Uudis

Kandideeri maailmameistri noorte päevalaagrisse Cesises 11.11.2023!

Kandideeri maailmameistri noorte päevalaagrisse Cesises 11.11.2023!

Hea noor, vanuses 16-20, kui sinus on orienteerumisspordi sisu ja sa tahad seda viia järgmisele tasemele, siis just järgnev ühepäevane laagrikutse on just Sinule!

Endine orienteerumise maailmameister Edgars Bertuks ja Läti juhtiv naisorienteeruja Sandra Grosberga koostöös spordirõivabrändiga “TRUE STORY”, kutsuvad kõigi kolme Balti riigi noori 11. novembril Lätis Cēsises osalema ühepäevases orienteerumislaagris “O-cademy”.

“O-cademy” on Sandra ja Edgarsi loodud projekt, mille eesmärk on jagada oma teadmisi ja kogemusi noorte orienteerumistalentidega.

“Meie eesmärk on muuta meie endi aastatepikkune kogemus ja edu noortele talentidele vundamendiks nende eesmärkide ja unistuste elluviimiseks seega, tahame et see laager oleks noortele silmiavav – kuidas nad treenivad, kuidas nad näevad ennast ja võimalusi enda ümber.”

Novembris toimuv laager on Edgarsi paari aasta taguse noortelaagri “BE_FORCE” jätk ning on aluseks suuremale laagrile 2024. aasta kevadel. Laager annab võimaluse saada osa ainulaadsetest treeningutest ja loengutest ning küsida küsimusi ja saada personaalset treeningnõu.

Saada kindlasti enda motivatsioonikiri 22. oktoobriks e-posti aadressile o-cademy@truestorysport.com, sest ainult 15 parimat 16-20-aastast noort Eestist, Lätist ja Leedust saavad võimaluse sellest ainulaadsest laagrist osa saada.

Laagris osalemine on TASUTA ning vajadusel kaugemalt tulijatele majutus 10.-11. novembril.
Kaasa võtta: väliriided vastavalt ilmastikule, orienteerumisvarustus, taskuraha lõunasöögiks ja säkk treeningute/loengute vahele.

Laager toimub koostöös spordirõivabrändiga “TRUE STORY” ning seda toetavad Nissan Latvija, Cesise spordikool, trükifirma “Digitala pele” ja orienteerumisüritus “Meridians”.