WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti meistrivõistluste, EOL egiidi all toimuvate võistluste, EOL noortelaagri ja IOF edetabelivõistluste toimumiskohad

Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksus

Võistlusala

2016 2017  2018                         
 

EMV SO üldjuhend 2016

EMV litsentsijuhend 2016

EMV OJ üldjuhend 2017

EOL litsentsijuhend 2017

 
Lühirada

7. mai
Juudakunnu
Võrumaa
OK Võru

6.mai

Mõndavere
Lääne-Virumaa
OK Kooperaator

Küka
Põlvamaa
OK Põlva Kobras

MN21 teade

8. mai
Juudakunnu
Võrumaa
OK Võru

7. mai

Mõndavere
Lääne-Virumaa
OK Kooperaator

Küka
Põlvamaa
OK Põlva Kobras

Sprint 23. juuli
Räpina
Põlvamaa
Värska OK Peko

12. august

Loksa
Harjumaa
OK Kooperaator

Viljandi
SK Mercury
Öine tavarada 23. juuli
Nohipalu
Põlvamaa
Värska OK Peko

12. august

Ojaäärse
Lääne-Virumaa
Rakvere OK

 
Sprinditeade 24. juuli
Räpina
Põlvamaa
Värska OK Peko

13. august

Loksa
Harjumaa
OK Kooperaator

Viljandi
SK Mercury
Pikk rada 10. september
Ootsipalu-Nohipalu
Põlvamaa
Värska OK Peko

23. september

Kõpu-Kalana
Hiiumaa
Hiiumaa OK

 
Tavarada

3. september
Kammeri
Tartumaa
OK Ilves

2. september

Lasila
Lääne-Virumaa
Rakvere OK

 

Noorte ja
veteranide teade

4. september
Kammeri
Tartumaa
OK Ilves

3. september

Lasila
Lääne-Virumaa
​Rakvere OK

 

 

Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises

Võistlusala 2016 2017                           2018                              
                        Eesti MV  üldjuhend  EMV SO 2017 üldjuhend     
Sprint

20. veebruar

Tamsalu Spordikeskus
Lääne-Virumaa
Rakvere OK

 

18. veebruar

Võru-Kubija
Võrumaa
OK Võru

Verhulitsa
Põlvamaa
Värska OK Peko

Sprinditeade

20. veebruar

Tamsalu Spordikeskus
Lääne-Virumaa
Rakvere OK

19. veebruar

Võru-Kubija
Võrumaa
OK Võru

Verhulitsa
Põlvamaa
Värska OK Peko

Lühirada

Kadaja
Põlvamaa
OK Põlva Kobras

VÕISTLUSED ON
EDASI LÜKATUD!

28. jaanuar

Meegaste
Valgamaa
OK Ilves/Suusahullud

Koolmajärve
Põlvamaa
OK Põlva Kobras
Tavarada

Kadaja
Põlvamaa
​OK Põlva Kobras

VÕISTLUSED ON
EDASI LÜKATUD!

29. jaanuar

Meegaste
Valgamaa
OK Ilves/Suusahullud

Koolmajärve
Põlvamaa
OK Põlva Kobras

 

 

     

Eesti meistrivõistlused rattaorienteerumises

Võistlusala     

2016                          

2017 2018                              
    EMV RO 2017 üldjuhend  
Sprint     Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko
Lühirada

2. juuli           
Elva
Tartumaa
OK Ilves

15. juuli

Jõulumäe-Reiu-Raeküla   
Pärnumaa
OK West
          

Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko

Tavarada

3. juuli
Elva
Tartumaa
OK Ilves

16. juuli

Jõulumäe-Reiu-Raeküla
Pärnumaa
OK West

Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko

 

Muud EOL võistlused ja noortelaager

Võistlus

2016

2017

2018                           
OJ Balti MV

11.-12. juuni
Veski-Maaritsa
Põlvamaa
OK Põlva Kobras/EOL

 - Läti
RO Balti MV 1.-3. juuli
Elva
Tartumaa
OK Ilves
 - Läti
Jüriööjooks 23. aprill
Loksa
Harjumaa
OK Kooperaator

22. aprill

Tallinna vanalinn
Harjumaa
SK 100

 
Suunto Games

1.-2. oktoober
Haanja
Võrumaa
MTÜ MM 2017

30.09.-01.10.

Mägede küla
Järvamaa
OK JOKA

Ootsipalu
Põlvamaa
Värska OK Peko
BikeEst 1.-3. juuli
Elva
Tartumaa
OK Ilves

15.-16. juuli

Jõulumäe-Reiu-Raeküla
Pärnumaa
OK West

Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko

EOL noortelaager

 

Elva
Tartu Katoliku SK
 
EOL SO noortelaager

JÄI LUMEPUUDUSEL

ÄRA!

Jäi ära

 

 

IOF edetabelisse kuuluvad võistlused (World Ranking Event)

Võistlus

2016

2017                                               
Orienteerumisjooks

11. juuni
Balti meistrivõistlused tavarajal

Veski-Maaritsa

Põlvamaa
OK Põlva Kobras/EOL

9. aprill
Easter sprint
Võru
OK Võru

Orienteerumisjooks

1.-2. oktoober
XXVIII Suunto Games in Estonia
Haanja
Võrumaa
MTÜ MM 2017

1. mai
Ilves-3 lühirada
Vana-Otepää
Valgamaa
OK Ilves
Orienteerumisjooks

-

30. september
XXIX Suunto Games
Valgehobusemäe
Järvamaa
OK JOKA

Suusaorienteerumine

Eesti meistrivõistlused tavarajal.
Kadaja
Põlvamaa
​OK Põlva Kobras

 
Rattaorienteerumine 2.-3. juuli
BikeEst/Balti MV/Eesti MV
Elva
Tartumaa
OK Ilves
15.-16.juuli
BikeEst/Eesti MV
Jõulumäe/Raeküla-Reiu
Pärnumaa
OK West
 

 

2017. aasta võistluste ja laagrite korralduskonkursi tingimused leiat siit.

2018. aasta EOL võistluste ja laagrite korralduskonkursi tingimused

2019.aasta EOL võistluste ja laagrite korralduskonkurss
 


www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind