Tulemused

20sept.21

Tartu sprindi esmaspäevak

RADA1M 26 KP 3,20km

1
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:19:16
2
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:20:35 +01:19
3
Priit VIKS
1982
00:22:13 +02:57
4
Kalev ERMITS
1992 Võru
Võru
00:22:25 +03:09
5
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:22:34 +03:18
6
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
00:23:06 +03:50
7
Karl Robert KUUM
1999 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:23:14 +03:58
8
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
00:23:23 +04:07
9
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
00:23:47 +04:31
10
Mikk PÕDRA
1984 Jõhvikas
Jõhvikas
00:24:05 +04:49
11
00:24:17 +05:01
12
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:25:30 +06:14
13
Sven ORAS
1989 Ilves
Ilves
00:25:31 +06:15
14
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:26:43 +07:27
15
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:26:44 +07:28
16
Kiur KALDMAA
2007 Katoliku
Katoliku
00:27:11 +07:55
17
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:27:21 +08:05
18
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:28:17 +09:01
19
00:29:10 +09:54
20
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:29:17 +10:01
21
Kunnar VAHI
1972 SK Stek Spordiklubi
SK Stek Spordiklubi
00:30:11 +10:55
22
Lauri VESNENKO
1975 Tartu
Tartu
00:30:12 +10:56
23
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:30:36 +11:20
24
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:33:16 +14:00
25
Janek RIIVES
1977
00:33:17 +14:01
26
Toomas ELLERVEE
1962 Ilves
Ilves
00:33:49 +14:33
27
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:36:50 +17:34
28
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
00:36:58 +17:42
29
Rene KASE
1973
00:37:36 +18:20
30
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
00:37:54 +18:38
31
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
00:38:49 +19:33
32
00:40:17 +21:01
33
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
00:44:17 +25:01
34
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:50:11 +30:55

RADA1N 26 KP 3,20km

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:24:13
2
Eveli SAUE
1984 Ilves
Ilves
00:26:42 +02:29
3
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
00:28:58 +04:45
4
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:30:03 +05:50
5
Elisa KIIS
1989
00:30:19 +06:06
6
Liane UNT
1974 Ilves
Ilves
00:31:59 +07:46
7
00:37:06 +12:53
8
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:48:08 +23:55
9
Liili VATSAR
1980 PRIA
PRIA
00:53:51 +29:38
10
Signe PRUUL
1983 PRIA
PRIA
00:53:52 +29:39

RADA2M 19 KP 2,40km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:15:24
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:20:15 +04:51
3
Tarmo PÄRNAKU
1988 VPG
VPG
00:22:25 +07:01
4
00:22:39 +07:15
5
00:23:07 +07:43
6
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:23:14 +07:50
7
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:24:42 +09:18
8
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:27:30 +12:06
9
Urmas VAHI
1961
00:31:24 +16:00
10
Urmo BRAUN
1967 Cyber
Cyber
00:33:59 +18:35
11
Mart MARDISTE
1969 Kape
Kape
00:36:43 +21:19
12
Rudolf PAAP
2009 Elva Gümnaasium
Elva Gümnaasium
00:39:29 +24:05

RADA2N 19 KP 2,40km

1
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:20:32
2
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:25:08 +04:36
3
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
00:25:22 +04:50
4
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
00:29:12 +08:40
5
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:29:21 +08:49
6
00:29:52 +09:20
7
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:32:31 +11:59
8
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:36:39 +16:07

RADA3M 11 KP 1,40km

1
00:10:47
3
Mihkel RÄHN
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:41:27 +30:40

RADA3N 11 KP 1,40km

1
Karin ABEL
1987 Elva Keegliklubi
Elva Keegliklubi
00:12:24
2
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:12:37 +00:13
3
00:41:35 +29:11

RADA4M 9 KP 1,00km

1
Ats ESKOR
2013 Tartu
Tartu
00:14:24
2
Uno ESKOR
2015
00:14:29 +00:05
3
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
00:16:41 +02:17
4
00:19:01 +04:37
5
Oskar VIKS
2017
00:22:46 +08:22
6
Johannes VIKS
2015 Elva Järve Lasteaed
Elva Järve Lasteaed
00:22:56 +08:32

RADA4N 9 KP 1,00km

1
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
00:19:38

VALIK

1
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
00:31:30
2
00:32:17 +00:47
3
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:38:34 +07:04
4
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:39:09 +07:39
5
00:42:37 +11:07
6
Mati MERILO
1942 TARBUS
TARBUS
00:44:38 +13:08
8
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
01:40:33 +09:03

Päevak

Korraldaja: Ilves

Rajameister:

Elva linn

83 osalejat