Tulemused

20nov.22

Põlva 4. Pühapäevak, Saverna

Päevak

Saverna

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Kaarel-Hendrik Zernant

72 osalejat

RADA1 22 KP 4,14km

1
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:26:46
2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:27:37 +00:51
3
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
00:27:52 +01:06
4
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:28:04 +01:18
5
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:28:22 +01:36
6
Tiit MELTS
1983
00:30:19 +03:33
7
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:31:09 +04:23
8
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:31:44 +04:58
9
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:32:01 +05:15
10
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:32:25 +05:39
11
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:32:54 +06:08
12
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:33:24 +06:38
13
Peko
00:33:56 +07:10
14
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:34:05 +07:19
15
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:35:10 +08:24
16
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:36:14 +09:28
17
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:36:28 +09:42
18
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:37:26 +10:40
19
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:38:08 +11:22
20
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:39:02 +12:16
21
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:39:26 +12:40
22
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:39:37 +12:51
23
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:39:52 +13:06
24
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:41:03 +14:17
25
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:41:46 +15:00
26
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:42:33 +15:47
27
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
00:42:38 +15:52
28
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:43:43 +16:57
29
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:44:34 +17:48
30
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:45:04 +18:18
31
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:45:15 +18:29
32
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:45:17 +18:31
33
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:45:37 +18:51
34
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
00:45:42 +18:56
35
00:45:52 +19:06
36
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:46:47 +20:01
37
Kristina HAUG
2001 Võru
Võru
00:48:51 +22:05
38
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:49:06 +22:20
39
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:49:14 +22:28
40
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:49:20 +22:34
41
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:50:26 +23:40
42
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
00:51:19 +24:33
43
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:52:11 +25:25
44
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:52:55 +26:09
45
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:53:12 +26:26
46
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:53:24 +26:38
47
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:54:44 +27:58
48
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:56:17 +29:31
49
Ulvi LOND
1967
01:00:28 +33:42
50
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:01:04 +34:18
51
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
01:01:28 +34:42
52
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:02:55 +36:09
53
Joosep LOOST
1983
01:04:01 +37:15

RADA2 13 KP 1,98km

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:19:33
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:23:39 +04:06
3
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:25:56 +06:23
4
Urmas VAHI
1961
00:26:24 +06:51
5
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:29:37 +10:04
6
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:30:59 +11:26
7
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:35:32 +15:59
8
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:36:20 +16:47
9
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:36:40 +17:07
10
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:37:16 +17:43
11
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
00:38:53 +19:20
12
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:38:55 +19:22
13
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:39:14 +19:41
14
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:42:27 +22:54
15
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:43:34 +24:01

VALIK

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:25:50
2
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:32:05 +06:15
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
00:43:54 +18:04
4
01:24:38 +58:48