Tulemused

Päevak

Kõrvemaa Kõrve keskus

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: http://www.teisipaevakud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

235 osalejat

M12 6 KP 1,30km

1
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:18:53
3
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:21:08 +02:15
4
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:24:03 +05:10
5
Aigar Elias ASKU
2013 Pikavere
Pikavere
00:32:57 +14:04
6
Daniel Frederik OJA
2016 Pikavere Mõisakool
Pikavere Mõisakool
00:33:34 +14:41

M14 9 KP 2,60km

1
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:26:15
2
00:28:43 +02:28
3
00:32:33 +06:18
4
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
00:48:46 +22:31
5
Oliver AHMETOV
2010 TAOK
TAOK
00:49:42 +23:27
7
Oliver PIIL
2012 JOKA
JOKA
00:53:50 +27:35

M16 15 KP 3,90km

1
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:35:12
2
Freddy GUNIN
-0001
00:57:13 +22:01
3
01:11:01 +35:49
4
01:12:15 +37:03

M19RO 11 KP 6,60km

1
Aksel Markus HALLIK
2009 Tammed
Tammed
01:18:14
2
Mark RANNE
2008
01:20:55 +02:41

M21A 26 KP 7,20km

1
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:52:36
2
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:55:12 +02:36
3
00:55:36 +03:00
4
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:57:13 +04:37
5
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
00:59:15 +06:39
6
Raivo REIMAN
1969 West
West
01:02:06 +09:30
7
Alo SÄKK
1980
01:02:21 +09:45
7
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
01:02:21 +09:45
9
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
01:03:30 +10:54
10
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
01:07:42 +15:06
11
Neeme LOORITS
1968 Kape
Kape
01:09:24 +16:48
12
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:09:29 +16:53
13
01:09:47 +17:11
14
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
01:11:40 +19:04
15
Kerto KAASIKU
2007 JOKA
JOKA
01:14:02 +21:26
16
Kennet KEERBERG
2007 JOKA
JOKA
01:14:04 +21:28
17
Aleksander PRITSIK
1962 Jõhvikas
Jõhvikas
01:14:25 +21:49
18
Rainer PARVE
1993 Peko
Peko
01:16:16 +23:40
19
01:20:17 +27:41
20
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:31:30 +38:54
21
Ülis RIISALU
1973 Jõgeva Majandusühistu
Jõgeva Majandusühistu
01:37:30 +44:54
22
01:46:38 +54:02
23
Karut LUUR
2004 Kostivere Kool
Kostivere Kool
01:46:42 +54:06
24
01:46:44 +54:08

M21B 24 KP 6,60km

1
00:54:06
2
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:54:16 +00:10
3
Norma
00:57:39 +03:33
4
01:00:35 +06:29
5
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:06:37 +12:31
6
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:08:00 +13:54
7
01:14:56 +20:50
8
Mait BRATKA
1989
01:15:37 +21:31
9
01:21:51 +27:45
10
Riho KADAJA
1985 Saku
Saku
01:28:34 +34:28

M21BRO 11 KP 6,60km

1
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
01:06:24

M21C 13 KP 4,00km

1
00:36:13
2
00:37:15 +01:02
3
Jaan OLVET
1969 Rakv
Rakv
00:38:01 +01:48
4
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:39:44 +03:31
5
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:41:50 +05:37
6
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:42:53 +06:40
7
Otto TAMKIVI
2007 SK100
SK100
00:46:43 +10:30
8
00:51:02 +14:49
9
Arvi TÜVI
1964
00:51:26 +15:13
10
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:56:25 +20:12
11
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
01:02:50 +26:37
12
Tiit KÄGU
1973
01:09:06 +32:53

M21RO 15 KP 11,10km

1
Sander PRITSIK
2001 Otepää
Otepää
00:52:41
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:57:07 +04:26
3
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:58:35 +05:54
4
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:00:50 +08:09
5
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:02:57 +10:16
6
01:05:16 +12:35
7
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:10:26 +17:45
8
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
01:11:54 +19:13
9
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:21:45 +29:04
10
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
01:30:24 +37:43
11
01:37:34 +44:53

M40 24 KP 6,60km

1
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:49:05
2
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:54:15 +05:10
3
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:56:13 +07:08
4
01:00:44 +11:39
5
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:01:03 +11:58
6
01:03:36 +14:31
7
01:04:44 +15:39
8
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
01:09:21 +20:16
9
01:12:01 +22:56
10
Aivar OTS
1982
01:13:19 +24:14
11
01:25:02 +35:57

M40RO 15 KP 11,10km

1
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:04:58
2
Tarvo KLAASIMÄE
1981 Rakv
Rakv
01:05:02 +00:04
3
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:14:23 +09:25
4
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:15:34 +10:36
5
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:18:52 +13:54
6
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:29:50 +24:52
7
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:38:01 +33:03
8
Avo KUSLAP
1977
02:39:01 +34:03

M50 24 KP 6,60km

1
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:48:56
2
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:51:22 +02:26
3
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:52:06 +03:10
4
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
00:52:12 +03:16
5
Margus KANDELIN
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
00:56:51 +07:55
6
Tõnu KITS
1973
00:56:59 +08:03
7
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:58:04 +09:08
8
Ardo PAJUR
1974 Swedbank SK
Swedbank SK
00:59:34 +10:38
9
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
01:00:08 +11:12
10
TON
01:00:25 +11:29
11
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
01:00:48 +11:52
12
Eero RAUN
1974
01:01:27 +12:31
13
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
01:01:28 +12:32
14
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:01:39 +12:43
15
Leho OKAS
1974
01:01:41 +12:45
16
Sven REA
1969 TON
TON
01:04:49 +15:53
17
01:05:23 +16:27
18
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:06:13 +17:17
19
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:07:25 +18:29
20
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:08:18 +19:22
21
Olavi LOO
1971 West
West
01:10:13 +21:17
22
Allan ANNISTE
1964 JOKA
JOKA
01:11:52 +22:56
23
Jukko PIRN
1971
01:12:09 +23:13
24
Raivo MITT
1971
01:12:10 +23:14
25
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
01:12:43 +23:47
26
Aivo KALJUMÄE
1972 Elisa
Elisa
01:15:33 +26:37
27
Tarmo GEDE
1967
01:19:27 +30:31
28
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:32:44 +43:48
29
Paavo HELDE
1968 Evotec AS
Evotec AS
01:39:07 +50:11
30
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:40:42 +51:46
31
01:45:09 +56:13
32
01:54:52 +05:56

M60 17 KP 4,90km

1
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:46:39
2
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:46:44 +00:05
3
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:47:59 +01:20
4
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:49:32 +02:53
5
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:52:10 +05:31
6
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
00:54:11 +07:32
7
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:56:36 +09:57
8
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:00:15 +13:36
9
01:13:41 +27:02
10
01:14:44 +28:05
11
Tõnu KARP
1957
01:22:34 +35:55
12
Peeter KAIN
-0001
01:25:22 +38:43

M60RO 11 KP 6,60km

1
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
00:56:40
2
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:59:44 +03:04
3
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:42:38 +45:58

M70 13 KP 4,00km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:40:35
2
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:42:32 +01:57
3
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:44:28 +03:53
4
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:24:05 +43:30
5
01:35:22 +54:47
6
01:41:16 +00:41

M80 9 KP 2,60km

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:47:16
2
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:53:35 +06:19
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:55:37 +08:21
4
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:19:41 +32:25

N12 6 KP 1,30km

1
00:16:05
2
00:25:47 +09:42
3
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:42:09 +26:04

N14 9 KP 2,60km

1
00:29:20
2
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:30:34 +01:14
3
Iris NEGUS
2013
00:53:41 +24:21

N16 13 KP 4,00km

1
00:55:40

N21A 24 KP 6,60km

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:55:25
2
Margret ZIMMERMANN
1995 Kape
Kape
00:56:29 +01:04
3
Marika MANDER
1988 SK100
SK100
00:58:09 +02:44
4
Daria TOMASH
1976 Kape
Kape
00:59:28 +04:03
5
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
01:02:41 +07:16
6
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:06:46 +11:21
7
Helen JÜRJO
1978 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:10:54 +15:29
8
01:14:57 +19:32

N21B 13 KP 4,00km

1
00:34:51
2
00:36:16 +01:25
3
00:37:50 +02:59
4
Raili KALA
1985
00:44:11 +09:20
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:48:39 +13:48
6
00:49:25 +14:34
7
00:51:08 +16:17
8
00:51:37 +16:46
9
00:51:43 +16:52
10
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:55:39 +20:48
11
00:56:36 +21:45
12
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:07:16 +32:25
13
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:31:22 +56:31

N21RO 11 KP 6,60km

1
SK100
00:50:56
2
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:04:44 +13:48

N40 17 KP 4,90km

1
Marje VIIRMANN
1960 Harju OK
Harju OK
00:46:23
2
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:47:30 +01:07
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:48:45 +02:22
4
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:48:57 +02:34
5
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:50:19 +03:56
6
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:50:44 +04:21
7
Riika PLOOMPUU
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:52:34 +06:11
8
00:54:10 +07:47
9
Monica JAAGO
-0001
00:57:24 +11:01
10
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:57:43 +11:20
11
Mai VIIRMANN
1966 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:02:28 +16:05
12
Airi KASK
1976
01:02:46 +16:23
13
Inga LIPS
1974 Koop
Koop
01:10:50 +24:27
14
Maret LAAS
1972 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:10:55 +24:32
15
01:15:18 +28:55

N50 15 KP 3,90km

1
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:46:41 14

N60 15 KP 3,90km

1
00:56:55
2
Pille RASK
1963
00:57:50 +00:55
3
TON
00:58:07 +01:12
4
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:58:51 +01:56
5
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:01:06 +04:11
6
01:02:53 +05:58
7
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:12:33 +15:38
8
Heli KAIN
-0001
01:12:37 +15:42

N70 9 KP 2,60km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:38:18
2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:57:32 +19:14

RADA3 17 KP 4,90km

1
Renee MÕTTUS
1973 Lehola
Lehola
01:04:31
2
Mart TIMUSKA
1997 Rae
Rae
01:07:35 +03:04

RADA4 15 KP 3,90km

1
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
01:01:21
2
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
01:01:22 +00:01
3
Lisete SOLENIKOV
2009 JOKA
JOKA
01:15:55 +14:34

RADA6 9 KP 2,60km

1
00:55:36

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:05:47 3
2
00:08:38 3

VALIK

1
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:37:12 27
2
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
01:12:57 23
3
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:31:03 22
4
00:44:08 15
5
Andre SOLENIKOV
1995 Viru JVP
Viru JVP
01:20:34 14
6
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
01:02:55 13
7
Mattias TURGAN
2009 JOKA
JOKA
02:00:46 13
8
01:11:54 12
9
Ene TÜVI
1965
01:18:29 11
10
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:08:20 9
11
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:27:22 7
12
00:38:48 5
13
Renee PIHLAKAS
1898
00:38:49 5