Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kristo HEINMANN198994.8112101.9496.7094.4992.9687.94
2Lauri SILD199093.285105.39103.4996.6984.2176.64
3Kenny KIVIKAS199189.92595.0292.2188.4188.0785.91
4Jaagup TRUUSALU198885.53892.9791.7987.4779.2776.15
5Reigo TEERVALT199483.04989.0489.0282.4780.7473.91
6Timo SILD198882.882106.71100.49
7Uku-Laur TALI199280.831388.8382.2780.6677.7774.64
8Sergei RJABõSHKIN199280.50794.6679.5677.8076.8873.61
9Tõnis LAUGESAAR199479.33885.2480.5579.0378.4273.41
10Ats SõNAJALG199077.711590.2275.3574.8674.8073.33
11Timmo TAMMEMäE198474.49683.9083.5973.2467.2364.50
12Kaarel VESILIND200074.141178.2975.3175.0272.3269.74
13Sander VAHER198573.51292.8890.89
14Rain EENSAAR197472.751077.7977.7270.7869.5167.94
15Gion SCHNYDER198671.86290.4689.19
16Andreas KRAAS197870.711377.1576.3568.8365.6765.54
17Raido MITT199169.14192.19
18Reimo LIIV199468.451776.4167.0966.9166.2165.64
19Oliver KüTT199867.961078.1468.1766.8363.6562.99
20Alar KUME199065.811472.9767.0364.9962.9761.08
21Kustu KüNNAPAS200165.611869.1466.8566.7763.5661.72
22Juho WESTERLUND198965.55482.9471.7270.0466.64
23Lauri TAMMEMäE198865.50573.7669.5865.6362.9055.64
24Karel-Sander KLJUZIN199963.44184.58
25Marek KARM199062.75675.5862.4860.1759.1756.35
26Markus PUUSEPP198662.59378.3578.3564.20
27Hando ALLMANN200161.421466.2562.1460.0659.3859.27
28Raiko MARRANDI200161.401866.2365.5261.8957.9655.40
29Kaarel Hendrik ZERNANT199861.13679.2062.2455.9654.5153.73
30Vjatseslav SAFONOV200260.271963.0261.0159.5959.0558.68
31Andrei NIKITIN196859.071461.1760.9458.1557.7857.31
32Ain FJODOROV197258.881262.1860.0159.7756.4955.95
33Martin SIMPSON198758.47280.7465.43
34Kiur Erik EENSAAR199958.45774.8460.9858.0750.6247.74
35Jürgen JOONAS200357.991267.6157.9155.4255.2053.79
36Alar ABRAM197257.85860.6260.1358.8355.0954.60
37Artur RAUK198657.75566.3662.2561.7058.8039.62
38Priit RANDMAN198957.49468.2064.5962.8159.90
39Sander NAHKOR198855.971169.7657.5051.5950.8250.20
40Marek NõMM197955.80956.6956.1155.7555.3755.09
41Raivo REIMAN196955.621062.0858.8653.8552.1451.19
42Renno MERENäKK200555.332266.4453.8153.6951.6851.05
43Rainer KRAVETS200055.20470.1563.7357.9953.45
44Mart KOPPEL196955.181757.3555.8855.1254.2853.29
45Mati KORROL197355.181559.3455.6954.5553.3552.98
46Siim KLAIS198654.86468.4867.0254.2454.10
47Rasmus KRUUSA200054.261461.6754.3553.6250.9750.71
48Raido LAIDLA198654.16573.9564.9761.9741.0328.88
49Heiti HALLIKMA197054.11660.4855.0253.0251.4250.59
50Kevin HALLOP199753.88275.6059.10
51Mihkel MAHLA200353.761456.5655.6053.1552.6750.82
52Kaido NURJA196953.591456.2855.3352.4852.4851.39
53Kaarel KALLAS198253.37955.4454.3753.6452.1151.30
54Kaido HALLIK197353.29957.8657.8453.7949.0347.92
55Olle KäRNER197753.24368.8564.1954.87
56Lauri MALSROOS198653.11268.0364.75
57Dmitri SHVED197053.11855.1454.6254.5651.0350.20
58Sander MIRME198153.08955.3654.4153.9452.0549.63
59Janek KäHR198353.051155.9455.7352.7450.8749.97
60Timo PALO197952.98854.2754.1452.7652.5751.16
61Sander PRITSIK200152.96561.6158.6457.0350.1637.38
62Kaupo JäRVE197452.781654.6854.1852.0551.6851.32
63Maido KALJUR196052.561557.9852.2551.4750.7350.37
64Ossi PRIKS200552.501455.8853.8451.1250.9050.77
65Aares FJODOROV198052.401560.0751.1550.9550.0349.78
66Tanel KANNEL197352.39757.3553.2053.1851.9846.24
67Rimmo RõõM199652.23275.2455.34
68Meelis MERENäKK197452.171754.2853.7751.7851.6249.40
69Mart KüLVIK196052.161359.3352.2150.0249.7849.44
70Kaljo JULGE195751.961153.8951.9851.4851.3151.13
71Paavo RõIGAS196951.781054.9953.2851.0150.5049.14
72Tarmo KLAAR197451.702152.8952.7452.4850.5949.82
73Antti ROOSE196451.691453.7753.7252.5350.1148.34
74Inno LING196551.651161.6151.3450.2548.2546.79
75Tõnu LILLELAID198051.581654.5853.6750.1950.0849.38
76Randy KORB197151.10954.1152.4150.9849.4848.51
77Andres TALVER196051.091556.6252.8051.8647.5546.60
78Kuno ROOBA197250.801155.2551.1149.8848.9748.77
79Andres RõõM199950.79278.6548.32
80Samuel KOLSAR200350.631555.3751.6049.8348.3148.05
81Jaan VIIRMANN200250.06956.9356.0748.4346.3542.52
82Olle Ilmar JAAMA200449.50753.7952.0848.0947.4846.07
83Priit PääSLANE196749.46554.4453.6953.6848.6136.86
84Risto RANDMA197749.221055.7751.9747.5447.3243.50
85Sander LINNUS199149.09165.45
86Mati PREITOF196049.001452.6751.3948.0547.1445.74
87Oliver ANNUS200348.801259.0554.0846.2243.5441.11
88Toomas MAST196448.79753.1552.2250.7647.8839.92
89Tõnu ILVES196348.42852.0451.6648.7645.0644.59
90Karmo TISLER200348.311254.8850.5349.9243.7242.52
91Hannes POOLAMETS199448.09460.4356.6548.8947.76
92Vladimir SAVINOV196447.921050.0649.7147.3746.4845.96
93Nansen PALO200547.711650.5348.4748.0146.0245.53
94Martin KAUP197547.64754.5148.2245.3545.1644.94
95Tiit TäHNAS198047.38264.2154.25
96Martin AUNIN197147.131350.1549.4445.6745.2245.17
97Georg Caius KUTSAR199747.12162.83
98Alar VIITMAA197047.06455.1354.9154.7944.31
99Lauri RUBERG198746.64750.5647.7846.6344.5943.65
100Mati TIIT197146.40261.7554.24
101Mihkel JäRVEOJA198646.25161.67
102Mati MäGI197846.11848.9346.5145.9944.6944.42
103Meelis ZIMMERMANN196846.031046.9246.8946.5345.5944.24
104Lauri BEILMANN197646.03749.5446.1945.9344.8843.60
105Andre NõMM197445.99458.4152.5751.2142.23
106Priit TALU197245.84853.4849.0243.6443.1539.91
107Urmas SULAOJA196345.64948.5047.2744.9544.1543.32
108Raul KUDRE197045.56455.7452.5049.6844.55
109Allar PADARI196845.441048.1746.2145.0844.1143.64
110Mihkel NAHKUR195945.221648.7345.1645.0744.6642.50
111Taivo TIMMUSK198345.14848.0947.2944.8044.7340.81
112Oliver IMMATO198645.14453.1252.6351.5943.28
113Indrek LILLSOO197344.91649.4947.6446.1244.9336.35
114Ülo VIRU196444.901052.0546.7944.5640.8240.27
115Jaanus REHA195944.71651.1948.4342.9641.3639.61
116Danilo PIHT197244.37849.7246.0945.2242.5438.28
117Ragnar KRANBERG200244.221050.4846.6842.5941.1440.20
118Meelis MäLTER197544.18451.6851.0048.0845.58
119Arthur RAICHMANN197243.98750.9445.6042.7542.6038.02
120Tiit TALI196043.86452.8050.8249.8841.45
121Margus KLEMENTSOV197243.85648.7346.6842.7542.6938.39
122Arti ALBERT198043.69158.25
123Sander ANNUS197343.66954.4642.1541.8640.2239.62
124Dag AINSOO197743.59357.0652.0244.75
125Vladislav PAHHOMENKOV197143.451646.8145.1544.3640.8340.10
126Silver EENSAAR197843.30360.0246.9445.85
127Jüri ROKKO195342.891645.9444.7041.6541.1940.96
128Marten VUNUKAINEN199142.86157.14
129Taivo TALI196642.821257.2542.8540.1537.5636.31
130Mairo KIRSS198042.79259.5047.47
131Marko KüLAOTS197842.591144.9744.4843.6642.4437.41
132Ragnar ROOBA200242.56255.7150.68
133Chris Marcus KRAHV200542.191445.6443.4841.4640.7539.61
134Lauri OLLI197242.06951.4248.0244.5336.3929.95
135Anti SULAVEE198341.95555.9150.0950.0442.2011.52
136Madis OSJAMETS198141.93849.4448.6143.8834.3533.38
137Mairolt KAKKO196841.821043.4542.2141.8541.0440.56
138Raio PIIROJA197941.80354.3352.0641.14
139Tarmo SIIMSAARE198141.73252.4551.88
140Mehis MURU198941.67362.6354.2330.20
141Arvo KIVIKAS195041.391044.8744.6239.5238.9638.96
142Andrus RäMMANN196041.26448.5046.5444.9243.41
143Jonatan KARJUS199141.17269.7133.21
144Rein KRIKS195140.991143.8242.6940.1939.9438.31
145Erik AIBAST197340.95351.9146.3946.24
146Indrek ÜMARIK196540.80253.9148.09
147Kaur KASE198740.79154.39
148Erki KRIKS197640.72947.0744.2241.9136.0634.33
149Aivar MEINDOK196240.60848.6340.6039.4939.2934.99
150Andres LAUBA197740.57751.6845.4443.0540.0622.60
151Aleksandr SHVED199240.31562.4252.4535.3930.3220.99
152Riho MäNNI195140.141343.8042.9339.3038.3336.33
153Raivo ERIK196839.95944.7943.2841.9835.7633.95
154Guntis ARNICANS196839.82153.09
155Tiit TATTER194839.64843.0641.7841.3636.5635.42
156August JAKOBSON200639.571543.6942.2639.2337.0135.66
157Toomas TARVE196339.36548.8044.1637.9833.0832.78
158Martin Erik MARIPUU200239.28646.5345.2737.4234.5332.63
159Matti BETLEM196039.201042.9441.4738.8736.7436.00
160Kristjan LEIGER197039.20747.7539.4438.2636.9433.61
161Kristjan KARABELNIK198139.06251.4146.24
162Tarvo AVASTE196939.04152.05
163Heini TAMMIK195338.822040.6540.4638.5737.8436.60
164Bert Joosep PANKER200638.751745.1040.9337.0135.3735.35
165Markus KALJUR200638.331945.8344.0335.1933.8232.78
166Andrus SIPSAKA196138.301043.5938.7037.0236.8235.39
167Lauri TARLAP197538.301345.1738.7937.4436.3433.76
168Toomas MARRANDI197938.12150.83
169Jüri MERIRAND195537.921440.0638.7537.4437.2036.13
170Vallo VAHER197637.85745.5544.5134.5333.7230.96
171Indrek REITSAK197737.78757.7846.9739.6323.9620.58
172Tammo ESTA197437.72344.7244.5843.82
173Raido KISS200037.66742.7538.6537.6535.4133.82
174Rein ZAITSEV196937.42643.3238.7536.2935.2933.43
175Rain LILLSOO197037.24451.3939.5738.9435.60
176Veiko HINTSOV196937.22647.8245.3445.0929.1318.71
177Kurmet KUTTI200537.111538.8337.6036.9836.0736.05
178Kalmer KOOSAPOEG197237.07739.9339.9039.3037.4328.77
179Meelis MäLBERG197036.95838.9537.4537.1236.1735.08
180Kaspar KAROLIN200536.941440.2340.1337.2634.1132.95
181Emil EENSAAR200436.93842.2740.7840.0434.9026.68
182Kai SAKSMAN195036.78641.8339.0337.9832.7632.30
183Enn JAAMA196936.37450.1649.9634.3227.21
184Peeter VõRK196536.16256.5733.84
185Tanel ESTA197735.951245.2540.2133.6330.5430.11
186Kalev RUBERG195935.94838.4436.4136.2735.9532.64
187Lauri LEPPIK196435.871139.2538.4934.2734.0833.24
188Eduard PUKKONEN196035.80843.7341.9232.3331.3229.72
189Anti KALLE197035.60244.6144.38
190Anti PARIK195335.541339.3538.3934.4233.1732.36
191Jürgen EINPAUL198335.47259.0729.61
192Artur SOO200335.211047.0036.0935.2429.8827.86
193Joe LEPP196735.03146.70
194Neeme LOORITS196835.01146.68
195Tõnu SIKKAL195534.911337.7635.6835.1334.7731.19
196Priit ÖVERUS196634.87541.9240.3437.4630.0124.61
197Peep KOPPEL194634.811738.6936.2833.8033.0232.24
198Aleksander PRITSIK196234.48639.6436.9234.9631.5829.28
199Heiki SAVITSCH197234.381535.6834.9334.7533.9232.63
200Rein UNT194934.06542.3641.7939.5233.5413.10
201Urmas TAMMEMäE196034.03441.7041.1934.5133.85
202Toomas TAMMER197633.91145.22
203Timo KUDRE200533.79739.4339.3438.0932.1519.95
204Raul LAAS195933.60736.8435.5235.3330.4029.90
205Rain VELLERIND196533.45744.1540.5930.8530.1221.53
206Vello UIBOUPIN196233.43245.4938.09
207Rafael GORDON194633.41939.4836.7331.1029.9029.85
208Kai WILLADSEN195233.35638.6637.8637.3335.9117.01
209Valeri KURAGIN197333.27144.36
210Tanel KALM198433.27144.36
211Aare LIMBERG195333.141136.9933.2733.0131.4031.01
212Markus JUHKAM200733.011439.3835.2233.1129.1628.17
213Tarmo KUUB197832.81544.7740.6032.9624.5021.21
214Jüri VANAVESKI196632.78143.71
215Enar NõMMISTE198732.78538.2338.0434.7827.9324.91
216Tõnis JääDMAA200232.53945.6232.8729.4828.5926.11
217Koit PAASMA195032.53241.9639.37
218Pärtel KüLVIK200732.491335.3835.1934.7930.3926.72
219Ott RAKKASELG197932.36241.3539.55
220Kalle NELK195032.201036.8836.4531.2530.6825.72
221Riho KLEMENT198932.00541.5240.7529.4625.7922.48
222Rain JAAKSOO198331.84142.45
223Toomas TELGMA196531.681035.9735.4330.0629.7627.20
224Tarmo RAIDMA196931.62239.7439.30
225Peeter SALONG198231.61142.14
226Mattis ALLIKSOO197931.44343.3041.2426.43
227Hannu PLOOMPUU198731.43243.1335.44
228Fred NEEDO198331.27141.69
229Mario MADDISON197931.16141.55
230Mihkel MäLTER194531.161436.8033.4928.8428.3328.33
231Indrek KAROLIN197331.10247.1730.57
232Kristo SIRK199931.02141.36
233Oleg KOSHIK198530.89141.19
234Sven RINGVEE197930.78443.3641.2231.4620.76
235Tõnis HALDNA196530.74346.7141.8619.91
236Raul OLESK196030.63638.1930.9230.2629.4324.35
237Sixten SILD196430.43241.1634.91
238Gert MüüRSEPP197430.27140.36
239Martin MURAKAS198930.24241.1634.45
240Väino AUL194829.87338.9536.7029.77
241Jakob KOPPEL200629.631742.2127.2927.0625.8725.70
242Ragnar KRUUSLA198529.49236.9936.74
243Kari LEHTO196029.45139.27
244Otto Toomas KIBENA200529.44837.2531.0828.6226.5823.68
245Sander KUUSK199129.34244.4328.93
246Urmas LAEV196229.26637.7932.0627.5026.4322.52
247Tarmo TARLAP197029.22744.7137.8729.6219.6514.24
248Tiit POOPUU198129.20138.94
249Tarmo TOLM197929.20339.7333.3729.97
250Priit TRUUSALU196329.041340.4127.8726.9626.1623.78
251Tõnu TäNAV196328.87342.3841.4418.08
252Aleksander KEPLER200128.83646.1937.8623.3819.2117.49
253Kristian PILBAS197728.79138.38
254Ülo TIMUSKA196128.76541.7938.2136.0419.93 7.81
255Aivar SARAP196928.66138.21
256Lauri LEPALAAN197628.66245.8125.83
257Kevin Markus KORROL200428.52932.3430.9628.6226.3824.28
258Kalle METSOJA197428.45340.4138.4621.54
259Renno NELLIS198228.43137.91
260Meelis LAURIMAA198328.33342.0631.4526.47
261Marko TEDER198528.31137.75
262Erko ÕUNAPUU197428.28442.0440.2930.5012.87
263Jüri JOONAS199228.24137.65
264Heno IVANOV197628.21137.61
265Madis HAUG196528.201033.6230.4626.9625.2424.70
266Marek PRITSIK198728.19137.59
267Otto PLUUM200628.131245.2331.2225.4724.0014.71
268Andres VIIRA196728.11340.0532.2426.92
269Olavi LOO197128.09239.5430.69
270Eero RUOKAMO195327.93441.6240.4934.47 7.55
271Raul VIITMAA200227.70255.5313.72
272Lauri Juhan LIIVAMäGI198127.64136.86
273Gert SAAMANN196827.62442.7334.7324.2121.09
274Airet KOLK196327.62136.82
275Tarmo LILLSOO027.55136.74
276Ilmar KIRJANEN195027.41332.6032.3031.83
277Taavi TAMBUR198327.06349.2731.8214.40
278Tiit RIISALO196727.03136.04
279Siim LANNES197826.97441.7937.5622.9317.57
280Kardo KUTTI200826.861637.6028.2524.2622.1422.03
281Allar KIVIL197626.78451.9423.5722.9520.55
282Priit POOPUU198026.55533.9233.7533.1524.44 7.49
283Kristjan MAADE197326.53239.5826.75
284Toivo SAUE194826.42342.1330.3120.82
285Heimar STEINPILM197626.33339.8338.2214.87
286Kalju VAIKJäRV195426.13632.3328.8227.3422.7119.43
287Mart ARU197425.98233.7131.25
288Hanno-Laur KUNNUS200125.92841.8131.3521.5019.8315.11
289Tarmo MAASING196325.77134.36
290Mati KüLAASE194925.73134.31
291Ando POST196025.72134.30
292Erik KEERBERG196525.58134.10
293Kristian ESULA197625.53542.0842.0033.19 8.18 2.20
294Mikk PõDRA198425.51134.01
295Lembit NöPS195125.37531.1025.9024.1723.5322.15
296Sergey SELEZNEV199025.27433.7532.6129.7216.24
297Eerik LOSSMANN196425.21534.2329.7223.3022.3216.49
298Märt KESKüLA197625.11237.6725.11
299Kristjan LINNUS199324.95133.27
300Vadim SHVED199624.91133.22
301Arvo SALA197024.83133.10
302Ilmar UDAM197324.66354.2428.62 4.18
303Kert LINDEBERG198024.50642.5832.9022.6713.6410.70
304Jaak ROHTSALU196024.49441.7739.7026.75 0.63
305Raiko ALLIKSAAR200624.331132.0422.8922.7822.6021.36
306Timo SUPPI197824.32240.1220.67
307Kain VäLJAOTS197424.29132.39
308Veiko PAK196524.28132.37
309Mattias MAIDLA200324.18828.4127.2926.9919.1419.05
310Siim PELLO200724.151628.5627.2224.4220.3120.26
311Eerik PRIKS200124.10233.6226.64
312Mati RANDOJA194924.07333.4831.9019.58
313Indrek MAHLA197624.01729.3526.6423.7520.6919.61
314Mati POOM194423.851926.0424.9024.2022.5521.58
315Robin OLLI200723.68929.3427.1223.5521.2617.14
316Ralf KIVIL200523.67440.0738.7421.64 4.74
317Andres KäVER197423.64832.0228.8923.2818.4815.55
318Dag KIVILA196423.45131.26
319Märt KIVILA198223.42244.4314.11
320Jüri LEESMäE194623.36131.15
321Marco MURAKAS200623.14130.86
322Üllas JAASKA195423.11630.1329.8223.6622.48 9.45
323Uku AASRAND200423.10130.80
324Vahur PALU196523.05130.73
325Davis KOSTõGOV197922.91436.3330.7619.3215.42
326Karel JUNG200722.681229.2822.7822.2120.7418.39
327Enn AEDNA194422.55827.1824.9922.2119.6218.73
328Veljo VASK197422.46242.3213.84
329Jaak KõIVA198222.45129.93
330Mati TATRIK196522.43129.91
331Tarvo KLAASIMäE198122.42129.90
332Tõnu RAID193922.33823.7023.5421.8421.3821.18
333Paul PIIRIMäE200622.19726.7226.0924.2719.7614.11
334Risto KALJUND198922.05129.40
335Kaimo KääRMANN-LIIVE197522.02242.0213.02
336Riho KOKK195621.98129.30
337Mihhail TAIVERE194021.93825.8123.6721.8619.3218.98
338Kiur KALDMAA200721.82228.1626.40
339Jaan TARMAK198521.82241.8112.73
340Kaspar ANNUS200621.77230.3124.11
341Meelis ATONEN196621.75829.4822.8020.4118.8017.24
342Margus MARRANDI197321.55128.73
343Kevin LEPP199621.55128.73
344Raido AREN198321.53128.71
345Ivo MILLER197721.53632.7526.2820.8315.3912.38
346Maarius KOTSULIM200521.401128.3023.9720.9118.3115.50
347Ragnar LEIMANN198121.33342.2517.0815.94
348Andrei SEMENKOV197621.29128.38
349Urmo KESKüLA197721.24128.32
350Märt MARIPUU198121.13632.2232.0214.8613.8712.67
351Mehis UDAM200421.12235.5417.25
352Udo LüüS195520.941023.3421.0020.8619.8719.64
353Kaspar MILL200420.921032.5326.7419.9515.1710.21
354Juhan BACHMANN194320.861522.6021.6221.2919.4419.35
355Jürgen SMIDT199920.86229.5222.62
356Mati PILT195120.77230.6421.28
357Erko JAKOBSON197920.71533.5828.8325.7010.29 5.17
358Raivo PANKER196520.71625.2325.0419.9616.7016.60
359Jaan AINELO195820.61127.48
360Igors BOGDANOVS196920.36429.3924.3419.2017.56
361Viktor KASSATKIN197120.23331.8522.0417.52
362Tago TEETAMM197520.17126.89
363Vello POST195820.01330.5823.2516.80
364Koit KOLSAR197719.87226.4123.27
365Rünno SULG197319.86826.6824.5519.3915.7612.94
366Rando JAAKSOO200719.86927.0320.4317.8017.2416.82
367Vermo SIIM197019.80229.9919.50
368Tanel SAUE197419.76536.5932.9011.7810.10 7.45
369Laur-Rogert SULG200619.761224.5721.6818.2917.1417.11
370Jürmo ROOMA200019.55126.07
371Rein ROONI195719.501425.6020.4519.6116.7215.10
372Paul AUG195119.46434.5324.0823.11 4.75
373Kerto KAASIKU200719.41826.1822.8622.2016.46 9.37
374Indrek ROOS197819.40242.85 5.64
375Ahto KARU195519.30431.7823.6315.4814.91
376Arvo SOOSALU195219.18125.57
377Erkki PENU197119.11125.48
378Endel REMMET193719.081023.7021.3218.5916.9014.91
379Erkki LEPIK197619.03125.37
380Allan ANNISTE196418.82438.4136.64 6.75 1.86
381Viljar VAINOLA197518.79823.3520.4920.3717.6112.11
382Rein HANSTEIN194918.77325.7223.6516.88
383Urmas LIPS196018.71532.4523.7121.2115.65 0.53
384Peedo PIHLAMäGI195818.69224.8521.88
385Morten ULP200418.68124.91
386Raino LEOPARD197918.50124.67
387Ago KäIS195318.48239.38 6.83
388Kalmer KEEVEND195718.41922.9520.0916.7316.5015.79
389Henri PERILLUS200518.391225.5519.0916.4915.8614.94
390Mart OSTRA196918.36431.5126.2414.37 9.50
391Jüri KõIV196418.36124.48
392Ain PELLO196918.22327.9623.2413.10
393Heinar RADIN197318.22331.6325.25 7.41
394Dmitri FEDOTOV200418.15124.20
395Veiko LILLE198318.14124.19
396Karl-Markus JANNO200718.111121.1219.2318.5517.7513.88
397Martin TAMPUU199918.01244.38 0.64
398Mihkel KALMARU197017.93123.91
399Raul KANGUR197017.88437.4529.0910.05 2.86
400Silver REBENITS197817.73223.9020.42
401Jaanus VILJAMAA196317.71426.7424.1014.2713.59
402Andri KEPLER200417.70927.0925.5514.5911.0510.23
403Rivo KENK197717.69123.59
404Mihkel JäRVE198517.59325.7023.2213.15
405Jüri TäHEMAA194417.45722.9719.9915.1615.0114.10
406Alari LUMBERG198217.36228.1715.24
407Siim TURBAN200117.28441.3819.0911.10 5.21
408Indrek SAAREPERA196817.27230.4112.77
409Kaimo MAISTE198017.18226.8916.07
410Tauno KURE195717.18823.3221.2120.8412.52 7.99
411Kalju TOOMAS194717.02222.2820.28
412Paul Aares FJODOROV200816.971524.3123.3718.7612.95 5.47
413Mati KALLEMETS194716.96122.61
414Mart JAKOBSON197216.95221.9420.43
415Tarmo PERTEL198316.56122.08
416Argo KAUGE196416.52122.02
417Rait LILLE197116.23121.64
418Rasmus SAARE200516.21727.1824.5112.9812.78 3.58
419Indrek VIIKMAA197116.18527.6723.3713.03 9.06 7.75
420Rein KüTTIM193916.14530.0826.9017.52 6.18 0.01
421Kalev HUNT195115.79121.06
422Tiit OLJU195415.77624.3915.1214.6614.1110.59
423Erik KERSNA200715.501125.9920.3610.6610.3310.14
424Ants TAMM194315.48817.3016.6016.1114.4812.92
425Toomas TALUMAA197015.38120.50
426Ragnar ILP197915.25430.6727.04 6.88 3.18
427Mattias BLEHNER199515.19120.25
428Mati METSANURK196214.92119.90
429Aimur RAUDSEPP195514.84524.8319.3019.07 8.38 2.64
430Stanislav TOLMATSOV198614.79332.0713.53 6.59
431Marlon NAAN200614.74817.9315.3114.7913.1412.51
432Arne KOLK195014.68319.7218.5013.58
433Lauri LIPP196014.63119.51
434Aare HUIK196914.39119.19
435Sander SAARING200514.36119.15
436Ain NEMVALTS196814.08118.77
437Tauno MURAKAS198013.92232.00 2.81
438Kristjan LAUGESAAR199813.80118.40
439Margus JAANUS196213.78221.8412.62
440Robert SANDER200513.75118.33
441Aigar PINDMAA195713.73118.30
442Marko SüLD197813.63118.17
443Markus ZIMMERMANN200613.61727.1215.7714.62 6.83 3.69
444Leivo LUHA200413.25117.67
445Eimar JõGISU194213.21117.61
446Heiki RAMMUL194813.17919.7116.4811.3710.72 7.58
447Elmo PäRNA194413.16721.4515.4014.15 8.35 6.43
448Jan AAS197413.14323.1818.45 4.75
449Priit VISLAPUU199213.10332.4710.69 3.07
450Jaanus JõGIS197612.91117.22
451Madis MEIMRE197912.84221.6310.46
452Argo PAAVEL199112.76117.01
453Vello LOORITS194112.73116.97
454Tõnu JääDMAA196612.69219.0412.68
455Jaak JAAGUS195611.75216.3313.04
456Taavi TAMMIK199311.65115.53
457Silvar SAVOLAINEN197411.64430.1517.16 2.57 1.86
458Kaspar Mathias KORROL200711.481015.7912.6510.9910.15 7.82
459Arne ANSPER197011.36115.14
460Joosep AINJäRV200211.06423.0714.34 6.75 4.98
461Sulev TUUDE195510.95114.60
462Heino PEETERSON193710.85519.8612.05 8.00 7.48 6.87
463Konstantin RAZDOLSKI200710.63114.18
464Villem PIIRIMäE200810.62820.99 8.25 8.19 8.00 7.66
465Siim LIIVAND197810.46113.95
466Aleksandr HLEBNIKOV197110.451020.4612.8910.14 5.72 3.05
467Jörn AADNEVIK197510.37319.0111.93 5.67
468Romet KRIKS200710.27524.3213.4910.07 3.09 0.40
469Tiit PLOOMPUU195110.17113.56
470Raivo MITT1971 9.94426.3412.91 4.54 0.37
471Kalju TAMMEVESKI1963 9.92213.0511.74
472Sergei SHVED1967 9.90321.5511.51 1.87
473Glen Eric KOKK2008 9.79218.62 5.86
474Georg RUTE1990 9.77113.02
475Alexander KHALYAPIN1968 9.58112.78
476Kaarel PIIRIMäE1979 9.53112.71
477Alar ALAJAAN1979 9.53223.19 0.64
478Kevin POLJANS2002 9.52112.70
479Jaanus AUS1974 9.44112.58
480Toomas MATTUS2005 9.16423.2810.42 4.40 2.59
481Vaido SALIS1985 8.77111.70
482Pjotr AKSJONOV1948 8.70217.01 4.73
483Märt VIIDU2007 8.57810.91 8.85 8.78 7.58 6.72
484Indrek KARJA2007 8.53211.57 9.76
485Juss LEINER2006 8.50111.33
486Ando VIISPERT1976 8.48530.9610.29 0.61 0.31 0.22
487Marek LEINER1973 8.21110.94
488Johannes TASA1950 8.18110.91
489Ürjo RAITAR1970 8.09110.79
490Kaur NELLIS2006 7.81110.41
491Laurits RüTMAN2005 7.76419.19 7.88 6.88 0.53
492Sten REISI1984 7.56211.40 7.50
493Henri KERSNA2009 7.461019.94 4.83 4.82 4.00 3.72
494Romet LEOPARD1989 7.35321.64 4.23 0.08
495Kaur KENK2006 7.34524.57 6.29 2.94 2.78 0.11
496Toomas NAELAPää1950 7.32612.49 9.72 8.58 5.63 0.20
497Jaan VIRU1990 7.211 9.62
498Andres VESILIND1977 7.11319.46 5.59 0.05
499Ralf REITSAK2008 7.012 9.41 8.11
500Erik Marten ZERNANT2009 7.01910.52 7.26 6.57 6.22 4.47
501Mairo TOHUS2003 6.951 9.26
502Audun PALO2008 6.876 8.51 7.71 7.26 5.72 5.17
503Maanus UDAM2006 6.80415.8211.09 1.89 1.44
504Kristjan MAISTE2006 6.712 9.59 7.19
505Rein LANI1958 6.621 8.82
506Karel KURAGIN2001 6.48622.05 6.86 1.71 1.20 0.57
507Karl-Mattias JUHKAM2009 6.33810.38 6.81 5.32 5.25 3.87
508Urmo KIVISELG1983 6.00211.28 3.71
509Raivo ARU1976 5.851 7.80
510Taavi TäNAV1984 5.85213.66 0.96
511Teet BELJAEV2002 5.53413.80 7.90 1.96 0.90
512Otto Georg KIKERPILL2005 5.39312.33 5.50 1.19
513Andres KEERNIK2009 5.359 6.31 5.67 5.35 5.04 4.38
514Lembit TALLI1949 5.321 7.10
515Magnar MõTTUS2007 5.21612.94 6.42 3.14 2.69 0.88
516Sander VALVAS1975 4.921 6.56
517Mikk Valter KINDEL2007 4.71210.89 0.89
518Rein KIISLER1941 4.671 6.22
519Martin TõRRA1941 4.616 6.20 5.90 5.40 4.64 0.91
520Mart SOOBERG1978 4.331 5.77
521Tarmo TENNO2005 4.091 5.46
522Hugo RüüTLI2008 4.039 5.27 4.18 3.83 3.67 3.22
523Martin ILVES1942 3.941 5.26
524Martin LIIDLEIN1993 3.821 5.09
525Tarvo HENDRIKSON1966 3.781 5.04
526Indrek JENTSON1964 3.701 4.93
527Johann Markus LäTT2009 3.582 7.01 1.93
528Rasmus OLLI2009 3.527 9.44 4.32 2.77 0.69 0.38
529Kaur KOOSAPOEG2007 3.472 6.58 2.10
530Markus Samuel VAIKJäRV2009 3.479 4.89 3.61 3.53 3.30 2.01
531Sven KADASTE2002 3.351 4.47
532Vladimir TSUZAS1970 3.081 4.11
533Lennart SEIN2008 3.042 4.30 3.29
534Stenver MATT1993 3.021 4.03
535Kert PIIRAK2008 3.011 4.02
536Jaan MILJAN1947 2.931 3.91
537Stefan KIVIL2009 2.922 5.78 1.52
538Mait REI1974 2.751 3.66
539Uku JOONAS2008 2.736 4.30 3.95 2.50 2.06 0.86
540Kennet KEERBERG2007 2.651 3.53
541Jan SAMORODNI2009 2.508 4.47 2.35 2.26 2.02 1.42
542Karel KETS2009 2.509 5.06 3.20 1.80 1.26 1.18
543Anti TOHVA2008 2.487 2.73 2.72 2.63 2.22 2.11
544Uku VIISPERT2004 2.454 4.93 3.51 2.10 0.36
545Aleksandr GNIDENKO1961 2.391 3.18
546Tanel LAANEVäLI2008 2.286 3.97 2.65 1.72 1.60 1.45
547Allan ROOSIMäGI1985 2.282 3.90 1.79
548Margus MURDSALU1972 2.261 3.01
549Peeter KOPPAS1957 2.251 3.00
550Arseni KRAMARENKO2007 2.241 2.99
551Karel Markus KäHR2009 1.978 3.41 2.78 1.86 0.97 0.82
552Vello KROHN1940 1.831 2.44
553Uve NUMMERT1961 1.811 2.42
554Rihard KIVISELG2009 1.743 3.50 1.86 0.79
555Romet PAATSI2008 1.686 3.07 2.25 1.89 1.12 0.09
556Aimar JAAKSON1978 1.591 2.12
557Rudolf MüRK1942 1.461 1.95
558Lembit MäNNASOO1967 1.461 1.95
559Oliver KIMASK2004 1.462 1.89 1.76
560Ralf KUUSMAA2010 1.182 2.59 0.35
561Oliver KASK2005 1.131 1.51
562Juhan MAHLA2009 1.094 2.17 1.36 0.68 0.64
563Sven-Andres NIGLAS2004 1.041 1.39
564Lukas LILLELAID2011 0.953 2.33 0.69 0.33
565Anton ROOLAID1977 0.884 2.12 1.15 0.63 0.02
566Antti NöPS1969 0.811 1.08
567Erik PETERSEN2006 0.793 1.91 0.87 0.01
568Reno Robin REHEMETS2008 0.755 2.39 0.86 0.39 0.07 0.02
569Andreas AUS2009 0.701 0.94
570Markel HANIMäGI2006 0.672 1.05 0.62
571Mattias ILP2009 0.591 0.79
572Uku NõMM2009 0.572 0.75 0.68
573Igor ZURJARI1959 0.561 0.75
574Oskar VIIRMANN1959 0.501 0.67
575Georg Sebastian VAIKJäRV2012 0.481 0.64
576Roland JOHANSON2007 0.431 0.57
577Ranet RäNDLA2008 0.371 0.49
578Sander LEPP2008 0.375 0.84 0.59 0.16 0.15 0.09
579Mattias MEIMRE2006 0.361 0.48
580Andero-Stig SAARPERE2011 0.341 0.45
581Jakob VESKI2009 0.331 0.44
582Alarich PAAS2005 0.321 0.42
583Lev MIGDALSKI1939 0.292 0.69 0.04
584Hannes TAMMISTE2008 0.202 0.42 0.08
585Meelis PERNITS1974 0.191 0.25
586Oliver VIITMAA2009 0.141 0.18
587Nikolai KUHA1941 0.131 0.17
588Jasper KäRNER2010 0.111 0.14
589Vitali SHVED2001 0.082 0.16 0.03
590Otto TAMKIVI2007 0.081 0.10
591Joosep TALI0 0.061 0.08
592Hendrik KAVANT2004 0.051 0.07
593Timo POOPUU2009 0.052 0.11 0.01
594Simmo Hendrik SISASK2008 0.053 0.11 0.03 0.02
595Rasmus UIBO2009 0.021 0.03
596Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.021 0.03
597Feliks KIPPER1931 0.012 0.02 0.01
598Jan-Erik KäRNER2006 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 89.32
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind