Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kenny KIVIKAS199197.837103.6699.4198.8595.0292.21
2Kristo HEINMANN198995.3010101.9496.7094.4992.9690.42
3Lauri SILD199087.704105.39103.4996.6984.21
4Jaagup TRUUSALU198887.55592.9791.7989.3987.4776.15
5Sergei RJABõSHKIN199286.32897.5194.6682.9779.5676.88
6Reigo TEERVALT199483.04989.0489.0282.4780.7473.91
7Timo SILD198882.882106.71100.49
8Uku-Laur TALI199279.571188.8382.2780.6674.6471.47
9Ats SõNAJALG199076.281090.2275.3574.8672.6168.35
10Sander VAHER198573.51292.8890.89
11Tõnis LAUGESAAR199472.77580.5579.0373.3566.8464.07
12Gion SCHNYDER198671.86290.4689.19
13Kaarel VESILIND200071.051075.3172.3269.7469.2268.67
14Raido MITT199169.14192.19
15Rain EENSAAR197468.77777.7969.5167.9464.6763.95
16Andreas KRAAS197868.51977.1568.8365.6765.5465.37
17Reimo LIIV199467.551176.4166.9166.2165.6462.58
18Juho WESTERLUND198965.55482.9471.7270.0466.64
19Alar KUME199065.231172.9767.0364.9961.0860.07
20Karel-Sander KLJUZIN199963.44184.58
21Oliver KüTT199862.95578.1468.1759.9758.8549.60
22Markus PUUSEPP198662.59378.3578.3564.20
23Hando ALLMANN200160.661366.2560.0659.3859.2758.36
24Martin SIMPSON198760.55180.74
25Kiur Erik EENSAAR199960.09774.8460.9858.0755.9350.62
26Timmo TAMMEMäE198459.04383.5964.5060.29
27Kustu KüNNAPAS200158.961363.5661.7258.6056.0954.82
28Andrei NIKITIN196858.731161.1760.9457.7857.3156.46
29Kaarel Hendrik ZERNANT199858.39579.2065.8962.2453.7330.89
30Kevin HALLOP199756.70175.60
31Rimmo RõõM199656.43175.24
32Alar ABRAM197255.84660.1356.1555.0954.5853.26
33Jürgen JOONAS200355.311067.6155.4253.7951.9147.84
34Marek KARM199055.08375.5862.4856.35
35Raiko MARRANDI200155.051457.9655.0654.9553.7553.51
36Mart KOPPEL196954.921357.3555.8855.1254.2851.96
37Raivo REIMAN196954.92862.0858.8653.8551.1948.60
38Marek NõMM197954.52755.7555.3754.4754.1252.87
39Raido LAIDLA198654.43473.9564.9761.9741.03
40Mati KORROL197354.431159.3454.5553.3552.9851.92
41Janek KäHR198353.91955.9455.7355.1652.7449.97
42Sander PRITSIK200153.80761.6157.0351.7550.1648.43
43Vjatseslav SAFONOV200253.661559.5955.9455.8349.4947.45
44Kaido NURJA196953.471056.2855.3352.4852.4850.76
45Olle KäRNER197753.22268.8564.19
46Tõnu LILLELAID198052.661256.4854.5853.6750.0848.51
47Andres RõõM199952.45378.6558.1548.32
48Mihkel MAHLA200352.131156.5653.1552.6749.7748.51
49Tarmo KLAAR197451.701652.8952.7452.4850.5949.82
50Maido KALJUR196051.591157.9852.2551.4748.2747.97
51Meelis MERENäKK197451.541254.2853.7751.7849.4048.49
52Kaljo JULGE195751.511053.8951.9851.4851.1349.05
53Kaupo JäRVE197451.221054.6854.1852.0551.6843.49
54Lauri MALSROOS198651.02168.03
55Inno LING196550.99861.6151.3450.2548.2543.48
56Ain FJODOROV197250.97562.1859.7753.8747.2731.77
57Kuno ROOBA197250.80855.2551.1149.8848.9748.77
58Kaarel KALLAS198250.72655.4453.6449.9647.7746.78
59Antti ROOSE196450.30953.7752.5350.1148.3446.73
60Randy KORB197150.27554.1150.9849.4848.5148.27
61Mart KüLVIK196049.70959.3350.0249.7844.8244.53
62Sander LINNUS199149.09165.45
63Samuel KOLSAR200349.021355.3748.3148.0547.8845.50
64Mati PREITOF196048.741052.6751.3948.0547.1444.44
65Andres TALVER196048.56856.6252.8046.6046.1140.69
66Sander NAHKOR198848.53869.7657.5051.5950.8212.99
67Karmo TISLER200348.311254.8850.5349.9243.7242.52
68Sander MIRME198147.73553.9449.6348.2847.4539.36
69Risto RANDMA197747.51955.7749.7847.3243.5041.16
70Tiit TäHNAS198047.38264.2154.25
71Ossi PRIKS200547.30853.8450.9045.2644.5441.98
72Georg Caius KUTSAR199747.12162.83
73Priit RANDMAN198947.11162.81
74Aares FJODOROV198047.091053.1350.9547.5846.4137.36
75Hannes POOLAMETS199447.02360.4356.6548.89
76Rasmus KRUUSA200047.00954.3549.0248.3042.2341.09
77Tõnu ILVES196346.65751.6648.7645.0644.5943.19
78Lauri RUBERG198746.64650.5647.7846.6344.5943.65
79Renno MERENäKK200546.361553.6951.6845.1543.9837.31
80Artur RAUK198646.34362.2561.7039.62
81Mati TIIT197146.31161.75
82Mihkel JäRVEOJA198646.25161.67
83Nansen PALO200545.891250.5346.0245.5344.0343.34
84Martin AUNIN197145.75850.1549.4445.1742.1441.84
85Mihkel NAHKUR195945.221348.7345.1645.0744.6642.50
86Kaido HALLIK197345.10457.8657.8449.0335.70
87Paavo RõIGAS196945.04651.0150.5046.1745.2132.31
88Olle Ilmar JAAMA200445.04548.0947.4846.0743.5939.95
89Meelis ZIMMERMANN196844.83746.9246.5344.2443.8542.60
90Meelis MäLTER197544.18451.6851.0048.0845.58
91Arti ALBERT198043.69158.25
92Mati MäGI197843.60548.9346.5144.6939.0238.87
93Taivo TIMMUSK198343.55748.0947.6544.8040.8136.40
94Danilo PIHT197243.50649.7246.0945.2242.5433.91
95Rainer KRAVETS200043.49157.99
96Vladislav PAHHOMENKOV197143.451246.8145.1544.3640.8340.10
97Jaan VIIRMANN200243.35756.0746.3542.5236.4535.37
98Silver EENSAAR197843.30360.0246.9445.85
99Allar PADARI196843.26848.1745.0843.6441.9637.46
100Dmitri SHVED197043.26455.1454.6249.9332.58
101Ragnar KRANBERG200243.25750.4846.6840.2039.7839.13
102Marten VUNUKAINEN199142.86157.14
103Dag AINSOO197742.80157.06
104Mairo KIRSS198042.79259.5047.47
105Marko KüLAOTS197842.56948.2444.4843.6642.4434.00
106Siim KLAIS198642.54254.2452.10
107Oliver ANNUS200342.511054.0846.2241.1136.2534.89
108Peeter VõRK196542.43156.57
109Lauri BEILMANN197642.26549.5444.8843.6042.2231.05
110Kristjan KARABELNIK198142.17351.4151.1946.24
111Ülo VIRU196442.03752.0546.7940.8240.0130.48
112Raul KUDRE197041.80155.74
113Lauri TAMMEMäE198841.73155.64
114Martin MARGA198841.62155.50
115Chris Marcus KRAHV200541.501045.6443.4841.4640.7536.17
116Alar VIITMAA197041.49259.4244.31
117Timo PALO197941.43454.2751.1640.3338.36
118Mairolt KAKKO196841.41643.4542.2141.8541.0438.51
119Jonatan KARJUS199141.17269.7133.21
120Tiit TALI196041.10352.8050.8241.45
121Erik AIBAST197340.95351.9146.3946.24
122Priit PääSLANE196740.83154.44
123Indrek ÜMARIK196540.43153.91
124Taivo TALI196640.35957.2540.1536.3134.0334.01
125Tanel KANNEL197340.32457.3551.9837.6132.28
126Rein KRIKS195140.23843.8242.6940.1938.3136.15
127Sander ANNUS197340.22654.4642.1539.6238.4126.46
128Andres LAUBA197740.22651.6845.4443.0540.0620.85
129Guntis ARNICANS196839.82153.09
130Jüri ROKKO195339.541245.9444.7041.1933.5232.37
131Toomas TAMMER197639.39152.52
132Andrus RäMMANN196039.23348.5046.5443.41
133Kristjan LEIGER197039.20847.7539.4438.2636.9433.61
134Jaanus REHA195939.16451.1947.6739.6135.59
135Tarvo AVASTE196939.04152.05
136Arvo KIVIKAS195038.91544.8744.6239.5238.9626.60
137Vallo VAHER197638.82745.5544.5138.5734.5330.96
138Margus KLEMENTSOV197238.50448.7346.6842.6933.00
139Raio PIIROJA197938.38254.8241.14
140Andrus SIPSAKA196138.301043.5938.7037.0236.8235.39
141Ragnar ROOBA200238.01150.68
142Urmo KESKüLA197737.93150.57
143Andre NõMM197437.92252.5742.23
144Heiti HALLIKMA197037.90150.53
145Taavi PALO198737.77150.36
146Heini TAMMIK195337.541740.6540.4636.6035.1434.87
147Eduard PUKKONEN196037.34843.7341.9237.4132.3331.32
148Raido KISS200037.30542.7538.6537.6535.4132.06
149Toomas TARVE196337.26548.8044.1633.0832.7827.46
150Priit TALU197237.00648.5243.1539.9133.3020.13
151Kaspar KAROLIN200536.941140.2340.1337.2634.1132.95
152Emil EENSAAR200436.93742.2740.7840.0434.9026.68
153Lauri OLLI197236.79551.4248.0228.6528.4627.42
154Matti BETLEM196036.55842.9436.7436.0034.3932.69
155Jüri MERIRAND195536.291040.0638.7536.1334.4932.02
156Tiit TATTER194836.07641.7841.3636.5635.4225.22
157Kaur KASE198736.05148.07
158Kurmet KUTTI200535.771336.9836.0736.0535.6934.06
159Rain LILLSOO197035.68351.3938.9435.60
160Indrek LILLSOO197335.47449.4947.6444.9315.60
161Jürgen EINPAUL198335.47259.0729.61
162Rein UNT194935.04342.3641.7939.52
163Riho MäNNI195134.88843.8042.9336.3329.6921.67
164Kalev RUBERG195934.84738.4436.4136.2732.6430.45
165Joe LEPP196734.65146.20
166Anti SULAVEE198334.62450.0950.0442.2011.52
167Vladimir SAVINOV196434.58549.7144.8537.7827.9312.61
168Erki KRIKS197634.43547.0744.2234.3329.4617.05
169Markus KALJUR200634.171445.8335.1930.1930.1529.49
170Toomas MAST196433.91353.1550.7615.76
171Heiki SAVITSCH197233.871235.6834.7533.9232.6332.38
172Tõnu SIKKAL195533.85937.7635.6834.7730.6830.34
173August JAKOBSON200633.84937.0135.6632.9331.8031.80
174Ahti BLEIVE196733.66144.88
175Aleksandr SHVED199233.55462.4235.3930.3220.99
176Tammo ESTA197433.54144.72
177Raul LAAS195933.51637.3136.8435.3329.9028.17
178Rafael GORDON194633.41939.4836.7331.1029.9029.85
179Rein ZAITSEV196933.32343.3239.0035.29
180Martin Erik MARIPUU200233.29446.5345.2731.7724.39
181Tanel KALM198433.27144.36
182Peep KOPPEL194633.261236.2833.8033.0232.2430.96
183Anti PARIK195333.16939.3534.4232.7732.3626.89
184Ilmar UDAM197333.14254.2428.62
185Tarmo KUUB197832.81544.7740.6032.9624.5021.21
186Jüri VANAVESKI196632.78143.71
187Raivo ERIK196832.71544.7941.9829.6624.6322.51
188Madis OSJAMETS198132.69548.6134.0733.3832.3815.03
189Tõnis JääDMAA200232.64845.6232.8729.4828.5926.62
190Koit PAASMA195032.53241.9639.37
191Aivar MEINDOK196232.53448.6334.9932.4728.49
192Lauri LEPPIK196432.48838.4934.2734.0831.2224.32
193Oliver IMMATO198632.46143.28
194Kalle NELK195032.20836.8836.4531.2530.6825.72
195Martin KAUP197532.09454.5145.3536.32 6.45
196Raivo PELLJA196431.87142.49
197Bert Joosep PANKER200631.771237.0135.3529.5329.2927.65
198Peeter SALONG198231.61142.14
199Mihkel MäLTER194531.161236.8033.4928.8428.3328.33
200Urmas TAMMEMäE196031.04341.1934.5133.85
201Kristo SIRK199931.02141.36
202Mattis ALLIKSOO197930.93141.24
203Oleg KOSHIK198530.89141.19
204Sven RINGVEE197930.78443.3641.2231.4620.76
205Erkki PENU197130.44140.59
206Sixten SILD196430.43241.1634.91
207Kalmer KOOSAPOEG197230.31539.9339.9028.7727.6315.30
208Priit ÖVERUS196630.28341.9240.3424.61
209Martin MURAKAS198930.24241.1634.45
210Markus JUHKAM200729.721135.2233.1129.1625.7825.31
211Riho KLEMENT198929.68341.5240.7522.48
212Aleksander KEPLER200129.63546.7946.1923.3819.2112.56
213Tanel ESTA197729.62833.6330.1128.9828.2927.11
214Siim LANNES197829.60441.7937.5634.6317.57
215Rain JAAKSOO198329.60242.4531.54
216Kari LEHTO196029.45139.27
217Otto Toomas KIBENA200529.44737.2531.0828.6226.5823.68
218Lauri TARLAP197529.25738.7934.2928.0523.5021.63
219Arthur RAICHMANN197229.21345.6031.4726.02
220Tiit POOPUU198129.20138.94
221Priit TRUUSALU196329.041140.4127.8726.9626.1623.78
222Risto KALJUND198929.02138.69
223Kai SAKSMAN195028.98341.8339.0321.42
224Kristian PILBAS197728.79138.38
225Aivar SARAP196928.66138.21
226Toomas TELGMA196528.64835.9730.0627.2025.7424.25
227Enar NõMMISTE198728.60338.2334.7827.93
228Urmas SULAOJA196328.56548.5043.3231.5214.49 4.96
229Aleksander PRITSIK196228.53439.6434.9631.5820.61
230Kevin Markus KORROL200428.52832.3430.9628.6226.3824.28
231Raul KANGUR197028.45544.9837.4529.0927.89 2.86
232Heno IVANOV197628.21137.61
233Rain VELLERIND196528.13644.1530.8530.1221.5314.02
234Olavi LOO197128.09239.5430.69
235Artur SOO200328.01735.2429.8827.8625.7721.31
236Eero RUOKAMO195327.93441.6240.4934.47 7.55
237Eerik PRIKS200127.91137.21
238Tarmo RAIDMA196927.86137.15
239Ragnar KRUUSLA198527.74136.99
240Ilmar KIRJANEN195027.41332.6032.3031.83
241Jaan TARMAK198527.22255.3112.73
242Urmas LAEV196227.18537.7927.5026.4322.5221.65
243Lembit NöPS195127.04531.8931.1025.9024.1722.15
244Madis HAUG196526.861033.6230.4625.2424.7020.28
245Kardo KUTTI200826.861337.6028.2524.2622.1422.03
246Tõnis HALDNA196526.65246.7119.91
247Väino AUL194826.59236.7029.77
248Pärtel KüLVIK200726.45735.1925.8825.2023.0222.95
249Raul OLESK196026.27538.1929.4324.3523.6615.72
250Airet KOLK196326.05134.73
251Kai WILLADSEN195225.80538.6637.3335.9117.01 0.09
252Mati KüLAASE194925.73134.31
253Ando POST196025.72134.30
254Erkki LEPIK197625.66134.21
255Erik KEERBERG196525.58134.10
256Taavi TAMBUR198325.47249.2714.40
257Veiko HINTSOV196925.43345.3429.1315.30
258Koit KOLSAR197724.54234.9326.41
259Alo SäKK198024.36132.48
260Priit VISLAPUU199224.35132.47
261Kain VäLJAOTS197424.29132.39
262Alari LUMBERG198224.19132.25
263Aare LIMBERG195323.83631.4026.1624.2722.1515.17
264Tõnu TäNAV196323.81241.4418.08
265Indrek MAHLA197623.74529.3526.6423.7519.6119.35
266Paul PIIRIMäE200623.32726.7226.0924.2719.7619.76
267Kevin LEPP199623.28131.04
268Raiko ALLIKSAAR200623.23932.0422.7822.6019.7418.98
269Mattias MAIDLA200323.19628.4127.2926.9919.0514.22
270Marco MURAKAS200623.14130.86
271Tarmo TARLAP197023.11544.7137.8719.6512.13 1.21
272Uku AASRAND200423.10130.80
273Jakob KOPPEL200623.011027.0625.8725.7021.0715.37
274Veiko LILLE198322.96130.61
275Indrek KAROLIN197322.84230.5726.53
276Kaspar ANNUS200622.73130.31
277Andres KäVER197422.72632.0228.8923.2815.5513.85
278Meelis LAURIMAA198322.68130.24
279Mehis MURU198922.65130.20
280Tanel SAUE197422.55336.5932.9010.10
281Tarvo KLAASIMäE198122.42129.90
282Mati POOM194422.171326.0424.2021.5821.2617.77
283Taavi TAMMIK199321.86129.15
284Jaak KANNISTE196021.81129.08
285Sander KUUSK199121.70128.93
286Robin OLLI200721.66529.3427.1223.5517.1411.14
287Margus MARRANDI197321.55128.73
288Mihhail TAIVERE194021.50725.8123.6721.8618.9817.16
289Enn AEDNA194421.26727.1822.2119.6219.6017.69
290Ivo MILLER197721.22537.0232.7515.3912.38 8.54
291Hanno-Laur KUNNUS200121.20641.8131.3515.11 9.18 8.53
292Renno NELLIS198221.14128.19
293Kiur KALDMAA200721.12128.16
294Johannes EHALA198620.71127.62
295Timo KUDRE200520.66439.3432.1519.95 0.39
296Mati RANDOJA194920.59231.9019.58
297Karel JUNG200720.54729.2822.7818.3916.9415.31
298Enn JAAMA196920.41127.21
299Meelis MäLBERG197020.36338.9532.63 0.29
300Igors BOGDANOVS196920.36429.3924.3419.2017.56
301Udo LüüS195520.34823.3421.0019.8719.6417.83
302Mati PILT195120.33230.6420.18
303Juhan BACHMANN194320.321022.6021.6219.4419.3518.57
304Tago TEETAMM197520.17126.89
305Rünno SULG197319.86726.6824.5519.3915.7612.94
306Rando JAAKSOO200719.86827.0320.4317.8017.2416.82
307Eerik LOSSMANN196419.84324.4123.3022.32
308Rein KüTTIM193919.83530.0826.9018.4617.52 6.18
309Laur-Rogert SULG200619.75824.5721.6418.2917.1417.11
310Ülo TIMUSKA196119.70341.7919.93 7.81
311Tõnu RAID193919.65523.5421.8421.3816.8614.63
312Jaanus AUS197419.42125.89
313Indrek ROOS197819.40242.85 5.64
314Mihkel JäRVE198519.27125.70
315Siim PELLO200719.05927.2224.4216.1814.3113.12
316Rein HANSTEIN194918.77325.7223.6516.88
317Morten ULP200418.68124.91
318Davis KOSTõGOV197918.56330.7619.3215.42
319Raino LEOPARD197918.50124.67
320Priit POOPUU198018.44333.1524.44 7.49
321Mart OSTRA196918.36431.5126.2414.37 9.50
322Jüri KõIV196418.36124.48
323Endel REMMET193718.26723.7021.3216.9014.9114.49
324Heinar RADIN197318.22331.6325.25 7.41
325Dmitri FEDOTOV200418.15124.20
326Karl-Markus JANNO200718.11921.1219.2318.5517.7513.88
327Martin TAMPUU199918.01244.38 0.64
328Rein ROONI195717.84925.6019.6115.1014.8414.04
329Indrek VIIKMAA197117.79227.6716.80
330Silver REBENITS197817.73223.9020.42
331Allar KIVIL197617.40222.9520.55
332Erko ÕUNAPUU197417.35230.5012.87
333Siim TURBAN200117.28441.3819.0911.10 5.21
334Kalju TOOMAS194717.02222.2820.28
335Andri KEPLER200416.97827.0925.5514.5910.23 7.39
336Mati KALLEMETS194716.96122.61
337Mart JAKOBSON197216.95221.9420.43
338Kaspar MILL200416.92932.5316.8115.1710.21 9.86
339Mart ARU197416.81122.41
340Maarius KOTSULIM200516.76828.3015.5015.0314.6510.34
341Raivo PANKER196516.70225.0416.70
342Kerto KAASIKU200716.53726.1822.2016.46 9.37 8.44
343Argo KAUGE196416.52122.02
344Jaanus VILJAMAA196316.40226.7414.27
345Rait LILLE197116.23121.64
346Oleg PODLIPSKI195316.18121.58
347Sergei SHVED196716.16121.55
348Kalle METSOJA197416.16121.54
349Üllas JAASKA195416.03329.8222.48 4.28
350Vello POST195816.02223.2516.80
351Kalju VAIKJäRV195415.92322.7119.4314.04
352Margus MäLL198515.67120.89
353Toomas TALUMAA197015.38120.50
354Ragnar ILP197915.25430.6727.04 6.88 3.18
355Marios TAMMES200115.20120.26
356Ahto KARU195515.08120.11
357Erik KERSNA200715.00925.9920.3610.6610.14 7.85
358Kalmer KEEVEND195714.96520.0916.7316.5015.79 5.68
359Kert LINDEBERG198014.94432.9022.6710.70 0.12
360Aimur RAUDSEPP195514.84524.8319.3019.07 8.38 2.64
361Mihkel KALMARU197014.75119.67
362Meelis ATONEN196614.73429.4818.8014.44 2.75
363Paul AUG195114.72324.0823.11 4.75
364Aare HUIK196914.39119.19
365Jörn AADNEVIK197514.26119.01
366Jüri KADAJA195314.07118.76
367Tiit OLJU195414.02524.3915.1211.9610.59 8.05
368Henri PERILLUS200514.02825.5514.9413.22 9.91 6.47
369Rasmus SAARE200513.94527.1814.6812.9812.78 2.08
370Tauno MURAKAS198013.92232.00 2.81
371Margus JAANUS196213.78221.8412.62
372Robert SANDER200513.75118.33
373Aigar PINDMAA195713.73118.30
374Marko SüLD197813.63118.17
375Markus ZIMMERMANN200613.61627.1215.7714.62 6.83 3.69
376Allan ANNISTE196413.32338.41 6.75 1.86
377Arne KOLK195013.32219.7213.58
378Viktor KASSATKIN197113.14117.52
379Mehis UDAM200412.94117.25
380Jaanus JõGIS197612.91117.22
381Madis MEIMRE197912.84221.6310.46
382Jaak REIMAA195512.83117.11
383Pjotr AKSJONOV194812.76117.01
384Marlon NAAN200612.27615.3113.1412.5111.53 8.88
385Otto PLUUM200612.00731.2212.72 8.07 4.07 3.90
386Alar ALAJAAN197911.87323.1918.07 0.64
387Ando VIISPERT197611.75330.9610.29 0.22
388Jüri TäHEMAA194411.74415.0114.1012.8910.18
389Silvar SAVOLAINEN197411.64430.1517.16 2.57 1.86
390Uko KõRGE196511.56115.42
391Heiki RAMMUL194811.42619.7116.4810.72 7.58 2.61
392Arne ANSPER197011.36115.14
393Kaspar Mathias KORROL200711.34815.7912.6510.9910.15 7.13
394Viljar VAINOLA197511.31323.3510.72 5.85
395Ants TAMM194311.26516.6014.4812.92 9.28 3.03
396Jaak ROHTSALU196011.17227.29 0.63
397Konstantin RAZDOLSKI200710.63114.18
398Villem PIIRIMäE200810.62820.99 8.25 8.19 8.00 7.66
399Urmas LIPS196010.59321.2115.65 0.53
400Ralf KIVIL200510.55221.64 4.74
401Siim LIIVAND197810.46113.95
402Veljo VASK197410.38113.84
403Karel KURAGIN200110.33423.0222.05 0.57 0.28
404Raivo ARU197610.21113.62
405Aleksandr HLEBNIKOV197110.20820.4612.6610.14 5.72 2.02
406Tiit PLOOMPUU195110.17113.56
407Raivo MITT1971 9.94426.3412.91 4.54 0.37
408Joosep AINJäRV2002 9.86323.07 6.75 4.98
409Ain PELLO1969 9.82113.10
410Kaimo KääRMANN-LIIVE1975 9.77113.02
411Georg RUTE1990 9.77113.02
412Indrek SAAREPERA1968 9.58112.77
413Toomas MATTUS2005 9.54523.2810.42 7.01 4.40 2.59
414Heino PEETERSON1937 9.50419.86 8.00 7.48 6.87
415Elmo PäRNA1944 9.04521.4514.15 6.43 3.02 0.15
416Vaido SALIS1985 8.77111.70
417Märt VIIDU2007 8.38710.91 8.85 8.78 7.58 5.77
418Toomas NAELAPää1950 8.19412.49 9.72 8.58 5.63
419Johannes TASA1950 8.18110.91
420Laurits RüTMAN2005 7.54319.19 6.88 0.53
421Jaan VIRU1990 7.211 9.62
422Tauno KURE1957 7.21321.21 3.78 0.44
423Valdis PUZANOV1964 7.161 9.55
424Andres VESILIND1977 7.11319.46 5.59 0.05
425Henri KERSNA2009 7.03819.94 4.82 4.00 3.72 2.69
426Audun PALO2008 6.877 8.51 7.71 7.26 5.72 5.17
427Kaur KENK2006 6.84424.57 2.94 2.78 0.11
428Kaimo MAISTE1980 6.761 9.01
429Taimar TILGRE1963 6.611 8.81
430Erik Marten ZERNANT2009 6.39810.52 7.26 6.57 4.47 3.13
431Märt MARIPUU1981 6.251 8.33
432Erko JAKOBSON1979 6.18210.29 5.17
433Taavi TäNAV1984 5.85213.66 0.96
434Otto Georg KIKERPILL2005 5.39312.33 5.50 1.19
435Karl-Mattias JUHKAM2009 5.37610.38 5.32 5.25 3.87 2.02
436Märt KüNNAPAS1942 5.281 7.04
437Maanus UDAM2006 5.19211.09 1.89
438Ago KäIS1953 5.121 6.83
439Kalev HUNT1951 5.001 6.66
440Teet BELJAEV2002 4.72313.80 1.96 0.90
441Paul Aares FJODOROV2008 4.68812.95 5.47 2.14 1.53 1.32
442Andres KEERNIK2009 4.427 6.31 5.35 5.04 4.38 1.03
443Stefan KIVIL2009 4.331 5.78
444Tarmo TENNO2005 4.091 5.46
445Romet KRIKS2007 3.84310.07 3.09 0.40
446Martin LIIDLEIN1993 3.821 5.09
447Indrek JENTSON1964 3.701 4.93
448Martin TõRRA1941 3.544 5.90 5.40 3.53 0.91
449Rasmus OLLI2009 3.513 9.44 2.77 0.19
450Kaur KOOSAPOEG2007 3.472 6.58 2.10
451Magnar MõTTUS2007 3.37412.94 0.88 0.82 0.34
452Sven KADASTE2002 3.351 4.47
453Kert PIIRAK2008 3.171 4.22
454Alari UUSNA1969 3.131 4.18
455Hugo RüüTLI2008 3.136 4.18 3.83 3.67 3.22 0.77
456Uku VIISPERT2004 2.993 4.93 3.51 2.10
457Jaan MILJAN1947 2.931 3.91
458Rein KIISLER1941 2.911 3.88
459Markus Samuel VAIKJäRV2009 2.816 4.89 3.53 3.30 2.01 0.31
460Kennet KEERBERG2007 2.651 3.53
461Daniel SIBUL2004 2.631 3.51
462Arseni KRAMARENKO2007 2.241 2.99
463Kristjan MAISTE2006 2.181 2.91
464Uku JOONAS2008 1.944 3.95 2.33 2.06 0.29
465Karel KETS2009 1.856 5.06 1.26 1.18 1.09 0.66
466Vello KROHN1940 1.831 2.44
467Uve NUMMERT1961 1.811 2.42
468Lukas LILLELAID2011 1.751 2.33
469Jan SAMORODNI2009 1.676 2.35 2.26 1.42 1.34 0.98
470Aimar JAAKSON1978 1.591 2.12
471Uku NõMM2009 1.571 2.09
472Karel Markus KäHR2009 1.506 3.41 2.78 0.82 0.33 0.14
473Rudolf MüRK1942 1.461 1.95
474Anti TOHVA2008 1.445 2.73 2.11 0.99 0.79 0.59
475Juhan MAHLA2009 1.412 2.17 1.36
476Tanel LAANEVäLI2008 1.294 2.65 1.72 1.29 0.08
477Ralf KUUSMAA2010 1.182 2.59 0.35
478Mario MADDISON1979 0.901 1.20
479Anton ROOLAID1977 0.884 2.12 1.15 0.63 0.02
480Antti NöPS1969 0.811 1.08
481Indrek REITSAK1977 0.751 1.00
482Reno Robin REHEMETS2008 0.703 2.39 0.07 0.02
483Markel HANIMäGI2006 0.672 1.05 0.62
484Erik PETERSEN2006 0.651 0.87
485Rihard KIVISELG2009 0.591 0.79
486Mattias ILP2009 0.591 0.79
487Igor ZURJARI1959 0.561 0.75
488Jasper KäRNER2010 0.511 0.68
489Oskar VIIRMANN1959 0.501 0.67
490Reigo KEEM2007 0.471 0.63
491Roland JOHANSON2007 0.411 0.54
492Sander LEPP2008 0.375 0.84 0.59 0.16 0.15 0.09
493Mattias MEIMRE2006 0.361 0.48
494Romet PAATSI2008 0.353 1.12 0.09 0.01
495Jakob VESKI2009 0.331 0.44
496Hannes TAMMISTE2008 0.202 0.42 0.08
497Meelis PERNITS1974 0.191 0.25
498Ranet RäNDLA2008 0.141 0.19
499Timo POOPUU2009 0.081 0.11
500Joosep TALI0 0.061 0.08
501Simmo Hendrik SISASK2008 0.062 0.11 0.03
502Lev MIGDALSKI1939 0.031 0.04
503Jan-Erik KäRNER2006 0.031 0.04
504Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.021 0.03
505Feliks KIPPER1931 0.012 0.02 0.01
506Madis SAMMELSELG2005 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 90.94
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind