Uudis

Armo Hiie ja Lauri Lahtmäe Euroopa meistrid rogainis

Nädalavahetusel Leedus Moletai piirkonnas toimunud rogaini Euroopa meistrivõistlustel võitsid esikoha Armo Hiie ja Lauri Lahtmäe, jättes hõbedale varasemad Euroopa meistrid ja maailmameistrivõistluste medaliomanikud Jevgeni Dombroski ja Olegi Kalinini Venemaalt ning pronksile ukrainlased Volodimir Shpetny ja Vjatšeslav Savtšenko.
Ebaõnn tabas mulluseid Euroopa meistreid Silver ja Rain Eensaart. Kõik kontrollpunktid kiireima ajaga läbinud Eensaartel puudus märge ühest kontrollpunktist ühel kahest SI-kaardist, mis jättis nad ilma viiest punktist ja ühtlasi üldvõidust.

Euroopa rogaini meistrivõistlusel osales kokku 200 võistkonda ligi 450 võistlejaga 11 riigist. Eesti võistkonnad võitsid lisaks medaleid ka juunioride ja veteranide arvestuses. Armo Hiiele ja Lauri Lahtmäele kuulus lisaks kuld ka meesveteranide arvestuses. Samas võistlusklassis võitis pronksi Reigo Lehtla, kelle võistkonnakaaslaseks oli rootslane Jonas Davidsson. Veteranide segavõistkondade seas võitsid pronksi Marje Viirmann ja Eduard Pukkonen.
Meessuperveteranide seas võitsid kulla Arvo Kivikas ja Johannes Tasa, naissuperveteranide kuldmedalid võitsid Ene Sulg ja Marje Tobreluts.
Lisainfo: http://erc2012.lt/ .
Edastas Lauri Leppik