Tulemused

25veebr.24

Linnaorienteerumine

Päevak

Laagna N

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

Rajameister: Markus Rene Pae

122 osalejat

ORANZ 17 KP 4,40km

1
SRD
00:24:24
2
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
00:31:25 +07:01
3
TON
00:32:05 +07:41
4
00:33:14 +08:50
5
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:34:55 +10:31
6
Kristi LUBERG
1982
00:35:38 +11:14
7
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:36:31 +12:07
8
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
00:37:11 +12:47
9
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:37:21 +12:57
10
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:37:26 +13:02
11
Pille RASK
1963
00:37:49 +13:25
12
00:39:12 +14:48
13
00:41:14 +16:50
14
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:41:43 +17:19
15
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:44:24 +20:00
16
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:44:39 +20:15
17
Katerina MAASIK
1990 Küberväejuhatus
Küberväejuhatus
00:45:04 +20:40
18
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:47:09 +22:45
19
00:50:56 +26:32
20
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
00:51:59 +27:35
21
00:54:06 +29:42
22
Indrek SALIS
1962 Parila
Parila
00:56:08 +31:44
23
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:57:10 +32:46
24
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:59:40 +35:16
25
Tanel SAAR
1999 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:00:34 +36:10
26
-
01:02:21 +37:57

PUNANE 28 KP 6,20km

1
Aimur LILLAK
1988 Lendavtaldrik
Lendavtaldrik
01:17:42 25

ROHELINE 11 KP 2,80km

1
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:20:08
2
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:22:22 +02:14
3
Priit HERMET
-0001
00:23:55 +03:47
4
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
00:23:58 +03:50
5
Triin METS
1985
00:25:23 +05:15
6
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:26:28 +06:20
7
Priit MUUGA
1970 TietoEVRY
TietoEVRY
00:26:56 +06:48
8
00:27:24 +07:16
9
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:28:04 +07:56
10
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:28:34 +08:26
11
00:31:50 +11:42
12
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:33:08 +13:00
13
Vaido SALIS
1985 Nõmme
Nõmme
00:33:54 +13:46
14
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:33:56 +13:48
15
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:34:10 +14:02
16
Kai PERTEL
1974
00:34:12 +14:04
17
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:38:45 +18:37
18
00:38:49 +18:41
19
00:39:15 +19:07
20
00:40:04 +19:56
21
00:41:47 +21:39
22
Piret RANDMÄE
1981 Swedbank SK
Swedbank SK
00:41:48 +21:40
23
Tarmo LÕO
1955
00:43:29 +23:21
24
Marta MÜÜRSEPP
2011 Tallinna Saksa Gümnaasiu
Tallinna Saksa Gümnaasiu
00:44:10 +24:02
25
00:44:53 +24:45
26
Luisa LUUD
2010
00:45:23 +25:15
27
00:51:41 +31:33
28
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
00:55:43 +35:35
29
Jevgeni APOLONSKI
00:56:39 +36:31

SEIKLUS 16 KP 4,40km

1
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:26:41
2
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:28:32 +01:51
3
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:29:41 +03:00
4
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:33:54 +07:13
5
00:34:05 +07:24
6
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:35:02 +08:21
7
00:35:26 +08:45

SININE 8 KP 1,30km

1
00:21:15
2
00:23:28 +02:13
3
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:25:27 +04:12
4
Jete TUULIK
00:31:01 +09:46

VALIK

1
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
00:33:57 29
2
00:35:12 29
3
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:40:55 29
4
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
00:48:02 29
5
01:04:37 29
6
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
01:12:06 29
7
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:17:29 29
8
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:17:37 29
9
Vello REESAAR
1941 Hermes
Hermes
01:38:30 29
10
Liis TALTS
1991
00:44:21 25
11
Mikk TALI
1988
00:45:31 25
12
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:58:20 25
13
00:59:32 21
14
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:32:02 16
15
Pearu PUNG
1999
00:32:42 16
16
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
00:34:23 15
17
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:32:42 12
18
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:46:38 8