Uudis

Suunto Games Võrumaal Kuural läheneb

Suunto Games Võrumaal Kuural läheneb

Lugupeetud orienteerujad!

Tänavuse astronoomilise sügise esimene ja ainuke suurvõistlus Eestimaa pinnal, XVI Suunto Games Võrumaal Kuural hakkab kalendrist juba paistma. Korraldajad on metsades müttamist lõpetamas, läbirääkimiste laua tagant tõusmas ning mõttelised korraldusskeemid visandanud.

Lihtsustamaks otsustamist, pakub OK Võru 5 põhjust osalemiseks:

1) Tugev konkurents hooaja suurimal võistlusel – sinu naabrimees ja naabrinaine on juba kirjas, samuti ilmameister Edgars Bertuks ja meie koondislased!
2) Hea maastik, kaart ja rajad – MMi lühiraja 6. mees Lauri Sild on planeerinud rajad Kalle Kalmu joonistatud kaardile.
3) Pikk auhinnalaud – osalejaid ootavad auhinnad Suuntolt, Kubija hotellilt, Craftilt/Duncanilt, Skvaierilt, Orienteerumiskauba OÜ-lt, ISC-lt jt.
4) Sügisene Haanjamaa on kaunis – kas sa oled tänavu juba Munamäe torni roninud või Rogosi mõisapargis jalutanud?
5) Rajad tervele perele – klassid nii 8-aastasele peretütrele kui 85-aastasele vanaisale. Päevakuhuntidele kohapeal registreerimisega avatud rajad 3 ja 6 km.

Võistlusele registreerimine lõpeb harjumuspärase esmaspäeva asemel sel korral juba pühapäeva südaööl ehk kirja panemiseks on jäänud veel u 85 tundi.
Registreerimine: www.osport.ee.

Infot võistluse kohta korraldajate koduleheküljelt www.okvoru.ee ning värskemaid muljeid FB lehelt https://www.facebook.com/SuuntoGames2014

Kohtumiseni Kuural!
OK Võru, Eesti Orienteerumisliit