Tulemused

27juuni24

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Tõstamaa

Tõstamaa

Ava kaart: 2022068

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Kevin Lepp

93 osalejat

1 24 KP 4,50km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:30:17
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:30:28 +00:11
3
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:30:59 +00:42
4
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:32:17 +02:00
5
Romet SUTT
1995
00:34:52 +04:35
6
Veiko LILLE
1983 West
West
00:36:40 +06:23
7
Joe LEPP
1967 West
West
00:37:54 +07:37
8
Mariann SULG
1987 West
West
00:39:10 +08:53
9
00:39:23 +09:06
10
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:41:47 +11:30
11
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:42:42 +12:25
12
Veljo VASK
1974 West
West
00:42:43 +12:26
13
00:45:07 +14:50
14
Terje VILBERG
1975 West
West
00:45:29 +15:12
15
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:46:09 +15:52
16
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:46:37 +16:20
17
00:47:23 +17:06
18
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:48:24 +18:07
19
00:51:00 +20:43
20
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:51:22 +21:05
21
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:51:57 +21:40
22
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
00:54:38 +24:21
23
Andres ISAKAR
1978 KUNDA OK
KUNDA OK
00:58:29 +28:12
24
Helga KIVILA
1963 West
West
00:59:15 +28:58
25
Raivo ARU
1976 West
West
00:59:18 +29:01
26
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
01:00:11 +29:54
27
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
01:00:51 +30:34
28
Toomas NÄÄR
1969 West
West
01:02:12 +31:55
29
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:02:13 +31:56
30
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
01:04:06 +33:49
31
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
01:05:26 +35:09
32
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:05:41 +35:24
33
Jan Alexander RANDMAA
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:06:21 +36:04
34
Iida OLVISTE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:06:26 +36:09
35
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:07:03 +36:46
36
Ain KARTAU
1961 Orvand
Orvand
01:10:14 +39:57
37
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:10:45 +40:28
38
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:15:05 +44:48
39
Anu TALU
1965 West
West
01:23:00 +52:43
40
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu Koidula Gümnaasiu
Pärnu Koidula Gümnaasiu
01:29:36 +59:19
41
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
01:40:47 +10:30
42
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
01:40:51 +10:34
43
01:42:28 +12:11
44
Mirjam NURGAMAA
2010 Pärnu Waldorfkool
Pärnu Waldorfkool
01:42:43 +12:26
45
Anne OTT
1973
01:42:58 +12:41

2 17 KP 3,30km

1
Kris Leander RANDMAA
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:31:40
2
Janar RANDMAA
1982 Kaitseliit /Ketmas Grupp
Kaitseliit /Ketmas Grupp
00:31:46 +00:06
3
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:36:10 +04:30
4
00:36:52 +05:12
5
00:39:20 +07:40
6
Reno REINHOLD
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
00:39:35 +07:55
7
00:39:52 +08:12
8
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:42:27 +10:47
9
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:43:38 +11:58
10
Imbi KUKK
1970 West
West
00:44:38 +12:58
11
00:45:51 +14:11
12
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:46:00 +14:20
13
00:46:56 +15:16
14
Olivia VINTER
2009 West
West
00:47:18 +15:38
15
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:48:12 +16:32
16
SRD
00:49:07 +17:27
17
Aare LAUREN
1970 Suitsev Nool
Suitsev Nool
00:51:27 +19:47
18
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
00:55:57 +24:17
19
01:01:16 +29:36
20
Enn AEDNA
1944 West
West
01:09:13 +37:33
21
Urve KIBUR
1960
01:11:28 +39:48

3 16 KP 2,40km

1
Joonas JUURSALU
2011 Pärnu SHG
Pärnu SHG
00:48:36
2
Remi BUSTRÖM
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:48:54 +00:18
3
Saima RAND
1954 West
West
00:51:47 +03:11
4
Viive SISASK
1948 West
West
00:51:52 +03:16
5
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:53:39 +05:03
6
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:53:48 +05:12
7
00:54:36 +06:00
8
00:54:39 +06:03
9
00:55:11 +06:35
10
Ilme PALU
1944 West
West
01:37:16 +48:40
11
02:24:20 +35:44

4 9 KP 0,90km

1
00:08:28
2
Hendrik NIGLAS
2018 Pärnu LA Trall
Pärnu LA Trall
00:10:20 +01:52
3
00:10:54 +02:26
4
Elis Marie TROON
2012 Pärnu Mai Kool
Pärnu Mai Kool
00:10:57 +02:29
5
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:11:00 +02:32
6
West
00:29:15 +20:47

5

1
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:37:22 23
2
Priit TALU
1972 West
West
00:46:22 23
3
00:52:03 22
4
Karin LEETSAR
1989 OÜ Kõneravi
OÜ Kõneravi
01:07:15 22
5
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:30:15 16
6
Mati PILT
1951 West
West
00:39:30 16
7
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:49:19 16
8
Laur LUKK
2017
00:10:11 9
9
Oskar LUKK
2019
00:10:45 9
10
Henriko HALLISTE
2013 Rääma Kool
Rääma Kool
00:45:59 7