Uudis

Daisy Kudre võitis üliõpilaste MMil teise hõbemedali!

Eesti 100. sünnipäeval tegid suusaorienteerujad Eesti riigile väärika kingi: Haanjas toimuvatel suusaorienteerumise üliõpilaste MMil suutis TÜ magistriõppe tudeng Daisy Kudre väga tihedas konkurentsis säilitada kindlat meelt ning head sõidukiirust ja võita tagaajamisvõitlusel hõbemedal lõppajaga 27.40.
Väga hästi sõitis ka Doris Kudre, kes tõusis 7,2 km 16 KPga rajal 10. kohalt 4.ks, sealjuures jäi poodiumikohast lahutama vaid 11 sekundit ning tulemust tegi magusamaks fotofinišivõit 5. koha üle.
Oma kolmanda kuldmedali neilt võitlustelt sai Anna Ulvensoeen Norrast (26.58), pronksi viis Venemaale Maria Petrušenko (28.07).

28. Kaisa ROOBA EST 36:50

Noormeeste 10,1 km 18 KPga rajal läks võit samuti Norra, kui Jörgen Madslien (32.18) tõusis sprindi kolmandalt kohalt esimeseks, samuti muutus koosseis poodiumi madalamatel kohtadel, mille hõivasid nüüd soomlased: Jyri Uusitalo tõusis sprindi 5. kohalt hõbedale (32.50) ning Samuli Schroderus 4. kohalt pronksile (33.11). Sprindi võitja Sergei Gorlanov lõpetas alles 18ndana, ning sprindi hõbe Vladislav Kiselev ei startinud. Parim Eesti koondislane noormeeste arvestuses oli Kevin Hallop, kes sai 19. koha (38:10).

27. Andres SAAL EST 48:03

Karges pakasilmas toimunud tagaajamisvõistlusel starditi sprinditulemuste järgi: võitja kõige esimesena ning ülejäänud vastavalt esimese distantsi kaotusele hiljem.
Homme 25. veebruaril lõppevad üliõpilaste II suusaorienteerumise MM-võistlused ühisstardist lühirajaga.