Koondised

EOL juhatuse otsus  nr 2418 23.12.2021 Eesti orienteerumisjooksu koondise liikmed I poolaastal 2022:

A-ettevalmistuskoondis: Marianne Haug, Evely Kaasiku, Annika Rihma, Margret Zimmermann, Kenny Kivikas, Lauri Sild, Timo Sild, Ats Sõnajalg

B-ettevalmistuskoondis: Lorely Kõrvel, Teele Tšoba, Heino Ollin, Sergei Rjabõskin, Uku-Laur Tali, Reigo Teervalt, Jaagup Truusalu, Kaarel Vesilind, Hando Allmann, Raiko Marrandi

C-koondis/järelkasvukoondis: Eleri Hirv, Mari Linnus, Kustu Künnapas, Tõnis Laugesaar, Reimo Liiv, Sander Pritsik, Kaarel Hendrik Zernant

A-koondis

Evely Kaasiku

1993

OK JOKA

Marianne

Haug

OK Võru

Margret Zimmermann

OK Kape

Timo Sild

1988

OK Võru

Lauri Sild

1990

OK Võru

Kenny Kivikas

1991

OK Ilves

Ats

Sõnajalg

Harju OK

Annika Rihma

OK Põlva Kobras

B-koondis

Heino Ollin

Rakvere OK

Jaagup Truusalu

OK Võru

Kaarel Vesilind

OK Ilves

Reigo Teervalt

Värska OK Peko

Uku-Laur Tali

Harju OK

Raiko Marrandi

JOKA

Pilt puudub

Sergei Rjabõškin

Värska OK Peko

Pilt puudub

Hando Allmann

OK Võru

Pilt puudub

Teele Tšoba

SK Saue Tammed

Pilt puudub

Lorely Kõrvel

OK Põlva Kobras

Treenerid ja taustajõud

Olli-Markus Taivainen

Peatreener

EOL juhatuse 02.11.2021 otsus nr 2403

Kinnitada orienteerumisjooksu Eesti noorte- ja juunioride A-koondise nimekiri 2022.
aasta ettevalmistushooajaks järgmiselt:
1. Johanna Laanoja, OK Põlva Kobras
2. Eliise Kesküla, Hiiumaa OK
3. Brigitte Panker, OK Ilves
4. Maria Eller, Hiiumaa OK
5. Harriet Koppel, Katoliku SK
6. Liise Lillelaid, SK Saue Tammed
7. Mariann Zernant, OK Ilves
8. Jürgen Joonas, OK Võru
9. Mihkel Mahla, Värska OK Peko
10. Ossi Priks, Rakvere OK
11. Renno Merenäkk, Katoliku SK
12. Chris Marcus Krahv, Katoliku SK
13. Nansen Palo, OK Võru
14. August Jakobson, OK Põlva Kobras
15. Bert Joosep Panker, OK Ilves
16. Markus Juhkam, OK Põlva Kobras
17. Pärtel Külvik, Katoliku SK

Juunioride ja noorte A-koondis

Jürgen Joonas

2003

OK Võru

Harriet Koppel

2006

Tartu Katoliku SK

Johanna Laanoja

2002

OK Põlva Kobras

Brigitte Panker

2004

OK Ilves

Chris Marcus Krahv

2005

Otepää SK/Tartu Katoliku SK

Mihkel Mahla

2003

Värska OK Peko

Maria Eller

2005

Hiiumaa OK

Renno Merenäkk

2005

Tartu Katoliku SK

Ossi Rasmus Priks

2005

Rakvere OK

Pilt puudub

Nansen Palo

2005

OK Võru

Pilt puudub

Eliise Keskküla

2003

Hiiumaa OK

Bert Joosep Panker

2006

OK Ilves

Liise Lillelaid

2007

SK Saue Tammed

Treenerid ja taustajõud

Elo Saue

Peatreener