Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988111.5914113.99113.22111.84110.09108.79
2Kenny KIVIKAS1991107.5613111.20108.18107.09106.21105.11
3Lauri SILD1990104.8014107.21105.69104.18104.04102.90
4Sander VAHER1985103.8523105.87105.85104.12101.74101.65
5Kristo HEINMANN198995.121599.7599.1195.4292.2289.11
6Peeter PIHL198492.121894.8794.8394.0288.5788.31
7Tõnis LAUGESAAR199491.351597.8191.4290.6988.7488.11
8Sergei RJABõSHKIN199290.9511101.1790.5990.5889.9082.49
9Olle KäRNER197785.881594.1689.4484.1681.3880.24
10Ats SõNAJALG199082.852093.1383.9080.1979.4377.62
11Andreas KRAAS197882.551084.7383.4782.4481.0781.06
12Raido MITT199181.59592.8092.3485.1076.3961.32
13Jaagup TRUUSALU198879.73986.6681.5578.9977.2774.19
14Timmo TAMMEMäE198477.26584.7383.6676.4171.9469.57
15Erkki AADLI197476.84981.4176.3576.0175.6374.82
16Marek KARM199076.191285.1584.8475.8767.5467.53
17Gion SCHNYDER198676.16592.7874.3273.9071.1668.63
18Reigo TEERVALT199474.131580.3873.9273.8771.3671.14
19Heino OLLIN199673.53581.8680.9571.9871.7761.11
20Randy KORB197172.941076.6976.4071.1770.3270.11
21Andres SAETALU199571.942077.3272.3872.3768.9468.70
22Uku-Laur TALI199271.81976.4575.0570.9670.1166.50
23Juho-Veikko HYTöNEN198570.88682.1074.3968.2267.1362.58
24Ain FJODOROV197270.731272.9871.0970.6869.6869.22
25Andrei NIKITIN196870.691677.2470.3669.5668.1768.14
26Alar ABRAM197270.33975.7372.0070.0667.0166.86
27Lauri PäHN199869.932274.0872.0170.8866.5566.12
28Armo HIIE196869.651271.4271.0970.1568.0767.51
29Jürgen EINPAUL198369.02575.4773.3571.3165.3259.66
30Priit PääSLANE196768.971170.1369.9468.6268.4267.75
31Tiit TALI196068.632173.1568.6467.3467.0866.92
32Janek PIIRISILD199668.391277.0867.2266.1366.0665.45
33Tarvo AVASTE196967.871069.6468.9667.5066.7366.53
34Oliver KüTT199867.832071.4570.8366.4266.1264.32
35Paavo RõIGAS196967.77974.5872.1365.3864.1562.59
36Kaur KASE198767.411074.0768.6666.6064.6363.07
37Ott RAKKASELG197966.352568.1968.0165.8865.8063.87
38Maido KALJUR196066.002069.6668.6265.1964.2862.26
39Erik AIBAST197366.00673.0072.2570.6061.0153.13
40Meelis ZIMMERMANN196865.491872.1066.9363.1962.6362.62
41Tanel MõTTUS198565.061267.9164.9264.8764.0663.55
42Meelis MäLTER197564.771366.5265.7665.0864.8861.62
43Raivo REIMAN196964.74569.3965.5963.7763.1561.80
44Meelis MERENäKK197464.711470.7670.4861.7660.7059.85
45Heiti HALLIKMA197064.64670.4767.3063.4961.7660.16
46Toomas MARRANDI197964.27669.7768.3366.7262.5753.97
47Raul KUDRE197064.19671.2263.8962.8962.0160.95
48Inno LING196563.861567.4365.3663.9162.9559.66
49Ilmar UDAM197363.791471.3263.6561.8661.6560.45
50Mati MäGI197863.752366.3365.5264.0561.7961.05
51Karel-Sander KLJUZIN199963.69867.7965.9264.9361.2658.53
52Kaido HALLIK197363.631172.2167.6362.2859.3356.72
53Aleksandr SHVED199263.541168.0867.3663.1159.9859.19
54Antti ROOSE196463.402267.3664.2062.8461.3661.26
55Mati KORROL197363.302164.5864.3863.2762.7661.50
56Raivo LAANEMETS196863.07769.2565.8465.1859.0356.07
57Tomi-Andre PIIRMETS199863.061269.4168.7561.2658.0657.81
58Jaanus REHA195962.821466.6164.5261.8461.2859.83
59Kaarel KALLAS198262.641765.5163.2462.1961.5760.69
60Toomas MAST196462.31968.5365.2064.7556.6156.48
61Eduard PUKKONEN196061.991864.6064.4361.2260.0659.62
62Margus KLEMENTSOV197261.95967.1063.9861.6858.6658.35
63Rain EENSAAR197461.71477.7970.0763.4362.96
64Kaupo JäRVE197461.682763.7562.7362.6660.0359.25
65Priit RANDMAN198961.60477.4271.5371.3653.47
66Kaido NURJA196961.55968.5162.1060.5058.6657.97
67Rimmo RõõM199661.49966.3461.1661.1259.7959.02
68Tiit TäHNAS198061.43664.3062.2662.1959.6258.79
69Andres RõõM199961.381663.9563.4262.9259.5157.08
70Lauri TAMMEMäE198860.76384.2775.4454.72
71Raivo PELLJA196460.531368.2559.9759.6258.6456.15
72Rein ZAITSEV196960.301464.5459.9059.7159.2958.08
73Vladimir SAVINOV196460.241067.4360.8560.2857.2555.39
74Markus Rene PAE199760.051370.7167.9960.9854.4846.11
75Tenno ALAMAA196659.95761.4661.2561.0258.9857.04
76Enn JAAMA196959.90969.9759.5258.4456.0355.54
77Tarmo KLAAR197459.852365.6559.5859.1558.4756.42
78Ants TURBAN196459.571663.4961.7658.0357.6856.91
79Kuno ROOBA197259.321162.0661.1559.9656.9356.51
80Kaarel VESILIND200059.262661.2560.6559.5958.5156.28
81Kaljo JULGE195759.152062.5662.5558.3756.3955.89
82Reimo LIIV199459.00967.7261.3157.3756.1652.42
83Andres TALVER196058.871160.8460.5059.0557.3056.66
84Martin SIMPSON198758.81178.41
85Mati PREITOF196058.282261.0859.2958.6856.2156.16
86Mart KOPPEL196957.761758.5358.2658.1957.5256.30
87Tiit POOPUU198157.681161.6459.7256.5455.6954.80
88Tarmo SIIMSAARE198157.65569.7565.3764.7753.0735.29
89Urmas SULAOJA196357.221760.0759.1958.8555.2552.76
90Taivo TALI196657.002158.9358.9358.1256.0752.93
91Einar RAUDKEPP196556.911558.6058.0457.9556.0953.88
92Tõnu ILVES196356.82761.8261.4257.0756.2647.53
93Arthur RAICHMANN197256.631161.5860.9655.0452.9452.61
94Alar KUME199056.621162.9759.3854.5253.7852.47
95Erki KRIKS197656.401161.9761.7953.5853.2351.45
96Kaarel Hendrik ZERNANT199856.261457.4057.0456.3355.6254.92
97Einar LUUP196556.19866.8758.9953.5951.8449.67
98Priit ÖVERUS196656.091358.9958.3055.2354.1953.74
99Alar VIITMAA197056.09277.9362.29
100Martin KAUP197555.98865.4458.2355.4351.0049.81
101Rein ROONI195755.272856.7156.4354.9854.1454.11
102Sixten SILD196455.171159.1057.4555.9151.8451.55
103Raul KANGUR197055.061859.5057.1053.4553.0752.17
104Mihkel NAHKUR195954.651660.3255.1153.3252.4352.08
105Martin AUNIN197154.461260.9158.5153.6951.1648.05
106Johannes EHALA198654.431263.4356.7252.6551.2848.09
107Ragnar KRUUSLA198554.131257.1455.5754.1152.7451.11
108Tõnis PIIRISILD197353.95858.6155.0553.1452.2450.70
109Raul LAAS195953.881954.8754.6753.7153.2352.93
110Margus MARRANDI197353.73858.3757.2351.6251.3950.02
111Heno IVANOV197653.581657.1254.6253.0151.7251.43
112Rene POST199253.48273.2460.45
113Silver EENSAAR197852.85365.7363.5957.20
114Rein UNT194952.791755.8954.5251.9951.0950.48
115Kiur Erik EENSAAR199952.722054.4054.3154.2552.1648.48
116Allar PADARI196852.671162.4753.0150.6249.8347.44
117Markus PUUSEPP198652.67479.2963.4858.6532.65
118Andreas AADLI199652.631361.5157.9750.9647.4545.25
119Jonatan KARJUS199152.39169.85
120Rein KRIKS195152.281855.6652.0251.8951.0550.78
121Aleksander PRITSIK196251.852057.6155.2050.4148.3347.69
122Mairo KIRSS198051.72460.8859.1857.2052.62
123Lauri OLLI197251.40956.1854.4852.9847.3446.02
124Andrus RäMMANN196051.401458.5953.1251.5647.9945.73
125Mart KüLVIK196051.24461.5561.4860.0444.67
126Danilo PIHT197251.15853.2653.0650.5850.0348.82
127Rain JAAKSOO198351.151855.0652.3450.8449.2348.27
128Lauri BEILMANN197650.921157.1250.8650.6248.1447.87
129Lauri LAHTMäE196850.83467.3559.8556.1242.57
130Tõnis KRUUSMAA197750.82167.76
131Priit TALU197250.59759.1951.8548.1546.9346.83
132Toivo SAUE194850.55851.2350.7650.7450.5849.42
133Urmas TAMMEMäE196050.361155.2254.0847.8247.6846.99
134Mehis MURU198950.16465.6252.9452.7551.62
135Vallo VAHER197650.12753.1952.4450.1349.6645.20
136Jüri ROKKO195350.012651.5450.7450.0449.5148.24
137Ando POST196049.96856.6049.5149.2347.4347.03
138Allar KIVIL197649.94265.6359.23
139Rain VELLERIND196549.69955.0253.0249.8649.7140.82
140Mart OSTRA196949.44951.6650.5949.7548.7446.47
141Tiit TATTER194849.411950.4850.1949.8848.3248.20
142Mihkel JäRVEOJA198649.41265.6457.89
143Georgiy MAVCHUN198849.36383.0246.6544.54
144Tammo ESTA197449.27562.9353.4952.0950.1327.73
145Taivo TIMMUSK198349.231452.6250.4949.3647.4846.20
146Matti YLILUIKKI196549.10165.47
147Heini TAMMIK195348.972352.0349.7348.4847.5747.02
148Andre NõMM197448.89165.18
149Kari LEHTO196048.85264.7357.39
150Jüri MERIRAND195548.601950.1749.4148.9248.3046.20
151Anti PARIK195348.562350.5749.8048.5147.1046.83
152Tarmo KUUB197848.54563.0655.3151.6848.2524.39
153Raio PIIROJA197948.22164.29
154Indrek ÜMARIK196548.06267.5052.64
155Tanel KANNEL197347.93163.91
156Kai SAKSMAN195047.851354.8349.8245.9444.7443.93
157Dag AINSOO197747.48360.5357.8249.21
158Hando ALLMANN200147.462348.6048.1247.9947.5045.08
159Arvo KIVIKAS195047.451153.5248.0346.1946.0143.51
160Sven ORAS198947.39459.8859.6851.4539.61
161Arne SAMMEL195547.361649.0748.3948.0446.0145.27
162Aivar LEHT197147.23656.3550.0648.4643.5437.76
163Udo LüüS195547.221850.8349.3146.3144.9544.71
164Tõnu SIKKAL195546.982051.8347.1446.3745.7943.78
165Mati TIIT197146.87464.1553.9553.4336.79
166Raul OLESK196046.671151.7749.8645.4544.0242.26
167Sander MIRME198146.53162.04
168Dmitri SHVED197046.52162.02
169Raivo ERIK196846.48851.8549.1944.5943.7543.01
170Tanel ESTA197746.46854.2446.4245.1043.7742.78
171Koit PAASMA195046.381647.6946.6046.0945.8645.68
172Marten VUNUKAINEN199146.37457.6951.3850.8346.18
173Villu SERV199946.361550.9050.5448.4542.8839.01
174Riho MäNNI195146.221148.7746.6845.5945.0644.98
175Indrek VIIKMAA197145.151452.3051.0941.3840.7140.29
176Siim KLAIS198645.08357.5657.5443.99
177Väino AUL194845.05748.0747.9645.4645.2138.55
178Tarvo KLAASIMäE198144.92468.0546.8342.7641.99
179Mairolt KAKKO196844.81366.3146.7245.13
180Kevin JAASKA199944.751146.6045.1444.8743.5943.56
181Aivar MEINDOK196244.72754.8353.4744.1741.2829.86
182Alex TREIER200044.701948.4347.7544.5942.7839.93
183Lauri MALSROOS198644.66263.0248.62
184Martti PARVE196144.64159.52
185Johan ALENIUS196744.61748.5546.8744.9141.5341.21
186Viktor KASSATKIN197144.24158.99
187Sergei SHIROKOV197244.10257.0753.17
188Neeme LOORITS196844.10256.2254.02
189Andres ARUOTS199944.011158.7042.3942.0639.2437.65
190Marek ATONEN197743.83557.5848.3445.5440.0327.68
191Andrus SIPSAKA196143.71948.9246.9643.5440.6138.51
192Rafael GORDON194643.521946.1443.6243.0942.4442.32
193Varis PEISENIEKS195743.48157.97
194Indrek MAHLA197643.28647.8847.6142.7842.0136.12
195Roman GUSEINOV198943.11352.9251.5447.70
196Ülo VIRU196442.83952.1049.6038.7137.6136.14
197Ülo VAINURA194642.591249.3642.6542.1539.6739.13
198Lauri TARLAP197542.511256.5548.1740.7035.4431.67
199Andy KARJUS196642.48751.5649.4140.4636.7734.22
200Johannes TASA195042.08253.2251.99
201Taavi TATSI197842.07253.4251.75
202Raivo PANKER196542.031453.8148.1437.5236.7633.94
203Aimur RAUDSEPP195541.941249.7942.1440.2039.8837.69
204Timo ASIKAINEN195841.61456.0851.3951.1426.34
205Kalle NELK195041.541543.1241.9441.8641.7139.09
206Marko KüLAOTS197841.46848.4943.5442.8540.6431.76
207Vladislav PAHHOMENKOV197141.091450.2244.5939.7037.9033.06
208Kalev RUBERG195940.86548.6544.0840.2538.7432.57
209Sander PRITSIK200140.852149.4942.1140.4939.2932.88
210Peep KOPPEL194640.853044.2940.3540.2639.8739.47
211Ahti BLEIVE196740.68561.0051.9831.6331.5027.31
212Harry VEIDE195240.62546.6243.7240.3736.8335.55
213Lembit NöPS195140.541643.8742.3539.8338.9037.74
214Marek MäOMA198640.40257.0243.98
215Sergey SELEZNEV199040.40754.7150.7833.5932.5730.34
216Tarmo TOLM197940.24354.1947.0540.79
217Tõnu TäNAV196340.13543.6641.8739.9839.2735.89
218Mart ELLER197240.12548.7144.3437.7737.4632.30
219Kalju VAIKJäRV195440.06842.4341.7841.4838.7435.86
220Mihkel MäLTER194540.051840.9340.4940.1739.4739.20
221Margus ANDRESSON197039.98153.31
222Jaak ROHTSALU196039.71553.4646.8636.6433.3628.22
223Toomas ELLERVEE196239.62347.6247.0045.20
224Andres KäVER197439.59950.2844.6140.8933.5628.63
225Priit EVARDI197339.55152.73
226Lauri LEPPIK196439.491843.9238.9938.5238.3637.68
227Arvi ANTON199239.26152.35
228Priit TRUUSALU196339.261545.0341.8737.6836.2235.50
229Andres HIIEMäE197639.25448.5647.7443.1434.99
230Kristjan-Martin KIRJANEN199439.17551.9344.3142.8042.4714.32
231Aleksandr PETUHHOV197439.16152.22
232Mattias RENNEL198739.04453.4549.6545.0025.42
233Rando MARRANDI199639.01558.2042.2835.8934.6624.04
234Anders ÅKERMAN197338.95151.94
235Rein HANSTEIN194938.791543.4837.8137.6537.5237.49
236Vello POST195838.76740.7840.5838.5637.7636.12
237Georg Caius KUTSAR199738.74649.5949.2534.4433.7026.72
238Petri VääNäNEN197538.59151.45
239Toomas VOOLAID196638.331047.1439.3837.7635.6831.67
240Andres PAE197038.22252.7442.81
241Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
242Heikki KYYRöNEN194638.11839.3939.1538.1937.2236.60
243Alar ASSOR198538.05444.3042.8642.1939.77
244Mauno KAPTEN199637.88357.0641.1535.50
245Aigar PINDMAA195737.80650.2140.8735.9633.0828.86
246Sander ANNUS197337.79250.1344.34
247Alar ALAJAAN197937.741944.3544.2037.5231.9830.64
248Ahto KARU195537.741140.7740.7236.9835.9134.31
249Toomas TALUMAA197037.491044.4039.1338.6933.3131.94
250Martin SULTS199937.471642.8938.8635.3335.2135.04
251Rünno SULG197337.391644.4938.4236.9034.2132.91
252Mart JAKOBSON197237.30943.9741.1438.7331.8530.82
253Jaak REIMAA195537.10946.3038.2535.0834.4731.38
254Ilmars LIMBENS194837.04251.2341.36
255Kalju TOOMAS194736.961441.6335.9235.8635.8635.53
256Kevin HALLOP199736.72746.7146.6636.3629.0724.79
257Kristjan LEIGER197036.50840.6637.5535.9134.4833.89
258Ardo PAJUR197436.46148.61
259Märt KIVILA198236.43454.9753.1133.3520.47
260Aare LIMBERG195336.32740.6639.5135.2235.0731.13
261Siim HELMOJA199936.311241.6037.9737.7633.2430.98
262Jaak JAAGUS195636.23641.5837.8635.7833.8032.14
263Kristjan LINNUS199336.22251.0239.52
264Erko JAKOBSON197936.21953.9735.1634.6130.3126.98
265Indrek JENTSON196436.181042.3737.8837.4533.1530.06
266Aleksander KEPLER200136.121940.1636.0335.5835.0633.78
267Priit POOPUU198035.74147.65
268Tarmo TARLAP197035.71349.1339.4437.48
269Veljo VASK197435.71249.6039.67
270Tiit RIISALO196735.70147.60
271Tago TEETAMM197535.65147.53
272Eero RUOKAMO195335.61548.2047.2241.1023.5617.99
273Oliver IMMATO198635.56247.8341.06
274Tanel PAPP199535.47444.9640.6436.8935.17
275Tiit TOOMAS198935.44147.25
276Ago KäIS195335.27247.4440.73
277Urmas LAEV196235.211340.2535.6835.6134.6329.90
278Hannes POOLAMETS199435.21255.7232.30
279Viktor KASATKIN035.17146.90
280Taivo TäHT196835.17649.5039.1830.7929.3727.02
281Pear POST196635.10244.2243.52
282Margus TINNO197435.05146.74
283Paul AUG195134.98448.4939.4938.4129.08
284Timo KALJUR198534.97246.0141.41
285Vilnis VELKERIS195634.81146.41
286Hans Mark VõSU199634.77638.3937.5935.3634.1528.38
287Argo LOO196934.75349.4039.8733.39
288Risto KIILBERG197734.70347.4442.4732.56
289Tiit PLOOMPUU195134.661140.9839.3233.2731.0428.70
290Sander BLEHNER197234.63651.6037.1131.4426.6626.35
291Kalle KUUSIK196634.55348.0940.6033.26
292Maksim GUREJEV196334.49543.2641.8538.3029.1819.87
293Toomas TAMMER197634.44145.92
294Ragnar ROOBA200234.301940.2535.4433.2831.6530.90
295Kustu KüNNAPAS200134.291840.5736.1832.4831.4430.80
296Kaupo OTS197934.10145.47
297Marko SüLD197834.03642.4632.7032.2231.6531.13
298Michael RAER198334.031439.2537.3035.2429.3529.00
299Raido KISS200033.791636.3336.1733.4632.2030.80
300Aldis LAPINS195133.79145.05
301Mati PILT195133.62242.7641.29
302Kai WILLADSEN195233.59144.79
303Enar NõMMISTE198733.59835.1733.7133.5033.3432.22
304Tauno KURE195733.381138.7638.3631.4429.7228.63
305Mikk TALI198833.30545.4733.9530.6430.0526.39
306Mattias BLEHNER199533.26644.5035.7434.5433.7717.75
307Vermo SIIM197033.25144.33
308Tarmo RAIDMA196933.24144.32
309Veiko VINKEL199633.21144.28
310Pekka SAALASTI033.20144.26
311Mihhail TAIVERE194033.012035.3634.4332.4731.4131.39
312Taimar VäLJATAGA197832.97143.96
313Kristo SIRK199932.931144.5941.6728.7426.1323.50
314Toomas TELGMA196532.841242.1533.3731.0929.2228.37
315Artur RAUK198632.83352.1431.9431.80
316Lauri RUBERG198732.82747.2533.8628.9728.0026.01
317Martin LAASMAA198432.66943.5735.8733.1028.2622.52
318Dag KIVILA196432.49249.0332.20
319Eerik PRIKS200132.46937.0133.6632.4931.2727.87
320Tõnu LOOG196032.351035.0134.3032.7432.2527.45
321Tanel SAUE197432.17547.6533.8328.6828.1822.51
322Gert SAAMANN196832.14447.0536.2033.5026.08
323Veiko PAK196532.09240.7239.51
324Endel REMMET193731.891934.0833.5732.1430.2329.45
325Pent PAALBERG199531.80142.40
326Rein KüTTIM193931.60833.3932.5831.4631.2029.35
327Ilmar KIRJANEN195031.48834.4233.9033.3032.1423.66
328Reigo LEHTLA197031.47141.96
329Roman SHVED197031.33344.0043.6722.92
330Peedo PIHLAMäGI195831.06240.2437.41
331Enn AEDNA194431.011633.7931.7430.6830.1028.76
332Sven REA196930.88141.17
333Raiko MARRANDI200130.872436.1830.8829.9829.0328.29
334Taavi PERV199630.81141.08
335Heiki Rein KIISLER199530.73343.9639.4425.05
336Jaak KANNISTE196030.67243.7132.96
337Jürjo LOKK198230.41140.54
338Tõnis ERM198230.31140.41
339Lauri KUKK199730.28140.37
340Ants TAMM194330.221933.2331.2930.1629.7226.72
341Holger POST199630.20442.5034.4534.3322.93
342Joonas OJA198830.17239.5635.86
343Madis ORAS195030.14340.5540.5325.28
344Kalju TAMMEVESKI196330.11444.1436.8228.2124.64
345Taavi-Kalle KIISLER199329.94538.4835.7832.7130.5812.13
346Eero JOONAS196929.88244.1230.58
347Tanel KALM198429.88246.6828.01
348Margus JAANUS196229.871133.0929.8829.3928.4928.48
349Eerik LOSSMANN196429.67541.7035.0128.5626.7116.39
350Hendrik RULL199629.56139.41
351Markus SULG200129.541332.2032.0631.6826.0425.73
352Andres LAUBA197729.51436.1534.4132.5128.09
353Elmo PäRNA194429.352131.3630.7630.0627.9726.58
354Märt MARIPUU198129.31238.6234.66
355Jaan OLVET196929.30437.5234.9729.0728.66
356Ragnar ILP197929.21651.7228.5225.6722.1218.00
357Ain PELLO196929.16138.88
358Arvo SOOSALU195229.15138.87
359Heino REBANE195429.00336.5833.4932.30
360Kristofer PäHKLEPA199928.99837.8432.8332.7322.1519.42
361Siim TURBAN200128.942236.5628.2227.5626.5425.83
362Ülo TIMUSKA196128.90138.53
363Tanel VAINURA197928.87239.4032.78
364Tõnu ILLARU197128.79138.39
365Jüri JOONAS199228.79236.1335.84
366Tõnis JääDMAA200228.741535.1530.2526.2826.2325.77
367Mati KIISLER200128.541535.0729.0228.3227.8122.46
368Rasmus KRUUSA200028.441933.2229.3026.7226.5126.43
369Jaak KõIVA198228.35137.80
370Matti BETLEM196028.22838.1528.7627.0326.2820.90
371Rein LANI195828.22137.63
372Paul POOPUU195828.05433.6833.4531.5226.02
373Andres SAAL199527.98137.31
374Riho ENNI198027.76243.2526.15
375Tõnu RAID193927.751133.3627.7027.3825.8524.47
376Allan ROOSIMäGI198527.74835.4126.3926.2526.1724.48
377Arvo AMBEL198327.71336.9735.6525.18
378Jüri ROOSAARE195327.45136.60
379Nikolai KUHA194127.381431.3028.0827.9024.8324.78
380Taivo DAUB196927.38244.2124.23
381Mikk PõDRA198427.35136.47
382Tauno MURAKAS198027.30630.7828.1927.6625.3624.53
383Kalev ÕUNSAAR194927.30136.40
384Andres VIIRA196727.27441.0934.7028.9816.45
385Peep OTSTAVEL197227.20338.1231.7626.13
386Rait LILLE197127.05136.07
387Martin Erik MARIPUU200227.011329.2128.6826.2826.2224.68
388Kalmer KEEVEND195726.94931.1229.2126.1925.3922.78
389Tõnu KITS197326.83234.6732.41
390Sulev TUUDE195526.74336.1231.3426.90
391Sulev KUIV195626.66135.55
392Aleksei KOMAROV197626.61443.6330.6725.2218.74
393Kalle LUUK195426.52135.36
394Tiit OLJU195426.42933.9333.5923.2421.7219.63
395Siim ROMANOV199026.23134.97
396Fedor PREDKO200126.16430.4729.7828.8727.15
397Jaanus VILJAMAA196325.95433.5529.3627.8024.62
398Raid VELLERIND199525.94251.5313.31
399Jaanus JõGIS197625.70134.27
400Indrek KAROLIN197325.69444.0829.0228.1212.97
401Dainis MäNNISTE200225.681628.8926.2225.8523.9223.52
402Lauri Juhan LIIVAMäGI198125.66330.5830.1029.89
403Jüri KõIV196425.59241.8322.15
404Erkki PENU197125.42133.89
405Priit NARUSK197725.42236.1127.43
406Rein TOOMAS196125.40349.4130.0910.13
407Mati RANDOJA194925.36433.9132.2527.6718.90
408Märt ROOSAARE198725.28133.71
409Lembit VASSIL194125.28827.2525.4625.2524.3824.07
410Toomas TIIVEL197425.22333.3232.6123.09
411Kalju TILK194125.212327.9025.1525.0624.5923.37
412Marti RANNE196925.14236.2026.64
413Sergei SHVED196725.07729.3329.0327.3219.9919.70
414Meelis ATONEN196624.98133.31
415Jukka HONKASAARI024.84133.12
416Jüri KADAJA195324.74132.99
417Sulev KRAAM198024.67235.2526.42
418Marko TEDER198524.54333.4927.5825.54
419Tiit VAINURA197424.27132.36
420Kalvo KRIISK197924.26441.4039.8724.71 1.86
421Martin MARGA198824.19337.0029.7918.60
422Kalmer KOOSAPOEG024.19439.9134.4620.0513.08
423Sander NAHKOR198824.15231.2629.11
424Martin MURAKAS198923.94629.8827.0424.2322.6915.87
425Märten Henrik PAIS199823.85231.5228.11
426Indrek SAAREPERA196823.57131.42
427Kalle METSOJA197423.51231.6327.14
428August ALBERT196423.13239.0218.80
429Veikko TAMLAK196822.80130.40
430Tõnis SAARNAK197722.75234.1422.74
431Aleksander TALI199222.68239.1517.55
432Karl PEHK198822.56130.08
433Leonid MALIKOV197922.52234.9421.36
434Janar SAKS200222.441927.1024.0423.8218.7318.51
435Jaan ORAV194022.30824.1623.0821.6521.6520.98
436Oleg KOSHIK198522.27736.6827.7118.6416.7811.52
437Heiki SAVITSCH197222.23129.64
438Tarvi VIIK197422.05129.40
439Mati TõNUS194121.992423.3222.5721.6221.4521.01
440Joonas HALAPUU200021.921031.5125.4420.1417.2215.28
441Raivo LEHT195321.80231.2523.25
442Jasper AINJäRV199821.72533.3531.5426.2812.42 5.03
443Renek LOORENS198221.69128.92
444Alo VAHTRE199921.57233.6820.25
445Jaan KOSTJUKOV198721.55128.73
446Jaan TARMAK198521.48227.3226.37
447Joe LEPP196721.42234.6618.88
448Jaan AINELO195821.38128.51
449Arne KOLK195021.25327.1224.6723.20
450Tarmo PööR197421.23128.30
451Henn ANTSON196021.05331.8826.0016.43
452Arvo RAJA196120.76242.72 9.18
453Lauri ALLMANN197520.68127.57
454Ilmar MõISTLIK194420.62531.0925.2420.1719.29 7.32
455Enn KUUSIK194820.33127.11
456Heino MARDISTE193620.31427.3925.8325.0212.02
457Jaan MILJAN194720.23632.3124.7423.9914.73 5.36
458Karli LAMBOT197020.20126.93
459Toivo BIRK195720.18326.8023.1421.28
460Andrus VIILMA197819.93327.1322.9620.24
461Eero MõTTUS197419.90126.53
462Vallo MäNNISTE198719.89225.3324.39
463Tõnu KUUSIK195619.73429.3920.8919.1618.25
464Juhan BACHMANN194319.73723.6621.7018.1517.5917.53
465Mihkel MAHLA200319.701220.9220.7019.8119.2417.85
466Gregor SOODLA199619.66224.9924.16
467Henri SOOME199319.63331.1425.7512.41
468Jürgen JOONAS200319.41826.0619.8319.0116.1016.04
469Tarvo JõESTE197019.19328.1425.7313.86
470Mattis ALLIKSOO197918.93235.3611.97
471Raido VIKS198618.92323.5522.7820.44
472Tiit KOPPEL194418.912621.5118.9218.3517.9917.76
473Jürmo ROOMA200018.84526.6326.0523.2817.76 0.50
474Tõnu KARP195718.77225.1521.77
475Juha ERONEN018.73124.97
476Aivar JõGIAAS196918.60124.80
477Samuel KOLSAR200318.501221.7420.5218.4716.4115.35
478Guido SOODLA196718.48224.6621.54
479Martin AADLI199918.46124.61
480Neeme KALDA198318.36527.8326.5319.4011.46 6.58
481Rudolf MüRK194218.30428.1425.6519.09 8.44
482Ott-Kaarel KALM199118.13231.7813.55
483Valeri KURAGIN197318.03226.1418.94
484Georg PAAL200118.021322.5518.4918.0616.8114.20
485Tõnu TAAL195417.88123.84
486Vello KROHN194017.70623.7721.2019.1615.19 9.19
487Tarmo ANTON198517.58123.44
488Taimo NELLIS017.57123.43
489Kalev KUKK195117.38226.9016.54
490Vahur VEEROJA198517.37227.2516.18
491Mati KARP195217.33227.5515.78
492Raiko JOOL200117.31723.2618.7316.0715.3613.14
493Mati SARAP198717.07222.1520.53
494Märt KESKüLA197617.02433.5833.07 7.39 1.62
495Heino PEETERSON193716.93826.4417.9013.7613.4613.10
496Kristjan MAADE197316.69322.8819.5416.50
497Keijo RANTALA016.56122.08
498Jüri TäHEMAA194416.55918.1617.5717.2914.9514.76
499Anatoli MäNNI194916.40121.87
500August JAKOBSON200616.312125.6717.6117.5510.5910.14
501Silvar SAVOLAINEN197416.28442.4614.8010.20 4.91
502Jano JäRVELAID198216.22121.63
503Kasper KEERBERG200116.13220.3020.02
504Mattias MAIDLA200316.111917.4917.2015.7715.3314.78
505Sander ÖVERUS199616.11225.1415.14
506Silver REBENITS197816.07222.6317.54
507Mati POOM194415.741117.6617.2316.7113.6913.40
508Olavi HEINONEN015.67120.90
509Heiki RAMMUL194815.54823.6716.8613.6012.1111.44
510Martin TõRRA194115.50323.1620.7110.82
511Mattias VõSUPäRG200315.42822.7416.6813.6912.0611.94
512Hendri PARROL199115.26224.6613.48
513Urmas HEINSOO195615.04120.05
514Ülo TUUR194514.92119.90
515Taimo LIPP197414.87119.83
516Karmo KüBARSEPP199014.83119.77
517Peeter VIIK194914.82119.76
518Koit KOLSAR197714.77219.4017.53
519Toomas NAELAPää195014.761015.9415.6914.6913.9813.51
520Tarmo MAASING196314.52119.36
521Hillar NIKKARI196314.36119.15
522Tarmo NEEDO198114.16118.88
523Oskar RAUDNE200214.13616.7016.2013.8612.3011.58
524Esko VANAHUNT199914.12521.6119.1214.3912.73 2.73
525Riivo KILJAK198913.93118.57
526Vadim SHVED199613.79118.39
527Ulf ALENIUS013.64217.1017.00
528Martin ILVES194213.29322.2916.14 8.49
529Ats VIRUMäE194613.14432.6113.34 9.79 2.64
530Jaan OLLINO194413.12620.9317.8111.32 8.21 7.32
531Olle Ilmar JAAMA200413.04423.3418.74 8.20 7.69
532Siim LANNES197812.91117.21
533Sander TOMSON199912.86623.7415.4213.99 6.81 4.33
534Mihkel ABRAM200312.841121.5117.40 9.60 8.52 7.19
535Arvo LAANEMETS197212.65116.87
536Jaan TOHUS196112.62116.82
537Vootele JAGOMäGI199612.50227.18 4.07
538Väino KUNDLA195412.32116.43
539Esa TARKIAINEN194512.26116.35
540Matis MäRTSON196512.24624.3215.12 9.97 7.81 3.99
541Andres SAETALU196311.78517.1214.8011.6610.74 4.58
542Chris Marcus KRAHV200511.691222.23 9.25 9.23 9.08 8.65
543Viljar VAINOLA197511.60419.2215.9312.29 4.12
544Otto BALCK200311.51413.5813.5813.3510.64
545Kaimo KääRMANN-LIIVE197511.46115.28
546Jakob VESKE200311.44221.16 7.44
547Timo KUDRE200511.391619.94 9.90 9.61 8.86 8.62
548Peeter KIRSS199011.28115.04
549Kari HOVI194911.25115.00
550Agu KOPPA194711.111413.3612.7911.4110.30 7.70
551Martin PETTAI198311.04214.7412.87
552Madis HAUG196511.01520.1915.9612.28 5.32 1.32
553Georg SOOBERG194110.95316.6512.52 9.48
554Kalev BOGDANOV195610.89622.7216.63 6.88 4.75 3.49
555Joosep SEDMAN198710.66215.7910.85
556Aivar HALAPUU196410.62213.6712.87
557Tõnis TOOM199810.54418.0012.6912.18 3.98
558Raido LAIDLA198610.43113.91
559Mart SOOBERG197810.41515.3713.5610.49 8.82 3.82
560Emil EENSAAR200410.391910.9310.8010.1410.09 9.99
561Enno LELUMEES193910.31515.9513.6311.22 7.77 2.97
562Kalev KõIVA195810.30113.74
563Mihkel LIIVAGO200310.211912.1111.3910.40 8.58 8.56
564Tõnu LAUTER196610.18223.47 1.97
565Heikki SUSIMAA195610.12113.50
566Mart VENDELIN194410.06316.1412.68 6.68
567Ossi PRIKS2005 9.94420.60 8.79 8.42 6.37
568Annes NAAN1959 9.83214.2710.30
569Toomas KOPPEL1953 9.81216.06 8.47
570Jarmo KAASIKU1999 9.70222.89 1.37
571Ülar MARK1968 9.67421.9714.21 4.91 1.87
572Martin TAMPUU1999 9.53216.16 7.67
573Andres VESILIND1977 9.38814.5713.33 6.47 6.30 6.21
574Mati KALLEMETS1947 9.36112.48
575Madis MOOR1988 9.35112.47
576Sergei MUIžNIEKS1978 9.32218.95 4.36
577Artur SOO2003 9.31913.6711.3010.75 5.88 4.95
578Janek JõGIS1971 9.24219.27 3.82
579Karmo TISLER2000 9.211515.3411.87 8.27 5.28 5.27
580Kaarel TAMPUU2003 9.011313.67 9.54 9.50 6.86 5.48
581Lev MIGDALSKI1939 8.97419.6617.50 2.00 0.71
582Olev PIIRISILD2004 8.9010 9.36 9.23 9.08 8.58 8.24
583Mehis UDAM2004 8.901012.2710.59 8.99 7.56 5.07
584Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
585Vaabo ANNUS1942 8.63312.36 9.94 8.17
586Indrek ROASTO1980 8.62211.81 9.74
587Priit LAOS1979 8.57212.68 8.75
588Indrek PUNG1985 8.56111.41
589Andri KEPLER2004 8.5116 9.47 8.91 8.72 7.80 7.64
590Karel KURAGIN2001 8.39621.2010.37 9.12 0.68 0.58
591Rain KAUGE1994 8.29111.05
592Arne KIVISTIK1933 8.29111.05
593Ralf KIVIL2005 8.22411.17 9.45 8.71 7.21
594Askar NEUMANN2001 8.13210.71 9.61
595Herkki SUURMAN1965 7.90313.1312.86 1.90
596Olavi MäTIK1974 7.81212.14 7.39
597Pjotr AKSJONOV1948 7.73515.8714.00 7.27 1.33 0.20
598Rain AUS1992 7.73110.30
599Mario SAARE1984 7.63110.17
600Markus Harald PAIS2000 7.60213.96 5.03
601Jörn AADNEVIK1975 7.55311.68 9.04 5.92
602Hendrik VIJA2002 7.52314.87 6.28 5.38
603Aleksandr GNIDENKO1961 7.431 9.91
604Kaspar KAROLIN2005 7.421111.55 7.16 6.66 5.88 5.87
605Daniel SIBUL2004 7.3514 8.31 7.43 7.29 7.23 6.49
606Andres PALK1965 7.251 9.67
607Neeme MALVA1955 7.181 9.57
608Kalle KANNEL0 7.101 9.47
609Raiko LEITEN2001 7.101 9.46
610Kristo OJA1996 7.092 8.93 8.79
611Hanno-Laur KUNNUS2001 6.9910 9.81 9.75 9.13 3.65 2.59
612Tanel TAMM2000 6.80216.02 0.97
613Reio ROSIN2003 6.621 8.82
614Rein KIISLER1941 6.60318.24 2.80 2.26
615Matis PääSLANE1993 6.571 8.76
616Jari JULGE1993 6.431 8.57
617Jan AAS1974 6.431 8.57
618Ilmar KASK1936 6.261 8.35
619Heini KOPPEL1947 6.202 8.26 7.24
620Ekvard-Allan-Matis JOAKIT1999 6.18315.55 5.53 0.74
621Enno LEPVALTS0 6.121 8.16
622Kerten MATTO2002 5.8617 8.39 6.10 5.82 4.55 4.44
623Jaan KORROL1970 5.691 7.59
624Nansen PALO2005 5.681 7.57
625Sander KOLLOM1971 5.621 7.49
626Robert SANDER2005 5.565 9.07 8.11 4.39 4.04 2.17
627Jaan TIITS1950 5.531 7.37
628Riko MäESAAR2003 5.45523.75 1.81 1.35 0.26 0.07
629Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
630Jüri PüSSIM1942 5.202 9.16 3.83
631Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
632Madis LEPIKSAAR1989 5.151 6.87
633Otto Toomas KIBENA2001 5.108 7.43 6.56 4.14 3.77 3.62
634Marek KOTSULIM2005 4.901 6.53
635Riho KILP1941 4.896 9.02 5.45 3.78 3.44 2.75
636Rasmus SAARE2005 4.6112 5.98 5.02 4.16 4.09 3.80
637Krister KASEMAA1999 4.50210.17 1.07
638Ivo MURU1964 4.401 5.87
639Teivo TõEMETS1985 4.271 5.69
640Vladimir VARI1947 4.211 5.62
641Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
642Alar HEINRAND1977 3.941 5.25
643Agu LIPPING1943 3.92510.80 4.26 2.62 1.08 0.86
644Renno MERENäKK2005 3.923 8.32 4.64 0.87
645Raivo MITT1971 3.912 9.28 0.49
646Markus KALJUR2006 3.85310.04 2.08 1.48
647Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
648Anton ROOLAID1977 3.757 8.64 4.92 3.62 0.90 0.68
649Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
650Mihkel TALI2006 3.581 4.77
651Jaanus-Janari KOGERMAN1980 3.531 4.70
652Alari UUSNA1969 3.511 4.68
653Mart ULM1984 3.481 4.64
654Aron KONKS2004 3.341 4.46
655Laur Joonas JäRVPõLD2004 3.307 7.21 4.07 2.45 2.39 0.38
656Kaarel KUSLAP1997 3.281 4.37
657Kerdo MäNNILAAN2003 3.27810.64 3.38 1.04 0.84 0.47
658Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
659Ragnar KRANBERG2002 3.011 4.01
660Madis TOOMING1995 2.981 3.98
661Uuno OJALA1953 2.911 3.88
662Hendrik BLEIVE2005 2.872 6.48 0.70
663Reiko KALLAS2006 2.864 7.74 3.07 1.73 0.16
664Valter PLOOM1941 2.842 5.21 1.90
665Toivo MURAKAS1985 2.771 3.69
666Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
667Filipp PETUHHOV2002 2.722 5.00 1.79
668Ekke Tõnn RüTMAN2003 2.662 4.36 2.30
669Raiden METSA2004 2.653 8.17 0.66 0.54
670Eric VOOLAID2003 2.484 6.18 2.29 1.42 1.15
671Raiko ALLIKSAAR2006 2.361 3.15
672Uku VIISPERT2004 2.332 4.02 1.80
673Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.327 4.16 3.21 1.59 1.42 1.21
674Kris-Robin METSOJA2004 2.072 5.17 0.01
675Hannes KUSLAP2000 2.042 3.07 2.02
676Vjatšeslav SAFONOV2002 2.024 4.91 2.54 1.52 0.03
677Saimon TAMMISTE2004 1.934 7.27 0.87 0.35 0.11
678Marlon VIRVE0 1.862 3.76 0.89
679Oliver TENNISBERG2003 1.802 2.87 1.64
680Mathias LOONA2004 1.792 2.77 1.71
681Toomas MATTUS2005 1.777 3.42 2.62 1.82 0.49 0.48
682Tanel HEINSOO0 1.661 2.21
683Kristjan-Erik KAHU2004 1.612 3.66 0.37
684Maanus UDAM2006 1.602 2.93 1.07
685Peko PIIRISILD2003 1.534 2.62 2.39 1.66 0.15
686Varmo IVASK2003 1.511 2.01
687Karl Jakop PINTMANN2003 1.496 5.12 1.02 0.70 0.57 0.03
688Tauno KOTOV2005 1.492 2.17 1.55
689Ivo TAMM1978 1.461 1.95
690Sven-Andres NIGLAS2004 1.385 4.16 1.45 0.88 0.28 0.15
691Paul Theodor ZUPPING2003 1.242 2.72 0.38
692Kaarel KOITMETS1936 1.212 3.00 0.03
693Ivo TAMLA1960 1.212 2.95 0.07
694Toomas PUSS1952 1.101 1.47
695Villem PIIRIMäE2008 1.041 1.39
696Nikita OSTRETSOV2005 0.885 3.26 0.37 0.34 0.27 0.17
697Martin VILJASAAR1989 0.862 1.91 0.23
698Christopher LääN2001 0.771 1.02
699Joosep AINJäRV2002 0.704 1.25 0.95 0.72 0.17
700Jakob KOPPEL2006 0.651 0.87
701Paul Pärtel VELLERIND2004 0.622 1.29 0.27
702Kaspar AADLI2004 0.614 1.24 0.76 0.72 0.01
703Maarius KOTSULIM2006 0.603 2.02 0.08 0.01
704Alarich PAAS2005 0.532 1.30 0.03
705Heldur VäLJAMäE1948 0.491 0.65
706Joel Ruuben SEENE2002 0.472 0.70 0.47
707Paul PIIRIMäE2006 0.461 0.62
708Erik Marten ZERNANT2009 0.461 0.61
709Juhan SEDMAN1958 0.401 0.53
710Guido TREES1958 0.381 0.51
711Feliks KIPPER1931 0.335 0.74 0.32 0.29 0.23 0.05
712Otto Georg KIKERPILL2005 0.324 0.60 0.56 0.21 0.04
713Martin KOTSAR2001 0.293 0.59 0.38 0.04
714Roland JOHANSON2007 0.231 0.31
715Kevin Markus KORROL2004 0.184 0.51 0.25 0.03 0.02
716Laur-Rogert SULG2006 0.102 0.20 0.04
717Joosep LAAGEMANN2004 0.063 0.11 0.09 0.02
718Jaan LOIDE1945 0.021 0.03
719Reigo KEEM2007 0.011 0.02
720Kaspar JOALA2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 104.58
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2009, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind