Uudis

EOLi juhatusse kandideerib 11 inimest

EOLi juhatusse kandideerib 11 inimest

Järgmisel nädalavahetusel Moostes toimuvale EOL üldkogul on päevakorras EOLi presidendi ja juhatuse valmimised. EOLi presidendi kandidaate on üks- Meelis Mälberg. EOLi juhatuse liikmekandidaatideks on üles seatud koguni üksteist. EOLi juhatusse kandideerivad:
Sander Blehner, Marek Karm, Karli Lambot, Eduard Pukkonen, Raivo Rõõm, Sixten Sild, Aleksandr Šved, Voldemar Tasa, Mait Tõnisson, Maret Vaher ja Vallo Vaher.
Juhatuse suuruse kinnitab EOLi üldkogu kohapeal, aga varasematel aastatel on EOLi juhatusse kuulunud 9 liiget, sh EOLi president.
Kahepäevane üldkogu tuleb töine. Seal tehakse kokkuvõte selle aasta tegemistest ja koondiste õnnestumistest või ebaõnnestusmistest, ala harrastatavusest, EOL toimkondade tegemistest, järgnevatel aastatel Eestis toimuvate tiitlivõistluste ettevalmistustest. Sõnavõtus käsitletakse Eesti meistrivõistlustega seonduvat.
Üldkogu teine päev on suunatud tulevikule ja seal kinnitatakse EOLi eelarve muudatused, liikmemaks ning suusaorienteerumise eelarve, tutvustatakse järgmise aasta litsentsijuhendit ja Eesti MV üldjuhendit ning üldkogu lõpetuseks valitakse järgmiseks kaheks aastaks EOLi president ja uus juhatus.
Lisaks töistele tegevustele toimub laupäeva õhtul Mooste Folgikojas EOLi pidulik autasistamistseremoonia, kus autasustatakse 2015. aasta parimaid ja veedetakse ühiselt mõnus piduõhtu.
Üldkogu täpsema päevakorra ja kodukorra ning autasustatavate nimed on leitavad EOL kodulehel juhatuse otsuste juures.