Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti meistrivõistluste, EOL egiidi all toimuvate võistluste, EOL noortelaagri ja IOF edetabelivõistluste toimumiskohad

 

Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksus

Võistlusala

 2018                                2019                                 
 

EOL litsentsijuhend 2018  

EOL litsentsijuhend 2019

EMV OJ üldjuhend 2019

Lühirada

20. mai

Küka
Põlvamaa

OK Põlva Kobras

18. mai

Vitipalu, Tartumaa

Värska OK Peko

MN21 teade

21. mai

Küka
Põlvamaa

OK Põlva Kobras

19. mai

Vitipalu, Tartumaa

Värska OK Peko

Sprint

18. august

Viljandi

SK Mercury

24. august

Kuremaa/Palamuse, Jõgevamaa

MTÜ Seiklushunt ja OK Kape

Öine tavarada

18. august

Tääksi
Viljandimaa

OK JOKA/OK Lehola

24. august

Pala, Jõgevamaa

MTÜ Seiklushunt ja OK Kape

Sprinditeade

19. august

Viljandi

SK Mercury

25. august

Kuremaa/Palamuse, Jõgevamaa

MTÜ Seiklushunt ja OK Kape

Pikk rada

15. september

Veskimõisa
Põlvamaa

OK Põlva Kobras

7. september

Varbola, Raplamaa

OK TON

Tavarada

25. august

Kütiorg
Võrumaa

OK Võru

31. august

Mustjärve, Lääne-Virumaa

Rakvere OK

Noorte ja
veteranide teade

26. august

Kütiorg
Võrumaa

OK Võru

1. september

Mustjärve, Lääne-Virumaa

Rakvere OK

 

Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises

Võistlusala 2018                               2019
                        EMV SO 2018 üldjuhend  EMV suusaO üldjuhend 2019
Sprint

17. veebruar

Värska
Põlvamaa

Värska OK Peko

19. jaanuar

Haanja, Võrumaa

OK Võru

Sprinditeade

17. veebruar

Verhulitsa
Põlvamaa

Värska OK Peko

19. jaanuar

Haanja, Võrumaa

OK Võru

Lühirada

27. jaanuar

Koolmajärve
Põlvamaa

OK Põlva Kobras

23. veebruar

Hatiku, Põlvamaa

OK Põlva Kobras

Tavarada

28. jaanuar

Koolmajärve
Põlvamaa

OK Põlva Kobras

24. veebruar

Hatiku, Põlvamaa

OK Põlva Kobras

 

 

     

Eesti meistrivõistlused rattaorienteerumises

Võistlusala     

2018                               2019
    EMV rattaO üldjuhend 2019
Sprint

21. juuli

Värska
Põlvamaa

Värska OK Peko

20 juuli

Põlva, Põlvamaa

OK Põlva Kobras

Lühirada

21. juuli

Värska
Põlvamaa

Värska OK Peko

20. juuli

Põlva, Põlvamaa

OK Põlva Kobras

Tavarada

22. juuli

Värska
Põlvamaa

Värska OK Peko

21. juuli

Põlva, Põlvamaa

OK Põlva Kobras

 

Muud EOL võistlused ja noortelaager

Võistlus

2018                            2019                                  
OJ Balti MV Läti

25.-26. mai 

Eesti, Rõuge, Võrumaa

OK Võru / EOL

RO Balti MV Läti

20.-21. juuli 

Eesti, Põlva, Põlvamaa

OK Põlva Kobras / EOL

Jüriööjooks

21. aprill

Tartu

MTÜ Seiklushunt

20. aprill

Viljandi

OK JOKA / OK Lehola

Suunto Games

29.-30.09.

Ootsipalu
Põlvamaa

Värska OK Peko

14.-15. september

Vitipalu, Tartumaa

Värska OK Peko

EOL noortelaager

Rõuge

OK Võru

 
EOL SO noortelaager

Värska

Värska OK Peko

Mammaste, Põlvamaa

OK Põlva Kobras

 

IOF edetabelisse kuuluvad võistlused (World Ranking Event)

Võistlus

 2018                             
Orienteerumisjooks

27. juuli

Tallinn O-week sprint

Tallinn Rotermanni
SK100

 
Orienteerumisjooks

28. juuli

Tallinn O-week lühirada

Apuparra
Harjumaa

SK100

 
Orienteerumisjooks

29. september

XXX Suunto Games tavarada

Ootsipalu
Võrumaa

Värska OK Peko

 
Suusaorienteerumine -  
Rattaorienteerumine

21.-22. juuli

Eesti MV lühi- ja tavarada

Värska
Võrumaa

Värska OK Peko

 

 

2019.aasta EOL võistluste ja laagrite korralduskonkurss

2020. aasta EOL võistluste ja laagrite korralduskonkurss


 


www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind