Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 22.Teisipäevak Aarna orgTallinna Teisipäevak Männiku linnak
2
Harju MV Valik KodasooVõrumaa kolmapäevak Vaskpalu (Hargla)Läänemaa orienteerumispäevak KaasikuNarva päevak - Narva-Jõesuu Narva-Jõesuu 12 kmLääne-Virumaa kolmapäevak Kadrina
3
Tallinna Neljapäevak IhasaluTartu neljapäevak Tartumaa TSKPärnumaa neljapäevak Allika
4
5
Eesti MV tavarada Soolamäed
6
Eesti MV noorte ja veteranide teade Soolamäed
7
Linnaorienteerumine Südalinn
8
Järvamaa teisipäevak Mustla-NõmmeTallinna Teisipäevak Harku-TähetorniPõlva 23.Teisipäevak Küka
9
Läänemaa orienteerumispäevak ParalepaVõrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna KoolViljandimaa orienteerumispäevak Vana-VõiduLääne-Virumaa kolmapäevak TapaHarju MV tava Vääna-JõesuuRapla päevak MärjamaaValgamaa 3.orienteerumiskolmapäevak Sooru
10
Saaremaa Neljapäevak OrissaarePärnumaa neljapäevak UuluTartu neljapäevak KirikukülaTallinna Neljapäevak Vääna-Jõesuu
11
MTBO Weekend (WRE) Soome
12
Eesti MV lühirada VetlaMTBO Weekend (WRE)Soome
13
Eesti MV MN21 teade VetlaMTBO Weekend (WRE)Soome
14
Linnaorienteerumine Järve terviserada
15
Põlva 24.Teisipäevak Kadaja-PuntaruTallinna Teisipäevak Merimetsa
16
Lääne-Virumaa kolmapäevak MõdrikuVõrumaa kolmapäevak PaidraLäänemaa orienteerumispäevak Linnamäe
17
Tartu neljapäevak Vitipalu-IllipaluTallinna Neljapäevak HarkuPärnumaa neljapäevak ToriSetomaa orienteerumispäevak Ootsipalu
18
19
50.Põlva maakonna MV KrootuseHiiumaa 59.Karikavõistlused LeemetiXT Sügisrogain Viimsi
20
46.Põlva maakoona MV teade KrootuseHiiumaa 59.KarikavõistlusedLeemeti
21
Linnaorienteerumine Väike-Õismäe
22
CISM ŠveitsPõlva 25.Teisipäevak Mammaste TSKTallinna Teisipäevak Raudalu
23
Võrumaa kolmapäevak KalporoLäänemaa orienteerumispäevak LihulaViljandimaa orienteerumispäevakud Holstre-PolliLääne-Virumaa kolmapäevak RoodeväljaCISMŠveits
24
Saaremaa neljapäevak RahtlaTallinna Neljapäevak Männiku LinnakPärnumaa neljapäevak NiiduparkTartu neljapäevak Kärgandi mäedCISMŠveits
25
Eesti Koolispordi Liidu MV PalojärveCISMŠveits
26
Suunto Games Lindora-KerepäälseCISMŠveits
27
Suunto GamesLindora-Kerepäälse
28
Linnaorienteerumine Siili
29
Tallinna Teisipäevak Tallinn, Pae park
30
Läänemaa orienteerumispäevak KastaniRapla päevak RaplaLääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere AmetikoolVõrumaa kolmapäevak Umbsaare
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind