79
219Rain VELLERIND196539.58656.0142.8639.4537.0822.48
220Allan ROOSIMäGI198539.571045.2341.4238.6036.7435.86
221Vilnis VELKERIS195639.53547.6146.4140.0038.0525.56
222Petri VääNäNEN197539.49152.66
223Urmo LIBLIK198239.39251.6246.86
224Allar KIVIL197639.39465.6359.2325.4124.78
225Rafael GORDON194639.23643.2640.3539.2237.2736.07
226Kristjan TäLL199539.13749.5143.4039.7937.0825.87
227Sulev KRAAM198039.12152.16
228Raivo PANKER196539.101546.1639.0838.4736.7635.04
229Rainer KRAVETS200039.02364.0061.6412.08
230Mart JAKOBSON197239.02741.1441.1138.7338.7235.39
231Pear POST196638.92551.5450.7442.1437.2012.98
232Ülo VAINURA194638.911342.4340.3237.5937.2336.96
233Jaak ROHTSALU196038.90548.3541.3439.4136.6428.76
234Väino AUL194838.79749.4440.0837.3633.5633.49
235Kristjan-Martin KIRJANEN199438.77450.9144.3142.8034.29
236Toomas VOOLAID196638.771146.9137.7837.7635.7035.68
237Mihkel MäLTER194538.741941.8841.2737.5636.9636.02
238Sven-Erik REBANE199238.68449.7046.8339.8735.52
239Rein HANSTEIN194938.471541.4539.5237.6537.5036.21
240Ants TURBAN196438.43352.3750.9432.32
241Andrus SIPSAKA196138.34742.4739.6939.1037.5732.87
242Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
243Martin Erik MARIPUU200238.051747.2741.7636.6032.6531.98
244Lauri LEPPIK196438.011244.5339.1538.5434.9132.93
245Tauno KURE195737.941144.3540.4537.4335.5731.88
246Kristjan LEIGER197037.59639.5437.5537.5537.4235.91
247Andres VIIRA196737.49655.9149.0134.7028.9818.84
248Tauno TIIRATS199137.37149.82
249Kirill KLENSKI197837.28149.71
250Veljo VASK197437.20149.60
251Tauno MURAKAS198037.20557.9751.2934.0925.3617.28
252Aivar LEHT197137.15448.2345.2037.7633.91
253Mattis ALLIKSOO197937.05449.8347.3933.9033.53
254Sander LINNUS199137.00149.33
255Tiit RIISALO196736.95554.9548.6443.8319.7617.57
256Dag KIVILA196436.77149.03
257Tanel KALM198436.66257.1334.52
258Rain LILLSOO197036.62343.6643.0142.58
259Jaak JAAGUS195636.52543.7541.3535.7832.1429.59
260Ilmars LIMBENS194836.51251.2340.04
261Indrek KAROLIN197336.31148.41
262Kristofer PäHKLEPA199936.291338.9537.8437.4934.4632.73
263Ahti BLEIVE196736.28148.37
264Jaanus JõGIS197636.27248.0642.62
265Kalle NELK195036.231037.7737.3536.2635.6334.13
266Kalju TOOMAS194736.191141.2039.4538.4131.0430.86
267Kalvo KRIISK197936.18941.9140.7638.5431.4828.19
268Vello POST195836.11540.5840.5335.4732.3931.60
269Tõnis JääDMAA200236.041544.5038.3836.9734.0826.28
270Juho-Veikko HYTöNEN198536.04148.05
271Maksim GUREJEV196335.98543.2636.3035.7635.3829.18
272Raul HINDOV196835.97453.2147.2534.6824.72
273Harry VEIDE195235.89446.6243.7235.7333.43
274Aimur RAUDSEPP195535.771039.1538.4637.6235.0928.52
275Ragnar KRANBERG200235.681240.6737.0735.1834.2331.23
276Andres HIIEMäE197635.50448.5641.0337.8730.32
277Johannes TASA195035.40547.0346.1037.1131.5715.21
278Urmas LAEV196235.37642.8635.6835.2934.3628.67
279Ott TOOMET197035.34545.3941.3737.6731.0421.23
280Leonid MALIKOV197935.17146.90
281Tõnis PIIRISILD197335.11350.3845.5128.04
282Taavi KALA198635.11259.4228.35
283Priit NARUSK197734.98250.0237.44
284Indrek JENTSON196434.91939.3939.2534.1632.2429.50
285Olavi LOO197134.88254.9932.20
286Heikki KYYRöNEN194634.65635.9735.7435.1534.7531.65
287Arvo LAANEMETS197234.62243.9642.60
288Märt KIVILA198234.17145.56
289Martin MURAKAS198934.07469.1732.5427.0422.69
290Mattis JAAMA199234.07145.43
291Priit TALU197233.87259.1925.48
292Rasmus KRUUSA200033.83942.1537.6031.1130.5327.76
293Timo KALJUR198533.80346.0141.4131.86
294Uku ROONI198933.60144.80
295Lasse KATAJA194633.58342.0740.7435.72
296Viktor KASSATKIN197133.39144.52
297Silvar SAVOLAINEN197433.38942.4641.0638.0523.0922.25
298Pekka SAALASTI033.20144.26
299Taavi KUHA198333.17243.2239.71
300Aldis LAPINS195133.16340.4440.3936.20
301Eero RUOKAMO195333.13343.6242.3031.02
302Dainis MäNNISTE200232.951040.3837.5332.0629.3425.43
303Kai WILLADSEN195232.95445.4037.0635.8928.08
304Jaak KANNISTE196032.78143.71
305Ülo TIMUSKA196132.77351.1838.6225.86
306Tiit PLOOMPUU195132.751534.7833.4633.2732.1330.09
307Ilmar KIRJANEN195032.65847.8732.0229.8929.8023.68
308Raul OLESK196032.65339.8338.6836.71
309Taavi TAMBUR032.63143.51
310Indrek SAAREPERA196832.32246.9533.86
311Kalmer KEEVEND195732.281039.2936.5731.1229.2725.14
312Tõnu TAAL195432.22245.2835.26
313Tanel ESTA197732.13341.5540.8830.97
314Toomas TALUMAA197032.11644.4038.0833.3132.9311.83
315Aare HUIK196931.99344.4139.9428.56
316Andy KARJUS196631.83341.6836.4134.24
317Kaspar PääRSON200231.74251.2928.07
318Veiko PAK196531.74340.7239.5131.78
319Alo JäRVE197431.73142.31
320Lembit NöPS195131.69734.9331.9431.6630.4829.46
321Priit TRUUSALU196331.60445.1537.6831.2926.32
322Emil EENSAAR200431.541834.6834.6534.6529.8423.90
323Timo ASIKAINEN195831.09251.3926.34
324Joonas OJA198830.81141.08
325Mart ELLER197230.66244.3432.30
326Andres NöPS199630.58140.77
327Eero MõTTUS197430.34437.3236.1531.3830.00
328Karli LAMBOT197030.32140.42
329Martin LAASMAA198430.31643.5734.5433.1922.2917.97
330Indrek ÜMARIK196530.24140.32
331Jaak KõIVA198230.11140.14
332Riho MäNNI195130.07349.6633.0823.40
333Siim VOLLMER198329.91139.88
334Jüri MäRTMAA195929.91139.88
335Tarmo RAIDMA196929.84444.3239.3230.6718.31
336Andrus RäMMANN196029.75243.8230.55
337Jaak REIMAA195529.64835.0834.1628.6327.4322.90
338Siim TURBAN200129.44836.7534.8128.6326.1920.82
339Ain NEMVALTS196829.38139.18
340Mihkel MAHLA200329.331333.8832.6831.6125.0923.39
341Ahto KARU195529.10934.3133.5526.0325.8525.77
342Arvo AMBEL198329.05236.9735.65
343Samuel KOLSAR200329.011847.5927.4826.8122.6320.52
344Tõnu NURM194729.00434.0333.2332.4529.17
345Marti RANNE196928.78338.7436.2026.64
346August ALBERT196428.64138.19
347Indrek LILLSOO197328.60258.2813.21
348Tõnis HALDNA196528.35137.80
349Sulev TUUDE195528.20236.1234.37
350Jukka KARVONEN028.03343.3541.1714.41
351Sulev KUIV195627.95240.4129.46
352Kalev SIRGE027.87137.16
353Guntis ARNICANS196827.80137.07
354Janar SAKS200227.591534.5927.2426.8624.9324.33
355Jaan OLVET196927.57334.9733.2529.07
356Taivo TäHT196827.42239.1829.37
357Arti ALBERT198027.38241.8826.58
358Jürgen JOONAS200327.311244.7729.9229.8516.1615.85
359Raul REILJAN199127.26136.34
360Mihhail TAIVERE194027.241129.9227.9027.2827.2823.83
361Henn ANTSON196027.20136.27
362Tanel HEINSOO027.17536.1434.0229.7029.66 6.31
363Jarmo KAASIKU199926.92458.0133.7922.88 4.97
364Georg PAAL200126.69351.7431.4111.06
365Jüri VANAVESKI196626.56135.41
366Aare LIMBERG195326.54235.2231.13
367Kalle LUUK195426.52135.36
368Elmo PäRNA194426.481332.2825.5925.3425.0424.17
369Rein KüTTIM193926.441035.7228.3724.8322.3220.94
370Marko SüLD197826.31339.3839.3814.10
371Heino REBANE195426.28337.1131.0624.60
372Enar NõMMISTE198726.22233.3432.22
373Ants TAMM194326.051727.6626.3026.0125.1825.08
374Riho ENNI198025.93238.6726.15
375Jasper ANIJäRV199825.45952.6426.9117.9116.5713.24
376Mati KIISLER200125.42934.3430.1829.9216.4116.23
377Margus JAANUS196225.26635.5529.3923.8523.0014.53
378Argo KAUGE196425.24337.4129.9021.77
379Ardo PAJUR197425.17248.6114.31
380Mattias MAIDLA200325.082131.3327.6524.6524.0517.71
381Taavi-Kalle KIISLER199325.05729.8428.9826.9421.2718.23
382Sander TOMSON199925.05733.8731.6423.7422.0013.99
383Enn AEDNA194425.03927.5227.4526.0522.8521.26
384Kalju VAIKJäRV195424.92442.4338.7426.37 3.23
385Martin SULTS199924.87238.8623.32
386Jukka HONKASAARI024.84133.12
387Jüri KADAJA195324.74132.99
388Mati RANDOJA194924.65733.9132.2527.6716.0113.40
389Georg Caius KUTSAR199724.56333.7026.7226.26
390Eerik LOSSMANN196424.55435.0128.5626.7118.81
391Arvo RAJA196124.54246.0515.31
392Kristjan MAADE197324.45346.9222.8816.50
393Marko TEDER198524.43233.4927.58
394Kaupo OTS197924.27132.36
395Lauri KUKK199724.05132.06
396Paul POOPUU195824.02342.4025.8216.54
397Kalju TILK194123.861027.9024.5924.1321.4821.20
398Tarmo VILLUM198023.85131.80
399Juhan BACHMANN194323.671526.3925.7725.0023.6617.53
400Andrei SEMENKOV197623.65235.2023.92
401Paul AUG195123.41131.22
402Oleg KOSHIK198523.26936.8423.6119.7019.3816.78
403Tõnu RAID193923.24729.0924.7024.7019.3418.37
404Martin MARGA198823.17130.89
405Agu KOPPA194723.112124.4724.0623.3522.7920.90
406Markus Harald PAIS200022.92130.56
407Heiki SAVITSCH197222.86445.0327.3614.7614.43
408Raido LAIDLA198622.57438.0137.7013.7410.86
409Kalmer KOOSAPOEG022.05336.4820.9520.39
410Tõnu KUUSIK195622.02531.0323.8420.8918.2516.08
411Ragnar ILP197921.93241.4813.35
412Toomas TELGMA196521.821031.0921.7920.5119.1616.53
413Kalev ÕUNSAAR194921.36236.4016.99
414Madis MOOR198821.22232.5220.54
415Kaimo KääRMANN-LIIVE197521.22128.29
416Aleksandr PETUHHOV197421.08128.11
417Nikolai KUHA194121.041322.2822.2020.8919.9519.90
418Artur SOO200320.991131.5724.6520.7414.7013.31
419Tanel SAUE197420.97229.3023.12
420Mati PILT195120.48225.8125.39
421Madis HAUG196520.46736.2324.2023.59 9.87 8.39
422Vahur VEEROJA198520.44127.25
423Koit KOLSAR197720.42533.7227.2919.4017.53 4.18
424Kasper KEERBERG200120.42533.8632.6817.6810.54 7.34
425Rasmus SOTNIK199320.39434.7030.0125.04 0.88
426Aleksander TALI199220.22245.97 4.58
427Lauri TEDER198020.05227.4522.67
428Jüri KõIV196420.00126.66
429Hanno-Laur KUNNUS200119.991030.8726.0319.1713.0710.79
430Rünno SULG197319.90825.7221.5221.1618.0713.02
431Arne KOLK195019.69427.1221.7420.4118.25
432Mikk KALAMEES199319.61126.15
433Jan AAS197419.59126.12
434Jan BIRNSTOCK197319.53126.04
435Tarmo PERTEL198319.52126.03
436Rainer RAMMUL197719.30331.8219.3516.94
437Ilmar MõISTLIK194419.25431.0919.2918.3316.86
438Aleksei KOMAROV197619.23340.2316.5111.13
439Alexander KHALYAPIN196819.21125.61
440Aivar KRUUP198519.09125.46
441Lembit TALLI194919.03125.37
442Michael RAER198318.94334.2528.42 4.17
443Vjatšeslav SAFONOV200218.90125.20
444Viljar VAINOLA197518.84823.6419.2218.6816.7115.93
445Mikk PõDRA198418.78125.04
446Juha ERONEN018.73124.97
447Alo VAHTRE199918.63333.6820.2511.84
448Märt KESKüLA197618.48531.6524.2724.25 6.70 5.51
449Tiit VAINURA197418.42124.56
450Mati POOM194418.351320.9419.5518.7117.2815.29
451Veikko TAMLAK196818.23124.31
452Margus LEHTME198218.17336.5026.58 1.04
453Hans KOPPEL199518.14240.62 4.73
454Märt MARIPUU198118.05330.8817.9214.89
455Rauno PAHAPILL200017.87632.3324.7814.62 8.93 8.68
456Aigar PINDMAA195717.73239.31 5.01
457Jüri JOONAS199217.67123.56
458Siim DüüNA199617.60123.47
459Tiit KOPPEL194417.492120.3418.1717.9917.6213.35
460Karmo KüBARSEPP199017.43329.7516.8214.94
461Mati TõNUS194117.30823.3220.4318.5013.2810.95
462Taimo NELLIS017.13122.84
463Jüri TäHEMAA194417.11923.6517.2914.9514.9014.76
464Mati SARAP198717.07222.1520.53
465Avo VEERMäE195017.00225.9716.54
466Mattias BLEHNER199516.88344.5011.64 3.42
467Silver REBENITS197816.70122.26
468Keijo RANTALA016.56122.08
469Kalev KUKK195116.51426.5021.7214.7210.42
470Anatoli MäNNI194916.40121.87
471Filipp PETUHHOV200216.29121.72
472Marek PRITSIK198716.28228.1312.56
473Tarmo TARLAP197016.22236.15 4.40
474Gert SAAMANN196816.16438.7916.29 9.70 7.06
475Martti KULDMA197116.10321.1719.5516.09
476Ando VIISPERT197616.03444.2026.56 0.30 0.18
477Jaanus VILJAMAA196315.95433.5524.62 8.54 4.20
478Peeter KIRSS199015.92121.23
479August JAKOBSON200615.692129.8114.5313.3410.4710.29
480Olavi HEINONEN015.67120.90
481Raiko JOOL200115.50323.2616.0715.36
482Vaabo ANNUS194215.49625.2915.2515.1313.41 8.39
483Janek KäHR198315.49434.1517.3714.48 2.84
484Margus ESNAR196315.11120.15
485Ossi PRIKS200514.98920.6219.8115.4410.19 8.84
486Olle Ilmar JAAMA200414.93516.0515.7714.5814.5313.73
487Ülo TUUR194514.92119.90
488Fred VIIDUL197614.77119.70
489Arvo SOOSALU195214.77119.69
490Urmas HEINSOO195614.71235.85 0.92
491Tõnu KARP195714.70221.7714.99
492Ülar MARK196814.53324.4221.97 4.91
493Enn KUUSIK194814.45119.26
494Toomas NAELAPää195014.401021.3118.4613.98 9.47 8.79
495Mati KALLEMETS194714.30119.07
496Karmo TISLER200014.231324.2913.8812.9210.21 9.83
497Aivar SARAP196914.22118.96
498Mikk TALI198814.21232.51 3.02
499Vladimir SIDOROV195914.01118.68
500Raivo MITT197113.86118.48
501Jaan TOHUS196113.85217.8116.82
502Rain VAIKMäE198913.82118.42
503Endel REMMET193713.76321.3413.8513.37
504Kalle OJASOO195813.74118.32
505Heiki Rein KIISLER199513.70219.3314.93
506Olavi MäTIK197413.68221.9412.26
507Karl PEHK198813.67118.23
508Rudolf MüRK194213.64225.65 8.44
509Jaan ORAV194013.62522.1419.8311.0110.04 5.06
510Heino MARDISTE193613.56118.08
511Mart SOOBERG197813.35322.9215.37 8.82
512Tõnu SELLIN196113.29117.72
513Andri KEPLER200413.201722.0212.2410.7010.7010.35
514Tõnu LOOG196013.17422.2316.8111.42 8.09
515Mati KARP195213.12217.0215.78
516Ulf ALENIUS013.00117.33
517Ivo MILLER197712.94117.25
518Rain KAUGE199412.93217.1815.15
519Martin PETTAI198312.83716.0915.3615.1010.60 6.98
520Georg SOOBERG194112.76619.9415.1013.38 8.94 6.46
521Hendri PARROL199112.74324.6613.48 6.82
522Marvin SCHöNITZ199912.72116.96
523Vahur PAJOMäGI197412.68218.2213.49
524Jüri PüSSIM194212.58424.2318.04 7.57 6.06
525Mihkel ABRAM200312.56636.17 9.74 6.49 6.49 3.91
526Esa TARKIAINEN194512.26416.4816.3511.79 9.86
527Heiki RAMMUL194812.13714.3912.3312.2211.0410.65
528Ranno KANNEL200512.03931.80 9.91 7.51 5.52 5.43
529Jakob VESKE200311.72915.4014.8111.17 9.80 7.44
530Olev PIIRISILD200411.68714.5213.3011.43 9.79 9.36
531Kevin Markus KORROL200411.64522.7418.43 9.81 6.76 0.46
532Mihkel LIIVAGO200311.581221.9611.21 9.53 9.10 6.12
533Andres VESILIND197711.56430.2912.73 7.91 0.47
534Chris Marcus KRAHV200511.541417.6011.5510.50 9.03 9.03
535Timmo TOHUS199911.42115.23
536Martin TõRRA194111.35717.1812.2511.4910.93 4.89
537Kari HOVI194911.25115.00
538Jürmo ROOMA200011.19223.28 4.69
539Lembit VASSIL194110.85314.5312.9610.79
540Henry KüüNEMäE197910.75114.33
541Kaarel TAMPUU200310.68616.1812.92 9.54 9.50 5.27
542Martin ILVES194210.65416.1414.1210.42 6.66
543Sass SAAT198610.61114.15
544Mikk KELDER200110.48113.98
545Mehis UDAM200410.48614.4911.0010.90 8.25 7.78
546Teivo TõEMETS198510.46113.95
547Priit TRANSTOK198610.44216.0110.08
548Mehis METSMA198310.37113.82
549Rein TOOMAS196110.25113.66
550Ott-Kaarel KALM199110.16113.55
551Heikki SUSIMAA195610.12113.50
552Timo KUDRE200510.111113.80 9.66 9.36 9.30 8.43
553Tiit OLJU1954 9.90319.0110.56 5.37
554Tarmo MAASING1963 9.84113.12
555Christian LääN0 9.77113.02
556Rein KIISLER1941 9.58112.78
557Reigo LEHTLA1970 9.56112.75
558Karel KURAGIN2001 9.38523.4010.37 9.12 2.90 1.12
559Renno MERENäKK2005 8.84518.44 9.62 8.15 7.93 0.08
560Neeme KALDA1983 8.75319.4011.46 0.03
561Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
562Ralf KIVIL2005 8.646 9.45 8.95 8.71 8.69 7.41
563Jaan MILJAN1947 8.62111.49
564Roman KATTAI1966 8.59111.45
565Dmitri BUTKOVSKI2001 8.51111.35
566Jari JULGE1993 8.38111.17
567Marken MURUMAA1986 8.32111.09
568Bert Joosep PANKER2006 8.311410.66 8.41 8.08 7.68 6.74
569Otto Toomas KIBENA2001 8.281610.02 8.31 8.19 7.46 7.40
570Genri-Roland STEPANJUGA2003 8.23219.83 0.75
571Pjotr AKSJONOV1948 8.04415.8714.00 5.65 0.20
572Kalev BOGDANOV1956 7.96722.72 7.94 3.43 2.90 2.82
573Andres SAETALU1963 7.75214.80 4.58
574Rain AUS1992 7.73110.30
575Hendrik VIJA2002 7.61315.21 6.28 5.38
576Andres VAIDE1984 7.60110.13
577Kaspar KAROLIN2005 7.4411 8.91 7.60 7.16 7.03 6.51
578Siim ROHT2005 7.317 8.70 7.85 7.80 6.81 5.40
579Jakob KOPPEL2006 7.121417.94 5.26 4.43 3.98 3.97
580Sten Marten RAUDVER2001 7.081 9.44
581Nansen PALO2005 7.046 8.02 7.57 7.46 7.07 5.10
582Ragnar LEIMANN1981 6.971 9.29
583Mattias VõSUPäRG2003 6.931 9.24
584Heino PEETERSON1937 6.85313.76 8.67 1.76
585Kristo OJA1996 6.493 8.93 8.79 5.19
586Annes NAAN1959 6.49211.23 4.99
587Kristjan LAUGESAAR1998 6.40215.60 0.39
588Markus KALJUR2006 6.3712 7.75 7.28 7.15 5.03 4.63
589Heldur VäLJAMäE1948 6.28212.09 3.61
590Askar NEUMANN2001 6.26310.71 9.61 1.77
591Raiden METSA2004 6.131 8.17
592Lev MIGDALSKI1939 6.00417.50 8.39 0.71 0.06
593Matis MäRTSON1965 5.991 7.99
594Vello LOORITS1941 5.99210.76 4.21
595Robert PIHU2002 5.98316.82 2.67 1.61
596Ekke Tõnn RüTMAN2003 5.81511.13 8.00 5.78 3.73 0.40
597Daniel SIBUL2004 5.765 7.82 7.29 6.49 4.88 2.32
598Sergei MUIZNIEKS1978 5.72310.91 8.38 0.91
599Jaan TIITS1950 5.691 7.59
600Jevgeni SHEJANOV1973 5.651 7.53
601Robert SANDER2005 5.524 9.40 5.68 5.05 4.39
602Vladislav MOISSEJEV2002 5.46512.5110.46 2.73 0.92 0.69
603Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
604Sander SAARING2005 5.271 7.03
605Anton ROOLAID1977 5.23811.95 4.60 4.45 3.62 1.55
606Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
607Kerdo MäNNILAAN2003 5.08311.49 3.26 3.17
608Indrek VOLENS1973 5.071 6.76
609Jaan Peeter VILJAMAA2003 5.06516.68 3.21 1.96 1.86 1.59
610Enno LELUMEES1939 5.053 8.58 8.19 1.05
611Meelis ATONEN1966 5.001 6.66
612Rasmus SAARE2005 4.9814 6.09 5.31 5.07 4.25 4.16
613Vello KROHN1940 4.74311.06 3.31 2.36
614Ivo TAMLA1960 4.71313.61 2.95 0.07
615Markus JUHKAM2007 4.622 6.93 4.61
616Kaspar JOALA2005 4.596 5.36 4.85 4.67 4.25 3.83
617Marlon VIRVE2003 4.5012 5.07 4.97 4.66 4.03 3.76
618Kaur HALLIK2006 4.464 6.31 6.14 5.21 2.15
619Lauri EHRENPREIS1981 4.441 5.92
620Sander KOLLOM1971 4.401 5.86
621Väino KUNDLA1954 4.301 5.73
622Heiki REBANE1982 4.231 5.64
623Ats VIRUMäE1946 4.222 5.79 4.77
624Vladimir VARI1947 4.211 5.62
625Taimo LIPP1974 4.201 5.60
626Siim TüRK1993 4.141 5.52
627Aleksandr GNIDENKO1961 4.072 9.91 0.27
628Oliver TENNISBERG2003 3.993 9.57 2.87 1.64
629Kaspar AADLI2004 3.992 9.96 0.01
630Karel JUNG2007 3.961 5.28
631Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
632Andreas KEPP2003 3.854 7.69 4.68 2.88 1.86
633Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
634Laurits RüTMAN2005 3.79512.40 4.42 1.08 0.70 0.33
635Pärtel KüLVIK2007 3.751 5.00
636Laur-Rogert SULG2006 3.7511 4.87 3.99 3.77 3.19 2.93
637Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
638Maanus UDAM2006 3.617 6.04 4.30 3.13 2.31 2.26
639Paul Theodor ZUPPING2003 3.573 9.50 2.72 0.38
640Villem PIIRIMäE2008 3.521 4.69
641Lauri LUIGE1986 3.501 4.67
642Mihkel ESNAR2006 3.423 5.50 3.82 2.74
643Mihkel TALI2006 3.4010 5.89 4.81 2.64 2.08 1.57
644Priit PAABO1982 3.362 6.37 2.02
645Taavi TäNAV1984 3.223 5.71 5.54 0.11
646Dmitri JAKOVLEV1988 3.161 4.21
647Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
648Maik LINT1983 3.111 4.15
649Kaspar Mathias KORROL2007 3.071 4.09
650Toomas MATTUS2005 2.934 3.94 3.59 3.57 1.91
651Eric VOOLAID2003 2.925 7.40 6.18 0.97 0.04 0.03
652Rando JAAKSOO2007 2.901 3.86
653Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
654Audun PALO2008 2.611 3.48
655Laur Joonas JäRVPõLD2004 2.582 4.07 2.39
656Peeter HARRO1947 2.551 3.40
657Kerten MATTO2002 2.486 4.44 4.21 2.32 1.12 0.30
658Otto PLUUM2006 2.285 4.51 3.53 1.77 1.44 0.13
659Christopher LääN2001 2.231 2.97
660Raiko ALLIKSAAR2006 2.075 4.94 1.95 1.36 1.23 0.87
661Ivo TAMM1978 1.993 6.07 0.74 0.23
662Sven-Andres NIGLAS2004 1.996 4.16 3.26 1.38 0.88 0.28
663Laur LAANETU2006 1.953 4.26 1.32 1.29
664Kerto KAASIKU2007 1.721 2.29
665Jan-Erik KäRNER2006 1.691 2.25
666Paul PIIRIMäE2006 1.665 5.45 1.18 0.98 0.35 0.33
667Karl Jakop PINTMANN2003 1.633 3.75 1.20 0.82
668Rainer KEPP2005 1.611 2.15
669Uku VIISPERT2004 1.565 4.02 1.89 1.80 0.07 0.02
670Joosep LAAGEMANN2004 1.541 2.05
671Markus ZIMMERMANN2006 1.446 3.34 2.30 0.89 0.64 0.04
672Jakob Kaur KELDER2004 1.441 1.92
673Kristjan-Erik KAHU2004 1.393 3.66 0.87 0.37
674Mathias LOONA2004 1.373 2.77 1.71 0.37
675Toivo MURAKAS1985 1.271 1.69
676Jaak VääRSI0 1.241 1.66
677Hugo Enrico PABOR2005 1.242 1.91 1.18
678Guido TREES1958 1.161 1.55
679Riho KILP1941 1.052 1.53 1.10
680Markus EINBERG2005 0.891 1.19
681Alarich PAAS2005 0.873 1.48 1.30 0.30
682Märt SAEGA2006 0.861 1.15
683Riko MäESAAR2003 0.832 1.81 0.26
684Roland JOHANSON2007 0.801 1.07
685Joosep AINJäRV2002 0.803 1.54 0.88 0.41
686Mairo TOHUS2003 0.791 1.05
687Karl-Mattias JUHKAM2009 0.771 1.03
688Jan TSIZIK2004 0.671 0.89
689Henri PERILLUS2005 0.641 0.85
690Kaarel KOITMETS1936 0.582 0.74 0.70
691Heino HEINLOO1931 0.491 0.66
692Kennet KEERBERG2007 0.411 0.54
693Martin TAMPUU1999 0.352 0.66 0.21
694Otto Georg KIKERPILL2005 0.322 0.60 0.21
695Juho HEINRAND1940 0.301 0.40
696Maarius KOTSULIM2006 0.291 0.39
697Feliks KIPPER1931 0.291 0.39
698Joosep LOOST1983 0.261 0.35
699Kevin KASAK2006 0.235 0.45 0.33 0.18 0.16 0.04
700Christopher VAKRõõM2007 0.221 0.30
701Alar HEINRAND1977 0.181 0.24
702Mihkel Herbert PAIS2002 0.171 0.23
703Valter PLOOM1941 0.171 0.22
704Agu LIPPING1943 0.102 0.25 0.01
705Reigo KEEM2007 0.081 0.10
706David VALLNER1976 0.061 0.08
707Aigar KALLAS1973 0.061 0.08
708Sergei LOPUHHIN1979 0.031 0.04
709Sergei ANDRUSHKO2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 106.79
0
10
20
30
40
50
60
70
80
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind