Koondised

EOL juhatuse otsus  nr 2393 07.09.2021 Eesti orienteerumisjooksu A-koondise liikmed 2021.a teisel poolel:

Vastavalt EOLi ettevalmistuskoondiste statuudi punktile 2.4. Koondise treener-esindaja võib kooskõlastatult orienteerumisjooksu või suusaorienteerumise treenerite nõukoguga või rattaorienteerumise toimkonnaga erandkorras ja põhjendatud taotluse alusel teha EOL juhatusele ettepaneku sportlaste, kel on täitmata A-koondisesse pääsemise kriteeriumid, lisamiseks A-koondisesse, ent samas mitte ületades A-koondiste maksimaalset suurust.
kinnitada Eesti orienteerumisjooksu A-koondise liikmeteks 2021.a teisel poolel järgmised sportlased: Evely Kaasiku, Marianne Haug, Timo Sild, Lauri Sild, Ats Sõnajalg, Kenny Kivikas.

A-koondis

Evely Kaasiku

1993

OK JOKA

Marianne

Haug

OK Võru

Timo Sild

1988

OK Võru

Lauri Sild

1990

OK Võru

Kenny Kivikas

1991

OK Ilves

Pilt puudub

Ats

Sõnajalg

Harju OK

B-koondis

Laura Joonas

OK Võru

Margret Zimmermann

OK Kape

Pilt puudub

Teele Tšoba

SK Saue Tammed

Pilt puudub

Eleri Hirv

OK Võru

Kerstin Uiboupin

OK Võru

Pilt puudub

Annika Rihma

OK Põlva Kobras

Heino Ollin

Rakvere OK

Pilt puudub

Sergei Rjabõškin

Värska OK Peko

Kristo

Heinmann

Värska OK Peko

Jaagup Truusalu

OK Võru

Pilt puudub

Kaarel Vesilind

OK Ilves

Pilt puudub

Reigo Teervalt

Värska OK Peko

Pilt puudub

Tõnis Laugesaar

Rakvere OK

Pilt puudub

Uku-Laur Tali

Harju OK

Treenerid ja taustajõud

Olli-Markus Taivainen

Peatreener

EOL juhatuse 28.12.2020 otsus nr 2334

Kinnitada Eesti orienteerumisjooksu noorte- ja juunioride ettevalmistuskoondise A-koondis perioodiks talv-kevad 2021 järgmises koosseisus:

Ettevalmistuskoondis (A-koondis)

Jürgen Joonas

2003

OK Võru

Harriet Koppel

2006

Tartu Katoliku SK

Pilt puudub

Bert Joosep Panker

2006

OK Ilves

Pilt puudub

Johanna Laanoja

2002

OK Põlva Kobras

Pilt puudub

Kustu Künnapas

2001

Hiiumaa OK

Mari Linnus

2001

Värska OK Peko

Pilt puudub

Maria Eller

2005

Hiiumaa OK

Olle Ilmar Jaama

2004

Värska OK Peko

Pilt puudub

Renno Merenäkk

2005

Tartu Katoliku SK

Koondise kandidaadid (26 noort):

  1. Anastassija Pahhomenkova, SK SRD
  2. Anete Saar, OK Põlva Kobras
  3. Anita Laanejõe, OK Võru
  4. August Jakobson, OK Põlva Kobras
  5. Birgit Rõõm, OK Ilves
  6. Brigitte Panker, OK Ilves
  7. Eliise Kesküla, Hiiumaa OK
  8. Emma Joonas, OK Võru
  9. Geteli Hanni, OK Põlva Kobras
  10. Hando Allmann, OK Võru
  11. Herta Kesküla, Hiiumaa OK
  12. Karmo Tisler, OK Võru
  13. Karoliina Kets, OK Põlva Kobras
  14. Lorely Kõrvel, OK Põlva Kobras
  15. Mareli Vaher, Katoliku SK
  16. Markus Juhkam, OK Põlva Kobras
  17. Markus Kaljur, Harju OK
  18. Mihkel Mahla, Värska OK Peko
  19. Nansen Palo, OK Võru
  20. Ossi Priks, Rakvere OK
  21. Pärtel Külvik, Katoliku SK
  22. Raiko Marrandi, JOKA
  23. Samuel Kolsar, OK Põlva Kobras
  24. Sander Pritsik, Rakvere OK
  25. Siiri Talts, HOK
  26. Vjatšeslav Safonov, SK SRD

Eesti orienteerumisjooksu noorte- ja juunioride ettevalmistuskoondise A-koondis perioodiks talv-kevad 2021