Tulemused

Päevak

Mõujärve

Mõujärve

Ava kaart: 2011072

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Erko Jakobson

211 osalejat

KUKI 5 KP 1,75km

1
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:42:53
2
Mattias MELTS
2020 Siilike
Siilike
01:08:08 +25:15
3
Taaniel MELTS
2021 Siilike
Siilike
01:08:10 +25:17

M08 5 KP 1,75km

1
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:27:47

M12 9 KP 2,11km

1
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:24:55
2
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:30:18 +05:23
3
Hendrik SIMPSON
2015 Kobras
Kobras
00:31:20 +06:25
4
Ricardo KRUUSE
2013 Katoliku
Katoliku
00:52:16 +27:21
5
Marten VAHER
2018 Katoliku
Katoliku
00:54:16 +29:21
6
Joosep KRAAS
2016 LSF PT
LSF PT
01:26:22 +01:27

M14 10 KP 3,13km

1
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:35:07

M16 16 KP 5,41km

1
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
01:11:35

M21A 19 KP 6,98km

1
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
00:59:58
2
Toomas ROOS
1993 Tartu Malev
Tartu Malev
01:14:04 +14:06
3
Imre KIRIKMÄE
1993 Krootuse
Krootuse
01:18:34 +18:36
4
Joonas HALAPUU
2000 Võru
Võru
01:26:38 +26:40

M21B 16 KP 5,41km

1
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:54:58
2
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:56:19 +01:21
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:04:53 +09:55
4
Kristjan LAHT
1997 OÜ Nihil Supernum
OÜ Nihil Supernum
01:13:18 +18:20
5
Janek RIIVES
1977
01:18:23 +23:25

M21E 20 KP 8,69km

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:04:07
2
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
01:09:37 +05:30
3
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:11:57 +07:50
4
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:13:57 +09:50
5
Tartu
01:21:05 +16:58
6
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:22:00 +17:53
7
Raido KISS
2000 Võru
Võru
01:22:12 +18:05
8
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:23:39 +19:32
9
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:25:24 +21:17
10
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:26:30 +22:23
11
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:26:45 +22:38
12
Evert PADARI
1998 HOK
HOK
01:33:48 +29:41
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:39:21 +35:14
14
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:43:29 +39:22
15
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:44:03 +39:56
16
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:52:44 +48:37
17
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
02:03:57 +59:50
18
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
02:12:09 +08:02
19
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:58:38 +54:31

M35 19 KP 6,98km

1
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:57:22
2
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:13:34 +16:12
3
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:35:37 +38:15

M40 19 KP 6,98km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:50:22
2
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
01:01:27 +11:05
3
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:03:15 +12:53
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:03:18 +12:56
5
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:15:35 +25:13
6
Margus LEHTME
1982 Tartu
Tartu
01:47:13 +56:51

M45 19 KP 6,98km

1
Andreas KRAAS
1978 LSF PT
LSF PT
00:46:43
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:03:45 +17:02
3
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:07:32 +20:49
4
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:10:31 +23:48
5
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
01:11:21 +24:38
6
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:18:17 +31:34
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:18:19 +31:36
8
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:19:07 +32:24
9
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:19:51 +33:08
10
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:29:06 +42:23
11
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:36:55 +50:12
12
01:51:17 +04:34
13
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:53:03 +06:20

M50 16 KP 5,41km

1
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:52:51
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:58:42 +05:51
3
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:00:18 +07:27
4
Ain-Meelis HANNUS
1973 Võru
Võru
01:08:34 +15:43
5
Sulev NÕMMISTE
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:15:52 +23:01
6
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:23:28 +30:37

M55 16 KP 5,41km

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:47:28
2
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:51:35 +04:07
3
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:53:53 +06:25
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:58:20 +10:52
5
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
00:59:52 +12:24
6
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:04:42 +17:14

M60 16 KP 5,41km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:46:00
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:53:12 +07:12
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:03:17 +17:17
4
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:09:30 +23:30
5
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:09:32 +23:32
6
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:13:15 +27:15
7
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:18:40 +32:40
8
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
01:24:39 +38:39

M65 11 KP 3,86km

1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:50:22
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:52:14 +01:52
3
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
01:07:04 +16:42
4
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
02:16:50 +26:28

M70 11 KP 3,86km

1
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:54:38
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:59:25 +04:47
3
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:02:31 +07:53
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:09:23 +14:45
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:17:44 +23:06

M75 10 KP 3,13km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:35:16
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:50:46 +15:30

M80 10 KP 3,13km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:45:32
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:55:38 +10:06

N08 5 KP 1,75km

1
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:23:12
2
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:25:36 +02:24
3
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:27:14 +04:02

N10 5 KP 1,75km

1
Kulla KAASA
2014 Põlva
Põlva
00:25:36

N12 9 KP 2,11km

1
Emma SALF
2014 Kobras
Kobras
00:28:30
2
Nora JUNG
2013 Kobras
Kobras
00:49:31 +21:01
3
Marit VAHER
2015 Tartu
Tartu
00:54:15 +25:45

N14 10 KP 3,13km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
01:02:13

N16 11 KP 3,86km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:42:12
2
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:51:43 +09:31
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:00:57 +18:45
4
Kirke JAAKMEES
2010 Kobras
Kobras
01:08:12 +26:00
5
Laura-Liisa LAAS
2011 Otepää
Otepää
01:12:59 +30:47

N18 16 KP 5,41km

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:04:39
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:04:52 +00:13
3
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:25:47 +21:08

N21A 16 KP 5,41km

1
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:12:08
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:13:13 +01:05

N21E 19 KP 6,98km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:59:48
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:08:02 +08:14
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:11:21 +11:33
4
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:16:50 +17:02
5
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:29:21 +29:33
6
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:30:18 +30:30

N35 16 KP 5,41km

1
Maigi KÄHR
1986 Kobras
Kobras
01:10:20
2
Helena KUUSK
1989 Kobras
Kobras
01:15:51 +05:31

N40 16 KP 5,41km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:57:23
2
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:02:32 +05:09
3
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:09:08 +11:45
4
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:14:27 +17:04
5
Jaana AEDMÄE
1980 Kobras
Kobras
01:21:42 +24:19
6
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:32:59 +35:36

N45 16 KP 5,41km

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:51:51
2
Jana KINK
1968 Kape
Kape
01:02:28 +10:37
3
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:13:40 +21:49
4
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:18:25 +26:34
5
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:22:08 +30:17
6
Kati VÕRK
1974 Tartu
Tartu
01:22:39 +30:48
7
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:37:28 +45:37
8
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:39:57 +48:06

N50 11 KP 3,86km

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:08:01
2
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:08:23 +00:22
3
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
01:09:27 +01:26
4
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:22:11 +14:10
5
Heli LEPIKU
1964 RTK
RTK
01:51:22 +43:21

N55 11 KP 3,86km

1
Maie TALI
1968 Ilves
Ilves
00:56:33
2
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
00:59:52 +03:19
3
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:01:34 +05:01
4
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
01:06:07 +09:34
5
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:13:35 +17:02
6
Külli HANSEN
1965 Kape
Kape
01:14:50 +18:17

N60 11 KP 3,86km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:00:43
2
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
01:04:23 +03:40
3
Maia UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:11:39 +10:56
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:14:39 +13:56

N65 11 KP 3,86km

1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:46:14
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:11:25 +25:11
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:14:49 +28:35
4
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:17:32 +31:18

N70 10 KP 3,13km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:48:54
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:51:24 +02:30
3
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:03:23 +14:29
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:13:42 +24:48

N75 10 KP 3,13km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:00:51
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:08:23 +07:32

N80 10 KP 3,13km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:15:36

VALIK

1
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:01:43 26
2
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:15:22 20
3
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:26:41 18
4
Kertu TOMBAK
1991 Tartu
Tartu
01:33:37 16
5
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
01:45:30 16
6
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:10:00 15
7
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:31:04 15
8
Vallo VAHER
1976 Katoliku
Katoliku
01:05:14 14
9
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:29:54 14
10
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:16:23 13
11
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:17:24 13
12
01:20:00 13
13
Hans TEEARU
1990 Otepää
Otepää
02:11:10 13
14
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:18:52 12
15
Alice ELLAMIK
1977 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:42:38 10
16
Triin TAMMERT
1980 Tartu
Tartu
01:42:56 8
17
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
02:07:29 8
18
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:37:21 6
19
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
00:42:53 6
20
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
00:49:10 6
21
Inga SIEGERT
1983 Võru
Võru
00:57:14 6
22
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:25:22 6
23
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:42:11 6
24
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
00:23:12 5
25
Mailis KOGER
1978 Võru
Võru
01:08:08 5
26
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:10:07 5

VIPL 10 KP 3,13km

1
Ingrid TÕRRA
2001 TKiG
TKiG
00:54:08
2
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
01:02:00 +07:52
3
Jan Sebastian NIGOL
2007 Miina Härma Gümnaasium
Miina Härma Gümnaasium
01:06:26 +12:18
4
Gertrud TÕRRA
2009 Kobras
Kobras
01:06:36 +12:28
5
Henri VAINO
2007 Nõmme
Nõmme
01:12:16 +18:08
6
Piret LILOVER
1971 Harno
Harno
01:12:58 +18:50
7
Piret KONSIN
1970 Tartu KL
Tartu KL
01:16:04 +21:56
8
Jaan KONSIN
1968 Põlva
Põlva
01:16:05 +21:57

VIPP 14 KP 6,70km

1
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:13:37
2
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:17:25 +03:48
3
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:21:07 +07:30
4
Andrew KRUUSE
1988 Tartu
Tartu
01:28:08 +14:31
5
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:29:26 +15:49
6
Liina KÄÄRST
1987 OKH
OKH
01:36:01 +22:24
7
Madis JÄRVEKÜLG
1898 TLÜ
TLÜ
02:17:35 +03:58
7
Marja-Liisa PLATS
-0001
02:17:35 +03:58

VIPT 11 KP 3,86km

1
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:37:07
2
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:44:55 +07:48
3
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:48:05 +10:58
4
Triin KARIS
1998 Tartu
Tartu
00:54:50 +17:43
5
Kaidi RUUSALEPP
1976 Kobras
Kobras
00:55:24 +18:17
6
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:55:34 +18:27
7
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
01:04:15 +27:08
8
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:55:54 +18:47