Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988111.5912113.99113.22111.84110.09108.79
2Kenny KIVIKAS1991107.5610111.20108.18107.09106.21105.11
3Lauri SILD1990104.8011107.21105.69104.18104.04102.90
4Sander VAHER1985103.8516105.87105.85104.12101.74101.65
5Kristo HEINMANN198995.121199.7599.1195.4292.2289.11
6Peeter PIHL198492.121094.8794.8394.0288.5788.31
7Sergei RJABõSHKIN199290.9510101.1790.5990.5889.9082.49
8Tõnis LAUGESAAR199490.41997.8191.4290.6987.6484.50
9Olle KäRNER197785.32894.1689.4484.1679.8778.97
10Ats SõNAJALG199082.811793.1383.9080.1979.4377.42
11Andreas KRAAS197881.08684.7383.4781.0780.4775.68
12Marek KARM199076.191085.1584.8475.8767.5467.53
13Erkki AADLI197474.15676.3576.0175.6372.5270.24
14Raido MITT199174.06292.8092.34
15Heino OLLIN199673.53581.8680.9571.9871.7761.11
16Reigo TEERVALT199470.821273.9273.8771.3669.0065.93
17Andres SAETALU199569.951377.3272.3768.9465.5665.54
18Lauri PäHN199869.931474.0872.0170.8866.5566.12
19Armo HIIE196869.651171.4271.0970.1568.0767.51
20Andrei NIKITIN196868.99977.2470.3668.1765.5063.66
21Jaagup TRUUSALU198868.68386.6681.5574.19
22Tiit TALI196068.631673.1568.6467.3467.0866.92
23Ain FJODOROV197268.36570.6869.6867.7166.9166.84
24Alar ABRAM197268.31675.7370.0667.0165.1563.58
25Priit PääSLANE196768.23870.1369.9468.4267.7564.89
26Paavo RõIGAS196967.77774.5872.1365.3864.1562.59
27Janek PIIRISILD199667.44777.0867.2266.0664.9161.91
28Oliver KüTT199867.191271.4570.8366.4263.6463.63
29Juho-Veikko HYTöNEN198567.07582.1074.3968.2262.5848.05
30Ott RAKKASELG197966.351868.1968.0165.8865.8063.87
31Maido KALJUR196066.001469.6668.6265.1964.2862.26
32Erik AIBAST197366.00673.0072.2570.6061.0153.13
33Gion SCHNYDER198665.89392.7871.1668.63
34Uku-Laur TALI199265.59576.4570.1164.7863.2953.32
35Tarvo AVASTE196965.57667.5066.7366.4265.4961.69
36Meelis ZIMMERMANN196865.491372.1066.9363.1962.6362.62
37Timmo TAMMEMäE198465.37384.7376.4169.57
38Randy KORB197165.16476.6976.4071.1765.32
39Meelis MäLTER197564.12866.5265.7665.0861.6261.60
40Meelis MERENäKK197464.051170.7670.4861.7659.8557.39
41Lauri TAMMEMäE198863.88284.2775.44
42Inno LING196563.86967.4365.3663.9162.9559.66
43Ilmar UDAM197363.79871.3263.6561.8661.6560.45
44Aleksandr SHVED199263.54868.0867.3663.1159.9859.19
45Mati KORROL197363.301564.5864.3863.2762.7661.50
46Kaido HALLIK197363.29872.2167.6362.2859.3355.00
47Tomi-Andre PIIRMETS199863.061169.4168.7561.2658.0657.81
48Kaur KASE198763.04774.0766.6063.0756.1555.29
49Jaanus REHA195962.821066.6164.5261.8461.2859.83
50Mati MäGI197862.781766.3365.5261.7960.3559.91
51Eduard PUKKONEN196061.991264.6064.4361.2260.0659.62
52Margus KLEMENTSOV197261.95667.1063.9861.6858.6658.35
53Tanel MõTTUS198561.91767.9164.0662.7461.6553.18
54Antti ROOSE196461.781664.2061.3661.2661.1560.95
55Toomas MARRANDI197961.72569.7768.3366.7253.9749.80
56Kaupo JäRVE197461.682063.7562.7362.6660.0359.25
57Kaido NURJA196961.55968.5162.1060.5058.6657.97
58Rimmo RõõM199661.49866.3461.1661.1259.7959.02
59Andres RõõM199961.381163.9563.4262.9259.5157.08
60Kaarel KALLAS198260.55965.5161.5760.6960.2254.78
61Raivo PELLJA196460.481168.2559.9759.6258.6455.91
62Rein ZAITSEV196960.301164.5459.9059.7159.2958.08
63Toomas MAST196459.92668.5365.2056.6154.7454.52
64Tarmo KLAAR197459.611865.6559.5859.1558.4755.20
65Vladimir SAVINOV196459.42967.4360.8560.2855.3953.17
66Rain EENSAAR197459.14277.7970.07
67Reimo LIIV199459.00967.7261.3157.3756.1652.42
68Kaljo JULGE195758.941462.5662.5558.3755.8955.33
69Andres TALVER196058.87860.8460.5059.0557.3056.66
70Martin SIMPSON198758.81178.41
71Ants TURBAN196458.711163.4961.7658.0356.9153.38
72Mati PREITOF196058.171761.0859.2958.6856.1655.65
73Tiit POOPUU198157.68861.6459.7256.5455.6954.80
74Enn JAAMA196957.46669.9756.0355.5453.9851.77
75Kuno ROOBA197257.32662.0661.1559.9656.9346.52
76Urmas SULAOJA196357.221460.0759.1958.8555.2552.76
77Mart KOPPEL196956.961258.2658.1957.5256.2354.60
78Einar RAUDKEPP196556.911058.6058.0457.9556.0953.88
79Heiti HALLIKMA197056.53370.4767.3061.76
80Arthur RAICHMANN197256.50761.5860.9655.0452.9451.98
81Raul KUDRE197056.45471.2263.8960.9554.83
82Erki KRIKS197656.40861.9761.7953.5853.2351.45
83Taivo TALI196656.261658.9358.9358.1252.9352.37
84Jürgen EINPAUL198356.19373.3565.3259.66
85Alar VIITMAA197056.09277.9362.29
86Martin KAUP197555.98865.4458.2355.4351.0049.81
87Alar KUME199055.29862.9759.3853.7852.4747.84
88Rein ROONI195755.271956.7156.4354.9854.1454.11
89Priit ÖVERUS196655.081258.9955.2354.1953.7453.23
90Markus Rene PAE199754.78870.7160.9854.4846.1141.62
91Kaarel Hendrik ZERNANT199854.52856.3355.6254.9253.9351.81
92Martin AUNIN197154.46960.9158.5153.6951.1648.05
93Johannes EHALA198654.43963.4356.7252.6551.2848.09
94Mihkel NAHKUR195953.991460.3253.3252.4352.0851.81
95Priit RANDMAN198953.65171.53
96Raul KANGUR197053.231457.1053.4552.1752.1151.34
97Karel-Sander KLJUZIN199953.04465.9264.9358.5346.37
98Raul LAAS195952.821154.8753.7152.2151.8351.47
99Rein UNT194952.791455.8954.5251.9951.0950.48
100Heno IVANOV197652.741157.1253.0151.7251.4350.42
101Allar PADARI196852.671162.4753.0150.6249.8347.44
102Andreas AADLI199652.631361.5157.9750.9647.4545.25
103Kiur Erik EENSAAR199952.621254.4054.3154.2552.1647.98
104Raivo REIMAN196952.48269.3961.80
105Jonatan KARJUS199152.39169.85
106Rein KRIKS195152.281855.6652.0251.8951.0550.78
107Kaarel VESILIND200052.211654.5753.1151.7251.2150.45
108Tõnis PIIRISILD197352.04558.6153.1452.2450.7045.51
109Margus MARRANDI197351.75658.3757.2351.6251.3940.15
110Mairo KIRSS198051.72460.8859.1857.2052.62
111Einar LUUP196551.46566.8758.9945.1745.1441.12
112Aleksander PRITSIK196251.341457.6155.2050.4147.0946.41
113Mart KüLVIK196051.24461.5561.4860.0444.67
114Tarvo KLAASIMäE198151.04168.05
115Raivo LAANEMETS196851.01469.2565.8449.2542.38
116Lauri LAHTMäE196850.83467.3559.8556.1242.57
117Tõnis KRUUSMAA197750.82167.76
118Priit TALU197250.59759.1951.8548.1546.9346.83
119Toivo SAUE194850.55851.2350.7650.7450.5849.42
120Rain JAAKSOO198350.171155.0652.3448.2748.0147.19
121Mehis MURU198950.16465.6252.9452.7551.62
122Jüri ROKKO195350.012051.5450.7450.0449.5148.24
123Ando POST196049.96856.6049.5149.2347.4347.03
124Allar KIVIL197649.94265.6359.23
125Andrus RäMMANN196049.891058.5953.1247.9945.7344.01
126Sixten SILD196449.77659.1057.4551.5541.2539.49
127Lauri BEILMANN197649.61957.1250.8650.6248.1441.32
128Tiit TäHNAS198049.50362.1959.6252.90
129Mart OSTRA196949.44851.6650.5949.7548.7446.47
130Georgiy MAVCHUN198849.36383.0246.6544.54
131Tammo ESTA197449.19462.9353.4952.0950.13
132Silver EENSAAR197849.17265.7357.20
133Matti YLILUIKKI196549.10165.47
134Ragnar KRUUSLA198549.08657.1454.1152.7440.7440.67
135Tiit TATTER194849.051650.4850.1948.3248.2048.05
136Heini TAMMIK195348.971752.0349.7348.4847.5747.02
137Andre NõMM197448.89165.18
138Kari LEHTO196048.85264.7357.39
139Urmas TAMMEMäE196048.77955.2247.8247.6846.9946.14
140Tarmo KUUB197848.54563.0655.3151.6848.2524.39
141Raio PIIROJA197948.22164.29
142Anti PARIK195348.161750.5749.8048.5147.1044.82
143Indrek ÜMARIK196548.06267.5052.64
144Tanel KANNEL197347.93163.91
145Jüri MERIRAND195547.531550.1748.9248.3046.2044.04
146Hando ALLMANN200147.461548.6048.1247.9947.5045.08
147Taivo TIMMUSK198347.40750.4949.3647.4846.2043.46
148Sven ORAS198947.39459.8859.6851.4539.61
149Rain VELLERIND196547.38855.0253.0249.7140.8238.32
150Arne SAMMEL195547.361649.0748.3948.0446.0145.27
151Tõnu ILVES196347.27461.8261.4256.2630.57
152Mati TIIT197147.24264.1553.95
153Aivar LEHT197147.23656.3550.0648.4643.5437.76
154Tõnu SIKKAL195546.981751.8347.1446.3745.7943.78
155Sander MIRME198146.53162.04
156Dmitri SHVED197046.52162.02
157Villu SERV199946.29850.9050.5448.4542.8838.67
158Raul OLESK196045.83651.7749.8645.4542.2639.83
159Arvo KIVIKAS195045.59753.5248.0342.9942.7840.65
160Kai SAKSMAN195045.59554.8345.9442.8042.3042.10
161Koit PAASMA195045.541047.6946.0945.8645.6842.40
162Tanel ESTA197745.37654.2446.4243.7741.5540.88
163Indrek VIIKMAA197145.151352.3051.0941.3840.7140.29
164Udo LüüS195545.131250.8344.9544.7143.5141.67
165Väino AUL194845.05748.0747.9645.4645.2138.55
166Lauri OLLI197244.85556.1854.4852.9834.2626.35
167Mairolt KAKKO196844.81366.3146.7245.13
168Tarmo SIIMSAARE198144.80369.7553.0735.29
169Alex TREIER200044.701248.4347.7544.5942.7839.93
170Martti PARVE196144.64159.52
171Johan ALENIUS196744.61748.5546.8744.9141.5341.21
172Viktor KASSATKIN197144.24158.99
173Neeme LOORITS196844.10256.2254.02
174Danilo PIHT197243.90353.2653.0648.62
175Dag AINSOO197743.90260.5349.21
176Marek ATONEN197743.83557.5848.3445.5440.0327.68
177Varis PEISENIEKS195743.48157.97
178Kevin JAASKA199943.42746.6044.8743.5642.0640.02
179Rafael GORDON194643.391246.1443.6243.0942.0642.06
180Roman GUSEINOV198943.11352.9251.5447.70
181Riho MäNNI195142.88846.6844.9842.7541.0638.93
182Lauri TARLAP197542.511056.5548.1740.7035.4431.67
183Johannes TASA195042.08253.2251.99
184Taavi TATSI197842.07253.4251.75
185Aimur RAUDSEPP195541.941249.7942.1440.2039.8837.69
186Timo ASIKAINEN195841.61456.0851.3951.1426.34
187Andres ARUOTS199941.43658.7042.0637.6536.0432.68
188Ülo VAINURA194641.11749.3642.6539.1337.2337.18
189Vladislav PAHHOMENKOV197141.091250.2244.5939.7037.9033.06
190Sander PRITSIK200140.851549.4942.1140.4939.2932.88
191Peep KOPPEL194640.852144.2940.3540.2639.8739.47
192Ahti BLEIVE196740.68561.0051.9831.6331.5027.31
193Siim KLAIS198640.62257.5643.99
194Sergey SELEZNEV199040.40754.7150.7833.5932.5730.34
195Kalle NELK195040.25843.1241.9441.7137.9636.50
196Tarmo TOLM197940.24354.1947.0540.79
197Mart ELLER197240.12548.7144.3437.7737.4632.30
198Kalju VAIKJäRV195440.06842.4341.7841.4838.7435.86
199Margus ANDRESSON197039.98153.31
200Andrus SIPSAKA196139.89648.9246.9635.8334.8832.87
201Sergei SHIROKOV197239.88153.17
202Jaak ROHTSALU196039.71553.4646.8636.6433.3628.22
203Toomas ELLERVEE196239.62347.6247.0045.20
204Andres KäVER197439.59750.2844.6140.8933.5628.63
205Raivo ERIK196839.56549.1943.7543.0135.2426.63
206Priit EVARDI197339.55152.73
207Ülo VIRU196439.45852.1038.7137.6136.1432.67
208Aivar MEINDOK196239.42654.8344.1741.2829.8626.94
209Mihkel MäLTER194539.371340.1739.4739.2039.0438.96
210Vallo VAHER197639.33152.44
211Arvi ANTON199239.26152.35
212Aleksandr PETUHHOV197439.16152.22
213Rando MARRANDI199639.01558.2042.2835.8934.6624.04
214Anders ÅKERMAN197338.95151.94
215Tenno ALAMAA196638.95361.4658.9817.04
216Vello POST195838.76740.7840.5838.5637.7636.12
217Rein HANSTEIN194938.481243.4837.8137.6537.5235.94
218Toomas VOOLAID196638.331047.1439.3837.7635.6831.67
219Lauri LEPPIK196438.271243.9238.9937.6836.0334.72
220Aivars MIHAILOVS196438.18150.91
221Eero RUOKAMO195338.17248.2047.22
222Marten VUNUKAINEN199138.12150.83
223Sander ANNUS197337.60150.13
224Toomas TALUMAA197037.49944.4039.1338.6933.3131.94
225Martin SULTS199937.47942.8938.8635.3335.2135.04
226Jaak REIMAA195537.10946.3038.2535.0834.4731.38
227Rünno SULG197337.081044.4938.4236.9032.9132.66
228Ilmars LIMBENS194837.04251.2341.36
229Priit TRUUSALU196336.96945.0341.8737.6831.1729.03
230Markus PUUSEPP198636.52258.6532.65
231Lauri MALSROOS198636.46148.62
232Ardo PAJUR197436.46148.61
233Märt KIVILA198236.43454.9753.1133.3520.47
234Andres HIIEMäE197636.42148.56
235Kalju TOOMAS194736.401141.6335.9235.8635.8632.73
236Aare LIMBERG195336.32740.6639.5135.2235.0731.13
237Alar ALAJAAN197936.231144.3544.2037.5231.9823.11
238Andy KARJUS196636.23451.5649.4134.2225.82
239Erko JAKOBSON197936.21953.9735.1634.6130.3126.98
240Harry VEIDE195236.03346.6243.7236.83
241Mart JAKOBSON197235.96643.9741.1438.7328.3527.62
242Ahto KARU195535.74840.7236.9835.9134.3130.79
243Tanel SAUE197435.74147.65
244Priit POOPUU198035.74147.65
245Veljo VASK197435.71249.6039.67
246Tiit RIISALO196735.70147.60
247Tago TEETAMM197535.65147.53
248Tõnu TäNAV196335.56343.6641.8739.98
249Aleksander KEPLER200135.351440.1636.0335.5835.0629.92
250Ago KäIS195335.27247.4440.73
251Urmas LAEV196235.21840.2535.6835.6134.6329.90
252Hannes POOLAMETS199435.21255.7232.30
253Viktor KASATKIN035.17146.90
254Marko KüLAOTS197835.09443.5442.8540.6428.91
255Margus TINNO197435.05146.74
256Timo KALJUR198534.97246.0141.41
257Lembit NöPS195134.91939.8336.3934.9332.4630.95
258Vilnis VELKERIS195634.81146.41
259Argo LOO196934.75349.4039.8733.39
260Tiit PLOOMPUU195134.66740.9839.3233.2731.0428.70
261Tarmo TARLAP197034.64249.1337.48
262Maksim GUREJEV196334.49543.2641.8538.3029.1819.87
263Toomas TAMMER197634.44145.92
264Ragnar ROOBA200234.301340.2535.4433.2831.6530.90
265Kustu KüNNAPAS200134.291540.5736.1832.4831.4430.80
266Kaupo OTS197934.10145.47
267Marko SüLD197834.03542.4632.7032.2231.6531.13
268Kalev RUBERG195933.99348.6538.7432.57
269Raido KISS200033.791436.3336.1733.4632.2030.80
270Jaak JAAGUS195633.79541.5835.7833.8032.1425.66
271Aldis LAPINS195133.79145.05
272Indrek MAHLA197633.75347.8847.6123.63
273Mati PILT195133.62242.7641.29
274Kai WILLADSEN195233.59144.79
275Taivo TäHT196833.45349.5039.1829.37
276Tauno KURE195733.381038.7638.3631.4429.7228.63
277Mikk TALI198833.30545.4733.9530.6430.0526.39
278Kristjan LEIGER197033.29540.6637.5535.9134.4817.86
279Mattias BLEHNER199533.26644.5035.7434.5433.7717.75
280Vermo SIIM197033.25144.33
281Tarmo RAIDMA196933.24144.32
282Veiko VINKEL199633.21144.28
283Pekka SAALASTI033.20144.26
284Pear POST196633.16144.22
285Enar NõMMISTE198733.16635.1733.7133.3432.2231.36
286Taimar VäLJATAGA197832.97143.96
287Siim HELMOJA199932.87737.9737.7633.2430.9824.39
288Toomas TELGMA196532.84942.1533.3731.0929.2228.37
289Artur RAUK198632.83352.1431.9431.80
290Lauri RUBERG198732.82547.2533.8628.9728.0026.01
291Martin LAASMAA198432.66943.5735.8733.1028.2622.52
292Dag KIVILA196432.49249.0332.20
293Eerik PRIKS200132.46937.0133.6632.4931.2727.87
294Mihhail TAIVERE194032.411535.3634.4331.4131.3929.45
295Kevin HALLOP199732.35546.7146.6636.3619.7912.25
296Tõnu LOOG196032.351035.0134.3032.7432.2527.45
297Veiko PAK196532.09240.7239.51
298Tanel PAPP199532.05244.9635.17
299Risto KIILBERG197732.00247.4432.56
300Indrek JENTSON196431.93242.3737.45
301Pent PAALBERG199531.80142.40
302Mattias RENNEL198731.55253.4525.42
303Ilmar KIRJANEN195031.48834.4233.9033.3032.1423.66
304Reigo LEHTLA197031.47141.96
305Sander BLEHNER197231.42351.6037.1122.19
306Endel REMMET193731.261334.0833.5730.2329.4528.96
307Peedo PIHLAMäGI195831.06240.2437.41
308Paul AUG195131.03248.4929.08
309Enn AEDNA194431.011133.7931.7430.6830.1028.76
310Sven REA196930.88141.17
311Raiko MARRANDI200130.871636.1830.8829.9829.0328.29
312Taavi PERV199630.81141.08
313Oliver IMMATO198630.80141.06
314Rein KüTTIM193930.79733.3932.5831.2029.3527.42
315Jaak KANNISTE196030.67243.7132.96
316Mauno KAPTEN199630.66241.1535.50
317Georg Caius KUTSAR199730.58449.2533.7026.7226.26
318Jürjo LOKK198230.41140.54
319Lauri KUKK199730.28140.37
320Gert SAAMANN196830.21347.0533.5026.08
321Holger POST199630.20442.5034.4534.3322.93
322Madis ORAS195030.14340.5540.5325.28
323Kalju TAMMEVESKI196330.11444.1436.8228.2124.64
324Margus JAANUS196229.87933.0929.8829.3928.4928.48
325Kristo SIRK199929.85544.5941.6728.7423.0911.16
326Eerik LOSSMANN196429.70441.7035.0128.5626.71
327Andres LAUBA197729.51436.1534.4132.5128.09
328Märt MARIPUU198129.31238.6234.66
329Jaan OLVET196929.30437.5234.9729.0728.66
330Ants TAMM194329.281133.2330.1629.7226.7226.55
331Ain PELLO196929.16138.88
332Arvo SOOSALU195229.15138.87
333Siim TURBAN200128.941636.5628.2227.5626.5425.83
334Ülo TIMUSKA196128.90138.53
335Tanel VAINURA197928.87239.4032.78
336Tõnu ILLARU197128.79138.39
337Kristjan-Martin KIRJANEN199428.74344.3142.8014.32
338Michael RAER198328.73635.2429.3529.0026.2623.81
339Heikki KYYRöNEN194628.68235.9735.74
340Hans Mark VõSU199628.59338.3934.1528.38
341Mati KIISLER200128.431235.0729.0228.3227.8121.93
342Jaak KõIVA198228.35137.80
343Rein LANI195828.22137.63
344Heino REBANE195428.03236.5833.49
345Raivo PANKER196527.99636.7633.2828.8427.9713.12
346Andres SAAL199527.98137.31
347Elmo PäRNA194427.781531.3630.7626.5825.8524.35
348Riho ENNI198027.76243.2526.15
349Allan ROOSIMäGI198527.74835.4126.3926.2526.1724.48
350Arvo AMBEL198327.71336.9735.6525.18
351Kristofer PäHKLEPA199927.63437.8432.8332.7319.42
352Rasmus KRUUSA200027.581433.2226.7226.5126.4325.00
353Markus SULG200127.39832.2031.6825.7325.1422.19
354Mikk PõDRA198427.35136.47
355Kalev ÕUNSAAR194927.30136.40
356Andres VIIRA196727.27441.0934.7028.9816.45
357Peep OTSTAVEL197227.20338.1231.7626.13
358Rait LILLE197127.05136.07
359Sulev TUUDE195526.74336.1231.3426.90
360Tõnu RAID193926.65833.3627.3825.8524.4722.19
361Aleksei KOMAROV197626.61443.6330.6725.2218.74
362Kalle LUUK195426.52135.36
363Nikolai KUHA194126.36931.3027.9024.8324.7823.00
364Siim ROMANOV199026.23134.97
365Fedor PREDKO200126.16430.4729.7828.8727.15
366Matti BETLEM196026.13738.1527.0326.2820.9018.28
367Jaanus VILJAMAA196325.95433.5529.3627.8024.62
368Raid VELLERIND199525.94251.5313.31
369Jaanus JõGIS197625.70134.27
370Indrek KAROLIN197325.69444.0829.0228.1212.97
371Lauri Juhan LIIVAMäGI198125.66330.5830.1029.89
372Erkki PENU197125.42133.89
373Mati RANDOJA194925.36433.9132.2527.6718.90
374Tõnis JääDMAA200225.24835.1525.7721.9321.9321.43
375Toomas TIIVEL197425.22333.3232.6123.09
376Kalju TILK194125.211827.9025.1525.0624.5923.37
377Marti RANNE196925.14236.2026.64
378Meelis ATONEN196624.98133.31
379Kalmer KEEVEND195724.92831.1229.2126.1922.7815.32
380Jukka HONKASAARI024.84133.12
381Jüri KADAJA195324.74132.99
382Sulev KRAAM198024.67235.2526.42
383Marko TEDER198524.54333.4927.5825.54
384Tiit VAINURA197424.27132.36
385Kalvo KRIISK197924.26441.4039.8724.71 1.86
386Martin MARGA198824.19337.0029.7918.60
387Kalmer KOOSAPOEG024.19439.9134.4620.0513.08
388Sander NAHKOR198824.15231.2629.11
389Paul POOPUU195823.64131.52
390Indrek SAAREPERA196823.57131.42
391Martin Erik MARIPUU200223.47628.6826.2224.6818.9318.83
392August ALBERT196423.13239.0218.80
393Veikko TAMLAK196822.80130.40
394Tõnis SAARNAK197722.75234.1422.74
395Tauno MURAKAS198022.74430.7827.6625.3617.28
396Aleksander TALI199222.68239.1517.55
397Karl PEHK198822.56130.08
398Leonid MALIKOV197922.52234.9421.36
399Oleg KOSHIK198522.27636.6827.7118.6416.7811.52
400Heiki SAVITSCH197222.23129.64
401Tarvi VIIK197422.05129.40
402Dainis MäNNISTE200221.91926.2223.2923.0518.9118.10
403Raivo LEHT195321.80231.2523.25
404Jasper AINJäRV199821.72533.3531.5426.2812.42 5.03
405Renek LOORENS198221.69128.92
406Ragnar ILP197921.66351.7218.00 6.73
407Alo VAHTRE199921.57233.6820.25
408Jaan KOSTJUKOV198721.55128.73
409Joe LEPP196721.42234.6618.88
410Jaan AINELO195821.38128.51
411Mati TõNUS194121.251923.3222.5721.4519.8619.04
412Arne KOLK195021.25327.1224.6723.20
413Tarmo PööR197421.23128.30
414Märt KESKüLA197620.98333.5833.07 7.39
415Arvo RAJA196120.76242.72 9.18
416Lauri ALLMANN197520.68127.57
417Ilmar MõISTLIK194420.62531.0925.2420.1719.29 7.32
418Jaan TARMAK198520.49127.32
419Vahur VEEROJA198520.44127.25
420Enn KUUSIK194820.33127.11
421Heino MARDISTE193620.31427.3925.8325.0212.02
422Karli LAMBOT197020.20126.93
423Toivo BIRK195720.18326.8023.1421.28
424Andrus VIILMA197819.93327.1322.9620.24
425Eero MõTTUS197419.90126.53
426Tõnu KUUSIK195619.73429.3920.8919.1618.25
427Juhan BACHMANN194319.73723.6621.7018.1517.5917.53
428Henri SOOME199319.63331.1425.7512.41
429Lembit VASSIL194119.38224.3824.07
430Jaan ORAV194019.37523.0821.6520.9817.8113.33
431Tiit OLJU195419.22633.9323.2421.7212.69 4.54
432Taavi-Kalle KIISLER199319.16235.7812.13
433Silvar SAVOLAINEN197419.11342.4614.8010.20
434Joonas HALAPUU200019.10731.5125.4420.14 9.46 8.95
435Aigar PINDMAA195718.97333.0828.86 5.01
436Raido VIKS198618.92323.5522.7820.44
437Jürmo ROOMA200018.84526.6326.0523.2817.76 0.50
438Tõnu KARP195718.77225.1521.77
439Juha ERONEN018.73124.97
440Tiit KOPPEL194418.721721.5118.9218.3517.9916.81
441Aivar JõGIAAS196918.60124.80
442Martin AADLI199918.46124.61
443Neeme KALDA198318.36527.8326.5319.4011.46 6.58
444Rudolf MüRK194218.30428.1425.6519.09 8.44
445Samuel KOLSAR200318.05921.7420.5218.4715.3514.18
446Tõnu TAAL195417.88123.84
447Sergei SHVED196717.80427.3219.7019.3312.76
448Vello KROHN194017.70623.7721.2019.1615.19 9.19
449Janar SAKS200217.661218.4218.1917.8317.2116.65
450Tarmo ANTON198517.58123.44
451Taimo NELLIS017.57123.43
452Kalev KUKK195117.38226.9016.54
453Mati KARP195217.33227.5515.78
454Raiko JOOL200117.31723.2618.7316.0715.3613.14
455Martin MURAKAS198917.26427.0424.2322.69 2.76
456Mati SARAP198717.07222.1520.53
457Heino PEETERSON193716.93826.4417.9013.7613.4613.10
458Tarvo JõESTE197016.80228.1413.86
459Kristjan MAADE197316.69322.8819.5416.50
460Jüri KõIV196416.61122.15
461Keijo RANTALA016.56122.08
462Jaan MILJAN194716.47432.3123.9914.73 2.18
463Anatoli MäNNI194916.40121.87
464Jano JäRVELAID198216.22121.63
465August JAKOBSON200616.171425.6717.6117.5510.14 9.89
466Kasper KEERBERG200116.13220.3020.02
467Georg PAAL200116.12822.5518.4916.8113.14 9.62
468Sander ÖVERUS199616.11225.1415.14
469Silver REBENITS197816.07222.6317.54
470Olavi HEINONEN015.67120.90
471Esko VANAHUNT199915.62321.6119.1214.39
472Mattias MAIDLA200315.431417.4915.7715.3314.7813.80
473Hendri PARROL199115.26224.6613.48
474Urmas HEINSOO195615.04120.05
475Ülo TUUR194514.92119.90
476Taimo LIPP197414.87119.83
477Karmo KüBARSEPP199014.83119.77
478Peeter VIIK194914.82119.76
479Koit KOLSAR197714.77219.4017.53
480Mihkel MAHLA200314.60720.7016.9014.5811.10 9.72
481Mattias VõSUPäRG200314.55522.7416.6813.6911.87 7.79
482Tarmo MAASING196314.52119.36
483Hillar NIKKARI196314.36119.15
484Jüri TäHEMAA194414.29417.5717.2914.9513.71
485Toomas NAELAPää195014.18715.9415.6913.9813.5111.76
486Oskar RAUDNE200214.13616.7016.2013.8612.3011.58
487Jürgen JOONAS200313.97426.0619.0113.59 3.41
488Riivo KILJAK198913.93118.57
489Vadim SHVED199613.79118.39
490Ulf ALENIUS013.64217.1017.00
491Martin ILVES194213.29322.2916.14 8.49
492Heiki RAMMUL194813.18523.6711.4411.0410.65 9.12
493Ats VIRUMäE194613.14432.6113.34 9.79 2.64
494Jaan OLLINO194413.12620.9317.8111.32 8.21 7.32
495Olle Ilmar JAAMA200413.04423.3418.74 8.20 7.69
496Siim LANNES197812.91117.21
497Arvo LAANEMETS197212.65116.87
498Jaan TOHUS196112.62116.82
499Vootele JAGOMäGI199612.50227.18 4.07
500Väino KUNDLA195412.32116.43
501Henn ANTSON196012.32116.43
502Esa TARKIAINEN194512.26116.35
503Martin TAMPUU199912.12116.16
504Sander TOMSON199911.92323.7413.99 4.33
505Madis HAUG196511.75320.1915.96 5.32
506Otto BALCK200311.51413.5813.5813.3510.64
507Kaimo KääRMANN-LIIVE197511.46115.28
508Matis MäRTSON196511.32224.32 3.99
509Viljar VAINOLA197511.29215.9312.29
510Peeter KIRSS199011.28115.04
511Kari HOVI194911.25115.00
512Georg SOOBERG194110.95316.6512.52 9.48
513Kalev BOGDANOV195610.89622.7216.63 6.88 4.75 3.49
514Joosep SEDMAN198710.66215.7910.85
515Chris Marcus KRAHV200510.51922.23 9.25 8.65 6.86 5.56
516Mart SOOBERG197810.41515.3713.5610.49 8.82 3.82
517Enno LELUMEES193910.31515.9513.6311.22 7.77 2.97
518Kalev KõIVA195810.30113.74
519Emil EENSAAR200410.291210.9310.8010.14 9.84 9.73
520Mihkel LIIVAGO200310.211112.1111.3910.40 8.58 8.56
521Tõnu LAUTER196610.18223.47 1.97
522Ott-Kaarel KALM199110.16113.55
523Heikki SUSIMAA195610.12113.50
524Mart VENDELIN194410.06316.1412.68 6.68
525Ossi PRIKS2005 9.94420.60 8.79 8.42 6.37
526Annes NAAN1959 9.83214.2710.30
527Toomas KOPPEL1953 9.81216.06 8.47
528Timo KUDRE2005 9.80919.94 8.43 7.55 6.74 6.36
529Jarmo KAASIKU1999 9.70222.89 1.37
530Ülar MARK1968 9.67421.9714.21 4.91 1.87
531Martin PETTAI1983 9.65112.87
532Mati KALLEMETS1947 9.36112.48
533Madis MOOR1988 9.35112.47
534Sergei MUIžNIEKS1978 9.32218.95 4.36
535Janek JõGIS1971 9.24219.27 3.82
536Kaarel TAMPUU2003 9.011113.67 9.54 9.50 6.86 5.48
537Mattis ALLIKSOO1979 8.98111.97
538Lev MIGDALSKI1939 8.97419.6617.50 2.00 0.71
539Kristjan KIVIPALU1973 8.71212.28 9.49
540Vaabo ANNUS1942 8.63312.36 9.94 8.17
541Indrek ROASTO1980 8.62211.81 9.74
542Priit LAOS1979 8.57212.68 8.75
543Indrek PUNG1985 8.56111.41
544Andri KEPLER2004 8.5111 9.47 8.91 8.72 7.80 7.64
545Olev PIIRISILD2004 8.506 9.36 9.23 8.24 7.95 7.71
546Karel KURAGIN2001 8.39521.2010.37 9.12 0.68 0.58
547Rain KAUGE1994 8.29111.05
548Arne KIVISTIK1933 8.29111.05
549Ralf KIVIL2005 8.22411.17 9.45 8.71 7.21
550Askar NEUMANN2001 8.13210.71 9.61
551Martin TõRRA1941 8.12110.82
552Agu KOPPA1947 8.03713.3611.41 6.67 4.66 4.05
553Herkki SUURMAN1965 7.90313.1312.86 1.90
554Andres SAETALU1963 7.75214.80 4.58
555Pjotr AKSJONOV1948 7.73515.8714.00 7.27 1.33 0.20
556Rain AUS1992 7.73110.30
557Andres VESILIND1977 7.64614.5713.33 6.21 2.33 1.76
558Mario SAARE1984 7.63110.17
559Rein TOOMAS1961 7.60110.13
560Jörn AADNEVIK1975 7.55311.68 9.04 5.92
561Hendrik VIJA2002 7.52314.87 6.28 5.38
562Aleksandr GNIDENKO1961 7.431 9.91
563Kaspar KAROLIN2005 7.42911.55 7.16 6.66 5.88 5.87
564Andres PALK1965 7.251 9.67
565Mihkel ABRAM2003 7.258 9.60 7.19 6.49 6.49 6.48
566Neeme MALVA1955 7.181 9.57
567Kalle KANNEL0 7.101 9.47
568Raiko LEITEN2001 7.101 9.46
569Kristo OJA1996 7.092 8.93 8.79
570Karmo TISLER2000 7.031111.87 8.27 5.28 5.27 4.46
571Artur SOO2003 6.94413.6711.30 2.97 2.91
572Reio ROSIN2003 6.621 8.82
573Rein KIISLER1941 6.60318.24 2.80 2.26
574Matis PääSLANE1993 6.571 8.76
575Daniel SIBUL2004 6.5010 8.31 7.43 6.49 5.40 4.88
576Tõnis TOOM1998 6.46212.18 3.98
577Jari JULGE1993 6.431 8.57
578Jan AAS1974 6.431 8.57
579Ilmar KASK1936 6.261 8.35
580Heini KOPPEL1947 6.202 8.26 7.24
581Enno LEPVALTS0 6.121 8.16
582Mati POOM1944 5.95316.71 3.45 0.85
583Jaan KORROL1970 5.691 7.59
584Nansen PALO2005 5.681 7.57
585Sander KOLLOM1971 5.621 7.49
586Jakob VESKE2003 5.581 7.44
587Robert SANDER2005 5.565 9.07 8.11 4.39 4.04 2.17
588Jaan TIITS1950 5.531 7.37
589Hanno-Laur KUNNUS2001 5.496 9.81 9.75 3.65 2.59 1.66
590Mehis UDAM2004 5.48412.27 4.33 4.02 3.74
591Vladimir TSUZAS1970 5.321 7.09
592Jüri PüSSIM1942 5.202 9.16 3.83
593Valdis PUZANOV1964 5.151 6.87
594Madis LEPIKSAAR1989 5.151 6.87
595Marek KOTSULIM2005 4.901 6.53
596Riho KILP1941 4.896 9.02 5.45 3.78 3.44 2.75
597Kerten MATTO2002 4.889 6.10 5.82 4.44 4.21 3.82
598Krister KASEMAA1999 4.50210.17 1.07
599Rasmus SAARE2005 4.458 5.98 5.02 4.16 3.62 3.49
600Ivo MURU1964 4.401 5.87
601Teivo TõEMETS1985 4.271 5.69
602Vladimir VARI1947 4.211 5.62
603Artur MICHELSON2004 3.942 6.67 3.18
604Alar HEINRAND1977 3.941 5.25
605Markus KALJUR2006 3.85310.04 2.08 1.48
606Taavet TUISK2003 3.822 5.26 4.28
607Otto Toomas KIBENA2001 3.766 6.56 4.14 3.77 2.26 2.05
608Anton ROOLAID1977 3.757 8.64 4.92 3.62 0.90 0.68
609Andreas TäHNAS2003 3.721 4.96
610Vjatšeslav SAFONOV2002 3.681 4.91
611Agu LIPPING1943 3.61310.80 1.08 0.86
612Mihkel TALI2006 3.581 4.77
613Jaanus-Janari KOGERMAN1980 3.531 4.70
614Alari UUSNA1969 3.511 4.68
615Mart ULM1984 3.481 4.64
616Aron KONKS2004 3.341 4.46
617Reiko KALLAS2006 3.162 7.74 0.16
618Gustavs GODINS2005 3.151 4.20
619Ragnar KRANBERG2002 3.011 4.01
620Madis TOOMING1995 2.981 3.98
621Hendrik BLEIVE2005 2.872 6.48 0.70
622Valter PLOOM1941 2.842 5.21 1.90
623Toivo MURAKAS1985 2.771 3.69
624Joonas MöLDER2002 2.761 3.68
625Filipp PETUHHOV2002 2.722 5.00 1.79
626Ekke Tõnn RüTMAN2003 2.662 4.36 2.30
627Raiden METSA2004 2.653 8.17 0.66 0.54
628Eric VOOLAID2003 2.484 6.18 2.29 1.42 1.15
629Saimon TAMMISTE2004 2.413 7.27 0.87 0.35
630Raiko ALLIKSAAR2006 2.361 3.15
631Uku VIISPERT2004 2.332 4.02 1.80
632Jaan Peeter VILJAMAA2003 2.327 4.16 3.21 1.59 1.42 1.21
633Laur Joonas JäRVPõLD2004 1.943 4.07 2.39 0.38
634Marlon VIRVE0 1.862 3.76 0.89
635Oliver TENNISBERG2003 1.802 2.87 1.64
636Mathias LOONA2004 1.792 2.77 1.71
637Tanel HEINSOO0 1.661 2.21
638Kristjan-Erik KAHU2004 1.612 3.66 0.37
639Toomas MATTUS2005 1.603 3.42 1.82 0.41
640Maanus UDAM2006 1.602 2.93 1.07
641Karl Jakop PINTMANN2003 1.554 5.12 1.02 0.70 0.03
642Varmo IVASK2003 1.511 2.01
643Sven-Andres NIGLAS2004 1.385 4.16 1.45 0.88 0.28 0.15
644Nikita OSTRETSOV2005 1.372 3.26 0.17
645Paul Theodor ZUPPING2003 1.242 2.72 0.38
646Kaarel KOITMETS1936 1.212 3.00 0.03
647Ivo TAMLA1960 1.212 2.95 0.07
648Toomas PUSS1952 1.101 1.47
649Villem PIIRIMäE2008 1.041 1.39
650Peko PIIRISILD2003 1.022 2.39 0.15
651Alarich PAAS2005 0.981 1.30
652Joosep AINJäRV2002 0.941 1.25
653Riko MäESAAR2003 0.832 1.81 0.26
654Renno MERENäKK2005 0.651 0.87
655Jakob KOPPEL2006 0.651 0.87
656Paul Pärtel VELLERIND2004 0.622 1.29 0.27
657Kaspar AADLI2004 0.614 1.24 0.76 0.72 0.01
658Maarius KOTSULIM2006 0.603 2.02 0.08 0.01
659Heldur VäLJAMäE1948 0.491 0.65
660Paul PIIRIMäE2006 0.461 0.62
661Erik Marten ZERNANT2009 0.461 0.61
662Juhan SEDMAN1958 0.401 0.53
663Guido TREES1958 0.381 0.51
664Feliks KIPPER1931 0.363 0.74 0.29 0.23
665Otto Georg KIKERPILL2005 0.322 0.60 0.21
666Kevin Markus KORROL2004 0.302 0.51 0.25
667Roland JOHANSON2007 0.231 0.31
668Laur-Rogert SULG2006 0.102 0.20 0.04
669Kerdo MäNNILAAN2003 0.082 0.18 0.01
670Joosep LAAGEMANN2004 0.063 0.11 0.09 0.02
671Martin KOTSAR2001 0.031 0.04
672Jaan LOIDE1945 0.021 0.03
673Reigo KEEM2007 0.011 0.02
674Kaspar JOALA2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 104.58
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind