Tulemused

15juuni21

Tallinna 11. Teisipäevak

M12

1
Mark RANNE
2008 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
00:19:24
2
Guido MAISTE
-0001
00:22:48 +03:24
3
00:24:14 +04:50
4
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:24:53 +05:29
6
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
00:26:40 +07:16
7
00:28:42 +09:18
8
00:34:10 +14:46
9
00:37:01 +17:37
10
00:47:20 +27:56
11
00:52:00 +32:36

M14RO

1
Eric VOOLAID
2003 SK100
SK100
00:38:42

M18RO

1
01:02:05

M21A

1
Silver EENSAAR
1978 Kobras
Kobras
01:12:36
2
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
01:14:10 +01:34
3
Priit EVARDI
1973 JOKA
JOKA
01:16:38 +04:02
4
Toomas MARRANDI
1979 JOKA
JOKA
01:16:54 +04:18
5
Tanel TOOM
1976
01:17:15 +04:39
6
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
01:17:18 +04:42
7
01:17:53 +05:17
8
01:18:45 +06:09
9
01:19:21 +06:45
10
01:23:17 +10:41
11
Marek ZAHKNA
1980 G4S Eesti
G4S Eesti
01:24:31 +11:55
12
01:30:30 +17:54
13
Alan VASK
1981 Töllerdised
Töllerdised
01:35:27 +22:51
14
01:40:55 +28:19
15
01:42:01 +29:25
16
Ülar AASA
1976
01:47:27 +34:51
17
Imbi SOOME
1969
01:51:51 +39:15

M21B

1
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:56:21
2
00:56:55 +00:34
3
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:58:49 +02:28
4
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
01:01:05 +04:44
5
01:01:21 +05:00
6
01:03:57 +07:36
7
Kalev KÜLAASE
1981 Võru
Võru
01:04:51 +08:30
8
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
01:07:24 +11:03
9
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:09:04 +12:43
10
01:10:54 +14:33
11
01:11:05 +14:44
12
Romet LEOPARD
1989 Enima Trade OÜ
Enima Trade OÜ
01:12:23 +16:02
13
01:12:55 +16:34
14
01:15:26 +19:05
15
01:16:31 +20:10
16
Kristjan PETERSON
1986 StSiP
StSiP
01:17:58 +21:37
17
Tanel LIPS
1990
01:18:15 +21:54
18
01:19:44 +23:23
19
01:20:37 +24:16
20
01:24:11 +27:50
21
01:27:11 +30:50
22
Ilja OLLÕKAINEN
1986 ÜSP
ÜSP
01:33:15 +36:54
23
Ahto ILVES
1983
01:49:38 +53:17
24
Oskar AAVA
2010
02:09:14 +12:53

M21BRO

1
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:34:19
2
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
00:47:58 +13:39

M21C

1
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:33:47
2
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:35:36 +01:49
3
00:35:39 +01:52
4
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:43:18 +09:31
5
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
00:43:49 +10:02
6
00:43:56 +10:09
7
00:44:05 +10:18
8
Mait BRATKA
1989
00:49:00 +15:13
9
00:52:37 +18:50
10
Neeme KAARNA
1973 Harju malev
Harju malev
00:53:30 +19:43
11
Arvi TÜVI
1964
00:56:48 +23:01
12
00:56:54 +23:07
13
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:04:26 +30:39
14
01:06:21 +32:34
15
Indrek SALIS
1962 Parila
Parila
01:21:05 +47:18

M21RO

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:49:23
2
00:54:51 +05:28
3
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
00:57:11 +07:48
4
00:59:31 +10:08
5
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:08:46 +19:23
6
Marti VAKSMAN
1985 AS Tallinna Vesi
AS Tallinna Vesi
01:08:48 +19:25
7
01:11:23 +22:00
8
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
01:12:22 +22:59
9
Tomas ZDANAVICIUS
1982 OK DAINAVA Lithuania
OK DAINAVA Lithuania
01:13:41 +24:18
10
01:14:02 +24:39

M40

1
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:56:01
2
Tõnu KITS
1973
00:59:47 +03:46
3
00:59:55 +03:54
4
01:01:39 +05:38
5
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
01:01:47 +05:46
6
01:02:14 +06:13
7
01:05:22 +09:21
8
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:05:53 +09:52
9
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:06:46 +10:45
10
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
01:06:50 +10:49
11
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
01:09:01 +13:00
12
01:12:52 +16:51
13
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:14:24 +18:23
14
01:25:01 +29:00
15
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:41:27 +45:26
16
01:48:07 +52:06
17
01:49:08 +53:07

M40RO

1
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:55:39
2
Mattis ALLIKSOO
1979 12,7 mm
12,7 mm
00:57:46 +02:07
3
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:58:25 +02:46
4
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
01:01:45 +06:06
5
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:02:40 +07:01
6
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:03:20 +07:41
7
01:04:40 +09:01
8
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:06:06 +10:27
10
Erkki LUUK
1970
01:07:25 +11:46
11
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:10:43 +15:04
12
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:10:51 +15:12
13
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:16:23 +20:44
14
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:19:21 +23:42
15
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:26:00 +30:21
16
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
01:33:53 +38:14

M50

1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:53:24
2
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
01:11:00 +17:36
3
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:11:02 +17:38
4
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
01:13:38 +20:14
5
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
01:14:11 +20:47
6
Ivar LAI
1962
01:15:02 +21:38
7
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:18:14 +24:50
8
Tarmo GEDE
-0001
01:21:17 +27:53
9
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:23:26 +30:02
10
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:31:04 +37:40

M60

1
Andrus SIPSAKA
1961 Harju OK
Harju OK
00:56:49
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
01:00:48 +03:59
3
Urmas LIPS
1960
01:01:58 +05:09
4
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
01:02:15 +05:26
5
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:02:56 +06:07
6
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
01:04:24 +07:35
7
Tõnu VÄHI
-0001
01:10:43 +13:54
8
01:12:04 +15:15
9
Heino REBANE
1954 Orvand
Orvand
01:16:15 +19:26
10
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:17:03 +20:14
11
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
01:21:41 +24:52
12
Peeter KAIN
-0001
01:37:02 +40:13

M60RO

1
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:47:14

M70

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:45:21
2
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:53:05 +07:44
3
00:53:15 +07:54
4
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
01:03:39 +18:18
5
01:04:55 +19:34
6
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
01:19:03 +33:42
7
01:32:59 +47:38

M80

1
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:42:37
2
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:48:55 +06:18
3
Jakob VINKEL
1941 Orion
Orion
01:30:07 +47:30

N12

1
00:23:58
2
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:49:41 +25:43

N14

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:27:22
2
00:49:53 +22:31
3
00:59:16 +31:54
4
Andra Maria KOPPELMAA
2012 Järveküla Kool
Järveküla Kool
01:07:27 +40:05
5
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
01:10:05 +42:43

N16

1
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
01:08:03

N21A

1
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
01:05:14
2
Varvara GULJAJEVA
1984 Tallinn
Tallinn
01:14:56 +09:42
3
Piret SAAR-REISMAA
1991 Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tehnikaülikool
01:14:57 +09:43
4
01:33:24 +28:10
5
Olga KOMISSAROVA
1976 31544
31544
02:09:32 +04:18

N21B

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:34:39
2
Thea KALJUR
1987 Harju OK
Harju OK
00:43:43 +09:04
3
00:44:30 +09:51
4
Terje URGARD
1982 Swedpank SK
Swedpank SK
00:45:03 +10:24
5
00:49:58 +15:19
6
Raili KALA
1985
00:52:35 +17:56
7
00:54:05 +19:26
8
00:55:20 +20:41
9
Triin KASS
1990
00:55:30 +20:51
10
Ene TÜVI
1965
00:56:47 +22:08
11
Maaren OLANDER-DOYLE
1975 Mercury
Mercury
00:57:00 +22:21
12
Kristel TUISK
1979 SA
SA
00:57:25 +22:46
13
00:59:30 +24:51
14
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:02:40 +28:01
15
Ave LEPIK
1984
01:04:03 +29:24
16
Imbi HOOP
1988
01:04:43 +30:04
17
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:06:11 +31:32
18
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
01:08:43 +34:04
19
01:13:56 +39:17
20
01:18:39 +44:00
21
01:19:00 +44:21
22
01:22:40 +48:01
23
01:22:41 +48:02
24
01:26:21 +51:42
25
Maris SOONSEIN
1981 Naiskodukaitse
Naiskodukaitse
01:31:02 +56:23

N21BRO

1
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
00:59:41

N21RO

1
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:57:50

N40

1
00:58:14
2
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
01:00:24 +02:10
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
01:01:25 +03:11
4
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:03:45 +05:31
5
Inga LIPS
1974
01:05:54 +07:40
6
Kadi TAALBERG
1977 Kobras
Kobras
01:06:34 +08:20
7
Peko
01:06:35 +08:21
8
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
01:12:36 +14:22
9
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:14:51 +16:37
10
Airi KASK
1976
01:17:24 +19:10
11
01:17:52 +19:38
12
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:18:23 +20:09
13
Monica JAAGO
-0001
01:19:36 +21:22
14
01:21:51 +23:37
15
Heli KAIN
-0001
01:37:07 +38:53
16
Airi TOOMING
1979 Naiskodukaitse
Naiskodukaitse
01:47:32 +49:18
17
Vaike MURUMETS
1972 TON
TON
01:49:27 +51:13
18
Anu ISBERG
1971
01:56:20 +58:06

N50

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:58:23
2
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
01:11:58 +13:35
3
01:18:05 +19:42
4
Nele MARRANDI
1979 JOKA
JOKA
01:19:57 +21:34
5
01:23:22 +24:59
6
01:37:09 +38:46

N60

1
Viktoria TRASANOV
-0001 JOKA
JOKA
01:18:31
2
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:33:04 +14:33

N70

1
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
01:08:30
2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:10:56 +02:26
3
Epp SULG
1944
01:46:23 +37:53

RADA12

1
Tõnu SELLIN
1961 Udde-Tooling
Udde-Tooling
02:00:15

RADA3

1
Kairi JÄRVETAR
1987 TLÜ
TLÜ
01:10:46
2
Jaan VIIL
1982
01:55:28 +44:42

RADA4

1
00:51:17
2
Ats ALBRE
1989
01:18:03 +26:46
3
Mait MÜÜRISEPP
1975 Scoutspataljon
Scoutspataljon
01:24:26 +33:09

RADA5

1
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:30:36

RADA6

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:46:38
DQ
Siret MATTEUS
1974 Sidepataljon
Sidepataljon
 

TILLU

1
00:02:35
2
Oskar SOOBERG
2015 x18
x18
00:03:17 +00:42
4
x12
00:03:45 +01:10
5
00:04:19 +01:44
6
00:04:22 +01:47
7
Maria VEISMAN
2018 Rukkirääk Lasteaed
Rukkirääk Lasteaed
00:06:22 +03:47
9
00:07:07 +04:32
13
00:08:02 +05:27
14
00:08:16 +05:41
15
00:08:39 +06:04
16
00:14:08 +11:33
18
Käre PEHK
2018
00:19:30 +16:55
NA
 

VALIK

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:34:17
2
00:35:09 +00:52
3
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:56:29 +22:12
4
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:03:06 +28:49
5
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:03:16 +28:59
6
01:04:56 +30:39
7
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:10:35 +36:18
8
Aive UUS
1982
01:14:19 +40:02
9
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:17:41 +43:24
10
Merle LICHTFELDT
1974 ACE
ACE
01:25:16 +50:59
11
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:31:41 +57:24
12
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:36:22 +02:05
13
01:41:03 +06:46
14
Pille PIRN
1976
01:41:03 +06:46
15
01:43:18 +09:01
16
Kalle JÄRVEKÜLG
1947 9965
9965
02:05:12 +30:55
17
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
02:06:16 +31:59
18
02:09:59 +35:42
19
02:14:39 +40:22
20
Sander KIRCHENBERG
x214
x214
02:46:37 +12:20
DQ
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 
DQ
Kelli SEPPEL
1987 24575
24575
 

Päevak

Korraldaja: Nõmme

Rajameister: Raivo Pellja

Kangru- Raudalu

259 osalejat