Tulemused

Päevak

Ülemiste City kvartal

Korraldaja: OKNOMME

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Taavi Tambur

99 osalejat

M21RO 27 KP 5,10km

2
00:27:49 +09:17
2
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:18:39 +00:07
2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:23:39 +05:07
2
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:18:32

N21RO 27 KP 5,10km

1
SK100
00:54:30

ORM14 11 KP 1,50km

3
Valter KODRES
2017 x29
x29
00:43:26 +31:13
3
Ott SARRI
2011
00:18:55 +06:42
3
00:29:35 +17:22
3
Oskar ÅKERMAN
2010 Peko
Peko
00:12:13

ORM16 15 KP 2,50km

4
00:39:04 +14:25
4
00:24:39

ORM21A 27 KP 5,10km

2
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:36:19 +11:06
2
00:31:42 +06:29
2
00:34:25 +09:12
2
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:27:45 +02:32
2
00:28:04 +02:51
2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:27:00 +01:47
2
Norma
00:26:59 +01:46
2
00:26:32 +01:19
2
00:25:28 +00:15
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:25:13

ORM21B 22 KP 3,60km

6
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:56:29 +37:59
6
Jüri TIIDUS
1898 x100
x100
00:29:04 +10:34
6
Ibrahim JA PATRIDGE
1898
00:52:29 +33:59
6
Tarmo KOOR
1981
00:24:53 +06:23
6
00:26:54 +08:24
6
00:24:18 +05:48
6
Tarvi SALU
1898 x77
x77
00:21:37 +03:07
6
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:21:20 +02:50
6
00:19:39 +01:09
6
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:18:30

ORM40 27 KP 5,10km

3
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:43:29 +19:49
3
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:02:58 +39:18
3
Gert KUUS
1898 x74
x74
00:41:37 +17:57
3
00:41:49 +18:09
3
Madis KIPPER
1975 Mira Ehitusmaterjalid
Mira Ehitusmaterjalid
00:32:28 +08:48
3
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
00:34:47 +11:07
3
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:30:40 +07:00
3
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:31:12 +07:32
3
00:28:18 +04:38
3
Aivo KALJUMÄE
1972 Elisa
Elisa
00:27:23 +03:43
3
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
00:27:19 +03:39
3
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:26:52 +03:12
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:23:40

ORM50 22 KP 3,60km

8
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:23:03 +03:15
8
Ain KARTAU
1961 Orvand
Orvand
00:28:45 +08:57
8
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:19:48

ORM65 22 KP 3,60km

7
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
01:07:05 +45:37
7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:25:05 +03:37
7
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:35:23 +13:55
7
00:21:28

ORN16 15 KP 2,50km

3
00:30:27 +19:10
3
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:11:17

ORN21A 27 KP 5,10km

4
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:36:57 +11:08
4
00:45:45 +19:56
4
00:34:16 +08:27
4
00:34:09 +08:20
4
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:31:07 +05:18
4
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Harju OK
Harju OK
00:26:49 +01:00
4
Anu ÅKERMAN
1980 Peko
Peko
00:25:49

ORN21B 22 KP 3,60km

5
Susan PIHELGAS
1987 Tammed
Tammed
00:56:35 +32:17
5
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:36:29 +12:11
5
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
00:39:08 +14:50
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:29:46 +05:28
5
00:30:38 +06:20
5
Triin METS
1985
00:29:30 +05:12
5
Tiina RAHE
1984
00:29:27 +05:09
5
00:28:05 +03:47
5
00:25:20 +01:02
5
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:24:18

ORN21C 15 KP 2,50km

5
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:19:54 +00:33
5
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:28:34 +09:13
5
Kaie TOBRELUTS
1898 x43
x43
00:19:21

ORN40 22 KP 3,60km

2
00:37:35 +11:32
2
Aulikki NÕMTAK
1898 x84
x84
00:39:45 +13:42
2
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:27:15 +01:12
2
00:26:53 +00:50
2
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:26:51 +00:48
2
Anu ISBERG
1971
00:26:47 +00:44
2
00:26:03

ORN50 22 KP 3,60km

3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:37:30 +14:22
3
00:31:46 +08:38
3
Pille RASK
1963
00:28:15 +05:07
3
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:27:39 +04:31
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:24:38 +01:30
3
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:23:08

ORN65 22 KP 3,60km

4
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:43:34 +17:50
4
Heli KAIN
-0001
00:37:15 +11:31
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:40:53 +15:09
4
00:25:44

RADA1 27 KP 5,10km

1
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:27:40

RADA4 11 KP 1,50km

1
Grete USIN
1981
00:19:05

RTO 15 KP 2,50km

2
00:40:34

TILLU 5 KP 0,00km

1
Holger OTS
2016
00:01:16 +00:38
1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:38

VALIK

1
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:33:53 26
2
Jaanus REHA
1959 Koop
Koop
00:22:56 22
3
x39
00:38:43 21
4
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:01:23 5