Tulemused

01nov.20

Põlva 1.Pühapäevak

R1

1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:22:27
2
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:23:01 +00:34
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:23:35 +01:08
4
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
00:25:57 +03:30
5
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:26:19 +03:52
6
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:26:26 +03:59
7
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:26:34 +04:07
8
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
00:26:57 +04:30
9
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:27:10 +04:43
10
Olev PIIRISILD
2004 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:27:26 +04:59
12
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:27:58 +05:31
13
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:28:12 +05:45
14
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:29:08 +06:41
15
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:29:20 +06:53
16
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:29:21 +06:54
17
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:29:33 +07:06
18
Robert PIHU
2002 Katoliku
Katoliku
00:29:39 +07:12
19
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:29:40 +07:13
20
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
00:30:11 +07:44
21
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:30:12 +07:45
22
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:30:28 +08:01
23
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:30:40 +08:13
24
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:32:31 +10:04
26
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:33:24 +10:57
27
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:33:25 +10:58
28
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:33:39 +11:12
29
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikool
Pühajärve põhikool
00:33:44 +11:17
30
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
00:33:54 +11:27
31
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:33:56 +11:29
32
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:34:53 +12:26
33
00:34:55 +12:28
34
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:35:23 +12:56
35
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:35:49 +13:22
36
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:36:16 +13:49
37
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:36:17 +13:50
38
00:36:41 +14:14
39
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:37:55 +15:28
40
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:38:33 +16:06
41
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:39:14 +16:47
42
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
00:39:17 +16:50
43
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:40:34 +18:07
44
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:41:04 +18:37
45
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:41:51 +19:24
46
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:42:07 +19:40
47
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
00:42:17 +19:50
48
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:42:27 +20:00
49
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:42:37 +20:10
51
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:42:47 +20:20
52
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:42:57 +20:30
53
00:43:06 +20:39
54
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:43:18 +20:51
55
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
00:43:25 +20:58
56
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:43:46 +21:19
57
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:45:10 +22:43
58
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:45:36 +23:09
59
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:46:29 +24:02
60
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:47:53 +25:26
61
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:48:22 +25:55
62
00:50:12 +27:45
63
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
00:51:10 +28:43
64
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:51:30 +29:03
65
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:52:08 +29:41
66
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
00:52:14 +29:47
67
Valdur ROOTSMA
1969 Otepää
Otepää
00:52:15 +29:48
68
Riina LAKS
1979 Otepää
Otepää
00:52:39 +30:12
69
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:52:44 +30:17
72
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:54:12 +31:45
73
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
00:54:17 +31:50
74
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
00:54:49 +32:22
75
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:00:09 +37:42
76
Karoliina LIHTSA
2007 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
01:00:11 +37:44
77
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
01:00:13 +37:46
78
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:00:39 +38:12
79
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
01:00:46 +38:19
80
01:02:34 +40:07
81
01:02:35 +40:08
82
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:04:50 +42:23
83
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:06:17 +43:50
84
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
01:10:43 +48:16
85
Põlva
01:24:33 +02:06

R2

1
00:18:27
2
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
00:18:34 +00:07
3
Kaisa KARJA
2010 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:18:43 +00:16
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:19:48 +01:21
6
Eva PIIRISILD
2008 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:22:04 +03:37
7
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:25:01 +06:34
8
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:27:35 +09:08
9
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:28:05 +09:38
10
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:28:18 +09:51
11
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:29:09 +10:42
12
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:30:44 +12:17
13
00:31:20 +12:53
14
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:32:09 +13:42
15
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:32:40 +14:13
16
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:34:47 +16:20
17
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:36:56 +18:29
18
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:39:57 +21:30
19
Karoliine OJA
2012 Mesimumm LA
Mesimumm LA
00:40:29 +22:02
20
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
00:41:17 +22:50
22
Kadri NURMOJA
1990 Mustrikujundus
Mustrikujundus
00:42:00 +23:33
24
Krisette ANAJEV
Põlva
Põlva
00:42:01 +23:34
25
Lissi ANAJEV
Põlva
Põlva
00:42:02 +23:35
26
Tiiu OJASAAR
Põlva
Põlva
00:42:04 +23:37
27
Arabella KOLSAR
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:45:18 +26:51
28
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:54:28 +36:01
29
01:07:53 +49:26
30
01:08:40 +50:13
31
01:10:02 +51:35

VALIK

1
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:27:36
2
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:27:50 +00:14
3
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:31:46 +04:10
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:38:36 +11:00
5
00:39:20 +11:44
6
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:42:15 +14:39
7
Triinu LAAN
1975 Aigu om
Aigu om
00:45:45 +18:09
8
Anni LAAN
2014 Tilsi kool
Tilsi kool
00:45:48 +18:12
9
Karoliine LUTSAR
2008 Tilsi kool
Tilsi kool
00:45:50 +18:14
10
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:47:56 +20:20
11
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:48:38 +21:02
12
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:54:26 +26:50
13
Silvia PIHU
1966 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:55:11 +27:35
14
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:55:41 +28:05
15
Eena VLASSOVA
00:58:23 +30:47
16
Külliki VLASSOVA
00:58:23 +30:47
17
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:01:57 +34:21
18
01:02:37 +35:01
19
01:06:42 +39:06
20
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:06:48 +39:12
21
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
01:06:59 +39:23
22
01:07:01 +39:25
23
Rihard RAMMUL
2009 Krootuse Põhikool
Krootuse Põhikool
01:24:43 +57:07
24
Piret RAMMUL
1976 Kanepi vald
Kanepi vald
01:32:53 +05:17
25
Harald RAMMUL
2015 Pesapuu LA
Pesapuu LA
01:32:54 +05:18

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Erkki Lepik

Krootuse alevik

141 osalejat