Uudis

Õppimisvõimalus Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaalis.

Õppimisvõimalus Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaalis.

Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaali orienteerumise eriala on avanud kandideerimisvooru kooli õppima asumiseks õppeaastal 2014/2015. Õppima saab asuda gümnaasiumi klassidesse, kas 10., 11. või 12.klassi. Koolis õppimist toetab riik (tasuta majutus, toitlustamine, treeningud). Spordigümnaasiumi orienteerumistreeneriks on Vallo Vaher.
Ootame Spordigümnaasiumisse õppima noori, kellel on orienteerumises kõrged sportlikud eesmärgid ja tahe need eesmärgid ellu viia. Spordigümnaasium pakub selleks häid tingimusi, mis võimaldab õppimist ja kõrgel tasemel sportlikku ettevalmistust omavahel siduda. Meie kasutada on kõik Otepää ümbruse spordibaasid ning treeningrajad (Tehvandi ja Kääriku). Orienteerumistreeninguteks kasutame kogu Lõuna-Eesti parimaid maastike ning võimalusel käime ka Lätis. Korra aastas üritame organiseerida välislaagrit (oleme käinud Lätis, sellel aastal lähme Hispaaniasse, suusaorienteerujad käivad sügisel Soomes). Orienteerumiserialale võivad kandideerida nii jooksuorienteerujad, suusaorienteerujad kui ka rattaorienteerujad.
Täpsem info ja sooviavalduse esitamine Eesti Orienteerumisliit, e-post eol@orienteerumine.ee , tel 5052240 või Vallo Vaher, e-post valtsvaher@yahoo.com , tel 5250653.
Sooviavalduste esitamise tähtaeg on 28.veebruar 2014.
Vestlus kandidaatidega toimub märtsi koolivaheajal. Täpsem sisseastumisinfo: http://www.audentes.ee/spordigumnaasium/sisseastumine-2/vastuvotutingimused/
Kõrged sportlikud tulemused saavad tulla vaid läbi korraliku treeningu! Otepääl on selleks kõik võimalused olemas!
Tere tulemast!

Vallo Vaher
Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaali orienteerumistreener
5250653