Tulemused

16sept.20

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:30:32
2
Hugo PARK
2014 Illuka lasteaed
Illuka lasteaed
00:32:41 +02:09
3
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:39:53 +09:21

M12

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:31:53
2
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:45:05 +13:12
3
Erich Alvar RAMCKE
2009 Kohtla-Järve
Kohtla-Järve
01:30:39 +58:46

M14

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:48:21
2
Märt VIIDU
2007 Võru
Võru
00:56:00 +07:39

M16

1
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
00:42:03
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:42:40 +00:37
3
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
00:55:58 +13:55

M18

1
Alarich PAAS
2005 Võru Gümnaasium
Võru Gümnaasium
01:21:32

M21

1
Ilves
00:43:59
2
Kaarel VESILIND
2000 SRD
SRD
00:46:25 +02:26
3
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:47:49 +03:50
4
Kristo HEINMANN
1989 Peko
Peko
00:48:18 +04:19
5
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
00:49:03 +05:04
6
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
00:50:43 +06:44
7
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
00:54:26 +10:27
8
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
00:56:08 +12:09
9
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
01:02:31 +18:32
10
Taavi TATSI
1978 LUS
LUS
01:05:25 +21:26
11
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
01:21:25 +37:26
DQ
Kiur Erik EENSAAR
1999 Kobras
Kobras
 

M35

1
Timo PALO
1979 Võru
Võru
00:52:02
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:58:23 +06:21
3
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:01:02 +09:00

M45

1
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:39:09
2
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:48:36 +09:27
3
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
00:49:22 +10:13
4
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
00:49:26 +10:17
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:52:18 +13:09
6
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:53:17 +14:08
7
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:56:37 +17:28
8
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:56:56 +17:47
9
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:07:45 +28:36

M60

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:32:03
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:44:46 +12:43
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:47:59 +15:56
4
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:01:17 +29:14
5
Georg RUUDA
1959 Võru vald
Võru vald
01:29:05 +57:02

N10

1
Hettel PARK
2012 Illuka lasteaed
Illuka lasteaed
00:35:34
2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:44:34 +09:00

N16

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:47:10

N21

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:04:37
2
Johanna MELTS
2000 Võru
Võru
01:57:25 +52:48

N35

1
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:44:22
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:47:55 +03:33
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:53:10 +08:48
4
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:57:47 +13:25
5
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:18:48 +34:26
6
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:20:05 +35:43
7
Anne REILJAN
1964 Sõmerpalu
Sõmerpalu
02:25:51 +41:29
8
Karin TEPASKENT
1974 Võru
Võru
02:25:52 +41:30

N45

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:39:27
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:42:37 +03:10
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:45:34 +06:07
4
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:48:16 +08:49
5
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:48:18 +08:51
6
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:06:23 +26:56
7
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:15:34 +36:07
8
Luule KUUS
1963 Võru
Võru
01:57:00 +17:33
9
Lemmi PEHLAK
1963 Võru
Võru
01:57:01 +17:34

N60

1
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:49:24
2
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
00:53:10 +03:46
3
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
00:55:28 +06:04
4
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:57:39 +08:15

RADA1

1
Kaisa SANDER
1995 Ilves
Ilves
01:19:22

RADA2

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:30:31
2
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:49:25 +18:54
3
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:11:17 +40:46

VABA

1
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
00:46:51
2
Relvo VÄRTON
1953 Kobras
Kobras
00:49:23 +02:32
3
Joosep LOOST
1983
00:50:52 +04:01
4
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:53:08 +06:17
5
Marje ZERNANT
1974 Ilves
Ilves
00:59:46 +12:55
6
Rainer MÄGI
1985 Võru
Võru
01:04:30 +17:39
7
Kaido KIVILO
1971 Võru
Võru
01:05:20 +18:29
8
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:06:26 +19:35
9
Adeele PALO
2017 Võru linn
Võru linn
01:11:59 +25:08
10
Jakob PALO
2019 Võru linn
Võru linn
01:12:08 +25:17
11
Piret PALOK
1966 Vastseliina SK
Vastseliina SK
01:39:59 +53:08
12
Maris MOOR
1973 Vastseliina SK
Vastseliina SK
01:40:02 +53:11
13
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:44:24 +57:33
14
Maia UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:54:23 +07:32
15
Markel HANIMÄGI
2006 Puiga PK
Puiga PK
01:57:34 +10:43

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Lauri Sild

Paidra

86 osalejat