Uudis

Audentese spordiklubis avatakse laste orienteerumistreeningute grupp

Audentese erakooli juures tegutsevas Audentese spordiklubis saab treener Piibe Tammemäe (EKR5) juhendamisel alates sügisest tegeleda orienteerumisega.
Info ja registreerimine: https://audentes.ee/spordiklubi/noortesport/spordialad/orienteerumine/

Piibe Tammemäe:

Septembris alustame treeninguid lastega, kes käivad 1. – 5. klassis. Kui on huvilisi ka 6. -7. klassi õpilaste seas, siis võivad nad endast ka märku anda. Vastavalt huvilistele teeme ka grupi osas korrektuure.
Treeningutele ootan pigem algtasemega lapsi, kuid arvestan ka nendega, kes on natuke edasijõudnud ja plaanin ka neile sobivaid treeninguid. Täiskasvanute ja noorte saavutusspordi gruppe esialgu ei ava, need on võimalikud arengud tulevikus.
Treeningud toimuvad kolmel päeval nädalas, ühe treeningu pikkus 1,5 tundi. Treeninggruppi mahub maksimaalselt 20 last ja esimesed huvilised on end juba registreerinud.
Treeningud toimuvad enamasti Audentese spordikeskuse (Tondi 84/2, Tallinn) juures, kuid kindlasti kasutame ka lähedusse jäävaid orienteerumiskaarte.

Treeningute eest tuleb tasuda vastavalt Audentese Spordiklubi hinnakirjale: https://audentes.ee/spordiklubi/noortesport/hinnakiri/
Kõik lapsed orienteerumistrenni!