Tulemused

19aug.20

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Henrik ERM
2011 SK Xdream
SK Xdream
00:28:10
2
Kert HÜVATO
2010 Võru KreutzwaldiK
Võru KreutzwaldiK
00:30:35 +02:25
3
Pauls GRABOVSKIS
OK Azimuts
OK Azimuts
00:31:10 +03:00
4
Toms GRABOVSKIS
OK Azimuts
OK Azimuts
00:31:17 +03:07
5
Rico HANIMÄGI
2012 Puiga PK
Puiga PK
01:21:05 +52:55
6
Marten HANIMÄGI
2010 Puiga PK
Puiga PK
01:21:10 +53:00

M12

1
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:28:13
2
Jekabs GRAUDUMS
OK Meridians
OK Meridians
00:32:45 +04:32
3
Miks GRAUDUMS
OK Meridians
OK Meridians
00:34:13 +06:00
4
Sander LEPP
2008 Võru
Võru
00:58:04 +29:51

M14

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:23:11
2
Davis GRABOVSKI
OK Azimuts
OK Azimuts
01:46:17 +23:06

M16

1
Peteris GAILIS
OK Valmiera
OK Valmiera
01:03:01
2
Renars KLAVINS
OK Azimuts
OK Azimuts
01:11:58 +08:57
3
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:26:34 +23:33

M21

1
Timo PALO
1979 Võru
Võru
01:15:46
2
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
01:20:15 +04:29
3
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:24:37 +08:51
4
Uldis KLEPERS
Ziemelkurzeme OK
Ziemelkurzeme OK
01:35:10 +19:24
5
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
01:36:06 +20:20
6
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
01:36:28 +20:42

M35

1
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:35:59
2
Valerii PROSOLKOV
OK Azimuds
OK Azimuds
01:55:36 +19:37
3
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
02:44:06 +08:07

M45

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:57:51
2
Vilnis GAILIS
OK Valmiera
OK Valmiera
01:03:09 +05:18
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:09:28 +11:37
4
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:14:37 +16:46
5
Maris STABINS
Grundzale
Grundzale
01:22:29 +24:38

M60

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:41:51
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:57:33 +15:42
3
Gatis JANSONS
OK Azimuts
OK Azimuts
01:00:47 +18:56
4
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:17:10 +35:19
5
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:26:37 +44:46
6
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:43:53 +02:02

N10

1
Marta RUTHE
2011 Kääpa PK
Kääpa PK
00:28:20
2
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:29:17 +00:57

N12

1
Kitija ABULA
OK Azimuts
OK Azimuts
00:30:48
2
Marta MORITE
Ok Azimuts
Ok Azimuts
00:32:35 +01:47
3
Kerttu HALLIST
2008 Võru KLK
Võru KLK
00:55:25 +24:37

N14

1
Anete STABINA
OK Azimuts
OK Azimuts
00:35:15
2
Melani VÄITS
2005 Võru
Võru
00:47:38 +12:23
3
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:49:57 +14:42

N21

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:19:51
2
Janely AASA
1987 Võru
Võru
01:26:27 +06:36

N35

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:21:24
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:22:21 +00:57
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:37:07 +15:43
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:58:14 +36:50

N45

1
Sanita VILCINA
OK Aluksne
OK Aluksne
00:55:06
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
01:01:54 +06:48
3
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:24:10 +29:04
4
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
02:10:18 +15:12

N60

1
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:56:36
2
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:08:13 +11:37
3
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
01:09:52 +13:16

NR

1
Madara GRAUDUMA
Meridians
Meridians
00:05:37
2
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:05:42 +00:05
3
Rudolf RUTHE
2013 Päkapikk
Päkapikk
00:08:27 +02:50
4
Mariette RAUDSIK
2014 Võru
Võru
00:08:58 +03:21
5
Sebastian RAUDSIK
2016 Võru
Võru
00:09:03 +03:26
6
Oto KLEPERS
Ziemelkurzeme OK
Ziemelkurzeme OK
00:10:54 +05:17
7
Jakob PALO
2019 Võru linn
Võru linn
00:37:10 +31:33
8
Adeele PALO
2017 Võru linn
Võru linn
00:37:36 +31:59

RADA3

1
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:53:35
2
Heikki KYYRÖNEN
1946 TON
TON
01:01:30 +07:55
3
Jens GRABOVSKI
OK Azimuts
OK Azimuts
01:46:08 +52:33

RADA4

1
Karin VARIKOV
1984 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
00:55:58
2
Aleksandr VARIKOV
1983 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
00:55:59 +00:01
3
Juhan-Mats KUNINGAS
1995 Mooste
Mooste
01:05:30 +09:32
4
Tartu
01:05:51 +09:53

VABA

1
Karlina VILCINA
OK Aluksne
OK Aluksne
00:36:24
2
Joosep LOOST
1983
01:12:45 +36:21
3
Tiit TOOTS
1979 Võru
Võru
01:32:06 +55:42
4
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:36:02 +59:38
5
Maris MOOR
1973 Vastseliina SK
Vastseliina SK
01:52:21 +15:57
6
Markel HANIMÄGI
2006 Puiga PK
Puiga PK
01:53:03 +16:39
7
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
02:09:52 +33:28

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Marianne Haug

Kütiorg

78 osalejat