Tulemused

Päevak

Vana-Kalamaja

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Siim Liivand

87 osalejat

M21RO 26 KP 4,40km

1
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:20:18
2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:21:48 +01:30
3
00:39:25 +19:07

ORM14 9 KP 1,40km

2
Hugo LUNG
2018
00:40:11

ORM16 13 KP 2,40km

1
00:46:11

ORM21A 26 KP 4,40km

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:17:47
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:19:03 +01:16
3
Norma
00:21:55 +04:08
4
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:22:27 +04:40
5
00:25:18 +07:31
6
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:27:34 +09:47
7
00:27:58 +10:11
8
00:39:53 +22:06

ORM21B 20 KP 3,30km

1
Frank Johan OJARAND
1996 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:23:03
2
00:27:39 +04:36

ORM40 26 KP 4,40km

1
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:24:00
2
00:25:02 +01:02
3
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:26:36 +02:36
4
TON
00:27:19 +03:19
5
00:27:37 +03:37
6
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:27:39 +03:39
7
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
00:28:26 +04:26
8
Tarmo KOOR
1981
00:33:40 +09:40
9
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:40:19 +16:19
10
Risto ROSTE
-0001
00:40:37 +16:37
11
00:51:13 +27:13

ORM50 20 KP 3,30km

1
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:17:09
2
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:19:25 +02:16
3
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:24:06 +06:57
4
Taavi KAINEL
-0001
00:59:52 +42:43

ORM65 20 KP 3,30km

1
00:23:28
2
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:38:07 +14:39

ORN14 9 KP 1,40km

2
00:18:11
5
Elli LILLELAID
2019 Tammed
Tammed
00:29:17 +11:06
6
00:32:39 +14:28
DQ
Maria MARIPUU
1898 x47
x47
 
 

ORN21A 26 KP 4,40km

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:23:59
3
00:30:07 +06:08
4
00:30:40 +06:41
5
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:31:47 +07:48
6
Laura KIVI
1992
00:32:22 +08:23
7
00:35:10 +11:11
8
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:35:29 +11:30
9
00:37:52 +13:53
10
x55
00:51:13 +27:14
11
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:52:40 +28:41
12
Kati UIBOPUU
1980 Suusahullud
Suusahullud
00:56:32 +32:33
13
Maarika TÄHT
1898 x90
x90
01:15:50 +51:51
14
01:16:07 +52:08

ORN21B 20 KP 3,30km

1
00:22:08

ORN21C 13 KP 2,40km

1
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:33:21
2
Kristiina SOLMAN
1898 x54
x54
00:37:10 +03:49
3
Kristel VOIS
1977 MSD OÜ
MSD OÜ
00:40:24 +07:03
4
00:40:26 +07:05
5
00:40:35 +07:14
6
Maiken SISASK
1898 x93
x93
00:58:56 +25:35
7
Anett SÕER
2004 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:58:59 +25:38

ORN40 20 KP 3,30km

1
00:27:53
2
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:32:59 +05:06

ORN50 20 KP 3,30km

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:25:14
2
00:26:09 +00:55
3
Pille RASK
1963
00:26:52 +01:38
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:39:30 +14:16

ORN65 20 KP 3,30km

1
Heli KAIN
-0001
00:38:50
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:40:58 +02:08
3
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
00:48:30 +09:40
4
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:57:34 +18:44
5
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:58:38 +19:48

RADA3 13 KP 2,40km

1
Martin ROSLJUK
2003 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:19:03
2
Lauri SAART
2003 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:19:07 +00:04
3
Mirjam KRUUSMAA
1898 x104
x104
00:41:50 +22:47
4
Mira KEKS
1898 x105
x105
00:42:02 +22:59

RADA4 9 KP 1,40km

1
Liis Karola LECLERCQ
1898
00:21:09
2
x43
00:21:16 +00:07
2
Getter VOLTER
2003 x41
x41
00:21:16 +00:07
4
Sophia RIISALO
1898 x42
x42
00:21:17 +00:08

TILLU 5 KP 0,00km

1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:36
4
00:01:40 +01:04
5
00:02:42 +02:06

VALIK

1
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:37:03 29
2
01:16:07 25
3
Mila LAUB
2005 x82
x82
00:56:11 21
4
00:24:43 20
5
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:01:09 20
6
Yijia SUN
1898 x69
x69
00:46:32 14
7
Andreas OTS
1898 x62
x62
01:06:27 12
8
00:41:50 11