Tulemused

23mai24

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Jõulumäe

Jõulumäe-Võiste

Ava kaart: 2012061

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Priit ja Anu Talu

108 osalejat

1 26 KP 8,00km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:49:36
2
Juss LEINER
2006 West
West
00:56:39 +07:03
3
Romet SUTT
1995
01:01:20 +11:44
4
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
01:02:54 +13:18
5
01:03:33 +13:57
6
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
01:05:17 +15:41
7
Karl-Sander SEMPELSON
1996 TalTech
TalTech
01:07:50 +18:14
8
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:08:04 +18:28
9
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:09:30 +19:54
10
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:11:06 +21:30
11
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:12:53 +23:17
12
Veiko LILLE
1983 West
West
01:15:05 +25:29
13
Terje VILBERG
1975 West
West
01:15:24 +25:48
14
Joe LEPP
1967 West
West
01:18:50 +29:14
15
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:19:03 +29:27
16
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
01:19:14 +29:38
17
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
01:24:53 +35:17
18
Erkki PENU
1971 West
West
01:24:58 +35:22
19
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:29:03 +39:27
20
Raio PIIROJA
1979 West
West
01:30:04 +40:28
21
Jaanus METSNIK
1983 Elion SK
Elion SK
01:31:49 +42:13
22
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
01:33:41 +44:05
23
Kevin LEPP
1996 West
West
01:34:54 +45:18
24
Helga KIVILA
1963 West
West
01:44:12 +54:36
25
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:51:20 +01:44
26
Raigo RÕÕMUSSAR
1983 Metsasõbrad
Metsasõbrad
01:52:06 +02:30
27
Kaja LEPP
1974 West
West
01:59:21 +09:45
28
02:01:33 +11:57
29
Toomas NÄÄR
1969 West
West
02:25:56 +36:20

2 20 KP 6,30km

1
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
00:57:41
2
01:05:50 +08:09
3
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:06:21 +08:40
4
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
01:15:12 +17:31
5
Merje HANSEN
1973 West
West
01:15:23 +17:42
6
Mati PILT
1951 West
West
01:21:33 +23:52
7
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:22:13 +24:32
8
Tauno VARE
1974
01:23:17 +25:36
9
01:24:49 +27:08
10
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
01:25:20 +27:39
11
01:25:54 +28:13
12
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:26:54 +29:13
13
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:32:52 +35:11
14
Enn AEDNA
1944 West
West
01:34:10 +36:29
15
Aare LAUREN
1970 Suitsev Nool
Suitsev Nool
01:38:29 +40:48
16
01:38:45 +41:04
17
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:48:26 +50:45

3 14 KP 4,40km

1
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:44:49
2
Melora MIKKO
2006 West
West
00:47:24 +02:35
3
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:50:46 +05:57
4
00:50:55 +06:06
5
Reno REINHOLD
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
00:51:06 +06:17
6
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:53:51 +09:02
7
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:55:04 +10:15
8
00:59:15 +14:26
9
01:00:22 +15:33
10
01:00:37 +15:48
11
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
01:01:24 +16:35
12
01:01:56 +17:07
13
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
01:02:24 +17:35
14
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
01:03:09 +18:20
15
01:03:33 +18:44
16
Iida OLVISTE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:05:22 +20:33
17
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
01:05:44 +20:55
18
Marie Johanna TEEARU
2013 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:09:51 +25:02
19
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
01:10:05 +25:16
20
Kalev HUNT
1951 West
West
01:10:13 +25:24
21
Emma LUME
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
01:11:24 +26:35
22
Jaana VALGEMÄE
2008 Pärnu Ülejõe PK
Pärnu Ülejõe PK
01:14:52 +30:03
23
01:15:21 +30:32
24
Anne OTT
1973
01:15:30 +30:41
25
01:15:36 +30:47
26
Olivia VINTER
2009 West
West
01:18:09 +33:20
27
01:34:44 +49:55
28
Viive SISASK
1948 West
West
01:38:00 +53:11
29
Saima RAND
1954 West
West
01:38:09 +53:20
30
Joonas JUURSALU
2011 Pärnu SHG
Pärnu SHG
01:43:29 +58:40
31
Ilme PALU
1944 West
West
01:44:36 +59:47
32
Eva-Maria BAHOVSKI
2014 Pärnu Raeküla Kool
Pärnu Raeküla Kool
01:46:39 +01:50
33
Albert MITT
2014 Paikuse Põhikool
Paikuse Põhikool
01:47:06 +02:17
34
Evard-Justin BAHOVSKI
2015 Pärnu Raeküla Kool
Pärnu Raeküla Kool
01:47:08 +02:19
DQ
 
 

4 6 KP 1,30km

1
Ott-Karl TALVIK
2011 Uulu PK
Uulu PK
00:13:37
2
Uko-Pärt TALVIK
2015 Uulu PK
Uulu PK
00:14:56 +01:19
3
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:16:20 +02:43
4
Jonas AUS
2015
00:16:21 +02:44
5
Merilyn LUIK
2014 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:17:24 +03:47
6
Hendrik NIGLAS
2018 Pärnu LA Trall
Pärnu LA Trall
00:18:03 +04:26
7
Marelle JUHKAMSOO
2014 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:18:14 +04:37
8
Rasmus RAUDSEPP
2012 Hammerbecki Põhikool
Hammerbecki Põhikool
00:20:08 +06:31
9
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:27:04 +13:27
10
00:27:52 +14:15
11
West
00:31:18 +17:41
12
Rüüt LILLE
2020 Pärnu Waldorflasteaed
Pärnu Waldorflasteaed
00:35:09 +21:32

5

1
02:30:27 25
2
Janar RANDMAA
1982 Kaitseliit /Ketmas Grupp
Kaitseliit /Ketmas Grupp
01:27:10 19
3
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:52:59 17
4
Andi LINN
1970 Viljandi Staier
Viljandi Staier
01:40:29 17
5
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
01:42:56 17
6
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:57:44 13
7
Helve SUIK
1962 Linna Tantsustuudio
Linna Tantsustuudio
01:31:39 13
8
01:40:07 12
9
Nora STIMMER
2014 Pärnu Ülejõe Põhikool
Pärnu Ülejõe Põhikool
01:24:40 11
10
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:24:40 11
11
Mia-Katariina KANGUR
2013 Kadri LA
Kadri LA
01:24:44 11
12
Valli TALU
1942
02:39:02 10
13
Kris Leander RANDMAA
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:48:38 5
14
Jan Alexander RANDMAA
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:48:43 4
15
00:44:30 3