Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988103.165114.93113.9899.7294.6192.57
2Kenny KIVIKAS199199.386103.66102.3899.4198.8592.58
3Kristo HEINMANN198987.95892.0890.4285.9685.6985.60
4Sergei RJABõSHKIN199287.17897.5188.7083.9782.9782.69
5Ats SõNAJALG199081.73989.5987.3877.9377.8775.88
6Jaagup TRUUSALU198880.92789.3988.6585.4473.0468.06
7Sander VAHER198578.21392.7692.3190.96
8Reigo TEERVALT199476.90781.9679.7278.5876.0268.20
9Lauri SILD199075.904102.4291.0184.3559.56
10Andres SAETALU199570.361077.0370.7570.1868.0165.85
11Reimo LIIV199470.231176.9774.9467.9066.1765.17
12Andreas KRAAS197869.86882.8769.7066.0465.3765.33
13Heino OLLIN199667.30285.5682.68
14Kaarel Hendrik ZERNANT199867.03778.9967.4465.8961.9960.85
15Hannes POOLAMETS199466.771271.7070.5565.8563.0562.68
16Alar KUME199065.901171.6870.5063.7063.3860.26
17Kustu KüNNAPAS200165.111969.7369.6266.9161.2458.05
18Tõnis LAUGESAAR199464.64482.1774.5065.8264.81
19Peeter PIHL198464.20280.5779.94
20Raido MITT199163.93185.24
21Gion SCHNYDER198663.46184.61
22Oliver KüTT199863.181172.3961.7661.2461.0559.47
23Ain FJODOROV197262.10770.4065.8558.5257.9757.78
24Timmo TAMMEMäE198461.62280.3673.68
25Kiur Erik EENSAAR199961.441066.7564.3859.0758.9957.99
26Siim KLAIS198661.12768.1964.6261.5059.2052.10
27Kaarel VESILIND200060.78871.0065.4164.5352.3550.61
28Alar ABRAM197260.621065.5662.0259.4858.0357.99
29Sander PRITSIK200160.121766.1363.4159.9056.7354.45
30Markus PUUSEPP198660.11381.3470.4360.38
31Martin SIMPSON198759.88179.84
32Sander MIRME198158.71761.7860.5757.7256.9056.59
33Randy KORB197158.70961.1160.5958.7357.1755.90
34Andrei NIKITIN196858.67762.3059.0958.3157.2056.46
35Hando ALLMANN200158.651562.0058.9957.7357.6856.87
36Raido LAIDLA198658.57865.2661.4158.4156.2151.57
37Andres RõõM199958.47961.2758.7958.1557.4456.71
38Tõnu LILLELAID198058.201263.5463.4756.4854.9952.51
39Mati MäGI197857.231460.9757.4156.0756.0155.67
40Raiko MARRANDI200156.981360.3257.6856.8855.0754.95
41Raivo REIMAN196956.96860.1858.3056.7755.5254.03
42Toomas MAST196456.58663.8161.6456.4255.1845.83
43Kaido NURJA196956.171257.3857.1256.8955.6353.81
44Dmitri SHVED197056.13660.2559.8255.6053.8351.13
45Janek KäHR198356.021263.3957.6955.1653.5450.30
46Mati KORROL197355.721362.4958.6654.5551.7351.16
47Vjatseslav SAFONOV200255.351459.1456.6355.8354.5150.63
48Juho WESTERLUND198955.18283.1254.82
49Kristjan KARABELNIK198155.11662.0458.7753.0151.1950.52
50Tiit TäHNAS198054.97561.9457.0856.4151.5647.87
51Mart KOPPEL196954.841658.8057.5954.2051.8351.79
52Uku-Laur TALI199254.75373.5266.8452.88
53Priit PääSLANE196754.51562.0454.4754.2851.1450.62
54Paavo RõIGAS196954.42657.8257.1255.6752.8248.67
55Meelis ZIMMERMANN196854.41658.5455.5253.3652.3452.27
56Mehis MURU198954.27467.6165.8157.3750.42
57Maido KALJUR196054.261358.8854.0653.8852.3152.16
58Lauri BEILMANN197653.69759.2257.8852.2651.2547.82
59Tarmo KLAAR197453.521657.6756.9651.9250.6150.42
60Antti ROOSE196453.151158.7152.8752.1551.1750.85
61Marek KARM199053.08476.1469.2350.9839.54
62Kaarel KALLAS198252.88954.8254.1053.4851.3650.62
63Tanel KANNEL197352.43561.1657.7651.4946.4045.36
64Meelis MERENäKK197452.39756.7756.5952.6748.4347.51
65Olle Ilmar JAAMA200450.731257.0757.0549.4546.3543.72
66Silver EENSAAR197850.64263.3663.23
67Aleksander KEPLER200150.35959.5352.4546.8146.7946.17
68Mihkel MAHLA200350.291359.4858.4246.4743.6143.49
69Martin AUNIN197150.231155.5752.0950.8146.8345.83
70Alar VIITMAA197049.88362.6459.4253.98
71Martin VILISMäE198949.81369.3957.5848.84
72Timo PALO197949.66860.2153.0649.7847.1438.13
73Priit TALU197248.941049.6749.3148.7148.5248.51
74Dag AINSOO197748.79554.5152.8848.9844.6042.99
75Eerik PRIKS200148.76854.2953.8649.4845.4040.77
76Kaljo JULGE195748.67754.8848.6447.6246.1246.11
77Jürgen JOONAS200348.651856.0449.7246.9545.8244.73
78Mihkel JäRVEOJA198648.51271.9949.28
79Toomas MARRANDI197948.36459.6559.6257.9437.71
80Urmas SULAOJA196348.34953.1348.9048.5846.9844.12
81Karel-Sander KLJUZIN199947.96368.6463.4537.17
82Ilmar UDAM197347.87751.2849.7248.8847.4842.00
83Andres TALVER196047.861055.0051.6644.7244.6243.28
84Vladislav PAHHOMENKOV197147.84855.3448.5246.1945.5943.57
85Erko JAKOBSON197947.81654.4752.7747.8943.7440.20
86Kaido HALLIK197347.52854.8351.6951.4140.3639.33
87Enn JAAMA196947.51654.1651.0749.0943.8039.41
88Danilo PIHT197247.311054.1546.9545.8545.0544.57
89Mati PREITOF196047.151251.5748.7646.7544.4944.16
90Ott RAKKASELG197947.12755.9948.7645.0443.0342.79
91Jaanus REHA195947.111048.1748.0247.6745.8945.79
92Rain LILLSOO197047.03655.4050.5348.0245.0736.15
93Vladimir SAVINOV196447.03748.7648.7247.6145.1244.95
94Tõnis JääDMAA200246.981050.2949.3245.5445.2344.54
95Allar PADARI196846.83955.8048.5648.4243.9337.46
96Margus KLEMENTSOV197246.79652.0651.1849.6547.7333.34
97Heiti HALLIKMA197046.73467.1354.4543.9042.19
98Olle KäRNER197746.70162.27
99Taivo TALI196646.54855.2546.2546.1945.7839.23
100Lauri OLLI197246.43659.1448.3045.5443.3135.88
101Sixten SILD196446.14749.8347.4846.1444.3942.86
102Tarvo AVASTE196946.12259.6855.62
103Tarmo KUUB197846.05759.4350.2346.9737.2036.43
104Mihkel NAHKUR195945.781049.8546.8446.3144.0641.83
105Kaspar PääRSON200245.73160.97
106Kaupo JäRVE197445.54555.6347.7643.8342.8037.67
107Meelis MäLTER197545.51556.6853.1649.3538.4529.92
108Raivo PELLJA196445.49557.3552.1745.0042.4930.45
109Inno LING196545.421158.8043.5542.3641.8440.54
110Anti SULAVEE198345.22358.9756.7543.88
111Tõnu ILVES196344.93850.4645.6144.1242.8541.62
112Artur SOO200344.911951.9446.2843.9841.4440.92
113Anders ÅKERMAN197344.82452.1950.2749.9546.81
114Jonatan KARJUS199144.69269.1642.56
115Arvo KIVIKAS195044.671046.7445.3545.1044.1142.07
116Tõnu TäNAV196344.56452.7850.5549.3845.34
117Vallo VAHER197644.42649.9147.6345.6940.2838.57
118Samuel KOLSAR200344.191348.7843.8343.1242.9342.29
119Rein UNT194944.161146.8544.6643.4343.4342.43
120Margus MARRANDI197344.13655.3244.4144.3540.1836.41
121Matti YLILUIKKI196543.95158.60
122Ülo VIRU196443.93850.0646.4744.4342.4336.28
123Marko KüLAOTS197843.86755.8848.2441.0838.5035.58
124Andrus RäMMANN196043.85854.9446.2842.4938.1037.45
125Ragnar ROOBA200243.70158.26
126Viktor KASSATKIN197143.36555.4747.8842.7240.5930.13
127Indrek ÜMARIK196543.25356.4351.8044.43
128Andres LAUBA197743.17259.2448.69
129Taivo TIMMUSK198343.12453.3147.6546.5544.14
130Rasmus KRUUSA200042.70263.6043.15
131Raul KANGUR197042.67849.1744.9844.7739.4534.97
132Mart KüLVIK196042.62652.1649.7046.1035.5529.59
133August JAKOBSON200642.47748.3446.3445.7737.7334.17
134Lauri PäHN199842.41264.0242.00
135Aleksandr SHVED199242.33268.6937.14
136Raul KUDRE197042.14353.8550.3344.55
137Kristjan-Martin KIRJANEN199442.10745.0944.3442.7041.2437.14
138Raido KISS200042.07847.2444.9243.6039.2035.41
139Tiit TALI196042.03354.1649.1345.05
140Mehis UDAM200441.97549.2248.6246.3733.4832.18
141Martin MARGA198841.62155.50
142Jüri ROKKO195341.611546.3442.7641.0639.0938.79
143Nansen PALO200541.561444.9443.2142.1639.0538.43
144Jaan TARMAK198541.48155.31
145Risto RANDMA197741.47455.2353.1249.7826.18
146Ivo MILLER197741.431046.2144.2041.6138.1237.02
147Toivo SAUE194841.35547.6045.0142.2636.8335.06
148Raio PIIROJA197941.31554.8246.7342.3633.8428.80
149Rain EENSAAR197441.01154.68
150Riho MäNNI195140.701245.0342.1341.7237.6436.99
151Mairo KIRSS198040.68352.0851.8839.60
152Heno IVANOV197640.63253.4648.12
153Ossi PRIKS200540.591152.9347.3445.9030.1326.67
154Marek NõMM197940.59154.12
155Raul LAAS195940.311045.6642.2841.6037.3134.71
156Armo HIIE196840.29153.72
157Heini TAMMIK195340.201644.5140.6539.8639.1836.78
158Mikk PõDRA198440.17653.3643.6740.1436.3327.36
159Tiit TATTER194840.081344.2639.8639.4638.5538.25
160Kaur KASE198739.90251.6748.07
161Jürgen EINPAUL198339.72152.96
162Chris Marcus KRAHV200539.711348.5646.0642.4131.4130.13
163Indrek LILLSOO197339.67455.4247.2841.6531.94
164Oliver IMMATO198639.60349.1448.2442.40
165Rein KRIKS195139.591542.5239.3739.0438.9938.02
166Ragnar KRANBERG200239.511044.9743.5338.4635.6034.99
167Erki KRIKS197639.44253.9544.64
168Meelis MäLBERG197039.42547.9345.5342.1737.0124.47
169Toomas TAMMER197639.39152.52
170Raivo LAANEMETS196839.26152.34
171Aivar SARAP196938.86351.9950.5534.63
172Martin KAUP197538.82359.5346.0531.43
173Raul HINDOV196838.76248.8548.05
174Ülo TIMUSKA196138.70547.2641.6839.6536.6028.30
175Peep KOPPEL194638.361742.5740.9336.7436.7034.86
176Tarmo LILLSOO038.12150.82
177Urmo KESKüLA197737.93150.57
178Eduard PUKKONEN196037.86453.7148.6837.4128.45
179Taavi PALO198737.77150.36
180Olavi LOO197137.75150.33
181Emil EENSAAR200437.65150.20
182Lauri RUBERG198737.56451.3041.1839.6834.76
183Tarmo TARLAP197037.49648.3636.9236.1133.8032.27
184Lauri LEPPIK196437.44841.8540.6239.5934.1930.97
185Markus KALJUR200637.141442.0641.7840.7031.2629.91
186Mattias BLEHNER199537.13149.51
187Martin Erik MARIPUU200237.08853.4641.1536.4228.0526.30
188Hannu PLOOMPUU198737.00353.0640.5337.01
189Allar KIVIL197636.98456.0751.3129.8527.11
190Mihkel MäLTER194536.851242.2838.1036.5035.6831.67
191Arvo SALA197036.80149.07
192Urmas TAMMEMäE196036.78545.3638.4037.5732.4030.19
193Kuno ROOBA197236.73148.97
194Erik AIBAST197336.71148.95
195Lauri TARLAP197536.65845.1938.3434.2933.4332.00
196Kurmet KUTTI200536.391445.1140.7538.9536.2120.95
197Toomas TARVE196336.31542.5441.7736.7932.9927.46
198Arthur RAICHMANN197236.28249.2341.48
199Kaido EICHFUS197536.05148.06
200Raivo ERIK196835.95450.8842.4137.7728.73
201Einar LUUP196535.84247.7141.90
202Tarvo KLAASIMäE198135.63147.51
203Jaak TEPPAN198435.57147.43
204Sven ORAS198935.41448.0340.1239.5529.70
205Kirill KLENSKI197835.23146.98
206Kevin HALLOP199735.18247.6740.29
207Tarmo SIIMSAARE198135.13245.1742.65
208Rain VELLERIND196535.09641.4136.6235.8033.1228.48
209Märt KIVILA198234.99146.66
210Eero MõTTUS197434.66146.22
211Joe LEPP196734.65146.20
212Sven RINGVEE197934.63146.17
213Koit PAASMA195034.58542.6340.9333.6230.3725.35
214Tanel PAPP199534.56245.2841.13
215Jaan VIIRMANN200234.37449.8840.2234.2628.39
216Johannes EHALA198634.11449.0739.7135.1827.62
217Mairolt KAKKO196833.97248.2236.71
218Sander ANNUS197333.97145.29
219Silvar SAVOLAINEN197433.961140.7539.2933.5530.0426.15
220Rafael GORDON194633.86938.4835.2333.8631.7729.98
221Ott-Kaarel KALM199133.70347.2643.0328.66
222Aares FJODOROV198033.62353.1339.8825.64
223Ahti BLEIVE196733.57244.8839.05
224Oliver ANNUS200333.53144.71
225Marek ATONEN197733.53144.71
226Heljus SAKS198933.49144.66
227Siim LANNES197833.30743.6736.0434.6331.4720.67
228Marko TEDER198533.19144.25
229Jüri JOONAS199233.11545.5037.2429.8528.9724.00
230Pear POST196632.99143.99
231Marek PRITSIK198732.93143.91
232Urmo LIBLIK198232.66143.54
233Madis OSJAMETS198132.60542.8135.9934.0733.6816.45
234Erkki PENU197132.50343.7640.5930.36
235Priit POOPUU198032.37143.16
236Aleksander PRITSIK196232.36438.8338.1235.9030.96
237Jüri MERIRAND195532.331043.4735.9634.2725.2622.69
238Karmo TISLER200332.311246.7533.1131.6226.0024.08
239Rein HANSTEIN194932.30936.3335.7531.4830.4427.52
240Ragnar KRUUSLA198532.26143.01
241Uku AASRAND200432.09244.3635.86
242Anti KALLE197032.07142.76
243Alo SäKK198032.04351.0132.4829.60
244Alar ASSOR198531.59142.12
245Toomas TALUMAA197031.17442.9242.0733.1320.41
246Paul AUG195131.16341.9034.3233.75
247Jürjo LOKK198231.13141.51
248Siim VANAHANS198031.01141.34
249Koit KOLSAR197731.00535.2734.9332.8231.4720.49
250Aivar MEINDOK196230.89141.19
251Rein ZAITSEV196930.43339.0034.7933.62
252Kalev RUBERG195930.42440.8438.9135.6519.78
253Indrek SAAREPERA196830.35436.7734.7932.5730.74
254Ain NEMVALTS196830.33336.9436.5333.58
255Maido MäOMA198430.26140.35
256Tiit POOPUU198130.07140.09
257Johannes TASA195030.05140.06
258Raiko ALLIKSAAR200630.00839.5433.4332.2627.6717.12
259Tõnu ILLARU197129.89139.85
260Martin MURAKAS198929.79238.3536.13
261Lauri Juhan LIIVAMäGI198129.79240.2934.18
262Andrei MITENKOV196229.77139.69
263Andrus SIPSAKA196129.67742.9929.2929.1528.5618.34
264Erkki LEPIK197629.65343.0034.2127.44
265Ülo VAINURA194629.63733.4331.3430.4826.7326.16
266Ranno KANNEL200529.58139.44
267Kai SAKSMAN195029.55243.2530.62
268Sander BLEHNER197229.41139.21
269Tarmo RAIDMA196929.33237.1536.17
270Kalle NELK195029.27739.3330.8828.2324.3823.51
271Risto KALJUND198929.02138.69
272Bert Joosep PANKER200628.811240.3433.7929.5320.7919.59
273Lembit NöPS195128.75932.5831.8930.5726.2422.47
274Siim TURBAN200128.73349.5042.21 9.68
275Indrek VIIKMAA197128.64736.4228.8527.6327.0423.28
276Olev PIIRISILD200428.64353.7428.5918.76
277Tõnu RAID193928.641231.0330.6729.1928.8523.46
278Anti PARIK195328.55436.0532.7729.3528.71
279Kristjan LEIGER197028.50334.4234.3831.78
280Valeri KURAGIN197328.23137.64
281Toomas VOOLAID196628.22534.8732.3328.4626.7718.67
282Ando POST196028.14337.0633.3728.88
283Rünno SULG197328.10833.7628.5327.7427.2523.20
284Jaak ROHTSALU196027.89342.0329.1327.29
285Tarmo TOLM197927.79344.0941.8412.15
286Riho KOKK195627.76334.8133.0230.15
287Andrus VIILMA197827.63637.6535.8129.2126.00 9.48
288Raivo PANKER196527.49541.5733.5633.5320.26 8.51
289Alar ALAJAAN197927.261140.6539.8223.6718.0714.07
290Udo LüüS195526.981135.5233.8625.1423.2217.16
291Madis LEPIKSAAR198926.95135.93
292Kaspar ANNUS200626.93135.91
293Matti BETLEM196026.82135.76
294Tiit RIISALO196726.37135.16
295Madis HAUG196526.231033.1326.2825.5824.3721.78
296Airet KOLK196326.05134.73
297Jaak REIMAA195525.96936.7731.7524.5019.6817.11
298Rain JAAKSOO198325.94233.3231.54
299Ilmar KIRJANEN195025.90134.53
300Mart OSTRA196925.89341.2429.8020.35
301Mart ARU197425.80438.7227.1026.4422.41
302Timo KUDRE200525.75736.8926.5025.8320.6618.88
303Maksim GUREJEV196325.67336.2529.0525.31
304Jaan OLVET196925.50241.3122.45
305Argo KAUGE196425.49334.3330.8824.77
306Kalmer KOOSAPOEG197225.46439.4933.6233.55 6.50
307Heiki SAVITSCH197225.14443.7230.2323.5714.21
308Urmas LAEV196225.04434.7633.0728.2415.24
309Hanno-Laur KUNNUS200124.91545.5722.7819.6919.0817.44
310Tõnu SIKKAL195524.90440.8429.3222.7617.74
311Marti RANNE196924.90233.0429.20
312Eero RUOKAMO195324.80242.0519.95
313Margus JAANUS196224.61437.4631.6320.6119.69
314Hannes LUIDALEPP198224.53234.0127.31
315Tarmo PERTEL198324.53343.3527.8915.32
316Raido AREN198324.53132.70
317Toivo MURAKAS198524.44132.59
318Jaan KALLAK198124.41132.54
319Alari LUMBERG198224.19132.25
320Mart ELLER197224.11132.14
321Kaspar KAROLIN200523.98835.6724.9822.8819.1517.22
322Kalju TOOMAS194723.92533.6233.5130.0814.02 8.39
323Igors BOGDANOVS196923.92234.8724.93
324Gert SAAMANN196823.91230.8028.97
325Indrek REITSAK197723.79344.7828.0711.10
326Mihhail TAIVERE194023.75726.0024.3622.9222.9122.55
327August ALBERT196423.66131.54
328Raul OLESK196023.38430.7330.3723.6619.14
329Tago TEETAMM197523.36232.0826.32
330Renno MERENäKK200523.32838.3624.8420.3717.3715.65
331Kevin LEPP199623.28131.04
332Meelis LAURIMAA198323.20230.2427.77
333Aimur RAUDSEPP195523.14831.0730.6420.7918.0515.16
334Heigo PõLD196823.06130.75
335Andres VIIRA196722.84438.9738.7214.70 9.10
336Rein KüTTIM193922.80729.3125.6721.4419.1418.46
337Juhan BACHMANN194322.60927.4924.2821.5719.9119.77
338Villu SERV199922.37129.82
339Leonid MALIKOV197922.37129.82
340Jüri VANAVESKI196622.31129.75
341Erko ÕUNAPUU197422.25129.67
342Roman SHVED197022.18230.0425.40
343Marios TAMMES200122.17534.9632.6220.2615.33 7.66
344Taavi TAMMIK199321.86129.15
345Mait TõNISSON197321.85232.9621.67
346Jaak KANNISTE196021.81129.08
347Enn AEDNA194421.76624.1323.6823.5019.6017.91
348Kunnar VAHI197221.53128.71
349Margus VENELAINE197021.46128.62
350Rein ROONI195721.40731.2123.4620.5416.9314.84
351Tõnis HALDNA196521.29128.39
352Tanel MõTTUS198521.29227.8525.38
353Renno NELLIS198221.14128.19
354Veiko LILLE198321.02339.1630.61 4.41
355Mati POOM194420.971423.5222.6320.2119.8018.69
356Sander KUUSK199120.71127.61
357Tauno KURE195720.66628.8823.3821.1819.0410.84
358Andri KEPLER200420.57731.2523.1623.1117.92 7.40
359Vello POST195820.55528.2628.2320.9420.01 5.30
360Toomas TELGMA196520.51524.7121.2521.0519.2116.31
361Arvo SOOSALU195220.48127.31
362Arne SAMMEL195520.33127.11
363Mart JAKOBSON197220.32238.6512.16
364Jaak JAAGUS195620.24126.99
365Laur-Rogert SULG200620.15932.9121.6417.7915.5912.84
366Mati OJANDU195119.97126.63
367Peedo PIHLAMäGI195819.96226.6723.22
368Indrek KAROLIN197319.90126.53
369Mihkel LIIVAGO200319.89126.52
370Kalev KüLAASE198119.70226.1723.08
371Jaanus AUS197419.42125.89
372Heikki KYYRöNEN194619.31125.75
373Sander SAARING200519.19335.4717.6114.66
374Ralf KIVIL200519.10424.4822.6321.0916.69
375Mati TATRIK196519.05125.40
376Sander KOLLOM197118.87125.16
377Jüri KADAJA195318.82228.2818.76
378Mattias MAIDLA200318.81933.0318.3714.3814.2214.06
379Kalvo KRIISK197918.74225.3221.54
380Jüri TäHEMAA194418.69723.6419.3218.3416.3515.78
381Rando MARRANDI199618.65329.0819.5017.23
382Tanel SAUE197418.63235.0411.53
383Mati KALLEMETS194718.50324.3120.6620.31
384Sass SAAT198618.33124.44
385Indrek MAHLA197618.33427.1922.1116.7515.40
386Eerik LOSSMANN196418.31124.41
387Veiko HINTSOV196918.16244.74 0.67
388Heiki RAMMUL194818.00222.7922.22
389Avo VEERMäE195017.89123.86
390Otto Toomas KIBENA200517.62837.1016.2613.1510.8410.77
391Jarmo KAASIKU199917.50123.33
392Riho KLEMENT198917.48333.9313.9713.81
393Markus JUHKAM200717.421135.5019.3418.60 6.96 6.68
394Kaspar MILL200417.34925.8619.1116.8115.41 9.49
395Artur RAUK198617.28123.04
396Indrek ROASTO198017.07324.4219.8815.93
397Maanus UDAM200616.86529.3917.0414.7813.0310.05
398Madis ORAS195016.71122.28
399Stanislav TOLMATSOV198616.65234.91 6.72
400Mati PILT195116.52433.0320.1814.81 5.40
401Karel KURAGIN200116.41523.0219.2115.5914.81 9.41
402Allan ANNISTE196416.40322.0120.0815.78
403Ragnar ILP197916.31531.5115.8614.1613.42 6.62
404Aare LIMBERG195316.24221.4519.14
405Peeter SALONG198216.21121.62
406Jaanus VILJAMAA196316.20430.2225.1711.54 5.05
407Oleg PODLIPSKI195316.18121.58
408Martin TAMPUU199916.08235.45 4.74
409Kalmer KEEVEND195716.00735.9116.26 9.88 9.14 8.79
410Riho ENNI198015.57219.9319.00
411Sergei SHVED196715.56220.2718.64
412Kardo KUTTI200815.331333.3615.0312.5410.90 4.81
413Rain KAUGE199415.27120.36
414Jari JULGE199315.00120.00
415Vahur PALU196514.87119.83
416Mihkel KALMARU197014.75119.67
417Marko SüLD197814.74119.65
418Karel JUNG200714.65927.6725.29 7.08 6.77 6.44
419Joosep AINJäRV200214.65119.53
420Tiit PLOOMPUU195114.63231.79 4.79
421Michael RAER198314.49219.9316.30
422Tanel ESTA197714.49220.4215.80
423Ahto KARU195514.48523.2120.1115.92 8.40 4.78
424Aleksei SPIRIDONOV197214.38220.2915.67
425Kevin Markus KORROL200414.32623.1517.7612.9711.52 6.19
426Viljar VAINOLA197514.29219.0616.66
427Margus LEHTME198214.27230.76 4.92
428Tammo ESTA197414.27119.02
429Viesturs LUCANS196014.23118.97
430Agu KOPPA194714.21819.3318.4317.90 9.02 6.36
431Kaarel PIIRIMäE197914.12118.83
432Väino AUL194814.10338.94 5.44 5.40
433Jakob VESKE200313.92225.62 9.18
434Kalju TAMMEVESKI196313.69118.25
435Andres KäVER197413.66530.8213.0412.20 9.80 2.46
436Tiit OLJU195413.63519.4816.9812.2711.96 7.44
437Arne KOLK195013.57323.4813.8710.53
438Jakob KOPPEL200613.47724.9014.8911.39 9.21 6.94
439Ilmar MõISTLIK194413.40222.3011.21
440Jakob VINKEL194113.40218.0515.45
441Märt MARIPUU198113.35417.3516.3714.2211.38
442Robert SANDER200513.16224.04 8.86
443Oleg KOSHIK198513.14223.25 9.60
444Vahur PAJOMäGI197412.91117.21
445Kaimo MAISTE198012.88223.18 9.01
446Ants TAMM194312.71618.3816.3714.55 8.90 5.33
447Juho HEINRAND194012.51116.68
448Mikk TALI198812.38116.51
449Sander NAHKOR198812.09327.9514.53 0.20
450Tõnu KARP195711.91115.88
451Martin LIIDLEIN199311.86228.58 1.06
452Alexander KHALYAPIN196811.80115.73
453Otto PLUUM200611.73115.64
454Uko KõRGE196511.56115.42
455Robert PIHU200211.38331.17 5.35 3.64
456Oliver KIMASK200411.29830.97 8.03 6.65 5.62 5.16
457Mauri SINNELä195211.21114.94
458Kalju TILK194111.11114.81
459Margus SARAP196511.04114.72
460Mart SOOBERG197811.00114.67
461Eero JOONAS196911.00220.00 7.50
462Kerto KAASIKU200710.99421.1214.08 7.38 6.26
463Priit TRUUSALU196310.90114.53
464Kalju VAIKJäRV195410.76220.37 6.54
465Daniel SIBUL200410.68722.2013.93 8.13 5.65 3.51
466Jüri PüSSIM194210.66321.8111.11 4.71
467Siim PELLO200710.301020.1912.43 8.50 5.37 5.00
468Rainer JõESAAR198510.27113.69
469Rauno PAHAPILL200010.25113.67
470Raivo ARU197610.21113.62
471Paul PIIRIMäE200610.17319.7610.96 5.18
472Maarius KOTSULIM200610.10920.2616.39 6.62 4.39 2.85
473Silver REBENITS1978 9.92113.23
474Allan ROOSIMäGI1985 9.88113.17
475Margus MäLL1985 9.86320.89 8.36 5.56
476Kaspar Mathias KORROL2007 9.70329.82 3.54 0.89
477Jaan AINELO1958 9.68112.91
478Pärtel KüLVIK2007 9.68431.66 4.14 3.66 3.57
479Andrei SEMENKOV1976 9.66112.88
480Mati KARP1952 9.59112.79
481Jan AAS1974 9.56213.6910.21
482Marlon NAAN2006 9.40623.37 7.50 7.37 5.43 3.32
483Aleksander HLEBNIKOV1971 9.39212.6610.82
484Audun PALO2008 9.32925.39 6.85 5.64 4.44 4.26
485Elmo PäRNA1944 9.27613.0311.52 8.82 6.74 6.22
486Arto RAMMUL1976 9.26216.88 6.27
487Nikolai KUHA1941 8.94412.6510.2510.21 6.61
488Arseni KRAMARENKO2007 8.93317.2114.10 0.19
489Lembit VASSIL1941 8.90214.14 8.12
490Henri PERILLUS2005 8.76816.7312.1510.24 2.36 2.33
491Laurits RüTMAN2005 8.75618.45 8.71 7.76 5.29 3.56
492Kai WILLADSEN1952 8.71219.07 2.70
493Matis OTTAN1997 8.66215.62 6.03
494Heino PEETERSON1937 8.57111.43
495Raul ADARI1990 8.47219.20 1.98
496Siim ROHT2005 8.42111.22
497Märt KESKüLA1976 8.39111.19
498Joonas HALAPUU2000 8.31111.08
499Timo ASIKAINEN1958 8.26111.01
500Kristofer PäHKLEPA1999 8.24110.99
501Vello KROHN1940 8.23110.97
502Ago KäIS1953 8.22110.96
503Robin OLLI2007 8.21716.6510.51 4.91 4.63 4.34
504Mati KüLAASE1949 8.13110.84
505Aarne IDAVAIN1952 7.78314.89 7.14 5.42
506Vello LOORITS1941 7.66217.29 1.87
507Toomas MATTUS2005 7.66515.9511.82 7.01 2.70 0.82
508Konstantin RAZDOLSKI2007 7.64212.87 6.22
509Kristjan KIVIPALU1973 7.50214.68 4.08
510Rasmus SAARE2005 7.38814.68 7.33 5.96 4.49 4.42
511Sergei MUIZNIEKS1978 7.28317.96 7.53 0.19
512Valdis PUZANOV1964 7.161 9.55
513Romet KRIKS2007 7.021115.87 5.01 4.96 4.85 4.40
514Martin ILVES1942 6.97217.37 0.05
515Heinar RADIN1973 6.96212.91 4.50
516Veljo VASK1974 6.921 9.23
517Kalev KUKK1951 6.78213.03 3.92
518Taimar TILGRE1963 6.611 8.81
519Martin TõRRA1941 6.58613.4811.99 3.66 3.53 0.24
520Hendrik LILLSOO2007 6.571 8.76
521Villem PIIRIMäE2008 6.56613.57 6.90 5.26 4.22 2.83
522Mart VENDELIN1944 6.441 8.59
523Raivo MITT1971 6.12410.6110.58 3.65 2.35
524Tõnu TOLM1953 6.061 8.08
525Karl-Markus JANNO2007 5.89916.42 3.77 3.21 3.09 2.97
526Kristo OJA1996 5.87312.45 4.40 3.86
527Ats VIRUMäE1946 5.702 9.59 4.66
528Dmitri JAKOVLEV1988 5.691 7.58
529Lev MIGDALSKI1939 5.641 7.52
530Lembit TALLI1949 5.621 7.49
531Toomas NAELAPää1950 5.48510.48 5.24 5.23 3.42 3.02
532Erik PETERSEN2006 5.431 7.24
533Märt KüNNAPAS1942 5.281 7.04
534Endel REMMET1937 5.161 6.88
535Toomas KOPPEL1953 5.042 8.27 4.34
536Kalev HUNT1951 5.001 6.66
537Jaan METSA1971 4.991 6.65
538Madis MEIMRE1979 4.781 6.37
539Mattias MEIMRE2006 4.611 6.15
540Tõnu KUUSIK1956 4.452 6.09 5.04
541Jaan Peeter VILJAMAA2003 4.132 6.92 3.40
542Rando JAAKSOO2007 3.842 5.02 4.58
543Alo SüVARI1976 3.743 4.99 4.44 3.77
544Ove-Markus KASEMäGI2007 3.691 4.92
545Mattias PIHU2004 3.472 8.30 0.38
546Aimar JAAKSON1978 3.443 5.87 4.85 1.43
547Ervin PEIK1966 3.411 4.54
548Magnar MõTTUS2007 3.3510 4.03 3.82 3.47 2.96 2.47
549Teet BELJAEV2002 3.302 7.64 0.62
550Kristjan RAAVA2004 3.231 4.31
551Uku JOONAS2008 3.235 5.12 3.23 3.18 2.33 2.27
552Kert PIIRAK2008 3.171 4.22
553Stefan KIVIL2009 3.143 4.33 3.94 2.80
554Alari UUSNA1969 3.131 4.18
555Kusti PRIKS2008 3.121 4.16
556Martin Dominik LUKJANOV2005 3.041 4.06
557Ats-Kristjan KASEMäGI2006 3.041 4.05
558Rein EIGER1972 2.921 3.89
559Jaan MILJAN1947 2.901 3.86
560Uku VIISPERT2004 2.812 4.21 2.82
561Märt VIIDU2007 2.793 4.70 3.05 2.09
562Margus MAIDLA1973 2.771 3.69
563Askar NEUMANN2001 2.771 3.69
564Rein KIISLER1941 2.543 5.01 3.88 0.07
565Romet PAATSI2008 2.415 2.93 2.35 2.27 2.24 2.24
566Kristjan MAISTE2006 2.181 2.91
567Emil ÅKERMAN2007 2.122 3.52 1.78
568Andres KEERNIK2009 2.092 4.52 0.70
569Juhan MAHLA2009 1.971 2.63
570Otto Georg KIKERPILL2005 1.751 2.33
571Aare AAN1983 1.611 2.15
572Uku NõMM2009 1.571 2.09
573Ants LIIVAMäGI2006 1.502 2.28 1.46
574Karl-Mattias JUHKAM2009 1.343 2.67 2.02 0.05
575Rimo PALUSALU1972 1.321 1.76
576Erik KERSNA2007 1.135 2.34 1.61 1.24 0.29 0.15
577Oliver KASK2005 1.121 1.49
578Andreas TäHNAS2003 1.101 1.47
579Anton ROOLAID1977 1.095 3.04 1.62 0.61 0.10 0.09
580Hans-Kristjan KUNINGAS2003 1.092 2.60 0.12
581Pjotr AKSJONOV1948 1.082 1.92 0.78
582Jan-Erik KäRNER2006 1.053 3.58 0.10 0.04
583Mihkel TALI2006 1.032 2.50 0.08
584Manivald JAKOBSON2010 1.011 1.34
585Martin PETTAI1983 0.981 1.31
586Mario MADDISON1979 0.901 1.20
587Ivo TAMLA1960 0.881 1.17
588Sven-Andres NIGLAS2004 0.871 1.16
589Mairo TOHUS2003 0.821 1.09
590Karel Markus KäHR2009 0.742 1.53 0.33
591Reigo KEEM2007 0.723 1.50 0.63 0.42
592Tanel LAANEVäLI2008 0.634 2.49 0.22 0.08 0.02
593Anti TOHVA2008 0.605 1.70 0.79 0.25 0.16 0.09
594Hugo RüüTLI2008 0.574 1.51 0.55 0.33 0.15
595Reno Robin REHEMETS2008 0.522 1.19 0.11
596Jasper KäRNER2010 0.511 0.68
597Roland JOHANSON2007 0.411 0.54
598Ando VIISPERT1976 0.411 0.54
599Sander LEPP2008 0.344 0.78 0.39 0.23 0.10
600Raul JõGISMAN2005 0.281 0.37
601Atso KESKüLA2010 0.251 0.33
602Aleksandr GNIDENKO1961 0.221 0.30
603Rein JõGISMAN2006 0.192 0.46 0.01
604Hannes TAMMISTE2008 0.152 0.35 0.02
605Ranet RäNDLA2008 0.141 0.19
606Erik Marten ZERNANT2009 0.061 0.08
607Hans Gustav KõLJALG2004 0.041 0.05
608Kaspar KIMASK2005 0.031 0.04
609Juhan PAE2007 0.021 0.03
610Madis SAMMELSELG2005 0.011 0.01
611Kaur KOOSAPOEG2007 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 91.88
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind