Tulemused

01juuli24

Linnaorienteerumine

Päevak

Pae park

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

148 osalejat

ORANZ 21 KP 4,30km

1
Marko TEDER
1985 Kape
Kape
00:24:10
2
00:25:16 +01:06
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:25:38 +01:28
4
00:26:05 +01:55
5
Margus MÄLL
1985 Tammed
Tammed
00:26:44 +02:34
6
Tarmo GEDE
1967
00:28:08 +03:58
7
00:28:56 +04:46
8
00:29:56 +05:46
9
Liisi VILJALO
1981 Tammed
Tammed
00:30:58 +06:48
10
Ott PILBAS
2007 SK100
SK100
00:31:12 +07:02
11
Karin REISNER
1976 TON
TON
00:32:50 +08:40
12
00:33:37 +09:27
13
00:33:55 +09:45
14
00:35:01 +10:51
15
Martin BORKMANN
1983 Norma
Norma
00:35:15 +11:05
16
Pille RASK
1963
00:35:28 +11:18
17
00:36:10 +12:00
18
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:36:29 +12:19
19
Martin KONTUS
1986 Roofit.Solar
Roofit.Solar
00:36:37 +12:27
20
Holger OTS
2016
00:38:01 +13:51
21
Mare PARVE
1968 Peko
Peko
00:38:33 +14:23
22
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
00:38:38 +14:28
23
00:39:42 +15:32
24
00:39:58 +15:48
25
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:40:12 +16:02
26
00:41:35 +17:25
27
Liina VESILIND
1998 SRD
SRD
00:43:05 +18:55
28
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:43:57 +19:47
29
00:44:28 +20:18
30
GAG
00:45:57 +21:47
31
00:47:09 +22:59
32
00:48:04 +23:54
33
Tiia LAUL
1963
00:53:19 +29:09
34
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:01:00 +36:50
35
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
01:01:43 +37:33
36
Mare KITSNIK
1962 Saku OK
Saku OK
01:06:21 +42:11
37
Triinu UBINA
-0001
01:07:14 +43:04
38
01:13:41 +49:31

PUNANE 26 KP 5,50km

1
Markus SALO
1898
00:27:12
2
Raul REILJAN
1991 Võru
Võru
00:27:37 +00:25
3
00:27:44 +00:32
4
Matias LILJESTRÖM
1898
00:27:57 +00:45
5
Kadri KADAKAS
1988 Tammed
Tammed
00:28:15 +01:03
6
Tanel KANNEL
1973 Rae
Rae
00:28:27 +01:15
7
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:28:57 +01:45
8
Evert PADARI
1998 HOK
HOK
00:29:15 +02:03
9
00:29:20 +02:08
10
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:29:30 +02:18
11
Norma
00:29:52 +02:40
12
Madis LOIT
1984
00:30:44 +03:32
13
00:30:52 +03:40
14
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:31:00 +03:48
15
00:31:13 +04:01
16
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:31:31 +04:19
17
Siiri MERE
1984 Peko
Peko
00:31:54 +04:42
18
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
00:32:23 +05:11
19
00:32:34 +05:22
20
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:32:35 +05:23
21
Kimmo LILJESTRÖM
1898
00:33:22 +06:10
22
00:33:54 +06:42
23
Rainer PARVE
1993 Peko
Peko
00:34:04 +06:52
24
00:34:16 +07:04
25
Raiko TUTT
1979 Norma
Norma
00:34:40 +07:28
26
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:34:58 +07:46
27
00:35:03 +07:51
28
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:35:18 +08:06
29
00:36:04 +08:52
30
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:36:18 +09:06
31
Alar TERAS
1974 Rakv
Rakv
00:36:30 +09:18
32
Piret UURIMÄE
1974 Telia SK
Telia SK
00:36:42 +09:30
33
00:36:44 +09:32
34
00:36:49 +09:37
35
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:37:03 +09:51
36
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:37:08 +09:56
37
00:37:12 +10:00
38
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:38:10 +10:58
39
00:38:36 +11:24
40
00:38:42 +11:30
41
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:40:49 +13:37
42
West
00:42:29 +15:17
43
Ain ULJAS
1985
00:46:14 +19:02
44
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:47:21 +20:09
45
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
00:47:45 +20:33
46
00:55:07 +27:55
47
01:04:08 +36:56

ROHELINE 17 KP 3,10km

1
00:25:50
2
Janno KASE
1978
00:26:46 +00:56
3
00:29:19 +03:29
4
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:29:53 +04:03
5
Fred LEPP
2011
00:32:13 +06:23
6
Triin METS
1985
00:36:37 +10:47
7
Urmo ROSPIK
1986 Team Kaitsevägi
Team Kaitsevägi
00:36:41 +10:51
8
00:36:48 +10:58
9
Katerina MAASIK
1990 Kaitsevägi
Kaitsevägi
00:38:43 +12:53
10
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:39:33 +13:43
11
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:42:38 +16:48
12
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
00:43:15 +17:25
13
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:44:56 +19:06
14
00:45:02 +19:12
15
Taavi UIBO
1984
00:45:03 +19:13
16
Pille MILVERE
1973 Tammed
Tammed
00:46:20 +20:30
17
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:46:31 +20:41
18
Kristin LIIV
1990 TTÜ
TTÜ
00:47:01 +21:11
19
00:57:49 +31:59
20
Boris KIRT
1942
00:57:52 +32:02
21
01:00:46 +34:56
22
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:07:01 +41:11

SEIKLUS 22 KP 4,00km

1
Andres LAUBA
1977 TON
TON
00:22:15
2
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:27:08 +04:53
3
TON
00:29:43 +07:28
4
Ülo REISNER
1971 TON
TON
00:29:59 +07:44
5
00:31:33 +09:18
6
Kersti RAHNEL
1973 Tammed
Tammed
00:35:54 +13:39
7
00:36:21 +14:06

SININE 11 KP 1,50km

1
00:18:05
2
Räpsukas
1898 x73
x73
00:22:22 +04:17
3
Thor VIHER
2018
00:25:27 +07:22
4
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:27:12 +09:07
5
00:30:52 +12:47
6
00:31:30 +13:25
7
00:33:55 +15:50
8
00:33:57 +15:52
8
00:33:57 +15:52
10
00:38:02 +19:57

VALIK

1
00:28:55 26
2
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
00:32:22 26
3
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:36:30 26
4
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:40:26 26
5
Sirje VAINU
1979 NKK
NKK
00:49:16 26
6
00:50:42 26
7
Janne AAS
1981
01:05:29 26
8
Helin PUKSAND
1970 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:05:35 26
9
Tarmo LÕO
1955
01:08:44 26
10
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:35:16 25
11
00:40:48 25
12
Kristian PILBAS
1977 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:28:13 24
13
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
00:56:19 24
14
01:08:36 22
15
01:08:37 22
16
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:38:08 21
17
Liis TALTS
1991
00:52:09 21
18
01:01:47 21
19
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:29:41 20
20
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:04:46 20
21
Ave PILLE
1977
01:13:42 19
22
Erkki KALLIO
1898
00:32:21 16
23
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
00:50:12 9
24
Kevin Paul TALVISTE
1898
00:26:48 6