Tulemused

19juuli23

Orienteerumispäevak Pargijooksud

Päevak

Jüri alevik

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

95 osalejat

M21RO 24 KP 4,60km

2
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:16:59 +00:14
2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:19:18 +02:33
2
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:16:45

N21RO 24 KP 4,60km

1
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:27:06

ORM14 9 KP 1,50km

3
00:33:19 +24:08
3
00:21:23 +12:12
3
00:17:34 +08:23
3
Robert LIGI
2020 Oru lasteaed Mesimumm
Oru lasteaed Mesimumm
00:18:00 +08:49
3
00:09:11

ORM21A 24 KP 4,60km

2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:24:27 +04:15
2
Sven-Erik REBANE
1992 Orvand
Orvand
00:26:55 +06:43
2
Priit TALU
1972 West
West
00:24:23 +04:11
2
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:23:54 +03:42
2
00:21:06 +00:54
2
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
00:20:27 +00:15
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:20:12

ORM21B 21 KP 3,60km

6
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:01:06 +42:03
6
Tarmo KOOR
1981
00:24:39 +05:36
6
Tõnis PRANGLI
1984 Võru
Võru
00:31:06 +12:03
6
Heido NÕMM
1999 UOM
UOM
00:23:58 +04:55
6
00:21:24 +02:21
6
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:20:46 +01:43
6
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:19:35 +00:32
6
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:19:03

ORM40 24 KP 4,60km

3
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:47:04 +25:47
3
Gert KUUS
x54
x54
00:39:16 +17:59
3
00:39:18 +18:01
3
Madis KIPPER
1975 Mira Ehitusmaterjalid
Mira Ehitusmaterjalid
00:29:04 +07:47
3
Ahti AIGRO
00:38:04 +16:47
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:28:36 +07:19
3
00:28:36 +07:19
3
00:27:13 +05:56
3
00:27:36 +06:19
3
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:26:52 +05:35
3
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:26:55 +05:38
3
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
00:25:34 +04:17
3
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
00:25:23 +04:06
3
00:25:15 +03:58
3
00:24:31 +03:14
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:21:17

ORM50 21 KP 3,60km

8
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:19:12

ORM65 21 KP 3,60km

7
Mati POOM
1944 TON
TON
00:40:37 +18:12
7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:25:58 +03:33
7
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:32:52 +10:27
7
00:22:25

ORN14 9 KP 1,50km

2
00:21:14 +00:52
2
00:28:22 +08:00
2
Mia KOOR
2008 Tallinna Mustamäe Gümna
Tallinna Mustamäe Gümna
00:20:22

ORN21A 24 KP 4,60km

4
00:40:42 +18:04
4
00:48:25 +25:47
4
Birgit AASMÄE
x84
x84
00:34:15 +11:37
4
Anu ISBERG
1971
00:36:31 +13:53
4
00:29:34 +06:56
4
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:33:05 +10:27
4
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:27:22 +04:44
4
00:26:58 +04:20
4
Susan PIHELGAS
1987 Tammed
Tammed
00:24:45 +02:07
4
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:22:59 +00:21
4
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:22:38

ORN21B 21 KP 3,60km

5
Liina SUKK
1986
00:55:14 +32:52
5
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:01:19 +38:57
5
Triin METS
1985
00:32:16 +09:54
5
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:45:22 +23:00
5
Tiina RAHE
1984
00:32:00 +09:38
5
00:31:22 +09:00
5
00:24:47 +02:25
5
MHG
00:23:52 +01:30
5
00:22:22

ORN40 21 KP 3,60km

1
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:29:15 20

ORN50 21 KP 3,60km

3
Lille LEPP
x93
x93
00:43:52 +20:09
3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:37:57 +14:14
3
Pille RASK
1963
00:25:55 +02:12
3
Anneli VELLERIND
1966 SP Transit
SP Transit
00:32:31 +08:48
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:23:43

ORN65 21 KP 3,60km

4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:37:07

RADA1 24 KP 4,60km

1
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:25:03

RADA2 21 KP 3,60km

1
00:24:24

TILLU 3 KP 0,00km

1
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:02:02 +01:26
1
00:00:42 +00:06
1
00:00:54 +00:18
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:36

VALIK

1
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:26:41 24
2
00:42:02 24
3
Grete USIN
1981
00:45:44 24
4
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
00:27:29 23
5
Helene ARULA
1988 Koop
Koop
00:30:06 23
6
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:25:48 22
7
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
00:33:39 22
8
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:31:49 21
9
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:35:45 20
10
00:38:43 15