Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2017
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1
Tallinna Linnaorienteerumine Mustamäe IIIlves-3 2017Vana-Otepää/Truuta
2
Põlva 4.Teisipäevak Lajavangu lääs
3
RMK Tallinna Pargijooksud Järve terviserada2.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak ARULALäänemaa kolmapäevak PiirsaluLääne-Virumaa kolmapäevakud KõverjärveSeiklushundi päevak TammeRapla päevak ÖöbikuVõrumaa kolmapäevak Vaskna talu
4
Saaremaa neljapäevak SaaremaaHiiumaa neljapäevak Käina koolTartu neljapäevak KirikukülaIda-Virumaa päevak JõhviPärnumaa neljapäevak ValgerandViljandimaa päevak Karksi-NuiaTallinna Neljapäevak Kirikla
5
Balti MV rattaorienteerumises Vilnius
6
EMV lühirada MõndavereBalti MV rattaorienteerumisesVilnius
7
EMV MN21 teade MõndavereBalti MV rattaorienteerumisesVilnius
8
Tallinna Linnaorienteerumine Loomaaed
9
Järvamaa teisipäevak AravetePõlva 5.teisipäevak Lajavangu lõuna
10
Tartu linna MV Sprint Näituse3.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak PÜHAJÄRVELääne-Virumaa kolmapäevakud Rakvere SpordikeskusSeiklushundi päevak NäitusePunase Risti jooks SaaremaaLäänemaa kolmapäevak ParalepaRMK Tallinna Pargijooksud Pae parkValgamaa koolide karikas PÜHAJÄRVEVõrumaa kolmapäevak Vällamäe
11
Tallinna Neljapäevak VõerdlaTartu neljapäevak Madsa-AnnimatsiIda-Virumaa päevak MummassaarePärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiSaaremaa neljapäevak SaaremaaHiiumaa neljapäevak Palade
12
13
XT Kevadrogain
14
15
Tallinna Linnaorienteerumine Mustakivi S
16
Põlva 6.teisipäevak Mõujärve
17
RMK Tallinna Pargijooksud MerimetsaLääne-Virumaa kolmapäevakud Koljaku4.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak; Otepää lü OTEPÄÄVõrumaa kolmapäevak Võru SpordikeskusLäänemaa kolmapäevak PerakülaHareju MV valik Harjumaa
18
Tartu neljapäevak PrangliPärnumaa neljapäevak UuluSaaremaa neljapäevak SaaremaaIda-Virumaa päevak PähklimäeHiiumaa neljapäevak KaibaldiTallinna Neljapäevak Soodajärve
19
20
Balti MV VilniusLibahundi jälg 2017 kevadetapp Aegna saar
21
Balti MVVilnius
22
23
Järvamaa teisipäevak KellisaarePõlva 7.teisipäevak Karaski
24
Hiiumaa neljapäevak LaukaSaaremaa neljapäevak SaaremaaRMK Tallinna Pargijooksud HarkuTallinna Linnaorienteerumine VanalinnÜlemaailmne orienteerumispäev EestiMK 1.ring Turu/LohjaLääne-Virumaa kolmapäevakud TamsaluLäänemaa kolmapäevak ValgeväljaRapla päevak JuuruVärska orienteerumisneljapäevak/ülemaailmne o-p Värska keskusViljandimaa päevak Viljandi UueveskiTartu neljapäevak AnnelinnVõrumaa kolmapäevak/Ülemaailmne o-päev Võru Kandle aed
25
Pärnumaa neljapäevak TammisteTallinna Neljapäevak PiirsaluIda-Virumaa päevak TammikuMK 1.ringTuru/Lohja
26
MK 1.ringTuru/Lohja
27
Tartu Kevad 2017 KassinurmeMK 1.ringTuru/Lohja
28
MK 1.ringTuru/LohjaTartu Kevad 2017Kassinurme
29
Tallinna Linnaorienteerumine Järve mets
30
Põlva 8.teisipäevak Krüüdneri
31
Läänemaa kolmapäevak KaasikuRMK Tallinna Pargijooksud Hiiu5.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak VILASKIHarju MV tavarada HarjumaaLääne-Virumaa kolmapäevakud VõsuVõrumaa kolmapäevak Palomõtsa
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind