Uudis

Muudatus orienteerujate kirjalistlistides

Muudatus orienteerujate kirjalistlistides

Orienteerujate kirjalistid or.teated ja or.vestlus paiknesid Tartu Ülikooli serveris.

Vastavalt Tartu Ülikooli e-posti kasutamise eeskirjale pakutakse postiloendi teenust eelkõige ülikooli töötajatele ja üliõpilastele ning ülikool võib osutada postiloendi teenust ka teistele õppe- ja teadustegevusega seotud organisatsioonidele.

Ülaltoodust tulenevalt tuli orienteerujate kirjalistid: or.teated ja or.vestlus Tartu Ülikooli serverist ümber tõsta.

Kõik or.teated ja or.vestlus kirjalistide meiliaadressid on tõstetud kokku üheks kirjalistiks nime ja aadressiga teated@orienteerumine.ee.

Kirjalistid or.teated ja or.vestlus suletakse lähipäevil.

Edaspidi tuleb orienteerujate kirjalisti kirjutamiseks saata kiri aadressile: teated@orienteerumine.ee Kõik senised listiliikmed on uude kirjalisti üle toodud.

Kes ei ole olnud kirjalistide or.teated või or.vestlus liige ja soovib uue kirjalistiga liituda või kirjalistist lahkuda saab seda teha alltoodud juhiseid järgides:

Kirjalistiga liitumine

Saada oma meiliaadressilt ilma teema ja sisuta kiri aadressile: teated-join@orienteerumine.ee ja kinnita oma tellimus vastates listiserverist saabunud kirjale.

Kirjalistist lahkumine

Saada oma meiliaadressilt ilma teema ja sisuta kiri aadressile: teated-leave@orienteerumine.ee kinnita oma lahkumine vastates listiserverist saabunud kirjale.

Kui soovid kirjalistist eemaldada aadressi millelt Sa enam kirju saata ei saa, siis kirjuta oma soovist meiliaadressile: mait.tonisson@outlook.com.