Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988117.767122.41120.17119.53115.69111.01
2Lauri SILD1990110.489115.91113.11108.72108.38106.28
3Kristo HEINMANN1989105.0017113.84105.98102.57101.65100.96
4Kenny KIVIKAS1991100.218106.49104.37100.4998.4191.27
5Sander VAHER198590.145100.5694.5191.8787.6976.07
6Ats SõNAJALG199087.781893.8991.4490.4082.8780.31
7Sergei RJABõSHKIN199285.931497.1686.0083.5882.1880.72
8Andreas KRAAS197880.701287.2983.2778.9078.7175.32
9Uku-Laur TALI199279.322182.1380.9279.3178.4375.83
10Kaarel Hendrik ZERNANT199877.982283.1082.8880.4271.9171.58
11Olle KäRNER197777.40792.1275.5374.5272.6472.20
12Jaagup TRUUSALU198876.88982.9782.6777.1371.0970.52
13Peeter PIHL198476.87591.9385.3572.3372.0062.73
14Reigo TEERVALT199474.211782.9276.3971.4071.1569.20
15Reimo LIIV199473.021781.3774.7372.8468.2567.91
16Oliver KüTT199872.572175.0874.7271.4871.1570.42
17Rain EENSAAR197472.08981.4775.0368.4868.3567.05
18Kaarel VESILIND200071.312076.2473.5772.1868.2966.27
19Lauri PäHN199871.191880.8370.7869.2068.2366.91
20Marek NõMM197970.47386.8785.3876.48
21Andres RõõM199969.591374.2173.8667.4866.4665.93
22Juho WESTERLUND198968.05285.1884.95
23Tanel PAPP199567.971071.1068.5467.4867.4665.26
24Andres SAETALU199567.51673.4769.2666.4065.1063.30
25Tõnis LAUGESAAR199467.35588.5366.6961.9560.1259.44
26Marek KARM199066.89677.9573.4467.6757.9057.51
27Alar KUME199066.562073.1167.6765.3663.8262.84
28Randy KORB197166.141668.4167.1065.7064.7864.70
29Alar ABRAM197265.681668.5566.0064.9364.4864.44
30Markus PUUSEPP198665.28290.5172.68
31Kiur Erik EENSAAR199964.852367.7067.2963.5763.5062.20
32Ain FJODOROV197264.391669.0765.5563.4562.7361.14
33Andrei NIKITIN196864.171567.2165.0562.9862.8062.79
34Lauri MALSROOS198663.66481.5773.5766.1261.69
35Priit PääSLANE196762.611365.4365.1463.3259.6459.51
36Siim KLAIS198662.241271.3866.7360.4158.3554.35
37Tiit TALI196062.172266.1363.1061.6960.2259.71
38Armo HIIE196862.16567.8266.5266.3660.5049.62
39Timmo TAMMEMäE198461.90277.7576.99
40Hannes POOLAMETS199461.14679.1758.3058.0056.8853.37
41Hando ALLMANN200161.042264.3364.2059.7259.2557.68
42Raivo REIMAN196960.80863.2060.9560.8259.5459.48
43Alar VIITMAA197060.70666.3363.4162.2959.8751.61
44Tarvo AVASTE196960.56863.1362.4161.5458.9856.73
45Tiit TäHNAS198060.551070.0860.2857.7357.4157.26
46Mati KORROL197359.902062.2660.5959.2058.7558.68
47Kustu KüNNAPAS200159.872167.6360.6757.3557.1456.54
48Sander MIRME198159.54965.8264.2057.1156.2254.35
49Sander PRITSIK200159.291967.9658.4757.3356.6156.07
50Meelis ZIMMERMANN196858.741263.2160.3658.3857.7654.01
51Priit RANDMAN198958.61278.4468.08
52Maido KALJUR196058.442260.9558.8058.6957.2156.56
53Sander NAHKOR198858.001365.7857.7857.6457.4651.33
54Kaido NURJA196957.95961.4059.0756.7856.3956.13
55Ilmar UDAM197357.791861.6061.5356.1555.0454.62
56Antti ROOSE196457.652459.2558.4658.2556.3155.99
57Meelis MERENäKK197457.621460.7358.0057.2356.6355.53
58Kaljo JULGE195757.581661.8860.0257.3354.3354.33
59Mart KOPPEL196957.482159.5458.8656.7056.5455.74
60Mati MäGI197857.161858.4057.0957.0256.7256.59
61Tanel KANNEL197356.981058.7658.0056.5256.1155.50
62Dag AINSOO197756.90663.1359.7355.0154.5352.11
63Heiti HALLIKMA197056.78763.3858.5155.3955.1351.51
64Kaarel KALLAS198256.741062.0161.5853.4953.4253.20
65Tarmo SIIMSAARE198156.72466.2563.0562.5760.23
66Jaanus REHA195956.561660.2259.9155.3854.5952.70
67Danilo PIHT197256.501357.5557.4156.1155.9055.52
68Raivo PELLJA196456.31865.1761.6356.4954.0844.16
69Andres TALVER196056.231359.1158.8154.7154.6053.94
70Kaupo JäRVE197456.151761.4856.1055.6154.0553.53
71Raivo LAANEMETS196856.01662.9956.7155.0754.1951.10
72Lauri BEILMANN197655.851660.5255.6254.7954.1754.13
73Ott RAKKASELG197955.83862.7756.3456.0853.3050.67
74Erik AIBAST197355.82466.7866.0664.9750.30
75Mati PREITOF196055.432158.3056.3755.4953.5153.50
76Taivo TIMMUSK198355.23859.5158.6754.1452.4451.39
77Silver EENSAAR197855.22271.6366.43
78Kaur KASE198755.22272.9565.09
79Jürgen EINPAUL198355.09666.0462.8451.5250.0544.98
80Karel-Sander KLJUZIN199954.93569.6060.1258.6847.4738.79
81Enn JAAMA196954.911057.0957.0555.6053.9550.85
82Mart KüLVIK196054.80858.5355.1854.0953.6852.51
83Meelis MäLTER197554.731658.9257.0454.8752.7150.09
84Inno LING196554.721758.0256.8353.1852.8752.72
85Urmas SULAOJA196354.451559.4858.4857.0048.9748.34
86Janek KäHR198354.301957.2556.3053.7852.1452.01
87Allar PADARI196854.151558.4458.3251.7651.4550.80
88Mehis MURU198954.02465.0563.9659.0751.99
89Taivo TALI196653.701658.7357.2851.5450.9450.01
90Eduard PUKKONEN196053.681359.1455.3752.5451.2150.16
91Andrus RäMMANN196053.671663.0453.2451.8951.2848.89
92Vladimir SAVINOV196453.211158.2456.0654.1948.9248.64
93Lauri OLLI197252.961358.6154.6854.2548.7748.50
94Toomas MAST196452.82758.4852.0751.5651.4550.53
95Jaan TARMAK198552.52461.3160.5358.7052.88
96Martin AUNIN197152.461254.2753.9151.9151.2550.94
97Paavo RõIGAS196952.38958.2354.3453.4649.4046.48
98Martin KAUP197552.181157.5555.9654.4446.5446.40
99Neeme LOORITS196851.98561.1258.5352.6452.3335.29
100Dmitri SHVED197051.85659.9657.5455.6143.9242.22
101Mairo KIRSS198051.33667.1350.1849.3045.3744.69
102Ragnar KRUUSLA198551.33958.1753.2751.0549.1744.97
103Erki KRIKS197651.191456.1851.9850.1449.1448.52
104Rasmus KRUUSA200050.85955.5951.7450.6848.3047.93
105Priit TALU197250.70859.5950.9650.5249.6642.78
106Raiko MARRANDI200150.331956.8156.2747.8346.4944.23
107Tarmo KLAAR197450.302654.2951.0249.6448.7247.81
108Kevin HALLOP199750.08657.4951.5447.5447.2446.60
109Aleksander KEPLER200149.902353.8851.3049.2648.6746.40
110Rein ZAITSEV196949.831355.8552.9050.5944.9644.86
111Petri VääNäNEN197549.77364.4462.8748.34
112Ragnar ROOBA200249.701755.1452.4352.1348.0040.79
113Kristjan TäLL199549.51956.0350.6250.2845.3445.29
114Kuno ROOBA197249.42656.1851.1949.6947.1342.93
115Tiit POOPUU198149.40555.2754.9450.7844.6641.36
116Lauri TAMMEMäE198849.21165.61
117Vallo VAHER197649.201451.4250.2149.5747.5347.26
118Tanel MõTTUS198549.04264.1158.50
119Erko JAKOBSON197948.851160.3051.3144.7444.3643.52
120Rain JAAKSOO198348.841160.4748.7847.2847.2440.43
121Rein UNT194948.761550.9849.1048.6547.9747.08
122Toomas MARRANDI197948.73457.7555.8653.5549.41
123Arvo KIVIKAS195048.701451.2249.8849.8647.2145.31
124Rimmo RõõM199648.68372.7960.1738.86
125Vladislav PAHHOMENKOV197148.442052.4351.2348.3946.1144.06
126Ülo VIRU196448.201352.3551.4347.8247.6241.77
127Jonatan KARJUS199148.12271.6348.68
128Martin Erik MARIPUU200248.122056.0352.5751.5445.6734.80
129Indrek ÜMARIK196547.97261.3758.55
130Toivo SAUE194847.751552.3850.4148.6844.3642.91
131Raul LAAS195947.711552.7648.7846.4645.4245.13
132Väino ELLAMIK197147.62852.3750.3547.2044.2743.91
133Rein ROONI195747.582349.7548.4047.2646.4246.07
134Priit POOPUU198047.17458.4155.8853.1942.15
135Martti PARVE196147.13162.84
136Margus KLEMENTSOV197247.06853.1549.1648.5647.0037.42
137Arthur RAICHMANN197246.90952.4349.6245.3643.8443.23
138Heno IVANOV197646.71852.3449.2646.8744.9940.10
139Raio PIIROJA197946.59360.2153.1351.11
140Mati TIIT197146.47367.7053.6642.65
141Raido KISS200046.43756.2448.5944.5343.7339.06
142Jüri ROKKO195346.372751.6446.2645.3344.4444.16
143Oliver IMMATO198646.33357.1057.0349.39
144Marko KüLAOTS197846.251354.7850.0643.6141.7941.02
145Ivo MILLER197746.111853.2946.6344.3943.2243.00
146Rein KRIKS195146.071647.0746.9146.0145.8144.53
147Marek MäOMA198646.06556.5051.0642.3640.7939.58
148Lauri RUBERG198746.051053.1048.8847.6240.8239.81
149Rene POST199245.95161.27
150Priit ÖVERUS196645.79757.8748.4141.6840.7940.21
151Indrek LILLSOO197345.75750.3447.3945.8843.4541.71
152Rainer KRAVETS200045.65357.9156.8846.34
153Jaak ROHTSALU196045.19947.6547.4844.9444.5441.32
154Jüri MERIRAND195545.182346.1046.0545.9044.1343.71
155Andre NõMM197444.99159.99
156Alex TREIER200044.79548.7348.0744.6542.7439.77
157Maksim GUREJEV196344.32656.2749.4041.6437.9236.35
158Heini TAMMIK195344.122546.5644.5843.1843.1443.14
159Koit PAASMA195043.991744.3444.3244.2443.7543.30
160Taimar VäLJATAGA197843.94354.2753.8946.94
161Samuel KOLSAR200343.942851.2446.9241.1440.2140.19
162Aleksandr SHVED199243.76658.1348.8746.7137.9527.16
163Anders ÅKERMAN197343.66158.21
164Kasper KEERBERG200143.63653.6252.4645.9540.7125.39
165Aleksander PRITSIK196243.481046.6045.9342.8641.5140.52
166Veiko KüTT198643.41157.88
167Olle Ilmar JAAMA200443.381853.7851.1646.9240.0824.94
168Raivo PANKER196543.291447.5044.3644.1941.1639.24
169Rain VELLERIND196543.051049.0648.6741.2838.6837.55
170Tõnis VAIKSAAR198442.77264.9042.03
171Raul KUDRE197042.70253.7353.01
172Raul KANGUR197042.60751.5446.6641.5138.7234.55
173Sven ORAS198942.45647.2847.1643.7838.2435.81
174Viktor KASSATKIN197142.26650.9043.3642.0040.4734.59
175Tarmo TOLM197942.22354.5353.6240.86
176Jürgen JOONAS200342.092247.9841.9141.4040.2538.93
177Lauri TARLAP197541.891945.5445.2341.8039.8337.07
178Mihkel MAHLA200341.872257.5539.4839.0937.7835.43
179Matti BETLEM196041.86653.1344.9644.4838.6728.08
180Kai SAKSMAN195041.70746.0144.6543.6240.7533.49
181Aivar MEINDOK196241.70954.7445.4838.9036.7532.65
182Allar KIVIL197641.70356.0454.8236.32
183Mairolt KAKKO196841.63356.7051.7638.47
184Mattis ALLIKSOO197941.61253.3450.68
185Timo PALO197941.35360.3543.7941.79
186Guntis ARNICANS196841.34261.0942.26
187Lauri LAHTMäE196841.34252.7450.60
188Urmas TAMMEMäE196041.24751.0042.8838.9937.6735.68
189Tõnu SIKKAL195541.171143.5042.0440.8939.7639.65
190Raido LAIDLA198641.13457.3156.4847.0121.98
191Tiit TATTER194841.111244.2141.7941.7039.2038.67
192Kalev RUBERG195941.101448.5041.6939.8039.4736.03
193Rafael GORDON194641.081844.1241.0840.7239.8439.63
194Sander ANNUS197341.07453.0352.9348.8427.72
195Raivo ERIK196840.97646.8043.9843.9839.0531.04
196Kristjan KARABELNIK198140.83354.4946.2643.34
197Mihkel MäLTER194540.712044.2942.7340.5038.3237.71
198Tõnis KRUUSMAA197740.61154.14
199Anti PARIK195340.351645.3340.9540.8838.6635.91
200Egon MõEK197440.30153.74
201Ando POST196040.20352.8848.9440.07
202Kalle NELK195040.181743.2641.6941.6737.5336.74
203Tõnu TäNAV196340.13356.2545.7839.62
204Indrek KAROLIN197340.09551.5247.7040.8236.7823.64
205Tarvo KLAASIMäE198140.01153.35
206Einar LUUP196539.86153.14
207Udo LüüS195539.792041.5941.3039.5638.7337.79
208Enar NõMMISTE198739.76347.5146.4846.33
209Rein HANSTEIN194939.711840.6940.5340.2638.8238.27
210Peep KOPPEL194639.622942.2041.1238.5038.4337.87
211Joosep TAMMEMäE199039.52152.69
212Tiit TOOMAS198939.43152.57
213Veiko VINKEL199639.37455.7654.9638.8625.40
214Tago TEETAMM197539.32352.9951.8433.95
215Tarmo RAIDMA196939.31944.2740.4038.1837.2036.50
216Sven LUKS196839.13152.18
217Tanel KALM198439.00357.5543.2236.88
218Tõnu NURM194738.991040.1639.4038.8538.2638.26
219Tõnu ILLARU197138.85151.80
220Ülo VAINURA194638.811140.8740.2739.6337.0336.24
221Daniel VASSER198338.78651.9943.3236.6131.9630.02
222Urmo LIBLIK198238.76151.68
223Marek ATONEN197738.73358.8949.1628.66
224Andres VIIRA196738.60650.0440.7337.1234.0031.09
225Artur RAUK198638.38151.18
226Aivar LEHT197138.25250.8744.75
227Olavi LOO197138.17354.3343.8336.57
228Johan ALENIUS196738.15345.0044.9944.66
229Andres LAUBA197737.75352.2548.0132.99
230Kaido HALLIK197337.64258.4335.67
231Alar ASSOR198537.47248.0845.60
232Martin MURAKAS198937.46543.2140.9736.0634.9032.15
233Lembit NöPS195137.311538.8837.6237.3636.9035.78
234Vello POST195837.23741.5039.2036.8336.2832.32
235Joonas HALAPUU200036.851352.1837.3734.2333.7326.73
236Taaniel TOOMING199236.76149.01
237Arvo LAANEMETS197236.66148.88
238Johannes TASA195036.65643.4940.8537.8035.3225.80
239Siim TURBAN200136.46742.9440.6336.9131.3030.52
240Ragnar KRANBERG200236.291648.4838.4932.2731.8530.34
241Urmas LAEV196236.11839.4738.6436.7932.8832.78
242Sulev KRAAM198036.01148.01
243Riho MäNNI195135.86843.1140.4832.8931.4931.32
244Rain LILLSOO197035.83552.1747.2146.3218.2515.21
245Marko TEDER198535.77250.6938.74
246Sven REA196935.76350.4241.8034.00
247Toomas TALUMAA197035.75451.0543.5742.6221.66
248Marten VUNUKAINEN199135.71147.62
249Margus MARRANDI197335.69347.1644.8233.98
250Eerik PRIKS200135.60545.5143.7437.6333.5117.59
251Taavi TATSI197835.57350.8839.8134.85
252Tiit PLOOMPUU195135.411839.8235.9235.5233.1632.62
253Tauno KURE195735.401242.0234.7934.1233.5432.54
254Tanel ESTA197735.33441.0140.7640.4634.81
255Mihkel NAHKUR195935.27646.3040.8536.0330.8822.30
256Johannes EHALA198635.24351.4939.5333.37
257Paul AUG195135.14545.2641.0334.7932.2722.37
258Marko SüLD197835.101039.1438.5737.4130.9529.45
259Kristofer PäHKLEPA199935.001147.2736.0632.1330.0129.51
260Edgar KRIISK198634.99146.66
261Ilmar KIRJANEN195034.95741.1038.3433.3631.0530.91
262Andrus SIPSAKA196134.581144.9733.5832.8130.7730.75
263Kevin JAASKA199934.45253.2732.85
264Mart OSTRA196934.301046.8933.9731.1630.1329.35
265Eero RUOKAMO195334.27447.6138.4136.5229.79
266Vjatseslav SAFONOV200234.211453.1235.5332.3425.7924.25
267Indrek MAHLA197634.17744.6136.1833.4828.7827.81
268Jaanus JõGIS197634.14246.4638.89
269Tõnu ILVES196334.09355.1349.5015.69
270Kaido LEPIK199034.08145.44
271Jaak REIMAA195533.99836.9734.5134.1434.0930.24
272Heiki SAVITSCH197233.87643.9837.2336.0430.3321.75
273Renek LOORENS198233.86145.15
274Märt KIVILA198233.81243.7340.80
275Magnar ALEV197233.79342.2338.5738.47
276Margus LEHTME198233.75249.0335.34
277Tauno MURAKAS198033.65541.9236.9336.1931.8721.33
278Kalvo KRIISK197933.591037.7536.6831.5930.9730.97
279Aimur RAUDSEPP195533.561141.8532.8931.7231.7129.65
280Alar ALAJAAN197933.501742.1833.3732.4230.5229.01
281Kristjan LEIGER197033.341337.2636.5031.9530.6430.34
282Kai WILLADSEN195233.30442.9038.8237.6728.63
283Pear POST196633.21537.9634.2734.2531.0928.49
284Toomas VOOLAID196633.181041.3935.9835.5028.3924.63
285Margus VENELAINE197033.17144.23
286Sergey SELEZNEV199033.05144.07
287Tarmo KUUB197832.82446.5842.6740.8215.78
288Einar RAUDKEPP196532.78143.71
289Artur SOO200332.662038.2336.6530.9229.8527.63
290Kaupo OTS197932.47143.30
291Kristo SIRK199932.41648.5342.9242.4617.1011.03
292Meelis MäLBERG197032.05242.4337.69
293Ardo PAJUR197432.00341.4236.6534.86
294Kaspar ANNUS200631.96142.62
295Ragnar ILP197931.95940.2332.8529.5729.0828.03
296Kalev KüLAASE198131.79142.39
297Kalmer KEEVEND195731.731340.6033.1329.2528.2327.44
298Markus SULG200131.69248.5630.67
299Tomi-Andre PIIRMETS199831.63239.5639.51
300Ahti BLEIVE196731.62252.0027.06
301Margus JAANUS196231.56836.9934.3231.3531.2123.95
302Markus Rene PAE199731.46264.1914.47
303Leonid MALIKOV197931.39141.86
304Lauri LEPPIK196431.29834.3034.0830.9130.2726.89
305Dag KIVILA196431.23141.64
306Andy KARJUS196631.14642.5032.0431.5430.1519.46
307August ALBERT196430.58140.77
308Andres KäVER197430.541236.6334.6431.5327.0022.88
309Veikko TAMLAK196830.53140.71
310Koit KOLSAR197730.44644.6831.6628.8226.5120.52
311Mehis UDAM200430.431437.2836.8729.7026.6921.61
312Jaan OLVET196930.31440.7337.1028.7328.16
313Aigar PINDMAA195730.27535.8635.2632.8131.7515.65
314Kert LINDEBERG198030.25239.1836.44
315Aare LIMBERG195329.95735.4131.5630.0728.1824.54
316Andres PAE197029.79345.2334.2225.70
317Martin LAASMAA198429.70139.60
318Paul POOPUU195829.67338.6835.5330.50
319Sixten SILD196429.63543.1934.8534.4127.14 8.58
320Raul VIITMAA200229.60244.9429.06
321Märt KESKüLA197629.44538.7530.1629.4427.7321.11
322Gert SAAMANN196829.34239.9533.41
323Markus KALJUR200629.282041.2732.3329.2326.7016.88
324Kalju TOOMAS194729.261434.9230.2229.6729.5621.95
325August JAKOBSON200629.202240.5435.8732.8019.3317.44
326Jaak JAAGUS195628.99435.6834.4632.4326.27
327Mart ARU197428.98237.5834.86
328Fred VIIDUL197628.96138.62
329Valeri KURAGIN197328.92339.5035.5327.05
330Jarmo KAASIKU199928.81242.8929.13
331Sergei SHVED196728.75443.9437.6334.1412.08
332Tammo ESTA197428.69241.2530.48
333Kaspar PääRSON200228.66237.3834.28
334Peep OTSTAVEL197228.56138.08
335Timo KUDRE200528.481832.0831.7631.6526.1720.75
336Siim HOLTSMANN198828.45137.94
337Erko ÕUNAPUU197428.39239.2531.73
338Tiit RIISALO196728.14250.6419.72
339Avo VEERMäE195027.79335.2934.3928.41
340Andrei MITENKOV196227.39349.5643.51 3.61
341Jaan KOSTJUKOV198727.36136.48
342Hannu PLOOMPUU198727.20136.27
343Priit TRANSTOK198627.06346.7236.3512.43
344Sven RINGVEE197927.05136.07
345Nansen PALO200527.001942.2233.1920.4520.2718.86
346Marek PRITSIK198726.90339.0133.6722.27
347Kalev SIRGE026.84135.79
348Maido MäOMA198426.56444.5738.5424.0910.86
349Heikki KYYRöNEN194626.55239.0927.28
350Väino AUL194826.52338.3235.3519.92
351Rein KüTTIM193926.431228.4927.6527.3625.9822.65
352Madis OSJAMETS198126.42135.23
353Ain PELLO196926.30234.3531.41
354Mihhail TAIVERE194026.29928.6527.8827.1425.1522.61
355Aleksei KOMAROV197626.08339.9727.7424.35
356Ossi PRIKS200525.971047.9025.7819.6319.2917.26
357Tõnu RAID193925.931526.7026.6925.6925.3025.27
358Reigo LEHTLA197025.75134.33
359Indrek ROOS197825.74244.1020.26
360Mati RANDOJA194925.68335.2828.5326.83
361Ahto KARU195525.66533.8132.8627.6119.8914.15
362Toomas VIIRA197325.65134.20
363Ardi KALJUVEE198325.63134.17
364Oliver OJASOO198125.57134.09
365Indrek VIIKMAA197125.46440.7133.2228.9110.33
366Kristjan LINNUS199325.39133.85
367Janar MEES197425.36133.81
368Margus ESNAR196325.27133.69
369Meelis LAURIMAA198325.20231.7631.25
370Karmo KüBARSEPP199025.10433.9731.5924.9121.08
371Heiki SAVITSCH197225.06232.5430.12
372Andres SAAL199525.02238.5723.97
373Rünno SULG197324.991128.3726.6726.1123.1120.71
374Mart JAKOBSON197224.95435.8827.4026.1921.40
375Riho ENNI198024.84339.0025.4023.26
376Mattias MAIDLA200324.751938.2427.5922.3218.2317.38
377Ain NEMVALTS196824.68235.4926.22
378Taavi KUHA198324.63239.1722.40
379Eero MõTTUS197424.56342.3029.7614.62
380Andres ARUOTS199924.50247.8113.43
381Raul OLESK196024.50237.3623.88
382Viljar VAINOLA197524.48630.1527.3726.5421.4616.86
383Pent PAALBERG199524.38231.8129.14
384Mati PILT195124.38330.6728.3027.07
385Kristjan MAADE197324.37241.7919.13
386Allan ROOSIMäGI198524.31831.3926.8223.3622.9117.09
387Madis MOOR198824.29132.38
388Tarmo MAASING196324.27132.36
389Indrek SAAREPERA196824.21237.0023.53
390Riho KLEMENT198924.12437.9426.9922.5719.70
391Enn AEDNA194424.111325.7624.7323.9223.0923.04
392Priit LEPMETS197124.11343.6240.56 0.90
393Jüri KADAJA195323.96131.95
394Arne SAMMEL195523.50237.8620.89
395Toomas TELGMA196523.37737.7831.9416.5315.5515.06
396Oleg KOSHIK198523.36627.0026.5824.3819.8219.02
397Karl PEHK198823.36131.14
398Jürmo ROOMA200023.07228.9128.77
399Mikk KELDER200122.96130.61
400Heljus SAKS198922.94130.59
401Michael RAER198322.94336.9528.1015.90
402Juhan BACHMANN194322.921827.6425.4622.3921.2517.88
403Indrek JENTSON196422.81130.41
404Toomas TIIVEL197422.73229.5427.28
405Jaan METSA197122.64130.19
406Chris Marcus KRAHV200522.642029.7023.2921.9719.5818.67
407Mikk PõDRA198422.63130.18
408Mati KüLAASE194922.61130.15
409Silver REBENITS197822.55130.07
410Kaarel PIIRIMäE197922.53130.04
411Mart SUURSU022.45129.93
412Kaimo MAISTE198022.40129.87
413Endel REMMET193722.361228.4522.6121.9619.7219.08
414Emil EENSAAR200422.021623.7122.7422.1821.2820.21
415Elmo PäRNA194421.981927.4423.8220.4520.0518.12
416Riivo KILJAK198921.93129.24
417Tarmo TARLAP197021.89435.3430.1826.04 5.73
418Eerik LOSSMANN196421.83229.7424.83
419Sergei MUIZNIEKS197821.73128.97
420Vallo MäNNISTE198721.52128.69
421Ants TAMM194321.491625.0122.3020.6220.5918.92
422Sass SAAT198621.35128.47
423Karmo TISLER200021.241623.8622.9621.1519.7518.47
424Valdis PUZANOV196421.18128.24
425Ago KäIS195321.14332.9628.2013.44
426Janar SAKS200221.131123.7423.3620.2819.2819.00
427Georg PAAL200121.08728.1520.5919.6719.2617.71
428Martin ILVES194221.02825.6122.4619.7318.8318.48
429Carl SõLG198020.96127.95
430Harry VEIDE195220.93234.8317.49
431Siim LANNES197820.80127.74
432Silvar SAVOLAINEN197420.68633.0326.0017.3416.6710.35
433Jakob VESKE200320.601023.9720.4520.3419.8418.42
434Mati POOM194420.452623.8622.8319.3618.2018.01
435Timmo TOHUS199920.40427.5726.3823.8112.92
436Mati KALLEMETS194720.27430.1027.7421.7510.48
437Aare HUIK196920.10338.2818.0714.58
438Kaimo KääRMANN-LIIVE197520.09232.9617.26
439Tanel HEINSOO019.90126.53
440Agu KOPPA194719.722521.7720.6019.3918.9417.91
441Kristjan KIVIPALU197319.66126.22
442Alexander KHALYAPIN196819.63332.3819.6317.27
443Rauno PAHAPILL200019.62637.4921.6521.2910.29 7.39
444Heino REBANE195419.62334.3918.3816.48
445Vladimir SIDOROV195919.59126.12
446Peeter KIRSS199019.58126.10
447Aivar PAAS196819.45125.93
448Jaak KANNISTE196019.30125.74
449Hanno-Laur KUNNUS200119.30627.2121.8717.3516.2113.86
450Kalju TILK194119.23526.4621.1317.2715.9815.30
451Raiko ALLIKSAAR200619.191036.1521.9119.3810.83 7.70
452Lauri Juhan LIIVAMäGI198119.10125.47
453Henri SOOME199319.03125.37
454Aivar JõGIAAS196918.89521.4120.9718.7918.2715.00
455Andrei SEMENKOV197618.86125.15
456Silver TILGA198218.71124.95
457Olev PIIRISILD200418.701019.7019.5518.8418.3817.05
458Sven-Erik REBANE199218.57229.8916.53
459Paul Pärtel VELLERIND200418.44124.59
460Jüri VANAVESKI196618.35124.47
461Nikolai KUHA194118.30525.5022.8615.8413.6613.64
462Renno MERENäKK200518.221523.9719.2218.3815.6113.92
463Ülo TIMUSKA196118.15124.20
464Mati KIISLER200118.14228.5516.79
465Aleksei SPIRIDONOV197218.09229.2415.99
466Mart SOOBERG197818.04428.0926.0313.7712.30
467Andres VAIDE198417.95227.4017.48
468Rein TOOMAS196117.88240.16 4.55
469Kristjan LAUGESAAR199817.78225.8618.60
470Taavet TUISK200317.77123.70
471Kalju TAMMEVESKI196317.64123.52
472Helger OREL200217.60123.47
473Tõnu KUUSIK195617.60533.0124.0417.26 9.51 4.16
474Mihkel LIIVAGO200317.571223.5718.6818.6114.3212.66
475Riho KOKK195617.53224.0019.82
476Peeter August LEHT199917.50123.33
477Jaanus-Janari KOGERMAN198017.47123.29
478Kerdo MäNNILAAN200317.43836.6216.3512.5711.5310.08
479Tõnis JääDMAA200217.39322.8019.7418.83
480Jaanus VILJAMAA196317.33426.9924.5514.7010.77
481Henn ANTSON196017.19231.6511.32
482Lauri TEDER198017.13227.7315.10
483Ats VIRUMäE194617.08619.5018.4118.1416.8612.49
484Arne KOLK195016.68524.7520.0218.8717.28 2.47
485Tõnu KARP195716.48528.5928.44 9.86 8.70 6.79
486Jaan VIIRMANN200216.42528.5620.1314.9710.02 8.40
487Tarmo SAARE196416.27121.69
488Meelis ATONEN196616.16121.55
489Mattias BLEHNER199516.08229.4210.79
490Toomas KOPPEL195315.86121.14
491Toivo BIRK195715.75121.00
492Raido AREN198315.49235.20 3.53
493Vahur PAJOMäGI197415.42328.1216.72 9.60
494Mart VERNIK197715.40120.53
495Heiki RAMMUL194815.39919.2616.2115.2914.8211.39
496Askar NEUMANN200115.38219.8518.60
497Arvo AMBEL198315.35426.0921.5210.66 9.95
498Toivo LEMPU195315.25120.33
499Aivar LIIVRAND196215.20120.26
500Villu SERV199915.19432.0421.8113.11 0.53
501Jan AAS197415.11120.14
502Mihkel ABRAM200315.05727.8722.2613.12 9.34 2.68
503Algirdas SKUDRICKAS196615.04225.1012.50
504Sten Marten RAUDVER200115.03120.04
505Rudolf MüRK194214.85422.1718.2717.07 8.48
506Peep EOMOIS195514.83119.77
507Oliver ANNUS200314.80341.59 8.43 2.22
508Rauno UUSKüLA199014.75119.67
509Sulev KUIV195614.75221.6915.18
510Kevin Markus KORROL200414.74738.2713.51 7.74 7.12 7.07
511Markus JUHKAM200714.721523.5015.9513.4610.7110.00
512Kalmer KOOSAPOEG197214.50325.2922.77 3.12
513Risto RANDMA197714.50119.33
514Jüri TäHEMAA194414.43918.4315.5713.7513.4111.01
515Kalev ÕUNSAAR194914.41119.22
516Märt MARIPUU198114.08329.6310.08 9.99
517Mihkel KALMARU197014.07118.76
518Ekke Tõnn RüTMAN200313.95630.0521.94 7.04 6.44 4.28
519Erkki PENU197113.87118.49
520Ilmar MõISTLIK194413.59318.4815.8513.64
521Juho HEINRAND194013.26419.0816.2112.7110.94
522Mauri SINNELä195213.25117.66
523Maanus UDAM200613.191535.31 9.82 8.66 6.29 5.86
524Madis HAUG196513.11526.5123.0311.97 3.02 1.00
525Sander BLEHNER197213.04117.39
526Kristo KEEVEND198112.85117.13
527Stanislav TOLMATSOV198612.81424.6519.5410.07 2.69
528Kristo OJA199612.69218.0313.70
529Martin TAMPUU199912.66226.33 5.32
530Toivo MURAKAS198512.66318.5416.1410.00
531Kalev KUKK195112.65316.4415.0713.15
532Sander LEMBRA199512.63419.9118.6612.82 4.76
533Kalju VAIKJäRV195412.63220.3411.23
534Vaabo ANNUS194212.55618.6217.4110.86 8.39 7.49
535Hendri PARROL199112.32221.81 8.99
536Mihkel NAAGEL198312.22116.29
537Argo KAUGE196412.14227.83 2.52
538Martin TõRRA194112.06822.2320.0012.33 3.28 2.46
539Arvo RAJA196112.03116.04
540Laurits RüTMAN200511.991026.8215.00 7.42 6.59 4.10
541Karli LAMBOT197011.96115.94
542Rein EIGER197211.89115.85
543Jari JULGE199311.77115.70
544Ranno KANNEL200511.59539.55 5.64 5.34 3.88 3.52
545Jasper AINJäRV199811.52214.4314.37
546Ralf KIVIL200511.47514.8311.9510.9010.14 9.53
547Tarvo JõESTE197011.21114.95
548Jüri PüSSIM194211.15214.3613.52
549Mikk TALI198810.94222.30 5.05
550Alar RUUTOPõLD010.83114.44
551Andres VAHER197810.76215.3611.53
552Alo VAHTRE199910.72224.67 2.13
553Ingmar KASEMETSA010.53114.04
554Sander SAARING200510.50422.24 9.41 7.79 7.22
555Mikk KADAK198910.33113.77
556Otto Toomas KIBENA200110.221415.45 9.63 9.26 8.44 8.34
557Mihkel JäRVE198510.19319.3116.63 0.03
558Rein KIISLER194110.17519.6713.19 9.80 6.76 1.43
559Bert Joosep PANKER200610.102312.3010.3610.13 9.48 8.24
560Mart VENDELIN194410.08113.44
561Rasmus SAARE200510.021612.2211.40 9.60 9.19 7.70
562Karel KURAGIN2001 9.97423.0812.58 6.45 2.20
563Hendrik LAANEMAA2003 9.62215.29 8.76
564Vello KROHN1940 9.40618.7816.50 8.36 2.37 0.97
565Marti RANNE1969 9.13112.17
566Vallo VARJO1961 9.04112.06
567Siim PELLO2007 9.04327.85 2.71 1.35
568Enn KUUSIK1948 9.04112.05
569Daniel SIBUL2004 9.021312.92 9.71 8.43 7.20 6.83
570Georg SOOBERG1941 8.81513.9310.8310.02 6.93 2.32
571Mati KARP1952 8.71417.1711.40 5.99 4.17
572Kaspar KAROLIN2005 8.711117.3611.10 5.81 5.50 3.80
573Ragnar LEIMANN1981 8.69111.58
574Priit PAABO1982 8.65111.53
575Vello LOORITS1941 8.64219.08 2.53
576Tõnis SAARNAK1977 8.47111.29
577Toomas NAELAPää1950 8.40518.03 8.39 5.99 5.66 3.92
578Robin OLLI2007 8.34527.71 4.64 3.62 2.90 2.84
579Tiit OLJU1954 8.33412.8411.7410.09 2.35
580Jaan TOHUS1961 8.23110.98
581Aleksandr GNIDENKO1961 7.87318.95 8.73 0.10
582Kaarel TAMPUU2003 7.56215.14 3.77
583Mihkel TALI2006 7.551612.22 9.22 8.97 3.88 3.46
584Henry-Markus RADALA0 7.361 9.81
585Riho KILP1941 7.34513.83 9.94 8.43 3.74 0.76
586Andri KEPLER2004 7.31712.7310.07 5.79 4.87 3.07
587Lev MIGDALSKI1939 7.28416.25 8.31 7.70 0.09
588Mati TATRIK1965 7.271 9.69
589Ilmar LEGENKOV1992 7.141 9.52
590Markus LEPMETS2001 7.03315.02 9.33 0.47
591Kaspar VALPER2000 7.021 9.36
592Indrek PEIL1973 6.961 9.28
593Heino PEETERSON1937 6.89415.94 5.08 4.80 4.79
594Karel JUNG2007 6.8315 8.92 6.90 6.43 6.04 5.85
595Andre BELJAEV2000 6.78311.86 8.29 3.79
596Siim ROHT2005 6.612 8.60 7.93
597Igor ZURJARI1959 6.511 8.68
598Georg Sten TOOTS1999 6.311 8.41
599Kerto KAASIKU2007 6.24420.90 5.06 1.17 0.59
600Kurmet KUTTI2005 6.127 8.64 8.04 6.61 4.54 2.76
601Janek JõGIS1971 5.931 7.91
602Vladimir VARI1947 5.87414.30 4.82 4.47 2.52
603Tõnis USTAV2004 5.871 7.83
604Andreas TäHNAS2003 5.855 9.88 9.26 5.78 2.18 2.16
605Henri PERILLUS2005 5.78715.7810.07 1.56 1.04 0.44
606Pärtel KüLVIK2007 5.77814.11 4.51 3.99 3.20 3.02
607Robert PIHU2002 5.73511.73 8.16 5.86 2.83 0.07
608Laur-Rogert SULG2006 5.6017 7.78 5.64 5.25 4.67 4.64
609Anton ROOLAID1977 5.589 8.60 6.73 6.67 3.77 2.14
610Raivo MITT1971 5.575 8.92 6.27 5.51 3.92 3.24
611Paul PIIRIMäE2006 5.546 7.93 6.23 5.10 4.86 3.58
612Peeter VIIK1949 5.361 7.15
613Oliver KIMASK2004 5.3613 7.49 6.30 5.11 4.33 3.56
614Raivo LEHT1953 5.331 7.11
615Arnold KRISTJUHAN1969 5.321 7.09
616Ain RELO1938 5.291 7.05
617Martin PETTAI1983 5.02310.86 6.04 0.83
618Maarius KOTSULIM2006 5.01510.5110.08 3.74 0.64 0.10
619Kennet KEERBERG2007 5.013 9.87 5.87 1.94
620Rainer RAMMUL1977 5.001 6.66
621Mihkel TAMMER2005 5.001 6.66
622Jakob KOPPEL2006 4.8717 6.28 4.91 4.80 4.39 3.99
623Mattias VõSUPäRG2003 4.841 6.45
624Juhan PAE2007 4.742 9.98 1.86
625Timo TIIRATS1996 4.711 6.28
626Rando JAAKSOO2007 4.7012 5.25 5.23 5.06 4.29 3.66
627Mario ATONEN1995 4.701 6.26
628Janar PäHN1976 4.671 6.23
629Tõnu JääDMAA1966 4.65211.47 0.15
630Aleksander HLEBNIKOV1971 4.462 9.88 1.28
631Jaan Peeter VILJAMAA2003 4.192 7.47 3.01
632Hans KOPPEL1995 4.002 5.39 4.61
633Joosep AINJäRV2002 3.952 6.50 3.37
634Jevgeni SHEJANOV1973 3.821 5.09
635Kari HOVI1949 3.811 5.08
636Kerten MATTO2002 3.528 3.69 3.58 3.49 3.44 3.38
637Robert SANDER2005 3.392 4.67 3.81
638Andres VESILIND1977 3.282 4.26 3.95
639Toomas MATTUS2005 3.286 7.22 4.87 3.54 0.59 0.18
640Ants LIIVAMäGI2006 3.233 4.63 4.01 2.75
641Riko MäESAAR2003 3.133 8.01 2.95 0.07
642Markus ZIMMERMANN2006 3.0710 3.90 3.15 3.11 2.81 2.36
643Paul Theodor ZUPPING2003 2.992 7.43 0.05
644Feliks KIPPER1931 2.952 5.67 1.71
645Reiko KALLAS2006 2.917 4.17 3.28 2.93 2.53 1.65
646Vladimir TSUZAS1970 2.821 3.76
647Eimar JõGISU1942 2.811 3.75
648Sander Daniel LEHT2008 2.661 3.54
649Hugo Enrico PABOR2005 2.622 4.56 1.99
650Robert SAMMEL2006 2.581 3.44
651Aksel KUKK2008 2.551 3.40
652Romet KRIKS2007 2.4510 3.61 3.00 2.45 1.65 1.54
653Audun PALO2008 2.391 3.18
654Erki UBINA1975 2.372 3.58 2.34
655Heini KOPPEL1947 2.341 3.12
656Rasmus TOMMULA2005 2.313 7.97 0.14 0.05
657Pjotr AKSJONOV1948 2.303 3.35 3.15 1.63
658Stefan KIVIL2009 2.271 3.02
659Karl-Mattias JUHKAM2009 2.201 2.93
660Henri KERSNA2009 2.171 2.90
661Roland JOHANSON2007 2.179 3.52 2.22 2.13 1.63 1.37
662Ando VIISPERT1976 2.174 7.39 1.04 0.91 0.30
663Kaspar KIMASK2005 2.1310 3.42 2.27 1.84 1.81 1.29
664Valter PLOOM1941 2.081 2.77
665Marlon VIRVE2006 2.084 3.46 3.40 2.35 0.02
666Ivo TAMLA1960 2.063 4.56 2.59 0.12
667Märt VIIDU2007 2.006 3.54 2.94 2.06 1.16 0.31
668Peeter ILVES1973 1.941 2.58
669Otto PLUUM2006 1.922 4.76 0.03
670Erik KERSNA2007 1.7810 4.05 1.75 1.36 1.06 0.70
671Hillar NIKKARI1963 1.741 2.32
672Eric VOOLAID2003 1.722 3.93 0.37
673Kiur KALDMAA2007 1.624 5.28 1.02 0.54 0.38
674Kaarel KOITMETS1936 1.612 3.49 0.54
675Marcus-Sebastian ILUMäE2008 1.591 2.12
676Kevin KASAK2006 1.5510 2.24 1.90 1.52 1.09 1.02
677Kaido REIMAN1978 1.461 1.94
678Otto Georg KIKERPILL2005 1.361 1.82
679Uku VIISPERT2004 1.196 3.20 1.43 0.49 0.48 0.33
680Anti TOHVA2008 1.101 1.47
681Sigmar SEERMANN2002 1.071 1.43
682Toomas ROOLAID1981 0.911 1.21
683Anton VONK2007 0.911 1.21
684Kaspar MILL2004 0.874 2.68 0.93 0.25 0.01
685Sven-Andres NIGLAS2004 0.803 2.14 0.65 0.04
686Jan-Erik KäRNER2006 0.792 1.97 0.01
687Magnar MõTTUS2007 0.755 1.51 1.26 0.59 0.24 0.14
688Mathias LOONA2004 0.742 1.60 0.26
689Markus EINBERG2005 0.661 0.88
690Mehis MOOR2007 0.633 2.20 0.03 0.01
691Hugo RüüTLI2008 0.515 2.14 0.26 0.11 0.05 0.01
692Jaan OLLINO1944 0.491 0.65
693Rasmus Hannes MüüRSEPP0 0.481 0.64
694Andreas KEPP2003 0.471 0.63
695Kaspar Mathias KORROL2007 0.322 0.49 0.32
696Ats-Kristjan KASEMäGI2006 0.181 0.24
697Romet PAATSI2008 0.151 0.20
698Villem PIIRIMäE2008 0.141 0.19
699Laur LAANETU2006 0.091 0.12
700Guido TREES1958 0.091 0.12
701Reigo KEEM2007 0.063 0.17 0.04 0.01
702Tanel LAANEVäLI2008 0.061 0.08
703Kaur KOOSAPOEG2007 0.041 0.06
704Kardo KUTTI2008 0.041 0.06
705Karel Markus KäHR2009 0.041 0.05
706Aimar JAAKSON1978 0.032 0.05 0.03
707Reno Robin REHEMETS2008 0.021 0.03
708Darius KOSTõGOV2004 0.011 0.02
709Randy OREL1968 0.011 0.01
710Ove-Markus KASEMäGI2007 0.011 0.01
711Mairo TOHUS2003 0.011 0.01
712Indrek NOOR2004 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 104.72
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind