Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988116.216122.41120.17119.53111.01107.92
2Lauri SILD1990109.828115.91113.11108.38106.28105.40
3Kristo HEINMANN1989105.0016113.84105.98102.57101.65100.96
4Kenny KIVIKAS199193.076104.3798.4191.2786.4084.91
5Ats SõNAJALG199087.781793.8991.4490.4082.8780.31
6Sergei RJABõSHKIN199285.931397.1686.0083.5882.1880.72
7Andreas KRAAS197880.011187.2983.2778.9075.3275.26
8Uku-Laur TALI199279.321982.1380.9279.3178.4375.83
9Jaagup TRUUSALU198878.101182.9782.6777.1376.6271.09
10Sander VAHER198578.032100.5694.51
11Kaarel Hendrik ZERNANT199877.982483.1082.8880.4271.9171.58
12Peeter PIHL198476.87591.9385.3572.3372.0062.73
13Olle KäRNER197775.84692.1275.5372.6472.2066.73
14Reigo TEERVALT199474.421982.9276.3971.4071.1570.23
15Reimo LIIV199473.841681.3774.7372.8472.0368.25
16Oliver KüTT199872.571975.0874.7271.4871.1570.42
17Kaarel VESILIND200071.311876.2473.5772.1868.2966.27
18Lauri PäHN199870.661980.8370.7869.2068.2364.26
19Andres RõõM199969.591274.2173.8667.4866.4665.93
20Rain EENSAAR197468.42675.0368.4868.3567.0563.17
21Juho WESTERLUND198968.05285.1884.95
22Tanel PAPP199567.97871.1068.5467.4867.4665.26
23Andres SAETALU199567.51673.4769.2666.4065.1063.30
24Alar KUME199067.461973.1167.6767.3565.3663.82
25Tõnis LAUGESAAR199467.35588.5366.6961.9560.1259.44
26Marek KARM199066.89677.9573.4467.6757.9057.51
27Randy KORB197165.471468.4167.1064.7864.7062.38
28Marek NõMM197965.38386.8776.4867.41
29Markus PUUSEPP198665.28290.5172.68
30Alar ABRAM197265.111468.5566.0064.4463.7562.79
31Kiur Erik EENSAAR199964.852067.7067.2963.5763.5062.20
32Ain FJODOROV197264.391569.0765.5563.4562.7361.14
33Lauri MALSROOS198663.66481.5773.5766.1261.69
34Andrei NIKITIN196862.831565.0562.8062.7962.0861.45
35Siim KLAIS198662.291371.3866.9860.4158.3554.35
36Tarmo SIIMSAARE198161.60666.2563.0562.5760.2355.92
37Tiit TäHNAS198061.491270.0861.9760.2857.7357.41
38Priit PääSLANE196761.351365.4363.3259.6459.5158.86
39Alar VIITMAA197060.93766.3363.4162.2959.8752.77
40Hando ALLMANN200160.582464.3364.2059.2557.6857.43
41Tarvo AVASTE196960.56763.1362.4161.5458.9856.73
42Tiit TALI196060.212061.6960.2259.7159.7159.71
43Kustu KüNNAPAS200159.872067.6360.6757.3557.1456.54
44Sander MIRME198159.601165.8264.2057.1156.2254.67
45Raivo REIMAN196959.41760.9560.8259.5459.4856.28
46Sander PRITSIK200159.291967.9658.4757.3356.6156.07
47Priit RANDMAN198958.61278.4468.08
48Raivo PELLJA196458.541265.1761.6356.4955.3354.08
49Mati KORROL197358.481959.2058.7558.6858.1257.66
50Timmo TAMMEMäE198458.31177.75
51Sander NAHKOR198858.001565.7857.7857.6457.4651.33
52Karel-Sander KLJUZIN199957.97769.6060.1258.6853.9747.47
53Meelis ZIMMERMANN196857.941263.2160.3658.3854.0153.74
54Meelis MERENäKK197457.621260.7358.0057.2356.6355.53
55Maido KALJUR196057.452058.9858.8057.2756.5655.64
56Kaarel KALLAS198257.411162.0161.5855.6454.3253.49
57Antti ROOSE196457.052259.2558.4655.9955.7755.76
58Tanel KANNEL197356.98858.7658.0056.5256.1155.50
59Dag AINSOO197756.90663.1359.7355.0154.5352.11
60Mati MäGI197856.881758.4057.0256.7256.2356.05
61Heiti HALLIKMA197056.78763.3858.5155.3955.1351.51
62Mart KOPPEL196956.772158.8656.8456.7055.7455.70
63Danilo PIHT197256.501457.5557.4156.1155.9055.52
64Jaanus REHA195956.251560.2259.9155.3854.5951.17
65Kaido NURJA196956.21956.7856.4656.3956.1355.27
66Erik AIBAST197355.82466.7866.0664.9750.30
67Kaupo JäRVE197455.821861.4856.0055.6153.5352.50
68Taivo TIMMUSK198355.231059.5158.6754.1452.4451.39
69Inno LING196555.232058.0256.8355.7052.8752.72
70Silver EENSAAR197855.22271.6366.43
71Janek KäHR198355.142157.2556.3056.2153.7852.14
72Ott RAKKASELG197955.091062.7756.3456.0850.6749.60
73Jürgen EINPAUL198355.09666.0462.8451.5250.0544.98
74Lauri BEILMANN197655.021260.5254.1754.1353.7952.50
75Mati TIIT197155.00567.7058.4853.6652.5142.65
76Andres TALVER196054.991359.1154.7154.6053.6752.85
77Mart KüLVIK196054.80858.5355.1854.0953.6852.51
78Meelis MäLTER197554.731658.9257.0454.8752.7150.09
79Mati PREITOF196054.192058.3056.3755.4950.6050.18
80Mehis MURU198954.02465.0563.9659.0751.99
81Eduard PUKKONEN196053.681259.1455.3752.5451.2150.16
82Andrus RäMMANN196053.671763.0453.2451.8951.2848.89
83Allar PADARI196853.651458.4458.3251.7651.4548.29
84Urmas SULAOJA196353.531359.4857.0053.8748.9748.34
85Taivo TALI196653.471458.7357.2852.1950.9448.19
86Dmitri SHVED197053.37859.9657.5455.6147.4146.31
87Raivo LAANEMETS196853.37556.7155.0754.1951.1049.76
88Ilmar UDAM197353.291656.1555.0452.5651.4051.31
89Vladimir SAVINOV196453.151158.2456.0654.1948.9248.34
90Lauri OLLI197252.961158.6154.6854.2548.7748.50
91Toomas MAST196452.82858.4852.0751.5651.4550.53
92Enn JAAMA196952.64857.0955.6050.8550.2549.41
93Jaan TARMAK198552.52461.3160.5358.7052.88
94Kaljo JULGE195751.951754.3354.3350.4350.4350.24
95Martin KAUP197551.95857.5555.9654.4446.4045.39
96Kevin HALLOP199751.81857.4955.2651.5447.5447.24
97Martin AUNIN197151.741153.9151.9151.2550.9450.71
98Ragnar KRUUSLA198551.331058.1753.2751.0549.1744.97
99Rasmus KRUUSA200050.85955.5951.7450.6848.3047.93
100Tarmo KLAAR197450.482754.2951.0249.6448.7248.72
101Priit TALU197250.42759.5950.9650.5248.2342.78
102Marek MäOMA198650.01659.3556.5051.0642.3640.79
103Aleksander KEPLER200149.902153.8851.3049.2648.6746.40
104Timo PALO197949.89760.3552.4947.7145.1343.79
105Paavo RõIGAS196949.86858.2353.4649.4046.4841.73
106Petri VääNäNEN197549.77364.4462.8748.34
107Ragnar ROOBA200249.701655.1452.4352.1348.0040.79
108Aleksandr SHVED199249.50858.1351.0148.8746.7142.78
109Kuno ROOBA197249.42656.1851.1949.6947.1342.93
110Tiit POOPUU198149.40555.2754.9450.7844.6641.36
111Tõnu TäNAV196349.33556.2554.2750.7445.7839.62
112Erko JAKOBSON197949.281360.3051.3145.7044.7444.36
113Lauri TAMMEMäE198849.21165.61
114Margus KLEMENTSOV197249.061253.1549.1648.5647.4447.00
115Veiko VINKEL199649.05756.0255.7654.9639.6538.86
116Raio PIIROJA197948.94460.2153.1353.0551.11
117Mairo KIRSS198048.90567.1350.1845.0944.6237.46
118Hannes POOLAMETS199448.87458.3058.0056.8844.02
119Erki KRIKS197648.831251.9850.1449.1448.5244.38
120Toomas MARRANDI197948.73457.7555.8653.5549.41
121Rimmo RõõM199648.68372.7960.1738.86
122Rein UNT194948.681550.9849.1048.6547.9746.68
123Väino ELLAMIK197148.581052.3750.3548.7247.2044.27
124Raul LAAS195948.491852.7649.0148.7846.4645.42
125Vladislav PAHHOMENKOV197148.441952.4351.2348.3946.1144.06
126Kristjan TäLL199548.25756.0350.6245.3445.2943.95
127Jonatan KARJUS199148.12271.6348.68
128Rein ZAITSEV196948.081255.8550.5944.9644.8644.13
129Indrek ÜMARIK196547.97261.3758.55
130Marko KüLAOTS197847.861354.7850.0649.0543.6141.79
131Ivo MILLER197747.681753.2950.8946.6344.3943.22
132Raiko MARRANDI200147.531556.8147.8346.4944.2342.28
133Priit POOPUU198047.17458.4155.8853.1942.15
134Vallo VAHER197647.161450.2147.5347.2645.9644.83
135Martti PARVE196147.13162.84
136Mihkel JäRVEOJA198647.00162.67
137Arthur RAICHMANN197246.90952.4349.6245.3643.8443.23
138Rein ROONI195746.712248.4047.2646.4246.0745.39
139Neeme LOORITS196846.71461.1258.5352.6435.29
140Toivo SAUE194846.501652.3850.4144.3642.9142.43
141Raul KANGUR197046.49951.5447.4146.6645.4741.39
142Arvo KIVIKAS195046.401151.2247.2145.3144.3143.95
143Jüri ROKKO195346.372651.6446.2645.3344.4444.16
144Oliver IMMATO198646.33357.1057.0349.39
145Lauri RUBERG198746.05953.1048.8847.6240.8239.81
146Rene POST199245.95161.27
147Maksim GUREJEV196345.72656.2749.4045.9039.1337.92
148Rainer KRAVETS200045.65357.9156.8846.34
149Priit ÖVERUS196645.55657.8748.4141.6840.2139.59
150Rain JAAKSOO198345.481052.0248.7847.2840.4338.87
151Jüri MERIRAND195545.182346.1046.0545.9044.1343.71
152Raido KISS200045.13556.2448.5944.5343.7332.58
153Rein KRIKS195145.061247.0746.9144.2444.0343.07
154Ülo VIRU196444.601052.3551.4347.6235.8635.75
155Armo HIIE196844.05260.5049.62
156Koit PAASMA195043.991944.3444.3244.2443.7543.30
157Martin Erik MARIPUU200243.971556.0352.5745.6734.8030.79
158Samuel KOLSAR200343.942451.2446.9241.1440.2140.19
159Heno IVANOV197643.88649.2646.8744.9939.3438.95
160Heini TAMMIK195343.662446.5643.1443.1443.0142.46
161Anders ÅKERMAN197343.66158.21
162Kasper KEERBERG200143.63653.6252.4645.9540.7125.39
163Jaak ROHTSALU196043.46847.4844.9444.5444.2636.09
164Olle Ilmar JAAMA200443.431853.7851.1646.9240.0825.20
165Veiko KüTT198643.41157.88
166Raivo PANKER196543.291647.5044.3644.1941.1639.24
167Tõnis VAIKSAAR198442.77264.9042.03
168Kai SAKSMAN195042.76746.0144.6543.6242.3437.19
169Raul KUDRE197042.70253.7353.01
170Sven ORAS198942.45647.2847.1643.7838.2435.81
171Allar KIVIL197642.19356.5656.0236.32
172Jürgen JOONAS200342.092047.9841.9141.4040.2538.93
173Aleksander PRITSIK196242.02946.6042.8641.5140.5238.62
174Urmo KESKüLA197741.94155.92
175Mihkel MAHLA200341.871757.5539.4839.0937.7835.43
176Matti BETLEM196041.86653.1344.9644.4838.6728.08
177Rain VELLERIND196541.80949.0648.6738.6837.5535.05
178Mairolt KAKKO196841.63356.7051.7638.47
179Tiit TATTER194841.631544.2141.7941.7041.2439.20
180Guntis ARNICANS196841.34261.0942.26
181Lauri LAHTMäE196841.34252.7450.60
182Tõnu SIKKAL195541.171143.5042.0440.8939.7639.65
183Lauri TARLAP197541.162145.5445.2339.8338.1237.07
184Raido LAIDLA198641.13457.3156.4847.0121.98
185Kalev RUBERG195941.101148.5041.6939.8039.4736.03
186Sander ANNUS197341.07453.0352.9348.8427.72
187Raivo ERIK196840.97646.8043.9843.9839.0531.04
188Kristjan KARABELNIK198140.83354.4946.2643.34
189Tõnis KRUUSMAA197740.61154.14
190Rafael GORDON194640.571544.1241.0840.7239.8437.07
191Egon MõEK197440.30153.74
192Urmas TAMMEMäE196040.28651.0042.8838.9935.6832.83
193Indrek KAROLIN197340.09551.5247.7040.8236.7823.64
194Tarvo KLAASIMäE198140.01153.35
195Alar ASSOR198539.88348.0847.0945.60
196Einar LUUP196539.86153.14
197Mihkel NAHKUR195939.82946.3040.8538.3637.5436.03
198Mihkel MäLTER194539.771844.2940.5039.4337.7136.93
199Enar NõMMISTE198739.76347.5146.4846.33
200Anti PARIK195339.691645.3340.9540.8835.9135.36
201Indrek LILLSOO197339.55550.3447.3941.7130.7627.54
202Joosep TAMMEMäE199039.52152.69
203Tiit TOOMAS198939.43152.57
204Martin MURAKAS198939.33743.2141.5140.9736.0634.90
205Sven LUKS196839.13152.18
206Eerik PRIKS200139.12745.5143.7437.6334.4434.27
207Tanel KALM198439.00357.5543.2236.88
208Peep KOPPEL194638.982741.1239.3238.5038.1137.87
209Udo LüüS195538.952041.5939.5638.7337.7937.10
210Tarmo RAIDMA196938.92844.2741.3438.1836.5034.31
211Toomas TALUMAA197038.88351.0543.5742.62
212Andre NõMM197438.79151.72
213Daniel VASSER198338.78651.9943.3236.6131.9630.02
214Marek ATONEN197738.73358.8949.1628.66
215Kalle NELK195038.581741.6941.6737.5336.7435.28
216Ülo VAINURA194638.581240.8740.2738.4837.0336.24
217Tõnu NURM194738.51740.1639.4038.2638.2636.45
218Rein HANSTEIN194938.411540.6940.5337.4437.1936.19
219Artur RAUK198638.38151.18
220Aivar LEHT197138.25250.8744.75
221Johan ALENIUS196738.15345.0044.9944.66
222Lembit NöPS195138.141539.9238.8837.6237.3636.90
223Toomas TAMMER197638.03150.71
224Mattis ALLIKSOO197938.01150.68
225Tiit RIISALO196737.98150.64
226Tarmo TOLM197937.86349.4243.3640.86
227Andres LAUBA197737.75352.2548.0132.99
228Kaido HALLIK197337.64258.4335.67
229Viktor KASSATKIN197137.62443.3642.0041.3840.47
230Vello POST195837.451041.5039.2036.8335.5634.16
231Märt KESKüLA197637.22750.9039.1436.4430.1629.44
232Veljo VASK197437.06149.42
233Märt KIVILA198237.02443.7341.7740.8038.23
234Taaniel TOOMING199236.76149.01
235Arvo LAANEMETS197236.66148.88
236Madis OSJAMETS198136.63443.6143.4840.4635.23
237Tiit PLOOMPUU195136.622039.8238.6635.9235.5233.16
238Siim TURBAN200136.46642.9440.6336.9131.3030.52
239Alex TREIER200036.32248.0742.74
240Aivar MEINDOK196236.27654.7445.4838.9023.4818.76
241Sulev KRAAM198036.01148.01
242Andrei MITENKOV196235.94549.5646.5243.5136.48 3.61
243Ragnar KRANBERG200235.871348.4838.4932.2730.3429.76
244Riho MäNNI195135.86943.1140.4832.8931.4931.32
245Marko TEDER198535.77250.6938.74
246Marten VUNUKAINEN199135.71147.62
247Margus MARRANDI197335.69347.1644.8233.98
248Taavi TATSI197835.57350.8839.8134.85
249Taimar VäLJATAGA197835.20146.94
250Tauno KURE195735.131242.0234.1233.5433.4532.54
251Edgar KRIISK198634.99146.66
252Ilmar KIRJANEN195034.95941.1038.3433.3631.0530.91
253Urmas LAEV196234.84639.4738.6436.7932.7826.53
254Jaanus JõGIS197634.59452.7546.4636.9617.57
255Andrus SIPSAKA196134.581144.9733.5832.8130.7730.75
256Kevin JAASKA199934.45253.2732.85
257Eero RUOKAMO195334.27447.6138.4136.5229.79
258Vjatseslav SAFONOV200234.211253.1235.5332.3425.7924.25
259Indrek MAHLA197634.17744.6136.1833.4828.7827.81
260Tõnu ILVES196334.09355.1349.5015.69
261Kaido LEPIK199034.08145.44
262Tõnu ILLARU197133.99245.7739.21
263Kristofer PäHKLEPA199933.95947.2736.0630.0129.5126.89
264Aimur RAUDSEPP195533.911241.8532.8931.7231.7131.38
265Heiki SAVITSCH197233.87643.9837.2336.0430.3321.75
266Renek LOORENS198233.86145.15
267Magnar ALEV197233.79342.2338.5738.47
268Marko SüLD197833.78739.1437.4134.7329.4528.15
269Margus LEHTME198233.75249.0335.34
270Jaak REIMAA195533.63836.9734.5134.1434.0928.43
271Joonas HALAPUU200033.62952.1834.2333.7326.7321.25
272Tammo ESTA197433.58243.3840.56
273Kalvo KRIISK197933.35837.7536.6831.5930.9729.76
274Pear POST196633.21537.9634.2734.2531.0928.49
275Avo VEERMäE195033.08537.3435.2934.3929.9928.41
276Tago TEETAMM197533.08351.8434.8430.06
277Hannu PLOOMPUU198732.98342.0538.0836.27
278Ando POST196032.97440.0737.1935.9833.31
279Tarmo KUUB197832.82446.5842.6740.8215.78
280Mart ARU197432.79247.1134.86
281Einar RAUDKEPP196532.78143.71
282Priit LEPMETS197132.71143.62
283Artur SOO200332.661738.2336.6530.9229.8527.63
284Sergei SHVED196732.63243.9437.63
285Kaupo OTS197932.47143.30
286Alar ALAJAAN197932.311642.1832.4230.5229.0127.40
287Lauri LEPPIK196432.231134.3034.0831.5930.9130.27
288Andres VIIRA196732.22550.0437.1234.0023.8716.05
289Olavi LOO197132.16243.8336.57
290Mart OSTRA196932.081035.3333.9731.1630.1329.82
291Joe LEPP196732.00142.67
292Kaspar ANNUS200631.96142.62
293Kristjan LEIGER197031.921237.2631.9530.6430.3429.42
294Kalev KüLAASE198131.79142.39
295Kalmer KEEVEND195731.731540.6033.1329.2528.2327.44
296Ahti BLEIVE196731.62252.0027.06
297Eero MõTTUS197431.60542.3039.3631.9729.7614.62
298Markus Rene PAE199731.46264.1914.47
299Kalju TOOMAS194731.441634.9232.8130.2229.6729.56
300Leonid MALIKOV197931.39141.86
301Tauno MURAKAS198031.16341.9236.1931.87
302Ardo PAJUR197431.07141.42
303Valeri KURAGIN197330.86539.5035.5327.5927.0524.62
304Alari LUMBERG198230.77141.03
305Peedo PIHLAMäGI195830.76241.5035.40
306Andy KARJUS196630.65442.5032.0431.5430.15
307Maido MäOMA198430.63544.5738.5435.0824.0910.86
308August ALBERT196430.58140.77
309Andres KäVER197430.541236.6334.6431.5327.0022.88
310Veikko TAMLAK196830.53140.71
311Jaanus AUS197430.48140.64
312Koit KOLSAR197730.44644.6831.6628.8226.5120.52
313Mehis UDAM200430.431537.2836.8729.7026.6921.61
314Paul POOPUU195830.38438.6835.5330.5030.30
315Aigar PINDMAA195730.27535.8635.2632.8131.7515.65
316Aare LIMBERG195329.93635.4131.5630.0728.1824.44
317Kaarel BARINOV198529.88238.7735.93
318Andres PAE197029.79345.2334.2225.70
319Margus JAANUS196229.78836.9934.3228.9424.7123.95
320Martin LAASMAA198429.70139.60
321Raul VIITMAA200229.60244.9429.06
322Markus KALJUR200629.281741.2732.3329.2326.7016.88
323August JAKOBSON200629.201940.5435.8732.8019.3317.44
324Kristjan LINNUS199329.06238.8033.85
325Paul AUG195129.02345.2634.7922.37
326Fred VIIDUL197628.96138.62
327Toomas VOOLAID196628.91735.9831.6528.3927.4221.11
328Jaak JAAGUS195628.85635.6834.8332.4321.5019.82
329Jarmo KAASIKU199928.81242.8929.13
330Kaspar PääRSON200228.66237.3834.28
331Timo KUDRE200528.481832.0831.7631.6526.1720.75
332Siim HOLTSMANN198828.45137.94
333Erko ÕUNAPUU197428.39239.2531.73
334Gert SAAMANN196828.35239.9530.93
335Meelis MäLBERG197028.27137.69
336Mart ELLER197228.12336.2132.1530.90
337Ahto KARU195528.03732.8632.2227.6126.6520.81
338Mait TõNISSON197327.87137.16
339Tarmo TARLAP197027.78535.3434.9432.7030.18 5.73
340Mati RANDOJA194927.52335.2833.6328.22
341Jaan KOSTJUKOV198727.36136.48
342Sven RINGVEE197927.05136.07
343Nansen PALO200527.001942.2233.1920.4520.2718.86
344Kai WILLADSEN195226.98238.8228.63
345Marek PRITSIK198726.90339.0133.6722.27
346Kalev SIRGE026.84135.79
347Heikki KYYRöNEN194626.58234.7431.71
348Väino AUL194826.52338.3235.3519.92
349Ragnar ILP197926.46640.2329.0826.4119.9016.70
350Enn AEDNA194426.351334.0825.7624.8923.9223.09
351Toomas TELGMA196526.21937.7831.9423.7121.1116.53
352Aleksei KOMAROV197626.08339.9727.7424.35
353Tõnu RAID193926.021426.7026.6925.7425.6925.30
354Ossi PRIKS200525.971047.9025.7819.6319.2917.26
355Reigo LEHTLA197025.75134.33
356Indrek ROOS197825.74244.1020.26
357Siim LANNES197825.70236.5127.74
358Toomas VIIRA197325.65134.20
359Karmo KüBARSEPP199025.63333.9731.5924.91
360Ardi KALJUVEE198325.63134.17
361Rein TOOMAS196125.60440.1638.4830.58 4.55
362Oliver OJASOO198125.57134.09
363Erkki PENU197125.50245.2618.49
364Sixten SILD196425.50443.1934.4127.14 8.58
365Mati PILT195125.41430.6728.3027.0726.91
366Janar MEES197425.36133.81
367Margus ESNAR196325.27133.69
368Johannes EHALA198625.03133.37
369Andres SAAL199525.02238.5723.97
370Mart JAKOBSON197224.95435.8827.4026.1921.40
371Riho ENNI198024.84339.0025.4023.26
372Mattias MAIDLA200324.751738.2427.5922.3218.2317.38
373Ain NEMVALTS196824.68235.4926.22
374Rünno SULG197324.651128.3726.6726.1123.1118.99
375Taavi KUHA198324.63239.1722.40
376Andres ARUOTS199924.50247.8113.43
377Marti RANNE196924.40238.6722.34
378Kristjan MAADE197324.37241.7919.13
379Madis MOOR198824.29132.38
380Tarmo MAASING196324.27132.36
381Indrek SAAREPERA196824.21237.0023.53
382Riho KLEMENT198924.12437.9426.9922.5719.70
383Mihhail TAIVERE194024.11927.8827.1422.6122.4720.43
384Johannes TASA195024.03437.8035.3225.80 7.89
385Elmo PäRNA194423.841827.4426.5224.7220.4520.05
386Rein KüTTIM193923.78628.4927.3625.9822.6514.42
387Kristjan-Martin KIRJANEN199423.64232.1127.00
388Indrek VIIKMAA197123.58233.2225.72
389Meelis LAURIMAA198323.44131.25
390Marek LEINER197323.37131.16
391Karl PEHK198823.36131.14
392Juhan BACHMANN194322.971627.6425.4622.3921.2518.12
393Michael RAER198322.94336.9528.1015.90
394Indrek JENTSON196422.81130.41
395Jaan OLVET196922.76228.7328.16
396Jaan METSA197122.64130.19
397Chris Marcus KRAHV200522.642029.7023.2921.9719.5818.67
398Mikk PõDRA198422.63130.18
399Mati KüLAASE194922.61130.15
400Rain LILLSOO197022.60346.3218.2515.21
401Silver REBENITS197822.55130.07
402Kaarel PIIRIMäE197922.53130.04
403Mart SUURSU022.45129.93
404Sven-Erik REBANE199222.42129.89
405Kaimo MAISTE198022.40129.87
406Jaak KANNISTE196022.38129.84
407Endel REMMET193722.361128.4522.6121.9619.7219.08
408Emil EENSAAR200422.021323.7122.7422.1821.2820.21
409Riivo KILJAK198921.93129.24
410Viljar VAINOLA197521.85726.5425.8321.4617.8617.57
411Sergei MUIZNIEKS197821.73128.97
412Rauno PAHAPILL200021.61637.4921.6521.2917.3210.29
413Jürmo ROOMA200021.58128.77
414Vallo MäNNISTE198721.52128.69
415Ants TAMM194321.491525.0122.3020.6220.5918.92
416Sass SAAT198621.35128.47
417Karmo TISLER200021.241623.8622.9621.1519.7518.47
418Igors BOGDANOVS196921.17230.0322.89
419Ago KäIS195321.14332.9628.2013.44
420Heino REBANE195421.11234.3918.38
421Georg PAAL200121.07528.1520.5919.6719.2617.66
422Carl SõLG198020.96127.95
423Harry VEIDE195220.93234.8317.49
424Veiko LILLE198320.75127.67
425Eerik LOSSMANN196420.66226.8224.83
426Jakob VESKE200320.60823.9720.4520.3419.8418.42
427Toomas KOPPEL195320.50229.2821.97
428Timmo TOHUS199920.40427.5726.3823.8112.92
429Mati POOM194420.382423.8622.8319.3618.2017.63
430Ragnar LEIMANN198120.29239.1511.58
431Janar SAKS200220.161123.7420.2819.2819.0018.51
432Aare HUIK196920.10338.2818.0714.58
433Kaimo KääRMANN-LIIVE197520.09232.9617.26
434Raivo ARU197619.99126.65
435Tanel HEINSOO019.90126.53
436Oleg KOSHIK198519.71527.0024.3816.9816.4013.81
437Alexander KHALYAPIN196819.63332.3819.6317.27
438Peeter KIRSS199019.58126.10
439Priit TRANSTOK198619.51236.3512.43
440Jaan AINELO195819.51231.1417.64
441Aivar PAAS196819.45125.93
442Raiko ALLIKSAAR200619.191036.1521.9119.3810.83 7.70
443Lauri Juhan LIIVAMäGI198119.10125.47
444Henri SOOME199319.03125.37
445Aivar JõGIAAS196918.89521.4120.9718.7918.2715.00
446Silver TILGA198218.71124.95
447Mihkel KALMARU197018.71124.94
448Olev PIIRISILD200418.701019.7019.5518.8418.3817.05
449Agu KOPPA194718.622321.1320.6017.9117.0616.41
450Hanno-Laur KUNNUS200118.59427.2121.8717.3516.21
451Paul Pärtel VELLERIND200418.44124.59
452Sergey SELEZNEV199018.35124.47
453Jüri VANAVESKI196618.35124.47
454Allan ROOSIMäGI198518.29531.3923.3617.0915.30 4.31
455Valdis PUZANOV196418.25124.33
456Renno MERENäKK200518.221523.9719.2218.3815.6113.92
457Ülo TIMUSKA196118.15124.20
458Aleksei SPIRIDONOV197218.09229.2415.99
459Tõnu KARP195718.08328.5928.44 6.79
460Tõnis JääDMAA200218.06522.8019.7418.8315.2113.72
461Andres VAIDE198417.95227.4017.48
462Raul OLESK196017.91123.88
463Heiki RAMMUL194817.79923.4223.1016.2114.8211.39
464Taavet TUISK200317.77123.70
465Kerdo MäNNILAAN200317.72736.6216.3514.4511.53 9.63
466Romet SUTT199517.66123.54
467Märt MARIPUU198117.65432.4625.9010.08 9.99
468Helger OREL200217.60123.47
469Mihkel LIIVAGO200317.571223.5718.6818.6114.3212.66
470Riho KOKK195617.53224.0019.82
471Peeter August LEHT199917.50123.33
472Kalev HUNT195117.49123.32
473Jaanus-Janari KOGERMAN198017.47123.29
474Kristo SIRK199917.37242.46 0.96
475Jaanus VILJAMAA196317.33426.9924.5514.7010.77
476Henn ANTSON196017.19231.6511.32
477Lauri TEDER198017.13227.7315.10
478Ats VIRUMäE194617.08619.5018.4118.1416.8612.49
479Martin TõRRA194117.021022.2320.0018.6112.3311.93
480Nikolai KUHA194117.01423.2322.8615.8413.66
481Mati KALLEMETS194716.99327.7421.7510.48
482Heljus SAKS198916.88230.5911.60
483Tarmo SAARE196416.27121.69
484Meelis ATONEN196616.16121.55
485Andrus VIILMA197816.13220.1720.16
486Mattias BLEHNER199516.08229.4210.79
487Mihkel ABRAM200316.06727.8722.2613.12 8.63 8.43
488Toivo BIRK195715.75121.00
489Arne SAMMEL195515.67120.89
490Raido AREN198315.49235.20 3.53
491Jüri TäHEMAA194415.48719.9218.4313.7513.4111.89
492Jüri KADAJA195315.43120.57
493Mart VERNIK197715.40120.53
494Arvo AMBEL198315.35426.0921.5210.66 9.95
495Kalju VAIKJäRV195415.25120.34
496Toivo LEMPU195315.25120.33
497Aivar LIIVRAND196215.20120.26
498Algirdas SKUDRICKAS196615.04225.1012.50
499Arne KOLK195014.90522.0120.0217.2812.73 2.47
500Rudolf MüRK194214.85422.1718.2717.07 8.48
501Oliver ANNUS200314.80341.59 8.43 2.22
502Rauno UUSKüLA199014.75119.67
503Kevin Markus KORROL200414.74638.2713.51 7.74 7.12 7.07
504Markus JUHKAM200714.721823.5015.9513.4610.7110.00
505Jaan VIIRMANN200214.71328.5614.97 8.40
506Kalju TILK194114.57221.1315.30
507Kalmer KOOSAPOEG197214.50325.2922.77 3.12
508Risto RANDMA197714.50119.33
509Kalev ÕUNSAAR194914.41119.22
510Toivo MURAKAS198513.90118.54
511Tõnu KUUSIK195613.72433.0117.26 6.54 4.16
512Silvar SAVOLAINEN197413.38326.0016.67 4.55
513Ekke Tõnn RüTMAN200313.19430.0521.94 4.28 2.33
514Madis HAUG196513.11526.5123.0311.97 3.02 1.00
515Sander BLEHNER197213.04117.39
516Maanus UDAM200613.041435.31 9.82 7.59 6.29 6.17
517Villu SERV199913.03232.04 0.53
518Alo VAHTRE199912.99217.8614.62
519Kristo KEEVEND198112.85117.13
520Stanislav TOLMATSOV198612.81424.6519.5410.07 2.69
521Martin TAMPUU199912.66226.33 5.32
522Sander LEMBRA199512.63419.9118.6612.82 4.76
523Mart SOOBERG197812.62415.6614.3813.7712.30
524Vaabo ANNUS194212.55618.6217.4110.86 8.39 7.49
525Vahur PAJOMäGI197412.54116.72
526Hendri PARROL199112.32221.81 8.99
527Ilmar MõISTLIK194412.32418.4815.8514.24 6.18
528Askar NEUMANN200112.25319.8518.60 4.79
529Mihkel NAAGEL198312.22116.29
530Argo KAUGE196412.14227.83 2.52
531Arvo RAJA196112.03116.04
532Laurits RüTMAN200511.99826.8215.00 7.42 6.59 4.10
533Karli LAMBOT197011.96115.94
534Rein EIGER197211.89115.85
535Sander SAARING200511.78222.24 7.22
536Jari JULGE199311.77115.70
537Ranno KANNEL200511.59539.55 5.64 5.34 3.88 3.52
538Roman SHVED197011.52219.05 9.76
539Tarvo JõESTE197011.21114.95
540Jüri PüSSIM194211.15214.3613.52
541Mihkel JäRVE198510.98419.3116.6312.82 0.03
542Mikk TALI198810.94222.30 5.05
543Karel KURAGIN200110.94623.0812.58 9.22 6.45 3.36
544Alar RUUTOPõLD010.83114.44
545Mati KARP195210.74317.1716.56 4.17
546Ingmar KASEMETSA010.53114.04
547Martin ILVES194210.39418.4818.38 8.08 1.23
548Mikk KADAK198910.33113.77
549Otto Toomas KIBENA200110.131315.45 9.63 9.26 8.44 7.86
550Bert Joosep PANKER200610.122412.3010.3610.13 9.48 8.34
551Mart VENDELIN194410.08113.44
552Ralf KIVIL200510.03514.8311.95 9.94 9.53 3.88
553Rasmus SAARE200510.021412.2211.40 9.60 9.19 7.70
554Kalev KUKK1951 9.86113.15
555Juho HEINRAND1940 9.53112.71
556Toomas NAELAPää1950 9.16518.03 8.54 7.57 5.99 5.66
557Vallo VARJO1961 9.04112.06
558Enn KUUSIK1948 9.04112.05
559Daniel SIBUL2004 8.851312.92 9.71 8.43 6.83 6.35
560Kaspar KAROLIN2005 8.71917.3611.10 5.81 5.50 3.80
561Priit PAABO1982 8.65111.53
562Vello LOORITS1941 8.64219.08 2.53
563Robin OLLI2007 8.34527.71 4.64 3.62 2.90 2.84
564Jaan TOHUS1961 8.23110.98
565Siim PELLO2007 7.93527.85 4.14 3.58 2.71 1.35
566Rein KIISLER1941 7.89319.67 6.76 1.43
567Kurmet KUTTI2005 7.829 8.64 8.04 7.98 7.84 6.61
568Kaarel TAMPUU2003 7.77415.14 8.02 7.61 3.77
569Georg SOOBERG1941 7.67313.9310.83 2.32
570Heini KOPPEL1947 7.62218.14 0.90
571Hendrik LAANEMAA2003 7.45315.29 7.82 3.20
572Andreas TäHNAS2003 7.375 9.88 9.26 7.85 7.66 2.18
573Karel JUNG2007 7.2817 8.92 8.10 6.90 6.43 6.04
574Mati TATRIK1965 7.271 9.69
575Tiit OLJU1954 7.16312.8410.09 2.35
576Ilmar LEGENKOV1992 7.141 9.52
577Kaspar VALPER2000 7.021 9.36
578Markus LEPMETS2001 7.001 9.33
579Indrek PEIL1973 6.961 9.28
580Andre BELJAEV2000 6.78311.86 8.29 3.79
581Olavi MäTIK1974 6.592 8.58 7.89
582Igor ZURJARI1959 6.511 8.68
583Evert PADARI1998 6.44211.34 4.76
584Pärtel KüLVIK2007 6.381014.11 6.09 4.51 3.99 3.20
585Georg Sten TOOTS1999 6.311 8.41
586Mihkel TALI2006 6.301412.22 9.22 3.46 3.45 3.17
587Kerto KAASIKU2007 6.24420.90 5.06 1.17 0.59
588Anton ROOLAID1977 6.129 8.60 6.79 6.73 6.34 2.14
589Laur-Rogert SULG2006 6.0819 7.78 7.07 5.64 5.25 4.64
590Oliver KIMASK2004 6.0115 7.49 6.84 6.30 5.11 4.33
591Janek JõGIS1971 5.931 7.91
592Heino PEETERSON1937 5.89515.94 4.80 4.79 3.79 0.14
593Tõnis USTAV2004 5.871 7.83
594Robert PIHU2002 5.73511.73 8.16 5.86 2.83 0.07
595Henri PERILLUS2005 5.59615.7810.07 1.56 0.44 0.11
596Paul PIIRIMäE2006 5.546 7.93 6.23 5.10 4.86 3.58
597Rando JAAKSOO2007 5.5214 7.79 5.25 5.23 5.06 4.29
598Peeter VIIK1949 5.361 7.15
599Ain RELO1938 5.291 7.05
600Raivo MITT1971 5.034 8.92 6.27 3.92 3.24
601Kennet KEERBERG2007 5.013 9.87 5.87 1.94
602Rainer RAMMUL1977 5.001 6.66
603Jakob KOPPEL2006 4.8717 6.28 4.91 4.80 4.39 3.99
604Mattias VõSUPäRG2003 4.841 6.45
605Andri KEPLER2004 4.74512.73 5.79 3.07 1.26 0.86
606Juhan PAE2007 4.742 9.98 1.86
607Martin PETTAI1983 4.68210.86 0.83
608Janar PäHN1976 4.671 6.23
609Tõnu JääDMAA1966 4.65211.47 0.15
610Marlon VIRVE2006 4.544 7.97 5.33 3.46 3.40
611Joosep AINJäRV2002 4.484 6.50 6.08 3.97 3.37
612Vello KROHN1940 4.47416.50 2.37 0.97 0.02
613Aleksander HLEBNIKOV1971 4.462 9.88 1.28
614Maarius KOTSULIM2006 4.15510.5110.08 0.10 0.05 0.02
615Hans KOPPEL1995 4.002 5.39 4.61
616Pjotr AKSJONOV1948 3.973 8.79 3.35 1.87
617Jevgeni SHEJANOV1973 3.821 5.09
618Darius KOSTõGOV2004 3.702 9.24 0.02
619Ando VIISPERT1976 3.686 7.39 4.86 4.20 1.04 0.91
620Kerten MATTO2002 3.5710 3.69 3.67 3.58 3.49 3.44
621Robert SANDER2005 3.392 4.67 3.81
622Andres VESILIND1977 3.282 4.26 3.95
623Toomas MATTUS2005 3.286 7.22 4.87 3.54 0.59 0.18
624Ants LIIVAMäGI2006 3.233 4.63 4.01 2.75
625Riko MäESAAR2003 3.133 8.01 2.95 0.07
626Lev MIGDALSKI1939 3.122 7.70 0.09
627Alari UUSNA1969 3.091 4.12
628Markus ZIMMERMANN2006 3.0710 3.90 3.15 3.11 2.81 2.36
629Paul Theodor ZUPPING2003 2.992 7.43 0.05
630Feliks KIPPER1931 2.952 5.67 1.71
631Reiko KALLAS2006 2.917 4.17 3.28 2.93 2.53 1.65
632Romet KRIKS2007 2.9111 3.61 3.27 3.00 2.45 2.20
633Eimar JõGISU1942 2.811 3.75
634Erkki PäHN2003 2.672 5.86 0.81
635Sander Daniel LEHT2008 2.661 3.54
636Hugo Enrico PABOR2005 2.622 4.56 1.99
637Robert SAMMEL2006 2.581 3.44
638Erik KERSNA2007 2.5512 4.55 4.05 1.75 1.36 1.06
639Aksel KUKK2008 2.551 3.40
640Rasmus TOMMULA2005 2.313 7.97 0.14 0.05
641Stefan KIVIL2009 2.313 3.02 2.61 2.52
642Vladimir VARI1947 2.212 4.82 0.70
643Henri KERSNA2009 2.171 2.90
644Roland JOHANSON2007 2.179 3.52 2.22 2.13 1.63 1.37
645Kaspar KIMASK2005 2.1310 3.42 2.27 1.84 1.81 1.29
646Valter PLOOM1941 2.081 2.77
647Märt VIIDU2007 2.006 3.54 2.94 2.06 1.16 0.31
648Peeter ILVES1973 1.941 2.58
649Otto PLUUM2006 1.922 4.76 0.03
650Audun PALO2008 1.813 3.18 2.90 0.31
651Alarich PAAS2005 1.811 2.41
652Sven-Andres NIGLAS2004 1.782 3.80 0.65
653Hillar NIKKARI1963 1.741 2.32
654Eric VOOLAID2003 1.722 3.93 0.37
655Kiur KALDMAA2007 1.624 5.28 1.02 0.54 0.38
656Marcus-Sebastian ILUMäE2008 1.591 2.12
657Kevin KASAK2006 1.5512 2.24 1.90 1.52 1.09 1.02
658Vladimir HANSING1970 1.532 3.57 0.25
659Kaido REIMAN1978 1.461 1.94
660Karl-Mattias JUHKAM2009 1.453 2.93 1.45 0.75
661Otto Georg KIKERPILL2005 1.361 1.82
662Magnar MõTTUS2007 1.198 2.15 1.51 1.26 0.59 0.43
663Anti TOHVA2008 1.101 1.47
664Sigmar SEERMANN2002 1.071 1.43
665Jan-Erik KäRNER2006 1.022 1.97 0.57
666Toomas ROOLAID1981 0.911 1.21
667Anton VONK2007 0.911 1.21
668Kaspar MILL2004 0.874 2.68 0.93 0.25 0.01
669Dag KIVILA1964 0.701 0.94
670Markus EINBERG2005 0.661 0.88
671Mehis MOOR2007 0.633 2.20 0.03 0.01
672Uku VIISPERT2004 0.574 1.43 0.49 0.48 0.14
673Riho KILP1941 0.571 0.76
674Hugo RüüTLI2008 0.515 2.14 0.26 0.11 0.05 0.01
675Jaan OLLINO1944 0.491 0.65
676Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.481 0.64
677Kaarel KOITMETS1936 0.411 0.54
678Kaspar Mathias KORROL2007 0.322 0.49 0.32
679Reigo KEEM2007 0.194 0.63 0.17 0.04 0.01
680Ats-Kristjan KASEMäGI2006 0.181 0.24
681Romet PAATSI2008 0.151 0.20
682Villem PIIRIMäE2008 0.141 0.19
683Ivo TAMLA1960 0.113 0.19 0.12 0.08
684Laur LAANETU2006 0.091 0.12
685Guido TREES1958 0.091 0.12
686Tanel LAANEVäLI2008 0.061 0.08
687Kaur KOOSAPOEG2007 0.041 0.06
688Kardo KUTTI2008 0.041 0.06
689Karel Markus KäHR2009 0.041 0.05
690Aimar JAAKSON1978 0.032 0.05 0.03
691Reno Robin REHEMETS2008 0.021 0.03
692Randy OREL1968 0.011 0.01
693Ove-Markus KASEMäGI2007 0.011 0.01
694Mairo TOHUS2003 0.011 0.01
695Indrek NOOR2004 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 102.38
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind