Uudis

EOL noortelaager – NOOL

EOL noortelaager – NOOL

EOLi noortetöö toimkonnale saabus suvise noortelaagri logo konkursile viis versiooni neljalt osalejalt. Konkursi eesmärgiks oli leida meie traditsioonilisele noortelaagrile lühike ja lööv nimi ning logo, mis eristuks ja viitaks noorte orienteerumisele.

Rahvahääletusel osales 79 hääletajat ning nende tulemuste põhjal olid enim meeldinud logod:

  1. or-noor 197 punkti, 27 korda esikohal
  2. NoLa 232 punkti, 27 korda esikohal

Komisjon pidi aga tegema muudatuse lõpliku logo kinnitamiseks, kuna or-noor logo esitaja ei saa esitatud tööd muuta ja arendada. Autor oli teinud selle logo tehisintellektiga lihtsalt proovimise pärast. Vabandame kõigi hääletajate ja osalejate ees, et toimkond polnud konkursi kutses sellist võimalust ette näinud.

Antud olukorras otsustasime edasi liikuda teiseks tulnud NoLa logo autoriga, kelleks on Rain Jaaksoo. Rain on OK Põlva Kobrase aktiivne liige ning tegutseb graafilise disainerina. Mõned tema tööde näidised on https://www.rainjaaksoo.com/.  Komisjoni liikmete mõtetele tuginedes sai Nola’st Nool ja disainer kujundas algset ideed veidi edasi.

Nüüd siis esitleme – EOL suvine noortelaager logo:

Logosse on muuhulgas ühendatud palju uusi algusi ja kasv tipu suunas. Logo saab kasutada ühevärvilisena või värviliselt, koos või ilma pikema tekstita.

Tere tulemast 2024. aasta Noolde! Info laagri ja registreerimise kohta on https://orienteerumine.ee/eol-noortelaager/

 

EOL noortetöö toimkonna nimel
Elo Saue, Noole peakorraldaja 2024