Tulemused

25mai21

Põlva 8.Teisipäevak

KUKI

1
Kristof KIVIL
2017 LSF PT
LSF PT
00:28:47
2
Oskar HINN
2014 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:29:40 +00:53
3
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:33:27 +04:40
4
00:35:47 +07:00
5
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:36:40 +07:53
6
Armon ROOS
2015 Kambja LA
Kambja LA
00:37:47 +09:00
7
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:38:02 +09:15
8
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:38:48 +10:01
9
00:40:32 +11:45
10
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma LA
Rosma LA
00:40:37 +11:50
11
Hendrik SIMPSON
2015 Põlva
Põlva
00:45:13 +16:26
12
Anette SEPPO
Põlva
Põlva
00:45:20 +16:33
13
Helmi SIMPSON
2017 Põlva
Põlva
00:45:24 +16:37
14
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:50:10 +21:23
15
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:55:20 +26:33
16
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:55:29 +26:42
17
Luise KRIISK
2021 Tännassilma
Tännassilma
00:55:47 +27:00
18
01:02:58 +34:11
19
Madli RÄHN
2017 Tartu Meelespea LA
Tartu Meelespea LA
01:04:56 +36:09
20
Jarlet ALVE
Vandersellid
Vandersellid
01:08:51 +40:04
21
Laura JUKS
Vandersellid
Vandersellid
01:08:54 +40:07
22
Rasmus LEPP
Vandersellid
Vandersellid
01:08:56 +40:09
23
Arabella KOLSAR
2015 Vandersellid
Vandersellid
01:09:00 +40:13
24
Ruudi LOKK
Vandersellid
Vandersellid
01:09:01 +40:14
25
Grethe JANSON
Vandersellid
Vandersellid
01:09:02 +40:15
26
Richard PUKSA
Vandersellid
Vandersellid
01:09:06 +40:19
27
Madis PAEKIVI
Vandersellid
Vandersellid
01:09:08 +40:21
29
Gert-Erik SOO
Vandersellid
Vandersellid
01:09:12 +40:25
30
Mirtel MÄGI
Vandersellid
Vandersellid
01:09:15 +40:28
31
Ralf Joosep PRUSS
Vandersellid
Vandersellid
01:09:24 +40:37
32
Kaisa LINNUS
Vandersellid
Vandersellid
01:09:35 +40:48
33
Kheira LUSTI
Vandersellid
Vandersellid
01:11:08 +42:21
34
Helerin TROON
Vandersellid
Vandersellid
01:11:10 +42:23
35
Jakob ANTON
2017 Seiklushunt
Seiklushunt
01:11:53 +43:06
36
Liise ANTON
2019 Seiklushunt
Seiklushunt
01:12:03 +43:16

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:33:07
2
00:34:42 +01:35

M10

1
Karl LILLEMETS
NK
NK
01:28:08
2
Karel SILLAKIVI
NK
NK
01:28:09 +00:01

M12

1
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:33:59
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:36:13 +02:14
3
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:37:18 +03:19
4
Hugo Georg JÜRISON
Serviti SK
Serviti SK
00:43:16 +09:17
5
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:47:27 +13:28
6
Mihkel TOMSON
2010 Kuuste kool
Kuuste kool
01:03:47 +29:48
8
Daniel PARMA
Mehikoorma NK
Mehikoorma NK
01:26:44 +52:45
9
Martin SEPPING
2009 Mehikoorma NK
Mehikoorma NK
01:26:58 +52:59

M14

1
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:30:48
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:32:11 +01:23
3
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:32:41 +01:53
4
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:33:40 +02:52
5
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:33:49 +03:01
6
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:35:40 +04:52
7
Gregory Dariel BLAUHUT
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
00:39:58 +09:10
8
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:41:23 +10:35
9
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
00:46:14 +15:26
10
Reiko MIIL
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
00:46:18 +15:30
11
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:48:29 +17:41
12
Joosep TALI
-0001 Harju OK
Harju OK
00:49:34 +18:46
13
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:01:42 +30:54
14
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:01:43 +30:55
15
Andris TOOMEL
2007 Tilsi kool
Tilsi kool
01:01:50 +31:02

M16

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:42:59
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:47:01 +04:02
3
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:53:06 +10:07
4
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:56:13 +13:14
5
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:10:48 +27:49
6
Lennart SEIN
2008 Tartu
Tartu
01:33:04 +50:05

M18

1
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:49:17
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:56:24 +07:07
3
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
01:08:25 +19:08
4
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
01:11:32 +22:15

M21A

1
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakv
Rakv
00:45:53
2
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:50:22 +04:29
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:53:11 +07:18
4
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:59:21 +13:28
5
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
01:00:28 +14:35
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:03:17 +17:24
7
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:08:16 +22:23
8
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:08:59 +23:06
9
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:11:56 +26:03
10
Hendrik MIKK
1992 Keskkonnaprojekt
Keskkonnaprojekt
01:14:10 +28:17

M21B

1
Olavi OTTAS
1985 Kobras
Kobras
00:42:53
2
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
00:44:39 +01:46
3
Oskar SOOP
1997
00:51:34 +08:41
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:52:50 +09:57
5
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:53:26 +10:33
6
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:03:40 +20:47
7
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:08:09 +25:16
8
Henri HUMMAL
-0001 Kunda
Kunda
01:10:35 +27:42
9
01:18:47 +35:54

M21E

1
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
00:53:22
2
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:54:32 +01:10
3
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
00:54:47 +01:25
4
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:55:08 +01:46
5
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:01:55 +08:33
6
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:02:41 +09:19
7
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:02:52 +09:30
8
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:03:27 +10:05
9
Hannes KUSLAP
2000 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:03:53 +10:31
10
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:04:40 +11:18
11
Tartu
01:07:10 +13:48
12
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:07:40 +14:18
13
Arvi ANTON
1992 Seiklushunt
Seiklushunt
01:07:41 +14:19
14
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:10:59 +17:37
15
01:11:48 +18:26
16
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:13:12 +19:50
17
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:23:19 +29:57
18
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:27:48 +34:26
19
Aivar TIHANE
1978 Eesti Energia
Eesti Energia
01:39:21 +45:59
20
Rene PERZINSKI
Paide
Paide
01:42:17 +48:55
23
Kalev LIIV
1956
01:45:20 +51:58

M35

1
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:45:13
2
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:48:32 +03:19
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:50:49 +05:36
4
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:51:26 +06:13
5
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:53:02 +07:49
6
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
01:06:23 +21:10
7
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:06:57 +21:44
8
01:18:33 +33:20
9
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:19:22 +34:09

M40

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:42:30
2
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:54:51 +12:21
4
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:56:08 +13:38
5
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:59:00 +16:30
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:04:27 +21:57
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:05:17 +22:47
8
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:13:14 +30:44
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:13:25 +30:55

M45

1
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:47:10
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:51:54 +04:44
3
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:51:58 +04:48
4
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:54:25 +07:15
5
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:55:12 +08:02
6
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:55:29 +08:19
7
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:56:16 +09:06
8
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:58:04 +10:54
9
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
00:58:32 +11:22
10
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:58:44 +11:34
11
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:58:58 +11:48
12
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:00:06 +12:56
13
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:03:13 +16:03
14
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:03:30 +16:20
15
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:03:43 +16:33
16
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:04:21 +17:11
17
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
01:06:38 +19:28
18
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:06:45 +19:35
19
Timo ASIKAINEN
1958 Orvand
Orvand
01:10:36 +23:26
20
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:10:57 +23:47
21
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:11:02 +23:52
22
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:28:40 +41:30

M50

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:40:03
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:40:37 +00:34
3
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:42:36 +02:33
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:43:30 +03:27
5
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:43:53 +03:50
6
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:46:44 +06:41
7
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:51:06 +11:03
8
Eke KURG
1966
01:10:08 +30:05
9
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:20:44 +40:41

M55

1
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:41:16
2
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:48:22 +07:06
3
Jaanus PULLES
1964 Taevaskoja
Taevaskoja
00:50:26 +09:10
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:52:44 +11:28
5
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:55:00 +13:44
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:05:22 +24:06
7
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:09:38 +28:22
8
Jaanus TEPPAN
-0001 Tartu suusaklubi
Tartu suusaklubi
01:09:46 +28:30

M60

1
Simo VALTANEN
HY
HY
00:44:58
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:46:03 +01:05
3
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:56:11 +11:13
4
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
01:02:06 +17:08
5
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:06:08 +21:10

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:37:03
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:43:25 +06:22
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
00:50:16 +13:13

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:45:51
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:45:59 +00:08
3
Madis ORAS
1950 Ilves
Ilves
00:48:40 +02:49
4
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:50:36 +04:45
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:55:46 +09:55
6
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
00:58:44 +12:53
7
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
00:59:06 +13:15
8
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:09:18 +23:27
9
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:34:06 +48:15

M75

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:39:48
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:47:29 +07:41
3
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:48:09 +08:21
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
00:56:53 +17:05

N08

1
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:29:15
2
Greta KELVISTE
2014 Tartu
Tartu
00:34:42 +05:27

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:18:29
2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:18:31 +00:02
3
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:23:54 +05:25
4
Kaidi KARJA
2013 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:33:08 +14:39
5
Elis Marian EERITS
2011 SK Serviti
SK Serviti
00:38:27 +19:58
6
Matilda NUUMA
2012 SK Serviti
SK Serviti
00:38:29 +20:00
7
Berit PAATSI
2011 Põlva kool
Põlva kool
00:53:16 +34:47

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:28:11
2
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:33:59 +05:48
3
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:43:04 +14:53
4
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:09:05 +40:54
5
Sille KENK
2011 Tartumaa
Tartumaa
01:20:57 +52:46

N14

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:39:39
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:40:13 +00:34
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:43:07 +03:28
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:52:42 +13:03
5
Greete LUTSAR
2008 Põlva
Põlva
01:49:48 +10:09
6
Karoliine LUTSAR
2008 Põlva
Põlva
01:49:55 +10:16

N16

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:39:50

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:40:06
2
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:47:41 +07:35
3
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:13:30 +33:24

N21A

1
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:45:53
2
Karmen ALNEK
1989 Rakvere
Rakvere
00:50:27 +04:34
4
Melanie OLESK
1996 Kobras
Kobras
01:01:30 +15:37
5
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
01:09:57 +24:04

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:48:29
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:49:45 +01:16
3
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:01:11 +12:42
4
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:03:44 +15:15
5
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:04:39 +16:10
6
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:06:30 +18:01
7
Kristiina MARK
1987
01:07:33 +19:04
8
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:08:47 +20:18
9
Kelli NURM
2000 Kobras
Kobras
01:17:22 +28:53
10
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:21:33 +33:04
11
01:37:10 +48:41

N35

1
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
00:48:52
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:51:46 +02:54
3
Hedi PETERSON
1982 FIRN
FIRN
01:05:41 +16:49
4
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:06:25 +17:33
5
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:25:44 +36:52

N40

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:47:24
2
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
00:52:10 +04:46
3
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:52:44 +05:20
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:02:05 +14:41
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:03:39 +16:15
6
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:07:18 +19:54
7
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:10:07 +22:43

N45

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:47:15
2
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:48:27 +01:12
3
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:56:18 +09:03
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:56:47 +09:32
5
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
00:58:15 +11:00
6
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:59:42 +12:27
7
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:00:08 +12:53
8
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:01:03 +13:48
9
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:03:36 +16:21
10
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:04:34 +17:19
11
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:07:03 +19:48
12
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:08:30 +21:15
13
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:13:20 +26:05
14
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:13:57 +26:42
15
Maichl SUUR
1976 Kobras
Kobras
01:19:33 +32:18

N50

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:47:57
2
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:52:32 +04:35
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:53:07 +05:10
4
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:53:35 +05:38
5
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:07:38 +19:41
6
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:08:58 +21:01

N55

1
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:55:04
2
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
00:55:44 +00:40
3
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
01:05:38 +10:34
4
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:07:59 +12:55
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:14:38 +19:34
6
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:19:04 +24:00

N60

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:03:50
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:06:52 +03:02
3
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:14:42 +10:52
4
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:27:15 +23:25

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:54:23
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:56:23 +02:00
3
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:00:09 +05:46
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:17:01 +22:38

N70

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:39:43
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:49:13 +09:30
3
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:53:58 +14:15
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
00:56:12 +16:29

N75

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:49:53

RATAS

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:49:15
2
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
00:49:49 +00:34
3
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:56:30 +07:15
4
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
01:00:26 +11:11
5
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:02:50 +13:35
6
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:03:25 +14:10
7
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:03:47 +14:32
8
Meelis MAIDLA
1968 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:05:48 +16:33
9
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
01:06:45 +17:30
10
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:06:56 +17:41
11
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:07:10 +17:55
12
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:16:46 +27:31
13
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:20:12 +30:57
14
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:20:28 +31:13
15
Taivo TALI
1966 Harju KEK RSK
Harju KEK RSK
01:22:29 +33:14
16
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
01:23:44 +34:29
17
01:26:12 +36:57
18
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:36:16 +47:01
19
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:44:30 +55:15
20
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
02:07:10 +17:55

VALIK

1
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:13:19
2
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:32:24 +19:05
3
Maigren-Daan TIISLER
2009 Tilsi PK
Tilsi PK
00:32:38 +19:19
4
Tauri-Sulev PIIRIMAA
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
00:32:39 +19:20
5
Mihkel LIIVAGO
2003 Kobras
Kobras
00:33:27 +20:08
6
Sigrid LUTSAR
1989 Põlva
Põlva
00:33:59 +20:40
7
Angeelika KREEK
1983 Võru
Võru
00:34:32 +21:13
8
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
00:35:47 +22:28
9
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:36:23 +23:04
10
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:37:01 +23:42
11
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:37:39 +24:20
12
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:40:30 +27:11
13
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
00:43:15 +29:56
14
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:43:18 +29:59
15
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:43:49 +30:30
16
Taivo TALI
1966 Harju KEK RSK
Harju KEK RSK
00:45:56 +32:37
17
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:49:27 +36:08
18
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:50:14 +36:55
19
Angelika VUMBA
2005 Tilsi PK
Tilsi PK
00:50:53 +37:34
20
Eliina PISARENKO
Tilsi PK
Tilsi PK
00:50:55 +37:36
21
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:51:57 +38:38
22
Brita PÄÄSLANE
2018 Ilves
Ilves
00:54:22 +41:03
23
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:54:50 +41:31
24
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:55:25 +42:06
25
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:58:40 +45:21
26
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:59:04 +45:45
27
Kati IHER
1999 Võru
Võru
00:59:06 +45:47
28
Tõnis ORG
1979
00:59:46 +46:27
29
Tiia TOMSON
-0001 Lalli küla
Lalli küla
01:02:21 +49:02
30
01:02:46 +49:27
31
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
01:02:48 +49:29
32
Harry-Larion KALLAS
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
01:03:54 +50:35
33
Laura Eliise RIMM
2007 Mehikoorma KT
Mehikoorma KT
01:05:06 +51:47
34
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:05:29 +52:10
35
Artur PARMA
2006 Mehikoorma NK
Mehikoorma NK
01:05:41 +52:22
36
Joosep POKK
2005 Kanepi NK
Kanepi NK
01:05:55 +52:36
37
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
01:05:57 +52:38
38
Ainika MÄGI
1971 KT Laheda juht
KT Laheda juht
01:08:08 +54:49
39
Piret PALM
Kaitseliit
Kaitseliit
01:08:10 +54:51
40
Hanna Li RAUDSEPP
Tilsi PK
Tilsi PK
01:08:15 +54:56
41
Angely TURBA
2004 Tilsi kool
Tilsi kool
01:08:18 +54:59
42
Helle EHASALU
Vandersellid (õp)
Vandersellid (õp)
01:09:02 +55:43
43
Pille KAARSALU
Vandersellid (õp)
Vandersellid (õp)
01:09:08 +55:49
44
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:09:22 +56:03
45
Karmen SABBAL
Vandersellid (õp)
Vandersellid (õp)
01:09:33 +56:14
46
Jaanika KOGRI
Vandersellid (õp)
Vandersellid (õp)
01:09:33 +56:14
47
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:09:58 +56:39
48
Rico REINOJA
Tallinn
Tallinn
01:11:04 +57:45
49
Markus KASK
2002 Pärnu
Pärnu
01:11:04 +57:45
50
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:12:58 +59:39
51
Ene RÕZOVA
1971 Mehikoorma Põhikool
Mehikoorma Põhikool
01:14:19 +01:00
52
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:14:58 +01:39
53
Diana PATRAEL
1977 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:15:32 +02:13
54
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:17:07 +03:48
55
Regina PERZINSKI
Tartu
Tartu
01:18:06 +04:47
56
Getter MIZER
Tallinn
Tallinn
01:18:06 +04:47
57
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
01:18:31 +05:12
58
Ragnar LUSTJA
2009 Tilsi PK
Tilsi PK
01:19:36 +06:17
59
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:20:59 +07:40
60
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:21:38 +08:19
61
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:21:50 +08:31
62
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:25:30 +12:11
63
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:26:20 +13:01
64
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
01:26:43 +13:24
65
Liisi PIKKI
1991 Mehikoorma NK
Mehikoorma NK
01:26:44 +13:25
66
Joosep LOOST
1983
01:27:42 +14:23
67
Katrin PIIRIMAA
2000 Kobras
Kobras
01:27:43 +14:24
68
Diana PIHLAP
Räpina
Räpina
01:29:18 +15:59
69
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:34:58 +21:39
70
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:41:20 +28:01
71
Kevin UIBOS
NK
NK
01:46:35 +33:16
72
Meelis LEPIK
NK
NK
01:46:36 +33:17
73
Jürgen OISIK
NK
NK
01:46:40 +33:21
74
Rainis KIRSS
NK
NK
02:02:27 +49:08
75
Märt NUKK
2010 NK
NK
02:02:29 +49:10
76
Sven UFFERT
NK
NK
02:02:34 +49:15
77
02:15:14 +01:55

VIPL

1
Katrin LEMSALU
1978 EMÜ
EMÜ
00:32:54
2
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:37:47 +04:53
3
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:37:56 +05:02
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:38:05 +05:11
5
00:38:25 +05:31
6
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:39:19 +06:25
7
Ain PIIRIMAA
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
00:40:02 +07:08
8
Merilin ARUOTS
1984 Põlva
Põlva
00:44:18 +11:24
9
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:49:14 +16:20
10
Mait METSPALU
1989
00:53:43 +20:49
11
Heleri PURI
1988 Põlva
Põlva
00:55:43 +22:49
12
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:57:55 +25:01
13
Andrus TAUL
1980 Valgamaa
Valgamaa
01:08:13 +35:19
14
01:08:20 +35:26
15
Dagmar KODRES
1952 OKH
OKH
01:15:29 +42:35
16
Liis LUTSAR
1988 Põlva
Põlva
01:49:52 +16:58

VIPP

1
Arno BACHAUS
1978 Team 30+
Team 30+
00:49:31
2
Janek RIIVES
1977
00:58:17 +08:46
3
00:59:15 +09:44
4
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:01:00 +11:29
5
Arne TILK
1969 SK Serviti
SK Serviti
01:03:02 +13:31
6
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:03:25 +13:54
7
01:11:22 +21:51
8
Kristjan VASSIL
1977
01:23:50 +34:19

VIPT

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:36:09
2
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:38:34 +02:25
3
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:46:03 +09:54
4
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:48:38 +12:29
5
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:50:26 +14:17
6
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:51:09 +15:00
7
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:53:53 +17:44
8
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:54:17 +18:08
9
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:55:27 +19:18
10
00:58:09 +22:00
11
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
01:00:24 +24:15
12
01:03:43 +27:34
13
Christiine LEPP
1982 Kobras
Kobras
01:04:42 +28:33
14
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:06:06 +29:57
15
01:06:37 +30:28
16
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:07:28 +31:19
17
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
01:10:18 +34:09
18
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:12:01 +35:52

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Koit Kolsar

Taevaskoja mets

426 osalejat