Uudis

Eesti täiskasvanute OJ koondise peatreeneri konkurss 2021-2022

Eesti Orienteerumisliit kuulutab välja avaliku konkursi orienteerumisjooksu Eesti täiskasvanute koondise peatreeneri kohale Eesti koondise tegevuse koordineerimiseks ja juhtimiseks 2021.-2022. aastal.

Eesti Orienteerumisliidu orienteerumisjooksu täiskasvanute koondise peatreeneri töö eesmärk on tagada Eesti rahvuskoondise edukas esinemine maailma- ja Euroopa meistrivõistlustel, sh 2022. a. Euroopa meistrivõistlustel Eestis, Eesti täiskasvanute koondise treeningettevalmistuse kava koostamine ja selle koordineerimine koostöös sportlaste isiklike treeneritega, treeninglaagrite planeerimine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile:

· kõrgharidus

· treeneri 3 või kõrgem kutsetase

· inglise keele oskus erialaseks tööks vajalikul tasemel

* valmisolek olla koondisega koos 60-80 päeva aastas, sh välislähetustes 45-60 päeva aastas
· väga hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ja koostöövõime

· kõrge analüüsivõime

· treeningprotsessi juhtimise kogemus

· avatus innovatsioonile ja uutele treeninglähenemistele tippspordis

* kasuks tuleb kaasaegse tarkvara kasutamise oskus treeningute planeerimisel ja analüüsimisel (Ocad, Purple Pen, QuickRoute, 2DRerun) või vastavate oskustega abilise kaasamine
· B – kategooria juhiload

· Oma isikuomadustelt on peatreeneri kandidaat ühendaja ja suunanäitaja, suure empaatiavõimega, hea suhtleja ja koostöö planeerija sportlaste isiklike treeneritega.

Omalt poolt pakume unikaalset võimalust kujundada orienteerumisspordi tulevikku, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, eneseteostuse võimalust.

Kandideerimiseks palume saata CV koos kandideerimisavalduse ja motivatsioonikirjaga hiljemalt 30.12.2020 e-posti aadressile eol@orienteerumine.ee

Motivatsioonikirjas palume kandidaadil kirjeldada oma visiooni Eesti orienteerumisjooksu koondise lähiaastate (2021-2024) arenguvõimalustest.

Lisainfo:
EOL OJ koondise treener-esindaja Olle Kärner tel 527 6646 ollekarner@gmail.com

EOL tegevjuht Maret Vaher 523 2977 eol@orienteerumine.ee

https://www.orienteerumine.ee/eol/failid/2020/Konkurss_OJ_peatreener_2020.pdf