Tulemused

21nov.21

Põlva 4. Pühapäevak

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Põlva Mesikäpa hall

133 osalejat

RADA1 20 KP 4,13km

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:29:21
2
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:29:48 +00:27
3
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
00:30:21 +01:00
4
00:31:08 +01:47
5
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:34:14 +04:53
6
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:34:15 +04:54
7
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:34:21 +05:00
8
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:34:37 +05:16
9
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:34:50 +05:29
10
Märt KIVILA
1982 Ilves
Ilves
00:35:36 +06:15
11
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:36:02 +06:41
12
Maarjo PÕDER
1997 Võru vald
Võru vald
00:36:36 +07:15
13
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:36:46 +07:25
14
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:36:49 +07:28
15
Erik BLEIVE
1999 Kobras
Kobras
00:37:12 +07:51
16
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:37:39 +08:18
17
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:38:05 +08:44
18
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
00:38:11 +08:50
19
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:38:15 +08:54
20
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:38:30 +09:09
21
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:38:45 +09:24
22
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:38:55 +09:34
23
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:39:33 +10:12
24
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:39:47 +10:26
25
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:39:52 +10:31
26
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:39:57 +10:36
27
Kersti JÄÄGER
1982
00:40:04 +10:43
28
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:40:24 +11:03
29
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:40:27 +11:06
30
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:40:30 +11:09
31
Mikk ROODEN
2003 MHG
MHG
00:40:34 +11:13
32
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:40:54 +11:33
33
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:41:10 +11:49
34
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:41:21 +12:00
35
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:41:57 +12:36
36
Kristiina MARK
1987 Ilves
Ilves
00:42:08 +12:47
37
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:42:12 +12:51
38
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:42:30 +13:09
39
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
00:42:45 +13:24
40
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:43:11 +13:50
41
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:43:38 +14:17
42
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:43:43 +14:22
43
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:44:42 +15:21
44
Kati VÕRK
1974
00:44:54 +15:33
45
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:44:57 +15:36
46
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:45:04 +15:43
47
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:45:19 +15:58
48
00:45:31 +16:10
49
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:46:19 +16:58
50
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:47:07 +17:46
51
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:47:19 +17:58
52
Jarmo MALMRE
Viljandimaa
Viljandimaa
00:47:23 +18:02
53
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:48:09 +18:48
54
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:48:37 +19:16
55
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:49:02 +19:41
56
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:49:26 +20:05
57
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:50:10 +20:49
58
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
00:50:11 +20:50
58
Susann KIVI
1993 Tartu
Tartu
00:50:11 +20:50
60
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
00:51:17 +21:56
61
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:51:30 +22:09
62
Tõnis KURE
2003 Kape
Kape
00:51:44 +22:23
63
Jüri LUHA
1950 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:53:52 +24:31
64
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:54:00 +24:39
65
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
00:54:30 +25:09
66
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
00:55:06 +25:45
67
00:56:15 +26:54
68
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:57:17 +27:56
69
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:57:33 +28:12
70
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:59:28 +30:07
71
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:00:11 +30:50
72
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:00:26 +31:05
73
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:00:45 +31:24
74
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:01:09 +31:48
75
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:01:11 +31:50
76
01:01:12 +31:51
77
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:01:34 +32:13
78
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:02:11 +32:50
79
Urmas KÕRGVEE
1979 Tartu LV
Tartu LV
01:05:27 +36:06
80
01:05:56 +36:35
81
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:06:44 +37:23
82
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
01:07:38 +38:17
83
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:11:13 +41:52
84
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:14:41 +45:20
85
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:14:50 +45:29
86
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:17:22 +48:01
87
Ingrid MESILA
1959 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:17:28 +48:07
88
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:18:48 +49:27
89
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:19:37 +50:16
90
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:20:32 +51:11
91
Signe RÄPPO
1974 Lähte lasteaed
Lähte lasteaed
01:21:12 +51:51
92
Mari RAJA
Põlva linn
Põlva linn
01:37:19 +07:58

RADA2 9 KP 1,98km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:20:34
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:22:42 +02:08
3
Tuuli Triin TRUUSALU
1992 Miina Härma Gümnaasium
Miina Härma Gümnaasium
00:23:36 +03:02
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:25:33 +04:59
5
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:26:16 +05:42
6
Maire KURE
1959 Kape
Kape
00:28:42 +08:08
7
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
00:29:23 +08:49
8
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:30:31 +09:57
9
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
00:31:01 +10:27
9
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:31:01 +10:27
11
Kobras
00:37:32 +16:58
11
Maarit GONDIU
1980 Kobras
Kobras
00:37:32 +16:58
13
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:39:54 +19:20
14
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:44:22 +23:48
15
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:45:59 +25:25
16
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:47:15 +26:41
17
Lukas LOQANCIO
00:49:31 +28:57
18
Heti PARK
2017
00:49:39 +29:05
19
Hugo PARK
2014
00:52:49 +32:15
20
Võru
00:54:35 +34:01
21
Liisa Maria ENNO
2017 Võru
Võru
00:54:47 +34:13
22
Timo REBENITS
2010 Kape
Kape
01:01:34 +41:00
23
Merle REBENITS
01:01:42 +41:08
24
01:17:09 +56:35

VALIK

1
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:36:00
2
Tartu
00:45:33 +09:33
3
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:53:27 +17:27
4
Kaur KANGRO
Põlva
Põlva
00:54:03 +18:03
5
Lauri LIIDER
00:54:05 +18:05
6
01:05:30 +29:30
7
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
01:07:47 +31:47
8
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:13:31 +37:31
9
Joosep LOOST
1983
01:17:21 +41:21
10
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:22:01 +46:01
11
01:22:16 +46:16
11
Annemai MUTSO
1997 Tartu
Tartu
01:22:16 +46:16
13
Katrin VIILU
1960 Kobras
Kobras
01:24:03 +48:03
14
Enn SOOVARES
01:24:07 +48:07
15
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:37:27 +01:27
16
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
01:40:46 +04:46
17
Mattias KÄHR
2011 Põlva Kool
Põlva Kool
01:40:55 +04:55