Tulemused

15juuni21

Põlva 11.Teisipäevak

KUKI

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:18:21
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:18:29 +00:08
3
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:22:34 +04:13
4
Oskar HINN
2014 LA Kaari
LA Kaari
00:28:27 +10:06
5
Otto-Erik SOHAR
2017 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:28:35 +10:14
6
00:29:49 +11:28
7
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:31:33 +13:12
8
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:31:41 +13:20
9
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:31:46 +13:25
10
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:31:59 +13:38
11
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:40:26 +22:05
12
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:40:31 +22:10

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:22:23

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:21:02
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:24:04 +03:02
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:30:05 +09:03
4
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:30:14 +09:12
5
Henrik ERM
2011 SK Xdream
SK Xdream
00:33:25 +12:23
6
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:36:16 +15:14
7
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:46:26 +25:24

M14

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:34:18
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:39:00 +04:42
3
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:39:09 +04:51
4
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:39:54 +05:36
5
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:47:31 +13:13
6
Juhan PAE
2007 Tartu
Tartu
00:56:57 +22:39
7
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:12:14 +37:56
8
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:12:32 +38:14
9
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
01:16:06 +41:48
10
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
01:17:28 +43:10

M16

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:54:35
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:21:39 +27:04
3
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:24:08 +29:33
4
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
01:24:10 +29:35

M18

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:59:26
2
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
01:08:01 +08:35

M21A

1
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
00:42:55
2
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
01:00:42 +17:47
3
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:05:41 +22:46
4
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:06:02 +23:07
5
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:08:56 +26:01
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:10:42 +27:47
7
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:13:43 +30:48
8
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:19:23 +36:28

M21B

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:39:23
2
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:52:29 +13:06
3
00:57:50 +18:27
4
Oskar SOOP
1997
00:59:44 +20:21
5
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:04:51 +25:28
6
Marios TAMMES
2001 Kobras
Kobras
01:05:58 +26:35
7
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:07:44 +28:21
8
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
01:14:37 +35:14
9
01:34:57 +55:34
10
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:40:46 +01:23

M21E

1
Jonatan KARJUS
1991 Võru
Võru
00:57:59
2
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
01:02:23 +04:24
3
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:02:38 +04:39
4
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:03:35 +05:36
5
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:06:26 +08:27
6
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:07:43 +09:44
7
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
01:09:17 +11:18
8
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:14:26 +16:27
9
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:14:31 +16:32
10
Tartu
01:22:18 +24:19
11
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:26:24 +28:25
12
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:27:55 +29:56
13
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:32:01 +34:02
14
Sven ORAS
1989 Ilves
Ilves
01:32:15 +34:16
15
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:55:32 +57:33
16
Kalev LIIV
1956
02:23:32 +25:33

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:52:12
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:58:54 +06:42
3
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
01:09:05 +16:53
4
Taivo TALI
1966 Harju KEK RSK
Harju KEK RSK
01:09:51 +17:39
5
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
01:11:09 +18:57
6
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:14:13 +22:01
7
01:18:48 +26:36
8
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:18:59 +26:47
9
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:20:11 +27:59
10
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:34:37 +42:25

M40

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:02:59
2
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:11:05 +08:06
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:13:11 +10:12
4
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:15:10 +12:11
5
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:16:39 +13:40
6
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:24:41 +21:42

M45

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:57:38
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:00:18 +02:40
3
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:04:41 +07:03
4
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
01:06:39 +09:01
5
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:07:58 +10:20
6
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:08:33 +10:55
7
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
01:10:05 +12:27
8
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:10:47 +13:09
9
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:15:02 +17:24
10
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:15:43 +18:05
11
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
01:16:09 +18:31
12
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:20:26 +22:48
13
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:20:29 +22:51
14
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:30:32 +32:54
15
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:33:24 +35:46
16
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:33:29 +35:51
17
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:35:38 +38:00
18
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:52:08 +54:30

M50

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:47:32
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:55:43 +08:11
3
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
01:02:46 +15:14
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:06:01 +18:29
5
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:08:02 +20:30
6
Mihkel MADALVEE
-0001 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:36:22 +48:50
7
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:45:40 +58:08

M55

1
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:55:35
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:58:39 +03:04
3
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:58:40 +03:05
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:04:26 +08:51
5
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:06:59 +11:24
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:09:31 +13:56

M60

1
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:07:26
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:07:58 +00:32
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:10:08 +02:42
4
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:10:29 +03:03

M65

1
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:08:32
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:08:47 +00:15
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:11:02 +02:30

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:02:30
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:06:24 +03:54
3
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:08:48 +06:18
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:10:21 +07:51
5
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:15:06 +12:36
6
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:22:10 +19:40
7
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:24:05 +21:35
8
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:28:30 +26:00
9
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:40:55 +38:25

M75

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:39:36
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:57:47 +18:11
3
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:11:57 +32:21

N08

1
Kaidi KARJA
2013 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:18:03
2
Mirtel MUUGA
2013 Põlva kool
Põlva kool
00:21:49 +03:46
3
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:29:41 +11:38

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:11:58
2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:15:57 +03:59
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:17:02 +05:04
4
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:17:24 +05:26
5
Karmen KARJA
2011 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:18:00 +06:02
6
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:19:04 +07:06
7
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:21:15 +09:17

N12

1
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:24:44
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:28:46 +04:02
3
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:33:33 +08:49
4
Liise EELMÄE
2011 Ülenurme Gümnaasium
Ülenurme Gümnaasium
00:39:26 +14:42
5
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:02 +18:18
6
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:57:13 +32:29

N14

1
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:54:15
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:56:47 +02:32
3
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:57:39 +03:24
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:28:42 +34:27

N16

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:01:58
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:03:59 +02:01
3
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
01:11:25 +09:27
4
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
04:45:37 +43:39

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:02:57
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:04:00 +01:03
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:25:14 +22:17
4
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:59:55 +56:58

N21A

1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:57:16

N21E

1
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:09:01
2
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:11:00 +01:59
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:11:08 +02:07
4
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:13:32 +04:31
5
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:18:00 +08:59
6
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:18:14 +09:13
7
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:46:15 +37:14
8
Aune VALK
1972 UT
UT
01:52:57 +43:56

N35

1
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
01:06:35
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:29:41 +23:06
3
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:33:27 +26:52
4
01:41:06 +34:31

N40

1
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:11:31
2
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:14:14 +02:43
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:15:23 +03:52
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:36:42 +25:11

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:58:47
2
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:07:25 +08:38
3
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:07:31 +08:44
4
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:09:21 +10:34
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:19:31 +20:44
6
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:21:08 +22:21
7
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:28:01 +29:14
8
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:42:47 +44:00
9
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
02:10:32 +11:45

N50

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:55:43
2
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:09:21 +13:38
3
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:15:26 +19:43
4
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:20:34 +24:51
5
Ene LAHT
1967 Tartu
Tartu
01:23:02 +27:19
6
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:50:59 +55:16
7
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
02:07:22 +11:39

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:03:30
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:04:23 +00:53
3
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:47:28 +43:58
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:47:53 +44:23
5
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
02:07:37 +04:07

N60

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:24:11
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:26:07 +01:56
3
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:32:45 +08:34
4
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:38:56 +14:45

N65

1
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:14:17
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:30:31 +16:14
3
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:36:20 +22:03
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:38:24 +24:07
5
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:39:26 +25:09
6
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
01:57:14 +42:57

N70

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:46:28
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:20:25 +33:57

N80

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:34:18

VALIK

1
Liilia UUSEN
Tõrvandi
Tõrvandi
00:26:10
2
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:26:48 +00:38
3
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:30:03 +03:53
4
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:31:45 +05:35
5
Ants TAMM
1943 TON
TON
00:32:45 +06:35
6
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:39:38 +13:28
7
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:43:19 +17:09
8
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:44:28 +18:18
9
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:53:09 +26:59
10
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:54:09 +27:59
11
Ilves
00:54:37 +28:27
12
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:56:18 +30:08
13
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
00:58:08 +31:58
14
01:01:23 +35:13
15
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:03:30 +37:20
16
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:04:20 +38:10
17
01:05:39 +39:29
18
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
01:07:43 +41:33
19
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:08:15 +42:05
20
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:09:00 +42:50
21
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:10:14 +44:04
22
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:10:35 +44:25
23
Kristi KIRJANEN
1972 Tartu
Tartu
01:11:35 +45:25
24
Kaur KIRJANEN
1972
01:12:49 +46:39
25
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:13:39 +47:29
26
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
01:14:40 +48:30
27
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:17:05 +50:55
28
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:18:10 +52:00
29
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:20:47 +54:37
30
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:21:12 +55:02
31
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
01:27:08 +00:58
32
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:27:29 +01:19
33
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:31:07 +04:57
34
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:31:21 +05:11
35
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:31:41 +05:31
36
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:31:52 +05:42
37
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:33:37 +07:27
38
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:37:48 +11:38
39
Emil MÄEORG
Tartu
Tartu
01:42:54 +16:44
40
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:46:12 +20:02
41
Janek OJA
2001 Krootuse PK
Krootuse PK
01:56:08 +29:58

VIPL

1
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:46:34
2
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:46:37 +00:03
3
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:47:30 +00:56
4
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:54:31 +07:57
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:57:04 +10:30
6
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
01:04:36 +18:02
7
01:11:47 +25:13
8
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:19:59 +33:25
9
Mariia MARKOVSKA
Ukraina
Ukraina
01:20:04 +33:30
10
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:30:04 +43:30

VIPP

1
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:58:36
2
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:00:33 +01:57
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:21:03 +22:27
4
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:26:01 +27:25
5
01:36:12 +37:36
6
01:36:17 +37:41
7
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:42:46 +44:10
8
01:44:02 +45:26

VIPT

1
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:28:46
2
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:42:55 +14:09
3
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:47:18 +18:32
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:52:29 +23:43
5
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
00:53:10 +24:24
6
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
00:53:54 +25:08
7
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:53:59 +25:13
8
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:54:45 +25:59
9
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:02:25 +33:39
10
01:03:33 +34:47
11
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
01:04:26 +35:40
12
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:04:56 +36:10
13
Audun PALO
2008 Võru
Võru
01:05:43 +36:57
14
01:07:36 +38:50
15
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:11:25 +42:39
16
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:13:57 +45:11
17
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
01:16:56 +48:10
18
01:24:32 +55:46
19
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:27:00 +58:14
20
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:30:10 +01:24
21
01:33:58 +05:12
22
01:33:59 +05:13

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Vallo Vaher

Otitiik-Kooraste

296 osalejat