Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988113.856119.53115.69113.69111.01109.34
2Kenny KIVIKAS1991107.6511111.50110.67106.49105.21104.37
3Lauri SILD1990107.457113.11108.72108.38104.82102.21
4Kristo HEINMANN198998.4215105.98104.7896.1795.3489.85
5Sander VAHER198596.718105.6196.8794.7094.5191.87
6Sergei RJABõSHKIN199286.131294.9792.0982.1880.7280.68
7Ats SõNAJALG199083.682391.4490.1680.3178.7877.71
8Andreas KRAAS197882.011187.6087.2981.1478.7175.32
9Uku-Laur TALI199279.072185.8580.7279.3175.0374.44
10Kaarel Hendrik ZERNANT199877.982083.1082.8880.4271.9171.58
11Jaagup TRUUSALU198877.861188.0882.4777.1371.0970.52
12Olle KäRNER197776.83792.1274.5272.6772.6472.20
13Andres SAETALU199574.00883.9480.2173.4766.4066.00
14Kaur KASE198771.721084.1272.9568.9667.5065.09
15Rain EENSAAR197471.331081.4772.7668.3567.0567.03
16Lauri PäHN199871.131680.8370.7869.1467.9866.91
17Oliver KüTT199871.071875.0871.4871.1070.4267.28
18Peeter PIHL198470.72391.9385.3572.33
19Marek NõMM197970.47386.8785.3876.48
20Reigo TEERVALT199470.241576.3973.5967.7267.2266.26
21Tanel PAPP199569.761374.3671.1068.5467.4667.32
22Kaarel VESILIND200069.661676.2473.5767.2365.9565.31
23Reimo LIIV199469.101381.3768.2567.9065.6162.37
24Armo HIIE196868.82872.4670.9467.8266.5266.36
25Markus PUUSEPP198668.75390.5179.4572.68
26Randy KORB197167.931271.0468.7068.4165.8265.70
27Andres RõõM199967.901673.8671.3167.4865.9360.92
28Tõnis LAUGESAAR199467.35588.5366.6961.9560.1259.44
29Raido MITT199165.88187.84
30Alar ABRAM197265.281567.2366.0064.9364.4863.75
31Tiit TALI196064.922070.0366.1365.6563.1059.71
32Alar KUME199064.212166.0865.3663.8262.9762.84
33Ain FJODOROV197264.051468.7366.8462.7361.1460.80
34Juho WESTERLUND198963.89185.18
35Kiur Erik EENSAAR199963.772067.7063.5763.5062.2061.88
36Andrei NIKITIN196863.45967.2162.9862.8062.7961.45
37Priit PääSLANE196763.081365.6565.4365.1459.6459.55
38Paavo RõIGAS196962.04970.3668.8558.4058.2354.34
39Maido KALJUR196062.021967.0164.6760.9558.8058.69
40Siim KLAIS198662.021171.3866.7360.4158.3553.22
41Raivo REIMAN196961.97968.1663.2060.8260.1757.48
42Timmo TAMMEMäE198461.90277.7576.99
43Martin SIMPSON198761.67182.23
44Hannes POOLAMETS199461.14879.1758.3058.0056.8853.37
45Lauri MALSROOS198660.44180.59
46Tiit TäHNAS198060.43770.0860.2857.7357.2656.78
47Mati KORROL197360.412462.2660.8660.5959.6758.68
48Kaupo JäRVE197459.752162.7561.4658.8258.0257.69
49Jaan TARMAK198559.52564.1861.3160.5358.7052.88
50Ilmar UDAM197359.401961.9861.6061.5356.8655.04
51Tarvo AVASTE196959.36763.1362.4158.9856.7355.57
52Tanel KANNEL197359.301261.1959.4759.0658.7658.00
53Meelis ZIMMERMANN196859.221263.2162.7557.7657.7154.69
54Danilo PIHT197259.201964.7159.4857.5557.4156.86
55Raivo LAANEMETS196858.88865.8162.9956.7154.7154.19
56Mati MäGI197858.772362.7458.4057.8557.7857.09
57Kaido NURJA196958.761061.4060.4159.0756.7856.13
58Kaarel KALLAS198258.651463.1462.0157.0755.5755.45
59Kaljo JULGE195758.411861.8860.0257.3356.6556.17
60Antti ROOSE196458.172360.5459.2558.2556.4956.31
61Dag AINSOO197758.01663.1359.7357.6355.0154.53
62Meelis MERENäKK197457.971465.3258.0056.6355.5454.35
63Rain JAAKSOO198357.861760.4758.6157.5757.0655.59
64Hando ALLMANN200157.822359.7259.2557.6857.4355.01
65Sander MIRME198157.57765.8257.1156.2254.3554.34
66Lauri BEILMANN197657.421565.1256.1055.6255.4654.79
67Mart KOPPEL196957.222359.5456.8156.7056.5456.51
68Karel-Sander KLJUZIN199956.64664.5661.0460.1258.6838.79
69Silver EENSAAR197856.62381.0968.2150.55
70Kristjan KARABELNIK198156.52663.1261.3657.3654.4946.26
71Rimmo RõõM199656.49569.6461.0060.1752.8038.86
72Marek KARM199056.32373.5967.6757.51
73Sander PRITSIK200156.251858.4757.7656.6155.2153.22
74Ott RAKKASELG197956.17666.3060.9953.3050.6749.60
75Tarmo KLAAR197456.152759.2958.5356.7655.1751.02
76Andres TALVER196056.111158.8156.7356.4954.6053.94
77Raivo PELLJA196455.831265.1762.0754.0850.1747.68
78Mart KüLVIK196055.771258.5357.3555.1854.0953.68
79Inno LING196555.671562.1356.8354.3953.1851.83
80Taivo TALI196655.521563.3557.2855.4451.5450.01
81Enn JAAMA196955.521157.0957.0555.6053.9553.91
82Erki KRIKS197655.271564.1756.1853.8951.9850.14
83Mati TIIT197155.04567.7056.8154.3653.6642.65
84Taivo TIMMUSK198354.961059.5156.8554.1452.4451.84
85Martin KAUP197554.871461.8557.5554.3950.5949.98
86Raul KUDRE197054.61466.5466.3056.8553.01
87Mehis MURU198954.48369.2563.9659.07
88Priit RANDMAN198954.43378.4468.0845.58
89Rein ZAITSEV196954.411158.6055.8554.1052.9050.59
90Mati PREITOF196054.312159.9553.5153.5052.5652.02
91Meelis MäLTER197554.281160.4857.0454.8750.0948.91
92Kevin HALLOP199753.80864.4957.4952.2547.5447.24
93Daniel VASSER198353.621260.0454.2953.4751.9948.33
94Alex TREIER200053.48961.0659.4550.1148.7348.07
95Toomas MARRANDI197953.16564.2659.1953.3849.9239.06
96Lauri LAHTMäE196852.96563.3052.7450.6049.3848.76
97Raul LAAS195952.641957.1755.1253.3148.8148.78
98Janek KäHR198352.281853.7852.1452.0151.9251.53
99Kustu KüNNAPAS200152.251960.6752.6752.4548.5146.93
100Alar VIITMAA197052.05362.2961.5559.87
101Andres SAETALU196351.82169.10
102Allar PADARI196851.711459.5751.3050.8049.5347.33
103Urmas SULAOJA196351.681158.4853.1650.8948.3447.55
104Heiti HALLIKMA197051.46466.6855.3955.1351.51
105Martin AUNIN197151.361054.2753.9150.9450.7146.99
106Vladimir SAVINOV196451.24764.1052.7848.9248.6441.77
107Tõnis KRUUSMAA197751.12463.3258.8454.1450.88
108Margus MARRANDI197351.11561.9861.1752.6145.8233.98
109Jaanus REHA195951.011355.3855.3352.7046.8244.80
110Lauri OLLI197250.911255.1654.2348.7748.5047.89
111Rein ROONI195750.862356.9652.7549.7548.4046.42
112Rene POST199250.62167.50
113Tiit POOPUU198150.38559.0453.6553.1744.6641.36
114Kristjan TäLL199550.361256.0350.6250.2849.5145.34
115Mairo KIRSS198050.34659.8652.4949.3045.3744.69
116Rainer KRAVETS200050.26264.0061.64
117Erik AIBAST197350.04266.7858.31
118Vallo VAHER197649.691651.4250.2149.5749.4447.79
119Arvo KIVIKAS195049.531455.4449.8849.8647.2145.28
120Arthur RAICHMANN197249.52952.6752.4349.6248.9343.96
121Sander NAHKOR198849.47857.4648.3948.2247.7245.58
122Kuno ROOBA197249.42556.1851.1949.6947.1342.93
123Jonatan KARJUS199149.33371.6353.7848.68
124Sven ORAS198949.241052.4852.0547.2847.2547.16
125Lauri TAMMEMäE198849.21165.61
126Aleksander KEPLER200149.112551.3151.3049.2648.6744.99
127Tanel MõTTUS198549.04264.1158.50
128Eduard PUKKONEN196048.73952.5451.9650.1645.6043.37
129Rein UNT194948.631450.9848.6548.4747.9747.08
130Aleksander PRITSIK196248.551255.5651.7546.6045.9342.90
131Kristo SIRK199948.421057.8248.5348.3444.5042.92
132Ülo VIRU196448.091062.2551.7347.8241.7736.87
133Mart OSTRA196948.001151.2247.7647.1047.0346.89
134Raiko MARRANDI200147.842156.2747.8346.6846.4941.94
135Vladislav PAHHOMENKOV197147.732052.4351.2346.1144.9243.96
136Andreas AADLI199647.59467.0957.5145.4341.50
137Tago TEETAMM197547.40662.6752.9945.4741.9433.95
138Marko KüLAOTS197847.391554.7848.1347.2345.0141.79
139Väino ELLAMIK197147.26652.3750.3547.2043.9142.47
140Peeter VõRK196547.22162.96
141Margus KLEMENTSOV197247.06653.1549.1648.5647.0037.42
142Tarmo TOLM197947.02357.7954.5353.62
143Heno IVANOV197646.93852.3448.7046.8744.9941.74
144Rasmus KRUUSA200046.77850.6847.9346.4244.9043.90
145Kristaps GRINBERGS198646.73357.6255.7951.53
146Sixten SILD196446.43949.9947.4946.0945.4043.19
147Sven REA196946.38852.0650.4248.2141.8039.42
148Jüri ROKKO195346.302750.1049.8044.4443.8143.37
149Jüri MERIRAND195546.282351.8346.9144.8244.1343.71
150Marek MäOMA198646.06556.5051.0642.3640.7939.58
151Rein KRIKS195146.041346.9446.9146.0145.8144.53
152Toivo SAUE194845.951050.4148.9048.6841.4940.29
153Jaak ROHTSALU196045.87948.3547.6547.4844.5441.34
154Lauri RUBERG198745.531047.6247.1147.0045.1140.82
155Dmitri SHVED197045.19359.9655.6143.92
156Tarmo SIIMSAARE198145.17160.23
157Petri VääNäNEN197545.11264.4448.34
158Indrek KAROLIN197345.05551.5248.4147.7040.8236.78
159Ragnar KRUUSLA198545.03751.0549.1744.9741.9838.00
160Andres LAUBA197745.00356.9551.3250.56
161Andre NõMM197444.99159.99
162Raivo PANKER196544.291547.5046.1644.3644.1939.24
163Alar ALAJAAN197943.952449.4846.8845.4141.8536.13
164Arne SAMMEL195543.75546.8246.5645.4342.1037.86
165Anders ÅKERMAN197343.66158.21
166Rain VELLERIND196543.661056.0142.8641.2839.4538.68
167Priit ÖVERUS196643.62557.8749.7841.6840.7927.97
168Mattis ALLIKSOO197943.60553.3449.8347.3933.9033.53
169Veiko KüTT198643.41157.88
170Heini TAMMIK195343.412644.5843.1843.1443.1443.01
171Erko JAKOBSON197943.391151.4044.3642.3241.2337.65
172Tauno MURAKAS198043.29757.9751.2936.9336.1934.09
173Andrus RäMMANN196043.27948.8943.7841.7841.1640.74
174Taimar VäLJATAGA197843.26254.2753.89
175Raido KISS200043.03949.3448.2246.3639.0632.19
176Koit PAASMA195042.971544.3244.2443.7541.9340.63
177Janek PIIRISILD199642.71156.95
178Ragnar ROOBA200242.601252.4340.7940.7939.9339.07
179Raul KANGUR197042.60851.5446.6641.5138.7234.55
180Oliver IMMATO198642.57257.0349.39
181Veiko VINKEL199642.38355.7654.9638.86
182Martin Erik MARIPUU200242.322256.0351.5436.6034.8032.65
183Mattias RENNEL198742.15262.7942.58
184Samuel KOLSAR200341.942647.5946.9241.1440.2133.82
185Tõnu SIKKAL195541.921143.5042.5842.0440.8940.61
186Kalev RUBERG195941.801549.1248.5039.8036.0335.53
187Allar KIVIL197641.70356.0454.8236.32
188Toomas MAST196441.63359.1743.9943.77
189Ivo MILLER197741.581343.2243.0042.5241.9037.28
190Sergei SHVED196741.46650.3543.9441.2237.6334.14
191Martti PARVE196141.39258.5944.89
192Andres VIIRA196741.19655.9149.0140.7331.0929.22
193Udo LüüS195541.192145.4341.3040.9139.5638.73
194Jörgen LIISTER199041.14154.86
195Oskar RAUDNE200241.12154.82
196Peep OTSTAVEL197241.04355.9350.8538.08
197Matti BETLEM196041.01748.7245.4244.1638.6728.08
198Neeme LOORITS196840.99252.3350.15
199Märten Henrik PAIS199840.88154.51
200Johannes EHALA198640.84655.2551.4939.5333.3724.57
201Johannes TASA195040.71646.1043.4940.8537.8035.32
202Markus Rene PAE199740.70364.9764.1914.47
203Joonas HALAPUU200040.621845.3344.3642.3137.3733.73
204Egon MõEK197440.30153.74
205Peep KOPPEL194640.303144.9542.2038.5038.4337.43
206Mairolt KAKKO196840.26153.68
207Tomi-Andre PIIRMETS199840.16362.6639.5639.51
208Rein HANSTEIN194940.151941.4540.6940.2639.5238.82
209Olavi LOO197140.10354.9954.3332.20
210Tarvo KLAASIMäE198140.01153.35
211Martin MURAKAS198939.96469.1740.9734.9032.54
212Raivo ERIK196839.89459.8947.3239.0531.04
213Tiit TATTER194839.76744.1041.7938.6737.6536.57
214Janek ORRO197339.59152.79
215Rafael GORDON194639.541643.2640.7239.6337.2736.80
216Tarmo KUUB197839.52563.4643.6140.6328.2221.66
217Tiit TOOMAS198939.43152.57
218Urmo LIBLIK198239.42251.6846.86
219Lauri TARLAP197539.351445.9245.8941.8033.2029.96
220Tarmo RAIDMA196939.31944.2740.4038.1837.2036.50
221Sulev KRAAM198039.12152.16
222Tõnu ILLARU197138.85151.80
223Kalle NELK195038.851643.2641.6937.5336.7435.01
224Urmas TAMMEMäE196038.77551.9337.6735.7535.6832.83
225Jürgen JOONAS200338.632244.7740.2538.9335.5233.68
226Mihkel MäLTER194538.532142.7338.3237.7136.9636.93
227Anti PARIK195338.451741.3840.9538.6635.9135.36
228Tõnu NURM194738.401240.1638.8538.2638.2636.45
229Viktor KASSATKIN197138.39550.9044.5240.4734.5921.46
230Ülo TIMUSKA196138.38151.18
231Artur RAUK198638.38151.18
232Villu SERV199938.25948.9442.6242.4332.0425.23
233Aivar MEINDOK196238.10754.1138.9036.7532.6528.09
234Ülo VAINURA194638.041140.3239.6337.0336.9636.24
235Väino AUL194837.84749.4437.3635.3533.5633.49
236Tanel KALM198437.77257.5536.88
237Tanel ESTA197737.60541.0140.7640.4634.8130.97
238Markus SULG200137.51648.5646.4734.9030.6726.96
239Alar ASSOR198537.47248.0845.60
240Ragnar KRANBERG200237.252348.4838.4935.1832.2731.85
241Ando POST196037.23452.8848.9440.0723.56
242Pear POST196637.15651.5437.2034.2734.2528.49
243Lembit NöPS195137.071338.8837.6237.3635.7835.73
244Kalvo KRIISK197937.061140.7638.5437.7536.6831.59
245Jaanus JõGIS197636.71348.0642.6238.89
246Kai WILLADSEN195236.68445.4042.9037.6737.06
247Aimur RAUDSEPP195536.641041.8539.1537.6232.8931.71
248Urmas LAEV196236.44742.8636.7935.2934.3632.88
249Indrek MAHLA197636.42644.6139.0436.1833.4828.78
250Indrek VIIKMAA197136.20743.1640.7135.0233.2228.91
251Aivar LEHT197136.17148.23
252Aleksandr SHVED199236.16448.8746.7137.9527.16
253Kai SAKSMAN195036.15548.0540.7538.0827.8626.02
254Raul HINDOV196835.97453.2147.2534.6824.72
255Johan ALENIUS196735.86245.0044.66
256Marko TEDER198535.77250.6938.74
257Riho MäNNI195135.59649.6640.4833.0831.3223.40
258Tiit PLOOMPUU195135.581939.8235.9235.5233.4633.16
259Lauri LEPPIK196435.52944.5339.1534.0832.9326.89
260Mihkel MAHLA200335.491839.0937.7835.4333.1132.05
261Siim TURBAN200135.43742.9440.6334.8130.1428.63
262Jürgen EINPAUL198335.26244.9843.18
263Raido LAIDLA198635.26147.01
264Kevin JAASKA199935.20645.7839.0036.3332.8522.06
265Andres KäVER197435.151240.3840.0634.6431.5329.14
266Priit TRANSTOK198635.04146.72
267Priit TALU197235.02650.5249.6625.5925.4823.83
268Edgar KRIISK198634.99146.66
269Ott TOOMET197034.98445.3941.3737.6731.04
270Vello POST195834.98541.5036.2835.4732.3229.33
271Jarmo KAASIKU199934.86258.0129.13
272Jaak REIMAA195534.771236.9734.5134.1634.1434.09
273Enar NõMMISTE198734.75146.33
274Kristofer PäHKLEPA199934.511238.9537.4934.4632.1329.51
275Aleksander TALI199234.48145.97
276Kristjan LEIGER197034.431037.4237.2636.5030.6430.34
277Tauno KURE195734.111335.5734.7934.1233.5432.54
278Märt KIVILA198233.81243.7340.80
279Kalmer KEEVEND195733.501239.2936.5733.1329.2729.25
280Margus VENELAINE197033.17144.23
281Indrek LILLSOO197333.11345.8843.4527.54
282Andrus SIPSAKA196133.101037.5733.5832.8130.7730.75
283Indrek ROOS197833.08144.10
284Arvo LAANEMETS197232.97143.96
285Marko SüLD197832.91938.5737.4130.9529.4528.15
286Mart JAKOBSON197232.86541.1135.1734.4327.4026.19
287Einar RAUDKEPP196532.78143.71
288Taavi TAMBUR032.63143.51
289Maksim GUREJEV196332.63441.6437.9236.3529.10
290Olle Ilmar JAAMA200432.581753.7840.0824.9422.8221.28
291Taavi KUHA198332.51443.2239.7139.1722.40
292Rain LILLSOO197032.47352.1747.2115.21
293Allan ROOSIMäGI198532.19738.6036.7435.8626.8222.91
294Raul OLESK196031.95338.6837.3636.71
295Toomas VOOLAID196631.861041.3935.5029.3828.3924.63
296Meelis MäLBERG197031.82142.43
297Andres PAE197031.78245.2334.22
298Kaspar PääRSON200231.74251.2928.07
299Magnar ALEV197231.67142.23
300Ragnar ILP197931.67741.4832.8529.5728.0326.41
301Ahti BLEIVE196731.62252.0027.06
302Eero RUOKAMO195331.53242.3036.52
303Leonid MALIKOV197931.39141.86
304Dag KIVILA196431.23141.64
305Mihkel NAHKUR195931.20540.8536.0334.2930.6214.19
306Paul POOPUU195831.17242.4035.53
307Tiit RIISALO196731.11454.9543.8319.7619.72
308Paul AUG195130.63341.0334.7932.27
309Aigar PINDMAA195730.53435.8635.2632.8131.75
310Kaupo OTS197930.26243.3032.36
311Kert LINDEBERG198030.25239.1836.44
312Jaan OLVET196930.19340.7337.1028.73
313Heiki SAVITSCH197229.96545.0332.5430.1227.3614.76
314Siim VOLLMER198329.91139.88
315Taavi TATSI197829.86239.8134.85
316Silvar SAVOLAINEN197429.73741.0638.0533.0319.1717.34
317Sergey SELEZNEV199029.48444.0743.7323.0520.15
318Erko ÕUNAPUU197429.44139.25
319Ilmar KIRJANEN195029.18447.8731.0530.9119.88
320Kalev SIRGE029.18237.1635.79
321Jaak JAAGUS195628.99435.6834.4632.4326.27
322Gert SAAMANN196828.88238.7933.41
323Heikki KYYRöNEN194628.76339.0935.1527.28
324Märt KESKüLA197628.75538.7530.1629.4424.2721.11
325Tammo ESTA197428.69241.2530.48
326Ardo PAJUR197428.60236.6534.86
327Siim HOLTSMANN198828.45137.94
328Kalju TOOMAS194728.361138.4130.2229.6721.9521.57
329Andres ARUOTS199928.26452.1250.9613.43 9.07
330Koit KOLSAR197728.25633.7231.6628.8226.5120.52
331Mart ARU197428.18137.58
332Guntis ARNICANS196827.80137.07
333Rein KüTTIM193927.781335.7228.3727.6524.8322.32
334Aare LIMBERG195327.49635.4130.0728.1824.5419.24
335Jaan KOSTJUKOV198727.36136.48
336Margus JAANUS196227.25635.5531.3531.2120.9717.19
337Kaido HALLIK197326.75135.67
338Mihhail TAIVERE194026.691029.9228.6527.1425.1522.61
339Valeri KURAGIN197326.62239.5027.05
340Maido MäOMA198426.56444.5738.5424.0910.86
341Indrek JENTSON196426.38439.2532.2430.4115.34
342Ain PELLO196926.30234.3531.41
343Rünno SULG197326.001328.3726.6726.1125.7223.11
344Madis MOOR198825.96232.5232.38
345Andy KARJUS196625.64441.6834.2419.4618.56
346Oliver OJASOO198125.57134.09
347Tõnu RAID193925.451326.7025.6925.2724.8824.70
348Kristjan LINNUS199325.39133.85
349Vjatseslav SAFONOV200225.281232.3425.7924.2522.8221.19
350Meelis LAURIMAA198325.20231.7631.25
351Andres SAAL199525.02238.5723.97
352Michael RAER198324.94234.2528.10
353Riho ENNI198024.84339.0025.4023.26
354Ahto KARU195524.53333.8132.8619.89
355Avo VEERMäE195024.50235.2925.97
356Viljar VAINOLA197524.48630.1527.3726.5421.4616.86
357Sven-Erik REBANE199224.45339.8729.8916.53
358Enn AEDNA194424.451327.4524.7323.9223.0923.04
359Dainis MäNNISTE200224.40537.5325.4324.7018.2616.06
360Pent PAALBERG199524.38231.8129.14
361Artur SOO200324.251831.5724.6523.1022.5819.34
362Juhan BACHMANN194324.162226.3925.7725.0022.3921.25
363Taavi-Kalle KIISLER199324.08429.8428.9826.9421.27
364Lauri KUKK199724.05132.06
365Riho KLEMENT198923.98337.9426.9919.70
366Jüri KADAJA195323.96131.95
367Jüri VANAVESKI196623.95235.4124.47
368Mati RANDOJA194923.85535.2828.5326.8316.0112.61
369Tarmo VILLUM198023.85131.80
370Sander TOMSON199923.73131.64
371Mattias MAIDLA200323.442331.3327.5922.3218.2317.71
372Kalmer KOOSAPOEG197223.28336.4825.2920.39
373Heino REBANE195423.21334.3931.0616.48
374Rauno PAHAPILL200023.20737.4932.3321.2914.6210.29
375Janar SAKS200223.191326.8623.7423.3621.7120.28
376Martin MARGA198823.17130.89
377Ants TAMM194323.131525.1825.0124.2720.6220.59
378Nansen PALO200523.112042.2220.4520.2716.5616.03
379Elmo PäRNA194423.051725.5925.3423.8220.4520.05
380Eero MõTTUS197422.77242.3014.62
381Toomas TIIVEL197422.73229.5427.28
382Mati PILT195122.59230.6725.81
383Agu KOPPA194722.572824.0623.3522.7921.7720.90
384Kaarel PIIRIMäE197922.53130.04
385Tanel HEINSOO022.19436.1429.6626.53 6.31
386Martin LAASMAA198422.19233.1922.29
387Kalju TILK194122.11926.4624.1321.4821.2017.27
388Endel REMMET193721.971028.4522.6121.9618.4918.34
389Toomas TALUMAA197021.84232.9321.66
390Mart SOOBERG197821.83328.0926.0322.92
391Eerik LOSSMANN196421.83229.7424.83
392Mati KALLEMETS194721.79330.1027.7419.07
393Jürmo ROOMA200021.68128.91
394Emil EENSAAR200421.541523.9022.1821.2820.2120.12
395Vallo MäNNISTE198721.52128.69
396Mehis UDAM200421.271229.7026.6921.6114.4913.88
397Valdis PUZANOV196421.18128.24
398Carl SõLG198020.96127.95
399Jasper ANIJäRV199820.93552.6417.9114.4314.37 5.32
400Heiki SAVITSCH197220.83230.3321.75
401Sander ANNUS197320.79127.72
402Oleg KOSHIK198520.72526.5824.3819.8219.0213.81
403Karmo TISLER200020.721623.8622.9621.1519.7515.86
404Märt MARIPUU198120.68630.8829.6317.9214.8910.08
405Jakob VESKE200320.60923.9720.4520.3419.8418.42
406Harry VEIDE195220.37233.4317.49
407Karmo KüBARSEPP199020.36333.9721.0816.82
408Marek PRITSIK198720.16228.1322.27
409Martin ILVES194220.15725.6122.4619.7318.8314.12
410Aare HUIK196920.10338.2818.0714.58
411Mati POOM194419.912722.8320.9419.5518.2018.01
412Kristjan KIVIPALU197319.66126.22
413Alexander KHALYAPIN196819.63332.3819.6317.27
414Andrei SEMENKOV197619.63225.1523.92
415Tarmo PERTEL198319.52126.03
416Nikolai KUHA194119.52925.5022.8619.7515.8413.66
417Mihkel LIIVAGO200319.431423.5721.9618.6818.6114.32
418Timo KUDRE200519.361732.0820.7515.7014.4613.80
419Jaak KANNISTE196019.30125.74
420Tõnis JääDMAA200219.24444.5026.28 8.68 6.07
421Lauri Juhan LIIVAMäGI198119.10125.47
422Aivar KRUUP198519.09125.46
423Tarmo TARLAP197019.01335.3426.04 5.73
424Chris Marcus KRAHV200519.002121.9719.5818.6717.6017.18
425Mati KIISLER200118.97530.1828.5516.7916.41 2.91
426Aivar JõGIAAS196918.89521.4120.9718.7918.2715.00
427Sulev KUIV195618.79329.4621.6915.18
428Olev PIIRISILD200418.701019.7019.5518.8418.3817.05
429Jan AAS197418.50226.1220.14
430Tiit VAINURA197418.42124.56
431Vaabo ANNUS194218.341025.2918.6217.4115.2515.13
432Tarmo MAASING196318.19232.3613.12
433Kalev KUKK195118.03526.5021.7216.4415.0710.42
434Vladimir SIDOROV195917.92226.1218.68
435Rein TOOMAS196117.88240.16 4.55
436Timmo TOHUS199917.88326.3823.8112.92
437Mikk KELDER200117.84230.6113.98
438Kristjan LAUGESAAR199817.78225.8618.60
439Arne KOLK195017.65524.7521.7420.4118.87 2.47
440Indrek SAAREPERA196817.65123.53
441Kalju TAMMEVESKI196317.64123.52
442Siim DüüNA199617.60123.47
443Riho KOKK195617.53224.0019.82
444Henn ANTSON196017.19231.6511.32
445Lauri TEDER198017.13227.7315.10
446Georg PAAL200117.11520.5919.6719.2617.71 8.33
447Rainer RAMMUL197716.82431.8219.3516.94 6.66
448Tõnu KUUSIK195616.80424.0423.8417.26 9.51
449Ossi PRIKS200516.78819.8119.6317.2615.4411.75
450Silver REBENITS197816.70122.26
451Rudolf MüRK194216.63122.17
452Priit LEPMETS197116.58240.56 0.90
453Kasper KEERBERG200116.48332.6817.68 7.81
454August JAKOBSON200616.332319.3317.4416.6114.9413.34
455Toomas TELGMA196516.20721.7916.5315.5515.0612.07
456Renno MERENäKK200516.171519.2218.4418.3813.9210.90
457Toomas KOPPEL195315.86121.14
458Vahur PAJOMäGI197415.85328.1218.22 9.60
459Heiki RAMMUL194815.581019.2616.2115.2914.8212.33
460Ats VIRUMäE194615.52319.5018.4116.86
461Aivar LIIVRAND196215.20120.26
462Ilmar MõISTLIK194415.14418.4818.3316.8613.64
463Margus ESNAR196315.11120.15
464Jüri PüSSIM194215.10224.2313.52
465Martin TõRRA194115.101022.2317.1812.3312.2511.49
466Algirdas SKUDRICKAS196615.04225.1012.50
467Mikk TALI198815.02232.51 5.05
468Margus LEHTME198215.02236.50 1.04
469Askar NEUMANN200114.89119.85
470Genri-Roland STEPANJUGA200314.87119.83
471Jaanus VILJAMAA196314.86326.9914.7010.77
472Peep EOMOIS195514.83119.77
473Kristjan MAADE197314.35119.13
474Mihkel ABRAM200314.21736.1713.12 9.74 9.34 2.68
475Mihkel KALMARU197014.07118.76
476Mati TõNUS194113.61420.4318.5010.9510.60
477Heino MARDISTE193613.56118.08
478Jaan ORAV194013.33322.1419.83 5.06
479Tõnu SELLIN196113.29117.72
480Mauri SINNELä195213.25117.66
481Eerik PRIKS200113.19117.59
482Kevin Markus KORROL200413.17922.7418.43 9.81 7.74 7.12
483Juho HEINRAND194013.10319.0816.2110.94
484Kaimo KääRMANN-LIIVE197512.95117.26
485Hanno-Laur KUNNUS200112.79526.0316.2113.86 7.38 0.49
486Kristo OJA199612.69218.0313.70
487Georg SOOBERG194112.65915.1013.9313.3810.8310.02
488Sander LEMBRA199512.28319.9118.66 4.76
489Jaan VIIRMANN200212.06220.1310.02
490Sergei MUIZNIEKS197811.95228.97 0.91
491Arvo AMBEL198311.94321.5210.66 9.95
492Jüri TäHEMAA194411.92815.5713.7513.4111.01 5.85
493Sten Marten RAUDVER200111.79220.04 9.44
494Andri KEPLER200411.671122.0210.7010.07 7.89 7.67
495Kalju VAIKJäRV195411.57326.3711.23 3.23
496Ranno KANNEL200511.27831.80 9.91 5.43 5.34 3.88
497Tarvo JõESTE197011.21114.95
498Andres VAIDE198411.04217.4810.13
499Alar RUUTOPõLD010.83114.44
500Markus KALJUR200610.781916.8810.2710.23 8.76 7.75
501Ando VIISPERT197610.77544.20 7.39 1.04 0.91 0.30
502Andres VAHER197810.76215.3611.53
503Alo VAHTRE199910.72224.67 2.13
504Kaarel TAMPUU200310.66616.1815.1412.92 5.27 3.77
505Kerdo MäNNILAAN200310.56712.5711.5310.08 9.40 9.20
506Toivo MURAKAS198510.46216.1410.00
507Mehis METSMA198310.37113.82
508Otto Toomas KIBENA200110.201515.45 9.63 9.26 8.34 8.31
509Rein KIISLER194110.13313.1912.78 9.80
510Ago KäIS195310.08113.44
511Christian LääN0 9.77113.02
512Ralf KIVIL2005 9.57411.9510.9010.14 9.53
513Bert Joosep PANKER2006 9.192210.6610.13 9.48 8.41 7.26
514Marti RANNE1969 9.13112.17
515Enn KUUSIK1948 9.04112.05
516Daniel SIBUL2004 9.021212.92 9.71 8.43 7.20 6.83
517Karel KURAGIN2001 8.99323.08 6.45 2.20
518Rasmus SAARE2005 8.991811.40 9.60 9.19 7.70 7.04
519Mati KARP1952 8.71417.1711.40 5.99 4.17
520Tiit KOPPEL1944 8.53620.3411.58 5.20 3.44 2.09
521Toomas NAELAPää1950 8.48818.46 8.39 5.99 5.66 3.92
522Tõnis SAARNAK1977 8.47111.29
523Tiit OLJU1954 8.44412.8411.7410.56 2.35
524Markus JUHKAM2007 8.081215.95 6.93 6.04 5.85 5.61
525Madis HAUG1965 8.02524.20 8.39 3.47 3.02 1.00
526Vladislav MOISSEJEV2002 7.85110.46
527Jakob KOPPEL2006 7.741917.94 6.28 5.26 4.80 4.43
528Mihkel JäRVE1985 7.74219.31 0.03
529Jaan Peeter VILJAMAA2003 7.70316.68 7.47 3.01
530Stanislav TOLMATSOV1986 7.55110.07
531Riho KILP1941 7.49613.83 9.94 8.43 3.74 1.53
532Kaspar AADLI2004 7.471 9.96
533Lev MIGDALSKI1939 7.43416.25 8.39 8.31 0.09
534Aleksander HLEBNIKOV1971 7.411 9.88
535Henry-Markus RADALA0 7.361 9.81
536Tõnu KARP1957 7.183 9.86 8.70 6.79
537Oliver TENNISBERG2003 7.181 9.57
538Priit PAABO1982 7.16211.53 6.37
539Siim ROHT2005 7.153 8.70 8.60 7.93
540Indrek PEIL1973 6.961 9.28
541Sander SAARING2005 6.923 9.41 7.79 7.22
542Robert PIHU2002 6.75516.82 8.16 5.86 2.83 0.07
543Hendrik LAANEMAA2003 6.571 8.76
544Vello KROHN1940 6.57518.78 8.36 3.31 2.37 0.02
545Igor ZURJARI1959 6.511 8.68
546Maanus UDAM2006 6.4515 8.66 6.29 6.04 5.86 5.39
547Kaspar KAROLIN2005 6.391111.10 8.91 5.50 3.80 2.65
548Aleksandr GNIDENKO1961 6.31418.95 8.73 0.27 0.10
549Anton ROOLAID1977 6.29911.95 6.67 4.60 4.45 3.77
550Mattias VõSUPäRG2003 6.282 9.24 6.45
551Karel JUNG2007 6.2113 6.90 6.43 6.04 5.85 5.82
552Markus LEPMETS2001 6.20215.02 0.47
553Ekke Tõnn RüTMAN2003 6.13611.13 7.04 6.44 3.73 2.33
554Laurits RüTMAN2005 6.11812.40 7.42 4.42 3.20 3.13
555Vladimir VARI1947 6.03314.30 4.47 2.52
556Matis MäRTSON1965 5.991 7.99
557Vello LOORITS1941 5.99210.76 4.21
558Andreas TäHNAS2003 5.855 9.88 9.26 5.78 2.18 2.16
559Raivo MITT1971 5.544 8.92 6.27 5.51 3.92
560Laur-Rogert SULG2006 5.3917 7.78 5.64 4.67 4.64 4.21
561Raivo LEHT1953 5.331 7.11
562Arnold KRISTJUHAN1969 5.321 7.09
563Robert SANDER2005 5.282 9.40 3.81
564Enno LELUMEES1939 5.053 8.58 8.19 1.05
565Paul PIIRIMäE2006 5.049 6.23 5.45 5.10 4.86 3.58
566Kaur HALLIK2006 5.003 6.31 6.14 5.21
567Mihkel TAMMER2005 5.001 6.66
568Rando JAAKSOO2007 4.7413 5.25 5.23 5.06 4.29 3.86
569Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
570Mario ATONEN1995 4.701 6.26
571Toomas MATTUS2005 4.648 7.22 4.87 3.94 3.59 3.57
572Taavi TäNAV1984 4.502 5.71 5.54
573Heiki REBANE1982 4.231 5.64
574Taimo LIPP1974 4.201 5.60
575Mihkel TALI2006 4.1913 8.97 3.88 2.94 2.71 2.44
576Oliver KIMASK2004 4.0711 6.30 5.11 3.56 3.49 1.89
577Hans KOPPEL1995 4.002 5.39 4.61
578Joosep AINJäRV2002 3.952 6.50 3.37
579Heino PEETERSON1937 3.952 5.08 4.79
580Kari HOVI1949 3.811 5.08
581Pärtel KüLVIK2007 3.637 5.00 4.51 3.20 3.02 2.44
582Villem PIIRIMäE2008 3.521 4.69
583Kerten MATTO2002 3.358 3.69 3.58 3.49 3.38 2.60
584Andreas KEPP2003 3.332 7.69 0.63
585Andres VESILIND1977 3.282 4.26 3.95
586Ants LIIVAMäGI2006 3.233 4.63 4.01 2.75
587Raiko ALLIKSAAR2006 3.185 6.24 4.94 2.64 1.23 0.87
588Kurmet KUTTI2005 3.135 6.61 4.54 2.76 1.57 0.16
589Riko MäESAAR2003 3.133 8.01 2.95 0.07
590Pjotr AKSJONOV1948 3.104 5.65 3.35 3.15 1.63
591Paul Theodor ZUPPING2003 2.992 7.43 0.05
592Eric VOOLAID2003 2.982 7.40 0.04
593Reiko KALLAS2006 2.917 4.17 3.28 2.93 2.53 1.65
594Markus ZIMMERMANN2006 2.8810 3.90 3.15 3.11 2.81 1.43
595Ivo TAMLA1960 2.862 4.56 2.59
596Andre BELJAEV2000 2.841 3.79
597Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
598Martin PETTAI1983 2.752 6.04 0.83
599Andrei MITENKOV1962 2.711 3.61
600Hugo Enrico PABOR2005 2.622 4.56 1.99
601Audun PALO2008 2.611 3.48
602Robert SAMMEL2006 2.581 3.44
603Marlon VIRVE2006 2.426 4.66 3.40 2.35 1.34 0.33
604Erki UBINA1975 2.372 3.58 2.34
605Heini KOPPEL1947 2.341 3.12
606Christopher LääN2001 2.231 2.97
607Martin TAMPUU1999 2.212 5.32 0.21
608Roland JOHANSON2007 2.179 3.52 2.22 2.13 1.63 1.37
609Märt VIIDU2007 2.006 3.54 2.94 2.06 1.16 0.31
610Kiur KALDMAA2007 1.893 5.28 1.02 0.38
611Erik KERSNA2007 1.789 4.05 1.75 1.36 1.06 0.70
612Kerto KAASIKU2007 1.721 2.29
613Kaarel KOITMETS1936 1.692 3.49 0.74
614Kevin KASAK2006 1.5510 2.24 1.90 1.52 1.09 1.02
615Sven-Andres NIGLAS2004 1.534 3.26 2.14 1.38 0.04
616Kaspar Mathias KORROL2007 1.393 4.09 0.49 0.32
617Maarius KOTSULIM2006 1.273 3.74 0.64 0.10
618Romet KRIKS2007 1.227 3.00 1.54 0.74 0.55 0.29
619Kaspar KIMASK2005 1.198 2.27 1.81 1.29 0.35 0.24
620Uku VIISPERT2004 1.197 3.20 1.43 0.49 0.48 0.33
621Laur LAANETU2006 0.971 1.29
622Toomas ROOLAID1981 0.911 1.21
623Anton VONK2007 0.911 1.21
624Kaspar MILL2004 0.874 2.68 0.93 0.25 0.01
625Markus EINBERG2005 0.832 1.19 0.88
626Jan-Erik KäRNER2006 0.792 1.97 0.01
627Magnar MõTTUS2007 0.794 1.51 1.26 0.59 0.14
628Karl-Mattias JUHKAM2009 0.771 1.03
629Mathias LOONA2004 0.742 1.60 0.26
630Jan TSIZIK2004 0.671 0.89
631Mehis MOOR2007 0.633 2.20 0.03 0.01
632Hugo RüüTLI2008 0.515 2.14 0.26 0.11 0.05 0.01
633Henri PERILLUS2005 0.485 1.04 0.85 0.44 0.04 0.03
634Joosep LOOST1983 0.261 0.35
635Kaspar JOALA2005 0.241 0.32
636Christopher VAKRõõM2007 0.221 0.30
637Ats-Kristjan KASEMäGI2006 0.181 0.24
638Mihkel Herbert PAIS2002 0.171 0.23
639Agu LIPPING1943 0.102 0.25 0.01
640Reigo KEEM2007 0.093 0.17 0.10 0.04
641Kardo KUTTI2008 0.041 0.06
642Aimar JAAKSON1978 0.032 0.05 0.03
643Otto PLUUM2006 0.021 0.03
644Neeme KALDA1983 0.021 0.03
645Darius KOSTõGOV2004 0.011 0.02
646Ove-Markus KASEMäGI2007 0.011 0.01
647Mairo TOHUS2003 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 104.82
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind