Kalender

märts 2024

Kiili
Päevak
SK100
 
OJ
Läänemaa
Individuaalne
Okas
 
OJ
Ahhaa Teaduskeskus
Individuaalne
Ilves
 
OJ
Mitmepäevane
Kobras
Reg. kuni
04.03.2024
SO
Rocca al Mare Kool
Individuaalne
TON
Reg. kuni
05.03.2024
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Rogain
XT sport
 
OJ RG
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Läänemaa
Individuaalne
Okas
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Tartu
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG

aprill 2024

Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Jüri alevik
Päevak
Nõmme
 
OJ
Vana-Vigala
Päevak
Orvand
 
OJ
Läänemaa
Individuaalne
Okas
 
OJ
Päevak
Peko
 
OJ
Krabi-Pähni
Individuaalne
Võru
Reg. kuni
01.04.2024
OJ EP
Kubija Hotell-Spa
-
EOL
 
Krabi-Pähni
Individuaalne
Võru
Reg. kuni
01.04.2024
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Laari piknik
Päevak
Kobras
 
OJ
Kadriorg
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Lehola
 
OJ
Rakvere
Päevak
Rakv
 
OJ
Kubja
Päevak
Võru
 
OJ
Rannapark
Päevak
West
 
OJ
Kaiu
Päevak
Ilves
 
OJ
Saarjärve
Öine
Kobras
Reg. kuni
08.04.2024
OJ EP
Kitsemäed
Individuaalne
Peko
Reg. kuni
08.04.2024
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Koorvere
Päevak
Kobras
 
OJ
Vaela
Päevak
Nõmme
 
OJ
Türi
Öine
JOKA
Reg. kuni
10.04.2024
OJ
Haljala
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Sõmerpalu
Päevak
Võru
 
OJ
Läänemaa
Individuaalne
Okas
 
OJ
Sindi
Päevak
West
 
OJ
Apteekri mägi
Päevak
Ilves
 
OJ
Saustinõmme
Päevak
TON
 
OJ
Päevak
Peko
 
OJ
Saku, Harjumaa
Öine teade
Mercury
Reg. kuni
07.04.2024
OJ
Sikupilli, Tallinn
Seeriavõistlus
*
Reg. kuni
07.04.2024
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Taevaskoja rdj.
Päevak
Kobras
 
OJ
Rõõsa
Päevak
Nõmme
 
OJ
Rapla
Päevak
Orvand
 
OJ
Saarepeedi
Päevak
Lehola
 
OJ
Pukametsa
Päevak
Rakv
 
OJ
Margareeta aed
Päevak
Nõmme
 
OJ
Tsiatsungõlmaa
Päevak
Võru
 
OJ
Audru
Päevak
West
 
OJ
Päidlapalu
Päevak
Ilves
 
OJ
Rohuneeme
Päevak
TON
 
OJ
Vooremägi
Mitmepäevane
Ilves
 
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Liiva
Päevak
Kobras
 
OJ
Männiku Linnak
Päevak
Nõmme
 
OJ
Paide
Päevak
JOKA
 
OJ

mai 2024

Päevak
Okas
 
OJ
Kunnamõtsa
Päevak
Võru
 
OJ
Emmaste
Päevak
HOK
 
OJ
Pärnu-Jaagupi
Päevak
West
 
OJ
Kärgandi mäed
Päevak
Ilves
 
OJ
Keila-Joa
Päevak
TON
 
OJ
Rapla Vesiroosi Kool
Individuaalne
Orvand
 
OJ EP
Södertörn, Rootsi
Teade
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Küka karjäär
Päevak
Kobras
 
OJ
Kõrgessaare-Türi
Päevak
JOKA
 
OJ
Raku
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Lehola
 
OJ
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Individuaalne
Aarain Team
 
OJ EP
Päevak
Okas
 
OJ
Vastseliina alevik
Päevak
Võru
 
OJ
Tori
Päevak
West
 
OJ
Otepää linn
Päevak
Ilves
 
OJ
Kalevi-Liiva
Päevak
TON
 
OJ
Käina, Spordikeskus
Päevak
HOK
 
OJ
Haapsalu
Individuaalne
Tammed
 
OJ EM EP
Haapsalu
Teade
Tammed
 
OJ EM
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Eidapere
Päevak
Orvand
 
OJ
Palojärve
Päevak
Kobras
 
OJ
Kõrvemaa
Päevak
Nõmme
 
OJ
Koljaku
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
Võlsi
Päevak
Võru
 
OJ
Rebasefarm
Päevak
West
 
OJ
Mõrtsukjärve
Päevak
Ilves
 
OJ
Harku Retro
Päevak
TON
 
OJ
Pöide
Päevak
SOK
 
OJ
Malvaste, Karjäär
Päevak
HOK
 
OJ
Leedu
-
 
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Vastse-Kuuste
Päevak
Kobras
 
OJ
Muraste
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Lehola
 
OJ
Päevak
Rakv
 
OJ
Uus-Veerenni
Päevak
Nõmme
 
OJ
Olgina
Päevak
Asimuut
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
Pikakannu
Päevak
Võru
 
OJ
Jõulumäe
Päevak
West
 
OJ
Saare
Päevak
Ilves
 
OJ
Meremõisa
Päevak
TON
 
OJ
Palade, Soera
Päevak
HOK
 
OJ
Päevak
Peko
 
OJ
Olten, Šveits
-
Swiss O-Federation
 
OJ
Rogain
XT sport
 
OJ RG
Matu - Kääriku
Mitmepäevane
Kape
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Janokjärve
Päevak
Kobras
 
OJ
Jõelähtme
Päevak
Nõmme
 
OJ
Ape, Läti
Päevak
Aluksne-Ape OK
 
OJ
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Lasa järv
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
-
Polish O-Federation
 
RO
Kilingi-Nõmme
Päevak
West
 
OJ
Pirgu
Päevak
TON
 
OJ
Päevak
Peko
 
OJ
Kaibaldi, Koidma teelt
Päevak
HOK
 
OJ
Eesti Rahva Muuseum
Päevak
Ilves
 
OJ

juuni 2024

-
Polish O-Federation
 
RO
-
Italian O-Federation
 
OJ
Lajavangu
Individuaalne
Kobras
 
OJ
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG
Lajavangu
Teade
Kobras
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Lajavangu lääs
Päevak
Kobras
 
OJ
Päevak
JOKA
 
OJ
Keila-Joa
Päevak
Nõmme
 
OJ
Lasa Järv
Päevak
Lehola
 
OJ
Pukametsa
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Krabi
Päevak
Võru
 
OJ
Raeküla
Päevak
West
 
OJ
Kirikuküla
Päevak
Ilves
 
OJ
Järvi Järved
Päevak
TON
 
OJ
Puski, Kõpu teelt
Päevak
HOK
 
OJ
Võrumaa
Individuaalne
Võru
 
OJ EM EP
Võrumaa
Teade
Võru
 
OJ EM
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Valgesoo
Päevak
Kobras
 
OJ
Pääsküla
Päevak
Nõmme
 
OJ
Keava mäed
Päevak
Orvand
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Sihva
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Valgejõe
Päevak
Rakv
 
OJ
Võidu
Päevak
West
 
OJ
Ihaste
Päevak
Ilves
 
OJ
Valgejõe
Päevak
TON
 
OJ
Kandla
Päevak
SOK
 
OJ
Tareste, Tiigi tn lõpp
Päevak
HOK
 
OJ
Tuksi, Läänemaa
-
Okas
 
OJ
Kauhava, Soome
Teade
 
OJ
Roosta, Läänemaa
Seeriavõistlus
*
Reg. kuni
02.06.2024
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Akste
Päevak
Kobras
 
OJ
Kose
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Narva Vanalinn
Päevak
Asimuut
 
OJ
Rannametsa
Päevak
West
 
OJ
Elva (staadion)
Päevak
Ilves
 
OJ
Kõrvemaa
Päevak
TON
 
OJ
Kapasto, Karjäär
Päevak
HOK
 
OJ
Szczecin, Poola
-
Polish O-Federation
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Koolmajärve
Päevak
Kobras
 
OJ
Saue
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Juusa
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Tõstamaa
Päevak
West
 
OJ
Ülenurme
Päevak
Ilves
 
OJ
Pikknõmm
Päevak
TON
 
OJ
Tahkuna, Tahkuna
Päevak
HOK
 
OJ
Rogain
XT sport
 
OJ RG
-
Czech O-Federation
 
OJ
Vääna-Jõesuu
Individuaalne
Nõmme
Reg. kuni
24.06.2024
RO

juuli 2024

-
Czech O-Federation
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Mõujärve
Päevak
Kobras
 
OJ
Kellissaare
Päevak
JOKA
 
OJ
Kaberneeme
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Häädemeeste
Päevak
West
 
OJ
Ränilinn
Päevak
Ilves
 
OJ
Soodla
Päevak
TON
 
OJ
Kõpu, tähistus Kõpu teelt
Päevak
HOK
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Taevaskoja mets
Päevak
Kobras
 
OJ
Kõrvemaa Apuparra
Päevak
Nõmme
 
OJ
Pirgu
Päevak
Orvand
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Vilaski
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Allika
Päevak
West
 
OJ
Padise
Päevak
TON
 
OJ
Leedri
Päevak
SOK
 
OJ
Lehtma, Sadam
Päevak
HOK
 
OJ
Edinburgh
-
Scottish Orienteering
 
OJ EP
Kreo
Mitmepäevane
LSF PT
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Piigaste
Päevak
Kobras
 
OJ
Männiku Wakepark
Päevak
Nõmme
 
OJ
Ülemiste City park
Päevak
Nõmme
 
OJ
Helme
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Riigiküla
Päevak
Asimuut
 
OJ
Ilvese
Päevak
West
 
OJ
Mägede
Päevak
TON
 
OJ
Valjala
Päevak
SOK
 
OJ
Kaibaldi, Nõmme infostend
Päevak
HOK
 
OJ
Kehra
Individuaalne
Põrgupõhja
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Palojärve põhi
Päevak
Kobras
 
OJ
Harku mäed
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Kiigemägi
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Piirumi
Päevak
West
 
OJ
Nelijärve
Päevak
TON
 
OJ
Tahkuna, Tahkuna teelt
Päevak
HOK
 
OJ
Tähtvere spordipark
Päevak
Ilves
 
OJ
Karaski
Mitmepäevane
Kobras
 
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Mesipuu talu
Päevak
Kobras
 
OJ
Kakumäe
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Purtsi-Rebaste
Päevak
Aarain Team
 
OJ

august 2024

Raeküla
Päevak
West
 
OJ
Tartu kesklinn
Päevak
Ilves
 
OJ
Voose
Päevak
TON
 
OJ
Leemeti, Suusastaadion
Päevak
HOK
 
OJ
Individuaalne
Finnish O-Federation
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Kanepi Palujärve
Päevak
Kobras
 
OJ
Vääna-Jõesuu
Päevak
Nõmme
 
OJ
-
Danish O-Federation
 
RO
Päevak
Nõmme
 
OJ
Kastolatsi
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Valgerand
Päevak
West
 
OJ
Elva keskväljak
Päevak
Ilves
 
OJ
Kodasoo
Päevak
TON
 
OJ
Lehtma, RMK parkimisplats
Päevak
HOK
 
OJ
Rogain
XT sport
 
OJ RG
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Kooraste-Kõvverjärv
Päevak
Kobras
 
OJ
Mustamäe
Päevak
Nõmme
 
OJ
Kuusiku
Päevak
Orvand
 
OJ
Päevak
Lehola
 
OJ
Kõrma
Päevak
Rakv
 
OJ
Vaikne park
Päevak
Nõmme
 
OJ
Purtsi
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Narva-Jõesuu
Päevak
Asimuut
 
OJ
Smiltene vald Lätis
Päevak
Smiltene Azimuts
 
OJ
Uulu
Päevak
West
 
OJ
Välgi
Päevak
Ilves
 
OJ
Venemäe
Päevak
TON
 
OJ
Upa
Päevak
SOK
 
OJ
Paluküla, Suusaraja algus
Päevak
HOK
 
OJ
Mor
-
Hungarian O-Federation
 
OJ EP
Karujärve, Saaremaa
Individuaalne
EMSL Jõud
 
OJ
Misso, Võrumaa
Rogain
TAOK
Reg. kuni
30.04.2024
OJ RG
Karujärve, Saaremaa
Teade
EMSL Jõud
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Hatiku järved
Päevak
Kobras
 
OJ
Türi
Päevak
JOKA
 
OJ
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Nõmme
 
OJ
Haanja
Päevak
Võru
 
OJ
Sooküla
Päevak
West
 
OJ
Uniküla
Päevak
Ilves
 
OJ
Kolgaküla
Päevak
TON
 
OJ
Hüti, Hüti teelt
Päevak
HOK
 
OJ
Individuaalne
Kobras
 
RO EM
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG
Mooste
Individuaalne
Kobras
 
RO EM
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Kadaja
Päevak
Kobras
 
OJ
Raudalu
Päevak
Nõmme
 
OJ
Päevak
Lehola
 
OJ
Põlula
Päevak
Rakv
 
OJ
Tallinna Vanalinn
Päevak
Nõmme
 
OJ
Individuaalne
Aarain Team
 
OJ EP
Holdre
Päevak
Aarain Team
 
OJ
Pikakannu-Paidra
Päevak
Võru
 
OJ
Metsaküla
Päevak
West
 
OJ
Keila
Päevak
TON
 
OJ
Kapasto, Kapasto teelt
Päevak
HOK
 
OJ
Hargla
Mitmepäevane
Ilves
 
OJ EP
Võrumaa
Individuaalne
Võru
 
OJ EM EP

september 2024

Hargla
Mitmepäevane
Ilves
 
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Karaski
Päevak
Kobras
 
OJ
Mustla-Nõmme
Päevak
JOKA
 
OJ
Glehni
Päevak
Nõmme
 
OJ
Hagudi
Päevak
Orvand
 
OJ
Rakke
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
Kohandupalu
Päevak
Võru
 
OJ
Võiste
Päevak
West
 
OJ
Tehvandi-Nüpli
Päevak
Ilves
 
OJ
Mustamäe
Päevak
TON
 
OJ
Orissaare
Päevak
SOK
 
OJ
Suuremõisa, Loss
Päevak
HOK
 
OJ
Küti, Viljandimaa
Individuaalne
West
 
OJ EM EP
Küti, Viljandimaa
Teade
West
 
OJ EM
-
Bulgarian O-Federation
 
RO
Shumen
-
Bulgarian O-Federation
 
RO
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Lahojärve
Päevak
Kobras
 
OJ
Hiiu
Päevak
Nõmme
 
OJ
Viiratsi
Päevak
Lehola
 
OJ
Rakvere Vallimägi
Päevak
Rakv
 
OJ
Äkkeküla
Päevak
Asimuut
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
Võru Kandle aed
Päevak
Võru
 
OJ
Mai
Päevak
West
 
OJ
Vooremägi
Päevak
Ilves
 
OJ
Botaanikaaed
Päevak
TON
 
OJ
Malvaste, Mangu
Päevak
HOK
 
OJ
Individuaalne
HOK
Reg. kuni
09.09.2024
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Sulbi
Päevak
Kobras
 
OJ
Tallinna Vanalinn
Päevak
Nõmme
 
OJ
Rakvere - Piira
Päevak
Rakv
 
OJ
Päevak
Peko
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
Lindora
Päevak
Võru
 
OJ
Uulu alevik
Päevak
West
 
OJ
Kärdla, Sadam
Päevak
HOK
 
OJ
Soontaga, Valgamaa
Individuaalne
Ilves
Reg. kuni
16.09.2024
OJ EM EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Kärsa
Päevak
Kobras
 
OJ
Rapla Kesklinna Kool
Päevak
Orvand
 
OJ
Päevak
Okas
 
OJ
Juba külaväljak
Päevak
Võru
 
OJ
Niidupark
Päevak
West
 
OJ
Kuressaare
Päevak
SOK
 
OJ
Kuopio
-
Finnish O-Federation
 
OJ
Mitmepäevane
Kobras
 
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ

oktoober 2024

Päevak
Okas
 
OJ
Vallikäär
Päevak
West
 
OJ
Tabasalu
Individuaalne
Nõmme
 
OJ EP
Kalaranna
Individuaalne
Nõmme
 
OJ
Katõsillamõts
Päevak
Võru
 
OJ
Telliskivi Loomelinnak
Individuaalne
Nõmme
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Kääriku
-
EOL
 
Saarjärve
Rogain
Kobras
 
OJ RG
Soometsa
Individuaalne
West
Reg. kuni
07.10.2024
OJ EP
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Individuaalne
Jõhvikas
Reg. kuni
14.10.2024
OJ EP
Kuutsemäe
Individuaalne
Aarain Team
 
OJ EP
Päevak
Peko
 
OJ
Vastse-Kuuste
Päevak
Kobras
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Rogain
Seiklushunt
 
OJ RG
Läänemaa
Individuaalne
Okas
 
OJ
Põlgaste
Päevak
Kobras
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ

november 2024

Pae, Tallinn
Seeriavõistlus
*
Reg. kuni
20.10.2024
OJ
Tilsi
Päevak
Kobras
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Himmaste
Päevak
Kobras
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Kääriku Spordikeskus
-
EOL
 
Põlva
Päevak
Kobras
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ

detsember 2024

Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Tallinn
Individuaalne
SK100
 
OJ
Individuaalne
SK100
 
OJ

märts 2025

Tartumaa
-
 
SO