Tulemused

28nov.21

Põlva 5. Pühapäevak

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Kanepi alevik

86 osalejat

RADA1 23 KP 4,13km

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:26:42
2
00:26:53 +00:11
3
Aares FJODOROV
1980 Otepää
Otepää
00:28:28 +01:46
4
00:28:37 +01:55
5
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:29:23 +02:41
6
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:31:03 +04:21
7
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:31:09 +04:27
8
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:31:27 +04:45
9
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:32:47 +06:05
10
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:32:50 +06:08
11
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:32:54 +06:12
12
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:33:38 +06:56
13
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:33:42 +07:00
14
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:33:54 +07:12
15
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:34:47 +08:05
16
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:35:24 +08:42
17
Peko
00:35:34 +08:52
18
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:35:36 +08:54
19
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:35:41 +08:59
20
Kati VÕRK
1974
00:37:39 +10:57
21
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:38:26 +11:44
22
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:39:42 +13:00
23
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:40:08 +13:26
24
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:40:17 +13:35
25
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:40:24 +13:42
26
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:40:35 +13:53
27
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:41:10 +14:28
28
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:41:29 +14:47
29
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:42:42 +16:00
30
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:43:09 +16:27
31
Joosep LOOST
1983
00:43:23 +16:41
32
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:45:24 +18:42
33
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:47:27 +20:45
34
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:48:17 +21:35
35
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:48:22 +21:40
36
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:50:00 +23:18
37
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:50:26 +23:44
38
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:50:38 +23:56
39
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:51:37 +24:55
40
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:55:39 +28:57
41
Urmas VAHI
1961
00:58:16 +31:34
42
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:59:19 +32:37
43
Kersti JÄÄGER
1982
01:00:02 +33:20
44
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:02:07 +35:25
45
Urmas KÕRGVEE
1979 Tartu LV
Tartu LV
01:03:27 +36:45
46
Ulvi LOND
1967
01:05:57 +39:15
47
Signe RÄPPO
1974 Lähte lasteaed
Lähte lasteaed
01:06:13 +39:31
48
Jan OLESK
1976
01:06:17 +39:35
49
Valdur ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
01:11:27 +44:45
50
Tiia ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
01:11:51 +45:09
51
Riina LAKS
1979 Otepää
Otepää
01:11:52 +45:10
52
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:13:37 +46:55

RADA2 15 KP 2,19km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:13:58
2
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:15:36 +01:38
3
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:18:31 +04:33
4
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:29:58 +16:00
5
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
00:30:08 +16:10
6
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:31:07 +17:09
7
Uku MAASIKMETS
2009 Ilves
Ilves
00:31:16 +17:18
8
Meelis MAASIMETS
Elva
Elva
00:31:23 +17:25
8
Saara MAASIKMETS
Elva
Elva
00:31:23 +17:25
10
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:31:24 +17:26
11
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:34:18 +20:20
12
Mari RAJA
Põlva linn
Põlva linn
00:37:15 +23:17
13
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:38:42 +24:44
14
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:39:21 +25:23
15
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:39:48 +25:50
16
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:52:00 +38:02
17
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:54:57 +40:59
18
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:55:12 +41:14
19
Nelly JÜRISOO
Kanepi
Kanepi
00:58:25 +44:27
20
Marianne MADALVEE
2009 Kanepi
Kanepi
00:58:31 +44:33
21
Elisabet MARANIK
Kanepi
Kanepi
00:58:45 +44:47
22
Helena RAJATAMM
Kanepi
Kanepi
00:58:48 +44:50

VALIK

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:26:58
2
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:28:40 +01:42
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:34:32 +07:34
4
00:41:20 +14:22
5
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:41:41 +14:43
6
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
00:50:51 +23:53
7
Laura KÕRGVEE
1984 Estravel AS
Estravel AS
00:53:50 +26:52
8
Ingrid MESILA
1959 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:54:02 +27:04
9
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:55:09 +28:11
10
Tartu
00:59:46 +32:48
11
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
00:59:47 +32:49
12
Olivia KREUTZWALD
2011 Tartu
Tartu
00:59:49 +32:51