Uudis

EOL kevadine üldkogu toimub Põltsamaal

EOL kevadine üldkogu toimub Põltsamaal

Eesti Orienteerumisliidu kevadine üldkogu toimub 24. märtsil 2012 Põltsamaal, AS Põltsamaa Felix ruumides (Tallinna mnt 1, Põltsamaa). Üldkogu algus kell 10.00, osalejate registreerimine 9.30 – 10.00. Üldkogu päevakorras on ülevaade 2011.aasta eelarve täitmisest ja majandusaasta aruanne, revisjonikomisjoni aruanne, revisjonikomisjoni uue koosseisu valimine, EOLi 2012.aasta eelarve kinnitamine, EOLi 2013.aasta riikliku nooretspordi toetuse jaotuse aluste kinnitamine, rogaini arengukava 2012-2014 kinnitamine, ülevaade EOL juhatuse ja toimkondade tegevusest.

Kuna EOL üldkogu toimub AS Põltsamaa Felix territooriumil ja ruumides, kus teadagi valmistatakse Eestimaa tunnustatumaid veine, siis on seekord EOL üldkoosolekule pääsemiseks vaja läbida tugevad turvameetmed.
EOL üldkogule pääsemiseks tuleb toimida järgmiselt:
1) Auto jäta AS Põltsamaa Felix värava juures olevasse parklasse.
2) Pöördu värava hoones oleva turvateenistuse esindaja poole, kes siis Sind territooriumile lubab ja näitab kätte ka hoone, kus üldkogu toimub. Soovitavalt võiks siseneda väikeste gruppidena, mitte ükshaaval.
3) Liigu hooneni (ilma täiendavate jalutuskäikudeta AS Põltsamaa Felix territooriumil), kus toimub üldkogu ja sisene peauksest. Paneme sinna välja ka orienteerumistähised.
4) Hoones liigu trepist üles teisele korrusele, kus asubki EOL üldkogu toimumispaik. Paneme ka hoonesse vastava tähistuse.
Kui tekib mingeid probleeme, siis helista tel 5052240.