Tulemused

08sept.20

Tallinna Teisipäevak

M12

1
Guido MAISTE
-0001
00:17:21
2
00:56:23 +39:02

M14

1
00:28:47

M16

1
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:40:40

M18RO

1
01:00:31

M21A

1
01:07:07
2
Georg Caius KUTSAR
1997 Ilves
Ilves
01:08:15 +01:08
3
01:08:21 +01:14
4
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
01:10:09 +03:02
5
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
01:11:45 +04:38
6
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:22:21 +15:14
7
01:23:28 +16:21
8
01:31:09 +24:02
9
Aimur LILLAK
1988 Lendavtaldrik
Lendavtaldrik
01:31:18 +24:11

M21B

1
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:00:44
2
01:01:46 +01:02
3
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:01:52 +01:08
4
Imre NEMVALTS
1988 KüVJ
KüVJ
01:06:16 +05:32
5
01:07:49 +07:05
6
01:11:00 +10:16
7
Aleksei SHVED
1999 SRD
SRD
01:14:57 +14:13
8
Dmitri SHVED
1970 SRD
SRD
01:15:07 +14:23
9
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
01:16:50 +16:06
10
Dmitri LOGOVOI
x73
x73
01:20:15 +19:31
11
Kaspar KLETTENBERG
1999 Vahipataljon
Vahipataljon
01:20:56 +20:12
12
Vitali SHVED
2001 SRD
SRD
01:22:19 +21:35
13
01:22:48 +22:04
14
Allan SAAR
1989 Saku
Saku
01:26:21 +25:37
15
Davor TAMM
1997
01:28:46 +28:02
16
Sergei ZELENIN
1991 x125
x125
01:33:53 +33:09
17
01:35:53 +35:09
18
Markus OTSUS
1993 x110
x110
01:43:41 +42:57
19
Erik HALLIKMA
01:43:57 +43:13
20
Maret ROGENBAUM
-0001 x117
x117
01:45:40 +44:56
21
Daniel RÜÜTEL
x118
x118
01:45:54 +45:10
22
Lars RIISALU
01:49:49 +49:05

M21C

1
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:31:25
2
Argo KAUGE
1964 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:37:14 +05:49
3
Alar ALAJAAN
1979 EKJ SK
EKJ SK
00:37:43 +06:18
4
00:42:35 +11:10
5
Mait BRATKA
1989
00:45:01 +13:36
6
Siim KAUR
1986
00:45:53 +14:28
7
01:10:43 +39:18
8
Neeme KAARNA
1973 Harju malev
Harju malev
01:17:14 +45:49

M40

1
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:59:14
2
Jaanus JÕGIS
1976 Saku Õlletehase SK
Saku Õlletehase SK
01:00:29 +01:15
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
01:02:54 +03:40
4
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:03:13 +03:59
5
Tõnu KITS
1973
01:05:49 +06:35
6
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
01:06:24 +07:10
7
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
01:08:55 +09:41
8
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:11:37 +12:23
9
01:12:26 +13:12
10
01:13:44 +14:30
11
01:13:46 +14:32
12
Madis MALV
1976
01:14:34 +15:20
13
Siim LIIVAND
1978 TTÜ/Korp Leola
TTÜ/Korp Leola
01:21:41 +22:27
14
01:26:15 +27:01
15
Tarmo MARGAT
1979 KitmanThulema
KitmanThulema
01:47:40 +48:26

M40RO

1
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:55:29
2
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:58:58 +03:29
3
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
01:00:31 +05:02
4
Urmas SASSIAN
1975 Rae
Rae
01:01:12 +05:43
5
01:02:02 +06:33
6
Erkki LUUK
1970
01:04:35 +09:06
7
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:06:24 +10:55
8
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:08:38 +13:09
9
Toomas KREEK
1962 Nõmme
Nõmme
01:10:37 +15:08
10
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:18:26 +22:57

M50

1
00:57:55
2
01:00:05 +02:10
3
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:04:33 +06:38
4
Peeter VÕRK
1965 F-Klubi
F-Klubi
01:09:23 +11:28
5
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:15:57 +18:02
6
Ain PELLO
1969 Mercury
Mercury
01:21:00 +23:05

M60

1
Urmas LIPS
1960
00:53:28
2
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:55:47 +02:19
3
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:02:21 +08:53
4
Tõnu VÄHI
-0001
01:06:55 +13:27
5
Peeter KAIN
-0001
01:14:50 +21:22
6
01:38:11 +44:43

M70

1
00:39:13
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:40:42 +01:29
3
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:50:37 +11:24
4
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:51:54 +12:41
5
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:57:16 +18:03
6
01:05:47 +26:34
7
Jakob VINKEL
1941 Orion
Orion
01:14:10 +34:57

M80

1
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:42:14
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:42:46 +00:32

N12

1
00:13:39
2
00:19:04 +05:25

N21A

1
01:29:17
2
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
01:29:18 +00:01
3
Johanna TALIHÄRM
1993 Biathlon
Biathlon
01:37:41 +08:24

N21B

1
Mari-Ann SAAR
1985 VaP
VaP
00:35:11
2
Karmen Eveli KAUGE
2003 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:37:09 +01:58
3
Merili KRIISA
1983
00:37:53 +02:42
4
00:41:33 +06:22
5
Triin KASS
1990
00:44:53 +09:42
6
00:56:32 +21:21
7
00:57:00 +21:49
8
01:05:07 +29:56
9
01:16:54 +41:43
10
01:22:45 +47:34
11
Sanna AASLAV-KAASIK
x88
x88
01:29:21 +54:10
12
Lona-Lisa SUTT
1994 x91
x91
01:29:23 +54:12
13
Geitlin TÄHT
2000 geitlin_taht@outlook.com
geitlin_taht@outlook.com
01:39:41 +04:30

N21BRO

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:30:47

N21RO

1
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
00:42:13

N40

1
00:52:38
2
Kai TREIER
1969
00:53:15 +00:37
3
Inga LIPS
1974
00:53:31 +00:53
4
00:58:05 +05:27
5
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:59:30 +06:52
6
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:00:23 +07:45
7
Maaren OLANDER-DOYLE
1975 Mercury
Mercury
01:06:52 +14:14
8
Olga KOMISSAROVA
1976 31544
31544
01:07:07 +14:29
9
Heli KAIN
-0001
01:15:10 +22:32
10
Katrin TÕNUPÄRT
1980 G4S spordiklubi
G4S spordiklubi
01:19:42 +27:04

N50

1
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:52:10
2
00:55:39 +03:29

N60

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:49:12
2
01:02:27 +13:15

N70

1
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:40:55
2
Epp SULG
1944
00:48:14 +07:19
3
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:48:26 +07:31

RADA7

1
Meelike SALIS
Nõmme
Nõmme
00:56:17

TILLU

1
Mia MALV
2014
00:02:22
2
00:02:32 +00:10
3
00:02:43 +00:21
4
00:02:56 +00:34
5
00:03:14 +00:52
6
Holger OTS
2016
00:03:42 +01:20
7
00:06:10 +03:48
8
Eimi TOOME
2016 Hippok
Hippok
00:06:31 +04:09
10
Rannar VALK
2017 x17
x17
00:09:40 +07:18

VALIK

1
00:04:44
2
Kristjan JÄÄRATS
1992 34234
34234
00:25:36 +20:52
3
Ave JANU
1965 Koop
Koop
00:32:55 +28:11
4
Juhan ERIK
1987
00:33:22 +28:38
5
00:52:38 +47:54
6
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
01:01:24 +56:40
7
01:03:37 +58:53
8
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
01:09:13 +04:29
9
01:09:26 +04:42
10
01:10:55 +06:11
11
01:12:56 +08:12
12
Katrina OJAVEE
1996 Ilves
Ilves
01:15:46 +11:02
13
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
01:16:10 +11:26
14
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
01:16:52 +12:08
15
Andrus KAHR
1975 ÜVP
ÜVP
01:17:50 +13:06
16
01:21:39 +16:55
17
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:30:58 +26:14
18
01:33:41 +28:57
19
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:41:26 +36:42
20
Karl Eerik KOLK
x145
x145
01:43:42 +38:58
21
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:44:34 +39:50
22
Ole RAUDSEPP
1978 Team Kileprof
Team Kileprof
02:23:27 +18:43

Päevak

Korraldaja: Nõmme

Rajameister: Kaido Nurja

Harku-Tähetorni

160 osalejat