Tulemused

22jaan.23

Linnaorienteerumine

Päevak

Mustjõe

Korraldaja: SK100

Lisainfo: http://www.linnaorienteerumine.ee

174 osalejat

ORANZ 21 KP 5,40km

1
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:35:38 21

PUNANE 23 KP 7,90km

1
Martin VILISMÄE
1989 Tammed
Tammed
00:31:02
2
Cal HERRIES
x218
x218
00:34:25 +03:23
3
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:34:35 +03:33
4
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:35:40 +04:38
5
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
00:39:08 +08:06
6
00:39:26 +08:24
7
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:41:05 +10:03
8
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:41:28 +10:26
9
00:42:27 +11:25
10
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:42:49 +11:47
11
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:43:04 +12:02
12
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:43:08 +12:06
13
00:43:29 +12:27
14
SRD
00:43:36 +12:34
15
Kalmer PIISKOP
1978 Postimees Online
Postimees Online
00:43:59 +12:57
16
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:44:06 +13:04
17
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:44:13 +13:11
18
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
00:44:16 +13:14
19
00:44:20 +13:18
20
Madis LOIT
1984
00:44:31 +13:29
21
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:44:55 +13:53
22
00:45:13 +14:11
23
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:45:39 +14:37
24
Susan PIHELGAS
1987 Tammed
Tammed
00:45:53 +14:51
25
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
00:46:16 +15:14
26
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:47:15 +16:13
27
00:47:17 +16:15
28
Kris Jette PIHT
2004 Mercury
Mercury
00:47:48 +16:46
29
Aleksandr PETUHHOV
1974 CoxArt
CoxArt
00:48:04 +17:02
30
00:48:12 +17:10
31
Andres KUNINGAS
1974 Tammed
Tammed
00:48:20 +17:18
32
00:49:15 +18:13
33
00:49:47 +18:45
34
00:50:05 +19:03
34
Ago LUBERG
1983 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:50:05 +19:03
36
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:50:09 +19:07
37
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:50:12 +19:10
38
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:53:19 +22:17
39
00:53:26 +22:24
39
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
00:53:26 +22:24
41
Martin BETLEM
1992 Tallinna Heleni Kool
Tallinna Heleni Kool
00:53:35 +22:33
42
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
00:53:48 +22:46
43
00:55:06 +24:04
44
TON
00:55:20 +24:18
45
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
00:55:44 +24:42
46
00:55:54 +24:52
47
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:55:57 +24:55
48
Marko AASA
1980
00:55:59 +24:57
49
00:57:14 +26:12
50
Piret ALOE
-0001 Metsäliitto
Metsäliitto
00:57:20 +26:18
51
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:57:28 +26:26
52
00:59:59 +28:57
53
01:00:00 +28:58
54
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
01:00:43 +29:41
55
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
01:02:01 +30:59
56
01:05:38 +34:36
57
01:10:37 +39:35

RATTA-O 23 KP 9,30km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:30:23
2
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:44:51 +14:28

ROHELINE 13 KP 3,60km

1
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:26:15
2
00:28:00 +01:45
3
Ruth SEVERT
1970 SK100
SK100
00:29:56 +03:41
4
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:30:40 +04:25
5
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:30:41 +04:26
6
00:31:30 +05:15
7
Svea SAAR
1995 Viljandi Gümnaasium
Viljandi Gümnaasium
00:32:29 +06:14
8
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:34:07 +07:52
9
Maris VAHI
2012
00:34:26 +08:11
10
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:34:41 +08:26
11
00:35:03 +08:48
12
00:35:32 +09:17
13
Katrin PETERSON
1976 COOP Pank
COOP Pank
00:35:57 +09:42
14
Kõu Lennart SAAR
2010 Westholmi Gümnaasium
Westholmi Gümnaasium
00:37:34 +11:19
15
00:39:06 +12:51
16
00:39:07 +12:52
17
Anne RAADLA
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:39:31 +13:16
18
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:39:50 +13:35
19
Lauri TALVE
00:40:23 +14:08
20
Adam KARU
2007
00:40:34 +14:19
21
00:40:36 +14:21
21
00:40:36 +14:21
23
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:41:25 +15:10
24
00:41:36 +15:21
25
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:42:10 +15:55
26
Anni LAANE
2008 Tallinna Nõmme Põhikool
Tallinna Nõmme Põhikool
00:42:30 +16:15
27
00:42:33 +16:18
28
Liisa PÕLD
1985 Tallinna Tervishoiu Kõrg
Tallinna Tervishoiu Kõrg
00:42:49 +16:34
29
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:44:09 +17:54
30
00:45:08 +18:53
31
00:45:17 +19:02
32
Rahe Miriel SAAR
2007 Pelgulinna Gümnaasium
Pelgulinna Gümnaasium
00:45:29 +19:14
33
Priit MUUGA
1970 TietoEVRY
TietoEVRY
00:47:26 +21:11
34
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:48:30 +22:15
35
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:55:16 +29:01
36
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
00:55:30 +29:15
37
00:56:46 +30:31
37
Boris KIRT
1942
00:56:46 +30:31
39
Karmen
x45
x45
00:57:27 +31:12
40
Oliver ROOSI
2011 x125
x125
00:57:38 +31:23
41
00:58:24 +32:09
42
00:59:46 +33:31
43
Iti VAIKLA
2013
01:03:02 +36:47
44
01:03:14 +36:59
45
Kris SAARE
2014
01:07:03 +40:48

SININE 8 KP 1,60km

1
00:20:30
2
00:23:27 +02:57
3
00:24:52 +04:22
4
00:51:21 +30:51

VALIK

1
00:42:58 26
2
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:43:01 26
3
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:48:36 26
4
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:52:58 26
5
Meeli KEREM
1965 TON
TON
01:04:03 26
6
01:07:34 26
7
01:10:18 26
8
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
01:10:20 26
9
01:10:38 26
10
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
01:13:39 26
11
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:19:10 26
12
Kadri KADAK
1982 x154
x154
01:24:08 26
13
Marju SEPP
1974
01:24:31 26
14
Helin PUKSAND
1970 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:02:06 25
15
Olga KULINICH
1984 SRD
SRD
01:19:20 25
16
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:46:18 22
17
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:55:09 21
18
Tarmo LÕO
1955
01:35:56 20
19
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:26:54 17
20
Markus Rene PAE
1997 SK100
SK100
00:27:23 16
21
00:35:24 16
22
Kaur OTS
x228
x228
01:08:38 15
23
00:40:29 13
24
00:38:47 12