Tulemused

jaanuar 2023

234 Kitseküla
Päevak
SK100
 
OJ
170 Mustjõe
Päevak
SK100
 
OJ
143 Hüppetorni mets
Päevak
SK100
 
OJ
140 Kassisaba
Päevak
SK100
 
OJ

detsember 2022

141 Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
254 Eesti Rahvusringhääling
Individuaalne
TON
 
OJ
1 Otepää
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG
107 Karjamaa
Päevak
SK100
 
OJ
182 Juhkentali
Päevak
SK100
 
OJ

november 2022

153 Priisle
Päevak
SK100
 
OJ
Päevak
Kobras
 
OJ
189 Saku
Päevak
SK100
 
OJ
72 Saverna
Päevak
Kobras
 
OJ
201 Keldrimäe
Päevak
SK100
 
OJ
308 Kaubanduskeskus T1
Individuaalne
TON
 
OJ
Päevak
Kobras
 
OJ
269 Keila N
Päevak
SK100
 
OJ
109 Põlva linn
Päevak
Kobras
 
OJ
1
Rogain
XT sport
 
OJ RG
266 Tallinna Tehnikaülikool
Individuaalne
TON
 
OJ
8 Aguiar da Beira, Portugal
Võistkondlik
Portuguese O-Federation
 
OJ EP

oktoober 2022

300 Botaanikaaed
Päevak
SK100
 
OJ
129 Himmaste
Päevak
Kobras
 
OJ
28 Tammisaari, Raseborg, FIN
-
FSO and OK Raseborg
 
OJ EP
211 Pelgulinn
Päevak
SK100
 
OJ
1 Pikajärve
Rogain
Kobras
 
OJ RG
1 Soontaga
Rogain
Ilves
 
OJ RG
194 Mustjõe
Päevak
SK100
 
OJ
97 Kivinõmme
Individuaalne
Jõhvikas
 
OJ EP
176 Lillepi park
Päevak
SK100
 
OJ
21 Aruküla
Individuaalne
*
 
RO
118 Jõeveere talu
Päevak
Võru
 
OJ EP
177 Metsaküla
Individuaalne
West
 
OJ EP
51 Käru
Päevak
Orvand
 
OJ
205 Lepistiku park
Päevak
SK100
 
OJ
17 Blankenburg, Saksamaa
Võistkondlik
Germany
 
OJ EP
9 Davos, Šveits
-
Switzerland
 
OJ EP

september 2022

56 Kuressaare
Päevak
SOK
 
OJ
19 Lutepää
Päevak
Peko
 
OJ
98 Niidupark
Päevak
West
 
OJ
39 Haapsalu vanalinn
Päevak
Okas
 
OJ
62 Palomõtsa
Päevak
Võru
 
OJ
56 Rapla
Päevak
Orvand
 
OJ
210 Luite
Päevak
SK100
 
OJ
383 Voose
Mitmepäevane
TON
 
OJ EP
497 Botaanikaaed
Päevak
TON
 
OJ
121 Vallikäär
Päevak
West
 
OJ
128 Apteekri mets
Päevak
Ilves
 
OJ
35 Uuemõisa
Päevak
Okas
 
OJ
72 Paidra
Päevak
Võru
 
OJ
90 Rakvere
Päevak
Rakv
 
OJ
178 Piigaste-Poka
Päevak
Kobras
 
OJ
172 Tondiraba
Päevak
SK100
 
OJ
1 Narva
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG
233 Liiva-Küka
Individuaalne
Kobras
 
OJ EM EP
14 Obinitsa
Päevak
Peko
 
OJ
386 Harku
Päevak
TON
 
OJ
74 Tori
Päevak
West
 
OJ
88 Vana-Otepää
Päevak
Ilves
 
OJ
58 Valjala
Päevak
SOK
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
48 Narva Kreenholm (sprint)
Päevak
Asimuut
 
OJ
148 Kohandupalu
Päevak
Võru
 
OJ
53 Holstre-Polli
Päevak
Lehola
 
OJ
63 Võsu
Päevak
Rakv
 
OJ
248 Tallinn Vanalinn
Päevak
Nõmme
 
OJ
186 Aarna-Hatiku
Päevak
Kobras
 
OJ
236 Järve terviserada
Päevak
SK100
 
OJ
Teade
Rakv
 
OJ
449 Põlula
Individuaalne
Rakvere OK
 
OJ EP
473 Saku
Päevak
TON
 
OJ
80 Koonga
Päevak
West
 
OJ
89 Purtsi
Päevak
Ilves
 
OJ
34 Orissaare
Päevak
SOK
 
OJ
28 Linnamäe
Päevak
Okas
 
OJ
76 Haanja
Päevak
Võru
 
OJ
76 Vohnja
Päevak
Rakv
 
OJ
36 Märjamaa
Päevak
Orvand
 
OJ
342 Glehni park
Päevak
Nõmme
 
OJ
210 Pokumaa
Päevak
Kobras
 
OJ
59 Mustla-Nõmme
Päevak
JOKA
 
OJ
227 Siili
Päevak
SK100
 
OJ
364 Soontaga
Mitmepäevane
Ilves
 
OJ EP
479 Vääna-Jõesuu
Päevak
TON
 
OJ
99 Silla
Päevak
West
 
OJ
190 Tartumaa TSK
Päevak
Ilves
 
OJ

august 2022

73 Kandle aed Võrus
Päevak
Võru
 
OJ
66 Holstre-Nõmme
Päevak
Lehola
 
OJ
76 Lasila
Päevak
Rakv
 
OJ
338 Eesti Vabaõhumuuseum
Päevak
Nõmme
 
OJ
176 Palojärve-Aarna
Päevak
Kobras
 
OJ
217 TalTech
Päevak
SK100
 
OJ
131 Ristna
Mitmepäevane
HOK
 
OJ EP
53 Leedri
Päevak
SOK
 
OJ
72 Paluküla, Suusaraja algus
Päevak
HOK
 
OJ
496 Keila-Joa
Päevak
TON
 
OJ
97 Uulu
Päevak
West
 
OJ
228 Uniküla
Päevak
Ilves
 
OJ
17 Kuremaa terviserajad
Päevak
SK Visa
 
OJ
70 Vaskpalu (Hargla)
Päevak
Võru
 
OJ
64 Kõrma
Päevak
Rakv
 
OJ
292 Raudalu
Päevak
Nõmme
 
OJ
214 Saarjärve
Päevak
Kobras
 
OJ
195 Noblessneri
Päevak
SK100
 
OJ
2 Loopealse
Teade
SRD
 
OJ
1
Rogain
XT sport
 
OJ RG
56 Kärla
Päevak
SOK
 
OJ
54 Lehtma, Lõimandi nina, sadam
Päevak
HOK
 
OJ
421 Kolgaküla
Päevak
TON
 
OJ
92 Piirumi
Päevak
West
 
OJ
127 Välgi
Päevak
Ilves
 
OJ
22 Ape, Läti Vabariik
Päevak
OK Azimuts/OK Võru
 
OJ
30 Narva-Jõesuu 12km
Päevak
Asimuut
 
OJ
56 Pirita Terviserada
Päevak
Nõmme
 
OJ
52 Vana-Võidu
Päevak
Lehola
 
OJ
21 Vana-Vigala
Päevak
Orvand
 
OJ
255 Harku-Tähetorni
Päevak
Nõmme
 
OJ
50 Mägede küla
Päevak
JOKA
 
OJ
255 Taevaskoja mets
Päevak
Kobras
 
OJ
184 Järve asum
Päevak
SK100
 
OJ
335 Põlva linn
Teade
Kobras
 
OJ EM
465 Põlva linn
Individuaalne
Kobras
 
OJ EM EP
251 Küka
Individuaalne
Kobras
 
OJ EM EP
42 Karujärve
Päevak
SOK
 
OJ
59 Meelste, Tahkuna teelt
Päevak
HOK
 
OJ
455 Kuusalu
Päevak
TON
 
OJ
107 Valgerand
Päevak
West
 
OJ
274 Elva (spordihoone)
Päevak
Ilves
 
OJ
219 Keila
Individuaalne
TON
 
OJ EP
63 Tallinn Vanalinn
Päevak
Nõmme
 
OJ
300 Kadriorg
Päevak
Nõmme
 
OJ
278 Janokjärve
Päevak
Kobras
 
OJ
34 Upa
Päevak
SOK
 
OJ
52 Hüti, Käina teelt
Päevak
HOK
 
OJ
387 Kõrvemaa
Päevak
TON
 
OJ
88 Võiste
Päevak
West
 
OJ
218 Ülenurme
Päevak
Ilves
 
OJ
329 Lääne-Virumaa
Mitmepäevane
SK100
 
OJ EP
92 Peetri park
Päevak
Nõmme
 
OJ
14 Lääne-Virumaa
Mitmepäevane
SK100
 
OJ EP
270 Meremõisa
Päevak
Nõmme
 
OJ
248 Kooskora
Päevak
Kobras
 
OJ

juuli 2022

280 Jõgehara
Mitmepäevane
Kobras
 
OJ EP
110 Valjala
Päevak
SOK
 
OJ
50 Kapasto, Karjäär
Päevak
HOK
 
OJ
385 Mägede
Päevak
TON
 
OJ
46 Kolga-Veski
Päevak
West
 
OJ
233 Tähtvere spordipark
Päevak
Ilves
 
OJ
80 Noblessneri kvartal
Päevak
Nõmme
 
OJ
214 Apuparra Kõrvemaa
Päevak
Nõmme
 
OJ
258 Kuulmajärve
Päevak
Kobras
 
OJ
150 Kohila
Päevak
SK100
 
OJ
39 Rahtla
Päevak
SOK
 
OJ
52 Kõpu, Kõpu teelt
Päevak
HOK
 
OJ
425 Nelijärve
Päevak
TON
 
OJ
92 Piirumi
Päevak
West
 
OJ
151 Annelinn
Päevak
Ilves
 
OJ
38 Äkkeküla
Päevak
Asimuut
 
OJ
70 Pae park- Sikupilli
Päevak
Nõmme
 
OJ
267 Kakumäe rand
Päevak
Nõmme
 
OJ
254 Partsi
Päevak
Kobras
 
OJ
190 Rocca al Mare
Päevak
SK100
 
OJ
24 Pukametsa
Individuaalne
Rakv
 
OJ
25 Sae
Individuaalne
Rakv
 
OJ
4 Birmingham, USA
Individuaalne
IOF, Orienteering USA
 
OJ EP
61 Kaibaldi, Kanapeeksi teelt
Päevak
HOK
 
OJ
405 Rebala
Päevak
TON
 
OJ
85 Raeküla
Päevak
West
 
OJ
72 Margareeta aed
Päevak
Nõmme
 
OJ
45 Pirgu
Päevak
Orvand
 
OJ
267 Pääsküla
Päevak
Nõmme
 
OJ
202 Lahojärve
Päevak
Kobras
 
OJ
243 Kadrioru park
Päevak
SK100
 
OJ
261 Kääriku
Individuaalne
Kape
 
OJ EP
47 Karujärve
Päevak
SOK
 
OJ
51 Leemeti, Suusastaadion
Päevak
HOK
 
OJ
411 Pikknõmm
Päevak
TON
 
OJ
83 Uulu
Päevak
West
 
OJ
81 Ülemiste City park
Päevak
Nõmme
 
OJ
315 Männiku Wakepark
Päevak
Nõmme
 
OJ
262 Palojärve
Päevak
Kobras
 
OJ
214 Pelguranna S
Päevak
SK100
 
OJ
16 Ungari
Võistkondlik
Hungarian O-Federation
 
OJ EP
Individuaalne
Põrgupõhja
 
RO EM

juuni 2022

45 Kuressaare
Päevak
SOK
 
OJ
50 Malvaste, Mangu
Päevak
HOK
 
OJ
437 Ruu
Päevak
TON
 
OJ
53 Allika
Päevak
West
 
OJ
168 Tõrvandi
Päevak
Ilves
 
OJ
50 Kakumäe
Päevak
Nõmme
 
OJ
239 Saue
Päevak
Nõmme
 
OJ
229 Lajavangu
Päevak
Kobras
 
OJ
171 Harku mets
Päevak
SK100
 
OJ
3 Kolding, Taani
-
Danish O-Federation
 
OJ EP
1
Rogain
XT sport
 
OJ RG
292 Kloostrimets Retro
Päevak
TON
 
OJ
91 Sindi
Päevak
West
 
OJ
228 Elva (staadion)
Päevak
Ilves
 
OJ
34 Narva-Jõesuu (sprint)
Päevak
Asimuut
 
OJ
63 Mustamäe
Päevak
Nõmme
 
OJ
252 Keila-Joa
Päevak
Nõmme
 
OJ
211 Kiidjärve
Päevak
Kobras
 
OJ
37 Aegviidu
Päevak
JOKA
 
OJ
185 Karjavälja
Päevak
SK100
 
OJ
46 Tareste, Tiigi t.lõpp,
Päevak
HOK
 
OJ
518 Valgejõe-Suru
Päevak
TON
 
OJ
97 Häädemeeste
Päevak
West
 
OJ
208 Eesti Rahva Muuseum
Päevak
Ilves
 
OJ
71 Kadriorg
Päevak
Nõmme
 
OJ
261 Kaberneeme
Päevak
Nõmme
 
OJ
182 Kadaja
Päevak
Kobras
 
OJ
244 Männi park
Päevak
SK100
 
OJ
161 Pikapõllu
Individuaalne
Koop
 
OJ EP
34 Aravete Kangrumägi
Individuaalne
JOKA
 
OJ
1 Pärnu
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG
19 Tuderna
Päevak
Peko
 
OJ
46 Puski, Kõpu teelt
Päevak
HOK
 
OJ
493 Järvi Järved
Päevak
TON
 
OJ
96 Rannametsa
Päevak
West
 
OJ
181 Otepää
Päevak
Ilves
 
OJ
46 Kandla
Päevak
SOK
 
OJ
57 Krabi
Päevak
Võru
 
OJ
57 Liiva
Päevak
Nõmme
 
OJ
41 Raikküla-Paka
Päevak
Orvand
 
OJ
76 Käsmu
Päevak
Rakv
 
OJ
215 Rõõsa
Päevak
Nõmme
 
OJ
253 Piigaste
Päevak
Kobras
 
OJ
50 Paide
Päevak
JOKA
 
OJ
241 Uus Maailm
Päevak
SK100
 
OJ
Teade
Peko
 
OJ EM
Individuaalne
Peko
 
OJ EM EP
42 Käina, Kool
Päevak
HOK
 
OJ
384 Saustinõmme
Päevak
TON
 
OJ
116 Vallikäär
Päevak
West
 
OJ
217 Tartu kesklinn
Päevak
Ilves
 
OJ
75 Tondinõmme
Individuaalne
Koop
 
OJ
80 Rõuge ürgorg
Päevak
Võru
 
OJ
54 Kadaka mets
Päevak
Nõmme
 
OJ
66 Holdre
Päevak
Lehola
 
OJ
108 Vinni
Päevak
Rakv
 
OJ

mai 2022

202 Kloostrimetsa
Päevak
Nõmme
 
OJ
248 Karaski
Päevak
Kobras
 
OJ
297 Glehni park
Päevak
SK100
 
OJ
160 Priipalu
Mitmepäevane
Kape
 
OJ EP
437 Aruküla
Päevak
TON
 
OJ
116 Kilingi-Nõmme
Päevak
West
 
OJ
147 Kaiu
Päevak
Ilves
 
OJ
7 Boras, Rootsi
-
Swedish Orienteering
 
OJ EP
1 Samblapõllu
Muu
Koop
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
49 Riigiküla
Päevak
Asimuut
 
OJ
71 Tilsipalo
Päevak
Võru
 
OJ
52 Järve terviserada
Päevak
Nõmme
 
OJ
104 Ebavere
Päevak
Rakv
 
OJ
355 Männiku Linnak
Päevak
Nõmme
 
OJ
67 Kaerepere
Päevak
Orvand
 
OJ
229 Põlva linn
Päevak
Kobras
 
OJ
163 Haabneeme
Päevak
SK100
 
OJ
84 Lajavangu
Teade
Kobras
 
OJ
128 Vetla
Individuaalne
JOKA
 
OJ EP
143 Lajavangu
Individuaalne
Kobras
 
OJ EP
424 Rõõsa
Päevak
TON
 
OJ
110 Jõulumäe
Päevak
West
 
OJ
160 Kirikuküla
Päevak
Ilves
 
OJ
111 Kuressaare
Päevak
SOK
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
112 Võlsi
Päevak
Võru
 
OJ
51 Hiiu
Päevak
Nõmme
 
OJ
62 Viljandi lossimäed
Päevak
Lehola
 
OJ
94 Ilumäe
Päevak
Rakv
 
OJ
253 Hatiku järved
Päevak
Kobras
 
OJ
310 Raudalu- Kangru
Päevak
Nõmme
 
OJ
219 Tondi
Päevak
SK100
 
OJ
62 Kuusalu
Individuaalne
Nõmme
 
RO
52 Läti, Grišcati
Individuaalne
Läti Orienteerumisliit
 
OJ EP
1
Rogain
XT sport
 
OJ RG
25 Värska
Päevak
Peko
 
OJ
361 Vetepere
Päevak
TON
 
OJ
99 Pärnu-Jaagupi
Päevak
West
 
OJ
130 Kärgandi mäed
Päevak
Ilves
 
OJ
64 Pöide
Päevak
SOK
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
63 Glehni park
Päevak
Nõmme
 
OJ
89 Koljaku
Päevak
Rakv
 
OJ
30 Delinkalns, Aluksne vald
Päevak
Aluksne-Ape OK
 
OJ
292 Muraste
Päevak
Nõmme
 
OJ
28 Türi Kõrgessaare
Päevak
JOKA
 
OJ
270 Valgesoo küla
Päevak
Kobras
 
OJ
199 Magdaleena
Päevak
SK100
 
OJ
128 Voose
Individuaalne
TON
 
OJ EP
457 Paldiski
Päevak
TON
 
OJ
130 Paikuse
Päevak
West
 
OJ
151 Tehvandi-Munamäe
Päevak
Ilves
 
OJ
168 Leisi
Päevak
SOK
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
Päevak
SK Visa
 
OJ
101 Rõuge alevik
Päevak
Võru
 
OJ
56 Tondiraba park
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Lehola
 
OJ
Päevak
Rakv
 
OJ
311 Mustamäe
Päevak
Nõmme
 
OJ
247 Kanepi
Päevak
Kobras
 
OJ
173 Õismäe raba
Päevak
SK100
 
OJ
288 Päidlapalu
Mitmepäevane
Ilves
 
OJ EP

aprill 2022

288 Päidlapalu
Mitmepäevane
Ilves
 
OJ EP
424 Kaberneeme
Päevak
TON
 
OJ
134 Raeküla
Päevak
West
 
OJ
232 Vitipalu
Päevak
Ilves
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
105 Tsiatsungõlmaa
Päevak
Võru
 
OJ
127 Lasila
Päevak
Rakv
 
OJ
261 Rosma
Päevak
Kobras
 
OJ
215 Jõelähtme
Päevak
Nõmme
 
OJ
43 Kellissaare
Päevak
JOKA
 
OJ
249 Vabaõhumuuseum
Päevak
SK100
 
OJ
197 Kärdla
Teade
HOK
 
OJ
19 Verhulitsa
Päevak
Peko
 
OJ
58 Mändjala
Päevak
SOK
 
OJ
464 Püünsi
Päevak
TON
 
OJ
119 Uulu
Päevak
West
 
OJ
117 Madsa-Annimatsi
Päevak
Ilves
 
OJ
122 Sõmerpalu
Päevak
Võru
 
OJ
117 Tondiraba
Öine
SRD
 
OJ EP
75 Heimtali
Päevak
Lehola
 
OJ
106 Tapa
Päevak
Rakv
 
OJ
311 Harku mäed
Päevak
Nõmme
 
OJ
22 Paide
Öine
JOKA
 
OJ
295 Taevaskoja rdtj.
Päevak
Kobras
 
OJ
255 Manufaktuuri
Päevak
SK100
 
OJ
323 Kolossova
Individuaalne
Peko
 
OJ EP
59 Raikküla
Individuaalne
Orvand
 
OJ EP
97 Kooraste
Öine
Kobras
 
OJ EP
415 Männiku Linnak
Päevak
TON
 
OJ
116 Audru
Päevak
West
 
OJ
141 Päidlapalu
Päevak
Ilves
 
OJ
122 Kubja
Päevak
Võru
 
OJ
130 Rakvere
Päevak
Rakv
 
OJ
237 Raku
Päevak
Nõmme
 
OJ
275 Aarniku
Päevak
Kobras
 
OJ
190 Pae park
Päevak
SK100
 
OJ
Individuaalne
Võru
 
OJ EP
16 Õrsava
Päevak
Peko
 
OJ
96 Rannapark
Päevak
West
 
OJ
150 Vooremägi
Päevak
Ilves
 
OJ
43 Kohila
Päevak
Orvand
 
OJ
48 Loodi Põrguorg
Päevak
Lehola
 
OJ
133 Hiiu Pääsküla raba
Päevak
Nõmme
 
OJ
199 Koorvere
Päevak
Kobras
 
OJ
121 Saue linn
Päevak
SK100
 
OJ
1 Taltech
Võistkondlik
TON
 
OJ

märts 2022

126 Männiku Jägerhof
Päevak
TON
 
OJ
149 Südalinn
Päevak
SK100
 
OJ
273 Hiiu mets
Päevak
SK100
 
OJ
246 Hiiu-Jannseni
Päevak
SK100
 
OJ
1 Türi
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG
194 Sääse
Päevak
SK100
 
OJ
1
Rogain
XT sport
 
OJ RG
124 Järve Mets
Päevak
TON
 
OJ
198 Balti Jaama Turg
Päevak
SK100
 
OJ

veebruar 2022

159 Cederhelmi
Päevak
SK100
 
OJ
96 Merimetsa
Päevak
SK100
 
OJ
78 Laulasmaa
Päevak
TON
 
OJ
128 Sikupilli
Päevak
SK100
 
OJ
32 Padise
Päevak
TON
 
SO
119 Nõmme mets
Päevak
SK100
 
OJ
Teade
TON
 
SO EM
195 Padise
Individuaalne
TON
 
SO EM
107 Laagna N
Päevak
SK100
 
OJ
143 Mooste-Sulbi
Mitmepäevane
Kobras
 
SO