Tulemused

Päevak

Uus-Veerenni kvartal

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Erko Õunapuu

91 osalejat

N21RO 28 KP 4,10km

1
00:41:23

ORM16 14 KP 2,00km

2
Robert KARU
2013 x43
x43
00:33:45
2
00:33:45

ORM21A 28 KP 4,10km

1
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:21:47
2
00:22:29 +00:42
3
Norma
00:23:48 +02:01
4
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:24:04 +02:17
5
00:25:17 +03:30
6
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:25:56 +04:09
7
Sergey SELEZNEV
1990 SRD
SRD
00:26:19 +04:32
8
Mattias BLEHNER
1995 West
West
00:26:39 +04:52
9
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:27:13 +05:26
10
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:27:52 +06:05
11
Toomas ROOSMA
2002 Tartu
Tartu
00:28:28 +06:41
12
00:30:15 +08:28
13
00:34:54 +13:07
14
Kaarel VESKI
1898 Tartu
Tartu
00:39:47 +18:00

ORM21B 23 KP 2,80km

2
Jorma HÄRMSALU
1984 x66
x66
00:20:03
3
00:26:34 +06:31
4
00:27:08 +07:05
5
00:35:46 +15:43
6
Sergei RJABÕSHKIN
1992 Peko
Peko
00:45:23 +25:20

ORM40 28 KP 4,10km

1
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:25:05
2
Ardo PAJUR
1974 Swedbank SK
Swedbank SK
00:25:52 +00:47
3
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:28:14 +03:09
4
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:29:00 +03:55
5
Aivo KALJUMÄE
1972 Elisa
Elisa
00:31:15 +06:10
6
Aarne TIIT
1976 1368
1368
00:31:41 +06:36
7
00:32:07 +07:02
8
Tarmo KOOR
1981
00:38:20 +13:15
9
Risto ROSTE
-0001
00:41:16 +16:11
10
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:44:16 +19:11
11
Taavi KAINEL
-0001
00:48:09 +23:04
12
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
00:58:30 +33:25

ORM50 23 KP 2,80km

1
00:21:12
2
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:21:47 +00:35
3
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:22:25 +01:13

ORM65 23 KP 2,80km

1
00:21:49
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:23:15 +01:26
3
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:40:00 +18:11

ORN14 10 KP 1,30km

1
00:19:38
2
00:22:36 +02:58

ORN16 14 KP 2,00km

3
Kirke SEPP
2015 Gustav Adolfi Gümnaasium
Gustav Adolfi Gümnaasium
00:40:10

ORN21A 28 KP 4,10km

1
Ilves
00:23:24
2
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:24:03 +00:39
3
Maria NOVOKOVICH
1988 SRD
SRD
00:27:34 +04:10
4
00:28:41 +05:17
5
00:31:23 +07:59
6
00:32:05 +08:41
7
Laura KIVI
1992
00:33:22 +09:58
8
00:33:34 +10:10
9
00:41:53 +18:29
10
00:45:26 +22:02
11
Kati UIBOPUU
1980 Suusahullud
Suusahullud
00:50:46 +27:22
12
Mari METS
1991 MHG
MHG
00:52:02 +28:38

ORN21B 23 KP 2,80km

1
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:23:23
2
00:24:40 +01:17
3
Kaisa Karola KAMPUS
2004 Nõmme
Nõmme
00:37:06 +13:43
4
00:38:31 +15:08
5
Katrin HEINSOO
1985 x65
x65
00:46:01 +22:38
6
Kristiina SOLMAN
1898 x64
x64
00:46:04 +22:41

ORN21C 14 KP 2,00km

1
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:37:21

ORN40 23 KP 2,80km

1
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:33:17
2
Anu ISBERG
1971
00:34:02 +00:45

ORN50 23 KP 2,80km

1
Pille RASK
1963
00:21:27
2
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:22:08 +00:41
3
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
00:24:12 +02:45
4
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:24:51 +03:24
5
00:26:20 +04:53
6
Katrin NURJA
1973 Nõmme
Nõmme
00:30:11 +08:44
7
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:32:49 +11:22

ORN65 23 KP 2,80km

1
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:25:08
2
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:30:04 +04:56
3
Heli KAIN
-0001
00:32:19 +07:11
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:34:12 +09:04
5
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:51:39 +26:31

RADA3 14 KP 2,00km

1
Hannes TARN
1898 x95
x95
00:25:14

TILLU 4 KP 0,00km

1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:40
2
Alex SELEZNEV
2018 SRD
SRD
00:00:52 +00:12
3
00:01:34 +00:54
3
00:01:34 +00:54
7
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:01:59 +01:19
8
00:02:55 +02:15
9
Max SELEZNEV
2022 SRD
SRD
00:03:46 +03:06

VALIK

1
00:46:24 27
2
Kaspar KEKK
1898
00:55:42 27
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:20:22 26
4
00:44:34 26
5
Karin LAURIK
1976 35808
35808
01:05:51 26
6
Mia Liis TRUUSA
2004 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:45:22 22
7
00:45:26 22