Klubid

Harju Orienteerumisklubi

Harju OK

President: Valju Tali

Kontakt: Valju Tali

Aadress: Paldiski mnt.21

E-post: h.kek@harjukek.ee

Telefon: 6567614

Reg. kood: 80039861

Hiiumaa Orienteerujate Klubi

HOK

President: Eda Tärk

Kontakt: Eda Tärk

Aadress: Tormi 4-2

E-post: hiiumaaok@gmail.com

Telefon: 56615750

Reg. kood: 80031701

Läänemaa OK Okas

Okas

Kontakt: Grete Kindel

Aadress: Haapsalu mnt 9

E-post: okasorienteerumisklubi@gmail.com

Telefon: 53710852

Reg. kood: 80070078

LSF Pronoking Team

LSF PT

Kontakt: Lauri Olli

Aadress: Nikolai von Glehni 17

E-post: lauri@lsf.ee

Telefon: 5019464

Reg. kood: 80185255

MTÜ Spordiklubi 100

SK100

President: Tomi-Andre Piirmets

Kontakt: Tomi-Andre Piirmets

Aadress: Lossi 6-2

E-post: juhatus@sk100.ee

Telefon: +372 56692334

Reg. kood: 80297557

Norma OK

Norma

President: Marvin Üürike

Kontakt: Marvin Üürike

Aadress: Laki 14

E-post: marvin.uurike@autoliv.com

Telefon: 5682 8979

Reg. kood: 80043779

OK Ilves

Ilves

Kontakt: Margus Sarap

Aadress: A. Laigo 13 Tartu

E-post: info@okilves.ee

Telefon: 53038088

Reg. kood: 80101146

OK Juku-Peedu

Ju-Pe

President: Toivo Kotov

Kontakt: Toivo Kotov

Aadress: Lüllemäe k., Karula v.

E-post: toivokotov@hot.ee

Telefon: 58455651

Reg. kood: 80262257

OK Kape

Kape

President: Meelis Zimmermann

Kontakt: Meelis Zimmermann

Aadress: Kaunase pst. 14-15

E-post: meelis.zimmermann@mail.ee

Telefon: 53 435921

Reg. kood: 80072166

OK Kooperaator

Koop

President: Maimu Tornberg

Kontakt: Maimu Tornberg

Aadress: K. Kärberi 37-63

E-post: koop@kooperaator.ee

Telefon: 51988700

Reg. kood: 80063078

OK L-US

LUS

President: Dag Ainsoo

Kontakt: Harry Veide

Aadress: Ehitajate tee 115-55

E-post: dag.ainsoo@gmail.com

Telefon: 52 60656

Reg. kood: 80085683

OK Nõmme

Nõmme

President: Kaido Nurja

Kontakt: Kaido Nurja

Aadress: Kastani 4-10

E-post: kaido.nurja@gmail.com

Telefon: 50 57 187

Reg. kood: 80189046

OK Orion

Orion

Kontakt: Evi Vahu

Aadress: Mahla 82b-34

E-post: ok-orion@googlegroups.com

Telefon: 5029184

Reg. kood: 80080875

OK Orvand

Orvand

President: Ants Lindre

Kontakt: Ants Lindre

Aadress: Lepiku 17-36

E-post: juhatus@orvand.ee

Telefon: 5303 1964

Reg. kood: 80039306

OK Põlva Kobras

Kobras

President: Nikolai Järveoja

Kontakt: Nikolai Järveoja

Aadress: Käisi 11

E-post: okkobras@gmail.com

Telefon: 5034368

Reg. kood: 80016512

OK TON

TON

President: Mati Poom

Kontakt: Triina-Britt Preden

Aadress: Salme t. 39

E-post: ton@ton.ee

Telefon: 5074686

Reg. kood: 80004058

OK Võru

Võru

President: Sixten Sild

Kontakt: Sixten Sild

Aadress: Jüri 31

E-post: sixtensild@gmail.com

Telefon: 50 68377

Reg. kood: 80069037

OK West

West

President: Sander Blehner

Kontakt: Sander Blehner

Aadress: Kilksama, Sauga vald

E-post: juhatus@okwest.ee

Telefon: 50 83837

Reg. kood: 80098705

Orienteerumisklubi JOKA

JOKA

President: Paul Poopuu

Kontakt: Paul Poopuu

Aadress: Mäekalda 28

E-post: paulpoopuu@hot.ee

Telefon: 5052240

Reg. kood: 80079211

Orienteerumisklubi Põrgupõhja

Põrgupõhj

President: Argo Kauge

Kontakt: argo.kauge@gmail.com

Aadress: Rainise 15, Kehra

E-post: argo.kauge@gmail.com

Telefon: 55610117

Reg. kood: 80264983

Otepää SK

Otepää

President: Arvo Saal

Kontakt: Arvo Saal

Aadress: pk 47 Piiri 20a

E-post: arvo.saal@mail.ee

Telefon: 55 31235

Reg. kood: 80084940

Rae Rahvaspordi Orienteerumisklubi

Rae

President: Tõnu Tänav

Kontakt: Tõnu Tänav

Aadress: Vaidasoo küla

E-post: tonu.tanav@gmail.com

Telefon: 50 31086

Reg. kood: 80133175

Rahvaspordiklubi Jõhvikas

Jõhvikas

President: Anne Jundas

Kontakt: Urmas Sulaoja ; Anne Jundas

Aadress: Keskväljak 1

E-post: info@rskjohvikas.ee

Telefon: 5174358;5252484

Reg. kood: 80054033

Rakvere Orienteerumisklubi

Rakv

President: Kuno Rooba

Kontakt: Kuno Rooba

Aadress: Lasketiiru 10, Tapa

E-post: kuno.rooba@gmail.com

Telefon: 56 495436

Reg. kood: 80082124

Saaremaa OK

SOK

Kontakt: Heljus Saks

Aadress: Vallimaa tn 16a

E-post: info@saok.ee

Telefon: 5669 5808

Reg. kood: 80065924

SK Mercury

Mercury

President: Danilo Piht

Kontakt: Danilo Piht

Aadress: Akadeemia tee 62-71

E-post: dan@bestmark.ee

Telefon: 56 275560

Reg. kood: 80130946

SK Narva-Asimuut

Asimuut

President: Denis Kosarinski

Kontakt: Denis Košarisnki

Aadress: A. Daumani tn 13-79

E-post: narvaorient@gmail.com

Telefon: +372 5399 1697

Reg. kood: 80398459

SK Saue Tammed

Tammed

Kontakt: tammed@tammed.ee

Aadress: Koondise 15-80

E-post: tammed@tammed.ee

Reg. kood: 80040491

SK Seiklushunt

Seiklushunt

President: Arvi Anton

Kontakt: Arvi Anton

Aadress: Männi, Pupastvere

E-post: info@seiklushunt.ee

Telefon: +37253332456

Reg. kood: 80381192

SRD SK

SRD

President: Ella Shved

Kontakt: Ella Shved

Aadress: Nõmme tee 19-49

E-post: spordiklubi@srd.ee

Telefon: 51 18863

Reg. kood: 80011130

TA OK

TAOK

President: Lauri Leppik

Kontakt: Lauri Leppik

Aadress: Kriibi 5

E-post: l.leppik@online.ee

Telefon: 56159998

Reg. kood: 80071899

Tartu Katoliku SK

Katoliku

Kontakt: Vallo Vaher

Aadress: Jakobi 41

E-post: vallo.vaher@katoliku.edu.ee

Telefon: 5250653

Reg. kood: 80379048

Värska Orienteerumisklubi Peko

Peko

President: Raul Kudre

Kontakt: Raul Kudre

Aadress: Pikk 48

E-post: raul48@hot.ee

Telefon: 52 56695

Reg. kood: 80109099

Viljandi OK Lehola

Lehola

President: Urmas Müür

Kontakt: Urmas Müür

Aadress: Vaksali 4

E-post: urmasmuur@hotmail.com

Telefon: 518 6075

Reg. kood: 80034384