Tulemused

07sept.23

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Uulu (mere poolne)

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Joe Lepp

87 osalejat

1 25 KP 5,50km

1
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:36:39
2
Priit TALU
1972 West
West
00:37:20 +00:41
3
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:39:35 +02:56
4
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:41:50 +05:11
5
Romet SUTT
1995
00:43:05 +06:26
6
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:43:49 +07:10
7
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:44:39 +08:00
8
Veiko LILLE
1983 West
West
00:44:50 +08:11
9
00:45:35 +08:56
10
Erkki PENU
1971 West
West
00:48:51 +12:12
11
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:51:21 +14:42
12
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
00:51:32 +14:53
13
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:51:56 +15:17
14
Terje VILBERG
1975 West
West
00:52:17 +15:38
15
00:52:34 +15:55
16
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:54:04 +17:25
17
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:54:56 +18:17
18
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:56:57 +20:18
19
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:58:17 +21:38
20
00:58:22 +21:43
21
Kevin LEPP
1996 West
West
01:00:36 +23:57
22
01:01:17 +24:38
23
01:03:11 +26:32
24
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:03:38 +26:59
25
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
01:03:44 +27:05
26
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:04:40 +28:01
27
01:05:19 +28:40
28
Andreas AUS
2009 West
West
01:05:49 +29:10
29
Helga KIVILA
1963 West
West
01:06:29 +29:50
30
Raivo ARU
1976 West
West
01:06:33 +29:54
31
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
01:07:42 +31:03
32
01:08:15 +31:36
33
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:11:19 +34:40
34
01:16:47 +40:08
35
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
01:18:20 +41:41
36
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:21:02 +44:23
37
Anu TALU
1965 West
West
01:21:29 +44:50
38
01:25:21 +48:42
39
Alari UUSNA
1969 T.Ü.V Mauri OU
T.Ü.V Mauri OU
01:34:33 +57:54
40
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:42:18 +05:39

2 21 KP 4,10km

1
00:41:42
2
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:47:19 +05:37
3
Imbi KUKK
1970 West
West
00:48:22 +06:40
4
Kalev HUNT
1951 West
West
00:52:08 +10:26
5
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:53:51 +12:09
6
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:54:36 +12:54
7
Mati PILT
1951 West
West
00:59:28 +17:46
8
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
00:59:58 +18:16
9
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
01:00:47 +19:05
10
01:00:49 +19:07
11
Lenna LUME
2011
01:00:53 +19:11
12
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:01:04 +19:22
13
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
01:01:13 +19:31
14
01:02:08 +20:26
15
01:02:18 +20:36
16
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:04:39 +22:57
17
01:18:55 +37:13
18
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:21:20 +39:38
19
Marje ORAV
1964 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:41:36 +59:54
20
Saima RAND
1954 West
West
01:42:35 +00:53
21
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu Koidula Gümnaasiu
Pärnu Koidula Gümnaasiu
01:43:24 +01:42

3 14 KP 2,50km

1
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
00:42:41
2
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:43:15 +00:34
3
00:47:00 +04:19
4
Urve KIBUR
1960
00:48:20 +05:39
5
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:49:53 +07:12
6
Enn AEDNA
1944 West
West
00:50:29 +07:48
7
00:51:11 +08:30
8
Olivia VINTER
2009 West
West
00:52:09 +09:28
9
Elle PAULBERG
1958 Pärnu Kastani lasteaed
Pärnu Kastani lasteaed
00:53:45 +11:04
10
Ilme PALU
1944 West
West
00:58:14 +15:33
11
Henry Philip OVENS
2014 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:59:57 +17:16
12
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
01:00:27 +17:46
13
Marika PILT
1952 West
West
01:01:30 +18:49
14
Krista TÕLDMAKER
1969 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:17:37 +34:56
15
Viive SISASK
1948 West
West
01:22:29 +39:48
16
Valli TALU
1942
01:56:49 +14:08
DQ
Lisandra KARU
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
 
 

4 7 KP 1,30km

1
00:09:15
2
00:23:19 +14:04
3
00:24:55 +15:40

5

1
01:10:08 22
2
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
00:39:19 11
3
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
00:47:29 11
4
00:32:15 4
5
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:32:24 4
6
00:32:25 4