Tulemused

08nov.20

Põlva 2.Pühapäevak

R1

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:21:32
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:21:35 +00:03
3
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:21:56 +00:24
4
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:21:59 +00:27
5
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:22:01 +00:29
6
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:22:05 +00:33
7
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:23:43 +02:11
8
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:23:56 +02:24
9
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:24:01 +02:29
10
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:24:06 +02:34
11
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:24:22 +02:50
12
Peep TEPPO
1984 Seiklushunt
Seiklushunt
00:24:24 +02:52
13
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:24:42 +03:10
14
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
00:24:53 +03:21
15
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:24:56 +03:24
16
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:25:06 +03:34
17
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:25:20 +03:48
18
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
00:25:25 +03:53
19
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:25:38 +04:06
20
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:26:01 +04:29
21
Olev PIIRISILD
2004 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:26:07 +04:35
22
Aleksander KEPLER
2001 Kobras
Kobras
00:26:27 +04:55
23
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:26:30 +04:58
25
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:27:05 +05:33
26
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:27:17 +05:45
27
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:27:37 +06:05
28
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:27:47 +06:15
29
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:27:51 +06:19
30
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
00:28:05 +06:33
31
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:28:20 +06:48
32
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:28:52 +07:20
33
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
00:29:11 +07:39
34
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:29:27 +07:55
36
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:29:56 +08:24
37
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:30:01 +08:29
38
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:30:03 +08:31
39
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:30:06 +08:34
40
Taavi KUHA
1983 Kape
Kape
00:30:13 +08:41
41
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:30:25 +08:53
42
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:30:45 +09:13
43
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
00:30:54 +09:22
44
Tarmo PÄRNAKU
1988 VPG
VPG
00:31:01 +09:29
45
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:31:04 +09:32
46
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:31:53 +10:21
47
00:32:43 +11:11
48
00:32:46 +11:14
49
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:32:54 +11:22
50
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:33:06 +11:34
51
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:33:17 +11:45
52
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:33:19 +11:47
53
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:33:23 +11:51
54
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:33:48 +12:16
55
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikool
Pühajärve põhikool
00:34:03 +12:31
56
00:34:34 +13:02
57
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
00:34:35 +13:03
58
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:34:36 +13:04
59
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:34:38 +13:06
60
Rita KIVILA
1974 Valio
Valio
00:34:56 +13:24
61
00:34:59 +13:27
62
Juhan ROOTSMA
Otepää
Otepää
00:35:00 +13:28
64
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:35:35 +14:03
65
Eliisa SAKSING
1990 Seiklushunt
Seiklushunt
00:36:03 +14:31
66
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:36:11 +14:39
67
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:36:40 +15:08
68
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:36:49 +15:17
69
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:36:57 +15:25
70
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:37:20 +15:48
71
Sigrid SALURI
1973 SK100
SK100
00:37:47 +16:15
72
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:38:09 +16:37
73
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:38:20 +16:48
74
Paavo KROON
1985 Ilves
Ilves
00:39:04 +17:32
75
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:39:34 +18:02
76
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:39:41 +18:09
77
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
00:39:45 +18:13
78
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:40:38 +19:06
79
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:40:41 +19:09
80
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:41:24 +19:52
81
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:41:31 +19:59
82
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:41:44 +20:12
83
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:42:00 +20:28
84
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:42:22 +20:50
86
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:42:50 +21:18
87
Robert SANDER
2005 Ilves
Ilves
00:43:33 +22:01
88
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
00:44:13 +22:41
89
Joosep LOOST
1983
00:44:25 +22:53
90
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:46:55 +25:23
91
Valdur ROOTSMA
1969 Otepää
Otepää
00:47:32 +26:00
92
Riina LAKS
1979 Otepää
Otepää
00:47:37 +26:05
93
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:48:18 +26:46
94
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:50:08 +28:36
95
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:51:01 +29:29
96
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:52:54 +31:22
97
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
00:53:51 +32:19
98
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:53:55 +32:23
99
Marta-Miia MÜÜRSEPP
2007 Konguta Kool
Konguta Kool
00:54:41 +33:09
100
Karoliina LIHTSA
2007 Vastse-Kuuste kool
Vastse-Kuuste kool
00:55:48 +34:16
101
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
00:55:53 +34:21
102
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:56:58 +35:26
103
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:58:05 +36:33
104
Põlva
00:59:53 +38:21
105
Toomas ORASON
1983 Rotalia
Rotalia
01:02:14 +40:42
107
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:02:18 +40:46
108
Mia SIMSO
KT
KT
01:04:04 +42:32

R2

1
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:19:09
2
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:20:16 +01:07
3
Matis MÄNDMETS
2010 Otepää
Otepää
00:20:39 +01:30
4
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
00:22:28 +03:19
5
Eva PIIRISILD
2008 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:23:49 +04:40
6
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:26:36 +07:27
7
Tõru TÕNISSOO
2013 Tartu Variku Kool
Tartu Variku Kool
00:28:05 +08:56
8
Miko MÄNNISTE
00:28:40 +09:31
9
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:30:45 +11:36
10
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:31:13 +12:04
11
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:31:26 +12:17
12
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:31:27 +12:18
13
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:31:31 +12:22
14
Alar ASSOR
1985 Kobras
Kobras
00:32:16 +13:07
15
Joel-Marten ASSOR
2015 Leevi
Leevi
00:32:17 +13:08
16
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:32:30 +13:21
17
Hillar NIKKARI
1963 SK RT
SK RT
00:33:04 +13:55
18
Kertu JUHANSON
2009 Tartu
Tartu
00:33:23 +14:14
19
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:34:04 +14:55
20
Pille TOODE
Tartu
Tartu
00:35:04 +15:55
21
Aser RAHNEL
Tartu
Tartu
00:35:12 +16:03
22
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:35:23 +16:14
25
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:35:50 +16:41
26
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
00:36:05 +16:56
27
00:39:55 +20:46
28
Triinu LAAN
1975 Aigu Om
Aigu Om
00:40:33 +21:24
29
Ilo LAAN
2012 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:40:34 +21:25
30
Enelin MIIL
2010 Tilsi kool
Tilsi kool
00:40:47 +21:38
31
Anni LAAN
2014 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:40:49 +21:40
32
Linda VIISPERT
2009 VK Janika
VK Janika
00:40:57 +21:48
33
Oskar HINN
Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:41:07 +21:58
35
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:41:21 +22:12
36
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:41:33 +22:24
37
Karoliine OJA
2012 Põlva kool
Põlva kool
00:43:15 +24:06
38
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:43:26 +24:17
39
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
00:43:28 +24:19
40
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:43:35 +24:26
41
Rahel JUHANSON
Tartu
Tartu
00:45:35 +26:26
42
Olev RAHNEL
Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:45:50 +26:41
43
Ruth
00:45:51 +26:42
44
Reile JUHANSON
Tartu
Tartu
00:46:00 +26:51
45
Kerten PÄRNAKU
2016 Tartu
Tartu
00:48:25 +29:16
46
Berit PAATSI
2011 Põlva
Põlva
00:55:47 +36:38
47
01:19:23 +00:14
48
01:19:32 +00:23
49
01:19:52 +00:43

VALIK

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:08:42
2
Ats KROON
Tartru
Tartru
00:21:42 +13:00
3
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:24:10 +15:28
4
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:25:44 +17:02
5
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:26:43 +18:01
6
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:33:27 +24:45
7
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:38:31 +29:49
8
Mari VÄLI
Põlva
Põlva
00:41:01 +32:19
9
Lennart KURE
00:42:19 +33:37
10
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:43:20 +34:38
11
Tiia ROOTSMA
1969 Otepää
Otepää
00:47:37 +38:55
12
Harald RAMMUL
2015 Krootuse
Krootuse
00:55:13 +46:31
13
Rihard RAMMUL
2009 Krootuse
Krootuse
00:55:14 +46:32
14
00:55:25 +46:43
15
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
00:55:39 +46:57
16
00:56:07 +47:25
17
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:56:07 +47:25
18
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:59:31 +50:49
19
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:59:51 +51:09
20
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
01:00:18 +51:36

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Reet Johanson

Vastse-Kuuste alevik

178 osalejat