Tulemused

22juuni21

Tallinna 12. Teisipäevak

M12 4 KP 1,20km

1
Guido MAISTE
-0001
00:15:31
2
00:22:31 +07:00

M14 9 KP 2,70km

1
00:28:23
2
Karl Hendrik KÕIVA
2007 Kose OK
Kose OK
00:33:07 +04:44

M14RO 11 KP 4,20km

1
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:01:05

M16 14 KP 4,30km

1
Rein JÕGISMAN
2006 Tammed
Tammed
00:51:41
2
00:53:17 +01:36
3
01:13:33 +21:52

M18RO 12 KP 10,80km

1
01:02:55

M21A 28 KP 9,30km

1
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
01:03:02
2
01:09:32 +06:30
3
01:10:20 +07:18
4
01:14:20 +11:18
5
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
01:16:11 +13:09
6
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
01:17:06 +14:04
7
01:21:01 +17:59
8
01:23:50 +20:48
9
Marek ZAHKNA
1980 G4S Eesti
G4S Eesti
01:24:13 +21:11
10
Tammed
01:26:55 +23:53
11
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:27:26 +24:24
12
Tanel TOOM
1976
01:31:17 +28:15
13
01:38:19 +35:17
14
Marko P
1983
01:39:08 +36:06
15
Veiko BUSCH
-0001
01:39:21 +36:19

M21B 21 KP 6,60km

1
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:51:47
2
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:52:33 +00:46
3
00:54:37 +02:50
4
00:55:20 +03:33
5
00:56:46 +04:59
6
Kristjan PETERSON
1986 StSiP
StSiP
00:58:32 +06:45
7
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
01:01:56 +10:09
8
01:03:29 +11:42
9
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
01:06:09 +14:22
10
01:10:06 +18:19
11
01:11:47 +20:00
12
01:14:48 +23:01
13
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
01:16:45 +24:58
14
Oskar AAVA
2010
01:38:54 +47:07

M21BRO 12 KP 10,80km

1
00:44:07
2
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:46:45 +02:38
3
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
00:54:20 +10:13

M21C 12 KP 3,70km

1
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:28:00
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:31:24 +03:24
3
TON
00:36:45 +08:45
4
00:47:13 +19:13

M21RO 25 KP 19,70km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
01:01:33
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
01:13:57 +12:24
3
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
01:17:18 +15:45
4
01:21:29 +19:56
5
01:23:38 +22:05
6
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
01:25:29 +23:56
7
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
01:25:45 +24:12
8
01:35:54 +34:21

M40 21 KP 6,60km

1
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
00:48:34
2
00:53:34 +05:00
3
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:55:44 +07:10
4
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:55:59 +07:25
5
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:58:36 +10:02
6
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:00:14 +11:40
7
01:11:31 +22:57
8
01:14:07 +25:33
9
Andres VESILIND
1977 SRD
SRD
01:16:16 +27:42
10
01:24:50 +36:16
11
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:53:24 +04:50

M40RO 25 KP 19,70km

1
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
01:17:17
2
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:17:30 +00:13
3
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:19:48 +02:31
4
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:24:47 +07:30
5
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:26:36 +09:19
6
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
01:29:35 +12:18
7
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:54:44 +37:27

M50 21 KP 6,60km

1
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:51:26
2
Dmitri SHVED
1970 SRD
SRD
00:52:36 +01:10
3
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:52:47 +01:21
4
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
00:54:38 +03:12
5
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:02:43 +11:17
6
Igors BOGDANOVS
1969 SRD
SRD
01:06:16 +14:50
7
Herkki SUURMAN
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:18:29 +27:03
8
Tarmo GEDE
-0001
01:24:16 +32:50
9
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:25:48 +34:22

M60 18 KP 4,90km

1
Urmas LIPS
1960
00:39:34
2
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:50:25 +10:51
3
00:52:46 +13:12
4
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:55:52 +16:18
5
Kalev KÕIVA
1958 Kose
Kose
01:02:41 +23:07

M60RO 12 KP 10,80km

1
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:57:06

M70 12 KP 3,70km

1
Tiit TATTER
1948 TON
TON
00:32:53
2
00:37:22 +04:29
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:42:48 +09:55
4
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:47:39 +14:46
5
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:03:11 +30:18

M80 9 KP 2,70km

1
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:55:36

N12 4 KP 1,20km

1
00:27:05

N14 9 KP 2,70km

1
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:26:15
2
00:49:50 +23:35

N21A 21 KP 6,60km

1
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
00:58:34
2
Olga KOMISSAROVA
1976 31544
31544
01:39:05 +40:31
3
01:45:00 +46:26
4
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:53:46 +55:12

N21B 12 KP 3,70km

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:27:19
2
00:36:45 +09:26
3
Raili KALA
1985
00:38:59 +11:40
4
00:40:35 +13:16
5
00:44:02 +16:43
6
00:44:38 +17:19
7
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:45:01 +17:42
8
00:48:39 +21:20
9
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
00:48:43 +21:24
10
Kelli SEPPEL
1987 24575
24575
00:50:25 +23:06
11
00:55:57 +28:38
12
Triin KASS
1990
00:58:00 +30:41
13
Aive UUS
1982
00:58:08 +30:49
14
Jaana SHVED
1969 SRD
SRD
01:02:49 +35:30
15
01:11:50 +44:31
16
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
01:26:06 +58:47
17
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:37:57 +10:38

N21RO 12 KP 10,80km

1
Helen ALLIKSOO
1982 12,7 mm
12,7 mm
00:59:44
2
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
01:02:11 +02:27

N40 18 KP 4,90km

1
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:41:01
2
Inga LIPS
1974
00:44:29 +03:28
3
00:51:32 +10:31
4
Airi KASK
1976
00:56:23 +15:22
5
Merle SALU
1975
01:30:03 +49:02

N50 14 KP 4,30km

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:45:03
2
01:02:18 +17:15
3
Meeli KEREM
1965 TON
TON
01:04:37 +19:34

N60 14 KP 4,30km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:51:22
2
00:59:23 +08:01
3
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:02:20 +10:58
4
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
01:07:27 +16:05
5
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:15:57 +24:35
6
Heli KAIN
-0001
01:16:11 +24:49

N70 9 KP 2,70km

1
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:54:57
2
Ilme AINT
1941 Orion
Orion
01:09:11 +14:14
3
Epp SULG
1944
01:16:00 +21:03

RADA3 18 KP 4,90km

1
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
00:43:46
2
Jaan VIIL
1982
01:11:19 +27:33

RADA4 14 KP 4,30km

1
Liis KIKAS
1983 Keskkonnaministeerium
Keskkonnaministeerium
00:58:53
2
Villu KIKAS
x43
x43
00:58:54 +00:01

RADA6 9 KP 2,70km

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:37:15

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:01:27
2
00:01:42 +00:15
3
00:01:46 +00:19
5
00:02:05 +00:38
6
00:02:24 +00:57
8
00:03:55 +02:28
10
00:04:26 +02:59

VALIK

1
00:20:16
2
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
00:22:06 +01:50
3
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:30:51 +10:35
4
00:35:52 +15:36
5
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:40:34 +20:18
6
Tarmo TUULE
1974 SK Loom/Ajakirjade kirjas
SK Loom/Ajakirjade kirjas
00:42:32 +22:16
7
00:53:11 +32:55
8
Aleksander TALI
1992 Harju KEK
Harju KEK
00:53:48 +33:32
9
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:56:14 +35:58
10
00:57:22 +37:06
11
01:00:13 +39:57
12
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:12:40 +52:24
13
Priit EVARDI
1973 JOKA
JOKA
01:13:54 +53:38
14
01:28:56 +08:40
15
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:52:57 +32:41
16
Kaido ARB
2003 Tallinna Rahumäe Põhiko
Tallinna Rahumäe Põhiko
01:59:01 +38:45
17
Eha ARB
1951
01:59:02 +38:46
18
Eric VOOLAID
2003 SK100
SK100
02:02:27 +42:11
19
02:43:10 +22:54
20
Helen OLONEN
-0001
02:43:11 +22:55

Päevak

Korraldaja: Nõmme

Rajameister: Ats Sõnajalg

Saue

167 osalejat